Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-21, 10:30   #4261
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Byou fajne kurteczki... napisalam posta ale mi coś zniknęło..
ja mam dylemat bo szukam kurtek i butow i nie wiem jakie kupic.. kurtka moro już mi się nie podoba, w zarze jest fajny plaszczyk..i kurtki.. buty nie wiem: confused:

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Lunka te nasze bąble maja taki etap dużo siły
u mnie to samo tylko mama i mama jak coś to rzut płaski udąwany płacz krzyk rozpacz itp. Ostatnio tz stwierdził ze ona zostanie aktorka dramatyczna wszystkie role pierwszoplanowe jej. Stoi kolo mnie i udaje ze placZe zakrywa twarz raczkami i histeria czarna rozpacz ja w ogóle nie zwracam na nią uwagi a ona co chwile delikatnie rozchyla rączki albo odkrywa jedno oko i patrzy na mnie czy ja reaguje w końcu już niewytrzymala i siadła na podłodze znowu wielki ryk z jedna łezka ręce zakrywają twarz co chwile podgląda i znowu rzut na glebę i powtórka w końcu wstała uśmiechnęła się i poszła się bawić gdy tż ze śmiechu już z niej nie mógł wytrzymać

U nas tez katar i kaszel bardzo brzydki chyba trzeba będzie iść do lekarza ale zobaczę jak jutro będzie najwyżej w środę się przejdę jak będzie gorżej póki co gorączki brak a noce spokojne, wiec taka choroba nie choroba zaraziłam Ja bo sama chodziłam smarkata.

U nas jest podobnie... może to taki etap...
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 10:32   #4262
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

BYou a na jaki rozmiar masz ta parke z zary dla Zosi? Myśle cały czas intesyWnie jeszcze miedzy tym płaszczykiem ecru ehh sama nie wiem, na zimę myśle nad jakimś kombinezonem,
W ogóle to my na teraz mamy ten sweterek http://www.zara.com/pl/pl/dzieci/nie...6p2004527.html i jest fajny cieplutki wiec póki taka pogoda powyżej 10 stopni to w tym biegamy jak cieplej to bezrekawniki

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2014-10-21 o 10:34
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 10:44   #4263
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Podobają mi się te... przejrzałam internety.. jak macie jakieś linki proszę o wrzucanie..

http://www.zara.com/pl/pl/dzieci/nie...6p2006089.html


http://www.zara.com/pl/pl/dzieci/nie...6p2006250.html

http://www.zara.com/pl/pl/dzieci/nie...6p2006249.html
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 10:53   #4264
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
Mi najbardziej ta http://www.zara.com/pl/pl/dzieci/nie...6p2006250.html
niebieska lub czerwona, fajna

Ja małemu kupie chyba w Pepco - są za 30,40 zł.
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 11:07   #4265
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

eluska ta granatową mi się podoba i ta z zamkiem z boku, ja miałam coś na styl tej granatowej w zeszłym roku dla Anieli i brałam rozmiar 76 to gdyby nie delikatnie przykrotkie rękawkiem to by mogła w niej śmigać jeszcze. u nas rzeczy na 80 są takie na styk a na 86 za duże choć ostatnio kupiłam jej kamizelkę heh na 2-3 latka

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

demeter wlasńie muszę się przejść do pepko bo teraz tu gdzie mieszkam ńiedawno otworzyli ale jakoś mi zawsze nie po drodze ale chyba specjalńie się przejade ... Zamówiłam ta parke i kurteczek szara z baranka zobaczymy
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 11:32   #4266
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Oliwka właśnie ja też coś chcę zamówić.. mamy kurtkę i spodnie z cocodrillo kupione za duże.. i teraz jeszcze by pochodzil pewnie... ale jakby wydaje mi sie za cienka.. teraz bedzie wiecej na dworze bo sanki zabawy itd inny swiat juz w tym wieku wiec chce mu porzadnego cos kupic.. i az boli serce, ze nie zniszczy tego i za male bedzie.. moze na brata siostre...hihi

coraz częściej o tym myślę, ale obawy obawy strach.....
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 11:36   #4267
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Hahaha eluska ja która się wyrzekalam i zarzekalam ze już nigdy więcej nigdy itp. Itd. Jedno wystarczy ostatnio mi głupie myśli przechodzą przez głowę ale nie teraz już za jakiś czas chyba mi na głowę padło
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 11:46   #4268
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Hej tak na szybko z pracy
Ja kupilam mlodemu kurtke zimowa z hmu ;-)

Jeszcze tylko 36godzin


Kocham Cie Emilianku <3.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 11:48   #4269
cathlyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 630
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Hej

Kończy się katar więc mam nadzieję, że wróci sytuacja do normy, bo na razie usypianie po 2-3 godzinyw ieczorem mnie dobija...
klementyna
dzięki za info, nie mam katarka i nie wiem, czy nawet jest teraz sens kupować, katar przechodzi, a nawet chusteczką nie da się dotknąć
Kiedy dzieci uczą się same smarkać?

Myślałam, że będę miała tonę nadrabiania a tutaj pustki Pogoda brzydka, co robicie, że Was na forum nie ma ?
__________________
Szkrabencja 15.03.2013
cathlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 12:00   #4270
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość

[/COLOR]demeter wlasńie muszę się przejść do pepko bo teraz tu gdzie mieszkam ńiedawno otworzyli ale jakoś mi zawsze nie po drodze ale chyba specjalńie się przejade ... Zamówiłam ta parke i kurteczek szara z baranka zobaczymy
W Pepco dla dziewczynek widzialam sliczne

Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
Oliwka właśnie ja też coś chcę zamówić.. mamy kurtkę i spodnie z cocodrillo kupione za duże.. i teraz jeszcze by pochodzil pewnie... ale jakby wydaje mi sie za cienka.. teraz bedzie wiecej na dworze bo sanki zabawy itd inny swiat juz w tym wieku wiec chce mu porzadnego cos kupic.. i az boli serce, ze nie zniszczy tego i za male bedzie.. moze na brata siostre...hihi

coraz częściej o tym myślę, ale obawy obawy strach.....
No ja już patrze, zeby coś co kupie było uniwersalne - żeby dziewczynka tez mogla w tym pozniej chodzic

----
A ja mam spadki mocy...robie coś, nagle bach i jestem słaba, najlepiej sie tylko polozyc. Ale jak przy Kubciu czasem jest cieeezko
Nie mam od jakiegos czasu sił zeby wyjsc z nim na spacer bo trzeba go wkładac, wyciagac z wózka, a na nogach ucieka potem z rykiem musze go niesc - to nie na moje siły

Do tego zaczynam sie bac cesarki, coraz wiecej o tym mysle jak bedzie w szpitalu z małą

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez cathlyn Pokaż wiadomość
Hej

Kończy się katar więc mam nadzieję, że wróci sytuacja do normy, bo na razie usypianie po 2-3 godzinyw ieczorem mnie dobija...
klementyna
dzięki za info, nie mam katarka i nie wiem, czy nawet jest teraz sens kupować, katar przechodzi, a nawet chusteczką nie da się dotknąć
Kiedy dzieci uczą się same smarkać?

Myślałam, że będę miała tonę nadrabiania a tutaj pustki Pogoda brzydka, co robicie, że Was na forum nie ma ?
My tez uzywamy katarka i powiem Ci, ze plusem jest to, że szybko idzie no ale ile przy tym jest płaczu, rzucania się
U nas pieknieeee dzis

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Do tego mam w cholerę roboty bo obiad, sprzatanie bajzlu robionego przez K, pranie, prasowanie wieczorami ciuszków dla Zuzi i już wymiękam czasami
Torbe tez powoli pakuję...Zaczęłam 33 tydzien, cesarke robia w 38,39 więc do 15 grudnia nie dotrzymam na bank.
Ide w piatek do gina to powiem jej ze mam spadki mocy i pewnie dostane skierowanie na morfo.
To sobie ponarzekałam
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 12:02   #4271
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Hej tak na szybko z pracy
Ja kupilam mlodemu kurtke zimowa z hmu ;-)

Jeszcze tylko 36godzin


Kocham Cie Emilianku <3.
Pokaż pokaż ja nie moge zamowic chyba nie ma esklepu.


Demeter chyba przeoczylam u Ciebienapewno cesarka??
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 12:12   #4272
cathlyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 630
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

w ogóle to zauważyłam, że lilka jednak charakterna jest. Musi być tak jak ona chce - jeśli nie chce , żebym wytarłła jej nos chustczka, to nie wytre, nie dam rady. CHyba z katarkiem też bym, nie dała rady.
Z ubieraniem ostatnio podobnie, jak nie chce czegoś założyć - nie ma opcji. Często proszę, albo musze odczekać i wtedy się zgadza, ale dopiero jak sama chce. A jak nie chce - nie daję rady.
Też tak macie?
Ostatnio gdy już naprawdę muszę coś zrobić - chyba pielucha to była - musiałam jej obiecać, że jak zmienię pieluchę to włączę jej świnkę peppę. Położyła się grzecznie, umyłam, pielucha czysta, potem świnka włączona. estem w szoku że już rozumie potem.
Świnka peppa to ogólnie hit, często siada na wersalce u chrumka, żeby jej świnkę włączyć (mam nagraną). Wczoraj nie chciałam jej puszczać bajki(oglądała już wcześniej), sama wzięłą pilota, nie zabrałam, bo myślę - no przecież nie właczy sobie... Ech, włączyła, nawet pauzowała i puszczała znowu a pod koniec przewinęła na sam początek i obejrzała jeszcze raz
__________________
Szkrabencja 15.03.2013
cathlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 12:18   #4273
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
Demeter chyba przeoczylam u Ciebienapewno cesarka??
przerwa miedzy porodami mniejsza niz 2 lata i nie chca ryzykowac
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 12:57   #4274
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
hehehe, dobre na zrobienie z dzieciaka ludzika Michelina

kilka razy weszłam i droga ta Zara dzieciowa bardzo - szkoda mi tyle kasy na rzecz, którą Z ponosiłaby kilka m-cy ledwie - jak już będzie rosła w tym tempie że jeden ciuch z 2 lata będzie dobry to może kupię coś ekstra...

w ogóle się wkurzyłam, z W-wy wysłałam paczkę z rzeczami do prania, bo w samochód ledwie się zapakowaliśmy, w czasie jak byliśmy tam kupiłam Z kurtkę na all - i podałam adres mojej Mamy do wysyłki. 3 tygodnie po ciągle ją pytam czy jest awizo i ciągle nie ma - w końcu sobie w weekend przypomniałam, że gość z allegro dał opcję śledzenia przesyłki - patrzę, a paczka niby o 6tego na poczcie, po 2 tygdoniach odsyłają do nadawcy awiza zero - wzięłam Mamę w samochód i z Z na pocztę, na której jeszcze koczowali bezdomni, więc waliło starymi sikami tak, że szło wykorkować - i pytamy babę w okienku gdzie nasze paczki - no i leżały obie, dotarły tego samego dnia - wczoraj gdy je odbierałyśmy miały być odesłane - no i odnotowane, że poszły 2 awiza na każdą i w deszczu z Z na ręku taszczyłyśmy to do samochodu, wysyłka jednej 16, drugiej 22 złote- nosz!!!!!

wracam do chaty już własnej, awizo, in post, wezwanie do sądu, do odbioru w jakimś kiosku ruchu - zawału dostałam, że co i jak, co sąd ode mnie może chcieć, pół nocy nie spałam - bo do kiosku popędziłam od razu, ale nie było w nim jeszcze listów.... dziś rano pognałam tam jak tylko otworzyli - okazało się, że kolejnemu cieciowi się nie chciało, bo napisał awizo tylko na mnie, na TŻta już nie, a okazało się, że nie wezwanie, tylko 2 pisma- dla mnie i TŻta - z sądu gospodarczego o zmianie w księdze wieczystej naszego mieszkania : pala: normalnie, będę skargi pisać, nadenerwowałam się tak, że kuuurde rok z życia

Cytat:
Napisane przez cathlyn Pokaż wiadomość
Hej

Kończy się katar więc mam nadzieję, że wróci sytuacja do normy, bo na razie usypianie po 2-3 godzinyw ieczorem mnie dobija...
klementyna
dzięki za info, nie mam katarka i nie wiem, czy nawet jest teraz sens kupować, katar przechodzi, a nawet chusteczką nie da się dotknąć
Kiedy dzieci uczą się same smarkać?

Myślałam, że będę miała tonę nadrabiania a tutaj pustki Pogoda brzydka, co robicie, że Was na forum nie ma ?
Z smarka, strasznie jej się podobało jak mieliśmy katar i smarkaliśmy, jak gdzieś dorwie chusteczki wyciąga z kartonu na wyścigi i smarka i gada tratatatata, potem drze chusteczki na mikrokawałki i przynosi nam w darze - trenowała to już kilkadziesiąt razy i niezmiernie ją to bawi
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 14:14   #4275
jolanT
Zadomowienie
 
Avatar jolanT
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 135
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

hej!

Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
coraz częściej o tym myślę, ale obawy obawy strach.....
http://www.bakusiowo.pl/drugie-dziec...wy-sexy-w-tle/

czytałam dziś w nocy


u nas dziś 18mscy Ewy! kiedy to zleciało.. no i byliśmy podglądać dzidziusia

achhh najadłam się pulpecików w sosie koperkowym..
i znalazłam sposób na zgagę (Demeter ) woda z cytryną.. spróbuj może i Tobie pomoże
__________________
21.04.2013
EWA !


29.04.2015
OLAF !



http://fajnamama.pl/suwaczki/yvpga7q.png
jolanT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 14:24   #4276
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

JolanT czytałam, ale się uśmiałam ;D

brawo dla Ewci.. u nas też zleciało... kiedy?

Scarlet michelinek byłby ale chyba wybiorę płaczyk, albo coś dłuższego.. drogie są ciuchy, mocno... ja się zastanawiam gdzie nabyć.. i jakos tak pomysłu nie mam a te fajne, ale P będzie wyglądał jak pudzian..
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.

Edytowane przez eluśka87
Czas edycji: 2014-10-21 o 14:26
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 14:37   #4277
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
JolanT czytałam, ale się uśmiałam ;D

brawo dla Ewci.. u nas też zleciało... kiedy?

Scarlet michelinek byłby ale chyba wybiorę płaczyk, albo coś dłuższego.. drogie są ciuchy, mocno... ja się zastanawiam gdzie nabyć.. i jakos tak pomysłu nie mam a te fajne, ale P będzie wyglądał jak pudzian..
dlatego ja kupiłam używkę na allegro z nexta z poprzedniego sezonu, pewnie za jakieś 1/3 ceny.... zaraz Wszystkich Świętych kasa pójdzie na kwiaty i znicze, jeszcze mam przegląd samochodu i ubezpieczenie zaraz, potem Gwiazdka, a 1200 na szczepionkę jeszcze jakoś chcę uszczknąć tylko już nie wiem z czego.... powinnam sama jakieś zbędne graty na all czy tablicy wystawić....
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 14:37   #4278
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Oliwko brałam na 98

Jolu cieszę się że na wizycie ok

Moderna gdzie jesteś?

Cat ubawilam się czytając o Lil i świece choć ja tej bajki niecierpie bo mi się głową peppy źle kojarzy

Demeter dużo sił

Luna zdrowia dla Kamila!!!!

Zosiamnie dziś powaliła: na moje: coreczko rozlalas picie, trzeba wytrzeć odpowiedziała oj tam oj tam
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 14:39   #4279
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość

Zosiamnie dziś powaliła: na moje: coreczko rozlalas picie, trzeba wytrzeć odpowiedziała oj tam oj tam
już wiek na zlewkę???

choć w sumie Z zlewa rehabilitantkę, która już wychodzi z siebie, żeby jednak robiła to co powinna.....
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 14:49   #4280
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Buntu nie ma to chociaż olewka matki
A jak Zosi idzie na rehabilitacji?
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 15:08   #4281
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Buntu nie ma to chociaż olewka matki
A jak Zosi idzie na rehabilitacji?
Jesteśmy na półmetku, postęp widzę taki, że więcej wstaje, bo zwykle 3-4x w ciągu dnia stawała na stopy, trochę chodzi bokiem przy meblach (to akurat robiła i wcześniej) - ale robi to tylko jak ją wkurzymy chcąc sprowokować żeby w ogóle próbowała - np poukładamy zabawki na kanapie tak, że klęcząc nie może do nich dosięgnąć - wkurza to ją strasznie i wtedy może wstanie...

Generalnie lekarka i rehabilitantka mówią to samo - inteligentne dzieci, które z jakiegoś powodu nie czworakują czy nie chodzą, potrafią opracować sobie jakiś alternatywny sposób poruszania się, który zaspokaja ich potrzeby - w przypadku Z chodzenie na kolanach, wcześniej turlanie się z zabawką w rękach - nie widzą powodu i nie chcą zrezygnować z niego na rzecz jakiegoś bardziej skomplikowanego i wymagającego większego wysiłku - bo niby po co? metodą jakąś rzekomo jest zniechęcanie ich do tego, w przypadku Z cofanie jej do raczkowania - wygląda to dość brutalnie, rehabilitantka dość gwałtownie i gdy Z w ogóle się nie spodziewa przewraca ją po prostu - decybele są wtedy oszałamiające.... faktycznie, w domu bywa, że znów raczkuje.... chyba ona jedyna niechodząca się na wątku uchowała....
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 16:25   #4282
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Eluska
- jak Milus juz bedzie spal to zarzuce linkiem - bo z tele mi nie wchodzi sklep internetowy zeby skopiowac linka .



Dalam rade - jak na zlosc do 15.30 sie nudzilam - a potem armagedon az musialam zawolac kolege do pomocy przy stole taki ruch - no ale juz skonczone do domku smigam.
Ciekawa jak tam siostra dala rade z Milusiem hihi. Bo to ona dzis go odbierala i czekaja na mnie w domku.




Scrallet
- noooo bez pojecia te listonosze nic innego ..!!


Kocham Cie Emilianku <3.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 18:48   #4283
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość

u nas dziś 18mscy Ewy! kiedy to zleciało.. no i byliśmy podglądać dzidziusia
i znalazłam sposób na zgagę (Demeter ) woda z cytryną.. spróbuj może i Tobie pomoże
Sprobuje nastepnym razem
A co u malenstwa?

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Demeter dużo sił
Dziekuje
Już lepiej - TŻ zabrał mnie na zakupy do galerii i troche odetchnełam. Oczywiscie kupiłam wszystko małej, nawet portki na lato no ale za 4 zł były więc grzech nie wziasc
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 19:13   #4284
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

eluska

wklejam linka do tej kurtki com Milusiowi kupila.

http://www.hm.com/no/product/36732?article=36732-A
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 19:24   #4285
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Demeter ja tak mam z każdymi zakupami, jadękupić coś sobie, a obłowiona wychodzi Roszpunkadobrze, że humor lepszy

Scarlett to mocne kciuki za rozkręcenie się Zosi
Opis metody straszny:/no ale ja się nie znam, wszystko pod kontrolą. Ale serce pewnie pęka co?:/

Kasia fajnami się ta podoba też:http://www.hm.com/no/product/35837?a...-A&cm_vc=PRA1#
szkoda, że u nas nie hm online
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 20:44   #4286
cathlyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 630
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość

w ogóle się wkurzyłam, z W-wy wysłałam paczkę z rzeczami do prania, bo w samochód ledwie się zapakowaliśmy, w czasie jak byliśmy tam kupiłam Z kurtkę na all - i podałam adres mojej Mamy do wysyłki. 3 tygodnie po ciągle ją pytam czy jest awizo i ciągle nie ma - w końcu sobie w weekend przypomniałam, że gość z allegro dał opcję śledzenia przesyłki - patrzę, a paczka niby o 6tego na poczcie, po 2 tygdoniach odsyłają do nadawcy awiza zero - wzięłam Mamę w samochód i z Z na pocztę, na której jeszcze koczowali bezdomni, więc waliło starymi sikami tak, że szło wykorkować - i pytamy babę w okienku gdzie nasze paczki - no i leżały obie, dotarły tego samego dnia - wczoraj gdy je odbierałyśmy miały być odesłane - no i odnotowane, że poszły 2 awiza na każdą i w deszczu z Z na ręku taszczyłyśmy to do samochodu, wysyłka jednej 16, drugiej 22 złote- nosz!!!!!

wracam do chaty już własnej, awizo, in post, wezwanie do sądu, do odbioru w jakimś kiosku ruchu - zawału dostałam, że co i jak, co sąd ode mnie może chcieć, pół nocy nie spałam - bo do kiosku popędziłam od razu, ale nie było w nim jeszcze listów.... dziś rano pognałam tam jak tylko otworzyli - okazało się, że kolejnemu cieciowi się nie chciało, bo napisał awizo tylko na mnie, na TŻta już nie, a okazało się, że nie wezwanie, tylko 2 pisma- dla mnie i TŻta - z sądu gospodarczego o zmianie w księdze wieczystej naszego mieszkania : pala: normalnie, będę skargi pisać, nadenerwowałam się tak, że kuuurde rok z życia



Z smarka, strasznie jej się podobało jak mieliśmy katar i smarkaliśmy, jak gdzieś dorwie chusteczki wyciąga z kartonu na wyścigi i smarka i gada tratatatata, potem drze chusteczki na mikrokawałki i przynosi nam w darze - trenowała to już kilkadziesiąt razy i niezmiernie ją to bawi
Też miałam problem z inpostem, TŻ dostał awizo z sądu, ja nie (wiedzieliśmy, że mamy obydwoje dostać). Pobiegłam z jego awizo do kiosku, Pani sprawdziła - rzeczywiście jest tez moje, więc szcześliwa postanowiłam odebrać i dostałam ... obydwa listy! No moment, a jakbyśmy się rozwodzili to bym dostała pismo do TŻ? Grrr....

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość

Cat ubawilam się czytając o Lil i świece choć ja tej bajki niecierpie bo mi się głową peppy źle kojarzy
A z czym Ci się kojarzy ?
Ja lubie peppe bo jest krótka

Ciekawe skąd Roszpunce się wzięło oj tam oj tam


Dzisiaj spotkałams ię z koleżanką , która ma corke starsza od 2 miesiace, byłam w szoku jak ona ślicznie mówi. Całymi zdaniami niemalże
__________________
Szkrabencja 15.03.2013
cathlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 20:51   #4287
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Byou
- tez mi sie podoba - ale tej akurat na sklepie nie bylo.
Boooshe zajrzalam dzis na aplikacje hmu we ajfonie - a tam w koszyku mam prawie 1500nok :-/ aaaaa obym do swiat zdarzyla to wykupic.

No ale serio w Pl nie ma onlainu ( czy jak sie to tam odmienia ) .?


Kocham Cie Emilianku <3.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 20:58   #4288
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Scarlett to mocne kciuki za rozkręcenie się Zosi
Opis metody straszny:/no ale ja się nie znam, wszystko pod kontrolą. Ale serce pewnie pęka co?:/
Dzięki
Dość brutalnie to wygląda, ale jak ma jej pomóc to niech i tak będzie, staram się udawać, że mnie to w ogóle nie rusza, odwracam jej uwagę, to szybciej się uspokaja

Cytat:
Napisane przez cathlyn Pokaż wiadomość
Też miałam problem z inpostem, TŻ dostał awizo z sądu, ja nie (wiedzieliśmy, że mamy obydwoje dostać). Pobiegłam z jego awizo do kiosku, Pani sprawdziła - rzeczywiście jest tez moje, więc szcześliwa postanowiłam odebrać i dostałam ... obydwa listy! No moment, a jakbyśmy się rozwodzili to bym dostała pismo do TŻ? Grrr....
Też dostałam oba, pani daje jak sąd gospodarczy..... tak czy siak żenada odbierać pisma z sądu w kiosku czy monopolowym np. w sprawie jazdy po pijaku

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Byou
- tez mi sie podoba - ale tej akurat na sklepie nie bylo.
Boooshe zajrzalam dzis na aplikacje hmu we ajfonie - a tam w koszyku mam prawie 1500nok :-/ aaaaa obym do swiat zdarzyla to wykupic.

No ale serio w Pl nie ma onlainu ( czy jak sie to tam odmienia ) .?


Kocham Cie Emilianku <3.
Kasia czy do srajfona gdziekolwiek można dostać instrukcję??? wkurza mnie coraz bardziej.....
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 21:02   #4289
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Scarlett tu sprawdzałaś?:http://support.apple.com/pl_PL/manuals/iphone/

Kasia no nie ma u nas hm online:/

Cathlyn z męskim przyrodzeniem
Oj tam często mówimy oboje ale Ona tak to fajnie dziś w kontekście użyła

Achna wyłaź z kraczorów
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 21:09   #4290
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Scarlett tu sprawdzałaś?:http://support.apple.com/pl_PL/manuals/iphone/

Kasia no nie ma u nas hm online:/

Cathlyn z męskim przyrodzeniem
Oj tam często mówimy oboje ale Ona tak to fajnie dziś w kontekście użyła

Achna wyłaź z kraczorów
Patrzyłam, ale nie znalazłam tego co szukam. Całe życie miałam Nokie, kupowałam nową, siadałam z instrukcją, przerabiałam od a do z, wiedziałam wszystko.... Teraz wpienia mnie to, że wszyscy ględzą jakie to wszystko intuicyjne jest..... Ja nie mam takiej intuicji żeby wpaść na to, czy srajfon ma np. latarkę, a w menu nie mogę się tego doszukać....
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-18 22:33:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.