Oryginał czy podróbka? Część IV - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-15, 18:24   #331
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez roolka Pokaż wiadomość
Eh, dzięki, widze,że trzeba będzie albo kupić u sprawdzonego sprzedawcy albo bardzo uważać...
najlepiej u sprawdzonych weryfikowanych sprzedawców z all a jak skusi cie prywatna oferta to daj ją do weryfikacji , liczą się szczegóły , i zawsze pros max foto
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 18:27   #332
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
kokardka na mojej starej jest złota!! ale szeroka i ładnie wykonana nie jest spłaszczona jak twoja, korek się ładnie trzyma choc nie jest bardzo ciasny widzę tez krzywe dno co raczej w miss dior sie nie zdarza często
miałam kilka flaszuniek i mnie to nie spotkało, a co sądzisz o samym zapachu? bo przedferolmulacyjne są naprawde moce i trwałe.
Może niech wypowiedza się inne dziewczyny czy moze spotkały sie z takim dnem bo mnie ono sie nie podoba wcale.

ps Nie podoba mi się tez wykonanie napisu MISS DIOR CHERIE!
powinno byc smukłe a te jest takie jakieś..... Ja bym odwazyła sie powiedziec że to fake.
Porównaj z moją te napisy
Dzięki za odp!

Zrobiłam jeszcze fotkę tego dna, rzeczywiście nie jest idealnie równiutkie jak w przypadku obecnej wody toaletowej czy perfumowanej Ale przyglądałam się też zdjęciom tej flaszki z 2008 na fragnatica i widzę że ona też nie ma idealnie równiutkiego dna.. U mnie bardziej widać to jak patrzę na flaszkę z tyłu, z przodu tak tego nie widać..
Jeśli chodzi o sam napis, to zrobiłam jeszcze jedno zdjęcie, co o tym sądzisz? Mam kiepski aparat w telefonie i może to wina aparatu, sama nie wiem
Odnośnie zapachu, to owszem przypomina mi Miss Dior Cherie, ale nigdy nie miałam własnej flaszki, miałam tylko obecną wersję Miss Dior edp i edt, ale one są inne.. Miss Dior Cherie wąchałam jedynie w drogeriach jak była jeszcze dostępna i u koleżanki. Czy jest mocna wg mnie? Odnośnie tego to ciężko mi się wypowiedzieć, ponieważ nawet w lecie używam mocnych perfum, lubię Hypnotic Poison, Flowerbomb, Alien i nawet one na mnie długo nie wytrzymują, więc nie wiem.. Jakimś kilerem super mocnym to ona nie jest.. Musiałabyś sama powąchać Dla mnie nie jest mocna bardzo i trwała
Kurcze, strasznie mi zależało na tych perfumach.. Mówicie że to fake i oddać..?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg miss diorr.jpg (140,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg miss dior cherie.jpg (13,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg miss dior cherie8.jpg (131,9 KB, 39 załadowań)
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 18:34   #333
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Aha, i odnośnie tego dna, to widzę że aukcji o której rozmawiałyście w watku weryfikacyjnym, widzę że na zdjęciu które zrobiła sprzedająca, to dno nie jest też idealnie równe.. http://allegro.pl/show_item.php?item=4701139787
No ja już nie wiem, chyba tak szukam żeby samą siebie przekonać, że to nie fake.. Bardzo podoba mi się ten zapach, ale nie cierpię podróbek i nie chciałabym mieć żadnej w swojej kolekcji.. Ładnie pachnie, ale nie jest zabójczo trwały.. I ta złota kokardka.. Dziewczyny, to oddać?
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 18:41   #334
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
I ta złota kokardka.. Dziewczyny, to oddać?
poczekaj na więcej opinii, w necie znalazłam troche flaszek ze złota kokardką, mozę takie tez były
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 18:42   #335
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Dzięki za odp!

Zrobiłam jeszcze fotkę tego dna, rzeczywiście nie jest idealnie równiutkie jak w przypadku obecnej wody toaletowej czy perfumowanej Ale przyglądałam się też zdjęciom tej flaszki z 2008 na fragnatica i widzę że ona też nie ma idealnie równiutkiego dna.. U mnie bardziej widać to jak patrzę na flaszkę z tyłu, z przodu tak tego nie widać..
Jeśli chodzi o sam napis, to zrobiłam jeszcze jedno zdjęcie, co o tym sądzisz? Mam kiepski aparat w telefonie i może to wina aparatu, sama nie wiem
Odnośnie zapachu, to owszem przypomina mi Miss Dior Cherie, ale nigdy nie miałam własnej flaszki, miałam tylko obecną wersję Miss Dior edp i edt, ale one są inne.. Miss Dior Cherie wąchałam jedynie w drogeriach jak była jeszcze dostępna i u koleżanki. Czy jest mocna wg mnie? Odnośnie tego to ciężko mi się wypowiedzieć, ponieważ nawet w lecie używam mocnych perfum, lubię Hypnotic Poison, Flowerbomb, Alien i nawet one na mnie długo nie wytrzymują, więc nie wiem.. Jakimś kilerem super mocnym to ona nie jest.. Musiałabyś sama powąchać Dla mnie nie jest mocna bardzo i trwała
Kurcze, strasznie mi zależało na tych perfumach.. Mówicie że to fake i oddać..?
no teraz rózica z napisem jest ogromna jednak zle wykonane foto i zobacz co sie dzieje z tego foto bym przystała ze jest oki bo tu ładnie widac czarne smukłe literki a na tamtym szare ale ciezko powiedziec nie podpiszę się pod tym niech inne laski sie wypowiedzą
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 18:47   #336
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Aha, i odnośnie tego dna, to widzę że aukcji o której rozmawiałyście w watku weryfikacyjnym, widzę że na zdjęciu które zrobiła sprzedająca, to dno nie jest też idealnie równe.. http://allegro.pl/show_item.php?item=4701139787
No ja już nie wiem, chyba tak szukam żeby samą siebie przekonać, że to nie fake.. Bardzo podoba mi się ten zapach, ale nie cierpię podróbek i nie chciałabym mieć żadnej w swojej kolekcji.. Ładnie pachnie, ale nie jest zabójczo trwały.. I ta złota kokardka.. Dziewczyny, to oddać?
halo ? z kokardką nie panikuj zobacz na moją, tez jest złota tylko troszkę ładniej wykonana i nie spłaszczona mnie tylko martwiły te napisy ale po dosłaniu nowego foto są ok ,wrzucałam foto na poprzedniej stronie a tu masz porównianie mojej z twoim foto co dosłałas nie widze róznicy

Edytowane przez 201709081028
Czas edycji: 2014-10-20 o 19:48
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 18:50   #337
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
poczekaj na więcej opinii, w necie znalazłam troche flaszek ze złota kokardką, mozę takie tez były
Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
no teraz rózica z napisem jest ogromna jednak zle wykonane foto i zobacz co sie dzieje z tego foto bym przystała ze jest oki bo tu ładnie widac czarne smukłe literki a na tamtym szare ale ciezko powiedziec nie podpiszę się pod tym niech inne laski sie wypowiedzą
Wiem właśnie, jednak aparat w telefonie to nie lustrzanka
Ciekawa jestem strasznie opinii innych dziewczyn, szkoda byłoby mi oddać bo perfumy bo były w dobrej cenie, no ale jeśli to podróbka, to nawet tej ceny nie były warte
A czy ta kokardka powinna być taka płaska? Bo przy obecnych korkach jest jakby w '3D', a ta jest jakaś nijaka, zwłaszcza jak z góry się patrzy to średnio to wygląda..
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 18:51   #338
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Daga dziś dzień Miss dior
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 18:53   #339
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
halo ? z kokardką nie panikuj zobacz na moją, tez jest złota tylko troszkę ładniej wykonana i nie spłaszczona mnie tylko martwiły te napisy ale po dosłaniu nowego foto są ok ,wrzucałam foto na poprzedniej stronie a tu masz porównianie mojej z twoim foto co dosłałas nie widze róznicy
Dzięki!
No tak, te napisy raczej od początku nie wzbudzały podejrzeń, najgorzej to ta kokardka.. Mówisz że moja niezbyt dobrze wygląda.. ?
Dziewczyna mówiła że dostała od rodziny ze stanów, czy możliwie że w stanach mieliby inne korki?
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 19:02   #340
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Daga dziś dzień Miss dior
Tak wyszło
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 19:04   #341
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

I ja poproszę o weryfikację opartą na zdjęciach. A chodzi o Hypnose edp Lancome. W sumie nic nie budzi moich wątpliwości, sprawdziłam kod i nawet są dość swieże , ale nigdy ich nie miałam i nie wiem na co zwracać uwagę stąd moja prśba o weryfikację, może któraś z Was miała swoj flakonik i ewentualne różnice w mig wyłapie. Z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00775.jpg (76,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00776.jpg (97,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00779.jpg (98,0 KB, 18 załadowań)
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 19:13   #342
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Dzięki!
No tak, te napisy raczej od początku nie wzbudzały podejrzeń, najgorzej to ta kokardka.. Mówisz że moja niezbyt dobrze wygląda.. ?
Dziewczyna mówiła że dostała od rodziny ze stanów, czy możliwie że w stanach mieliby inne korki?
tego nie wiem ,twierdzą że w londynie tez tylko oryginały a jak lataja po ulicy cyganie i wciskają diory i dolce gabbana , to kupi taka jedna z drugą i mysli ze ma oryginał tyle ze skradziony z perfumerii bo tak słyszałam że gadają Moja kuzynka zielona do kwadratu kupiła
no nie wiem Ja się nie podpisuje na 100% choc po dodatkowych foto wyglada ok to jednak mi nie pauje dno,latajacy korek, i płaska kokardka ale moze Jakas z wizażanek sie z tym spotkała, Ja nie więc więcej nie powiem
Jakbys jeszcze zapach obcykała to by rozwiał Twoje wątpliwosci

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
I ja poproszę o weryfikację opartą na zdjęciach. A chodzi o Hypnose edp Lancome. W sumie nic nie budzi moich wątpliwości, sprawdziłam kod i nawet są dość swieże , ale nigdy ich nie miałam i nie wiem na co zwracać uwagę stąd moja prśba o weryfikację, może któraś z Was miała swoj flakonik i ewentualne różnice w mig wyłapie. Z góry dziękuję
oryginał! to chyba aukcja jednej z wizażanek więc kupuj smiało

Edytowane przez 201709081028
Czas edycji: 2014-10-15 o 19:16
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 19:16   #343
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
[/COLOR]

oryginał!
Dziękuję za ekspresową reakcję
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 19:17   #344
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
Dziękuję za ekspresową reakcję
spoko kupuj smiało
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 19:25   #345
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
tego nie wiem ,twierdzą że w londynie tez tylko oryginały a jak lataja po ulicy cyganie i wciskają diory i dolce gabbana , to kupi taka jedna z drugą i mysli ze ma oryginał tyle ze skradziony z perfumerii bo tak słyszałam że gadają Moja kuzynka zielona do kwadratu kupiła
no nie wiem Ja się nie podpisuje na 100% choc po dodatkowych foto wyglada ok to jednak mi nie pauje dno,latajacy korek, i płaska kokardka ale moze Jakas z wizażanek sie z tym spotkała, Ja nie więc więcej nie powiem
Jakbys jeszcze zapach obcykała to by rozwiał Twoje wątpliwosci
Heh, z cyganami wciskającymi perfumy też się spotkałam :P
Właśnie ta kokardka dziwna i ten lelawy korek mnie martwi..
Odnośnie samego zapachu to wcześniej psiknęłam na jedną rękę Coco Mademoiselle, na pewno oryginalną bo kupioną w sklepie bezcłowym na lotnisku, a na drugą tą właśnie nieszczęsną MDCh.. Pomyślałam że obydwa te zapachy powinny być równie intensywne.. No i teraz jak delikatnie przystawię rękę do nosa to czuję wyraźnie Coco, ale MDCh nawet po wwąchiwaniu się w rękę, niewiele.. Więc chyba coś nie tak jest z tymi perfumami.. Albo są jakieś zwietrzałe albo po prostu nie ma się już co czarować, że to jest oryginał
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 19:28   #346
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Heh, z cyganami wciskającymi perfumy też się spotkałam :P
Właśnie ta kokardka dziwna i ten lelawy korek mnie martwi..
Odnośnie samego zapachu to wcześniej psiknęłam na jedną rękę Coco Mademoiselle, na pewno oryginalną bo kupioną w sklepie bezcłowym na lotnisku, a na drugą tą właśnie nieszczęsną MDCh.. Pomyślałam że obydwa te zapachy powinny być równie intensywne.. No i teraz jak delikatnie przystawię rękę do nosa to czuję wyraźnie Coco, ale MDCh nawet po wwąchiwaniu się w rękę, niewiele.. Więc chyba coś nie tak jest z tymi perfumami.. Albo są jakieś zwietrzałe albo po prostu nie ma się już co czarować, że to jest oryginał
to osraj to i nie ma co byc niepewnym oddaj jej i kup gdzieś indziej leipej czasem dołożyc kilka dyszek niz miec niepewnosc
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 19:46   #347
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
to osraj to i nie ma co byc niepewnym oddaj jej i kup gdzieś indziej leipej czasem dołożyc kilka dyszek niz miec niepewnosc
Nom, ta trwałość albo raczej nietrwałość też mi się nie podoba bo co mi po ładnym zapachu, który szybko znika.. A Twoje MDCh jak długo się utrzymuje?
Wstrzymam się jeszcze do jutra z decyzją, może jeszcze jakaś Wizażanka się wypowie odnośnie tego korka i ogólnie I przetestuje jeszcze raz ten zapach czy znów równie szybko wywietrzeje..
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 20:14   #348
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Nom, ta trwałość albo raczej nietrwałość też mi się nie podoba bo co mi po ładnym zapachu, który szybko znika.. A Twoje MDCh jak długo się utrzymuje?
Wstrzymam się jeszcze do jutra z decyzją, może jeszcze jakaś Wizażanka się wypowie odnośnie tego korka i ogólnie I przetestuje jeszcze raz ten zapach czy znów równie szybko wywietrzeje..
ale co ci serduszko po wnikliwej weryfikacji korka czy dna,skoro zapach tentego
Jak sama zauwazyłaś szybko wietrzeje
nawet stare wiekowe miałam MDCH chyba z 2006roku z Danii przywiozłam i pieruńsko pachniały przez lata bo oszczedzałam chyba skończyłam je 1,5roku temu dopiero marzę o takich tylko gdzie je kupic teraz
Gdybysmy mogły wąchac telepatycznie to byłoby proste
ale dam ci rade bo ja wczoraj tez spanikowałam testując odlewkę , która mi nie pachniała jak moje perfumy we flszce
po 2 tescie juz pachniała
popsikaj sie rano przed wyjsciem z domu i zobaczysz cały dzień co i jak i bedziesz wiedziała czy masz zapach pod nosem czy raczej go brakuje, mi moje pachną bardzo długo jak rano sie psiknełam na szyję apaszka przesiąkła mimo iz bezposrednio na nią nie psikałam i tak sobie pachniała ze 3-4 dni az jej nie wyprałam na skórze dobre 8-12h

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

przypomnę sie o Korsa plissss



Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
A Ja zwrócę się do posiadaczek KORSA! otóż perfumy są nowe we folii i nie mam innego foto, wiem że to mało ale moze ktos cos?
,mam Korsa z wymianki ale z pudełkiem nie miałam stycznosci więc pomocy

Edytowane przez 201709081028
Czas edycji: 2014-10-20 o 19:48
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 21:08   #349
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
ale co ci serduszko po wnikliwej weryfikacji korka czy dna,skoro zapach tentego
Jak sama zauwazyłaś szybko wietrzeje
nawet stare wiekowe miałam MDCH chyba z 2006roku z Danii przywiozłam i pieruńsko pachniały przez lata bo oszczedzałam chyba skończyłam je 1,5roku temu dopiero marzę o takich tylko gdzie je kupic teraz
Gdybysmy mogły wąchac telepatycznie to byłoby proste
ale dam ci rade bo ja wczoraj tez spanikowałam testując odlewkę , która mi nie pachniała jak moje perfumy we flszce
po 2 tescie juz pachniała
popsikaj sie rano przed wyjsciem z domu i zobaczysz cały dzień co i jak i bedziesz wiedziała czy masz zapach pod nosem czy raczej go brakuje, mi moje pachną bardzo długo jak rano sie psiknełam na szyję apaszka przesiąkła mimo iz bezposrednio na nią nie psikałam i tak sobie pachniała ze 3-4 dni az jej nie wyprałam na skórze dobre 8-12h
Masz rację, najważniejszy jest zapach
Na rękawie od bluzy czuć go trochę, ale na ręce ledwo ledwo, trzeba się dobrze wwąchać A na drugiej ręce wcześniej wspomniana Coco pachnie po jednym psiku dalej intensywnie..
Zrobię tak jak mówisz, jutro rano spryskam się nimi tak jak zwykle innymi perfumami i zobaczę co z tego wyjdzie
A mogę mieć do Ciebie prośbę? Jakbyś znalazła chwilkę, to pstrykniesz mi fotkę korka od Twojej MDCh? Bo mówiłaś że też masz ze złotą kokardką i jestem ciekawa jak wygląda Twój z frontu i od góry
Szkoda właśnie że nie można sprawdzić zapachu przez monitor Wtedy byłoby o wiele łatwiej kupić coś przez internet i w ogóle poznać zapachy Może kiedyś coś takiego wymyślą hahaha
I w ogóle to zazdroszczę Ci Twojej kolekcji Miss Dior Pamiętam jak kiedyś dawno oj dawno wąchałam u koleżanki Miss Dior Cherie, tą wersję z tymi dużymi napisami grawerowanymi na flaszce.. Och cudny był to zapach Ale tą właśnie wersję dorwać oryginalną to teraz strasznie ciężko Chybaże za niemałą gotówkę gdzieś pojedyncze sztuki Podobnie jak z Black Cashmere
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 21:18   #350
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Masz rację, najważniejszy jest zapach
Na rękawie od bluzy czuć go trochę, ale na ręce ledwo ledwo, trzeba się dobrze wwąchać A na drugiej ręce wcześniej wspomniana Coco pachnie po jednym psiku dalej intensywnie..
Zrobię tak jak mówisz, jutro rano spryskam się nimi tak jak zwykle innymi perfumami i zobaczę co z tego wyjdzie
A mogę mieć do Ciebie prośbę? Jakbyś znalazła chwilkę, to pstrykniesz mi fotkę korka od Twojej MDCh? Bo mówiłaś że też masz ze złotą kokardką i jestem ciekawa jak wygląda Twój z frontu i od góry
Szkoda właśnie że nie można sprawdzić zapachu przez monitor Wtedy byłoby o wiele łatwiej kupić coś przez internet i w ogóle poznać zapachy Może kiedyś coś takiego wymyślą hahaha
I w ogóle to zazdroszczę Ci Twojej kolekcji Miss Dior Pamiętam jak kiedyś dawno oj dawno wąchałam u koleżanki Miss Dior Cherie, tą wersję z tymi dużymi napisami grawerowanymi na flaszce.. Och cudny był to zapach Ale tą właśnie wersję dorwać oryginalną to teraz strasznie ciężko Chybaże za niemałą gotówkę gdzieś pojedyncze sztuki Podobnie jak z Black Cashmere
no własnie miałam tą ze złotymi napisami pamietam że wtedy była już droga cos na PL 300zł teraz widziałam za prawie 700zł tak bym chciała ją ale pomarzyc tylko

Edytowane przez 201709081028
Czas edycji: 2014-10-20 o 19:48
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 21:34   #351
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
no własnie miałam tą ze złotymi napisami pamietam że wtedy była już droga cos na PL 300zł teraz widziałam za prawie 700zł tak bym chciała ją ale pomarzyc tylko
Czasem nawet marzenia się spełniają, niedawno w perełkach ktoś wkleił link 50ml Black Cashmere za 299zł, więc może kiedyś ktoś nieświadomy tego co sprzedaje, wystawi aukcję MDCh po przystępnej cenie

Kurcze przez ten korek to już całkiem zwątpiłam, mój jest całkiem płaski
A Ty masz tą wersję MDCh z 2011 czy wcześniejszą?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg miss dior cherie 3.jpg (189,3 KB, 42 załadowań)
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 21:49   #352
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Czasem nawet marzenia się spełniają, niedawno w perełkach ktoś wkleił link 50ml Black Cashmere za 299zł, więc może kiedyś ktoś nieświadomy tego co sprzedaje, wystawi aukcję MDCh po przystępnej cenie

Kurcze przez ten korek to już całkiem zwątpiłam, mój jest całkiem płaski
A Ty masz tą wersję MDCh z 2011 czy wcześniejszą?
wczesniejszą
wiesz juz spotkałam sie z takimi "dobrymi" podróbkami ze ktos kto nie zna sie uwierzy bardzo szybko ze ma oryginał.
są juz i kody i grawery logowania etetety ...ale gdy postawisz obok prawdziwej dostrzega się róznicę, tak jak ta kokardka(jej wiązanie na srodku) zwróc uwage że bardzo obiega ,a nie powinna...
Ja bym nie zostawiła jej napewno ,skoro wyraziła chęc zwrotu to bym to uczyniła.

Edytowane przez 201709081028
Czas edycji: 2014-10-15 o 21:56
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 21:56   #353
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
wczsniejszą
Czyli według kodu który mam na flaszce, to wersją którą mam jest z 2009-02, więc też wcześniejsza.. To czemu ma taką ohydną kokardkę
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 22:30   #354
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Czyli według kodu który mam na flaszce, to wersją którą mam jest z 2009-02, więc też wcześniejsza.. To czemu ma taką ohydną kokardkę
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 22:40   #355
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
Przewaliłam chyba połowę internetu i znalazłam w końcu taki artykuł: http://www.fragrantica.com/board/viewtopic.php?id=99784, więc wychodzi na to że ta wersja którą mam czyli z 2007, a sprzed 2011, może mieć dwa rodzaje kokardek: płaskie lub te z 'pętelką' w środku
W takim razie zostawię sobie pewnie tą flaszeczkę, szkoda byłoby mi się jej pozbyć Jeszcze jutro przetestuję zapach i ostatecznie podejmę decyzję
Dzięki Daga za wszystkie informacje i fotki!!
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 23:09   #356
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Przewaliłam chyba połowę internetu i znalazłam w końcu taki artykuł: http://www.fragrantica.com/board/viewtopic.php?id=99784, więc wychodzi na to że ta wersja którą mam czyli z 2007, a sprzed 2011, może mieć dwa rodzaje kokardek: płaskie lub te z 'pętelką' w środku
W takim razie zostawię sobie pewnie tą flaszeczkę, szkoda byłoby mi się jej pozbyć Jeszcze jutro przetestuję zapach i ostatecznie podejmę decyzję
Dzięki Daga za wszystkie informacje i fotki!!
a proszę to ci nowinka, drązyłas i wydrażyłas temat ale i tak go przetestuj pa dobrej nocy
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 08:18   #357
***NiKa***
Raczkowanie
 
Avatar ***NiKa***
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 57
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Witam,
mam pytanie odnośnie Insolence Guerlain 100ml zakupionego na e-glamour. Wiem, że to jest sprawdzona perfumeria, sama tam sporo zamawiam, ale nie daje mi spokoju wygląd zakupionego flakonu. Na flakonie zawsze był "pasek" a na nim napisy Insolence Guerlain. U mnie są tylko same czarne napisy. Szukałam wzmianki, że może została zmieniona szata graficzna, ale nie udało mi się znaleźć takiego stwierdzenia. Przejrzałam allegro i nie ma ani jednej sztuki z samymi napisami. Z kodu wynika, że rok produkcji styczeń 2014. Zapach też wydaje się słabszy, ale dziś mam zamiar wziąć próbkę z Sephory, dla dokładniejszego porównania. Może ktoś wie o co w tym chodzi. Z góry dziękuję za pomoc z waszej strony.
__________________
Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy
i czyściec dla kieszeni
***NiKa*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 08:58   #358
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Przewaliłam chyba połowę internetu i znalazłam w końcu taki artykuł: http://www.fragrantica.com/board/viewtopic.php?id=99784, więc wychodzi na to że ta wersja którą mam czyli z 2007, a sprzed 2011, może mieć dwa rodzaje kokardek: płaskie lub te z 'pętelką' w środku
W takim razie zostawię sobie pewnie tą flaszeczkę, szkoda byłoby mi się jej pozbyć Jeszcze jutro przetestuję zapach i ostatecznie podejmę decyzję
Dzięki Daga za wszystkie informacje i fotki!!
Potestuj jak nos odvyknie od zapachu MDCh
Moim zdaniem masz oryginal. Identyczna, plaska kokarde mialam na mojej starej MDCh, edp, jeszcze ze zlotymi napisami, vygraverovanymi na butelce. Jak tylko veszly na rynek. Potem zaczeli vszystko zmieniac, lacznie z kokardami, plaskie, vypukle z petelka, przezroczyste, masakra
U mnie korek tez latal, byl luzny
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:40   #359
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

A co Ty tak zaniu przez fał vszystko piszesz?
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 10:06   #360
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

[/COLOR]przypomnę sie o Korsa plissss [/QUOTE]


UP
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-11 20:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.