Rozmowa kwalifikacyjna - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-13, 20:32   #1171
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 075
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna i trudne pytanie o wynagrodzenie

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
nie gódźcie się na jakieś niskie wynagrodzenia, jak się będziecie godzić na wykorzystywanie za niską płace to nigdy nie będzie dobrych zarobków,

a gdyby do tego dodać, że wszyscy by mówili, że chcą umowe o prace to firmy nie miałyby wyboru, a póki się godzicie na gorsze warunki to nic się nie poprawi
Tyle, że ktoś zaśpiewa 2 tysiące, bo będzie chciał pracować za dobre pieniądze, a ktoś inny zejdzie do 1400, i kogo pracodawca zatrudni? To musiałaby cała PL się zbuntować, a tak nie będzie.
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 21:36   #1172
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna i trudne pytanie o wynagrodzenie

Warszawa:
recepcja 12-15 zł/h
sklep odzieżowy sieciowy 10-12 zł/h
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 09:28   #1173
Karolina_aniloraK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 60
Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna. Jak to przeżyć? :D

Cześć dziewczyny. W środę mam pierwszą w życiu rozmowe kwalifikacyjną i strasznie sie boje :/ Praca na stanowisku sprzedawcy w sklepie, w którym sprzedawane są kapelusze-firma Evita. O co mogą mnie pytać? Jak opanować stres? Jestem nieśmiała i boje sie jakiś trudnych pytań :/ Nie zależy mi na tej pracy, chcę po prostu przeżyć tą rozmowe, bo ze mną jest tak, że jak coś robie pierwszy raz to jest strasznie, ale już za drugim razem stres jest o wiele mniejszy i już nie ma we mnie takiego ciśnienia.
I jeszcze takie pytanie: kiedy zapytają mnie o wysokość wynagrodzenia to co powiedzieć? Nie chcę powiedzieć jakiejś kosmicznej kwoty, ani też za małej. Praca pon-pt 8-16. Jak sądzicie?
Karolina_aniloraK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 16:42   #1174
ciaaastko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 150
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna i trudne pytanie o wynagrodzenie

Cytat:
Napisane przez kombinacja Pokaż wiadomość
w warszawie w sieciówce ciuchowej za mniej niż 1600 netto bym nie pracowała, chociaż i tak uważam, że to głodowa stawka jak na użeranie się z klientami i mega ciężką pracę (pracowałam 2,5 roku w h&m więc wiem co mówię).
w mniejszych miastach pewnie z 1400-1500 netto bym powiedziała.
Ja trafiam ostatnio na sklepy odzieżowe gdzie proponują 1250 a po trzech miesiacach 1400, śmiech na sali. jak człowiek ma się utrzymać za takie pieniądze w warszawie...
ciaaastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 22:40   #1175
kombinacja
Raczkowanie
 
Avatar kombinacja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 399
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna i trudne pytanie o wynagrodzenie

Cytat:
Napisane przez ciaaastko Pokaż wiadomość
Ja trafiam ostatnio na sklepy odzieżowe gdzie proponują 1250 a po trzech miesiacach 1400, śmiech na sali. jak człowiek ma się utrzymać za takie pieniądze w warszawie...
serio w warszawie proponują 1250? chociaż w sumie słyszałam, że na przykład lpp słabo płaci pracownikom. dziwi mnie, że ktoś się na to godzi, bo nie wiem jakim cudem można się w stolicy za takie pieniądze utrzymać, a praca w ciuchach, przynajmniej w tych większych sieciówkach, jest naprawdę męcząca. chyba że to praca tylko na przeczekanie i szukanie ciągle czegoś lepiej płatnego, bo serio są sieciówki, które płacą więcej, a moim zdaniem nie ma jakiegoś wielkiego problemu, żeby dostać w nich pracę (przykładowo inditex, new look czy peek&cloppenburg).
__________________
no one cares unless you're pretty or dying
kombinacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 23:56   #1176
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna i trudne pytanie o wynagrodzenie

Cytat:
Napisane przez Jabluszko9 Pokaż wiadomość
Tyle, że ktoś zaśpiewa 2 tysiące, bo będzie chciał pracować za dobre pieniądze, a ktoś inny zejdzie do 1400, i kogo pracodawca zatrudni? To musiałaby cała PL się zbuntować, a tak nie będzie.
o tym pisalem, o zbiorowym buncie, ze wszyscy powinni po rowno powiedziec ze za mniej niz iles tam zl nie beda pracowac i firmy nie mialyby wyjscia, musialyby placic wiecej
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 11:09   #1177
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna i trudne pytanie o wynagrodzenie

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
o tym pisalem, o zbiorowym buncie
Nie realne. Jeśli ktoś nie ma za co jedzenia kupić, to nie odrzuci pracy za 1200 zł, żeby innym się żyło lepiej.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-21, 23:16   #1178
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna i trudne pytanie o wynagrodzenie

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;48213235]Nie realne. Jeśli ktoś nie ma za co jedzenia kupić, to nie odrzuci pracy za 1200 zł, żeby innym się żyło lepiej.[/QUOTE]

przez taki brak organizacji ludzi nigdy nie będzie lepiej w tym kraju dla pracowników, a firmy będą to wykorzystywać
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 11:59   #1179
ZachariaszNowakowski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 41
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna i trudne pytanie o wynagrodzenie

Polacy to murzyni europy. Niemiec by wyszedl na ulice jakby ktos mu kazal pracowac za 2,5 euro/h a Polak sie cieszy, ze w ogole ma robote.
__________________
<ciach_reklama>
ZachariaszNowakowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 13:50   #1180
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna i trudne pytanie o wynagrodzenie

Kto wg Ciebie miałby płacić w Niemczech 2,5 euro za godzinę,gdy płaca minimalna wynosi 8,5 euro.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 19:19   #1181
201605300930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 63
rozmowa kwalifikacyjna- jak wybrnąć ?

Dziewczyny, proszę o poradę.

Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę, na jutro (praca w banku, rozmowa ma byc w placowce ktora miesci sie w galerii handlowej to takdla scislosci), zgodzilam się, jednak sie okazalo ze nie moge jutro, naprawde jest to niemozliwe. Chcialabym isc na ta rozmowe, ale nie wiem jak wybrnac. Czy to nie bedzie glupie jak jutro zadzwonie/ napisze sms (?) z prosba o przelozenie na np. nastepny dzien ? Co robic ?
201605300930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-22, 19:38   #1182
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna- jak wybrnąć ?

Cytat:
Napisane przez agus wawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o poradę.

Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę, na jutro (praca w banku, rozmowa ma byc w placowce ktora miesci sie w galerii handlowej to takdla scislosci), zgodzilam się, jednak sie okazalo ze nie moge jutro, naprawde jest to niemozliwe. Chcialabym isc na ta rozmowe, ale nie wiem jak wybrnac. Czy to nie bedzie glupie jak jutro zadzwonie/ napisze sms (?) z prosba o przelozenie na np. nastepny dzien ? Co robic ?
a nie mogłaś dzisiaj zadzwonić? bo to trochę niepoważne dzwonić w ostatniej chwili i mówię to z perspektywy osoby z HRu.
Jeśli już nie mogłaś dzisiaj to zadzwoń jutro z samego rana. Sms-em się takich spraw nie załatwia. Jeśli chcesz być traktowana przez pracodawców poważnie to nigdy nie załatwiaj takich spraw smsem. To brak szacunku.
Myślę, że Ty sama też nie chciałabyś by ktoś odwołał swoje zaproszenie smsem, w ostatniej chwili..
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 19:44   #1183
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna- jak wybrnąć ?

Cytat:
Napisane przez agus wawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o poradę.

Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę, na jutro (praca w banku, rozmowa ma byc w placowce ktora miesci sie w galerii handlowej to takdla scislosci), zgodzilam się, jednak sie okazalo ze nie moge jutro, naprawde jest to niemozliwe. Chcialabym isc na ta rozmowe, ale nie wiem jak wybrnac. Czy to nie bedzie glupie jak jutro zadzwonie/ napisze sms (?) z prosba o przelozenie na np. nastepny dzien ? Co robic ?
Zadzwoń i wytłumacz, że nie możesz
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 19:56   #1184
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna- jak wybrnąć ?

Szczerze to nie wyobrażam sobie co może być ważniejsze od rozmowy kwalifikacyjnej, chyba, że pogrzeb, albo operacja :P
Jednak skoro już koniecznie musisz to spróbuj przełożyć z samego rana.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 20:28   #1185
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna- jak wybrnąć ?

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Szczerze to nie wyobrażam sobie co może być ważniejsze od rozmowy kwalifikacyjnej, chyba, że pogrzeb, albo operacja :P
Jednak skoro już koniecznie musisz to spróbuj przełożyć z samego rana.
Bez jaj, co za myślenie
Bywają rzeczy ważniejsze od rozmowy i to nie tylko pogrzeb albo operacja.
W kwestiach ustalania terminu rozmowy chyba chodzi o dopasowanie odpowiedniego terminu, a nie jak potencjalny pracodawca poda jakiś termin to mamy lecieć na złamanie karku. Może i niektóre firmy chciałyby by pracownik (jeszcze niedoszły) był na kiwnięcie palcem i leciał.

Czasami firmy podają jakiś termin, a okazuje się, a osoba, która ubiega się o pracę nawet nie zapyta czy jest inny możliwy termin.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 20:48   #1186
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna- jak wybrnąć ?

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Bez jaj, co za myślenie
Bywają rzeczy ważniejsze od rozmowy i to nie tylko pogrzeb albo operacja.
W kwestiach ustalania terminu rozmowy chyba chodzi o dopasowanie odpowiedniego terminu, a nie jak potencjalny pracodawca poda jakiś termin to mamy lecieć na złamanie karku. Może i niektóre firmy chciałyby by pracownik (jeszcze niedoszły) był na kiwnięcie palcem i leciał.

Czasami firmy podają jakiś termin, a okazuje się, a osoba, która ubiega się o pracę nawet nie zapyta czy jest inny możliwy termin.
Tylko, że ona się zgodziła na ten termin, nikt jej niczego nie narzucał i nie kazał lecieć na złamanie karku.
I przewracaj sobie oczkami ile chcesz, ale gdyby mi zależało na danej pracy, to musiałabym mieć naprawdę ważny powód aby przełożyć rozmowę (i to w ostatniej chwili), a nie kontrolę u dentysty czy wypad za miasto ze znajomymi. Dlatego mnie to zaciekawiło.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 10:06   #1187
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna- jak wybrnąć ?

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Bez jaj, co za myślenie
Bywają rzeczy ważniejsze od rozmowy i to nie tylko pogrzeb albo operacja.
W kwestiach ustalania terminu rozmowy chyba chodzi o dopasowanie odpowiedniego terminu, a nie jak potencjalny pracodawca poda jakiś termin to mamy lecieć na złamanie karku. Może i niektóre firmy chciałyby by pracownik (jeszcze niedoszły) był na kiwnięcie palcem i leciał.

Czasami firmy podają jakiś termin, a okazuje się, a osoba, która ubiega się o pracę nawet nie zapyta czy jest inny możliwy termin.
To mi przypomniało sytuację - do kolegi dzwonią z propozycją rozmowy, dzień taki, godzina taka. On że akurat na tę godzinę nie jest w stanie (miał inną rozmowę), na co kobieta do niego syknęła "to jak jest z tą pana dyspozycyjnością??" I wielce obrażona zaproponowała późniejszą godzinę.
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 10:26   #1188
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna- jak wybrnąć ?

Najgorsze co może być to umówienie się i nie przyjście, bez żadnej informacji. Zadzwoń, wytłumacz sytuację. Ja osoby, które do mnie dzwonią informując o nieobecności na rozmowie bardzo cenię
Varga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 10:38   #1189
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna- jak wybrnąć ?

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Szczerze to nie wyobrażam sobie co może być ważniejsze od rozmowy kwalifikacyjnej, chyba, że pogrzeb, albo operacja :P
Jeżeli rozmowa kwalifikacyjna dotyczy pracy w zawodzie, który nigdy nie był przez nas wymarzony, oraz nie zapewnia dobrego wynagrodzenia, to nic dziwnego że łatwiej z niego zrezygnować i żaden poważny powód jak pogrzeb lub operacja nie jest potrzebny do rezygnacji ze spotkania z pracodawcą.
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-23, 11:00   #1190
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna i trudne pytanie o wynagrodzenie

Cytat:
Napisane przez ZachariaszNowakowski Pokaż wiadomość
Polacy to murzyni europy. Niemiec by wyszedl na ulice jakby ktos mu kazal pracowac za 2,5 euro/h a Polak sie cieszy, ze w ogole ma robote.
Niektórzy Niemcy nawet za 10€ netto nie chcą się ruszyć z domu
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 11:41   #1191
kasiastanczyk
Przyczajenie
 
Avatar kasiastanczyk
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna i trudne pytanie o wynagrodzenie

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Kto wg Ciebie miałby płacić w Niemczech 2,5 euro za godzinę,gdy płaca minimalna wynosi 8,5 euro.
Racja, nawet te 8,5 euro to rzadkość
__________________
<ciach_reklama>
kasiastanczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 12:46   #1192
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna- jak wybrnąć ?

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Szczerze to nie wyobrażam sobie co może być ważniejsze od rozmowy kwalifikacyjnej, chyba, że pogrzeb, albo operacja :P
No sorry, ale często szuka się pracy mając jeszcze poprzednią. Wtedy godziny pracy w ogóle odpadają i zawsze może coś wypaść. Podajesz chyba przykład jakiegoś zdesperowanego bezrobotnego, który czeka na telefon od dwóch lat, wtedy faktycznie wszystko się rzuca, łącznie z pogrzebem

Moim zdaniem normalnie zadzwoń i przeproś.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 13:00   #1193
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna- jak wybrnąć ?

SMS-ować to se można do znajomych. Nigdy w życiu służbowych spotkań, czy innych takich nie przekłada / odwołuje się SMS-em. To tak na marginesie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 13:22   #1194
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna- jak wybrnąć ?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
SMS-ować to se można do znajomych. Nigdy w życiu służbowych spotkań, czy innych takich nie przekłada / odwołuje się SMS-em. To tak na marginesie.
Amen.
I tak, jeżeli szuka się pracy, to tylko nagłe przypadki medyczne są ważniejsze, niż rozmowa.
Bo pogrzeb nie "wyskakuje" nikomu chyba z dnia na dzień, zazwyczaj wiadomo o tym z 2-3 dni wcześniej.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 13:58   #1195
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna- jak wybrnąć ?

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Szczerze to nie wyobrażam sobie co może być ważniejsze od rozmowy kwalifikacyjnej, chyba, że pogrzeb, albo operacja :P
Jednak skoro już koniecznie musisz to spróbuj przełożyć z samego rana.
Alez oczywiscie, ze moze byc cos wazniejszego. Mnostwo rzeczy. Np obecna praca, z ktorej nie mozesz sobie wyjsc ot tak? Albo wizyta u lekarza, na ktora sie czekalo rok? Jesli pracodawca jest normalny, ludzki, to zdaje sobie sprawę, ze nie zawsze bedzie pasowal pierwszy narzucony termin,

Ja bym zadzwonila i odmowila, ale bylabym przygotowana, ze mi tez podziękują. W koncu wczesniej mialas czas, a teraz nagle stawiasz cos innego na miejscu romowy. Niefajnie to wygląda.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2014-09-23 o 14:01
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 14:10   #1196
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna- jak wybrnąć ?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
SMS-ować to se można do znajomych. Nigdy w życiu służbowych spotkań, czy innych takich nie przekłada / odwołuje się SMS-em. To tak na marginesie.
Akurat przy umawianiu się na ostatnią rozmowę o pracę poproszono mnie, w razie gdyby mi coś wypadło, o kontakt sms. I to poważna, duża firma
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 14:42   #1197
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna- jak wybrnąć ?

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Akurat przy umawianiu się na ostatnią rozmowę o pracę poproszono mnie, w razie gdyby mi coś wypadło, o kontakt sms. I to poważna, duża firma
Ale sami wyszli z taką propozycją. To co innego.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 14:46   #1198
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna- jak wybrnąć ?

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Alez oczywiscie, ze moze byc cos wazniejszego. Mnostwo rzeczy. Np obecna praca, z ktorej nie mozesz sobie wyjsc ot tak? Albo wizyta u lekarza, na ktora sie czekalo rok? Jesli pracodawca jest normalny, ludzki, to zdaje sobie sprawę, ze nie zawsze bedzie pasowal pierwszy narzucony termin,
O tych rzeczach wiadomo wcześniej, nie jest to kategoria "coś mi wypadło" czy "no jednak nie mogę jutro".
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 14:48   #1199
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna- jak wybrnąć ?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
O tych rzeczach wiadomo wcześniej, nie jest to kategoria "coś mi wypadło" czy "no jednak nie mogę jutro".
no tez racja
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 15:09   #1200
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna- jak wybrnąć ?

Poważnie się teraz zastanawiam, że jeżeli nie obecna praca, pogrzeb, czy nagły wypadek wymagający interwencji lekarza, to co takiego mogło się stać, że w przeddzień rozmowy okazuje się, że "ja to jednak na 100% nie mogę, co robić?"
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-28 20:03:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.