Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM2014 cz29 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-15, 11:21   #4081
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

ja z jednej strony rozumiem, że ciężko zdecydować się na zakup sukni używanej za 2000zł (za tyle wystawiłam swoją), bo w tej cenie można już kupić nową suknię. ale z drugiej strony moja suknia była dosyć droga, w dodatku jest "markowa" - nie zrozumcie mnie źle, ale chodzi o to, że jest bardzo dobrze uszyta, model jest ponadczasowy (mój jest chyba sprzed dwóch lat, a wciąż wygląda bardzo aktualnie), materiały są dobrej jakości. modele tej firmy są dosyć wysoko cenione wśród PMek. jeśli miałabym ją sprzedać za 1000zł to już chyba wolałabym sobie ją zostawić. a w ogłoszeniach często widzę suknie wyglądające jak sprzed 10 lat - błyszcząca tafta, jakieś dziwne drapowania, w zestawie diadem i rękawiczki - za jakieś 1200-1600zł.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 11:29   #4082
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Lin A ja Twoją uwielbiam - czasami myślę sobie, co by było, gdybym jednak dowiedziała się o Papilio i wypatrzyła Twoją kieckę

pysia Dziękuję Co do wagi - poczatki najtrudniejsze, ale wierzę, że Ci się uda. Nie zniechęcaj się

say Bardzo dziękuję Może jednak Twoje przeczucia co do filmu się nie spełnią ? Co do sukni - może teraz jest zastój? Jest po wyprzedażach (albo te się kończą), a dziewczyny zaczną szukać sukien bliżej wiosny...

Panna Izabela Niestety na takie podejście siostry nic nie poradzisz. Najlepsze podejście to zdrowy dystans, obie macie zupełnie różne wartości, zwyczaje. Jedna drugiej nie zmieni.

Głodomorek Dziękuję Co do zaproszeń - jednak bym je odsprzedała.

Mimi Dzięki

monidot Dziękuję Rozpuszczone noszę na codzień, ale są małopraktyczne w tańcu.

Mysza Bardzo dziękuję

Robusta Ciekawy makijaż - jedyne co bym Ci radziła, to dać trochę mniej cieni na dolną powiekę - żeby zaczynały się bliżej zewnętrznego kącika oczu i podkreślić brwi. Jakie to kolory cieni? Tutaj światło trochę przekłamuje. Poza tym jest ok. Rzęsy masz niesamowicie długie

Sziket Dzięki Camaro brzmi świetnie, jeśli tylko macie taką możliwość, to skorzystajcie. Trzymam kciuki za pogodę, to Wam się bardzo przyda.

Must Dobrze, że bez stresu. Jak po odbiorze sukni? Z remontem może być tak, że którki termin zmobilizuje rodziców do szybszego wykończenia domu - oby się udało

Konkardia Bardzo dziękuję - bukiety i kwiaty na torcie to dzieło pani florystki, naprawdę cieszę się, że trafiliśmy na kogoś z taką wizją

Le_lena Kilka ważnych problemów z głowy mniej

domar Dziękuję Tych zdjęć z profilu fb nie widziałam, ale niestety tak się zdarza jak fotografa poniesie artystyczna fantazja. A te rzeczy, których nie było - nic wielkiego. W moich rejonach całowanie obrączek nie jest obowiązkiem. Za to u nas na weselu TŻ nie przeniósł mnie przez próg i cały czas mu to wypominam

Sunset Gratulacje Przepiękne zdjęcia, niesamowicie podobają mi się ujęcia detali. Cudowny bukiet - aż przekonuje, że jesienne śluby mają tyle uroku. Bajeczna sala.

cude Dziękuję

bachara Czekamy, czekamy

madziara Gratulacje Tyle rzeczy się u Ciebie działo, aż podziwiam że miałas głowę do nich. Wszystkiego najpiękniejszego

marlenqa Trzymam kciuki, żeby fotograf szybko wyrobiła się z terminem

ewapucy Pięknie wyglądałaś - delikatnie, kobieco. Cudna sukienka i figura A z czekaniem neistety norma, wielu fotografów dopiero teraz nadraiało zaległości plenerowe przez kiepską pogodę.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 11:49   #4083
oliwialaura
Raczkowanie
 
Avatar oliwialaura
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 247
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Hej dziewczynki Mogę dołączyć? Podczytuję Was czasem, ale dopiero założyłam konto.
Piękne zdjęcia! Ja też po swoim ślubie. Jeśli zechcecie, podzielę się relacją.
Cornflower, miałyśmy tę samą fryzjerkę
__________________
Zestarzej się przy mnie.
Najlepsze dopiero się zdarzy.
R. Browning
oliwialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 12:01   #4084
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Oliwialaura Witaj Kiedy ślubowałaś? Brakuje Ci przygotowań? O, jak miło - w tym wątku są jeszcze dwie dziewczyny, które czesała Ania. Sama zanim do niej trafiłam miałam kilka próbnych fryzur, czasami bywało dramatycznie - serio myślałam, że będę straszyć w dniu ślubu.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 12:22   #4085
oliwialaura
Raczkowanie
 
Avatar oliwialaura
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 247
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Ślubowałam 7 września My zrobiłyśmy inną próbną, a inną na ślubie Bo niestety moje włosy są podatne na rozkręcanie
Może przygotowań nie tak bardzo, ale już sam ślub mogłabym powtórzyć
__________________
Zestarzej się przy mnie.
Najlepsze dopiero się zdarzy.
R. Browning
oliwialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 13:30   #4086
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

cornflower_girl No jak mu się zdarzyło ten raz nie przenieść Cię przez próg to teraz musi całe życie Cię nosić!

Jeśli chodzi o suknię to faktycznie jak widzę używane za 2000zł to nie kupilabym za żadne skarby. Wolałabym skromniejszą ale nową w tej cenie. Jak ktoś decyduje się na używaną suknię to np. dlatego że uważa za zbędny wydatek kupowanie nowej za nie wiadomo ile (ja tak zrobiłam i nie żałuję).
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 13:43   #4087
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

oliwialaura Tak to jest z kręconymi włosami . Pochwalisz się zdjęciami inspiracji?

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
cornflower_girl No jak mu się zdarzyło ten raz nie przenieść Cię przez próg to teraz musi całe życie Cię nosić!

Jeśli chodzi o suknię to faktycznie jak widzę używane za 2000zł to nie kupilabym za żadne skarby. Wolałabym skromniejszą ale nową w tej cenie. Jak ktoś decyduje się na używaną suknię to np. dlatego że uważa za zbędny wydatek kupowanie nowej za nie wiadomo ile (ja tak zrobiłam i nie żałuję).
Bajceps sobie wyrobi

Ja bym kupiła nawet i za 3 000 - ale gdyby to była suknia od projektanta, czy górna półka sukien ślubnych i była w dobrym stanie.
Czasami widzę ogłoszenia na all o sprzedaży - kiecka kosztowała 2 000 (niefirmowa lub odszyta przez przeciętą krawcową), laski chcą za nią ok 1500-2000 zł. To wg mnie mocno zawyżona cena. Ale jeśli sukienka normalnie kosztuje 4000 zł lub więcej i ktoś chce za nią połowę, to uczciwa cena.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 14:10   #4088
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Oliwialaura, witaj Ja również miałam fryzurę od Kok i Spinka Ania jest świetna i aż żal, że już nie będzie okazji do spotkania

Co do używanych sukni to rozumiem jak najbardziej dziewczyny, które sprzedają używane suknie po 2 tys. I faktycznie, gdybym szukała wymarzonej sukni od projektanta - pewnie bym się skusiła. Jednak ja nawet nie przeglądałam używanych sukni na internecie, mimo, że wiedziałam, że raczej nie chcę nowej (sic!). Chodzi o to, że chodzenie po salonach daje jednak zupełnie inne odczucia, niż szukanie używanej w internecie i jeżdżenie do domów prywatnych mierzyć, ja też od razu po pierwszej wizycie w salonie doceniłam profesjonalizm i pomoc ze strony pań tam pracujących. Zapłacenie dużej kwoty za suknię, a potem szukanie krawcowej do poprawek i przymiarek - bo takie przecież na 90% będą konieczne - to po prostu duży kłopot...
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 16:05   #4089
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

domar123, ja też nie. Suknia zostanie może na sesję, a buty ubiorę od czasu do czasu
Właściwie nie próbowałam jej sprzedać - miała zostać na sesję, ale jednak jej nie zrobiliśmy. A trafiła się osoba, która chciała kupić suknię nawet jej nie widząc.

oliwialaura, witaj! Zamieść swoją relację

Większość salonów dopasowuje nieswoje suknie. Mam nadzieję, że jak już wystawię swoją, to szybko pójdzie
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 16:35   #4090
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
czy którejś z Was udało się już sprzedać suknię? moja wciąż wisi na olx ... zastanawiam się, czy jest jeszcze mały ruch, czy po prostu muszę zejść z ceny ?
ciągle wisi. Nawet nikt nie napisał a dałam cenę mniejszą niż połowa ceny którą za nią dałam.

Cytat:
Napisane przez oliwialaura Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki Mogę dołączyć? Podczytuję Was czasem, ale dopiero założyłam konto.
Piękne zdjęcia! Ja też po swoim ślubie. Jeśli zechcecie, podzielę się relacją.
Cornflower, miałyśmy tę samą fryzjerkę
Witaj
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 17:15   #4091
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o suknię to faktycznie jak widzę używane za 2000zł to nie kupilabym za żadne skarby. Wolałabym skromniejszą ale nową w tej cenie. Jak ktoś decyduje się na używaną suknię to np. dlatego że uważa za zbędny wydatek kupowanie nowej za nie wiadomo ile (ja tak zrobiłam i nie żałuję).
niekoniecznie czasem PM chce konkretny model, ale np. nie stać jej na nową, albo po prostu szuka sukni przykładowo Pronovias w dobrej cenie.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 18:22   #4092
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
niekoniecznie czasem PM chce konkretny model, ale np. nie stać jej na nową, albo po prostu szuka sukni przykładowo Pronovias w dobrej cenie.
Zgadzam się Ja tak początkowo zakładałam, ale niestety w moich modelach marzeń było mi zwyczajnie źle, a mój ślubny model był nieosiągalny.
Dopiero teraz zauważyłam Twój post o zawyżonej cenie koszmarków - uwielbiam je oglądać
Np. moja ulubienica od roku czeka na właścicielkę Klik
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 18:28   #4093
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Zgadzam się Ja tak początkowo zakładałam, ale niestety w moich modelach marzeń było mi zwyczajnie źle, a mój ślubny model był nieosiągalny.
Dopiero teraz zauważyłam Twój post o zawyżonej cenie koszmarków - uwielbiam je oglądać
Np. moja ulubienica od roku czeka na właścicielkę Klik
Bożechrystepanie!


To kiecka carycy czy jak? Obrzydliwa

Ja swojej raczej nie sprzedam, bo na trenie są zabrudzenia, którym i pralnia nie dała rady Nie jestem z tego zadowolona, bo nie zwykłam gromadzić zawalaczy miejsca i kurzołapów -_- A buty będę zakładać, bo są czarno-srebrne

Z dzisiejszego pleneru nici - pogoda A i muszę pozbyć się hybryd z pazurów, bo puszka z kocim żarciem pokonała jeden paznokieć
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 18:40   #4094
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Sziket Pokaż wiadomość
Bożechrystepanie!

To kiecka carycy czy jak? Obrzydliwa
Możesz ją kupić na plener - jest oryginalna i unikatowa

Szkoda, że nie udało się z plenerem i usunięciem zabrudzeń (może czyszczenie w salonie dałoby radę) ?

A co do ogłoszeń - kolejne kwiotki:
Klik - kupiłam za 5000 zł, sprzedam za 4200 zł.
Czy 2500 zł za używaną sukienkę to dużo czy mało? Jak porówna się suknię nr 1 z suknią nr2 - widać, że używana suknia używanej nierówna. Można znaleźć koszmarki jak i perełki, idealne dla oszczędnej PM-ki.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 18:49   #4095
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Każdy ma inny gust. Do mnie nie przemawiają aktualnie modne koronki i nawet za darmo bym nie założyła. Uzbrójcie się w cierpliwość to z czasem ktoś się znajdzie chętny na kupno. Zawsze obok ceny można dodać "do negocjacji" to więcej chętnych będzie.
Chociaż z drugiej strony 2tys za używaną suknię to moim zdaniem dużo.

Cytat:
Napisane przez oliwialaura Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki Mogę dołączyć? Podczytuję Was czasem, ale dopiero założyłam konto.
Piękne zdjęcia! Ja też po swoim ślubie. Jeśli zechcecie, podzielę się relacją.
Cześć

Znalazłam stronę z przeceną zaproszeń, cena o 50% niższa to zamówię 20 zawiadomień i będzie dobrze. Odbiór osobisty, więc nie płacę za kuriera.
Miałam nadzieję, że dziś dojdą nasze akty urodzenia i załatwimy w urzędzie, ale listonosza nadal nie ma
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 18:52   #4096
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Corn, idealnie zobrazowałaś przykładami to, co miałam na myśli
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 19:19   #4097
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Corn, te perełki, które wyszukujesz, totalnie rozwalają! I też zgadzam się z Say, opcja szukania swojego wymarzonego modelu używanego jak najbardziej wchodzi w grę, ja sama tak szukałam, ale nie znalazłam

Sziket, my też byliśmy zmuszeni przełożyć pierwszy termin pleneru, więc wiem, co to za ból Następny na pewno wypali!

Ja swojej sukni też niestety raczej nie sprzedam, bo ma rozdarcie dość spore na wierzchniej warstwie Co prawda trochę z tyłu i myślę, że na zdjęciach tego nie widać, w realu w zasadzie też nie, ale rozumiem, że jak ktoś kupuje sobie suknie ślubną, to chce, żeby była możliwie najbardziej idealna Mogłabym spróbować ją sprzedać za jakieś 300zł, ale wątpię, żeby poszła, musiałabym dołożyć ok. 100zł na pralnię (nawet nie wiem, ile kosztuje), więc jakbym suma summarum miała dostać 200zł to za taką cenę to chyba już wolę zostawić ją na pamiątkę
Mój model też jest dość "stary" (choć dla mnie nie istnieje coś takiego jak stara kolekcja sukien, chyba że jakieś taftowe bezy z lat '90 ) i przeglądałam kilka ofert na gumtree czy olx i widziałam, że mój model używany w idealnym stanie za ok. 700-900zł wisiał dość długo i nikt nie kupił...

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2014-10-15 o 19:20
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 20:03   #4098
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Hej dziewczyny . Mam pytanie do tych które wymieniały juz prawo jazdy. Czy jest konieczna wymiana prawo jazdy czy można jeździc na starym bez problemu (a mam prawo jazdy od ponad 2 lat ale dawno nie jeździłam i nie wiem czy jest sens wymiany jeśli można byłoby jeździc na starym dokumencie)?. I jeszcze chciałam zapytać ile kosztuje taka wymiana prawa jazdy? Bo dowód jest darmowy i jutro go odbieram .
monidot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 20:21   #4099
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez monidot Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . Mam pytanie do tych które wymieniały juz prawo jazdy. Czy jest konieczna wymiana prawo jazdy czy można jeździc na starym bez problemu (a mam prawo jazdy od ponad 2 lat ale dawno nie jeździłam i nie wiem czy jest sens wymiany jeśli można byłoby jeździc na starym dokumencie)?. I jeszcze chciałam zapytać ile kosztuje taka wymiana prawa jazdy? Bo dowód jest darmowy i jutro go odbieram .
koszt wymiany to 100zł. nie wiem jak to wygląda od strony prawnej, ale skoro zmieniłaś nazwisko to powinnaś wymienić prawo jazdy. jeśli nie jeździłaś od dawna, to masz w ogóle w planach prowadzenie auta? bo jeśli nie, to chyba nie masz po co wymieniać.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 20:28   #4100
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
koszt wymiany to 100zł. nie wiem jak to wygląda od strony prawnej, ale skoro zmieniłaś nazwisko to powinnaś wymienić prawo jazdy. jeśli nie jeździłaś od dawna, to masz w ogóle w planach prowadzenie auta? bo jeśli nie, to chyba nie masz po co wymieniać.
Nie jeździłam chyba od ponad roku. Na razie nie planuje jeździć, ale możne się zdarzyć ze będę potrzebowała znów osiąść za kołkiem. A w nowym dowodzie wypisane jest też stare nazwisko - rodowe i to nie wystarczy żeby jeździć na starym prawie jazdy? Pytam teraz czysto formalnie.
monidot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 20:52   #4101
ewelinka16169
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka16169
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 127
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cześć dziewczyny
Nie pisałam długo bo brak czasu kompletnie.....ja już po ślubie...magiczny 4 października był cudowny....aj jak chciałabym przeżyć ten dzień jeszcze raz. Wyszło słońce, impreza była cudowna, niespodzianki również...całe towarzystwo wspomina ciągle jakie to było świetne wesele. Jak znajdę chwilkę napiszę jakąś relację. Wstawiam na chwilę 2 fotki

Ps. życie w małżeństwie jest świetne !
my.jpg

my1.jpg
__________________
2014- się będzie działo....
ewelinka16169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 04:55   #4102
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez ewelinka16169 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Nie pisałam długo bo brak czasu kompletnie.....ja już po ślubie...magiczny 4 października był cudowny....aj jak chciałabym przeżyć ten dzień jeszcze raz. Wyszło słońce, impreza była cudowna, niespodzianki również...całe towarzystwo wspomina ciągle jakie to było świetne wesele. Jak znajdę chwilkę napiszę jakąś relację. Wstawiam na chwilę 2 fotki

Ps. życie w małżeństwie jest świetne !
przepiękne zdjęcia
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 06:48   #4103
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

say-hello No to był przykład dlaczego, a Twój to taki że kogoś na nową nie stać. Także różne są przesłanki do kupowania używanej sukni. Ja po prostu zwyczajnie uważałam, że szkoda mi pieniążków na nową suknię i dlatego kupiłam używaną i nic nie było widać że jest używana.

cornflower_girl Nie znam się na firmach itd. ale np. mnie na żadnej tam firmie nie zależy bo z metką na wierzchu do ślubu się nie idzie. Myślę, że może Ci być ciężko sprzedać ją za taką cenę..

Glodomorek Też uważam że 2000zł za używaną suknię to za dużo.. Czy ona od projektanta czy nie..

Anesthesia Kupiłam używaną suknię po praniu, ale i tak wyprałam sama dla siebie i dla odświeżenia po pakowaniu (koszt 80zł). Po weselu teraz chcę ją sprzedać więc znów wyprałam (suknia + bolerko 100zł) i wystawiłam suknię aktualnie do licytacji 200zł a kup teraz 299zł. Mieć 200zł, a nie mieć to dla mnie dużo znaczy. A wyprać i tak musisz, czy na pamiątkę, czy na sprzedaż. No chyba że chcesz trzymać brudną

monidot Ja miałam w planie wymienić prawo jazdy, ale jak zobaczyłam cenę i pomyślałam że za rok się przeprowadzamy to znów musiałabym wymienić.. Więc nie wymieniam śladami siostry, która od 6 lat jeździ ze starym nazwiskiem i nigdy nikt się nie przyczepił.

ewelinka16169 Super zdjęcia!
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 07:03   #4104
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
Też uważam że 2000zł za używaną suknię to za dużo.. Czy ona od projektanta czy nie..
2000 za suknię z jakiegoś tam salonu to dużo Ja za swoją płaciłam niewiele więcej, a kupowałam nową. Ale jeżeli nowa suknia Justina Alexandra kosztuje 6tys., albo i 8tys., to naprawdę kupienie JA za 2000 to mega okazja.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:02   #4105
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Ja to jestem po prostu dziwny może (szczególnie pewnie tu na forum) przypadek, troszkę różnię się od stereotypowej panny młodej bo dla mnie wydanie na suknię więcej niż 2000zł jest przesadą a co dopiero 8tys Ja za swoją dałam 450zł i nie zamieniłabym jej na żadną inną, nawet taką za 8tys, nawet taką co by sama latała czy nie wiem co Ale to ja tak mam po prostu Za nową dałabym tak do 2000 a za używaną max 800zł
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:36   #4106
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez zły jeż Pokaż wiadomość
Witam się z Wami jako mężatka.

Serdecznie dziękuję za życzenia.

Nasz dzień udał się wspaniale, ślub był przepiękny, a na weselu była świetna zabawa. Sprawdził się wzięty w ciemno zespół. Goście byli bardzo zadowoleni. Parę osób mi powiedziało, że to najlepsze wesele na jakim byli.
Już następnego dnia wyruszyliśmy w podróż poślubną na Fuerteventurę. Było cudownie, w końcu spokój, odpoczynek, słońce, urocze widoki.

Niedawno wróciliśmy, teraz powrót do rzeczywistości okraszony wymianą dokumentów.

Cieszę się bardzo, że jestem żoną i znowu razem mieszkamy.
Gratuluje! cieszę się że wszystko się udało no i przede wszystkim Zazdroszczę podróży!

My zaczynamy urlop za tydzień i w ciemno kupujemy jakiegoś lasta do ciepłych krajów wiec jeszcze nie wiem gdzie wylądujemy ale lecimy w czwórkę
Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
Ja to jestem po prostu dziwny może (szczególnie pewnie tu na forum) przypadek, troszkę różnię się od stereotypowej panny młodej bo dla mnie wydanie na suknię więcej niż 2000zł jest przesadą a co dopiero 8tys Ja za swoją dałam 450zł i nie zamieniłabym jej na żadną inną, nawet taką za 8tys, nawet taką co by sama latała czy nie wiem co Ale to ja tak mam po prostu Za nową dałabym tak do 2000 a za używaną max 800zł
Ja za suknię dalam 1900 zl i tez mialam taki limit do 2 tys. Choć mierzylam suknie za 5 tys to chyba wyrzuty sumienia do końca życia by mnie nie opuściły hehe
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
ja z jednej strony rozumiem, że ciężko zdecydować się na zakup sukni używanej za 2000zł (za tyle wystawiłam swoją), bo w tej cenie można już kupić nową suknię. ale z drugiej strony moja suknia była dosyć droga, w dodatku jest "markowa" - nie zrozumcie mnie źle, ale chodzi o to, że jest bardzo dobrze uszyta, model jest ponadczasowy (mój jest chyba sprzed dwóch lat, a wciąż wygląda bardzo aktualnie), materiały są dobrej jakości. modele tej firmy są dosyć wysoko cenione wśród PMek. jeśli miałabym ją sprzedać za 1000zł to już chyba wolałabym sobie ją zostawić. a w ogłoszeniach często widzę suknie wyglądające jak sprzed 10 lat - błyszcząca tafta, jakieś dziwne drapowania, w zestawie diadem i rękawiczki - za jakieś 1200-1600zł.
Ja Cie rozumiem i osoba której nie stać na nowy model salonowy na pewno zdecyduje sie na kupno Twojej. Siostra tż wypatrzyla sobie suknie aira barcelona i kupila używana za .... 3000 zl
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 10:23   #4107
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

mojakaren To miałaś suknię za dla mnie rozsądną cenę Jeśli chodzi o podróże to my byliśmy na Krecie i było super. Pierwsza podróż za granicę i tak nam się spodobało że chcemy jeszcze! No i teraz jak oglądam oferty to się najarałam na Egipt! Teraz są super ceny, hotele wypas! Pomyślcie o tym
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 11:17   #4108
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Anesthesia Zgadzam się z Tobą. Koniec końców trafiłam na salonową i miałam pewność, że w razie wahań wagi sukienka da radę. Jak się potem okazało, było to przydatne

Szkoda, że jest rozdarcie. Nawet dobra krawcowa nie zaradzi? Za tak niską cenę szkoda sprzedawać. Uważam, że Twoja kiecka to żaden stary model - piękna, elegancka, ponadczasowa

Cude Jak do Ciebie trafiła osoba chętna na kupno sukni?

Glodomorek Ja koronki uwielbiam na kimś, na mnie wyglądają strasznie. Ale to na koronkowych sukniach najbardziej widać jakość materiałów, one też windują cenę.

monidot Lepiej wymienić prawko

ewelinka Przepieknie wyglądałaś - Twój TŻ bardzo elegancki. Cudny bukiet

mojakaren Ale fajnie Z kim lecicie?

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
Nie znam się na firmach itd. ale np. mnie na żadnej tam firmie nie zależy bo z metką na wierzchu do ślubu się nie idzie. Myślę, że może Ci być ciężko sprzedać ją za taką cenę..
Swojej sukienki jeszcze nie wystawiałam (musze znaleźć czas, żeby zanieść ją do krawcowej), ale jakbym za nią dostała 1200-1500 zł to naprawdę dobra cena. Żal by mi było żądać za nią 800 zł - już wolę ją zatrzymać albo przefarbować na szaro/czarno.

Myślę, że też w cenie nie chodzi o metkę, ale o jakość materiałów (bardzo miękki tiul, idealnie szyty gorset), aplikacje. To czasami widać. Zerknij sobie - tutaj sukienka używana za 800 zł - widać, że kiepsko odszyta, materiał raczej niezbyt odświętny na suknię. Tu z kolei inna w tej samej cenie - jak dla mnie cena mocno okazyjna, widać że materiały delikatne, piękne.

A propos sukienek - uwielbiam markę Rosa Clara, byłam ciekawa, jak suknie prezentują się w realu. Tutaj zdjęcie jednej z sukien - oszałamiająca na modelce, a na PM jakoś tak zwyczajnie...
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2014-10-16 o 11:19
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 11:17   #4109
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Witajcie dziewczyny, pewnie mnie tu już nie pamiętacie Ciągle mam coś na głowie, ostatnio leżę chora od 3 tygodni prawie. Muszę trochę nadrobić wątek
U nas już ponad miesiąc po ślubie. Było cudownie! Było kilka wpadek, ale mimo wszystko był to najcudowniejszy dzień w naszym życiu.
Później skromna podróż poślubna w góry. A teraz szara codzienność. Czekamy na decyzję z banku w sprawie kredytu hipotecznego. Mamy już zaklepane mieszkanie więc czekamy tylko na kredyt i ruszamy z kopyta jak dostaniemy klucze

Lecę poczytać wątek
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 12:11   #4110
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Ja też miałam swoją suknię z super tiulu, gorset idealnie uszyty, pełno zakładek, dokładnie i do tego ozdoby na gorsecie naszyte a kosztowała 450zł. Zależy jaki salon szyje. Jeśli salon sobie liczy 800% marży to będzie droga a jak salon liczy 50% marży to będzie tania a z tego samego (równie dobrego) materiału. Dlatego lubię sklepy (również salony sukien) niemarkowe, które stawiają na dobry gatunek ubrań, ale nie dodają ceny za metkę.
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-23 22:37:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.