Mamusie sierpniowe 2014 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł następnego wątku
Smukłe krychy i płaskie brzuchy bo są juz z nami nasze maluchy 3 9,09%
Już maluchy sierpniowe są na podbój świata gotowe 5 15,15%
Dzieci zamiast spać czatują czy rodzice nie baraszkują 4 12,12%
Sierpniowe dzieci już mamy i o drugie się staramy 1 3,03%
Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2 24 72,73%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 33. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-20, 09:27   #3301
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Dziewczyny wy też mialyscie tyle dni krwawienie ?

Ja już mam 10 dni i nie wiem czy sie martwic czy to normalne ?

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
ale sobie dzis pospałam o21 usnął a o 4 dopiero pobudka, jak zasnął po 4 tak dopiero ok 08:20 sie obudził spał by nadal, ale musiałam zmienić mu pieluszkę przez sen wiec sie obudził Ja poszłam spac po 22 wiec spałam ok 10 godzin

Tak sie zastanawiam kasia ruda dlaczego tak późno kładziesz spać swojego synka???Mój by w życiu tak długo nie dotrwał....On juz po 19 pewnie by spokojnie poszedł spać, ale czekamy na kąpiel
Odkryłam twój złoty środek dlaczego twój synuś tak lubi spać Z tego co pamietam w ciaży lubiałas sobie pospać, prawda???
Nie wierzyłam jak kumpela mi opowiadała, że dzieci lubia takie pory spania jak mamy w tedy kiedy były w ciaży Ja wiekszą częśc ciaży chodziłam spać po 19 i rzeczywiście mały w tych porach , marudzi i jest senny...

Uff dobrze ze moja nie wzięła przykładu ze mnie
bo ja w ciąży chodziłam spać o 2/3 w nocy bo nie mogłam spać ze względu na wymioty
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 09:42   #3302
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
ale sobie dzis pospałam o21 usnął a o 4 dopiero pobudka, jak zasnął po 4 tak dopiero ok 08:20 sie obudził spał by nadal, ale musiałam zmienić mu pieluszkę przez sen wiec sie obudził Ja poszłam spac po 22 wiec spałam ok 10 godzin

Tak sie zastanawiam kasia ruda dlaczego tak późno kładziesz spać swojego synka???Mój by w życiu tak długo nie dotrwał....On juz po 19 pewnie by spokojnie poszedł spać, ale czekamy na kąpiel
Odkryłam twój złoty środek dlaczego twój synuś tak lubi spać Z tego co pamietam w ciaży lubiałas sobie pospać, prawda???
Nie wierzyłam jak kumpela mi opowiadała, że dzieci lubia takie pory spania jak mamy w tedy kiedy były w ciaży Ja wiekszą częśc ciaży chodziłam spać po 19 i rzeczywiście mały w tych porach , marudzi i jest senny...
Bo my Oboje z mężem prowadzimy nocny tryb życia , poza tym mój mąż dopiero o 17 wraca z pracy i chcemy, żeby pobył z małym. A nasz wieczorny codzienny rytuał długo trwa: ok 19.30 Maksym się budzi z drzemki, butla, potem kąpiel, po kąpieli wyciszanie- masaż, kołysanki i przytulanie w naszym łóżku (ok godziny), drzemka, druga butla, przewijanie i spanie dopiero. No ja lubiłam pospac w ciązy i przed z resztą też

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Widzę, że coraz więcej z nas może pospać w nocy Maluszki nasze dorastają! a dopiero co rodziłyśmy, gdzie ten czas tak ucieka

Co do spania to Mela chodzi późno spać, kąpiemy ją dopiero koło 21-22 a i tak czasem zasypia dopiero koło 24
Z tym, że nam to odpowiada bo my nocne marki jesteśmy No i dzięki temu też mała ładnie pośpi do 7-8 bez żadnej pobudki

tylko martwi mnie to co pisałam wcześniej, że Mela nagle zaczęła dużo spać w ciągu dnia, wczoraj byłam u moich rodziców od 14 do 18 i mała przespała całą wizytę, musieliśmy ją budzić jak szliśmy do domu
Wcześniej tak nie spała więc oczywiście już zaczynam się martwić
No właśnie my tak samo, dopasowaliśmy dziecko do naszego rytmu. Bez sensu go kłaśćo 20, jak my się o 24 kładziemy, bo tracilibyśmy 4 godziny czasu z nim, a znów rano dzięki temu zyskujemy te godzinki na spanie

Edytowane przez kasia_ruda
Czas edycji: 2014-10-20 o 09:43
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 09:55   #3303
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Tz ma wolne w następnym tygodniu od wtorku ależ się cieszymy z Olivka
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 10:11   #3304
neska1412
Raczkowanie
 
Avatar neska1412
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Zaczarowna bo ty bierzesz tabletki? Ja mam krwawienie jakis 4 dzień i myslałam ze przejdzie a po Tobie patrze że moze byc jeszcze....
Napierw ponad 6 tyg coś ze mnie leciało kilka dni spkoju i dalej to samo....
__________________
Razem 12.08.2006
Czy zostaniesz moją żoną? 17.03.2012
Ślub 22.06.2013
neska1412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 10:21   #3305
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Widzę, że coraz więcej z nas może pospać w nocy Maluszki nasze dorastają! a dopiero co rodziłyśmy, gdzie ten czas tak ucieka

Co do spania to Mela chodzi późno spać, kąpiemy ją dopiero koło 21-22 a i tak czasem zasypia dopiero koło 24
Z tym, że nam to odpowiada bo my nocne marki jesteśmy No i dzięki temu też mała ładnie pośpi do 7-8 bez żadnej pobudki

tylko martwi mnie to co pisałam wcześniej, że Mela nagle zaczęła dużo spać w ciągu dnia, wczoraj byłam u moich rodziców od 14 do 18 i mała przespała całą wizytę, musieliśmy ją budzić jak szliśmy do domu
Wcześniej tak nie spała więc oczywiście już zaczynam się martwić
Może lubi spać jak coś się dzieje, mój jak sami siedzimy w domu to za nic nie chce spać, a jak gdzieś pójdziemy albo mamy gości to zasypia.



Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Dziewczyny wy też mialyscie tyle dni krwawienie ?

Ja już mam 10 dni i nie wiem czy sie martwic czy to normalne ?

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------




Uff dobrze ze moja nie wzięła przykładu ze mnie
bo ja w ciąży chodziłam spać o 2/3 w nocy bo nie mogłam spać ze względu na wymioty
A nie wiem jeszcze, dzisiaj 3 dzień krwawienia, wcześniej było 2 dni plamienia.


Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Bo my Oboje z mężem prowadzimy nocny tryb życia , poza tym mój mąż dopiero o 17 wraca z pracy i chcemy, żeby pobył z małym. A nasz wieczorny codzienny rytuał długo trwa: ok 19.30 Maksym się budzi z drzemki, butla, potem kąpiel, po kąpieli wyciszanie- masaż, kołysanki i przytulanie w naszym łóżku (ok godziny), drzemka, druga butla, przewijanie i spanie dopiero. No ja lubiłam pospac w ciązy i przed z resztą też


No właśnie my tak samo, dopasowaliśmy dziecko do naszego rytmu. Bez sensu go kłaśćo 20, jak my się o 24 kładziemy, bo tracilibyśmy 4 godziny czasu z nim, a znów rano dzięki temu zyskujemy te godzinki na spanie
A mi właśnie pasuje jak młody idzie spać o 20 bo mam wtedy czas żeby poćwiczyć, umyć naczynia, poprasować itd.
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 11:04   #3306
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez damcilapke Pokaż wiadomość
u nas od 19:30-1 i dopiero o 7

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
Dluga ma ta druga czesc spania...wiekszosc pierwszym snem spi ladnie z tego co piszecie a potem krocej, u nas I ok 5-6 h potem max 2,5
Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
ale sobie dzis pospałam o21 usnął a o 4 dopiero pobudka, jak zasnął po 4 tak dopiero ok 08:20 sie obudził spał by nadal, ale musiałam zmienić mu pieluszkę przez sen wiec sie obudził Ja poszłam spac po 22 wiec spałam ok 10 godzin

Tak sie zastanawiam kasia ruda dlaczego tak późno kładziesz spać swojego synka???Mój by w życiu tak długo nie dotrwał....On juz po 19 pewnie by spokojnie poszedł spać, ale czekamy na kąpiel
Odkryłam twój złoty środek dlaczego twój synuś tak lubi spać Z tego co pamietam w ciaży lubiałas sobie pospać, prawda???
Nie wierzyłam jak kumpela mi opowiadała, że dzieci lubia takie pory spania jak mamy w tedy kiedy były w ciaży Ja wiekszą częśc ciaży chodziłam spać po 19 i rzeczywiście mały w tych porach , marudzi i jest senny...
dobrze ze u nas sie nie sprawdza bo ja lube w nocy posiedziec ale dni ma podobne, ja tez nie umiem spac w dzien...nigdy nie spie

Wasnie usypiam Ige, polozylam ja do lozeczka zasunelam rolety i czekam na razie tak sie wierci ze az lozeczko sie rusza i gada non stop. Obstawiam ze albo zacznie plakac albo zasnie ale za jakies pol godz...

Edytowane przez zVenus
Czas edycji: 2014-10-20 o 11:06
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 11:16   #3307
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Natek usypia ok godz 22 My kolo polnocy wiec mamy czas na porzadki prasowanie itd Spi do 6-7 rano robiac dwie godzinne pobudki na jedzenie Tym sposobem spie po 5h na dobe

Dziewcxyny ktore kp: czy myjecie piersi przed i po kazdym karmieniu?

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

U nas sen nocny trwa 3:40,2 i 1-2godziny Moje dziecko wysypia sie szybciej ode mnie Spi max 8h w nocy i to rzadko

W ciazy spalam po 3-4h dziennie bo tak szalal w brzuchu...
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 11:18   #3308
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Dluga ma ta druga czesc spania...wiekszosc pierwszym snem spi ladnie z tego co piszecie a potem krocej, u nas I ok 5-6 h potem max 2,5
dobrze ze u nas sie nie sprawdza bo ja lube w nocy posiedziec ale dni ma podobne, ja tez nie umiem spac w dzien...nigdy nie spie

Wasnie usypiam Ige, polozylam ja do lozeczka zasunelam rolety i czekam na razie tak sie wierci ze az lozeczko sie rusza i gada non stop. Obstawiam ze albo zacznie plakac albo zasnie ale za jakies pol godz...
Zawsze tak usypia sz mała ?

Ja nie pozwalam tz zasłaniać rolet jak mała śpi w dzień
położna radziła żeby przestrzegać tego żeby mała odróżniala dzień od nocy
jak przychodziła do nas w pierwszych dniach życia i mieliśmy zasłonięte rolety to zwróciła nam na to uwagę i kazała odsłonić
tak samo w dzień mimo że mała śpi jest głośno gra telewizor itd.
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 11:44   #3309
neska1412
Raczkowanie
 
Avatar neska1412
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Natek usypia ok godz 22 My kolo polnocy wiec mamy czas na porzadki prasowanie itd Spi do 6-7 rano robiac dwie godzinne pobudki na jedzenie Tym sposobem spie po 5h na dobe

Dziewcxyny ktore kp: czy myjecie piersi przed i po kazdym karmieniu?

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

U nas sen nocny trwa 3:40,2 i 1-2godziny Moje dziecko wysypia sie szybciej ode mnie Spi max 8h w nocy i to rzadko

W ciazy spalam po 3-4h dziennie bo tak szalal w brzuchu...
Ja nie myje. Podobno nie powinno się myć bo zmywa sie te naturalne nawilżenie i mogą bolec brodawki. Myje tak jak się kąpie.
chyba że młodemu sie uleje przy jedzeniu spowrotem wcycka to nie ma wyjscia
__________________
Razem 12.08.2006
Czy zostaniesz moją żoną? 17.03.2012
Ślub 22.06.2013
neska1412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 11:49   #3310
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Dziewczyny!
planujecie jakies zajecia poza domem dla waszych dzieciaczków?
lub dla was z dzieckiem u boku?

my chyba bedziemy chodzic do kina na seanse z maluszkiem , musze to jakos logistycznie ogarnąc ale mam nadzieje ze w przyszłym tyg sie uda,
a od przyszłego miesiaca chce chodzic z małą do filharminii na zajecia dla dzieci

od nowego roku basen, tylko sie troche boje w zimie...co myslicie?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 11:54   #3311
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
planujecie jakies zajecia poza domem dla waszych dzieciaczków?
lub dla was z dzieckiem u boku?

my chyba bedziemy chodzic do kina na seanse z maluszkiem , musze to jakos logistycznie ogarnąc ale mam nadzieje ze w przyszłym tyg sie uda,
a od przyszłego miesiaca chce chodzic z małą do filharminii na zajecia dla dzieci

od nowego roku basen, tylko sie troche boje w zimie...co myslicie?
My w sobotę idziemy na basen
Na zajęcia z kursem dla niemowląt
będziemy chodzić co tydzień w sobotę


Do kina tak wcześnie ?

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez neska1412 Pokaż wiadomość
Ja nie myje. Podobno nie powinno się myć bo zmywa sie te naturalne nawilżenie i mogą bolec brodawki. Myje tak jak się kąpie.
chyba że młodemu sie uleje przy jedzeniu spowrotem wcycka to nie ma wyjscia

Ja też nie myje
mała mi nie ulewa noszę wkładki wiec nie widzę potrzeby
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 11:58   #3312
pati1078
Rozeznanie
 
Avatar pati1078
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 838
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Natek usypia ok godz 22 My kolo polnocy wiec mamy czas na porzadki prasowanie itd Spi do 6-7 rano robiac dwie godzinne pobudki na jedzenie Tym sposobem spie po 5h na dobe

Dziewcxyny ktore kp: czy myjecie piersi przed i po kazdym karmieniu?

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

U nas sen nocny trwa 3:40,2 i 1-2godziny Moje dziecko wysypia sie szybciej ode mnie Spi max 8h w nocy i to rzadko

W ciazy spalam po 3-4h dziennie bo tak szalal w brzuchu...
ja nie myje za każdym razem, myje przy kapieli

amelka zasnela wczoraj o 21.15 i spala do 8.20 z tym ze w miedzy czasie 2 razy jadla przez sen o 2.45 i o 7.00
pati1078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 12:00   #3313
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Kurcze, zamówiłam na allegro trochę rzeczy dla młodego, w tym fotelik, u użytkownika u którego już kupowałam. Tydzień temu przelałam kasę, dzisiaj się przypominam a on mnie prosi o wysłanie potwierdzenia dokonania wpłaty bo w systemie nic nie ma. No i mam spinkę bo zamówienie za prawie 400 zł. Wysłałam potwierdzenie i czekam...
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 12:01   #3314
pati1078
Rozeznanie
 
Avatar pati1078
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 838
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

no nie znowu się rozpadało naszczescie zaliczylysmy już krotki spacerek. mam nadzieje ze się rozpogodzi po południu i uda nam się jeszcze pozwiedzać osiedle
pati1078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 12:08   #3315
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Kurcze, zamówiłam na allegro trochę rzeczy dla młodego, w tym fotelik, u użytkownika u którego już kupowałam. Tydzień temu przelałam kasę, dzisiaj się przypominam a on mnie prosi o wysłanie potwierdzenia dokonania wpłaty bo w systemie nic nie ma. No i mam spinkę bo zamówienie za prawie 400 zł. Wysłałam potwierdzenie i czekam...
Może specjalnie tak zrobił żeby podwójnie zarobić ?
Ze niby nic nie dostał
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 12:22   #3316
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
My w sobotę idziemy na basen
Na zajęcia z kursem dla niemowląt
będziemy chodzić co tydzień w sobotę


Do kina tak wcześnie ?

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------




Ja też nie myje
mała mi nie ulewa noszę wkładki wiec nie widzę potrzeby

do kina na film dla mam, dzieci spia, albo sie bawia na podłodze, starsze mozna zostwic w innej sali z opiekunka
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 12:34   #3317
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Natek usypia ok godz 22 My kolo polnocy wiec mamy czas na porzadki prasowanie itd Spi do 6-7 rano robiac dwie godzinne pobudki na jedzenie Tym sposobem spie po 5h na dobe

Dziewcxyny ktore kp: czy myjecie piersi przed i po kazdym karmieniu?

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

U nas sen nocny trwa 3:40,2 i 1-2godziny Moje dziecko wysypia sie szybciej ode mnie Spi max 8h w nocy i to rzadko

W ciazy spalam po 3-4h dziennie bo tak szalal w brzuchu...
Nie, no co Ty Nawet nie powinno sie

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Ania spala od tej 24 do 6, potem jeszcze do 9. Wiec noc nie tragiczna. Ale od tej pobudki juz co chwila placz, nie wiem, o co chodzi, powoli mam wszystkiego dosyc. Sama siedze z dwojka takich Maluchow i mam coraz mniej sily. I fizycznie, i psychicznie wysiadam.
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 12:37   #3318
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Zawsze tak usypia sz mała ?

Ja nie pozwalam tz zasłaniać rolet jak mała śpi w dzień
położna radziła żeby przestrzegać tego żeby mała odróżniala dzień od nocy
jak przychodziła do nas w pierwszych dniach życia i mieliśmy zasłonięte rolety to zwróciła nam na to uwagę i kazała odsłonić
tak samo w dzień mimo że mała śpi jest głośno gra telewizor itd.
Ja tak samo robię, w dzień Młody śpi przy dziennym świetle w salonie przy normalnie funkcjonującym domu (ja nie oglądam tv, ale czesto mam np muzykę włączoną), a na noc zasłaniam rolety w sypialni.

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
planujecie jakies zajecia poza domem dla waszych dzieciaczków?
lub dla was z dzieckiem u boku?

my chyba bedziemy chodzic do kina na seanse z maluszkiem , musze to jakos logistycznie ogarnąc ale mam nadzieje ze w przyszłym tyg sie uda,
a od przyszłego miesiaca chce chodzic z małą do filharminii na zajecia dla dzieci

od nowego roku basen, tylko sie troche boje w zimie...co myslicie?
Ja idę w środę do kina z synem na "bogów" wypróbować ten seans dla mam z dziećmi. One są w środy w multikinach w całej Polsce. Na basen na wiosnę chcę nas zapisać, jak w zimę chodziliśmy, to ja miałam ciągle chore zatoki, przez moje niedające się dosuszyć włosy.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Czy na usg bioderek dziecko ma zdejmowaną pieluchę? Radzicie jakieś ubranko konkretne wygodne do zdjęcia? Bo jutro jedziemy...
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 12:39   #3319
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Kasia, na usg nie zdejmuje sie pieluchy. Tylko bodziak rozpiac trzeba i troche do gory podciagnac. Czyli bodziak albo jakas koszulka bedzie ok. No i spodenki/spioszki sie sciaga.
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 12:53   #3320
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Kasia, na usg nie zdejmuje sie pieluchy. Tylko bodziak rozpiac trzeba i troche do gory podciagnac. Czyli bodziak albo jakas koszulka bedzie ok. No i spodenki/spioszki sie sciaga.
Super, dzięki to chyba trwa chwilę, nie?
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 12:58   #3321
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Super, dzięki to chyba trwa chwilę, nie?
U nas to bylo po 2 minutki na kazda nozke, dziecko lezy na boku
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 13:00   #3322
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Witam i ja


Mojego tż od czwartku praktycznie ma w domu. Wychodzi przed 6, a wraca o 22 Rodzice wyjechali więc byłam sama z dziecmi

W sobotę miałam gości, nawet udało mi się wszystko ogarnąć. Przygotować 2 dania na ciepło, przekąski, upiec ciasto i posprzątać

Z Franiem byłam dzisiaj u lekarza i chyba mamy chorą krtań. Wczoraj wieczorem zaczął jakoś dziwnie charczeć, od czasu do czasu zakasła.
Mamy robić inhalacje i poza tym dostał flegaminę w kropelkach. Mam nadzieję, że szybko przejdzie.

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Zawsze tak usypia sz mała ?

Ja nie pozwalam tz zasłaniać rolet jak mała śpi w dzień
położna radziła żeby przestrzegać tego żeby mała odróżniala dzień od nocy
jak przychodziła do nas w pierwszych dniach życia i mieliśmy zasłonięte rolety to zwróciła nam na to uwagę i kazała odsłonić
tak samo w dzień mimo że mała śpi jest głośno gra telewizor itd.

my w dzień tez nie zasłaniamy rolet, rozmawiamy i zachowujemy się normalnie.
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 13:00   #3323
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Pytam o mycie piersi bo mi jedna babka nagadala ze dziecko z brudnej piersi sie nie karmi i ona rumiankiem przemywala za kazdym razem. Ja tak nie robie i jest ok ale wole spytac niz brudasem byc

Seanse dla mam w kinie? Ciekawe i ja sie rozejrze.

Zapisalabym sie na aerobic czy cos wieczorem tak by Tz zostal z malym a ja w tango
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 13:02   #3324
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ja tak samo robię, w dzień Młody śpi przy dziennym świetle w salonie przy normalnie funkcjonującym domu (ja nie oglądam tv, ale czesto mam np muzykę włączoną), a na noc zasłaniam rolety w sypialni.


Ja idę w środę do kina z synem na "bogów" wypróbować ten seans dla mam z dziećmi. One są w środy w multikinach w całej Polsce. Na basen na wiosnę chcę nas zapisać, jak w zimę chodziliśmy, to ja miałam ciągle chore zatoki, przez moje niedające się dosuszyć włosy.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Czy na usg bioderek dziecko ma zdejmowaną pieluchę? Radzicie jakieś ubranko konkretne wygodne do zdjęcia? Bo jutro jedziemy...

nie moge nic znaleźć o tym na stronie multikina? mozesz cos podlinkowac? myslalam o innym kinie ale do multikina mam blizej
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 13:04   #3325
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość


Uff dobrze ze moja nie wzięła przykładu ze mnie
bo ja w ciąży chodziłam spać o 2/3 w nocy bo nie mogłam spać ze względu na wymioty
ja tez tak zasypialam i Ninka nie wzięła ze mnie przykładu, więc jakiś zabobon nam sprzedałaś Monia



Cytat:
Napisane przez pati1078 Pokaż wiadomość
no nie znowu się rozpadało naszczescie zaliczylysmy już krotki spacerek. mam nadzieje ze się rozpogodzi po południu i uda nam się jeszcze pozwiedzać osiedle
u nas jeszcze nie pada, ale sie zanosi a ja dopiero wstalam i mam nadzieje, ze spacerek sie odbedzie

Ninka wczoraj pieknie realizowala plan dnia, o ktorym pisala H4linka. Az sie zdziwilam Spala jadla, bawila sie i znow drzemka. Przerwy byly co 3 godziny wiec super A co najdziwniejsze, po godzinie aktywnosci wrecz zaczynala plakac i jak ja poglaskalam i dawalam smoka zasypiala od rzu Ciekawe jak bedzie dzis

Boje sie dziewczyny bo kupilam okazyjnie smoczek kauczukowy i bardz podposawal Nince. Za bardzo chyba Wczesniej ssala wszystkie mozliwe smoczki silikonowe, a teraz chce tylko ten jeden

Pochwale sie, ze wczoraj mialam urodzinki i dostalam od Tz bluze i perfumy
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 13:06   #3326
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
ja tez tak zasypialam i Ninka nie wzięła ze mnie przykładu, więc jakiś zabobon nam sprzedałaś Monia





u nas jeszcze nie pada, ale sie zanosi a ja dopiero wstalam i mam nadzieje, ze spacerek sie odbedzie

Ninka wczoraj pieknie realizowala plan dnia, o ktorym pisala H4linka. Az sie zdziwilam Spala jadla, bawila sie i znow drzemka. Przerwy byly co 3 godziny wiec super A co najdziwniejsze, po godzinie aktywnosci wrecz zaczynala plakac i jak ja poglaskalam i dawalam smoka zasypiala od rzu Ciekawe jak bedzie dzis

Boje sie dziewczyny bo kupilam okazyjnie smoczek kauczukowy i bardz podposawal Nince. Za bardzo chyba Wczesniej ssala wszystkie mozliwe smoczki silikonowe, a teraz chce tylko ten jeden

Pochwale sie, ze wczoraj mialam urodzinki i dostalam od Tz bluze i perfumy
Wszystkiego najlepszego
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 13:19   #3327
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Karoseria spełnienia marzeń
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 13:21   #3328
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
nie moge nic znaleźć o tym na stronie multikina? mozesz cos podlinkowac? myslalam o innym kinie ale do multikina mam blizej
http://multikino.pl/pl/wydarzenia/ko...ykino-bogowie/
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 13:27   #3329
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014


aaaaa w krakowie nie ma
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 13:49   #3330
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego
Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Karoseria spełnienia marzeń
dziękuję dziewczyny


fajna sprawa, szkoda, że nie mogę skorzystać
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-10 13:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.