Blond platynowy, popielaty czy inny? Który najjaśniejszy i najładniejszy?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-23, 11:26   #1
evika155
Raczkowanie
 
Avatar evika155
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 33
Question

Blond platynowy, popielaty czy inny? Który najjaśniejszy i najładniejszy?!


Witam

Mam pytanie do Was Dziewczyny
Szczegolnie pytanie tutaj kieruje chyba do blondynek. Ale dziękuje za Wszystkie porady!
A mianowicie chodzi mi o to, jaki odcień blondu jest najjaśniejszy? Ktory jest jasny i nie daje mocno żółtego odciecia!? Czy rozświetlony popielaty blond, czy platynowy? Gołębi? Czy moze jeszcze jakis inny? (rozjaśniaczy nie preferuję, za bardzo niszczą wlosy i one jednak daja duza zoltego odcienia.. :P czasami)
A zalezy mi raczej na farbowaniu w domu.. Juz przez cale zycie za duzo wydalam na farbowanie u fryzjerek.. Ehh.. Doradzcie prosze, ktory odcien jest najlepszy? Moze macie na takie kolorki zafarbowane wloski? To moze jakies zdjecia Pozdrawiam
evika155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 11:45   #2
Sabrina_1484
Raczkowanie
 
Avatar Sabrina_1484
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Okolice Częstochowy
Wiadomości: 42
GG do Sabrina_1484
Dot.: Blond platynowy, popielaty czy inny? Który najjaśniejszy i najładniejszy?!

hmm.... ja polecam popielaty blond, ale jaki kolor Ci z tego wyjdzie to zależy przedewszystkim od wyjściowego koloru Twoich włosów ... ja np. farbowałam włosy farbą Palette (rozświetlony popielaty blond) i w miejscach gdzie włosy byly b.jasne faktycznie wyszedł popielaty blond, natomiast tam, gdzie były żółte (od rozjaśniacza) niestety nie uzykałam takiego koloru ...
__________________

Sabrina_1484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 21:26   #3
evika155
Raczkowanie
 
Avatar evika155
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 33
Dot.: Blond platynowy, popielaty czy inny? Który najjaśniejszy i najładniejszy?!

To tak jak ja... To jednak dalej bede trzymac sie przy rozświetlonym popielatym...
evika155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 23:16   #4
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: Blond platynowy, popielaty czy inny? Który najjaśniejszy i najładniejszy?!

popielate są najbezpieczniejsze moim zdaniem bo nawet jak nie wyjdą bardzo jasne albo kolor na odrostach będzie ciemniejszy ( troszkę) to wygląda to naturalniej i unika sie tego żółtego odcienia nawet po wielu praniach ;p . przynajmniej u mnie tak jest
ja używam popielatego blondu garniera z tej serii niebieskiej ( bardziej rozjaśniającej) i jestem zadowolona.
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 13:35   #5
evika155
Raczkowanie
 
Avatar evika155
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 33
Exclamation Dot.: Blond platynowy, popielaty czy inny? Który najjaśniejszy i najładniejszy?!

Hej dziewczyny a co myślicie o nowej farbie PALETTE COLOR XXL Mroźny blond ?? Ja własnie zaryzykowałam wczoraj i kupiłam! Szukałam najjaśniejszego z blondów i wybrałam taki Wahałam sie jeszcze nad Skandynawskim blondem. Z farby XXL Zdjęcie dziewczyny i troszkę chłopaka na opakowaniu robi duże wrażenie... O takim blondzie jak dziewczyna ma na opakowaniu zawsze marzyłam.. Jednak nie wiem czy się uda... Pewnie nie :P ale warto sprobowac.. Może będzie lepszy niż popielaty? A może któraś z Was juz używała tej farby?
evika155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 14:49   #6
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Blond platynowy, popielaty czy inny? Który najjaśniejszy i najładniejszy?!

Ja ją uzywam!! Jestem baardzo zadowolona. Wczesniej farbowalam Garnier Belle Color popielaty blond superrozjasniający, a xxl mroźny blond rozjasnil mi jeszcze o jakies 2,3 tony. Mam teraz bardzo jasniutkie wloski, ale moze o 1,2 tony ciemniejsze od kobiety na okladce farby. XXL mroźny blond kupuję co miesiąc, w sumie zuzylam juz ze 4 opakowania i na razie nie zapowiada się na zmiany Kolor w ogole nie żółknie. Postaram się dzis wieczorem zamieścic fotke
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 14:54   #7
pernamentnie
Raczkowanie
 
Avatar pernamentnie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Blond platynowy, popielaty czy inny? Który najjaśniejszy i najładniejszy?!

evika155, a jaki masz obecnie kolorek? na ciemnych wlosach nawet nie ma co marzyc o b. jasnych kolorach,a wrecz bialych mnie kusi platyna, ale wiem ile klopotow z nia
pernamentnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-05, 15:45   #8
Kasioraska
Raczkowanie
 
Avatar Kasioraska
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Blond platynowy, popielaty czy inny? Który najjaśniejszy i najładniejszy?!

Ja uzywam od 2 lat rozjasniacza i nie narzekam Wydaje mi sie ze popielate odcienie sa najjasniejsze jednak ale nie sugeruj sie obrazkiem na opakowaniu farby. Ja zrobilam to niedawno i mialam żółte włosy. Mnie jednak sie wydaje ze to po farbach włosy wychodza żółte a nie odwrotnie. osobiscie nie znam nikogo kto mialby piekny jasny kolor uzyskany za pomoca farby. Co najwyzej na rozjasnione włosy nakłada sie jeszcze farbe aby uzyskac jakis fajny odcień... Mój wyjsciowy kolor włosów to jasny brąz, zawsze uzywałam rozjasniacza i mam fajne jasne włoski: Aha i po myciu obowiązkowo płukanka wtedy wygladam jakbym ufarbowała je na jakis popiel czy gołąb
__________________
_________________________

..::In a dream::..
::Will you give your love to me?::
..::Beg my broken heart to beat::..
::Save my life, change my mind::

_________________________
Kasioraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 13:05   #9
evika155
Raczkowanie
 
Avatar evika155
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 33
Smile Dot.: Blond platynowy, popielaty czy inny? Który najjaśniejszy i najładniejszy?!

Cytat:
Napisane przez pernamentnie Pokaż wiadomość
evika155, a jaki masz obecnie kolorek? na ciemnych wlosach nawet nie ma co marzyc o b. jasnych kolorach,a wrecz bialych mnie kusi platyna, ale wiem ile klopotow z nia
Ja mam taki kolor włosów jak w avatarze, bo to moje zdjęcie czyli jasne No i więc wczoraj zafarbowałam na ten XXL i jest świetnie, nawet ciemniejsze odrosty wyszly bardzoo jasne i wszystko sie wyrównało Jestem bardzo zadowolona i myślę, że nie zmienie już tej farby na inna I wcale to nie prawda, że farba zmienia na kolor żółty, moim zdaniem bardziej rozjaśniacz tak robi... Teraz mam bardzo jasne wlosy tak jak chcialam jestem zadowolona i polecam! (Juz dlugo nie używam rozjaśniacza, bo wlosy żółkną i niesamowicie się niszczą, jak chodziłam do fryzjera i robila mfryzjerk balejaż blond rozjaśniczem to zawsze po farbowaniu jak mi suszyła wszędzie latały moje połamane końcówki wlosow( przerażający widok! a z farbą tak nie jest i jest to dużo tańsze niż farbowanie wlosow u fryzjera)
evika155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 19:02   #10
Claudia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Blond platynowy, popielaty czy inny? Który najjaśniejszy i najładniejszy?!

ja tez chcialabym zmienic kolor,nie mam ciemnych,raczej bardziej blond ale nie taki jakbym chciala a poza tymmam juz odrosty no i musze cos zmienic tylko ama jeden problem;czy ładny jasny blond bedzie sie ladnie komponowal z ciemnymi brwiami (nie czarnymi)? a jesli tak to ktory najlepiej? prosze pomożcie bo juz sama nie wiem////
Claudia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 21:42   #11
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Blond platynowy, popielaty czy inny? Który najjaśniejszy i najładniejszy?!

ja jestem naturalną blondynką;
z czasem włosy jak i brwi mi ściemniały;
jak pofarbowałam włosy na bardzo jasny platynowy/popielaty blond to nie było to jakieś rażące, że brwi są ciemniejsze; wogóle na to nie zwróciłam uwagi dopiero teraz się nad tym zastanowiłam, jak przyczytałam twojego posta
jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 15:17   #12
mabelka
Przyczajenie
 
Avatar mabelka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17
Dot.: Blond platynowy, popielaty czy inny? Który najjaśniejszy i najładniejszy?!

Hej dziewczyny
Ja mam w chwili obecnej jasne pasemka które robiłam rozjaśniaczem, teraz żałuje bo włosy są poniszczone planuje więc zafarbować całe na platynowy blond, tylko nie wiem jaka wybrać farbę żeby kolor nie wyszedł żółty i żeby w miejscach ciemnych odrostów też nie wyszedł ciemniejszy poradźcie mi proszę jaka farba będzie najlepsza by wyszedł ładny jasny platynowy blond
mabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 16:10   #13
paulinkaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnica/Gorzow Wlkp.
Wiadomości: 47
Dot.: Blond platynowy, popielaty czy inny? Który najjaśniejszy i najładniejszy?!

Cytat:
Napisane przez mabelka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ja mam w chwili obecnej jasne pasemka które robiłam rozjaśniaczem, teraz żałuje bo włosy są poniszczone planuje więc zafarbować całe na platynowy blond, tylko nie wiem jaka wybrać farbę żeby kolor nie wyszedł żółty i żeby w miejscach ciemnych odrostów też nie wyszedł ciemniejszy poradźcie mi proszę jaka farba będzie najlepsza by wyszedł ładny jasny platynowy blond
Ostatnio duzo przegladalam farb w sklepach fryzjerskich. Mysle, ze ten jest bardzooo ladny, co do efektowo trudno powiedziec. Zakladajac, ze jednak jest to farba fryzjerska powinno dobrze pokryc.

jasny platnowy blond

http://www.bazarek.pl/produkt/0/3353...blond-100.html

platynowy zloty blond

http://www.bazarek.pl/produkt/0/3387...blond-103.html

PS. Co do efektow, to moge sie nimi podzielic w przyszlym tygodniu, bo wlasnie zamowilam farbe

Edytowane przez paulinkaa8
Czas edycji: 2009-06-20 o 16:11
paulinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 18:56   #14
Pusiolinka
Raczkowanie
 
Avatar Pusiolinka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 56
Dot.: Blond platynowy, popielaty czy inny? Który najjaśniejszy i najładniejszy?!

Dziewczyny a wiecie coś na temat tej farbki Loreal Recital Preference Bardzo jasny blond Hoolywood ?
http://www.kosmetykionline.pl/produc...10012825-.html

Czytałam gdzieś tutaj na forum, że to nardzo fajna farbka i wychodzi śliczny kolor

Mój naturalny kolor to średni brąż, jak nałoże na czuprynke to co wyjdzie ?
__________________
Pusiolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 09:36   #15
paulinkaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnica/Gorzow Wlkp.
Wiadomości: 47
Dot.: Blond platynowy, popielaty czy inny? Który najjaśniejszy i najładniejszy?!

Farba podobno fajna, tylko jesli Twoj wyjsciowy kolor to sredni braz to na pewno taki nie wyjdzie. Przewaznie nawet na bardzo jasnych wlosach i tak wychodzi ciemniejszy wiec pewnie wyjdzie Ci troszke jasniejszy od obecnego jaki masz i tyle (

Edytowane przez paulinkaa8
Czas edycji: 2009-06-22 o 21:58
paulinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 06:39   #16
MonalisaG
Raczkowanie
 
Avatar MonalisaG
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 170
GG do MonalisaG
Dot.: Blond platynowy, popielaty czy inny? Który najjaśniejszy i najładniejszy?!

hej mam pytanie czy ktoras z was farbowala wlosy Loreal Excellence 9.1 bardzo jasny popielaty blond??? najlepiej jakby ktos zamiescil zdjecie, moja fryzjerka powiedziala ze wedlug niej to najladniejszy kolor blond, ale ja sie troche obawiam bo mam w tej chwili wlosy zrobione rozjasniaczem i na to toner robione u fryzjera ale mam juz odrost moj naturalny ciemny blond i ciekawa jestem jak mi ta farba złapie odrost????
MonalisaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 13:59   #17
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Blond platynowy, popielaty czy inny? Który najjaśniejszy i najładniejszy?!

Cytat:
Napisane przez pinksnickers Pokaż wiadomość
popielate są najbezpieczniejsze moim zdaniem bo nawet jak nie wyjdą bardzo jasne albo kolor na odrostach będzie ciemniejszy ( troszkę) to wygląda to naturalniej i unika sie tego żółtego odcienia nawet po wielu praniach ;p . przynajmniej u mnie tak jest
ja używam popielatego blondu garniera z tej serii niebieskiej ( bardziej rozjaśniającej) i jestem zadowolona.
a jakiego numeru farby używasz ?? bo ja ostatnio skusiłam się na 111 superjasny popielaty blond najpierw nałożony na odrosty koloru popielatego, ale po jakichś 10 minutach znajoma powiedziała mi że mam niebieskie plamy na głowie zmyłam farbę z odrostów żeby skontrolować sytuację i faktycznie miałam niebieskie plamy
Zdarzyło Ci się to kiedyś? Bo wiem że popiel jest z domieszką niebieskiego ale ja miałam plamy jak ta emotka. Myślałam że już nigdy z domu nie wyjdę, ale koleżanka nałożyła mi rozjaśniacz na to i jakoś sytuacja została opanowana choć chciałabym nadal taki kolor jak ta dziewczyna z pudełka choć wiem, że nigdy nie wyjdzie taki sam;( Może ta farba nie nadaje się dla mnie bo miałam wcześniej rozjaśniane pasemka rozjaśniaczem i jak wyżej pisałam odrost naturalny w kolorze popielatym.

Edytowane przez Diva1
Czas edycji: 2009-11-18 o 14:01
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 14:13   #18
Sarita1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Blond platynowy, popielaty czy inny? Który najjaśniejszy i najładniejszy?!

Cytat:
Napisane przez evika155 Pokaż wiadomość
Ja mam taki kolor włosów jak w avatarze, bo to moje zdjęcie czyli jasne No i więc wczoraj zafarbowałam na ten XXL i jest świetnie, nawet ciemniejsze odrosty wyszly bardzoo jasne i wszystko sie wyrównało Jestem bardzo zadowolona i myślę, że nie zmienie już tej farby na inna I wcale to nie prawda, że farba zmienia na kolor żółty, moim zdaniem bardziej rozjaśniacz tak robi... Teraz mam bardzo jasne wlosy tak jak chcialam jestem zadowolona i polecam! (Juz dlugo nie używam rozjaśniacza, bo wlosy żółkną i niesamowicie się niszczą, jak chodziłam do fryzjera i robila mfryzjerk balejaż blond rozjaśniczem to zawsze po farbowaniu jak mi suszyła wszędzie latały moje połamane końcówki wlosow( przerażający widok! a z farbą tak nie jest i jest to dużo tańsze niż farbowanie wlosow u fryzjera)
No własnie i tu bym sie nie zgodzila. Ja pofarbowalam kolorem XXL mrozny blond i mi tak strasznie zżółkły wlosy ze teraz są okropne! Powiedzialam nigdy wiecej. A jesli chodzi o rozjasniacz to nie żółkną po nim wlosy gdy uzywa sie płukanki.
Sarita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 18:46   #19
lalka3
Raczkowanie
 
Avatar lalka3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdansk/manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Blond platynowy, popielaty czy inny? Który najjaśniejszy i najładniejszy?!

Witam. Moge Wam doradzic ze farby alfaparf i joico wychodza chlodnawo,joico bardziej. Wella,matrix.loreal raczej cieplo. Ja za mlodych lat farbowalam farbowalam raczej na chlodne,popiele,platyjowe ,mrozne itp natomiast w ostatnich latch preferuje cieplejsze. Do niedawna uwielbialam beze natomiast ostatnio wole cieple ( ale nie samo zloto)nature mieszna ze zlotem ale nie zlotem takim zmoltym a zlotem z welli np 9.03 to specyficzne zloto z lekka nuta chlodu i takie troche gloniaste albo nature z popielem czyli cieplo ale z ciutka chlodu rowniezPoziom 9 9,5 . Piekne!!!!
__________________
czlowieka 🌱 poznamy po jego stosunku do zwierzat ️❗️️❗️😼🐾
lalka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-12 19:46:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.