Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-17, 08:49   #3391
Villga
Zadomowienie
 
Avatar Villga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 699
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Dragusiu, to mam nadzieję, że w koncu sie umeblujecie. Nie zazdroszcze pośpiechu, w koncu meble to ważna decyzja bo wpływa na komfort mieszkania.

Oldzinx, ja tez uważam, że antybiotykow często się nadużywa. Dobrze, że to sprawdziliscie

Moderna, uuuu to miłej wizyty ;-)
Villga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 11:32   #3392
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
My prawdopodobnie dzisiaj wyjezdzamy, na kilka dni do t. - czekam na wyrazy wspolczucia
bardzo współczuję

(rany, ja bym nie dała rady kilka dni, dla mnie to jakiś kosmos)
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 11:34   #3393
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Moderna ojej współczuję :P
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 13:05   #3394
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

polecacie jakies lodówki? wymagania nie szersza niż 60cm
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 13:45   #3395
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Dragusia my mamy Whirlpoola o taką

http://i.cdn.nrholding.net/15975290/800/800/

http://f00.osfr.pl/foto/4/4900933587...00933587_3.jpg

u nas się sprawdza jest duża.. zamrażalnik 3 komorowy, pojemnik na owoce, pojemnik na warzywa, komora 0 stopni...

tu masz specyfikację...

http://allegro.pl/biala-lodowka-whir...l#specyfikacja

samsung też ma fajne.. ale moja koleżanka ma i twierdzi że jej żywność wysusza... no nie wiem...


Pralkę dostaliśmy samsung eco bubel :P


Fajna gazetka wyszła... nawet
http://gazetki.tesco.pl/pobierz/gaze...by/gazetka.pdf
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.

Edytowane przez eluśka87
Czas edycji: 2014-09-17 o 14:00
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 13:58   #3396
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
Dragusia my mamy Whirlpoola o taką

http://i.cdn.nrholding.net/15975290/800/800/

http://f00.osfr.pl/foto/4/4900933587...00933587_3.jpg

u nas się sprawdza jest duża.. zamrażalnik 3 komorowy, pojemnik na owoce, pojemnik na warzywa, komora 0 stopni...

tu masz specyfikację...

http://allegro.pl/biala-lodowka-whir...l#specyfikacja


Pralkę dostaliśmy samsung eco bubel :P


Fajna gazetka wyszła... nawet
http://gazetki.tesco.pl/pobierz/gaze...by/gazetka.pdf
za drogą
a nie jest głośna? bo ma 42decybele?
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 15:01   #3397
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Dragusia... mój mąż chciał taką side by side ale ta wyszła taniej.. chciał to ma.. mamy..
no nie jest głośna.. jest ok
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 19:46   #3398
oldzinx
Raczkowanie
 
Avatar oldzinx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 493
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość

Drzemki - u nas tak samo jak K śpi to ja tez się staram zdrzemnąć, nie zawsze się udaje bo akurat czasem obiad musze zrobić czy na zakupy skoczyć.
Co się wagą przejmujesz, nosisz dwa serduszka w końcu
Ja miałam nadzieję, że teraz nie przytyję tak dużo jak z K bo nie miałam na początku apetytu, ale teraz nadrabiam
Demeter pamiętam że przy Kubusiu miałaś CC, teraz też będzie? Tzn. jak twój gin przedstawia sytuacje?
Mój mówi że przy bliźniakach to cc ponownie, jak by jedno było to mogła bym próbować ale nie zaleca się już SN, chociaż się da oczywiście. Ale ja bym już nie chciała wole na umówione cc już iść.

Ciuszków dużo już masz? Ja zaczynam pomału lumpkowy obchód i kurcze, najwięcej różowych ciuszków (ale śliczne są, kurteczkę z zary upolowałam ostatnio za 4zł, jak nówka, różowa tzn. koralowa )

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Dzien dobry

My prawdopodobnie dzisiaj wyjezdzamy, na kilka dni do t. - czekam na wyrazy wspolczucia

Kilka dni ma byc jeszcze ladna pogoda, wiec chcemy wykorzystac, pewnie wybierzemy sie na piesze wedrowki po lasach teutoburskich

oldzinx dobrze, ze to sprawdzilas rowniez jestem zdania, ze czesto antybiotyki sa naduzywane.
współczuje również

Dziewczyny sprawdziłam bo sytuacja się powtórzyła, tzn. kiedyś zapalenie krtani było i bez antybiotyków wyleczyłam. Nie powiem miałam lekkie obawy czy dobrze robię, ale po konsultacji z lekarzem prywatnie byłam już bardziej pewna.

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
już mamy dosyć. wczoraj płaciliśmy zaliczkę za materac nasz do łóżka bo do 2tyg się czeka.
byliśmy wczoraj po lampy ale skupiliśmy się na meblach bo jednak chcielismy inna komode do sypialni niż zamowilismy ale nie było ich do pooglądania dziś znowu jedziemy i jutro bo w piątek chyba jedziemy dalej
hm... może to nie włoski

no co za lekarz dobrze że byłaś jeszcze u innego skonsultować
a tak myślałam ostatnio o was jak się czujecie. Tasia i inne brzuchatki, a informowałyście dzieciaki o bracie/siostrze? była jakaś reakcja czy raczej nie dotarło jeszcze? bo Florek by chyba raczej nie skumał.
oby przeprowadzka sprawnie poszła, po trochu zazdroszczę nowego urządzania się (ja bym najchętniej wszystko w mieszkaniu wymieniła).
co do lodówki mamy jakąś Siemensa, ale szersza niż 60 na pewno. Co do firmy to polecam, jak na razie bezawaryjnie, cicho chodzi i jest ok (odpukać )

Co do rodzeństwa, tak Tomek wie
jak pytam gdzie jest "Dzidzi" pokazuje na siebie
Pokazuje mu że w brzuchu są też dzidziusie to mi palec w pępek wpycha. Ale pytam się czy chce mieć dzidziusia w domu to mówi że tak.
Mój syn jest bardzo społecznym dzieckiem ostatnio przechodząc koło przedszkola stał przy bramie i rozpłakał się, bo on chce do dzieci które akurat bawiły się na boisku. Szkoda mi go było, jakoś odciągnęłam i poszliśmy na plac zabaw ale dzieci niestety żadnych nie było
__________________
Tomuś
oldzinx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 20:12   #3399
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość

Co do rodzeństwa, tak Tomek wie
jak pytam gdzie jest "Dzidzi" pokazuje na siebie
Pokazuje mu że w brzuchu są też dzidziusie to mi palec w pępek wpycha. Ale pytam się czy chce mieć dzidziusia w domu to mówi że tak.
Mój syn jest bardzo społecznym dzieckiem ostatnio przechodząc koło przedszkola stał przy bramie i rozpłakał się, bo on chce do dzieci które akurat bawiły się na boisku. Szkoda mi go było, jakoś odciągnęłam i poszliśmy na plac zabaw ale dzieci niestety żadnych nie było
wzruszyłam się

PAni pamietam o fotach, ale nie chcą mi sie zgrac z telefonu;/
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 20:20   #3400
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Jestesmy jednak u t., na razie bezstresowo

Oldzinx slodkie to jest, jak dzieci reaguja na inne dzieci
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 21:18   #3401
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Oldzinx, pokaz zdjecie brzuszka, rosnie?
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 21:27   #3402
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Hej

Witam się wyspana i zrelaksowana
Babcia wzięła K na spacerek, potem zajął się nim TŻ a ja spałam aż 3h - szaleństwo

Poza tym kot mi przyniósł mysz polną a ja uciekałam jak głupia na szczeście tylko przed drzwi bo jakby do domu przyniósł

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
a tak myślałam ostatnio o was jak się czujecie. Tasia i inne brzuchatki, a informowałyście dzieciaki o bracie/siostrze? była jakaś reakcja czy raczej nie dotarło jeszcze? bo Florek by chyba raczej nie skumał.
Ja pokazuję brzuch i mówię, że tu jest dzidzia ale chyba nie kuma Ale lubi wsadzać paluchy do pępka i go całować

Co do włosków małej - ja bym chciała może mają na uwadze zgagę non stop to będzie miała duuużo

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
Demeter pamiętam że przy Kubusiu miałaś CC, teraz też będzie? Tzn. jak twój gin przedstawia sytuacje?
Mój mówi że przy bliźniakach to cc ponownie, jak by jedno było to mogła bym próbować ale nie zaleca się już SN, chociaż się da oczywiście. Ale ja bym już nie chciała wole na umówione cc już iść.

Ciuszków dużo już masz? Ja zaczynam pomału lumpkowy obchód i kurcze, najwięcej różowych ciuszków (ale śliczne są, kurteczkę z zary upolowałam ostatnio za 4zł, jak nówka, różowa tzn. koralowa )
Tak teraz też będzie CC, już 2 lekarzy mi to powiedziało. Przerwa między poradami jest mniejsza niż 2 lata i nie ma sensu ryzykować jakichś problemów przy porodzie sn. Ja się cieszę, bo wiem co mnie czeka
A z bliźniakami to już w ogole - moja znajoma teraz urodziła i już w 4 miesiącu powiedzieli, że tylko cc.

Ciuszków mam trochę, ale kupuję tylko takie 'lepsze' do zdjęć i na wyjścia bo po domu pewnie będzie chodzić w ciuszkach Kubciowych, a mam ich masę. Poza tym moja mama ma dużo ciuszków dla dziewczynki no i mam się podzielić nimi z moją 'bratową' bo ona w listopadzie córeczke bedzie mieć.
Teraz nie mam tak czasu łazić po lumpkach jak w ciązy ale co tydzień w moim ulubionym jestem, zawsze sie coś znajdzie
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 21:36   #3403
oldzinx
Raczkowanie
 
Avatar oldzinx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 493
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
wzruszyłam się

PAni pamietam o fotach, ale nie chcą mi sie zgrac z telefonu;/


Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Jestesmy jednak u t., na razie bezstresowo

Oldzinx slodkie to jest, jak dzieci reaguja na inne dzieci
oby tak dalej

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Oldzinx, pokaz zdjecie brzuszka, rosnie?
Rośnie, bardzo szybko. Zupełnie inny niż przy Tomku, szerszy, większy
Jak odpalę aparat to zrobię, od razu obiecane foto usg wrzucę, nie pytaj kiedy ale zrobię

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Hej
Witam się wyspana i zrelaksowana
Babcia wzięła K na spacerek, potem zajął się nim TŻ a ja spałam aż 3h - szaleństwo

Poza tym kot mi przyniósł mysz polną a ja uciekałam jak głupia na szczeście tylko przed drzwi bo jakby do domu przyniósł

Ja pokazuję brzuch i mówię, że tu jest dzidzia ale chyba nie kuma Ale lubi wsadzać paluchy do pępka i go całować

Tak teraz też będzie CC, już 2 lekarzy mi to powiedziało. Przerwa między poradami jest mniejsza niż 2 lata i nie ma sensu ryzykować jakichś problemów przy porodzie sn. Ja się cieszę, bo wiem co mnie czeka
A z bliźniakami to już w ogole - moja znajoma teraz urodziła i już w 4 miesiącu powiedzieli, że tylko cc.

Ciuszków mam trochę, ale kupuję tylko takie 'lepsze' do zdjęć i na wyjścia bo po domu pewnie będzie chodzić w ciuszkach Kubciowych, a mam ich masę. Poza tym moja mama ma dużo ciuszków dla dziewczynki no i mam się podzielić nimi z moją 'bratową' bo ona w listopadzie córeczke bedzie mieć.
Teraz nie mam tak czasu łazić po lumpkach jak w ciązy ale co tydzień w moim ulubionym jestem, zawsze sie coś znajdzie
pogrubione- u nas to samo
a co do cc też tak myślę , a jeszcze jak przypomnę sobie 12godzinne skurcze to aż mnie skręca

Fajnie masz z teściową, ja mojej do końca nie ufam (mam kilka powodów- palenie papierosów przy dziecku, bo niby na świeżym powietrzu to co tam, dawanie potajemnie słodyczy), spacery tylko ze mną bądź mężem.
__________________
Tomuś
oldzinx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 22:37   #3404
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
co do rodzeństwa, tak tomek wie :d
jak pytam gdzie jest "dzidzi" pokazuje na siebie
Pokazuje mu że w brzuchu są też dzidziusie to mi palec w pępek wpycha. Ale pytam się czy chce mieć dzidziusia w domu to mówi że tak.
Mój syn jest bardzo społecznym dzieckiem ostatnio przechodząc koło przedszkola stał przy bramie i rozpłakał się, bo on chce do dzieci które akurat bawiły się na boisku. Szkoda mi go było, jakoś odciągnęłam i poszliśmy na plac zabaw ale dzieci niestety żadnych nie było


Cytat:
Napisane przez demeter Pokaż wiadomość
ja pokazuję brzuch i mówię, że tu jest dzidzia ale chyba nie kuma Ale lubi wsadzać paluchy do pępka i go całować :d
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 07:14   #3405
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

halo wakacje się już skończyły! wracać na forum!!!
my wczoraj jednak nie jeździliśmy po sklepach. robiliśmy szkic mieszkania, jaki kolor ściany gdzie, ile m2 i takie tam. i jednak nie jedziemy teraz na weekend bo się nie wyrobimy.
a dzisiaj mamy wszyscy wizyty u lekarza. Florian szczepienie 5w1.

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

a i mam pytanie kurde dziś mam wizyte u ginka a wczoraj dostałam @ o wiele za szybko. i co teraz lipa z wizyty?
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 07:41   #3406
jolanT
Zadomowienie
 
Avatar jolanT
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 135
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

dragusia- tez tak mialam ostatnio I mowil ze jesli krwawienie jest skape to moze zbadac ale pewnie to zalezy od lekarza I od Ciebie bo ja bym sie czula niekomfortowo.. przesunelam wizyte..
__________________
21.04.2013
EWA !


29.04.2015
OLAF !



http://fajnamama.pl/suwaczki/yvpga7q.png
jolanT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 07:41   #3407
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Hej wam. Wstalam o 7 o 8 Milus juz w przedszkolu - i tyle bylo z mojego dobrego humoru - jestem tak wqrwiona ze najchetniej bym kogos
Ale coz nic nie moge zrobic - tylko czekac na wizyte u lekarza i rechabilitowac mlodego.
Taaa se pewnie poczekam ze 1,5miecha na wizte -

Scarllet - bos ty lekarzem jest - zapodalabys jakas sensowna storne gdzie moge poczytac o rechabiltacji - przukurczu miesnia achillesa ....????


Kocham Cie Emilianku <3.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 08:07   #3408
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
dragusia- tez tak mialam ostatnio I mowil ze jesli krwawienie jest skape to moze zbadac ale pewnie to zalezy od lekarza I od Ciebie bo ja bym sie czula niekomfortowo.. przesunelam wizyte..
ja też bym przesunęła ale kurde nie mam kiedy. bo termin z 2 tyg a mnie tu już nie będzie, a chciałam przed wyjazdem sprawdzić czy wszystko okey bo mi się wszystko rozregulowało.
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 09:29   #3409
jolanT
Zadomowienie
 
Avatar jolanT
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 135
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
ja też bym przesunęła ale kurde nie mam kiedy. bo termin z 2 tyg a mnie tu już nie będzie, a chciałam przed wyjazdem sprawdzić czy wszystko okey bo mi się wszystko rozregulowało.
to zapytaj gina.. moze zrobi wyjatek i przyjmie CIe przed wyjadem.. tzn okres Ci sie rozregulowal?
__________________
21.04.2013
EWA !


29.04.2015
OLAF !



http://fajnamama.pl/suwaczki/yvpga7q.png
jolanT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 10:07   #3410
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Dziewczynki, dzis po raz pierwszy zostalam sama na caly dzien z dwojka Juz koniec urlopow TZ-ta i Mamy... Prosze o kciuki, zebysmy jakos to przetrwali
Potem moze uda mi sie napisac wiecej, co u nas
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 10:17   #3411
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
to zapytaj gina.. moze zrobi wyjatek i przyjmie CIe przed wyjadem.. tzn okres Ci sie rozregulowal?
no idę i zapytam bo to moja jedyna szansa. no rozregulował raz ponad 30 dni , teraz 23, raz normalna @ raz plamienie, owulacji chyba ni ma
Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, dzis po raz pierwszy zostalam sama na caly dzien z dwojka Juz koniec urlopow TZ-ta i Mamy... Prosze o kciuki, zebysmy jakos to przetrwali
Potem moze uda mi sie napisac wiecej, co u nas
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 12:44   #3412
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
Co do rodzeństwa, tak Tomek wie
jak pytam gdzie jest "Dzidzi" pokazuje na siebie
Pokazuje mu że w brzuchu są też dzidziusie to mi palec w pępek wpycha. Ale pytam się czy chce mieć dzidziusia w domu to mówi że tak.
Mój syn jest bardzo społecznym dzieckiem ostatnio przechodząc koło przedszkola stał przy bramie i rozpłakał się, bo on chce do dzieci które akurat bawiły się na boisku. Szkoda mi go było, jakoś odciągnęłam i poszliśmy na plac zabaw ale dzieci niestety żadnych nie było
SŁODKO

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, dzis po raz pierwszy zostalam sama na caly dzien z dwojka Juz koniec urlopow TZ-ta i Mamy... Prosze o kciuki, zebysmy jakos to przetrwali
Potem moze uda mi sie napisac wiecej, co u nas
Powodzenia... ja jestem popołudniami z dwójką synuś i psiak bez porównania, ale można się przekonać, że 2 ręce to mało:br zydal:
Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Hej wam. Wstalam o 7 o 8 Milus juz w przedszkolu - i tyle bylo z mojego dobrego humoru - jestem tak wqrwiona ze najchetniej bym kogos
Ale coz nic nie moge zrobic - tylko czekac na wizyte u lekarza i rechabilitowac mlodego.
Taaa se pewnie poczekam ze 1,5miecha na wizte -

Scarllet - bos ty lekarzem jest - zapodalabys jakas sensowna storne gdzie moge poczytac o rechabiltacji - przukurczu miesnia achillesa ....????
A co się stało???

Kocham Cie Emilianku <3.
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 14:11   #3413
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Czy Wam forum tez sie tak rozjezdza, migaja jakies szare kwadraty pewnie cos kombinuja znowu z oprogramowaniem, czy ki czort

Alez mnie wczoraj jedna baba wkurzyla - to tak apropo wtracania sie w nieswoje sprawy. Otoz bylismy w piekarni po kawalek ciasta, psa przypielam przed sklepem, wychdzac odwiazalam go i mialam go na krotkiej smyczy, dziecko na rekach, uliczka ciasna, samochody na parkingu po jednej stronie, po drugiej stoliki, przy ktorych siedza ludzie pijac kawe - ide i nagle slysze komentarz: biedny pies, nawet nie dala mu sie wysikac - otoz moj pies chcial zaznaczyc teren sikanicem ( jak to maja w zwyczaju psy), zaraz przed oczami pan pijacych kawe, a ja pociagnelam go dalej, i za to mi sie oberwalo - tym razem jednak nie utrzymalam jezyka za zebami , no ludziom nie dogodzi. Ludzie czesto komentuja cos blednie i interpretujac w ogole nie znajac tla wydarzenia. I nam jako matkom pewnie tez sie nieraz zdarzy zostac skomentowanym czy kogos innego pochopnie ocenic - tak naszla mnie refleksja, by byc ostroznym z wydawaniem osadow.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Marcel mial dzisiaj w.nocy znowu lek nocny - tak strasznie plakal - dobrze ze karmie piersia to dosc szybko sie uspokoil


Gesendet von meinem GT-I9001 mit Tapatalk 2
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 16:25   #3414
cathlyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 630
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Hej
Nie nadrobilam moze w weeke d sie uda

Dzieki za porady dot karmienia chodzilo mi o to zeby jakos zmniejszyć kp ale nie wprowadzac mm bo i to i to mleko. Ale rezygnowac z kp nie chce.
Moderna ogromne dzieki za.pw ogromne!
Mam natłok w pracy dodatkowo w zyciu ciezki czas wiec ogolnie jest kiepsko. I jeszcze chorobsko mnie bierze a ostatni raz bylan chora w 2 trymestrze wiec jestem zla... widze ze to przez moje żywienie wiec od poniedziałku wracam do zdrowego odzywienia i ja i l skorzystamy na tym
No i to tyle zastanawiam sue kiedy dam rade byc na bieżąco a wcale tak duzo nie piszecie.
A lila coraz madrzejsza tak mnie zaskakuje codziennie jest przekochana
__________________
Szkrabencja 15.03.2013
cathlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 22:34   #3415
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Czy Wam forum tez sie tak rozjezdza, migaja jakies szare kwadraty pewnie cos kombinuja znowu z oprogramowaniem, czy ki czort

Alez mnie wczoraj jedna baba wkurzyla - to tak apropo wtracania sie w nieswoje sprawy. Otoz bylismy w piekarni po kawalek ciasta, psa przypielam przed sklepem, wychdzac odwiazalam go i mialam go na krotkiej smyczy, dziecko na rekach, uliczka ciasna, samochody na parkingu po jednej stronie, po drugiej stoliki, przy ktorych siedza ludzie pijac kawe - ide i nagle slysze komentarz: biedny pies, nawet nie dala mu sie wysikac - otoz moj pies chcial zaznaczyc teren sikanicem ( jak to maja w zwyczaju psy), zaraz przed oczami pan pijacych kawe, a ja pociagnelam go dalej, i za to mi sie oberwalo - tym razem jednak nie utrzymalam jezyka za zebami , no ludziom nie dogodzi. Ludzie czesto komentuja cos blednie i interpretujac w ogole nie znajac tla wydarzenia. I nam jako matkom pewnie tez sie nieraz zdarzy zostac skomentowanym czy kogos innego pochopnie ocenic - tak naszla mnie refleksja, by byc ostroznym z wydawaniem osadow.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Marcel mial dzisiaj w.nocy znowu lek nocny - tak strasznie plakal - dobrze ze karmie piersia to dosc szybko sie uspokoil
mi nie
eh ludzie
biedny

melduje że byłam u lekarza, usg zrobiła wszystko ok, wiec na przyszość można przy @ w razie czego.

Florian zaszczepiony jeszcze tylko pneumo ale się zastanawiam i spokój do 5 lat.
waży 12,25kg.
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 06:46   #3416
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Dragusia
- za wage.
Ja jestem ciekawa ile Milus wazy i mierzy / moze uda sie sprawdzic 2.10 bo bede miala wizyte w przychodni - kiedy to mi dadza dopiero termian na wizyte w fizjoterapeuty - wiec se pewnie jakos do Listopada poczekam :-/.


Jak dzis ladnie Milus spal - wstal sam z siebie ok 6.20 - to potem przy ubieraniu butow dostal jakiegos nerwa - i tak mnie zadrapal na policzku
Ale w przedszkolu juz spokojnie ladnie buziak pomachal raczka - Ha det powiedzial z usmiechem na twarzy ;-).



No i jeszcze troszke i bedzie Weekend - w koncu moze sie wyspie hahaha.


Milego piatku


Kocham Cie Emilianku <3.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 09:12   #3417
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

https://wizaz.pl/Kulinaria/Nowosci-k...tm_campaign=NP


hej hej

ja dzisiaj mam dynię w domu.. i po pracy i w sobote bede przyrzadzala cos ktos cos chce?? :P

Dragusia dobrze, że wszystko OK.

Catlyn zdrówka...

Kasiu zycze odpoczynku na weekend ja mam nadzieje, ze rowniez odpoczne
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 10:52   #3418
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Czesc
co tu się dzieje?????gdzie Wy Wszystkie jesteście??????

tekst jak najbardziej na miejscu teraz :
nie nadrobiłam bo ..... nie ma czego prawie

Wracac i to ale już !

Olindzinx i Demeter - czekam na foty brzuszków !!!!!
Pani - jak Ci brzuchol podrośnie to tez fota musi być !
Tasia - kciuki trzymam ! Dasz rade !
Despa - oby zębiska już przestały męczyc Emi
Dragusia - trzymam kciuki za przepwadzke! za wage Florka !

U nas wszystko ok . J już samodzielny chłopak ! dzwoni po szkole ze nie wraca bo się z kumplami umówił na piłe .i zaczął już sam wracac do domu ... eh...kiedy to wszystko zleciało ....
N ciagle po przedszkolu na rowerze .
A R to łobuz pierwsza klasa! wspina się gdzie popadnie ,ostatnio na łozko pietrowe .Ostatnio przybiegł ze spłuczką od wc ,a wczoraj najadł się mydła w kostce pienił się jak krzyczał bleeee...
Poza tym dorasta mi bardzo . odkąd przeszedł na mm w nocy nie ma ani jednej pobudki , już nie pamiętam jak to jest nawet ...spi od 20.15 do ok.8 . ,i jedna drzemka weszła popołudniu ok.13 . a w nocy jak idzie spac to ja chce się wyprzytulac jeszcze a on krzyczy "pa!paaaa! pa! paaa!" i mnie odpycha chcąc do swojego łóżeczka.łobuz jeden!
no i z jedzeniem zero problemów . je wszystko to co my .

Zgłosiłam ze J rezygnuje z religii wybierając etyke zamiast tego . weszło prawo takie ze szkoła musi wprowadzić tego typu lekcje nawet jeśli ma to być dla 1 ucznia . dostałam tel . ze owszem etyka będzie ale w innej szkole i to godziny wieczorne bardziej 17 -18 . i tyle na ten temat .


a! I bardzo chciałam polecić paputki jakie kupiłam R . - bo jestem za tym aby dziecko biegało jak najdłużej na bosaka czy w skarpetkach ale u nas niedosyc ze kłaki psa są wszędzie , to jeszcze niestety niejak wspominałam R se wdrapuje tez wszędzie a dzięki nim ma jeszcze mniejszy poślizg niż w skarpetach nawet z tymi kropkami antypposlizg.
a wiec są genialne ,mięciutkie ,cudnie układają się na stópce , jak skarpetka grubsza ale antyposlizgowa gdzie ten antyposlizg także jest plastyczny . i zapinane na rzep -dzięki temu łatwiej jest i załozyc i dopasować do szerokości stópki . R je lubi nosic i w ogole nie zdejmuje .
http://www.decathlon.pl/buty-dla-mal...d_8278587.html
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 11:17   #3419
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Hej!

Nadrobie pozniej, wrzucam tylko http://www.wprost.pl/ar/469656/Bezna...ka-Polka/?pg=0 do poczytania
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 11:44   #3420
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
Czesc
co tu się dzieje?????gdzie Wy Wszystkie jesteście??????

tekst jak najbardziej na miejscu teraz :
nie nadrobiłam bo ..... nie ma czego prawie

Wracac i to ale już !

Olindzinx i Demeter - czekam na foty brzuszków !!!!!
Pani - jak Ci brzuchol podrośnie to tez fota musi być !
Tasia - kciuki trzymam ! Dasz rade !
Despa - oby zębiska już przestały męczyc Emi
Dragusia - trzymam kciuki za przepwadzke! za wage Florka !

U nas wszystko ok . J już samodzielny chłopak ! dzwoni po szkole ze nie wraca bo się z kumplami umówił na piłe .i zaczął już sam wracac do domu ... eh...kiedy to wszystko zleciało ....
N ciagle po przedszkolu na rowerze .
A R to łobuz pierwsza klasa! wspina się gdzie popadnie ,ostatnio na łozko pietrowe .Ostatnio przybiegł ze spłuczką od wc ,a wczoraj najadł się mydła w kostce pienił się jak krzyczał bleeee...
Poza tym dorasta mi bardzo . odkąd przeszedł na mm w nocy nie ma ani jednej pobudki , już nie pamiętam jak to jest nawet ...spi od 20.15 do ok.8 . ,i jedna drzemka weszła popołudniu ok.13 . a w nocy jak idzie spac to ja chce się wyprzytulac jeszcze a on krzyczy "pa!paaaa! pa! paaa!" i mnie odpycha chcąc do swojego łóżeczka.łobuz jeden!
no i z jedzeniem zero problemów . je wszystko to co my .

Zgłosiłam ze J rezygnuje z religii wybierając etyke zamiast tego . weszło prawo takie ze szkoła musi wprowadzić tego typu lekcje nawet jeśli ma to być dla 1 ucznia . dostałam tel . ze owszem etyka będzie ale w innej szkole i to godziny wieczorne bardziej 17 -18 . i tyle na ten temat .


a! I bardzo chciałam polecić paputki jakie kupiłam R . - bo jestem za tym aby dziecko biegało jak najdłużej na bosaka czy w skarpetkach ale u nas niedosyc ze kłaki psa są wszędzie , to jeszcze niestety niejak wspominałam R se wdrapuje tez wszędzie a dzięki nim ma jeszcze mniejszy poślizg niż w skarpetach nawet z tymi kropkami antypposlizg.
a wiec są genialne ,mięciutkie ,cudnie układają się na stópce , jak skarpetka grubsza ale antyposlizgowa gdzie ten antyposlizg także jest plastyczny . i zapinane na rzep -dzięki temu łatwiej jest i załozyc i dopasować do szerokości stópki . R je lubi nosic i w ogole nie zdejmuje .
http://www.decathlon.pl/buty-dla-mal...d_8278587.html

Dzieciaczki rosną... a buciki są xtra i jaki wyglad maja a ze wygodne i anty pozlizg to super sprawa
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-18 22:33:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.