Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-13, 06:17   #3811
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Jul wlasnie pije duzo. Ja po prostu nie nadaje sie do takiego klimatu szaro za oknem to i ja czuje sie do no, ale juz nie jecze
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 06:19   #3812
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Jul wlasnie pije duzo. Ja po prostu nie nadaje sie do takiego klimatu szaro za oknem to i ja czuje sie do no, ale juz nie jecze
Jecz, jecz :-P
Ja tez nie bardzo lubie zmiany pogody.
Ale pomysl... idzie do nas piekba, zlota, polska jesien te kolorowe liscie i w ogole...

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 06:20   #3813
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
Jecz, jecz :-P
Ja tez nie bardzo lubie zmiany pogody.
Ale pomysl... idzie do nas piekba, zlota, polska jesien te kolorowe liscie i w ogole...

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
Nieeee Jul nie przekonasz mnie nienawidze jesieni

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

A co u Was?
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 07:46   #3814
wik_and_ola
Zadomowienie
 
Avatar wik_and_ola
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 898
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Dzień dobry
U mnie materac nie śmierdzial. Powierzyłam parę dni, żeby pachniało świeżością i tyle.
__________________
Wiktoria - 15.12.2008 r.
Anna - 21.06.2014 r.
wik_and_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 08:42   #3815
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cześć

kicia dzieki za odp
could również dzieki za odp

Ale Wasze dzieciaczki rosną

good szybko doszłaś do siebie, brawo
nuno ode mnie też życzenia, spóźnione, bo już mnie nie było wtedy na wątku przez weekend, ale wszystkiego najlepszego
wik moja dentystka kazała mi przyjść po 6-7 miesiący, bo mówiła, ze wtedy znieczulenie jest juz bezpieczne. A ja bez znieczulenia nie dam sobie nic zrobic, a mam 2 do leczenia i ósemkę do zabezpieczenia przed porodem
mania ja wczoraj 2 razy musiałam brać apap, tak mnie bolała. Ale moze dlatego ze u znajomych spaliśmy w pokoju gdzie są storczyki, a ja mam na nie alergię
a gdyby wyprać pokrowiec?

Wiecie co, lubie naszych przyjaciół, ale w domu to w domu hehe. PO 3 godzinach siedzenia już nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić, a nie chciałam iść spać o 21 to siedziałam z nimi co 10 minut w innej pozycji. I w nocy miałam stopy popuchnięte, a Młody mnie skopał hehe.
Byliśmy w smyku pytać o wózki, to na ten co chcemy czeka się do 4 tygodni, wię w połowie grudnia trzeba by zamówic
i spałąm w moim kojcu już mega wygodnie, tylko trzeba się przywyczaić
A mój mąż jakiegoś kataru dostał. Nie wiem czy zmarzł w chłodni w Makro, bo poszliś,y tak jak bylismy w krótkich rękawkach, czy co ale spał dziś w salonie bo nie chciał mnie zarazić heh. Chyba kupie mu prenalen, bo mnie postawił na nogi, to moze i jemu pomoze, bo gorączki nie ma ani nic, tylko ten katar straszny

A teraz chyba czas na śniadanie. miłęgo dnia
ps - gdzie jagatka ?


AAA, w internetowym smyku są wyprzedaże do -70% z okazji urodzin
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 10:54   #3816
marszalka
Zadomowienie
 
Avatar marszalka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 056
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

cześć dziewczyny
ostatnio nie mam za bardzo czasu na neta, ale podczytałam troche, jednak wybaczcie nic nie cytuje
dalej walczymy z kupką, od nutramigenu już nie jest zielona, ale śluz dalej jest, w dalszym ciągu mieszam z moim mlekiem, dwa razy dziennie daję jej cyca. dziś znowu oddałąm małej mocz, bo ostatnio wyszło że ma leukocyty w moczu(lekko ponad norme, ale zawsze) i musiałam dzisiaj powtórzyć. lekarka powiedziała, że może jakąś bakterie złapała i dlatego takie kupy, walczymy żebym mogłą karmić, ale nic na siłe jeśli okaże się że nie mogę to przejdziemy na mm
a ten nutramigen strasznie śmierdzi, mała na początku nie chciała go pić, teraz już się przyzwyczaiła
a i łapałyście mocz maluszkom???? normalnie szok, dzisiaj 45 minut czekałyśmy aż nasiusia
marszalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 12:36   #3817
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Dzień dobry Nie mam ostatnio czasu na pisanie ale jestem na bieżąco jakby co!!

Mała strasznie szybko się rozwija, codziennie nabywa jakieś nowe umiejętności więc łapiemy każdą chwilę i chłoniemy te jej uśmiechy, już próbuje się śmiać w głos i to jest jakaś jazda po prostu
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-13, 13:05   #3818
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Mako Jagacia na wesele jechala i na wsi miala zostac dluzej. Chyba jutro wraca
O nieeee ja juz nic nie moge kupowac, wiec nie kus tym smykiem
Marszalka no to oby mala szybko doszla do siebie moze rzeczywiscie jakas infekcja drobna ja dopadla.
Zuken super, ze mala sie rozwija piekne to musi byc jak tak sie usmiecha
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 13:07   #3819
nuno3
Raczkowanie
 
Avatar nuno3
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 352
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
można leczyć...najgorszy jest 1 trymestr, ale potem to już można. Ja wyleczyłam 3 zębole w ciąży już
Cytat:
Napisane przez wik_and_ola Pokaż wiadomość
Cisza tu dziś.
Ja okres dostałam równo trzy miesiące po porodzie, a karmię tylko piersią. Z pierwszą córką nie miałam przez cały okres karmienia, przez 9 miesięcy i myślałam, że teraz tez tak będzie. Niestety nie.
Nuno, współczuję bólu zęba. Ja chodziłam w ciąży do dentysty. Można leczyć zeby, niewskazane jest tylko znieczulenie no i oczywiście nie można robić prześwietlenia zęba.
Ja jutro chce spróbować dać Ani pierwszą łyżeczkę jabłuszka. Bardzo jestem ciekawa jej reakcji i nie mogę się doczekać, :-D
Dzięki dziewczyny Po prostu chciałam się upewnić
Jeszcze trzy miesiące temu byłam u dentystki, to powiedziała, że zęby piękne i nic się nie dzieje.

Mako dziękuję
To teraz będziesz się wysypiać z rogalem A mąż nie jest zazdrosny, że przytulasz się do poduchy, a nie do niego? Mój mi to czasem wypomina Już zapowiedział, że po porodzie nie będzie spania z poduchą
No i po co wspominałaś o promocji w smyku? (znaczy dobrze, dobrze ) Na godzinę utknęłam przeglądając rzeczy, a miałam co innego robić

Marszalka mam nadzieję, że w końcu znajdziecie przyczynę złych kupek. Może faktycznie jakaś bakteria, skoro w moczu są Zdrówka dla małej
__________________
Marysia
nuno3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 13:17   #3820
Kamel
Wtajemniczenie
 
Avatar Kamel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 546
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cześć dziewczyny
Wybaczcie, że nie cytuję ale za dużo tego, jestem na bieżąco ale jakoś nie mam kiedy usiąść na dłuższą chwilę przed kompem.
__________________
1cs-II kreski 27 maj 2014
39/40



11.12.2013
16.08.2013
Synuś- 2011
Córeczka- 2015

Killer 1x
Kamel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 13:42   #3821
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez cloud_on_sky Pokaż wiadomość
Mako, w chuście od urodzenia

Nuno, wszystkiego najlepszego

Dla Bartusia i Bertusia za kolejne miesiące

Jestem wqrzona... 6 tygodni po porodzie, a ja okres dzisiaj dostałam nie za szybko? Cały czas karmię piersią przecież, myślałam, że dostanę dużo później w środę mam wizytę u gina i teraz nie wiem co zrobić, czy jej nie odwołać no ale z drugiej strony to ma być pierwsza wizyta po porodzie i już czas, tym bardziej po cesarce, a ten okres może trwać i trwać
jakoś szybko ja dostałam 8 tyg po porodzie ale ja nie karmię i to ponoć norma

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry jak ja "kocham" jesień i zimę ciemno jak nie powiem gdzie...
Musze wstac, bo dzis maja przyjsc nam sufit poprawiac w jednym miejscu, a nawet nie okreslili sie o ktorej, tylko ze od rana.
Potem chce podjechac do ross, bo podobno pampki "2" sa w promocji, a mam same jedynki to bym kupila.
Ponawiam pytanie CZY WAM TEZ SMIERDZA/SMIERDZIALY MATERACE? Wietrze, wietrze i moze kupie te saszetki z ross...z szafy przegonily brzydkie zapachy to moze i z materaca da rade...
mój śmierdział dzień może dwa

Cytat:
Napisane przez marszalka Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
ostatnio nie mam za bardzo czasu na neta, ale podczytałam troche, jednak wybaczcie nic nie cytuje
dalej walczymy z kupką, od nutramigenu już nie jest zielona, ale śluz dalej jest, w dalszym ciągu mieszam z moim mlekiem, dwa razy dziennie daję jej cyca. dziś znowu oddałąm małej mocz, bo ostatnio wyszło że ma leukocyty w moczu(lekko ponad norme, ale zawsze) i musiałam dzisiaj powtórzyć. lekarka powiedziała, że może jakąś bakterie złapała i dlatego takie kupy, walczymy żebym mogłą karmić, ale nic na siłe jeśli okaże się że nie mogę to przejdziemy na mm
a ten nutramigen strasznie śmierdzi, mała na początku nie chciała go pić, teraz już się przyzwyczaiła
a i łapałyście mocz maluszkom???? normalnie szok, dzisiaj 45 minut czekałyśmy aż nasiusia
no u chłopca jest prościej ale ja łapałam w szpitalu to dostałam taki woreczek do przyklejenia i potem jak nasiusiał to ściągnęłam nie wiem cyz takie woreczki są do kupienia czy trzeba do kubeczka

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Dzień dobry Nie mam ostatnio czasu na pisanie ale jestem na bieżąco jakby co!!

Mała strasznie szybko się rozwija, codziennie nabywa jakieś nowe umiejętności więc łapiemy każdą chwilę i chłoniemy te jej uśmiechy, już próbuje się śmiać w głos i to jest jakaś jazda po prostu

u nas to samo

tylko nie chce leżeć na brzuchu przez co nie ćwiczy głowy co mnie martwi
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-13, 14:39   #3822
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Takie woreczki sa chyba do kupienia w aptece, bo moka kolezanka uzywala dla synka
Kamel co u Ciebie?
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 15:56   #3823
marszalka
Zadomowienie
 
Avatar marszalka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 056
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

manieczka, nuno , też mam nadzieję, że wreszcie się z tym uporamy
a i też muszę się pochwalić moją malutką, już jest taka kontaktowa, i śmieje się na głos, ostatnio aż się popłakała ze śmiechu, normalnie nie możemy się nadziwić
Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
no u chłopca jest prościej ale ja łapałam w szpitalu to dostałam taki woreczek do przyklejenia i potem jak nasiusiał to ściągnęłam nie wiem cyz takie woreczki są do kupienia czy trzeba do kubeczka

no właśnie można kupić te woreczki i ja taki miałam, ale i tak trzeba trzymać dziecku nogi w górze, bo się rusza i wtedy z woreczka może się wylać, jak to raz mi się zrobiło
marszalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 18:18   #3824
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Marszalka, biedna jest Twoja malutka i niezmiernie podoba mi się jej imię

Jul, jak tam sytuacja u Was?

Przepraszam, że nie odniosę się do reszty, ale padam na twarz. Terrorysta odstawia mj dzisiaj terror na 100%
Mój pseudo okres, to chyba nie okres jednak

Mam pytanie do mamusiek - w jakien pozycji śpią Wasze dzieci? Bo czytam właśnie, że na wznak nie można, bo ulewanie, na boku nie, bo to źle dla bioderek, na brzuszku absolutnie nie wolno, jedynie jak trzymamy dziecko na nogach. No to jak to moje dziecko ma spać już pomijam to, że on pozycję zmienia sto razy i budzi się w drugim końcu łóżeczka no ale jakaś pozycja wyjściowa musi być, a teraz się boję, że robię dziecku krzywdę
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 18:43   #3825
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

- cześć Wam!

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość

A co u Was?
Dziękuję, jakoś

Młody nie kaszle aż tak bardzo - jedynie po inhalacji, ale Pediatra mówił, że tak będzie i to normalne. Trzy razy dziennie musimy podawać Mucosolvan w inhalacji. Na początku się synek buntował, ale nauczyłam się go zabawiać i jakoś wytrzymuje te 6 minut w maseczce. Tż trzyma mu ją a ja odstawiam dzikie tańce I działa na niego stukanie gumowym młotkiem po ramie bujaka - no cóż... przynajmniej skutecznie udaje się go zabawić
Ogólnie nadal jest rozdrażniony i szybko się wkurza. Staram się go jak najmniej nosić i większość czasu leży na macie. Póki co z nowych umiejętności to potrafi czasem podnieść pupkę i delikatnie przesunąć (podpełznąć) kilka cm. Nie potrafi w dalszym ciągu się odwracać z brzuszka na plecy - mam nadzieję, że w końcu to załapie bo aktualnie robi mega awanturę gdy na brzuchu za dużo leży. Co go przewrócę zaś na plecki on robi swoje i upierdliwie się odwraca z powrotem na brzuch po to aby stękać

Zaczerwienienia na buźce są nadal i w ciągu dnia się nasilają (w zależności od tego jak się tam na macie czołga i wygłupia), no i mogę je jedynie zmniejszać poprzez smarowanie kremem Bambino. Nauczyliśmy się nie zwracać na to uwagi. Jeśli chodzi o skórne problemy to znów ciemieniucha się pojawia no i wysypka wokoło szyji i pod brodą. Ciągle to nawraca, znika i znów się pojawia. Myślałam, że to od czegoś z pokarmów, które mu dawałam ale nie... to nie od tego bo aktualnie od 3 dni jest na samej piersi (przez chorobę). Już nawet nie jem od dłuższego czasu mleka i jego przetworów. Mieliśmy umówioną wizytę u Dermatologa ale wtedy, kiedy jechaliśmy do szpitala więc wizytę odwołałam. Na pewno postaram się załatwić ją w tym tygodniu tylko najpierw na kontrolę do Pediatry pójdziemy.
Dziś wykąpaliśmy go w krochmalu - oby pomogło.

Co jeszcze...
Nadal trwa w ciągu dnia bunt przy piersi, tylko teraz nie drze się a odpycha od piersi i rozgląda dookoła. Nie może się skupić. Mam wrażenie, że nie ma on czasu na jedzenie Nauczyłam się z tym żyć choć czasem psychicznie już nie daję rady. Ale nic to... poradzę sobie. Za to w nocy je ładnie.

Od dwóch tygodni mój syn budzi się w nocy, wierci i kręci. Karmię go a on po jedzeniu nabiera ochoty na zabawę - stuka nogami o materac, szaleje w łóżeczku, gada, piszczy a w końcu po godzinie - dwóch zaczyna popłakiwać i wtedy zasypia tylko przy cycku - tak pięknie mi zawsze spał a teraz po nocnym karmieniu za każdym razem mam z nim problem Nie wiem czy to od zębów, czy od czego

A i mieliśmy kłopot z jego wagą, w sumie nadal mamy. Podejrzewam, że to od choroby spadł na wadze. Miał jakiś czas temu ponad 8680 g, a dziś ważony tylko 8500 - więc w ciągu miesiąca przytył tylko 250 gramów
No nic, może tak ma być. Za to strasznie go wydłużyło i pajace rozm. 74 są już za małe

No a poza tym:
- jedynka górna na wylocie - niebawem się przebije,
- podciągany do siadu staje na nogach :brzydal,
- nadal sprężynkuje (już 3 miesiąc),
- przewijaki poszły w odstawkę - Młody stuka piętami i obijał je sobie o ramy więc aktualnie zmieniamy pieluchy i ubranka na macie na położonym uprzednio podkładzie,
- nie potrafi stabilnie siedzieć, więc go na siłę nie sadzam,
- nie chce wciąż butli, gdy tylko próbuję podać mu butelkę z czymkolwiek (woda/herbatka) od razu ma odruch wymiotny. Aż się boję, że nigdy nie załapie ( ma to jednak wielki plus, bo gdyby ładnie jadł z butelki to jakiś czas temu poddałabym się z kp, a tak to karmić piersią go muszę) - no ale i chcę dlatego mam większą motywację mimo małych problemów.
- ogólnie od 6 miesięcy nie przespałam ani jednej nocy. W ogóle mało co śpię i czasem chodzę już jak duch po domu.

mania - mnie też bolała dziś głowa i ćmi do tej pory Zaczęła po przedpołudniowej drzemce i obiecałam sobie, że już spać w ciągu dnia nie będę.


ma.ko - Doskonale Cię rozumiem, nie ma to jak w domu

Nuno - Wszystkiego Najlepszego - przepraszam, że dopiero teraz

Zuken - - szkoda przegapić ważnej chwili Zaglądaj czasem

wik - brakuje tu Ciebie!
Jak próba z jabłuszkiem? Ania się zajadała? Czy nie?

marszalka - współczuję kłopotów z kupką. Oby to minęło
My też będziemy łapać bo zamierzam zrobić małemu wyniki moczu.
Daj może pić tuż przed pobraniem moczu

cloud - okres już po 6 tyg? Nie zazdroszczę - ja nie mam do tej pory i jakoś mi do tego nie tęskno. Myślę, że możesz iść spokojnie do gina, chyba, że jeszcze mocno z Ciebie leci. Nie będzie to przeszkadzało aby zrobić usg na szwach. Powiesz mu co i jak i już

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez cloud_on_sky Pokaż wiadomość
Marszalka, biedna jest Twoja malutka i niezmiernie podoba mi się jej imię

Jul, jak tam sytuacja u Was?

Przepraszam, że nie odniosę się do reszty, ale padam na twarz. Terrorysta odstawia mj dzisiaj terror na 100%
Mój pseudo okres, to chyba nie okres jednak

Mam pytanie do mamusiek - w jakien pozycji śpią Wasze dzieci? Bo czytam właśnie, że na wznak nie można, bo ulewanie, na boku nie, bo to źle dla bioderek, na brzuszku absolutnie nie wolno, jedynie jak trzymamy dziecko na nogach. No to jak to moje dziecko ma spać już pomijam to, że on pozycję zmienia sto razy i budzi się w drugim końcu łóżeczka no ale jakaś pozycja wyjściowa musi być, a teraz się boję, że robię dziecku krzywdę
Kładę go na boku. Tak zasypia. W ciągu nocy wędruje i śpi w różnych pozycjach więc śpi jak mu tam wygodnie.
Jak był taki malutki to spał tylko i wyłącznie na boczku (raz jednym, po następnym karmieniu na drugim i podkładałam pod plecki zrolowaną kołderkę/koc) bo bałam się, że się zachłyśnie gdy uleje ( a dużo wtedy ulewał). Po 2 miesiącach uparcie przekręcał się na plecki więc tak zasypiał, a aktualnie znów własnie na boczku
__________________
Bertunio

Edytowane przez Juliette25
Czas edycji: 2014-10-13 o 18:44
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 18:48   #3826
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Juliette ehhh umeczycie sie z ta wysypka...mam nadzieje, ze dermatolog cos poradzi. I tak jest dzielny, ladnie znosi inhalacje wspolczuje tych nieprzespanych nocy. Pajace 74 juz za male? o raaaany, ale rosnie i jakie ladne postepy robi

Cloud ja moge powiedziec jedynie to co wiem z teorii - na brzuszku na noc nie, tak jak mowisz, tylko wtedy gdy jestesmy w poblizu na chwile mozna. Najbezpieczniej chyba na plecach z glowka na bok, albo ew. jak b.duzo ulewa na boku. Ale tu tez slyszalam roznie - ja myslalam,ze mozna z tylu podkladac cos, zeby sie na plecy nie przekrecil, a gdzies ostatnio czytalam, ze lepiej nie, bo to zwieksza ryzyko, ze przekreci sie na buzke...i tu tez nie wiem
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013

Edytowane przez manieczka1
Czas edycji: 2014-10-13 o 18:51
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 18:53   #3827
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Juliette ehhh umeczycie sie z ta wysypka...mam nadzieje, ze dermatolog cos poradzi. I tak jest dzielny, ladnie znosi inhalacje wspolczuje tych nieprzespanych nocy. Pajace 74 juz za male? o raaaany, ale rosnie i jakie ladne postepy robi

Cloud ja moge powiedziec jedynie to co wiem z teorii - na brzuszku na noc nie, tak jak mowisz, tylko wtedy gdy jestesmy w poblizu na chwile mozna. Najbezpieczniej chyba na plecach z glowka na bok, albo ew. jak b.duzo ulewa na boku. Ale tu tez slyszalam roznie - ja myslalam,ze mozna z tylu podkladac cos, zeby sie na plecy nie przekrecil, a gdzies ostatnio czytalam, ze lepiej nie, bo to zwieksza ryzyko, ze przekreci sie na buzke...i tu tez nie wiem
dzięki maniu

A co do spania na boczku i przekręcania się na brzuszek - ja kładłam Herbiego przy samym boku łóżka ( w sensie buźkę miał niedaleko ramy) a za plecami kładłam właśnie koc zwiniety więc na brzuszek nie miałby możliwości się przekręcenia
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 21:00   #3828
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

NIe cytuję, bo połowe odp mi wtedy ucina

marszałka słodko to musiało być jak się popłakała ze śmiechu hiih
zuken oj tak, smianie się w głos jest cudowne. Jedna z córeczek mojego brata już się tak smieje i aż się zawsze rozczulam Druga próbuje i już chyba nawet powoli jej sie udaje
mania aaa faktycznie miało być wesele. Dzięki za przypomnienie, bo widzisz, niby jestem, czytam, pisze, a jak przyjdzie co do czego to wszystko zapominam hehe
nuno no wygodnie teraz mąz póki co nie jest zazdrosny, ale może dlatego, ze my rzadko kiedy spimy przytuleni. Przed ciążą to tak na chwile przed snem, a później dupkami do siebie nam było najwygodniej. A teraz troche się boję, zeby mi mąż przez sen nie uderzył łokciem czy coś i spie daleko od niego hehe.
A dzisiaj chciałam sie do niego przytulić po obiedzie, to wstał i przyniósł mi z sypialni poduchę
wybrałaś coś? Ja chyba zamówię jeszcze jedno okrycie kąpielowe i jakies ciuszki zeby zobaczyc jaki materiał
kamel ale nie szalejesz za bardzo?
kicia moze nie lubi. Małe mojego brata też nie lubią ćwiczyć głowki.
could to dobrze, ze jeszcze jednak nie okres
Jul grunt, że macie metode i inhalacje skutkują
ale Wam rośnie ten młody kawalek aa waga to myślę przez chorobę

Ja już drugą noc będę spałą bez męża. WYwędrował mi do salonu, bo ma katar i nie chce mnie zarazić. Kochany, ze tak sie martwi, ale ja nie lubię spać bez Niego, mimo ze spimy na dwóch końcach łózka ehh. Ale faszeruję go witaminami, wapnem, nawet prenalen mu kupiłam (kazał nikomu nie mówic, ze bierze lek dla kobiet w ciąży haha) i na noc fervex. Mam nadzieje, ze mu przejdzie. Bo jeszcze w pracy ma mase roboty (ogólnie jest G-magazynier i 4 kierowców. Teraz jeden jest na L4 - jak dla mnie na głowe ale twierdzi, ze na kregosłup, a jeden ten co miał ostatnio wypadek, skołował sobie L4 na 2 tygidnie, więc chłopaki muszą zapierdzielać) i G nie dość ze musi magazyn ogarnąć, to jeszcze jeździ z towarem i widze, ze biedak zmęczony ehh.

A ja jutro ide na USG, ale niestety bez małża, bo nie chcemy zeby zasmarkany chodził po oddziale ginekologicznym.

I wiecie co, od kilku dni czuję już nie tylko "ruchy" ale jak np. mój synek wypucha rączkę czy nóżkę. Jeszcze ich nie widać, ale ja czuję, ze to nie przesuwanie czy skakanie po pęcherzu, a normalne wystawianie nóżek i rączek
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 21:18   #3829
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
dzięki maniu

A co do spania na boczku i przekręcania się na brzuszek - ja kładłam Herbiego przy samym boku łóżka ( w sensie buźkę miał niedaleko ramy) a za plecami kładłam właśnie koc zwiniety więc na brzuszek nie miałby możliwości się przekręcenia
Oooo a o tym nie pomyslalam bardzo fajne rozwiazanie

Mako powodzenia jutro na usg i super, ze ruchy coraz silniejsze ja juz wiem, ze bedzie mi tego strasznie brakowac
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 04:31   #3830
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

- moj synek juz od 5:00 nie spi wiec wstajemy i idziemy sie bawic ;-) matko... toz to srodek nocy

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 06:39   #3831
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Hej ja pewno jeszcze bym dalej spała, ale mąż wychodził do pracy i się przebudziłam.
Witam się w rozpoczętym 37 tygodniu
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 07:15   #3832
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Hej ja pewno jeszcze bym dalej spała, ale mąż wychodził do pracy i się przebudziłam.
Witam się w rozpoczętym 37 tygodniu
O - juz niedlugo... coraz blizej

A Bertus poszalal od 5:00 i teraz zasnal wiec szykuje rybke, ziemniaczki i buraczki na obiad spac nie ide bo znow zamulona wstane.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 07:34   #3833
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Juliette haha wstał tak rano to teraz odsypia mmmm rybka. Zrobie chyba na piątek
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 07:57   #3834
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Mania - no wlasnie, cwaniak jeden ;-) Ja juz smaze rybcie, przy moim synku to trzeba robic obiad kiedy spi - zapraszam!

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio

Edytowane przez Juliette25
Czas edycji: 2014-10-14 o 08:00
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 08:59   #3835
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Dzień dobry

mania mi tez będzie tego brakować
wow, to jeszcze chwila i rodzisz
Jul długo dzień bedzie jak pobudka o 5

U mnie dziś roladki wołowe z ogórkiem kiszonym, a do tego frytki bo nie chce mi sie isc po ziemniaki i buraki, bo zalegają w lodówce hehe.
Ja sie przebudziłam po 5 jak mąż wstawał. Zrobiłam mu śniadanie, nafaszerowałąm witaminami i wyprawiłam do pracy. Sama zasnęłam i wstałam o 9
Ostatnio coraz dłużej spie rano, ale to dlatego, ze budze sie i nie mogę w nocy spać
Wczoraj liczyliśmy wydatki. Jeszcze nic nie kupiliśmy, a już 1000zł nie nasze
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 09:04   #3836
wik_and_ola
Zadomowienie
 
Avatar wik_and_ola
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 898
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Marszalka , dobrze, że z kupą małej już lepiej. Kciuki za wyniki.

Zuken, super są te nowe umiejętności, no i gratuluję śmiechu Fajna sprawa, chociaż moja dopiero parę razy śmiała się tak w głos, głównie wtedy gdy całuję ją po szyjce albo po brzuszku

Kicia, moja bardzo długo nie chciała ćwiczyć głowy. Leżała na brzuszku bardzo krótko bo zaraz był krzyk. I potem z dnia na dzień sama z siebie zaczęła wysoko zadzierac główkę.

Cloud_on_sky, moją od początku układała raz na jednym raz na drugim boczku, bo ulewala. Teraz też tak zasypia, ale potem przekręca się na plecki i głównie tak śpi

Jul, brawa za metody na inhalacje taniec hula hula to jest to :-D Moja też ma ciemieniuche. Walczymy z nią cały czas, niby trochę schodzi ale bardzo opornie. A waga spadła Bertusiowi na pewno od choroby, nadrobi jeszcze.

No i miałam coś jeszcze popisać, ale mała się obudziła. Wiec narazie lecę
__________________
Wiktoria - 15.12.2008 r.
Anna - 21.06.2014 r.
wik_and_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 09:06   #3837
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Mako no wyprawka kosztuje becikowe przy wszystkich wydatkach to kropla w morzu, no ale lepsze to niz nic
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 09:11   #3838
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Witam się i ja

Moje dziecko pospało od 23 do 9 rano, zjadła i śpi dalej na macie Tż pojechał do pracy więc wkońcu mam chwilę dla siebie

Wczoraj pofarbowałam włosy i od razu lepiej się czuję Muszę wziąć się za jakieś ćwiczenia bo masakra:/ do wiosny muszę być laska

A tak ogólnie to nudy, dzień mija za dniem strasznie szybko i trochę tego nie ogarniam, że Mela ma już ponad 2 miesiące
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 10:02   #3839
wik_and_ola
Zadomowienie
 
Avatar wik_and_ola
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 898
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Jul, , ja ostatnio strasznie zajęta jestem. Trochę działka, niespodziewany remont. Poza tym życie towarzyskie kwitnie, bo non stop jakieś rodzinne imprezy, urodziny, imieniny, teraz mój brat przyjechał i przesiaduje często u nas.
Poza tym jesteśmy teraz ze starszą córką na etapie poszukiwań: "co mi się podoba..." W zeszłym roku chodziła na zumbe i plastyke. Teraz stwierdziła, że plastyka to nuda. Poszła na zumbe raz i stwierdziła, że też nie chce, bo jej ulubiona koleżanka nie chodzi. Chciałam ja wysłać na zajęcia teatralne, ale są u nas dopiero od ósmego roku życia. A ostatnio jej czteroletni kuzyn opowiadał jak zaczął chodzić na judo
. No i Wika tez zachciala spróbować. Po pierwszym razie jej się podoba, mam nadzieje, ze na dłużej. Tak więc, małe dzieci mały kłopot, duże dzieci duży kłopot
Ania jest to pierwszej próbie z jabłkiem. Była ogromnie zdziwiona co jej daję i w pewnym momencie złapała nawet odruch wymiotny.. Nie wiem czy jej się spodobało, bo jeszcze za bardzo nie wiedziała co z tym zrobić, jak połknąć i się krzywila. Zjadła może jedną łyżeczkę. Zobaczymy jak będzie dalej. Tylko, że dziś pojawiły jej się trzy czerwone plamki, jedna na czole, jedna na powiece i jedna na główce. I teraz nie wiem czy to nie jest reakcją na to jabłuszko. I czy teraz dziś jej znów spróbować podać czy nie.
__________________
Wiktoria - 15.12.2008 r.
Anna - 21.06.2014 r.

Edytowane przez wik_and_ola
Czas edycji: 2014-10-14 o 10:13
wik_and_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 11:13   #3840
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez wik_and_ola Pokaż wiadomość
Jul, , ja ostatnio strasznie zajęta jestem. Trochę działka, niespodziewany remont. Poza tym życie towarzyskie kwitnie, bo non stop jakieś rodzinne imprezy, urodziny, imieniny, teraz mój brat przyjechał i przesiaduje często u nas.
Poza tym jesteśmy teraz ze starszą córką na etapie poszukiwań: "co mi się podoba..." W zeszłym roku chodziła na zumbe i plastyke. Teraz stwierdziła, że plastyka to nuda. Poszła na zumbe raz i stwierdziła, że też nie chce, bo jej ulubiona koleżanka nie chodzi. Chciałam ja wysłać na zajęcia teatralne, ale są u nas dopiero od ósmego roku życia. A ostatnio jej czteroletni kuzyn opowiadał jak zaczął chodzić na judo
. No i Wika tez zachciala spróbować. Po pierwszym razie jej się podoba, mam nadzieje, ze na dłużej. Tak więc, małe dzieci mały kłopot, duże dzieci duży kłopot
Ania jest to pierwszej próbie z jabłkiem. Była ogromnie zdziwiona co jej daję i w pewnym momencie złapała nawet odruch wymiotny.. Nie wiem czy jej się spodobało, bo jeszcze za bardzo nie wiedziała co z tym zrobić, jak połknąć i się krzywila. Zjadła może jedną łyżeczkę. Zobaczymy jak będzie dalej. Tylko, że dziś pojawiły jej się trzy czerwone plamki, jedna na czole, jedna na powiece i jedna na główce. I teraz nie wiem czy to nie jest reakcją na to jabłuszko. I czy teraz dziś jej znów spróbować podać czy nie.
U nas życie towarzyskie ostatnio jakoś nie istnieje Chodzimy tylko do moich rodziców albo do tż-ta mamy na kawę
Tż w sobotę balował z kolegami ale tak się struł, że tak szybko się to chyba nie powtórzy

Nie ukrywam, że brakuje mi trochę wyjść bo jednak z małą to jak gdzieś idziemy to o 19 wracamy do domu:P teraz kąpiemy ją później bo koło 21-22, tak najlepiej nam śpi więc może poszalejemy na następny weekend hehe

Super, że mała się już zajada innymi przysmakami Ja bym dzisiaj też dała jej to jabłuszko i obserwowała te chrostki
Macie jakąś specjalną łyżeczkę dla małej? Jakąś miseczkę?
Jak się przygotować do tych pierwszych posiłków?
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-16 20:29:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.