Jego starsze koleżanki... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-30, 22:20   #1
ines8
Raczkowanie
 
Avatar ines8
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 69

Jego starsze koleżanki...


Jak w temacie...mój facet (jesteśmy razem ponad 2 lata)od roku pracuje w pewnej firmie w której poznał koleżanki imieniem X i Y. Koleżanka X jest starsza prawie 8 lat, Y ponad 10, nie mają mężów/chłopaków/partnerów itd. (Dodam, że mój ma lat 22).
Upodobały sobie natomiast bardzo spotkania z moim. Obie już z nim nie pracują, ale dzięki temu mają "wymówki" żeby się z nim spotkać a to zapytać co tam w pracy itd.
Nie miałam nic przeciwko do czasu gdy kolejną sobotę z rzędu przez nie miałam spędzić samotnie oglądając kolejną głupią komedię. Tym bardziej, że tym razem umówili się nie na mieście jak dotychczas, ale w mieszkaniu jednej z nich na "picie wódki" Gdy mu to powiedziałam, że mi się to nie podoba odparł, że "przecież cię kocham, ale czasem muszę spotkać się z kimś innym niż ty żeby się wygadać". Dodam, że ja jestem na tyle głupia, że gdyby on mi powiedział, że nie podoba mu się, że gdzieś idę i woli bym została z nim to...zostałabym bez żadnych oporów. A on po prostu mi powiedział "kocham cię ale już się umówiłem"...
Załamałam tylko ręce. Serio spotyka się z jakimiś prawie i ponad 30 latkami, żeby im się wygadać? Mamy tylu znajomych, to nie on musi być pocieszycielem i pocieszać się pijąc wódkę z tyle starszymi kobietami.
Ostatnio tez mi się przyznał, że powiedział jednej, że chyba ją zaprosi na randkę, żeby zobaczyć jak to jest być na randce ze starszą...
Wiem, że z jednej strony dramatyzuje ale z drugiej po prostu nie umiem inaczej.

Co o tym myślicie? Przesadzam?
ines8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 22:26   #2
slawek_33
Raczkowanie
 
Avatar slawek_33
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 357
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Cytat:
Napisane przez ines8 Pokaż wiadomość
Jak w temacie...mój facet (jesteśmy razem ponad 2 lata)od roku pracuje w pewnej firmie w której poznał koleżanki imieniem X i Y. Koleżanka X jest starsza prawie 8 lat, Y ponad 10, nie mają mężów/chłopaków/partnerów itd. (Dodam, że mój ma lat 22).
Upodobały sobie natomiast bardzo spotkania z moim. Obie już z nim nie pracują, ale dzięki temu mają "wymówki" żeby się z nim spotkać a to zapytać co tam w pracy itd.
Nie miałam nic przeciwko do czasu gdy kolejną sobotę z rzędu przez nie miałam spędzić samotnie oglądając kolejną głupią komedię. Tym bardziej, że tym razem umówili się nie na mieście jak dotychczas, ale w mieszkaniu jednej z nich na "picie wódki" Gdy mu to powiedziałam, że mi się to nie podoba odparł, że "przecież cię kocham, ale czasem muszę spotkać się z kimś innym niż ty żeby się wygadać". Dodam, że ja jestem na tyle głupia, że gdyby on mi powiedział, że nie podoba mu się, że gdzieś idę i woli bym została z nim to...zostałabym bez żadnych oporów. A on po prostu mi powiedział "kocham cię ale już się umówiłem"...
Załamałam tylko ręce. Serio spotyka się z jakimiś prawie i ponad 30 latkami, żeby im się wygadać? Mamy tylu znajomych, to nie on musi być pocieszycielem i pocieszać się pijąc wódkę z tyle starszymi kobietami.
Ostatnio tez mi się przyznał, że powiedział jednej, że chyba ją zaprosi na randkę, żeby zobaczyć jak to jest być na randce ze starszą...
Wiem, że z jednej strony dramatyzuje ale z drugiej po prostu nie umiem inaczej.

Co o tym myślicie? Przesadzam?
Powiedz mu że poznałaś 40paro latka, jest super seksowny i bardzo bogaty, jeździ Ferrari i chcesz się z nim pospotykać zobaczyć jak to jest.
slawek_33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 22:31   #3
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Cytat:
Napisane przez slawek_33 Pokaż wiadomość
Powiedz mu że poznałaś 40paro latka, jest super seksowny i bardzo bogaty, jeździ Ferrari i chcesz się z nim pospotykać zobaczyć jak to jest.
Podbijam

O ile rozumiem znajomości różnego rodzaju, w naprawdę różnych konfiguracjach (z każdym można fajnie pogadać i się rozumieć, absolutnie każdym), o tyle akcje typu wódka w domu, czy jakieś teksty o zapraszaniu na randkę i o tym jak to jest ze starszą... No coś chyba nie halo. Kumpelstwo kumpelstwem, ale skoro Ty się z tym nie czujesz komfortowo, to nie powinno to mieć miejsca.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 22:32   #4
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Tekstu o randce bym nie zaakceptowała...
Co do reszty - często się spotykają? Spędzacie dużo czasu razem? Na tych spotkaniach są tylko we 3?
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 22:36   #5
slawek_33
Raczkowanie
 
Avatar slawek_33
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 357
Dot.: Jego starsze koleżanki...

A na serio... to facet nie dorósł do poważnego związku jak wali Tobie prosto w twarz teksty o potrzebie randkowania z innymi dziewczynami.
slawek_33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 22:36   #6
ines8
Raczkowanie
 
Avatar ines8
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 69
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Oczywiście ten tekst o randce był tylko "żartem" ale tak czy inaczej strasznie słaby...

Kiedyś było tak, że spotykali się większą grupą z pracy, a takie spotkania we 3 tylko to hm...jakoś od maja, czerwca przynajmniej raz na 2 tygodnie. Wcześniej nie miałam nic przeciwko ale po tym tekście i tej wódce u jednej w domu...no nie wiem pękło coś we mnie.

My staramy się spotykać jak najczęściej (a raczej chyba od jakiegoś czasu to JA się staram by się spotkać choć na chwilkę na spacer czy coś) bo on strasznie dużo pracuje.
ines8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 22:47   #7
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Cytat:
Napisane przez ines8 Pokaż wiadomość
Oczywiście ten tekst o randce był tylko "żartem" ale tak czy inaczej strasznie słaby...

Kiedyś było tak, że spotykali się większą grupą z pracy, a takie spotkania we 3 tylko to hm...jakoś od maja, czerwca przynajmniej raz na 2 tygodnie. Wcześniej nie miałam nic przeciwko ale po tym tekście i tej wódce u jednej w domu...no nie wiem pękło coś we mnie.

My staramy się spotykać jak najczęściej (a raczej chyba od jakiegoś czasu to JA się staram by się spotkać choć na chwilkę na spacer czy coś) bo on strasznie dużo pracuje.
A jak wyglądają rozmowy o tym, że Ciebie to martwi? Jak zareagowałaś na tę wódkę, jak zareagowałaś na ten żart o randce? Komunikujesz, że to dla Ciebie nie jest w porządku i że masz obawy?
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-30, 22:47   #8
slawek_33
Raczkowanie
 
Avatar slawek_33
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 357
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Cytat:
Napisane przez ines8 Pokaż wiadomość
Oczywiście ten tekst o randce był tylko "żartem" ale tak czy inaczej strasznie słaby...

Kiedyś było tak, że spotykali się większą grupą z pracy, a takie spotkania we 3 tylko to hm...jakoś od maja, czerwca przynajmniej raz na 2 tygodnie. Wcześniej nie miałam nic przeciwko ale po tym tekście i tej wódce u jednej w domu...no nie wiem pękło coś we mnie.

My staramy się spotykać jak najczęściej (a raczej chyba od jakiegoś czasu to JA się staram by się spotkać choć na chwilkę na spacer czy coś) bo on strasznie dużo pracuje.
Na ile znam facetów żaden nie powiedzałby tak gdyby nie chodziło mu to po głowie.

Strasznie dużo pracuje ale raz na 2 tygodnie idzie z nimi chlać? A Ty poszłabyś imprezować z dwoma facetami? W sobotę, zamiast spotkać się ze swoją miłością? Sama sobie odpowiedz...
slawek_33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 22:50   #9
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Cytat:
Napisane przez ines8 Pokaż wiadomość
Oczywiście ten tekst o randce był tylko "żartem" ale tak czy inaczej strasznie słaby...

Kiedyś było tak, że spotykali się większą grupą z pracy, a takie spotkania we 3 tylko to hm...jakoś od maja, czerwca przynajmniej raz na 2 tygodnie. Wcześniej nie miałam nic przeciwko ale po tym tekście i tej wódce u jednej w domu...no nie wiem pękło coś we mnie.

My staramy się spotykać jak najczęściej (a raczej chyba od jakiegoś czasu to JA się staram by się spotkać choć na chwilkę na spacer czy coś) bo on strasznie dużo pracuje.
Rysujesz rogami po suficie. On jest zafascynowany swoją koleżanką z pracy i podkochuje się w niej.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 22:53   #10
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Rysujesz rogami po suficie. On jest zafascynowany swoją koleżanką z pracy i podkochuje się w niej.
Też mi się tak wydaje..
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 22:56   #11
ines8
Raczkowanie
 
Avatar ines8
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 69
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
A jak wyglądają rozmowy o tym, że Ciebie to martwi? Jak zareagowałaś na tę wódkę, jak zareagowałaś na ten żart o randce? Komunikujesz, że to dla Ciebie nie jest w porządku i że masz obawy?
Powiedziałam, że mi się to nie podoba, że nie chcę żeby tam szedł, że to kolejna sobota, którą spędzam samotnie, w łóżku, z laptopem a chciałabym w końcu z nim. To powiedział, że w następną sobie odbijemy, ale on już się umówił no i musi iść...

Na żart zareagowałam tak, że spojrzałam na niego z taką miną, że od razu zaczął się jąkać, tłumaczyć i przepraszać. Powiedziałam, że chyba coś mu się pomyliło i jeżeli chce sobie z nią iść na randkę to może nawet w tym momencie, może nawet już z nią zostać i do mnie nie wracać.


Slawek_33 nie poszłabym nigdy imprezować z dwoma facetami....a najgorsze jest to, że dla nich zawsze znajduje jakąs wolną sobotę...a jak ja chcę gdzieś wyjść to jest jedno wielkie kombinowanie, że mu się nie chce, że źle się czuje itd...
ines8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-30, 23:02   #12
slawek_33
Raczkowanie
 
Avatar slawek_33
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 357
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Cytat:
Napisane przez ines8 Pokaż wiadomość
Slawek_33 nie poszłabym nigdy imprezować z dwoma facetami....a najgorsze jest to, że dla nich zawsze znajduje jakąs wolną sobotę...a jak ja chcę gdzieś wyjść to jest jedno wielkie kombinowanie, że mu się nie chce, że źle się czuje itd...
No to widzisz... niewiele z tego związku zostało, czytaj: przestaniesz się starać to całkiem możliwe że on się nie odezwie...
slawek_33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 23:13   #13
ines8
Raczkowanie
 
Avatar ines8
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 69
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Dziękuje Wam bardzo ,dużo mi uświadomiliście i napisaliście to, o czym ja bałam się myśleć.
Jutro z nim pogadam najpoważniej od dawna...zobaczymy.
ines8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 00:43   #14
Czcijmarchewe
Raczkowanie
 
Avatar Czcijmarchewe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 224
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Porozmawiaj na pewno, żebyś potem nie żałowała, że zainterweniowałaś za późno. Możesz mieć zaufanie do niego, ale do tych kobiet nie. Widać, że jest nimi trochę zaślepiony i podoba mu się ich towarzystwo, a starsze, wolne koleżanki + alkohol sam na sam nie wróżą nic dobrego. Powodzenia i mam nadzieję, że Cię zrozumie, a nie wyjdzie z tego obrażony i wielce pokrzywdzony. Powinen postawić się w Twojej sytuacji.
__________________
Nikt nie przeżyje Twojego życia za Ciebie
Czcijmarchewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 06:41   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Rysujesz rogami po suficie. On jest zafascynowany swoją koleżanką z pracy i podkochuje się w niej.
Pewnie myślała, że śnieg pada (a to był tynk).

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ines8 Pokaż wiadomość
Dziękuje Wam bardzo ,dużo mi uświadomiliście i napisaliście to, o czym ja bałam się myśleć.
Jutro z nim pogadam najpoważniej od dawna...zobaczymy.
Czas sobie uświadomić, że nie warto tworzyć byle jakiś związków z byle kim (kimś komu na nas nie zależy). Mniej desperacji, żeby mieć chłopa, serio.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 08:14   #16
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Jeśli już bierzesz się za poważną rozmowę, to nie bądź naiwniarą, bo na pewno będzie próbował zrobić z Ciebie wariata. Uwierz nam, mało jest facetów bezinteresowenie spotykających się "na wódkę" z koleżankami z pracy, zostawiających przy tym dziewczynę w domu. Tekst o randce był wyrazem tego, że chłopaczek jest tak zajarany, że już nawet przed Tobą nie jest w stanie tego ukryć.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 08:47   #17
Colderia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 424
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Czekam tylko, aż go kopniesz w krocze Na co bardzo liczę.
Colderia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 08:57   #18
Koci Pazur
Rozeznanie
 
Avatar Koci Pazur
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 823
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Zawsze mi się wydawało, że jestem dość neutralna/tolerancyjna w stosunku do spotkań towarzyskich swojego faceta, bo ma i kolegów i koleżanki i chodzi beze mnie na imprezy, koncerty, próby zespołów i co tam sobie wymyśli.

Ale jabym wpadł na genialny pomysł spotykania się sam na sam na "wódkowe spotkania" z dwoma nowopoznanymi laskami, to chyba bym go smiechem zabiła. A jaby mi wypalił z takim tekstem o "randce", to albo kopnęłabym go w tyłek od razu, albo ewentualnie zakomunikowała, że skoro tak, to oczekuję, że od chwili obecnej zerwie z obiema całkowicie kontakty i zajmie się całkowicie mną. Jeśli by to zrobił, to mogłabym dać mu szansę na naprawienie naszych relacji. W innym przypadku napewno nie.

Nie daj sie traktować bez szancunku i robić w balona.

Edytowane przez Koci Pazur
Czas edycji: 2014-10-01 o 08:59
Koci Pazur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 10:30   #19
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Jego starsze koleżanki...

trójkąciki w prywatnym mieszkaniu i to podlane wódką? "chyba" ją zaprosi na randkę? nie chce spędzać z tobą czasu ale do koleżanek leci na każde zawołanie?

czas najwyższy się z nim pożegnać.

mpt dobrze mówi - NIE daj się wpędzić w poczucie winy, że przesadzasz, że wariatka, że przecież on kocha a ty masz jakieś chore roszczenia. na bank będzie odwracał kota ogonem, więc pilnuj się.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.

Edytowane przez liselotta
Czas edycji: 2014-10-01 o 10:31
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 12:31   #20
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Myślę, że wiek tych pań jest nieistotny w całej sprawie. No chyba że ktoś lubi się pocieszać, że partner nie zdradzi go z kimś 8-10 lat starszym od siebie.
Jak wyglądałaby Twoja reakcja, gdyby to były dwie 20-latki? Też byś siedziała sama w domu i czekała na niego?
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 12:42   #21
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Myślę, że wiek tych pań jest nieistotny w całej sprawie. No chyba że ktoś lubi się pocieszać, że partner nie zdradzi go z kimś 8-10 lat starszym od siebie.
Jak wyglądałaby Twoja reakcja, gdyby to były dwie 20-latki? Też byś siedziała sama w domu i czekała na niego?
A może jednak jest istotny. O tyle, że podobnież kobiety około 30 są najbardziej rozbudzone seksualnie, świadome swoich potrzeb itp. Nie to co nieopierzone 20 letnie kurczaki
Nie mają partnerów, a potrzeby mają. Nie mają też już zapewne zahamowań, skrupułów i rozkmin co wypada a co nie, kocha/nie kocha itp.
Jak dla mnie, to znalazły sobie jurnego młodego byczka...
Przychylam się niestety do wcześniej napisanego już zdania o dłuuugich rogach :-\
macka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 12:51   #22
Koci Pazur
Rozeznanie
 
Avatar Koci Pazur
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 823
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
A może jednak jest istotny. O tyle, że podobnież kobiety około 30 są najbardziej rozbudzone seksualnie, świadome swoich potrzeb itp. Nie to co nieopierzone 20 letnie kurczaki
Nie mają partnerów, a potrzeby mają. Nie mają też już zapewne zahamowań, skrupułów i rozkmin co wypada a co nie, kocha/nie kocha itp.
Jak dla mnie, to znalazły sobie jurnego młodego byczka...

Przychylam się niestety do wcześniej napisanego już zdania o dłuuugich rogach :-\
Ta, bo kobietom koło 30 upada całkiem moralność. Nie że tym 2 konkretnym, bo ich przecież nie znamy - wszystkim jak leci Czyli za 4 lata spodziewam się u siebie spadku poziomu zachamowań i skrupułów, bo teraz jeszcze sie łapię na rozkminy "kocha nie kocha" dwudziestolatek

Zgadzam się z Fleur_D nie wazne czy dwudziestki, czy trzydziestki. Facet się zachowuje podejrzanie i nie w porządku w stosunku do autorki, a wiek pań jest tu nieistotny.

Edytowane przez Koci Pazur
Czas edycji: 2014-10-01 o 13:00
Koci Pazur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 12:55   #23
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
[...]Nie mają partnerów, a potrzeby mają. Nie mają też już zapewne zahamowań, skrupułów i rozkmin co wypada a co nie, kocha/nie kocha itp.
Jak dla mnie, to znalazły sobie jurnego młodego byczka...[...]
To raczej "byczek" sika po nogach, że taka kobieta zwróciła na niego uwagę
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 13:01   #24
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Cytat:
Napisane przez Koci Pazur Pokaż wiadomość
Ta, bo kobietom koło 30 upada całkiem moralność. Nie że tym 2 konkretnym, bo ich przeciez nie znamy - wszystkim jak leci Czyli za 4 lata spodziewam się u siebie spadku poziomu zachamowań i skrupułów, bo teraz jeszcze sie łapię na rozkminy "kocha nie kocha" dwudziestolatek

Boże, to co musi się dziać z kobietami w okolicach 40tki. A 50tki to pewnie chodzące zuoo i moralna zgnilizna.

Tak jak mpt obstawiam, że to chłopaka kręcą starsze koleżanki, wielu młodych chłopaków tak ma (bo też sobie wkręcają, że starsze to takie gorrrrące kotki).

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-10-01 o 13:03
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 13:04   #25
Pritistajl
Raczkowanie
 
Avatar Pritistajl
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 161
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Jeżeli to zwykłe spotkania, to niech następnym razem Ciebie zabierze. Podejrzewam, że zacznie się wykręcać
Pritistajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 13:06   #26
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Cytat:
Napisane przez Koci Pazur Pokaż wiadomość
Ta, bo kobietom koło 30 upada całkiem moralność. Nie że tym 2 konkretnym, bo ich przecież nie znamy - wszystkim jak leci Czyli za 4 lata spodziewam się u siebie spadku poziomu zachamowań i skrupułów, bo teraz jeszcze sie łapię na rozkminy "kocha nie kocha" dwudziestolatek
Ależ mówimy o tych 2 konkretnie, które jak wiemy, spotykają się z panem 20 latkiem na mile towarzyskie pogawędki przy wódce w domu którejś
Zapewne opowiadają sobie w tym trójkąciku co tam u kogo w pracy słychać :-D


Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
To raczej "byczek" sika po nogach, że taka kobieta zwróciła na niego uwagę
A to to swoją drogą ;-).
Tak czy siak występuje tam obopólne wzajemne zainteresowanie, nisiak z autorką nie związane. Moim zdaniem tylko wiać, cóż mogą dać rozmowy...

Edytowane przez macka
Czas edycji: 2014-10-01 o 13:08
macka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 13:10   #27
ines8
Raczkowanie
 
Avatar ines8
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 69
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Cytat:
Napisane przez Pritistajl Pokaż wiadomość
Jeżeli to zwykłe spotkania, to niech następnym razem Ciebie zabierze. Podejrzewam, że zacznie się wykręcać
nie no jeżeli o to chodzi to parę razy byłam z całą 3 na piwie, ostatnio odpuściłam bo nie widziałam sensu spotykania się z nimi, może trochę spuściłam go ze smyczy i on zaczął przesadzać, bo zobaczył że już go tak nie "kontroluję" nie wiem
ines8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 13:14   #28
Lafernea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 60
Dot.: Jego starsze koleżanki...

I juz poczucie winny..
Lafernea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 13:15   #29
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Ależ mówimy o tych 2 konkretnie, które jak wiemy, spotykają się z panem 20 latkiem na mile towarzyskie pogawędki przy wódce w domu którejś
Zapewne opowiadają sobie w tym trójkąciku co tam u kogo w pracy słychać :-D
No może opowiadają, skąd wiesz, że nie ? Też miałam kiedyś taką paczkę z pracy - dwóch kumpli i koleżankę. Zdarzało nam się gościć siebie na wzajem w swoim mieszkaniu - po pracy. Oglądaliśmy filmy, piliśmy wino czy tam piwo, plotkowaliśmy, gadaliśmy o różnych sprawach i tyle. Seksu nie stwierdzono. W żadnej konstelacji
Nie wiadomo przecież co oni tam robią, wiele wskazuje na to, że któraś z koleżanek bardzo działa na chłopaka autorki, ale czy coś z tego jest wprowadzane w czyn, to wiedzą tylko oni. My tutaj możemy sobie tylko popuszczać wodze fantazji, tylko po co.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-10-01 o 13:18
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 13:19   #30
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Jego starsze koleżanki...

Wiadomo tyle, że autorka źle się czuje z obecną sytuacją, cokolwiek się tam nie dzieje. Czuje się zaniedbana (samotne soboty), nie podoba jej się że jej chłopak ma czas i chęć dla innych, dla niej mniej.
Więc w sumie, moim zdaniem i na podstawie moich doświadczeń - to nieistotne co się tam dzieje. Ważne że autorka się źle z tym czuje. Albo więc tkwi w tym dalej i rozkminia, albo .. Coś z tym robi.
macka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-01 22:39:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.