Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-12, 08:14   #3301
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Malwi ważne że Tobie się nic nie stało poważniejszego..

my też mało jeździmy. Albo brak czasu, albo pogody.
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 10:57   #3302
naroa
Rozeznanie
 
Avatar naroa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 738
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Malwi, zdrowiej całe szczęście, że nic poważniejszego. Wiadomo, moto szkoda, ale ważne, że Ty w jednym kawałku.

U mnie sezon tak jakby go nie było... Cały czas coś się psuło, dzisiaj już miało być dobrze - chciałam rano jechać na przegląd, sprawdzam światła w garażu, no wszystko fajnie, ale franca nie pali trudna to miłość, niestety ja mam już dosyć - ojciec zrobi co jest do zrobienia i wystawiam kawę na sprzedaż... Zamiast tego kupię jakieś małe autko, a jak niczego nie znajdę to odkładam na wiosnę na cbr 250r - bo hondy ponoć mniej się psują, chociaż ja mam pecha
naroa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 13:21   #3303
ingebr
Przyczajenie
 
Avatar ingebr
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 26
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

dziewczyny, a co sądzicie o Kawasaki Ninja 250R - tak na początek?
ingebr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 22:05   #3304
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez ingebr Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co sądzicie o Kawasaki Ninja 250R - tak na początek?
Spoko, fajny motocykl na początek
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 10:29   #3305
renia19941
Rozeznanie
 
Avatar renia19941
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 810
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Dziewczyny, nadeszla wiekopomna chwila kiedy to trzeba wypuscic dziecko spod matczynych skrzydel
Innymi slowy sprzedaje moja żabę, gdyby ktos cos slyszal lub sam chcial kupic to zapraszam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
VT 750>>Clr 125>>Gs 500 E>>SV650S>>FZS600
renia19941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 11:29   #3306
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 644
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

ooo no to chyba szkoda co?

będziesz brała coś mocniejszego ?
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 13:41   #3307
RZS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: włocławek
Wiadomości: 11
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

I ja dopisuję się do zestawu honda VT 600 - plecaczek CPI GTR POWER - własne osobiste siodło . Lewa w górę
RZS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 15:37   #3308
renia19941
Rozeznanie
 
Avatar renia19941
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 810
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

[1=dbff611010d7beb2d6d465d d69f947a5f4eb32a8;4799921 2]ooo no to chyba szkoda co?

będziesz brała coś mocniejszego ? [/QUOTE]

Eee tam szkoda... powalczyłyśmy razem 2 sezony i wystarczy. 2 kobity do tego jedna na drugiej dlugo razem nie wytrzymają.
Kolejnym etapem ewolucji bedzie kilofazer bądz 600-tka z tej samej rodziny, tylko jeszcze nie zapadla decyzja, zobaczymy co sie trafi.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
VT 750>>Clr 125>>Gs 500 E>>SV650S>>FZS600
renia19941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 08:25   #3309
kurierska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 194
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez RZS Pokaż wiadomość
I ja dopisuję się do zestawu honda VT 600 - plecaczek CPI GTR POWER - własne osobiste siodło . Lewa w górę
Witaj RZS Napisz o sobie coś więcej, np. jak Ci na imię...
PS. ja też jestem dosiadaczką hondy z tym, że jako kierowniczka. Plecakować na niej nie cierpię - strasznie niewygodnie się siedzi z tyłu.
__________________
19.07.2013 - motocyklista pełną gębą
Honda VT750 Black Widow
kurierska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 10:45   #3310
RZS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: włocławek
Wiadomości: 11
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Witam Głupawo zagaiłam, bez jakiś konkretów. Jestem z Kujaw mam na imię Agnieszka. Zasadniczo uwielbiam jazdę i czerpię korzyści z bycia plecakiem podziwiam sobie spokojnie mijane okolice i bardzo często kopara mi opada tak jest pięknie. Bycie kierowcą jest dobre jak mnie coś wkurzy i nie chcę o tym myśleć, to za kierownicę. Mam też szczęście, że z moim facetem mamy tę samą pasję, ostatnio się zastanawialiśmy, że powinniśmy stworzyć przewodnik po Polsce z miejscami wartymi uwagi i fajnymi miejscami do biwakowania cenami i rekomendacją, trochę już się uzbierało. Trudność u mnie polega na tym, że mam reumatoidalne zapalenie stawów , które czasem mnie wyłącza z jazdy, ale dzięki motocyklowi przetrwałam najgorsze kiedy myślałam, ze już nie wsiądę, w garażu stał i czekał a ja mogłam tylko popatrzeć, zadbany przez mojego faceta. A teraz na przekór moim lekarzom nawijam kilometry i cieszy mnie każde nowo poznane miejsce, czas spędzony w drodze i chwile zapomnienia o chorobie. A najlepszy jest ból d....py. Lewa w górę
RZS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 10:23   #3311
kurierska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 194
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Przewodnik powiadasz? Jeśli macie jakieś sprawdzone miejsca z fantastycznie niskimi cenami to pewnie wielu czytelników znajdziecie. Ja sama niejednokrotnie w trakcie wyjazdów z moją żarłoczną gromadką mam problem gdzie się przespać lub coś zjeść, żeby nie wydać zbyt wiele...
__________________
19.07.2013 - motocyklista pełną gębą
Honda VT750 Black Widow
kurierska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 14:40   #3312
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 644
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez renia19941 Pokaż wiadomość
Eee tam szkoda... powalczyłyśmy razem 2 sezony i wystarczy. 2 kobity do tego jedna na drugiej dlugo razem nie wytrzymają.
Kolejnym etapem ewolucji bedzie kilofazer bądz 600-tka z tej samej rodziny, tylko jeszcze nie zapadla decyzja, zobaczymy co sie trafi.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
uuu fazerek dobra rzecz to czekamy na newsa

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez RZS Pokaż wiadomość
Witam Głupawo zagaiłam, bez jakiś konkretów. Jestem z Kujaw mam na imię Agnieszka. Zasadniczo uwielbiam jazdę i czerpię korzyści z bycia plecakiem podziwiam sobie spokojnie mijane okolice i bardzo często kopara mi opada tak jest pięknie. Bycie kierowcą jest dobre jak mnie coś wkurzy i nie chcę o tym myśleć, to za kierownicę. Mam też szczęście, że z moim facetem mamy tę samą pasję, ostatnio się zastanawialiśmy, że powinniśmy stworzyć przewodnik po Polsce z miejscami wartymi uwagi i fajnymi miejscami do biwakowania cenami i rekomendacją, trochę już się uzbierało. Trudność u mnie polega na tym, że mam reumatoidalne zapalenie stawów , które czasem mnie wyłącza z jazdy, ale dzięki motocyklowi przetrwałam najgorsze kiedy myślałam, ze już nie wsiądę, w garażu stał i czekał a ja mogłam tylko popatrzeć, zadbany przez mojego faceta. A teraz na przekór moim lekarzom nawijam kilometry i cieszy mnie każde nowo poznane miejsce, czas spędzony w drodze i chwile zapomnienia o chorobie. A najlepszy jest ból d....py. Lewa w górę

hej

taki budżetowy przewodnik to byłaby super sprawa
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 07:51   #3313
RZS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: włocławek
Wiadomości: 11
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Hejka Zarzuciłam nowy wątek ''gdzie jechać na moto w Polsce'' opisałam jedno miejsce . Jeszcze mam sporo miejsc do opisania , może jakieś uwagi żeby to usystematyzować
RZS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 07:56   #3314
renia19941
Rozeznanie
 
Avatar renia19941
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 810
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez RZS Pokaż wiadomość
Hejka Zarzuciłam nowy wątek ''gdzie jechać na moto w Polsce'' opisałam jedno miejsce . Jeszcze mam sporo miejsc do opisania , może jakieś uwagi żeby to usystematyzować
O fajnie! W wolnej chwili też nad tym pomyślę. Tylko to "w polsce" troche mi utrudni


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
VT 750>>Clr 125>>Gs 500 E>>SV650S>>FZS600
renia19941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 09:24   #3315
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

RZS - też uważam, że to fajny pomysł taki przewodnik. Może w formie bloga okraszonego zdjęciami i mapami? Z chęcią bym takiego bloga śledziła. My też lubimy takie jednodniowe budżetowo opłacalne wyprawy

U nas przestój ciąg dalszy - sue dalej rozgrzebana w warsztacie...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 09:29   #3316
RZS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: włocławek
Wiadomości: 11
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez renia19941 Pokaż wiadomość
O fajnie! W wolnej chwili też nad tym pomyślę. Tylko to "w polsce" troche mi utrudni


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja myślę o Polsce bo naprawdę im więcej jeżdżę tym ciekawsze miejsca odkrywam. Mam znajomych którzy śmigają po Europie wiec nie widzę problemu żeby i takie traski rekomendować. Jak już zwiedzę Polskę to wyruszę na podbój innych światów )
RZS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 20:49   #3317
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Hej, można dołączyć?
ja od niedawna jestem szczęśliwym plecaczkiem, po 4 latach w końcu facet zgodził się mnie brać na barki próbowałam się odnaleźć na jego forach moto, ale strasznie tam męsko
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 10:10   #3318
kurierska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 194
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez paint_it_black Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć?
ja od niedawna jestem szczęśliwym plecaczkiem, po 4 latach w końcu facet zgodził się mnie brać na barki próbowałam się odnaleźć na jego forach moto, ale strasznie tam męsko
Witaj.
Jeśli szukasz "motcyklizmu" w żeńskim wydaniu to świetnie trafiłaś. U nas jest bardzo niemęsko [ale nie żebyśmy jaj nie miały ]. Niewielu facetów tu zagląda...
Napisz coś o sobie, jak masz na imię, jakiego sprzetu dosiadacie i w ogóle co tam zechcesz.
__________________
19.07.2013 - motocyklista pełną gębą
Honda VT750 Black Widow
kurierska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 10:18   #3319
renia19941
Rozeznanie
 
Avatar renia19941
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 810
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez kurierska Pokaż wiadomość
Witaj.
Jeśli szukasz "motcyklizmu" w żeńskim wydaniu to świetnie trafiłaś. U nas jest bardzo niemęsko [ale nie żebyśmy jaj nie miały ]. Niewielu facetów tu zagląda...
Napisz coś o sobie, jak masz na imię, jakiego sprzetu dosiadacie i w ogóle co tam zechcesz.
Hehehe! Jaja mamy i to po same kolana



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
VT 750>>Clr 125>>Gs 500 E>>SV650S>>FZS600
renia19941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-16, 11:08   #3320
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez kurierska Pokaż wiadomość
Witaj.
Jeśli szukasz "motcyklizmu" w żeńskim wydaniu to świetnie trafiłaś. U nas jest bardzo niemęsko [ale nie żebyśmy jaj nie miały ]. Niewielu facetów tu zagląda...
Napisz coś o sobie, jak masz na imię, jakiego sprzetu dosiadacie i w ogóle co tam zechcesz.
Alicja (Ala), bardzo mi miło
sprzęt mamy różny mój facet co chwilę coś zmienia, już sama się pogubiłam który to już sprzęt
ale ostatecznie wrócił do tego co miał z początku, więc chyba to się nie zmieni w kolejnym sezonie
mamy gs 1200 adv i suzi dl vstrom, i chociaż nie może się z nią rozstać, wolę, żeby sprzedał, bo mnie irytuje wiecznie spinanie motocykli ze sobą
Cytat:
Napisane przez renia19941 Pokaż wiadomość
Hehehe! Jaja mamy i to po same kolana
.
biorę!

fajnie , że jesteście na męskich forach znalazłam tylko kilka wpisów o rozkminie faceta, czy dziewczynie opłaca się kupić porządny kask, czy nie warto....

Ja niestety tymczasowo utraciłam moją partnerkę plecaczkową, bo jej mąż miał wypadek i straty przewyższyły wartość moto
Pozostało nam nasze towarzystwo i chyba na święta sprawimy sobie (nie wiem jak to się fachowo nazywa) zestaw do pogawędek w trakcie, zamiast pokazywania na migi
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 15:47   #3321
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Paint - witaj! dobrze trafiłaś, tu praktycznie same baby (ale potwierdzam słowa Reni - z jajami po kolana. Albo i po kostki jak trzeba)

My próbowaliśmy komunikacji podkaskowej z jakąś apką na androida, ale średnio mi się mieściła słuchawka pod kask. Mój drajwer za to się wkurzał, bo mu się co chwilę wypinało. Może taki specjalistyczny zestaw będzie lepiej działał - daj znać, jak kupicie
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 15:59   #3322
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Dziś mu przeszedł koło nosa kask z wbudowanym blutoothem za 900zł ależ był niepocieszony.

Za to ja może będę pocieszona jutro, może wrócę z Rukką
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 18:58   #3323
iwona_4_6
Raczkowanie
 
Avatar iwona_4_6
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 69
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

cześć! co do kasku z bluetooth to zdecydowanie polecam, bo taka kilkugodzinna jazda bez słowa może męczyć. My kupiliśmy osobno kask, osobno bluetooth - cenowo fajnie, na allegro - trzeba śledzić i czekać na takie okazje. Sprzęt bardzo dobrze się sprawdza.

Co do ciekawych miejsc w Polsce to prowadzę bloga: www.szerokadroga.pl Ostatnie posty są co prawda o wakacyjnym wyjeździe na Litwę, Łotwę i Estonię (o którym tutaj już pisałam), ale wcześniej trochę pojeździliśmy też po Polsce, więc można poczytać - może akurat któraś z Was znajdzie coś dla siebie.

Pytanie: czy jest tu ktoś z Opola lub okolic? Pytam, bo zbieramy grupę motocyklistów, może uda się coś ciekawego zorganizować wspólnie... ale fajnie byłoby nie być jedyną babą w towarzystwie
__________________
szerokadroga.pl
iwona_4_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 10:55   #3324
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Super mieliście wyprawę i na spokojnie, dużo miejsc zwiedziliście, bo nasi znajomi preferują raczej grzanie byle do przodu, a zdjęcia robią w biegu, żeby nie było, że nic nie zobaczyli ja nie lubię takich "wycieczek" z jazdą po 16h na dobę, co to za przyjemność...

A ten film Droga wolna widziałaś? Bo chyba go już nie wyświetlają nigdzie w każdym razie ja nie umiem znaleźć.

Ja też szukam towarzyszki, ale do Opola mamy jakąś godzinkę.
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 11:08   #3325
iwona_4_6
Raczkowanie
 
Avatar iwona_4_6
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 69
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez paint_it_black Pokaż wiadomość
Super mieliście wyprawę i na spokojnie, dużo miejsc zwiedziliście, bo nasi znajomi preferują raczej grzanie byle do przodu, a zdjęcia robią w biegu, żeby nie było, że nic nie zobaczyli ja nie lubię takich "wycieczek" z jazdą po 16h na dobę, co to za przyjemność...

A ten film Droga wolna widziałaś? Bo chyba go już nie wyświetlają nigdzie w każdym razie ja nie umiem znaleźć.

Ja też szukam towarzyszki, ale do Opola mamy jakąś godzinkę.

"Drogę wolną" widziałam. Super film zwłaszcza dla osób, które mają w planach nieco dalsze wojaże. Po jego obejrzeniu zasuwa się sporo przemyśleń (np. o tym jak mimo naszych najszczerszych chęci ograniczona jest nasza "wolność").
Niestety w Opolu w kinie wyświetlany był całe 2 (!) razy, więc mam obawy, że gdzie indziej może być podobnie.

Dziewczyny! Jedno pytanie - wiem, że sezon się kończy, ale - jakie buty polecacie? tak żeby pasowały do tekstylnego kombinezonu i nie wyglądały jak gumowce
__________________
szerokadroga.pl
iwona_4_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 18:08   #3326
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez iwona_4_6 Pokaż wiadomość
"Drogę wolną" widziałam. Super film zwłaszcza dla osób, które mają w planach nieco dalsze wojaże. Po jego obejrzeniu zasuwa się sporo przemyśleń (np. o tym jak mimo naszych najszczerszych chęci ograniczona jest nasza "wolność").
Niestety w Opolu w kinie wyświetlany był całe 2 (!) razy, więc mam obawy, że gdzie indziej może być podobnie.

Dziewczyny! Jedno pytanie - wiem, że sezon się kończy, ale - jakie buty polecacie? tak żeby pasowały do tekstylnego kombinezonu i nie wyglądały jak gumowce
właśnie ! u nas w okolicy też, premiera, a po premierze cisza

jak dla mnie wszystkie te buty są paskudne jeszcze krótkie ujdą, ale znowu ochrona mniejsza.

Sezon jeszcze w pełni
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 18:15   #3327
renia19941
Rozeznanie
 
Avatar renia19941
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 810
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Sezon trwa poki sopel z tylka nie wisi
Dziewczyny, moje jedyne najukochańsze dziecko zmieniło dzis własciciela!
Od jutra zaczynam oglądanie sprzętów


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
VT 750>>Clr 125>>Gs 500 E>>SV650S>>FZS600
renia19941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 18:21   #3328
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

mój drajwer w ogóle nie kończył sezonu rok temu chyba tylko w lutym nie jeździł
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 10:03   #3329
iwona_4_6
Raczkowanie
 
Avatar iwona_4_6
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 69
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez paint_it_black Pokaż wiadomość
mój drajwer w ogóle nie kończył sezonu rok temu chyba tylko w lutym nie jeździł
My w tym roku wcześnie zaczęliśmy, bo bodajże w marcu... Może dlatego już niestety powoli odpuszczamy sobie dłuższe trasy na ten rok

To jak z tymi butami? Ja do tej pory widziałam całe 1 (!), które mi odpowiadały, ale nie zdążyłam zapytać ich właścicielki gdzie je kupiła.
__________________
szerokadroga.pl

Edytowane przez iwona_4_6
Czas edycji: 2014-09-21 o 10:04
iwona_4_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 14:31   #3330
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez iwona_4_6 Pokaż wiadomość
My w tym roku wcześnie zaczęliśmy, bo bodajże w marcu... Może dlatego już niestety powoli odpuszczamy sobie dłuższe trasy na ten rok

To jak z tymi butami? Ja do tej pory widziałam całe 1 (!), które mi odpowiadały, ale nie zdążyłam zapytać ich właścicielki gdzie je kupiła.
mi żadne nie odpowiadają zresztą ja z rozmiarem 40 w żadnych butach pełnych, płaskich, nie wyglądam dobrze, więc już się przyzwyczaiłam i jest mi wszystko jedno but jak but.

Natomiast jestem załamana dostępnością spodni dla mnie Modeka w ogóle ma jakąś niską (jak dla mnie) rozmiarówkę, bo w kurtkę 42 ledwo weszłam (Rebelhorn mam L, Held M), więc spodni boję się mierzyć . Dziś mierzyłam spodnie L i XL i z tabeli rozmiarów wynikałoby, że w L spokojnie wejdę, a tu w xl ledwo do pół uda docisnęłam z jakiejś innej firmy xxl to śmiech na sali-jak bałwan, za duże o 20cm. Jestem zrozpaczona
Codzienne spodnie mam 42, bo mam mocno przesadzone uda i nie potrafię znaleźć spodni, żeby spiąć z kurtką. Boję się, że w końcu kupię spodnie takie jakie wejdą mi na a kurtkę dobiorę do nich, zamiast na odwrót
Chyba czas przez zimę zredukować te uda bo ile ja się już tego namierzyłam to masakra
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-20 11:39:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.