izotek - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-09, 13:36   #1651
mizuka
Raczkowanie
 
Avatar mizuka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 99
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
1 nie rozumiem dlaczego sluchasz sie chlopaka jezeli chodzi o twoj wyglad, twoje zdrowie i samopoczucie. ok chlopakowi mozna powiedziec ale nie ma on prawa decydowac za ciebie.
ale ja się go wcale nie zamierzam słuchać tu chodzi o moje zdrowie i mój komfort psychiczny, więc ostateczną decyzję podejmuję ja, on może mi jedynie doradzić i o tym został już poinformowany.

chociaż nie ukrywam, że milej by było gdyby okazał odrobinę zrozumienia w tej kwestii...
mizuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 15:55   #1652
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: izotek

ja podczas kuracji stosuję peeling, no czasem musze czyms usunac te skorki... pilinguje skóre lekko i rzadko, no ale musze cos z nia robic...
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 17:13   #1653
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: izotek

Pogorszył mi się humor po odebraniu wyników badań. Mam podwyższony cholesterol, nie bardzo dużo ponad normę, no ale zawsze. Boję się, że lekarz może mi nie przepisać kolejnego opakowania, a ja bardzo chcę skończyć tę kurację, w końcu dopiero co zaczęłam.
To normalne, że tak mi podskoczył cholesterol po 3 tygodniach brania? Chyba się załamię, jak nie dostanę recepty...
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 17:17   #1654
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Pogorszył mi się humor po odebraniu wyników badań. Mam podwyższony cholesterol, nie bardzo dużo ponad normę, no ale zawsze. Boję się, że lekarz może mi nie przepisać kolejnego opakowania, a ja bardzo chcę skończyć tę kurację, w końcu dopiero co zaczęłam.
To normalne, że tak mi podskoczył cholesterol po 3 tygodniach brania? Chyba się załamię, jak nie dostanę recepty...
Jaki miałaś, a jaki masz obecnie?
Ja dostałam izotek pomimo podwyższonego stężenia, także jak tylko lekko, to wydaje mi się że nie powinno być problemu. Choć wiadomo - każdy lekarz ma swoje zdanie
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 17:26   #1655
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: izotek

Miałam 4,66, a teraz 5,18 przy normie 5 mmol/l. Czyli już wcześniej miałam górną granicę, więc niewiele jak widać było potrzeba, żeby podskoczył.
Mam nadzieję, że taka niewielka różnica nie zaważy ... Jutro idę do dermy.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 19:43   #1656
marcys255
Raczkowanie
 
Avatar marcys255
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 349
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Pogorszył mi się humor po odebraniu wyników badań. Mam podwyższony cholesterol, nie bardzo dużo ponad normę, no ale zawsze. Boję się, że lekarz może mi nie przepisać kolejnego opakowania, a ja bardzo chcę skończyć tę kurację, w końcu dopiero co zaczęłam.
To normalne, że tak mi podskoczył cholesterol po 3 tygodniach brania? Chyba się załamię, jak nie dostanę recepty...
Podwyższenie cholesterolu to normalne przy izoteku,po to się robi badania aby kontrolować organizm,więc lekarz będzie miał wszystko pod kontrolą,ja przez całe pół roku miałam podwyższony i przyjmowałam izotek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
mój blog: puderniczkama.blogspot.co m.Zapraszam serdecznie
marcys255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 09:33   #1657
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez marcys255 Pokaż wiadomość
Podwyższenie cholesterolu to normalne przy izoteku,po to się robi badania aby kontrolować organizm,więc lekarz będzie miał wszystko pod kontrolą,ja przez całe pół roku miałam podwyższony i przyjmowałam izotek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzięki za odpowiedzi ;-) Ja się zawsze denerwuję na zapas. Dostałam zwiększoną dawkę 30 mg. Cholesterolem lekarka nie przejęła się zbytnio, ale powiedziała, żebym zwróciła uwagę na dietę. Dawka trochę niewygodna, jeśli chodzi o finanse, bo muszę kupić dwa opakowania (nie ma opakowań 30 mg), a widzę że za 10 mg opakowania też sobie liczą

Teraz muszę kombinować, że kupić jak najtaniej Swoją drogą, czy słyszałyście o takim zamienniku jak Actaven? Właśnie zobaczyłam go na doz w bardzo niskiej cenie (56.42 za 20 mg/30szt), tylko że jest jakiś dla mnie podejrzany, bo nigdy o nim nie słyszałam.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 13:48   #1658
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi ;-) Ja się zawsze denerwuję na zapas. Dostałam zwiększoną dawkę 30 mg. Cholesterolem lekarka nie przejęła się zbytnio, ale powiedziała, żebym zwróciła uwagę na dietę. Dawka trochę niewygodna, jeśli chodzi o finanse, bo muszę kupić dwa opakowania (nie ma opakowań 30 mg), a widzę że za 10 mg opakowania też sobie liczą

Teraz muszę kombinować, że kupić jak najtaniej Swoją drogą, czy słyszałyście o takim zamienniku jak Actaven? Właśnie zobaczyłam go na doz w bardzo niskiej cenie (56.42 za 20 mg/30szt), tylko że jest jakiś dla mnie podejrzany, bo nigdy o nim nie słyszałam.
To ja za taką cenę kupuję Izotek 56 zł płaciłam za 30 tabletek 20mg, więc nie wiem, czy warto szukać zamiennika. Dziewczyny tutaj pisały, że udało im się kupić nawet 60 tabletek za 90 zł, więc jeszcze taniej.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 15:03   #1659
vilandravalo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 190
Dot.: izotek

Myślę, że warto kupić to, co będzie najtańsze - w końcu substancja czynna jest ta sama
To ja kupowałam Izotek 45zł/30sztuk, bo był tańszy niż 60szt - 99zł Może poszukaj w internecie, gdzie w Twoim mieście są tańsze apteki?
vilandravalo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 15:52   #1660
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
To ja za taką cenę kupuję Izotek 56 zł płaciłam za 30 tabletek 20mg, więc nie wiem, czy warto szukać zamiennika. Dziewczyny tutaj pisały, że udało im się kupić nawet 60 tabletek za 90 zł, więc jeszcze taniej.
Cytat:
To ja kupowałam Izotek 45zł/30sztuk, bo był tańszy niż 60szt - 99zł Może poszukaj w internecie, gdzie w Twoim mieście są tańsze apteki?
A w jakiej aptece kupujecie za taką cenę? Sprawdzałam różne apteki, ale nigdzie nie było takich niskich cen. Jeszcze sprawdzę polecaną wcześniej Superpharm. Jakby ktoś z Krakowa polecał konkretną aptekę, byłoby super
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 16:46   #1661
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: izotek

Jeśli w waszym mieście jest Polo Market to przy nim jest zazwyczaj apteka Prima.Ja ostatnio płaciłam za Izotek coś ok.63zł.za trzydzieści tabletek.
Nie kupowałabym za to jakiegoś nowego leku bez konsultacji z lekarzem.
Moja dermatolog najpierw przepisała mi Curacne.Ponieważ lek kosztował ok.150zł za 30 tabletek zadzwoniłam do niej i zapytałam czy moge kupić Izotek za 63zł.Odpowiedziała,że oczywiście .Moge tez kupić Aknenormin,natomiast nie zalecała kupowac Axotretu.Powiedziała że nie wie skąd pochodzi izotretinioina w nim zawarta ale obserwuje się częstsze skutki uboczne niz przy pozostałych lekach.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 17:56   #1662
Kasandra117
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 99
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Pogorszył mi się humor po odebraniu wyników badań. Mam podwyższony cholesterol, nie bardzo dużo ponad normę, no ale zawsze. Boję się, że lekarz może mi nie przepisać kolejnego opakowania, a ja bardzo chcę skończyć tę kurację, w końcu dopiero co zaczęłam.
To normalne, że tak mi podskoczył cholesterol po 3 tygodniach brania? Chyba się załamię, jak nie dostanę recepty...
Cytat:
Napisane przez marcys255 Pokaż wiadomość
Podwyższenie cholesterolu to normalne przy izoteku,po to się robi badania aby kontrolować organizm,więc lekarz będzie miał wszystko pod kontrolą,ja przez całe pół roku miałam podwyższony i przyjmowałam izotek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Chyba jestem jakimś wyjątkiem
Ja dwa dni temu robiłam kontrolne badania krwi. To był 48dzień stosowania Izoteku (dawka 2x20mg dziennie).
Jakie było moje zdziwienie kiedy zobaczyłam wyniki: ALAT, AspAT i cholesterol były niższe niż przy rozpoczęciu kuracji. Natomiast trójglicerdy troszkę podskoczyły(w pierwszym badaniu były nawet poniżej normy).
Kasandra117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 08:26   #1663
vilandravalo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 190
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
A w jakiej aptece kupujecie za taką cenę? Sprawdzałam różne apteki, ale nigdzie nie było takich niskich cen. Jeszcze sprawdzę polecaną wcześniej Superpharm.
Kupowałam w Aptece pod Lwem albo w Rodzinnej, ale one chyba nie są sieciówkami.
vilandravalo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 12:03   #1664
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
A w jakiej aptece kupujecie za taką cenę? Sprawdzałam różne apteki, ale nigdzie nie było takich niskich cen. Jeszcze sprawdzę polecaną wcześniej Superpharm. Jakby ktoś z Krakowa polecał konkretną aptekę, byłoby super
ja kupuję w Lublinie, na Narutowicza, ale to nie jest też sieciówka. Laisla za to napisała, że w tej samej cenie można lek kupić w Superpharm
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 05:37   #1665
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co byście doradziły na plamę po pryszczu? Plamka wygląda jakby była wypalona, jeśli rozumiecie, o co mi chodzi. I jest oczywiście czerwona. Macie jakiś sposób, żeby się pozbyć tego paskudztwa?
nawilżaj mocno, tez czasem robią mi sie takie rzeczy na twarzy, kiedy za mocno potraktuje jakie syfki. skora sama sie odnowi po paru dniach
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 10:37   #1666
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: izotek

Dzięki za odpowiedzi, posprawdzam różne apteki w poniedziałek ;-)

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
nawilżaj mocno, tez czasem robią mi sie takie rzeczy na twarzy, kiedy za mocno potraktuje jakie syfki. skora sama sie odnowi po paru dniach
Dzięki, właśnie sama na to wpadłam i smarowałam Cetaphilem Teraz wygląda już lepiej. Za bardzo przesuszyłam to miejsce, chcąc się pozbyć wyprysku
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 20:33   #1667
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Exclamation Pytanie do osob ktore braly, biora lub znaja kogos kto bral IZOTEK - wypadanie wlosow

Czy mieliscie (lub te osoby) z tym problem? Panicznie sie tego boje, ale dermatolog powiedzial, ze to ostatnia deska ratunku. Nie mam OGROMNEGO problemu z pryszczami, tak sinego jak niektorzy, ale jestem juz u kresu wytrzymania po latach walki. Wlosy cenie jednak bardziej... Jak zapobiec.. Jak szybko zauwazyc, ze dzieje sie z nimi zle?
meowww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 21:27   #1668
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 105
Dot.: Pytanie do osob ktore braly, biora lub znaja kogos kto bral IZOTEK - wypadanie

Przenoszę Cię na dermatologię tam był o ile pamiętam duży wątek o Izoteku
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 21:43   #1669
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Pytanie do osob ktore braly, biora lub znaja kogos kto bral IZOTEK - wypadanie

Mi się zwiększyło wypadanie, ale fazami - było jak zwykle, a potem nagle nasilenie, i znowu spokój. Ogólnie to nie odczułam zbytnio złych skutków tego, mam bardzo dużo tzw. baby hair.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-13, 08:32   #1670
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez Kasandra117 Pokaż wiadomość
Chyba jestem jakimś wyjątkiem
Ja dwa dni temu robiłam kontrolne badania krwi. To był 48dzień stosowania Izoteku (dawka 2x20mg dziennie).
Jakie było moje zdziwienie kiedy zobaczyłam wyniki: ALAT, AspAT i cholesterol były niższe niż przy rozpoczęciu kuracji. Natomiast trójglicerdy troszkę podskoczyły(w pierwszym badaniu były nawet poniżej normy).
Ja miałam podobnie jak ty Przez całą kurację parametry jedynie leciutko drgnęły, a i tak były baaardzo blisko dolnej granicy Lekarz się pytał o moją dietę, czy przypadkiem nie jem samej kapusty kiszonej

Dzisiaj mija mi miesiac bez tabletek. Przez ten miesiąc wyskoczyły mi może ze dwie czerwone plamki, ale nie zrobiły się z nich pryszcze. Obecnie czyściutko, czarnych kropek brak. Jedynie zaczął mi się okropnie świecić nos, jak przed kuracją I z tym nie umiem sobie poradzić...
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 11:46   #1671
vilandravalo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 190
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Dzisiaj mija mi miesiac bez tabletek. Przez ten miesiąc wyskoczyły mi może ze dwie czerwone plamki, ale nie zrobiły się z nich pryszcze. Obecnie czyściutko, czarnych kropek brak. Jedynie zaczął mi się okropnie świecić nos, jak przed kuracją I z tym nie umiem sobie poradzić...
U mnie prawie 2 miesiące i cera fajna, ale też zaczyna się świecić póki co próbuję lepiej nawilżać, wczoraj na noc wysmarowałam twarz masłem shea i dziś rano ładnie
vilandravalo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 13:27   #1672
migotkaq
Raczkowanie
 
Avatar migotkaq
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 459
Dot.: izotek

i nic Wam dziewczyny nie wyskakuje po kuracji? Mnie dopadają czerwone krosteczki, ale sporadycznie, pojedynczo, więc nie ma tragedii.
__________________

migotkaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 13:50   #1673
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: izotek

Dziś odwiedziłam Aptekę Słoneczną i się wkurzyłam :-D Na to, że przepłaciłam w tamtym miesiącu całe 30 zł na Izoteku! W Niezapominajce kupiłam 30szt/20mg za 78 zł i wtedy wydawało mi się, że to całkiem ok cena. No ale, może być lepiej ;-) W Słonecznej jest za 45 zł, czyli różnica spora. Tyle samo musiałam co prawda dać za opakowanie 10 mg, bo taką dostałam dawkę w tym miesiącu (30mg), więc 90 zł poszło, ale mogło być gorzej. Mogłam kupić w innej aptece Axotret za 39zł, ale trzeba było sprowadzać i o te parę zł już mi się nie chciało kombinować.

Nie wiem, jak ceny w Superpharm, bo nie mogłam się tam dodzwonić, ale odpuściłam, bo wydaje mi się, że taniej niż 45 zł raczej by nie było.

Za 4 dni mija u mnie miesiąc kuracji i muszę powiedzieć, że zareagowałam na lek bardzo dobrze Nie łuszczę się, skóra nie jest szczególnie wysuszona, nie boli mnie głowa. Muszę częściej nawilżać usta, ale tragedii nie ma. Zobaczymy, jak przy większej dawce. Cera bardzo w porządku, co jakiś czas wyskoczy mi pryszczyk, ale nie są to ropne gule wielkości kosmosu, więc jak dla mnie świetnie :P
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 16:10   #1674
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: izotek

mnie po zakonczeniu kuracji wszystko wrocilo, dermatolog przepisala mi jeszcze izotek dwa razy w tygodniu, nie wiadomo jak dlugo, ale taka mala dawka i tak rzadko nie daje zbytniej poprawy
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 17:21   #1675
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Dziś odwiedziłam Aptekę Słoneczną i się wkurzyłam :-D Na to, że przepłaciłam w tamtym miesiącu całe 30 zł na Izoteku! W Niezapominajce kupiłam 30szt/20mg za 78 zł i wtedy wydawało mi się, że to całkiem ok cena. No ale, może być lepiej ;-) W Słonecznej jest za 45 zł, czyli różnica spora. Tyle samo musiałam co prawda dać za opakowanie 10 mg, bo taką dostałam dawkę w tym miesiącu (30mg), więc 90 zł poszło, ale mogło być gorzej. Mogłam kupić w innej aptece Axotret za 39zł, ale trzeba było sprowadzać i o te parę zł już mi się nie chciało kombinować.

Nie wiem, jak ceny w Superpharm, bo nie mogłam się tam dodzwonić, ale odpuściłam, bo wydaje mi się, że taniej niż 45 zł raczej by nie było.

Za 4 dni mija u mnie miesiąc kuracji i muszę powiedzieć, że zareagowałam na lek bardzo dobrze Nie łuszczę się, skóra nie jest szczególnie wysuszona, nie boli mnie głowa. Muszę częściej nawilżać usta, ale tragedii nie ma. Zobaczymy, jak przy większej dawce. Cera bardzo w porządku, co jakiś czas wyskoczy mi pryszczyk, ale nie są to ropne gule wielkości kosmosu, więc jak dla mnie świetnie :P

ja mam Axotret wlasnie, na poczatku tez dalam sie zrobic w konia, zaplacilam za opakowanie 10ki prawie 70 zł a za opakowanie 20 ki równe 100 zł :/ teraz zamawiam przez aptekę online Dbam o Zdrowie i wychodzi mi najtaniej. ostatnio za dwie 10ki i jedną 20kę zaplacilam niecałe 160 zł.
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 23:06   #1676
kulpi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: izotek

Jestem już prawie 2 miesiące po kuracji jak na razie wszystko w porządku. Nic nie wyskakuje. Choć chyba mam jakieś uczulenie na składniki kremu/podkładu bo zawsze jak nałoże coś na twarz to wyskakuja mi takie niewidoczne krosty, odczuwalne tylko po dotknięciu. Tak więc na razie staram się nie malować Skutki uboczne minęły oprócz bólu pleców..
kulpi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 23:09   #1677
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez kate_jk Pokaż wiadomość
mnie po zakonczeniu kuracji wszystko wrocilo, dermatolog przepisala mi jeszcze izotek dwa razy w tygodniu, nie wiadomo jak dlugo, ale taka mala dawka i tak rzadko nie daje zbytniej poprawy
Ojej współczuję..

U mnie także prawie miesiąc mija od rozpoczęcia, cały czas jestem pozytywnie zaskoczona swoją tolerancją tego leku. A miałam takie wielkie obawy przed nim. Skóra sucha, ale nie w widoczny dla otoczenia sposób, tak więc spokojnie używam kosmetyków kolorowych tak jak wcześniej, nawilżam mocno po powrocie do domu. Usta suche ale bez łuszczenia i zajadów, w normie. Głowa czasami boli, ale wcześniej także bolała od czasu do czasu. Nie odczuwam też zmęczenia czy bólu stawów, ćwiczę jak zawsze, na basen także chodzę, wszystko w normie. Włosy się nie przetłuszczają, nic na twarzy nie wyskakuje, rewelacja
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 07:26   #1678
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: izotek

mi tez wlosy nie przetluszczaja sie, a co najwazniejsze skora praktycznie w ogole sie nie swieci, a wczesniej mialam z tym duuuzy problem!
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 08:19   #1679
asiuniaskc
Rozeznanie
 
Avatar asiuniaskc
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 570
Dot.: izotek

Czego używacie do pielęgnacji twarzy?
asiuniaskc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 08:21   #1680
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: izotek

Dziś 75 dni kuracji za mną. Generalnie twarz nie wygląda źle, choć czasem coś niestety nadal wyskakuje. Ale problemem stały się powieki. Są okropnie czerwone, skóra mi z nich schodzi i porobiły się rany smaruję Cetaphilem często i dość grubą warstwę, ale to niewiele pomaga. Wizytę u dermatologa mam dopiero za dwa tygodnie...
Czy polecacie jakiś fajny nawilzający, w miarę kryjący podkład,który spokojnie będzie można używać podczas kuracji, a przy tym nie był w jakiejś kosmicznej cenie i najlepiej był ogólnodostępny w drogeriach ?

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2014-10-14 o 08:25
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-19 11:02:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.