Ugotowani na TVN - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-04, 08:07   #961
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
masz racje jeśli chodzi o ta od bliźniaków :P
Jeli chodzi o Igę to świetny doooom !!! deser mi się podobał to chyba jej firma https://www.facebook.com/EclairCosmetics?fref=ts ładne paznokcie robi
No świetny dom, tylko szkoda, że to dom rodziców był a byłam ciekawa jak u niej dom wygląda Fajne zdjęcia gołego tatusia
I denerwowało mnie wczoraj jak komentowała menu Kamila? Jak posadziła obok tą córke i gadała coś w stylu: Lubisz chińszczyznę? ona nie lubi. Ona lubi to i to, tamto i tamto. A co mnie to obchodzi, to nie dziecko było uczestnikiem

Pazurki ładne Podobają mi się te zdobienia, to trzeba miec talent.
Jednak jak wczoraj dali zbliżenie na jej szpony to nie Takie pazurzyska to nie moja bajka

No kolacja u Pana Kung fu była spoczko On taki grzeczny, dobrze ułozony chłopak Chyba nie ma żony / dzieci ? Nic nie mówili chyba, albo ja przegapiłam.
Fajnie się podpili nalewkami

No ciekawe co dziś wyczaruje Alicja
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 11:27   #962
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
No świetny dom, tylko szkoda, że to dom rodziców był a byłam ciekawa jak u niej dom wygląda Fajne zdjęcia gołego tatusia
I denerwowało mnie wczoraj jak komentowała menu Kamila? Jak posadziła obok tą córke i gadała coś w stylu: Lubisz chińszczyznę? ona nie lubi. Ona lubi to i to, tamto i tamto. A co mnie to obchodzi, to nie dziecko było uczestnikiem

Pazurki ładne Podobają mi się te zdobienia, to trzeba miec talent.
Jednak jak wczoraj dali zbliżenie na jej szpony to nie Takie pazurzyska to nie moja bajka

No kolacja u Pana Kung fu była spoczko On taki grzeczny, dobrze ułozony chłopak Chyba nie ma żony / dzieci ? Nic nie mówili chyba, albo ja przegapiłam.
Fajnie się podpili nalewkami

No ciekawe co dziś wyczaruje Alicja
Ale się śmiałam jak pili tą nalewkę z kielonów jak wódeczkę
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 12:05   #963
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Ugotowani na TVN

No Mała degustacja
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 07:36   #964
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Ugotowani na TVN

I jak tam po finale? Wygrała Iga, co było do przewidzenia
Ale powiem, że kolacja u Alicji nawet mi się podobała. Potrawy bardzo w moim stylu Atrakcja też super
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 16:38   #965
Niggard
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 47
Dot.: Ugotowani na TVN

Jakie wrażenia po kolejnym odcinku Ugotowanych?

Przyznam, że gospodyni wczorajszego odcinka, nie zdobyła mojej sympatii. Owszem, miła, zabawna, uśmiechnięta, ale jednak nie.. Najmilszą osobą, mimo wykonywanego zawodu, jest Justyna. Otwarta, przemiła osoba, która nie zanudza przepisami i kodeksami, a jednocześnie, potrafi dostosować się i do sytuacji, i do towarzystwa.
Niggard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 16:43   #966
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Ugotowani na TVN

Jak oglądałam zajawkę na nowy tydzień, to pomyslałam sobie: o mamo Spodziewałam się większej nudy Ale było ok.
Mi się podobają obie Panie Ta prawniczka jest fajna, super, że nie chodzi z połkniętym kijem od szczotki
Ale i ta gospodyni wczorajsza jest ok, pani z mięsnego Taka prosta osóbka, dom skromny, mały, nie na pokaz. Będzie strasznie kontrastował z domem tego starszego Pana co? Jakaś willa z basenem
Fryzjer hmm, mam dość mocno mieszane uczucia. Ale fajnie że lubi zwierzaki

Ale żarełko wczoraj No masakra Ta przystawka bosz, chyba bym zwymiotowała po zjedzeniu kiełbachy pokrytej tłustym przypalonym serem Mój żołądek lubi jednak lżejsze potrawy
Atrakcja ze świnią, pożyteczna
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 20:00   #967
Niggard
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 47
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Ta prawniczka jest fajna, super, że nie chodzi z połkniętym kijem od szczotki
A pomyśleć, że miałam studiować prawo i ktoś by tak o mnie mówił. Haha. Rzeczywiście, jest miłym zaskoczeniem - nie jest taka sztywna jak pozostała część ludzi trudniących się w prawie.

Cytat:
Ta przystawka bosz, chyba bym zwymiotowała po zjedzeniu kiełbachy pokrytej tłustym przypalonym serem Mój żołądek lubi jednak lżejsze potrawy
Dokładnie, przystawka zupełnie nieudana, a szczególnie to bagno, które nadało takiej ociężałości temu daniu. Lepszym rozwiązaniem byłoby poczęstowanie gości kiełbaską i innymi wyrobami, ale w formie przypominającej szwedzki stół.

Edytowane przez Niggard
Czas edycji: 2014-09-09 o 20:02
Niggard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 21:59   #968
patt121
Rozeznanie
 
Avatar patt121
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 693
Dot.: Ugotowani na TVN

uwielbiam ugotowanych ale nie mogę znieść ciągłych ataków- najpierw pochwały, a potem ocena maksymalnie zaniżona
patt121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 10:43   #969
Dziwnograj
Raczkowanie
 
Avatar Dziwnograj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: Ugotowani na TVN

Ta babka z mięsnego jest tragiczna. Po co iść do takiego programu jeśli się nie lubi próbować nowych rzeczy i większość składników jest be.

Nie lubi rukoli, nie lubi koziego sera, babka nie, sernik nie, gęś nie, mleko kozie nie...
Nie wiem czy ona specjalnie się tak zachowuje, czy po prostu jest niezbyt mądra.
Dziwnograj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 13:21   #970
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Dziwnograj Pokaż wiadomość
Ta babka z mięsnego jest tragiczna. Po co iść do takiego programu jeśli się nie lubi próbować nowych rzeczy i większość składników jest be.

Nie lubi rukoli, nie lubi koziego sera, babka nie, sernik nie, gęś nie, mleko kozie nie...
Nie wiem czy ona specjalnie się tak zachowuje, czy po prostu jest niezbyt mądra.
Beznadziejnie się zachowywała. Odniosłam wrażenie, że stwierdziła, iż już jej kolacja za nią, nie musi się starać, może wreszcie pokazać swoją zołzowatą i wredna "twarz". Beznadziejna jest :/
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 13:57   #971
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Niggard Pokaż wiadomość
A pomyśleć, że miałam studiować prawo i ktoś by tak o mnie mówił. Haha. Rzeczywiście, jest miłym zaskoczeniem - nie jest taka sztywna jak pozostała część ludzi trudniących się w prawie.


Dokładnie, przystawka zupełnie nieudana, a szczególnie to bagno, które nadało takiej ociężałości temu daniu. Lepszym rozwiązaniem byłoby poczęstowanie gości kiełbaską i innymi wyrobami, ale w formie przypominającej szwedzki stół.
hehe ja akurat nie mam postrzegania stereotypowego, że jak prawniczka to nudna Mój mąż jest na aplikacji i nie uważam, żeby był sztywny Ale.. jak zobaczyłąm tą dziewczynę to zanim się odezwałą to tak jakoś się spodziewałam Na szczęście nie

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziwnograj Pokaż wiadomość
Ta babka z mięsnego jest tragiczna. Po co iść do takiego programu jeśli się nie lubi próbować nowych rzeczy i większość składników jest be.

Nie lubi rukoli, nie lubi koziego sera, babka nie, sernik nie, gęś nie, mleko kozie nie...
Nie wiem czy ona specjalnie się tak zachowuje, czy po prostu jest niezbyt mądra.
No ale to jak większość osób tam Ostantio była pani od bliźniaków co to sera nie, śmietany nie Każdy coś ma że nie i nie

Obstawiam raczej to drugie "czy" Ja bym w sumie nie nazwała ją niezbyt mądrą, ale taką prostą. No olała, to fakt
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 20:29   #972
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Ugotowani na TVN

Jezu, ta kobiet z mięsnego jest tragiczna. Jak staara ciotka - wszystko źle Non stop krytykuje. Chyba ją zazdrość zżera o Justynę.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 20:37   #973
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Ugotowani na TVN

Dopiero obejrzałam wczorajszy odcinek. No masakra, ale dawała do pieca ;/ Nie no, jednak nie Zaraz zabieram się za dzisiejszy.
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 21:52   #974
patt121
Rozeznanie
 
Avatar patt121
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 693
Dot.: Ugotowani na TVN

i wizażanki babka z mięsnego jajek nie lubi! po co tacy ludzie idą do ugotowanych? ja na jej miejscu, to bym się przymknęła i sobie darowała te złośliwości, ale jak dla mnie to taktyka na zwycięstwo, myśli, że jest sprytna ;P
patt121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 11:43   #975
She is pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 491
Dot.: Ugotowani na TVN

Właśnie skończyłam oglądać wczorajszy odcinek! Ta cała Agata to porażka. Brzydzą ją jajka, a pracuje w mięsnym. Chyba mięso i kiełbasa nie należą do pięknych rzeczy i ciągłe marudzenie: tego nie lubi, ten motocykl to dla dzieci. Aż się zdziwiłam, że spodobało jej się, że podano kaczkę na kafelkach
She is pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 11:45   #976
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Ugotowani na TVN

Ta Agata z mięsnego jest okropna. Nic jej nie smakuję. Rukola nie bo smakuje jak trawa , ser kozi jak plastik No jedna wielka masakra.
Jeszcze chyba nie było takiego bohatera, który z praktycznie każdym składnikiem byłby na nie.
Hubert się postarał
EDIT: I jeszcze mu dała tylko 4
Dobra, teraz czas na wczorajszy odcinek

EDIT2: Po wczorajszym odcinku. Ta Agata powiedziała coś takiego na początku, że chciałby aby ta prawniczka potraktowała ją indywidualnie, jeśli chodziło o gotowanie o tą rukolę. No jednej strony mogła jej nie dawać tej rukoli, ale szczerze jej nic nie smakuje, więc co za różnica
Bardziej podobało mi się u Huberta, ale przynajmniej Agata nie wygra

Edytowane przez magi18
Czas edycji: 2014-09-11 o 12:22
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 14:16   #977
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Ugotowani na TVN

Co do Pani z mięsnego, to już teraz widzę, że na swojej pierwszej kolacji u siebie ładnie grała Nic nikomu nie wspomniała, że tego nie lubi, tamtego nie lubi, na to ma pseudo alergię itd Wymyśla to wszystko moim zdaniem Taktyka, szukanie pretekstów do zaniżenia not.
I nawet powiedziała przys tole na drugiej kolacji coś takiego, że teraz już moga ją nie lubić bo kolacja u niej już była

Grunt, że juz wiadomo, że nie wygra

Podobała mi się kolacja u Justyny Szacun za schudnięcie tylu kg Ale podnoszenie ciężarów to i nie moja bajka Zabrzmiało jak pani z mięsnego
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 20:24   #978
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Ugotowani na TVN

W dzisiejszym odcinku Hubert powiedział, że Agata je jak dziecko. I właściwie takie mam wrażenie jakby Agata była 5, 6 letnim dzieckiem, takim niejadkiem które tylko by marudzilo i nic nie chciało próbować
__________________
O książkach: booklikes
lubimyczytac

Wyzwanie zwane życiem ---> "Milion cudownych listów"
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 20:25   #979
mart989
Wtajemniczenie
 
Avatar mart989
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 680
GG do mart989
Dot.: Ugotowani na TVN

Masakra!! Ta Pani z mięsnego tragiczna. Bezy nie je bo jej jajkami śmierdzi.. Zupełnie nie pasowała do pozostałej trójki, a Ci naprawde bardzo sympatyczni
mart989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-11, 21:13   #980
Dziwnograj
Raczkowanie
 
Avatar Dziwnograj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: Ugotowani na TVN

Jak można być takim zawistnym, jak ta Agata...
Dziwnograj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 05:27   #981
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez mart989 Pokaż wiadomość
Masakra!! Ta Pani z mięsnego tragiczna. Bezy nie je bo jej jajkami śmierdzi.. Zupełnie nie pasowała do pozostałej trójki, a Ci naprawde bardzo sympatyczni
Pewnie o to chodziło, żeby nie pasowała, bo dali 3 ludzi na poziomie i jedną taką hmmm...prostszą
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 08:34   #982
She is pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 491
Dot.: Ugotowani na TVN

Tiaa...i najpierw ten motocykl to dla dzieci, a potem, że Justyna ma zarąbisty motor.
She is pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 12:56   #983
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ugotowani na TVN

Pani mecenas ma świetny zaraźliwy śmiech. Zwykle mnie denerwuje, jak ktoś się tak śmieje, a tutaj nie.

Pani z mięsnego na wszystko narzeka. Facet ma piękny dom, dobry gust, a nie ściany obite komunistyczną boazerią z obrazkami z kwiatkami, a ta nawet na to narzeka. No i ten "zapach jajek".

Edytowane przez _vixen_
Czas edycji: 2014-09-12 o 12:58
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 20:49   #984
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Ugotowani na TVN

Podobało mi się z kolacji u Huberta jak się fryzjer rozkręcił
Fajnie się walnął na leżaczku wołając: "Janie!" Naleweczki mocne były Fajnie sobie pośpiewał

No i to podzielenie się przez wygranego nagrodą. No no, jemu kasy nie brakuje jak widać, a przygodę przeżył
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 22:04   #985
Niggard
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 47
Dot.: Ugotowani na TVN

Przykro mi to mówić,ale Agata jest po prostu prostaczką i to jest wyjaśnienie jej zachowania. Brak dobrych manier, jakichkolwiek manier. Nawet jeśli nie lubi koziego sera,rukoli (pomijając fakt,że nie powinna iść wówczas do programu kulinarnego), powinna darować sobie głupie opowieści, z których każdy miał polewkę, ale ze względu na większą kulturę osobistą, potrafili się godnie zachować i ukryć swoje odczucia co do jej osoby.

Edytowane przez Niggard
Czas edycji: 2014-09-12 o 22:07
Niggard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 20:02   #986
She is pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 491
Dot.: Ugotowani na TVN

I jeszcze komentarz Agaty: nie lubię gruby ludzi! A co jej do tego! Jak nie lubi, to niech nie patrzy. Swoją drogą ciekawe, jak prawniczka wróciła po tych naleweczkach. Chyba nie motycklem
She is pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 20:03   #987
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez She is pink Pokaż wiadomość
I jeszcze komentarz Agaty: nie lubię gruby ludzi! A co jej do tego! Jak nie lubi, to niech nie patrzy. Swoją drogą ciekawe, jak prawniczka wróciła po tych naleweczkach. Chyba nie motycklem
Już mi sie nawet nie chce komentować tego wszystkiego, czego pani z mięsnego nie lubi
Hehe to samo sobie pomyślałam jak zobaczyłam że prawniczka przyjechała swoja machiną a tak ładnie smakowała naleweczki
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 22:34   #988
Niggard
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 47
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez She is pink Pokaż wiadomość
I jeszcze komentarz Agaty: nie lubię gruby ludzi! A co jej do tego! Jak nie lubi, to niech nie patrzy. Swoją drogą ciekawe, jak prawniczka wróciła po tych naleweczkach. Chyba nie motycklem
Pani prawnik ma immunitet
Niggard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 00:58   #989
niezarejestrowana
Raczkowanie
 
Avatar niezarejestrowana
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 411
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Podobało mi się z kolacji u Huberta jak się fryzjer rozkręcił
Fajnie się walnął na leżaczku wołając: "Janie!" Naleweczki mocne były Fajnie sobie pośpiewał

No i to podzielenie się przez wygranego nagrodą. No no, jemu kasy nie brakuje jak widać, a przygodę przeżył
Też mi się to podobało
Dopiero teraz nadrobiłam odcinki i Agata mnie strasznie irytowała tym swoim narzekaniem. Chyba jedyne co ta pani lubi to basen i moczenie się w nim - wszystko inne było na "nie".
__________________
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.

Dr House: Ludzie się modlą, żeby Bóg nie rozgniótł ich jak robaka.
niezarejestrowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 20:12   #990
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Dziwnograj Pokaż wiadomość
Ta babka z mięsnego jest tragiczna. Po co iść do takiego programu jeśli się nie lubi próbować nowych rzeczy i większość składników jest be.

Nie lubi rukoli, nie lubi koziego sera, babka nie, sernik nie, gęś nie, mleko kozie nie...
Nie wiem czy ona specjalnie się tak zachowuje, czy po prostu jest niezbyt mądra.
Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Co do Pani z mięsnego, to już teraz widzę, że na swojej pierwszej kolacji u siebie ładnie grała Nic nikomu nie wspomniała, że tego nie lubi, tamtego nie lubi, na to ma pseudo alergię itd Wymyśla to wszystko moim zdaniem Taktyka, szukanie pretekstów do zaniżenia not.
I nawet powiedziała przys tole na drugiej kolacji coś takiego, że teraz już moga ją nie lubić bo kolacja u niej już była

Grunt, że juz wiadomo, że nie wygra

Podobała mi się kolacja u Justyny Szacun za schudnięcie tylu kg Ale podnoszenie ciężarów to i nie moja bajka Zabrzmiało jak pani z mięsnego
Oglądałam tylko w niedziele ugotowanych, ta agata rzeczywiście była straszna, po co iść do takiego programu jak połowy rzeczy się nie lubi. Porażka, mi by było wstyd tak się zachowywać w tv i później pokazać się w pracy albo ze znajomymi.Jak by moja znajoma się tak zachowała w programie, bała bym sie jej zapraszać do siebie...
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 18:42:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.