Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM2014 cz29 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-18, 08:53   #3391
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

I rękawiczki mi się nie podobają np w sierpniu, ale zimą to po pierwsze nie ma rady, a po drugie w stylizacji zimowej pasują rękawiczki. Panna młoda ma zazwyczaj jakieś futerko lub płaszczyk to jest super przecież.
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...tart=0&ndsp=15
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 08:56   #3392
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Akurat ta panna młoda mi się nie podoba ;-) ale fajne są zimowe stylizacje. Tylko rękawiczki zasłaniają obrączkę, więc może chociaż zdejmij je w kościele albo od przysięgi do końca ślubu bądź bez?

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 08:58   #3393
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Rękawiczki do bolerka futrzanego nie, ale do płaszcza tak. Wydaje mi się że słyszałam że Krychulec89 chce płaszczyk.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

No fakt. Jeśli chodzi o kościół to są momenty na mszy kiedy należy zdjąć rękawiczki, ale w dniu ślubu można wiele Myślę, że jak zdejmie się rękawiczki do przysięgi i będzie się miało zdjęte do końca to super A do zbierania pieniążków można już założyć
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 08:58   #3394
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
Rękawiczki do bolerka futrzanego nie, ale do płaszcza tak. Wydaje mi się że słyszałam że Krychulec89 chce płaszczyk.
Tego to już nie wiem ;-) napisałam tylko co mi się podoba, czyli futra i że rękawiczki lepiej zdjąć chociaż od przysięgi. I tyle ;-)

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 09:19   #3395
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Poza tym 1,5 tygodnia do ślubu a my nie mamy:
-TŻ butów, spinek ani muchy
- ja biżuterii, pończoch
Ja swoją bizuterie kupowałam w czwartek czy środę przed ślubem

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Łatwo pisać nie zakładaj biorąc ślub w sierpniu ja cały czas się waham i nie wiem co założyć.
Nie chodzi o sierpień. Ja nawet jakbym brała ślub w 30st mrozie to bym nie założyłą rękawiczek ale to kwestia gustu.
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 09:23   #3396
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Ja swoją bizuterie kupowałam w czwartek czy środę przed ślubem


Nie chodzi o sierpień. Ja nawet jakbym brała ślub w 30st mrozie to bym nie założyłą rękawiczek ale to kwestia gustu.
W zupełności się zgadzam. Jestem zmarźluch, więc w słabo ogrzewanym kościele zamiast bolerka szukałabym np dłuższego futra czy po prostu czegoś ciepłego. Ale na rękawiczki bym się nie dała namówić, przynajmniej nie w kościele, a np przed ;-)

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 10:09   #3397
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Wywołałam burze
Jak na razie mam suknie i długi welon. Co do okrycia to jeszcze się zdecydowałam. A koncepcja się zmienia co chwile. Myślałam jeszcze nad pelerynką z kapturem no i te nieszczęsne długie białe rękawiczki
Muszę się w to ubrać wszystko przy przymiarce i wtedy będę decydować
Jeszcze mam inną opcje...
jak grudzień będzie tak samo ciepły jak w zeszłym roku... akurat 6.12 (nasza rocznica) to było ok 15 stopni więc cieplutko
... to nie zakładam nic
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 10:40   #3398
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
100 dni do ślubu

Wybieram się do fryzjerki pogadać nt fryzury na ślub mam kilka propozycji. Co o nich myślicie? Fryzurę muszę mieć z grzywką, mam długie za łopatki włosy.

domar, super, że się udało.
Chyba ostatnia najlepsza, najmniej skomplikowana i nie ma efektu megasztucznego skrętu
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 10:52   #3399
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Ja Was nadrabiam, ale nigdy nie mam już czasu, żeby coś napisać....

Sziket, BOSKA suknia!

Nasze ostatnie chwile:
Poduszka na obrączki


Nasze figurki na tort:


Obie rzeczy to dzieła mojej teściowej

Matko, mam dla Was do napisania relację z panieńskiego, chciałam o tych ostatnich dniach na luzie opowiedzieć, ale się nie da, bo nie dość, że mamy jeszcze sporo rzeczy do załatwienia(drobiazgi, ale się uskładało, wiecie same najlepiej), na uczelni sceny o nieoddaną kartę(którą muszę załatwić dziś/jutro, a naprawdę nie miałam kiedy...) to jeszcze mój osobisty przyszły mąż WCZORAJ wyjechał w delegację ( o której dowiedział się przedwczoraj), wraca dziś wieczorem... A wyjeżdżamy jutro 18-19!!
Urlop miał zgłoszony od stycznia, ale nagle w wyniku przetasowań musi zastąpić kierownika, bo ten się wypiął i musiał pojechać... I jeszcze szef mu chciał skracać urlop po ślubie! Ale przytomnie powiedział, że mamy już wykupione.

No i jutro przyjeżdżają kolejni goście, już od nocy, mamy problem z transportem, bo się dwie osoby zbiesiły (ojciec jedzie bezpośrednio, wujek się poważnie pochorował....), trzeba będzie zrobić obiad dla 13 osób, a jeszcze moja mama ma teraz duże stresy w pracy i pracuje w piątek albo do 13, albo do 16... Mam SERDECZNIE dość.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 10:54   #3400
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
Glodomorek
2 mi się nie podoba.. 5 sztywna. Pozostałe są delikatne, bardzo dziewczęce, śliczne Też takie chciałam ale sierpień to wiesz Ostatecznie wyszło lepiej
Jestem drobna i np koki mi nie pasują. Wyglądam młodo, jedna pani w przedszkolu myślała że jestem starszą siostrą mojej córki

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Glodomorek
bardzo ładne fruzyry, jednak tzreba mieć do nich mega długie i gęste wlosy.
Ja mam włosy do połowy pleców mniej więcej, gęste lecz cienkie i tez chciałam taka fruzrę ale niestety wychdzi troszkę uboższa :P
Mam długie aktualnie za łopatki i gęste, kolor ciemny brąz. Fryzjerka mówiła, że spokojnie wszystkie oprócz 2 mi zrobi. Z 4 może być problem, bo jak zrobi loki to nie będą aż tak długie jak na foto. W 2 będzie problem z grzywką, bo mam krótką. Myślę, że wybiorę 1 lub 6. Ale muszę znaleźć inną fryzjerkę, bo moja jest w ciąży i nie obiecuje mi terminu. Szkoda, bo ma dobrą rękę do moich włosów.


Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Akurat ta panna młoda mi się nie podoba ;-) ale fajne są zimowe stylizacje. Tylko rękawiczki zasłaniają obrączkę, więc może chociaż zdejmij je w kościele albo od przysięgi do końca ślubu bądź bez?
Ja tak myślę, żeby siedzieć w rękawiczkach i przed przysięgą oddać np świadkowej do torebki. Rozważam opcję skórzanych rękawiczek z ociepleniem a nie typowo ślubnych. Ja zawsze bardzo marznę w ręce i to jest dla mnie duży problem.
Aktualna wersja jest niebieski płaszcz, dokładnie to chabrowy bym chciała, ale teraz jest jeszcze mały wybór.
http://huna.home.pl/Seahorse/huna/lidkakatalog-6.jpg
co w tym stylu szukam, ale ten jest za drogi. Ewentualnie jak nic nie znajdę to coś takiego może http://sunlu.smugmug.com/Other/sunlu...3mqP/0/O/1.jpg
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 11:07   #3401
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
Wywołałam burze
Jak na razie mam suknie i długi welon. Co do okrycia to jeszcze się zdecydowałam. A koncepcja się zmienia co chwile. Myślałam jeszcze nad pelerynką z kapturem no i te nieszczęsne długie białe rękawiczki
Muszę się w to ubrać wszystko przy przymiarce i wtedy będę decydować
Jeszcze mam inną opcje...
jak grudzień będzie tak samo ciepły jak w zeszłym roku... akurat 6.12 (nasza rocznica) to było ok 15 stopni więc cieplutko
... to nie zakładam nic
A tam burzę :-D

W płaszczu jeszcze nie widziałam panny młodej, to może ładnie wyglądać, chociaż chyba bym wolała osobiście biały (proszę sie nie sugerować, zawsze marzylam o białym płaszczu zimą ). Opcja z rekawiczkami skorzanymi i zdjęciem ich później mega mi się podoba, bo i praktyczne, i odpowiednie do danej chwili ;-)
Ja sie zawsze zastanawiam w jakich butach idą zimowe panny młode, w moich stronach to zaspy i lód na przemian, nawet pod kościołem bo kościelny za leniwy

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 11:10   #3402
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

kallina_2014 Zajmijcie się na pierwszy rzut alkoholem i butami, reszta powinna pójść gładko

Anesthesia Oj, sporo na Twojej głowie Trzymam kciuki, żeby teraz były tylko łzy szczęścia

Mnie w urzędzie pani powiedziała, że prawko mogę wyrobić ze świstkiem od wydania dowodu i aktem małżeństwa.

Sunset89 Bardzo ładna fryzura - a jakie błyszczące włosy

mojakaren Wow, fajny prezent

domar123 Ze zdjęć widać, że pierwszy taniec zrobił wrażenie I dobrze, że z 18 tak pozytywnie sytuacja się rozwiązała

mojakaren Gratuluję zmiany kodu - teraz szybko pójdzie

Glodomorek Ja bym Cię widziała w tych lżejszych fryzurach, 2 i 5 odpada Płaszcze świetne.

Robusta A doczepki?

krychulec Piękne propozucje fryzur

Linaewen Pogratuluj teściowej - poduszka robi wrażenie, a figurki są genialne Trzymam kciuki za wszystko - stresu macie aż za dużo, niestety
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 11:25   #3403
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Przepraszam, że tak rzadko się udzielam ale teraz dostęp do neta mam tylko w pracy i na tel, który się psuje, ostatnio często biorę wolne. Teraz wzięłam się za szycie sukienek więc po pracy albo coś załatwiamy albo szyję albo staram się nadrobić obowiązki domowe (całe szczęście, że Tż jest w domu, bo inaczej bym umarła z głodu).

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Ja Was nadrabiam, ale nigdy nie mam już czasu, żeby coś napisać....

Sziket, BOSKA suknia!

Nasze ostatnie chwile:
Poduszka na obrączki

Nasze figurki na tort:

Obie rzeczy to dzieła mojej teściowej

Matko, mam dla Was do napisania relację z panieńskiego, chciałam o tych ostatnich dniach na luzie opowiedzieć, ale się nie da, bo nie dość, że mamy jeszcze sporo rzeczy do załatwienia(drobiazgi, ale się uskładało, wiecie same najlepiej), na uczelni sceny o nieoddaną kartę(którą muszę załatwić dziś/jutro, a naprawdę nie miałam kiedy...) to jeszcze mój osobisty przyszły mąż WCZORAJ wyjechał w delegację ( o której dowiedział się przedwczoraj), wraca dziś wieczorem... A wyjeżdżamy jutro 18-19!!
Urlop miał zgłoszony od stycznia, ale nagle w wyniku przetasowań musi zastąpić kierownika, bo ten się wypiął i musiał pojechać... I jeszcze szef mu chciał skracać urlop po ślubie! Ale przytomnie powiedział, że mamy już wykupione.

No i jutro przyjeżdżają kolejni goście, już od nocy, mamy problem z transportem, bo się dwie osoby zbiesiły (ojciec jedzie bezpośrednio, wujek się poważnie pochorował....), trzeba będzie zrobić obiad dla 13 osób, a jeszcze moja mama ma teraz duże stresy w pracy i pracuje w piątek albo do 13, albo do 16... Mam SERDECZNIE dość.
Pogratuluj teściowej talentu.
Poduszka jest boska.

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Ja tak myślę, żeby siedzieć w rękawiczkach i przed przysięgą oddać np świadkowej do torebki. Rozważam opcję skórzanych rękawiczek z ociepleniem a nie typowo ślubnych. Ja zawsze bardzo marznę w ręce i to jest dla mnie duży problem.
Aktualna wersja jest niebieski płaszcz, dokładnie to chabrowy bym chciała, ale teraz jest jeszcze mały wybór.
http://huna.home.pl/Seahorse/huna/lidkakatalog-6.jpg
co w tym stylu szukam, ale ten jest za drogi. Ewentualnie jak nic nie znajdę to coś takiego może http://sunlu.smugmug.com/Other/sunlu...3mqP/0/O/1.jpg
Ten biały płaszczyk
Mojej siostrze też bardzo marzną ręce więc doskonale rozumiem, że musisz mieć rękawiczki. Myślę, że jak je zdejmiesz w odpowiednim momencie to będzie dobrze.

kalina my wódkę mogliśmy mieć w ciągu 2 dni, a to tylko dlatego tak długo, bo nie zamawialiśmy bezpośrednio z hurtowni tylko ze sklepu monopolowego. Jak jeździliśmy po hurtowniach to większości mieli potrzebną ilość na stanie dostępną od ręki.
Z napojami tak samo.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 11:26   #3404
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dziewczyny, a jak będę wyrabiać dowód, prawko itd., to ten odpis aktu małżeństwa zostawiam w Urzędzie, czy on jest dla nich tylko do wglądu?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 11:52   #3405
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Sunset89 Pokaż wiadomość
W załączeniu przesyłam zdjęcie swojej próbnej fryzury Tylko tam gdzie są te perełki to będzie czerwona albo pomarańczowa róża. Co o tym myślicie????
Ładna

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
10 dni do ślubu
dostaliśmy dziś kolejny prezent - świetny zestaw kawowy, naprawdę piękny
(...)
witaj Żonko!!! super, że jesteś! Na pewno życie małżeńskie będzie układało się pięknie - daj sobie chwilkę czasu
Wspominam sobie jak to było na 10 dni przed, kurczę nie sądziłam, że moje życie przed i po będzie tak skrajnie różne Jednak po półtora roku przygotowań mocno daje się odczuć ich brak i czas na "nicnierobienie"
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Ja Was nadrabiam, ale nigdy nie mam już czasu, żeby coś napisać....
Poduszeczka piękna Współczuję takich przeżyć tuż przed, ale na pewno wszystko się ułoży i dzień ślubu będzie idealny!
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak będę wyrabiać dowód, prawko itd., to ten odpis aktu małżeństwa zostawiam w Urzędzie, czy on jest dla nich tylko do wglądu?
Ja byłam dziś złożyć papiery o prawo jazdy i nawet nie potrzebowałam odpisu aktu małżeństwa, jedynie do odbioru prawa jazdy potrzebny będzie mój dowód, bo zmieniam też adres (miałam bardzo nieaktualny ). Gdybym nie zmieniała adresu to chyba żadnego dokumentu by ode mnie nie chcieli
W kwestii dowodu osobistego, to u nich zostawiasz jeden skrócony odpis aktu
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 11:58   #3406
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość

Obie rzeczy to dzieła mojej teściowej


Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak będę wyrabiać dowód, prawko itd., to ten odpis aktu małżeństwa zostawiam w Urzędzie, czy on jest dla nich tylko do wglądu?
Ja jak składałam wniosek o dowód to nie chciała ode mnie nic Nawet do wglądu nie chciała.
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 12:36   #3407
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

cornflower_girl

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Linaewen Ale super poduszka i figurki!!! Jesteś z gór?

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Krychulec89 Burzę to dopiero możemy zrobić

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Wg mnie płaszczyk powinien być minimalistyczny, żeby nie ciążył nad suknią. Anna Czartoryska miała fajny.
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 12:46   #3408
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

domar, ja nie, TŻ jest z Bieszczad, a ślub bierzemy w górach, tylko koło nas(mieszkamy we Wrocku): http://www.bielice.info.pl/

Natomiast i wzór haftu z zaproszeń i wzór z poduszki są jak najbardziej z terenów TŻ-karpackie/bojkowskie.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 12:54   #3409
Sindel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Ode mnie nie chcieli aktu małżeństwa nigdzie póki co, przy wyrabianiu nowego dowodu też nie był potrzebny. Widać co urząd to inaczej
Sindel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 12:57   #3410
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Nie chcę doczepek, stawiam na naturalność

Glodomorek
Mówie tylko, że przy krótszych włosach nie wygląda to niestety tak spaketakularnie, ale wiem że może wyglądać ładnie
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 13:12   #3411
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Przyszedł mój grzebyk do włosów. Tż twierdzi, że ładny ale jemu dużo rzeczy się podoba

Nadal nie mam pomysłu na piosenkę dla siostry i jej męża z okazji 6 rocznicy ślubu
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 13:20   #3412
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

W tyłku mam to wszystko, niech leży i czeka, ja się odstresuję i opiszę Wam krótko sobotę

Dostałam w piątek SMS, że mam być gotowa na 19 w domu w sobotę, 13.09
SOBOTA:
W nocy zjechali na goście: Kuby brat z dziewczyną, Kuby przyjaciel z LO.

Panowie wyszli, pojechali na gokarty i się bawić, ja się zaszyłam w łazience na spokojną kąpiel...

o 19 nagle wpadła banda bab z całym majdanem, za nimi mąż przyjaciółki, a ta się śmieje "Ł. przyjechał się rozbierać!". Wywaliły mnie z domu do rodziców na 20 minut, a świadkowa krzyczy-zrób nam herbaty! Siedzę na dole z rodzicami, po 15 minutach wchodzę na górę, latam góra dół bo brakuje mi kubków (było nas 7), zalałam 5 herbat (one ciągle coś spiskują w pokoju), zalewam wodę na drugą partię i nagle Paulina mnie woła: Chodź, chodź! Ja jej odkrzykuję, że jeszcze tylko czajnik nastawię, a ona na to: "Ty durna, zostaw te herbaty, ja tak rzuciłam, żebyś się czuła potrzebna!"
Wchodzę do pokoju, a tu serpentyny, balony, morze sztucznych kwiatów , a od okna do okna przekolorowy napis:
WIECZÓR PANIEŃSKI EWY
pozodabiany tak jak chciałam, czyli "na ludowo"

I suto zastawiony stół

Siadamy na kanapie i świadkowa to mnie, że staropolskim zwyczajem wszystkie siądziemy jeść dopiero jak uplotę nam wszystkim wianki! Na szczęście wszystkie mi odpuściły, musiałam tylko swój upleść, a każda robiła swój-śmiechu co nie miara i wyszło, kto tu ma zdolności manulane
Potem oprócz popijawy musiałam:
-rozpoznać przyszłego męża po częściach ciała (trafiłam: oczy, usta, ucho, brzuch, kolano, chyba była dłoń, nie trafiłam kciuka ) spośród 5 różnych zdjęć
-odgadnąć co wybrał z dwóch opcji (przy czym świadkowa mi podniosła poziom, bo okazało się, że jest wybór między a, b, oba, żadne)-tutaj mnie ululały na maksa
-przekłuwać balony w wróżbami o teściowej:
*będzie mi sprzątać w szafie w ubraniami
*zamieszka z nami
*będzie trzymała mojego męża za rękę w noc poślubną
i chyba coś jeszcze
-dostałam tablicę z przykazaniami dobrej żony i musiałam głośno odczytać i przyrzekać przy każdym

-pudełko na noc poślubną z różnymi przydasiami typu kajdanki, 7up(na pragnienie po 7 razie), snikers (na spadek energii), kłódkę (na teściową) i śliczniusi czarny wibrator z cyrkoniami cytując panią z sexshopu "zagięty idealnie na punkt G". Jak mi przyjaciółki opowiadały jak go kupowały to sikałśmy wszystkie ze śmiechu

Potem wszytskie w wiankach pojechałyśmy na miasto do takiego spokojniejszego klubu, wianki robiły furorę, spławiłyśmy ze dwa wieczory kawalerskie i kilku wolnych strzelców i koło 3 taxi rozwiozło nas do domów

Panowie (TŻ, jego brat i przyjaciel) wrócili do domu niedługo po nas. Byli najpierw na gokartach, potem w domu u świadka pili i robili mu test zgodności ze mną (każde pytanie mi wypomniał, a było kilka podchwytliwych ), potem poszli na miasto i K. latał w koszulce "wieczór kawalerski" z tym rysunkiem GAME OVER facet na kolanach podaje kobiecie kasę i wykonywał różne zadania. Mam dowód na sprawę rozwodową-ma obitą szminkę na kołnierzyku po obu stronach

Było świetnie, umieraliśmy wszyscy całą niedzielę...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 13:37   #3413
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość

Nadal nie mam pomysłu na piosenkę dla siostry i jej męża z okazji 6 rocznicy ślubu
Kult " 6 lat później" ? ;>
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 15:03   #3414
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Anesthesia W takim razie czekamy na relację i trzymam kciuki za lepszy nastrój już jako żonka

Panna Izabela Taka postawa bardziej mi się podoba! Na pewno coś znajdziesz!

mojakaren aaaa! To już prawie! Spokojnych przygotowań!

domar123 Super, że wszystko się Wam udało i był to taki niezapomniany czas! No i że 18tka była na poziomie! Z perspektywy czasu to nawet fajnie, że była nie?

Glodomorek

Robusta

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Krychulec89 Hehe, może nie burzę ale burzliwą dyskusję Ja jestem za tym, by każdy sobie ubierał co mu się podoba Ja za rękawiczkami nie przepadam, ale w stylizacjach letnich i wiosennych (moja koleżanka teraz w lipcu miała... ), ale jeśli chodzi o grudzień, to jestem za!

Linaewen za wszystkie sprawy!

Glodomorek Historia ze starszą siostrą -> Jeeej! Jak Ty musisz młodo wyglądać!

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak będę wyrabiać dowód, prawko itd., to ten odpis aktu małżeństwa zostawiam w Urzędzie, czy on jest dla nich tylko do wglądu?
Jak dowód, to akt małżeństwa do wglądu, jak prawko, to wystarczy świstek, że złożyłaś wniosek o dowód Przynajmniej tak u mnie było

Linaewen Ale mega panieński! Fajnie, że się wybawiliście! Świetna sprawa z 7upem i snikersem
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 16:38   #3415
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Linaewen Super wieczorek panieński!!! Zazdroszczę

Konkardia Fajnie że była, dostaliśmy gratisy i jak tak nad nami skakali to czuliśmy się jak król z królową I tak jak obiecali, zamykali 18nastkę na nasze ważne chwile
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 17:27   #3416
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Linaewen świetny wieczór! Prezenty najlepsze!
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 17:34   #3417
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Wysyłałam dzisiaj dużo cv, jestem z siebie dumna :-D mimo to spodobała mi się tylko jedna oferta, do której nie mam kwalifikacji, ale trudno ;-)
Linaewen, gratuluję wieczoru! ;-)

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 18:41   #3418
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dotka90, jeśli składasz wniosek w urzędzie do którego przynależy miejscowość, w której się pobieraliście, to nie zabiorą Ci odpisu. W innym wypadku będziesz musiała go tam zostawić. Btw. odpis aktu do wniosku o dowód osobisty można dodatkowo dostać za free
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 18:51   #3419
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Relacja ze ślubu (i całego tygodnia) w klubie!
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 18:58   #3420
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Relacja ze ślubu (i całego tygodnia) w klubie!
Czemu tylko w klubie? :-(

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-23 22:37:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.