Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane cz.2! - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-11, 15:40   #4801
Szu_Mil
Raczkowanie
 
Avatar Szu_Mil
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 304
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość

Ja nie wiem dziewczyny jak Wy to robicie - ja nigdy nie miałam snu o oświadczynach, ani o ślubie. Może jeszcze za mało zdesperowana jestem
Mi się już kilka razy śnił ślub, ale chyba nigdy taki jak bym chciała . zawsze coś w tych snach idzie nie tak. Ostatnio np. kupiłam jakaś pierwszą lepszą sukienkę, w ogóle nie taką jak mam wymarzoną i dzień później było wesele, nic nie zaplanowane, nieogarnięte, piosenka na pierwszy taniec nie wybrana. No tragedia po prostu. Już lepiej żeby się nie śniło

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość

Na swój ślub nie będę się malować sama. Chcę się poczuć jak księżniczka i niech wszyscy koło mnie skaczą
Ja tak samo
Taki makijaż profesjonalny, to już sobie na studniówkę zafundowałam. :p
Nie potrafie się ładnie pomalować sama, to co wymaga użycia cieni wykracza poza moje możliwości Więc na ślub na pewno kosmetyczka

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;4848540 1]Zaczęłam dziś prawko.

Mam zamiar powiedzieć, że jak je zdam to życzę sobie zamiast breloczka do kluczy pierścionek [/QUOTE]

Dobry myk :P Ale ja prawko robiłam jak miałam 17 lat , a wtedy to co innego w głowie się ma, niż pierścionki, oświadczyny etc

Edytowane przez Szu_Mil
Czas edycji: 2014-10-11 o 15:43
Szu_Mil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 16:29   #4802
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;4848540 1]Zaczęłam dziś prawko.

Mam zamiar powiedzieć, że jak je zdam to życzę sobie zamiast breloczka do kluczy pierścionek [/QUOTE]

Ja bym aż tak TŻ nie poganiała

Ale powiem wam, że podziwiam te dziewczyn, które są z facetem rok i już myślą o ślubie. Ja tam bym się bała, że jeszcze za mało go znam, z reszta sama po takim czasie nie myślałam i ślubie. Dopiero teraz kigdy znam TŻ na wylot


To nie ja zjadam literki tylko mój LG.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 16:38   #4803
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Ja bym aż tak TŻ nie poganiała

Ale powiem wam, że podziwiam te dziewczyn, które są z facetem rok i już myślą o ślubie. Ja tam bym się bała, że jeszcze za mało go znam, z reszta sama po takim czasie nie myślałam i ślubie. Dopiero teraz kigdy znam TŻ na wylot


To nie ja zjadam literki tylko mój LG.
mi się wydaję, że inaczej jest jak się para poznaje na początku studiów, a inaczej jak już trochę później. jakbym faceta poznała w wieku 19 - 20 lat, to też bym po roku nie myślała o ślubie

my jesteśmy razem 1,5roku i cieszę się, że oboje mamy takie samo spojrzenie na wspólną przyszłość. w dniu ślubu będziemy razem pond 3 lata (jeśli zaplanowana data nam się nie zmieni) więc myślę, że to ani nie za szybko ani nie za długo.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 16:41   #4804
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Loloo - masz troche racji. Duzo jest par, ktore zaczely byc w okolicach 18 czy nawet wczesniej i wtedy faktycznie lepiej poczekac a w Waszym przypadku to serio nie bylo na co
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 16:59   #4805
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Loloo - masz troche racji. Duzo jest par, ktore zaczely byc w okolicach 18 czy nawet wczesniej i wtedy faktycznie lepiej poczekac a w Waszym przypadku to serio nie bylo na co
wiem


gdzieś mi się tu przewinął temat podkładów.
mam healthy mixa, nawet dwie butelki bo nie umiałam dobrać odcienia. i ogólnie dramat, nie polecam. najgorzej wydana kasa na podkład ever
123 perfect był fajny na początku dnia, a tak w połowie bardzo ciemniał.
teraz mam revlon i jest super.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 17:01   #4806
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
mi się wydaję, że inaczej jest jak się para poznaje na początku studiów, a inaczej jak już trochę później. jakbym faceta poznała w wieku 19 - 20 lat, to też bym po roku nie myślała o ślubie

my jesteśmy razem 1,5roku i cieszę się, że oboje mamy takie samo spojrzenie na wspólną przyszłość. w dniu ślubu będziemy razem pond 3 lata (jeśli zaplanowana data nam się nie zmieni) więc myślę, że to ani nie za szybko ani nie za długo.
Zgadzam się w 100%. Ja mam 24 lata i 5,5 roczny związek za sobą, Tż jest rok starszy rozstał się z dziewczyną po 6 latach. Dlatego teraz wychodzimy z założenia, że nie mamy już tych "nastu" lat, oboje trochę w tych związkach przeszliśmy (oba toksyczne) i chcemy podejmować decyzje, działać, tworzyć coś razem. Nauczyliśmy się wiele (mój były narzeczony okazał się naprawdę innym człowiekiem niż go poznałam jak miałam te 18 lat) a nawet nie mieszkaliśmy ze sobą. Miałam już pierścionek i się rozpadło. Cholernie się z tego cieszę dlatego uważam, że najpierw dobry związek a potem deklaracja.
Gdyby Tż teraz mi się oświadczył to bym się zgodziła. Bo ja nie patrzę na to ile jesteśmy razem tylko na to, co udało nam się razem wypracować na podstawie swoich doświadczeń i troski o siebie nawzajem każdego dnia.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 17:04   #4807
Szu_Mil
Raczkowanie
 
Avatar Szu_Mil
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 304
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Duzo jest par, ktore zaczely byc w okolicach 18 czy nawet wczesniej i wtedy faktycznie lepiej poczekac
Dokładnie, to tak jak w moim przypadku. My zaczęliśmy być razem jak miałam chyba 17 lat albo jeszcze nie miałam (Matko jedyna kiedy to było ) Także mi temat ślubu, zaręczyn itp to dopiero od jakiegoś roku po głowie chodzi, a tak intensywniej to od kilku miesięcy. Chociaż TŻ od początku deklarował, że on to już chce ze mną być cały czas i forever A dla mnie, głupiej nastolatki takie deklaracje były wręcz przerażające
Szu_Mil jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 17:11   #4808
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
mi się wydaję, że inaczej jest jak się para poznaje na początku studiów, a inaczej jak już trochę później. jakbym faceta poznała w wieku 19 - 20 lat, to też bym po roku nie myślała o ślubie

my jesteśmy razem 1,5roku i cieszę się, że oboje mamy takie samo spojrzenie na wspólną przyszłość. w dniu ślubu będziemy razem pond 3 lata (jeśli zaplanowana data nam się nie zmieni) więc myślę, że to ani nie za szybko ani nie za długo.
Kwestia dojrzałości tych osób i tego na jakim etapie życia są.
Bo co innego związek że studentem, a co innego bycie z mężczyzna który już pracuje, myśli o przyszłości

A u was to już zupełnie inna sprawa, bo Twój TŻ jest o kilka ładnych lat starszy

To nie ja zjadam literki tylko mój LG.

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;4848639 2]Zgadzam się w 100%. Ja mam 24 lata i 5,5 roczny związek za sobą, Tż jest rok starszy rozstał się z dziewczyną po 6 latach. Dlatego teraz wychodzimy z założenia, że nie mamy już tych "nastu" lat, oboje trochę w tych związkach przeszliśmy (oba toksyczne) i chcemy podejmować decyzje, działać, tworzyć coś razem. Nauczyliśmy się wiele (mój były narzeczony okazał się naprawdę innym człowiekiem niż go poznałam jak miałam te 18 lat) a nawet nie mieszkaliśmy ze sobą. Miałam już pierścionek i się rozpadło. Cholernie się z tego cieszę dlatego uważam, że najpierw dobry związek a potem deklaracja.
Gdyby Tż teraz mi się oświadczył to bym się zgodziła. Bo ja nie patrzę na to ile jesteśmy razem tylko na to, co udało nam się razem wypracować na podstawie swoich doświadczeń i troski o siebie nawzajem każdego dnia.[/QUOTE]

Też ważne czy para razem mieszka, przeżywa wszystko razem. Co innego związki gdzie ludzie widzą się raz na tydzień i po roku dziewczyna myśli o zaręczynach. Bo to już dla mnie mega ryzykowne

To nie ja zjadam literki tylko mój LG.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 17:16   #4809
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Kwestia dojrzałości tych osób i tego na jakim etapie życia są.
Bo co innego związek że studentem, a co innego bycie z mężczyzna który już pracuje, myśli o przyszłości

A u was to już zupełnie inna sprawa, bo Twój TŻ jest o kilka ładnych lat starszy

To nie ja zjadam literki tylko mój LG.

już to chyba tutaj pisałam, że zawsze chciałam starszego faceta. spotykałam się kiedyś z równolatkiem i już sam fakt, że miał tyle lat a nie więcej mnie w nim irytował
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 17:36   #4810
Anabelo
Raczkowanie
 
Avatar Anabelo
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 224
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Jak już jesteśmy w temacie zaręczyn po krótkim stażu, to się Was poradzę. Moja przyjaciółka poznała na portalu internetowym faceta. Spotykają się od dwóch miesięcy. On aktualnie mieszka i pracuje w Niemczech, ale w trakcie ich znajomości miał urlop, ona również, więc trochę czasu razem spędzili. Ona zdążyła już pomieszkać u niego, on u niej, poznali rodziców drugiej strony, jednym słowem wszystko idzie w zabójczym tempie. Kilka dni temu mi powiedziała, że on wspominał coś o zaręczynach, na co ja prawie zbierałam szczękę z podłogi...
Niby nie moja sprawa i nie zamierzam się wtrącać, ale mimo wszystko trochę się martwię, bo to bliska mi osoba. Czy dla Was taka sytuacja byłaby normalna? Reagowałybyście jakoś, czy przyglądały się z boku?
Anabelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 17:38   #4811
JohanaTomana
Raczkowanie
 
Avatar JohanaTomana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 371
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Anemone Może nie o śnie, ale o sen się otarło... mój TŻ na wyjeździe na wakacjach był mało przytomny wieczorem... Zapytałam co mu się marzy (ja byłam całkiem przytomna!) a on, że ja.
Ja się pytam, ale jak? kiedy? gdzie?
A on, że w kościele
Później chyba tego nie pamiętał, albo udawał że nie pamięta


Jakby mój TŻ mi tak powiedział to byłabym wzniebowzięta. Chyba każda marzy by takie coś usłyszeć.
__________________
siabadaba.

od 8.07.2014- Historyk Sztuki

Edytowane przez JohanaTomana
Czas edycji: 2014-10-11 o 17:41
JohanaTomana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 17:47   #4812
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Anabelo Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy w temacie zaręczyn po krótkim stażu, to się Was poradzę. Moja przyjaciółka poznała na portalu internetowym faceta. Spotykają się od dwóch miesięcy. On aktualnie mieszka i pracuje w Niemczech, ale w trakcie ich znajomości miał urlop, ona również, więc trochę czasu razem spędzili. Ona zdążyła już pomieszkać u niego, on u niej, poznali rodziców drugiej strony, jednym słowem wszystko idzie w zabójczym tempie. Kilka dni temu mi powiedziała, że on wspominał coś o zaręczynach, na co ja prawie zbierałam szczękę z podłogi...
Niby nie moja sprawa i nie zamierzam się wtrącać, ale mimo wszystko trochę się martwię, bo to bliska mi osoba. Czy dla Was taka sytuacja byłaby normalna? Reagowałybyście jakoś, czy przyglądały się z boku?
Jak dla mnie to za szybko i to sporo. Rozumiem zakochanie i różowe okulary ale jednak jakąś resztę racjonalności trzebaby zachować, zwłaszcza że chodzi o decyzję na całe życie.
Chociaż są przypadku ludzi, u których tempo było zabójczo szybkie i tworzą szczęśliwe rodziny. Kwestia szczęścia i dobrania odpowiedniej osoby
Ale ja bym radziła przyjaciółce poczekać trochę z takimi decyzjami.

To nie ja zjadam literki tylko mój LG.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 17:52   #4813
PannaBlack
Rozeznanie
 
Avatar PannaBlack
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 906
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Mnie się ostatnio jedynie śnił seks rodem z powieści o Christianie Grey'u
__________________
13.05.10 r.
27.03.15 r.
1.10.16 r.
PannaBlack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 18:14   #4814
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Hejka!

wpadam sie przywitać,zaraz będę nadrabiać. Mieliśmy dzisiaj intensywny dzień z tż.Najpierw poszliśmy na piechotę daleko,daleko do centrum handlowego,kupił mi ciastko z Sowy (torcik bezowy )i olej kokosowy Potem zaprosił na obiadek do baru domowego,wróciliśmy na piechotkę.
No i teraz wracamy z Ikei.:d Bogatsi o 2 pudełka, solniczkę,pieprzniczkę, 2 poduszki, 2 musztardy i 2 ruloniki czekolad
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 18:24   #4815
PannaBlack
Rozeznanie
 
Avatar PannaBlack
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 906
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Hejka!

wpadam sie przywitać,zaraz będę nadrabiać. Mieliśmy dzisiaj intensywny dzień z tż.Najpierw poszliśmy na piechotę daleko,daleko do centrum handlowego,kupił mi ciastko z Sowy (torcik bezowy )i olej kokosowy Potem zaprosił na obiadek do baru domowego,wróciliśmy na piechotkę.
No i teraz wracamy z Ikei.:d Bogatsi o 2 pudełka, solniczkę,pieprzniczkę, 2 poduszki, 2 musztardy i 2 ruloniki czekolad
No to przyjemny dzień
__________________
13.05.10 r.
27.03.15 r.
1.10.16 r.
PannaBlack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 18:41   #4816
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Czekam na Tza, bo przychodzi na noc
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 19:28   #4817
Sowilo
Zadomowienie
 
Avatar Sowilo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 500
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

A ja właśnie piekę tartę z gruszkami w karmelu cynamonowym. Bo wiecie, na środę muszę przygotować prezentację na seminarium z fizyki.
__________________
Catch me, if you want.
Catch me if you can... x3

08.06.2010 ♥ 08.08.2016 ♥ ??.??.????
Sowilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 19:56   #4818
Dorianna Karenina
Raczkowanie
 
Avatar Dorianna Karenina
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 32
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to za szybko i to sporo. Rozumiem zakochanie i różowe okulary ale jednak jakąś resztę racjonalności trzebaby zachować, zwłaszcza że chodzi o decyzję na całe życie.
Chociaż są przypadku ludzi, u których tempo było zabójczo szybkie i tworzą szczęśliwe rodziny. Kwestia szczęścia i dobrania odpowiedniej osoby
Ale ja bym radziła przyjaciółce poczekać trochę z takimi decyzjami.
A ja znam takie osoby, które się natychmiast zaręczają, a potem nic z tym nie robią (albo w ogóle tak sobie tylko gadają o zaręczynach), więc zaczęłabym się martwić dopiero gdyby koleżanka zaczęła planować szybki ślub Bo dla niektórych to nie problem dać pierścionek i zamilknąć na wieki albo przyjąć pierścionek a potem go oddać :P
Dorianna Karenina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 20:15   #4819
mojchlopakniechce
Zadomowienie
 
Avatar mojchlopakniechce
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 1 044
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Hej dziewczyny melduje się jako...gołopalca!

Miałam dziś zajęcia na uczelni ale po zajęciach byłam z Tż na romantycznej kolacji w Luizjanie .
http://restauracjaluizjana.pl/
No i dawno tak nie było że mieliśmy czas żeby posiedzieć pogadać i było tak jakbyśmy dopiero się poznali .

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
To na pewno znaczy, że Twoje obsesje dotyczące zaręczyn zatruwają Twój mózg! czarny = trucizna
I mój też!

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Ja bym aż tak TŻ nie poganiała

Ale powiem wam, że podziwiam te dziewczyn, które są z facetem rok i już myślą o ślubie. Ja tam bym się bała, że jeszcze za mało go znam, z reszta sama po takim czasie nie myślałam i ślubie. Dopiero teraz kigdy znam TŻ na wylot


To nie ja zjadam literki tylko mój LG.
Dorotti,co tam znam laski które biora ślub po PÓŁ ROKU BYCIA RAZEM.
__________________
6.05.2010

2016:
mojchlopakniechce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 20:22   #4820
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez mojchlopakniechce Pokaż wiadomość



Dorotti,co tam znam laski które biora ślub po PÓŁ ROKU BYCIA RAZEM.
A niech sobie biorą ciekawe na jak długo
Ostatnio poznałam dziewczynę rok starszą ode mnie i już się rozwodzi.
A ma z mężem 6 letnią córkę
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 20:23   #4821
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Szu_Mil Pokaż wiadomość
Mi się już kilka razy śnił ślub, ale chyba nigdy taki jak bym chciała . zawsze coś w tych snach idzie nie tak. Ostatnio np. kupiłam jakaś pierwszą lepszą sukienkę, w ogóle nie taką jak mam wymarzoną i dzień później było wesele, nic nie zaplanowane, nieogarnięte, piosenka na pierwszy taniec nie wybrana. No tragedia po prostu. Już lepiej żeby się nie śniło



Ja tak samo
Taki makijaż profesjonalny, to już sobie na studniówkę zafundowałam. :p
Nie potrafie się ładnie pomalować sama, to co wymaga użycia cieni wykracza poza moje możliwości Więc na ślub na pewno kosmetyczka



Dobry myk :P Ale ja prawko robiłam jak miałam 17 lat , a wtedy to co innego w głowie się ma, niż pierścionki, oświadczyny etc
Też zafundowałam sobie makijaż u kosmetyczki na studniówkę. I nie można zaprzeczyć - trzymał się bardzo dobrze!
Aczkolwiek ja potrafię się świetnie pomalować, tylko mi się to nie trzyma długo

Ja miałam 14 lat jak poznałam i zaczęłam związek z TŻ


Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
wiem


gdzieś mi się tu przewinął temat podkładów.
mam healthy mixa, nawet dwie butelki bo nie umiałam dobrać odcienia. i ogólnie dramat, nie polecam. najgorzej wydana kasa na podkład ever
123 perfect był fajny na początku dnia, a tak w połowie bardzo ciemniał.
teraz mam revlon i jest super.
a revlon nie jest za ciężki? Bo mnie kojarzy się z takim strasznie topornym i w dodatku zapychającym
Cytat:
Napisane przez Anabelo Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy w temacie zaręczyn po krótkim stażu, to się Was poradzę. Moja przyjaciółka poznała na portalu internetowym faceta. Spotykają się od dwóch miesięcy. On aktualnie mieszka i pracuje w Niemczech, ale w trakcie ich znajomości miał urlop, ona również, więc trochę czasu razem spędzili. Ona zdążyła już pomieszkać u niego, on u niej, poznali rodziców drugiej strony, jednym słowem wszystko idzie w zabójczym tempie. Kilka dni temu mi powiedziała, że on wspominał coś o zaręczynach, na co ja prawie zbierałam szczękę z podłogi...
Niby nie moja sprawa i nie zamierzam się wtrącać, ale mimo wszystko trochę się martwię, bo to bliska mi osoba. Czy dla Was taka sytuacja byłaby normalna? Reagowałybyście jakoś, czy przyglądały się z boku?
A co ja mam zrobić, jak moja najlepsza przyjaciółka zakochała się w gościu przez internet? Który mieszka w Argentynie i widzą się raz, może 2 w roku? Strasznie się martwię, że mi do Argentyny ucieknie i będzie z nim nieszczęśliwa....

Cytat:
Napisane przez JohanaTomana Pokaż wiadomość
Jakby mój TŻ mi tak powiedział to byłabym wzniebowzięta. Chyba każda marzy by takie coś usłyszeć.
On ostatnio takich tekstów ma na pęczki
Że dla mnie zrobi wszystko co tylko mnie uszczęśliwi i w ogóle
Cytat:
Napisane przez PannaBlack Pokaż wiadomość
Mnie się ostatnio jedynie śnił seks rodem z powieści o Christianie Grey'u
A ja chciałam tak ostatnio w łóżku poszaleć po Grey'owsku, TŻ mi związał ręce krawatem... A ja niepokorna się uwolniłam

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
Czekam na Tza, bo przychodzi na noc


Cytat:
Napisane przez Sowilo Pokaż wiadomość
A ja właśnie piekę tartę z gruszkami w karmelu cynamonowym. Bo wiecie, na środę muszę przygotować prezentację na seminarium z fizyki.
jadłabym
Cytat:
Napisane przez mojchlopakniechce Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny melduje się jako...gołopalca!

Miałam dziś zajęcia na uczelni ale po zajęciach byłam z Tż na romantycznej kolacji w Luizjanie .
http://restauracjaluizjana.pl/
No i dawno tak nie było że mieliśmy czas żeby posiedzieć pogadać i było tak jakbyśmy dopiero się poznali .

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------



I mój też!

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------


Dorotti,co tam znam laski które biora ślub po PÓŁ ROKU BYCIA RAZEM.
Dobrze, że wam się randeczka udała
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 20:25   #4822
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Sowilo Pokaż wiadomość
A ja właśnie piekę tartę z gruszkami w karmelu cynamonowym. Bo wiecie, na środę muszę przygotować prezentację na seminarium z fizyki.
Daj trochę
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 20:36   #4823
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Anemone, też mi się zawsze wydawało że to taka tapeta, że trzeba szpachlą nakładać
ale była u mnie ostatnio kuzynka no i wiadomo gadamy o kosmetykach itp, no i ona mi pokazuje, że ma ten revlon. akurat odcienie mamy zawsze takie same więc sobie przetestowałam, no i rewelacja. bardzo naturalnie wygląda, nie potrzebowałam już żadnego pudru, trzymał się cały intensywny dzień.
będę obserwowała czy nie zapycha, ale póki co jest super.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 20:43   #4824
Sowilo
Zadomowienie
 
Avatar Sowilo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 500
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Daj trochę
Zapraszam.
__________________
Catch me, if you want.
Catch me if you can... x3

08.06.2010 ♥ 08.08.2016 ♥ ??.??.????
Sowilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 20:46   #4825
PannaBlack
Rozeznanie
 
Avatar PannaBlack
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 906
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
Anemone, też mi się zawsze wydawało że to taka tapeta, że trzeba szpachlą nakładać
ale była u mnie ostatnio kuzynka no i wiadomo gadamy o kosmetykach itp, no i ona mi pokazuje, że ma ten revlon. akurat odcienie mamy zawsze takie same więc sobie przetestowałam, no i rewelacja. bardzo naturalnie wygląda, nie potrzebowałam już żadnego pudru, trzymał się cały intensywny dzień.
będę obserwowała czy nie zapycha, ale póki co jest super.
Dobry podkład zawsze w cenie Ja sobie kupiłam świetny puder, ale nie ma nazwy, bo się starła i nie pamiętam jaki to
__________________
13.05.10 r.
27.03.15 r.
1.10.16 r.
PannaBlack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 20:54   #4826
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
Anemone, też mi się zawsze wydawało że to taka tapeta, że trzeba szpachlą nakładać
ale była u mnie ostatnio kuzynka no i wiadomo gadamy o kosmetykach itp, no i ona mi pokazuje, że ma ten revlon. akurat odcienie mamy zawsze takie same więc sobie przetestowałam, no i rewelacja. bardzo naturalnie wygląda, nie potrzebowałam już żadnego pudru, trzymał się cały intensywny dzień.
będę obserwowała czy nie zapycha, ale póki co jest super.
jak już przetestujesz, to daj znać Bo tak się na niego trochę czaję w sumie

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez PannaBlack Pokaż wiadomość
Dobry podkład zawsze w cenie Ja sobie kupiłam świetny puder, ale nie ma nazwy, bo się starła i nie pamiętam jaki to
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 20:54   #4827
Dorianna Karenina
Raczkowanie
 
Avatar Dorianna Karenina
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 32
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
Anemone, też mi się zawsze wydawało że to taka tapeta, że trzeba szpachlą nakładać
ale była u mnie ostatnio kuzynka no i wiadomo gadamy o kosmetykach itp, no i ona mi pokazuje, że ma ten revlon. akurat odcienie mamy zawsze takie same więc sobie przetestowałam, no i rewelacja. bardzo naturalnie wygląda, nie potrzebowałam już żadnego pudru, trzymał się cały intensywny dzień.
będę obserwowała czy nie zapycha, ale póki co jest super.
Ja używałam przez całą zeszłą zimę revlonu i przyznaję, że wyglądał super i świetnie matował, ale po kilku miesiącach moja cera była tak zmęczona, poszarzała i tu i ówdzie pozapychana, że aż się przeraziłam jak sobie to uświadomiłam. To jednak ciężki podkład (przynajmniej ten do cery mieszanej) i dość wysuszający, więc regularne używanie go może mieć różne rezultaty. Potem przez miesiąc doprowadzałam cerę do dawnego blasku i na wiosnę-jesień przerzuciłam się na filtr tonujący - nie jest idealny, ale nic lepszego póki co nie znalazłam (no i odkryłam że zwykła skrobia matuje idealnie na cały dzień, dużo lepiej niż jakikolwiek puder który miałam). Revlonu używam tylko na jakieś pojedyncze wyjścia, żeby nie obciążać cery.
Dorianna Karenina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 21:01   #4828
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Dorianna Karenina Pokaż wiadomość
Ja używałam przez całą zeszłą zimę revlonu i przyznaję, że wyglądał super i świetnie matował, ale po kilku miesiącach moja cera była tak zmęczona, poszarzała i tu i ówdzie pozapychana, że aż się przeraziłam jak sobie to uświadomiłam. To jednak ciężki podkład (przynajmniej ten do cery mieszanej) i dość wysuszający, więc regularne używanie go może mieć różne rezultaty. Potem przez miesiąc doprowadzałam cerę do dawnego blasku i na wiosnę-jesień przerzuciłam się na filtr tonujący - nie jest idealny, ale nic lepszego póki co nie znalazłam (no i odkryłam że zwykła skrobia matuje idealnie na cały dzień, dużo lepiej niż jakikolwiek puder który miałam). Revlonu używam tylko na jakieś pojedyncze wyjścia, żeby nie obciążać cery.
ah, czyli jednak
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 21:12   #4829
JohanaTomana
Raczkowanie
 
Avatar JohanaTomana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 371
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Dziewczyny dzisiaj zaręczyła się siostra mojego TŻ, która nigdy nie chciała ślubu ani zaręczyn. Dziwi mnie to, że ci co coś chcą nie mają tego, a ci co zaś nie chcą zawsze mają hmm :P
__________________
siabadaba.

od 8.07.2014- Historyk Sztuki
JohanaTomana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 21:15   #4830
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez JohanaTomana Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzisiaj zaręczyła się siostra mojego TŻ, która nigdy nie chciała ślubu ani zaręczyn. Dziwi mnie to, że ci co coś chcą nie mają tego, a ci co zaś nie chcą zawsze mają hmm :P
zatem musimy NIE CHCIEĆ. Wtedy od razu pierścionków posypie się od groma i będziemy Odzianopalcymi
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-13 15:47:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.