Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II) - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-18, 10:10   #3751
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Cytat:
Napisane przez NoisyGhost Pokaż wiadomość
Właśnie w focusie jest jeszcze więcej skakania i przeraziły mnie dwa treningi w jeden dzień No muszę to jeszcze sobie przekalkulować i wtedy zobaczę

Czarna czyli w końcu sobie odpoczniesz
Oooooo tak, choć jak na razie to pełno pracy przy dzieciach mam.

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez slonko30 Pokaż wiadomość
Planet to jutro już ostatni dzien twoich treningów z Focusem?
Czarnulka to kiedy jedziesz na urlopik?
W środę wyjeżdżamy, a ja to już tydzień podekscytowana chodzę, a z chęcią to już spakowałabym się hihi

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez planetgirl Pokaż wiadomość
Czekoladko a maskę ile trzymać na włosach? Bo na mojej pisze ,,trzymać tyle ile trzeba,,
A to ciekawe;d
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 14:11   #3752
slonko30
Rozeznanie
 
Avatar slonko30
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
GG do slonko30
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Kolejny skalpel za mną +dodatkowe ćwiczenia na brzuch
Jutro zrobie jeszcze raz skalpela a w poniedziałek chce spróbować kilera choć boję się czy przetrwam chociaż rozgrzewkęMoje nogi sa bardzo ale to bardzo słabe a tam nie dość że dużo skakania to jeszcze sporo ćwiczeń-no ale do odważnych świat należy

Pati jak chce dodac komentarz na Twoim blogu to wpisuje w to okienko ale mam problem z podpisem bo tam jakieś adresy trzeba podawać a ja jestem ciemna co i jak....
Czarnulka ja tak samo reaguję na wyjazdy...najchętniej spakowałabym się juz tydzień wcześniej
__________________
Ćwiczę z Melissą Bender
Ćwiczę z Mel B

slonko30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 15:14   #3753
planetgirl
Zadomowienie
 
Avatar planetgirl
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 238
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Słonko zmieniłam już coś w ustawieniach więc może teraz już będzie ok. Myślałam, że jak ćwiczyłaś tyle z Melissą to wyrobiłaś sobie nogi
planetgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 15:52   #3754
slonko30
Rozeznanie
 
Avatar slonko30
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
GG do slonko30
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Pati ja też tak myslałam a jednak nie
Poćwiczyłas dzisiaj?
Udało Ci się bo ja już mogę dodawać komentarze
__________________
Ćwiczę z Melissą Bender
Ćwiczę z Mel B


Edytowane przez slonko30
Czas edycji: 2014-10-18 o 15:57
slonko30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 16:42   #3755
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Slonko hihi dziwne to uczucie lol

Dziewczyny wymyślcie mi jakieś gry/zabawy dla naszej czwórki bo zwariuje heh
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 16:45   #3756
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Cytat:
Napisane przez planetgirl Pokaż wiadomość
Czekoladko a maskę ile trzymać na włosach? Bo na mojej pisze ,,trzymać tyle ile trzeba,,
Ja trzymam minimum 15 minut czasem do pół godziny przeciagne jak akurat cos robie w miedzyczasie.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 18:18   #3757
planetgirl
Zadomowienie
 
Avatar planetgirl
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 238
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Słonko nie dziś mam wolne i jutro, a co będzie od poniedziałku to nie wiem, bo póki co mąż dorabia w innym gospodarstwie i jestem tu sama z całą robotą, domem i małymi. Mama też wybyła na jakiś czas do siostry więc pomocy nie mam narazie
planetgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-18, 18:20   #3758
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Skończyłam dzień drugi z insanity czyli Plyometric Cardio Circuit. Jeszcze się ze mnie leje Ale powiem Wam że nie jest ze mną aż tak źle. Co prawda przy 3 powtórzeniu danej rundy przeklinałam i śmiałam się z własnej bezsilności ale przerwy udawało mi się robić tylko wtedy kiedy Shaun robił water break. Jak mam być szczera to nieraz taki wycisk dawały mi 3 zestawy Melissy pod rząd Zobaczymy co będzie jutro!

Czekoladko a ja się bezczelnie z Tobą wczoraj nie przywitałam Witaj kochana po długiej przerwie
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 19:20   #3759
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Dzień dobry! Wczoraj -

Rozgrzewka
Melissa Full Body Real Time Workout: 19 Minutes
Melissa 15 Minute Body Sculpting
Melissa Low Impact ABS/Core
100 pajacyków
1 min. mountain climbers
Rozc.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez NoisyGhost Pokaż wiadomość
Skończyłam dzień drugi z insanity czyli Plyometric Cardio Circuit. Jeszcze się ze mnie leje Ale powiem Wam że nie jest ze mną aż tak źle. Co prawda przy 3 powtórzeniu danej rundy przeklinałam i śmiałam się z własnej bezsilności ale przerwy udawało mi się robić tylko wtedy kiedy Shaun robił water break. Jak mam być szczera to nieraz taki wycisk dawały mi 3 zestawy Melissy pod rząd Zobaczymy co będzie jutro!

Czekoladko a ja się bezczelnie z Tobą wczoraj nie przywitałam Witaj kochana po długiej przerwie
Witaj Czekolado! Faktycznie już wieki jak Ciebie nie widziałam w wątku (mmm, odzywa się ta wybitnie aktywna)
Duszku, właśnie kiedyś robiłam ten zestaw Cardio (na pewno było słowo 'Cardio' w nazwie, ale czy to był akurat ten..hm, chyba tak),aż mi się nogi plątały. Te water breaki to był nędzny ochłap w szaleństwie..
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 14:14   #3760
slonko30
Rozeznanie
 
Avatar slonko30
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
GG do slonko30
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Witajcie
Ja dzisiaj zaliczyłam basen z synkiem i kolejny skalpel. Jutro próbuję kilera
Duszku,Werty brawa za konkretny wycisk
__________________
Ćwiczę z Melissą Bender
Ćwiczę z Mel B

slonko30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 19:05   #3761
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Slonko w takim razie czekam na recenzję. Ja z tego co pamiętam raz zrobiłam killera

Ja dzisiaj od rana byłam w pracy, potem kościół i dopiero teraz dotarłam na mieszkanie. Muszę się pozbierać bo w końcu Shaun czeka...

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Ostatnimi siłami zanim doczołgam się pod prysznic melduję dzień 3 z insanity czyli Cardio Power & Resistance
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-19, 20:20   #3762
planetgirl
Zadomowienie
 
Avatar planetgirl
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 238
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Duszku jak wrażenia? Ciężko jest?

Ja mam dylemat, bo wysłałam dziś męża do teściowej żeby zapytał co myśli o osobnym gotowaniu i jest jak najbardziej za. Czyli teraz będę gotować codziennie no i to oznacza znów mniej czasu.
Postanowiłam ćwiczyć co drugi dzień, cardio. Jeśli natomiast uda mi się znaleźć czas w te wolne od treningu dni to postaram się zrobić coś na boczki itp.

Słonko może ja też jutro zrobię z tobą killera? Bo nie chce mi się szukać i przeglądać filmików. Do tej pory z cardio miałam mało styczności.
planetgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 20:32   #3763
slonko30
Rozeznanie
 
Avatar slonko30
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
GG do slonko30
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Cytat:
Napisane przez planetgirl Pokaż wiadomość
Duszku jak wrażenia? Ciężko jest?

Ja mam dylemat, bo wysłałam dziś męża do teściowej żeby zapytał co myśli o osobnym gotowaniu i jest jak najbardziej za. Czyli teraz będę gotować codziennie no i to oznacza znów mniej czasu.
Postanowiłam ćwiczyć co drugi dzień, cardio. Jeśli natomiast uda mi się znaleźć czas w te wolne od treningu dni to postaram się zrobić coś na boczki itp.

Słonko może ja też jutro zrobię z tobą killera? Bo nie chce mi się szukać i przeglądać filmików. Do tej pory z cardio miałam mało styczności.
Zapraszam Pati-w kupie raźniejMam nadzieję że wytrzymam chociaż 15 min haha. A co do gotowania to może czasu będziesz miała mniej ale za to ugotujesz to co chcesz prawda?
__________________
Ćwiczę z Melissą Bender
Ćwiczę z Mel B

slonko30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 21:16   #3764
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Planet nie powiem, daje w kość Dzisiaj np pompki były dla mnie zbawieniem bo mogłam sobie przez chwilę odpocząć a nie ciągle skakać. Podejrzewam że zmęczenie przyjdzie po 2,3 tygodniach, bo teraz jeszcze ciężko coś więcej powiedzieć. Ale podoba mi się

Cieszę się bardzo z gotowania! Rzeczywiście będziesz mieć mniej czasu ale znając Ciebie to i tak znajdziesz chwilę dla siebie Zawsze możesz spróbować poszczególne treningi z Insanity, nie jako program ale jako ćwiczenia od czasu do czasu
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 09:34   #3765
planetgirl
Zadomowienie
 
Avatar planetgirl
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 238
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Hej Słonko jak tam wrażenia? Dałaś radę? Ja zrobiłam cały trening, ale wykorzystywałam wersję łatwiejszą w niektórych ćwiczeniach.
Trochę nudziło mnie te powtarzanie 3 razy tych samych ćwiczeń. Shoun T w swoim cardio niestety dawał większy wycisk. Plusem jest to, że po dzisiejszych ćwiczeniach czuję się dobrze A no i jednak odzwyczaiłam się od ćwiczenia przez 45min
planetgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 10:10   #3766
slonko30
Rozeznanie
 
Avatar slonko30
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
GG do slonko30
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Planet ja też już skończyłam i na pewno jest bardziej intensywny niż skalpel.....Spociłam się porządnie a twarz mi paliła żywym ogniemChyba na razie będę przeplatać kilerra ze skalpelem.
__________________
Ćwiczę z Melissą Bender
Ćwiczę z Mel B

slonko30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 13:46   #3767
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

hejo
Melduje ze czuje się lepiej, wczoraj juz cwiczyłam.
Dziś tez mam taki zamiar
póki co mam mega sprzątania bo pojechali dziś goście...
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 16:25   #3768
slonko30
Rozeznanie
 
Avatar slonko30
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
GG do slonko30
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Hej kochane
Od jutra zaczynam pracę na ranna zmianę. Póki co praca przez agencję ale mam nadzieję że z czasem będzie i kontrakt Najgorsze jest to że będę musiała wstawać ok 4.20(Werty będę z Tobą myślami) ale mam nadzieję że jakoś to wszystko ogarnę. Możliwe że będę teraz ćwiczyłą co drugi dzień ale to wszystko będzie zależało od czasu i zmeczenia
Trzymajcie kciuki i do spisania jutro
__________________
Ćwiczę z Melissą Bender
Ćwiczę z Mel B

slonko30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 17:41   #3769
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Dzień doberek!

Dopiero melduję się od siebie z mieszkania. Zjadłam późny obiad także jeszcze minie dłuższa chwila zanim cokolwiek poćwiczę.

Slonko bardzo się cieszę że zaczynasz pracę! Trzymam kciuki, na pewno dasz radę boś Ty silna kobietka jest!

Prince to była jakaś większa impreza czy tak tylko w odwiedziny?
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 18:18   #3770
Capirinha
Raczkowanie
 
Avatar Capirinha
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 39
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Witam ja od dzisiaj zaczynam. Biegam 3 razy w tygodniu ale do tego chciałabym dorzucić jeszcze jakieś ćwiczenia. Za chwilę startuję:

https://www.youtube.com/watch?v=VdHrOaPW3hI
Capirinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 18:24   #3771
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Zazdroszcze wam tych cwiczen
Też juz bym chciała, ale nadal mam zawalone gardło troche wiec nie bede ryzykować, i tak sie juz ciagnie ponad 2 tygodnie to wszystko

Napisałam w klubie co nieco
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 19:55   #3772
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Zrobione. Dzisiaj było bardzo przyjemnie, chociaż momentami mięśnie paliły. Cardio Recovery za mną

Czekoladko w takim razie dużo zdrowia i szybkiego powrotu do aktywności! Ja też od jakiegoś tygodnia pokasłuje i mam nadzieję, że już niebawem się to skończy bo już mam dość także absolutnie się Ci nie dziwię że już chcesz mieć to za sobą

Capirinha witaj! Dużo motywacji i wytrwałości życzę. Nie przestrasz się, bo dużo spamujemy na wątku ale w końcu nie samymi ćwiczeniami człowiek żyje
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 20:22   #3773
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Cytat:
Napisane przez slonko30 Pokaż wiadomość
Hej kochane
Od jutra zaczynam pracę na ranna zmianę. Póki co praca przez agencję ale mam nadzieję że z czasem będzie i kontrakt Najgorsze jest to że będę musiała wstawać ok 4.20(Werty będę z Tobą myślami) ale mam nadzieję że jakoś to wszystko ogarnę. Możliwe że będę teraz ćwiczyłą co drugi dzień ale to wszystko będzie zależało od czasu i zmeczenia
Trzymajcie kciuki i do spisania jutro
Super, gratulacje.

Czekam na relacje z pierwszego dnia. Ach I ja wstaje raniutko lecz nieco później.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Capirinha Pokaż wiadomość
Witam ja od dzisiaj zaczynam. Biegam 3 razy w tygodniu ale do tego chciałabym dorzucić jeszcze jakieś ćwiczenia. Za chwilę startuję:

https://www.youtube.com/watch?v=VdHrOaPW3hI
Witaj

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Zazdroszcze wam tych cwiczen
Też juz bym chciała, ale nadal mam zawalone gardło troche wiec nie bede ryzykować, i tak sie juz ciagnie ponad 2 tygodnie to wszystko

Napisałam w klubie co nieco
Dużo zdrówka życzę
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 04:35   #3774
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Hello!


Sobota
Melissa Bender Boot Camp http://www.youtube.com/watch?v=IIox5J8p7MM

Niedziela-
Melissa Dripping With Sweat https://www.youtube.com/watch?v=CRrU...Nhi9XWMYlxTw5g
Melissa ABS in a hurry
po 20 na stronę spider plank
30 wznosów nóg z leżenia (15kg)
1 min. high knees

Wczoraj- odpoczynek

Dziś po pracy- cwiczenia

ma dzisiaj i jutro mocno padac, także trzymajcie kciuki, żeby mnie w pracy nie zalało na amen
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 14:43   #3775
slonko30
Rozeznanie
 
Avatar slonko30
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
GG do slonko30
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Dzień dobry kochane
Ja na nogach dzisiaj od 4.20 i działam dalej
W pracy spoko-ciało musi się nauczyć znowu do wysiłku bo tyle ile kg dzisiaj dźwignęłam to moje(Czarnulka juz wiem przez co Ty przechodzisz)
Jak jechałam do domu to marzyłam tylko o tym żeby usiąść ale jak weszłam to jakoś tak wyszło że wskoczyłąm w ciuchy i zrobiłam skalpel
Po tych kilku razach widzę że skalpel nie jest już dla mnie wyzwaniem ale wydaje mi się że killera nie dałabym rady robić po pracy ze względu na ból nógMoże go sobie zostawię na dni kiedy nie będę pracować bo chyba na razie nie będę chodziłą codziennie do pracy......
Jeszcze popołudniu muszę na basen z synkiem wiec spacerek też wpadnie U nas dzisiaj wieje halny dziewczyny-głowę ma tylko z szyi złamać......

Werty
brawa wielkie
__________________
Ćwiczę z Melissą Bender
Ćwiczę z Mel B

slonko30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 15:54   #3776
planetgirl
Zadomowienie
 
Avatar planetgirl
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 238
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Słonko no jesteś wielka Powiem ci, że jak mam wolny dzień i mam bardzo mało do pracy to i z ćwiczeniami gorzej. Za to jak obrobię wszystko wkoło to do ćwiczeń mam jeszcze więcej siły
planetgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 19:28   #3777
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Slonko duuuże brawa! Na basenie też pływasz czy tylko synek ma frajdę?

Ja właśnie skończyłam Pure Cardio. Jeszcze nie wiem co z jutrem bo na ogół w środę najpierw od rana uczelnia a potem praca no i nie mam jak zrobić treningu. I teoretycznie mogłabym przełożyć tak cały kalendarz żeby w środę mieć rest ale kurczę nie wiem czy zawsze będę miała w środę pracę bo to zmienne jest Także jeszcze się muszę zastanowić
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 20:06   #3778
Capirinha
Raczkowanie
 
Avatar Capirinha
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 39
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Ja dzisiaj skalpel zrobiłam dopiero zaczynam, więc jest to dla mnie wyzwanie, lekko nie było :P
Capirinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 20:08   #3779
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

oj oj Slonko czyżbyś dołączyła do grona pikerów, achhh ciałko musi się przyzwyczaić niestety. Ze mną już było dobrze a tu bach kontuzja, uważaj na siebie . Ja chciałam wrócić do ćwiczeń, ale jak wiecie nie dałam rady niestety. Ciężko pogodzić tak fizyczną pracę z ćwiczeniami i Sylwuś powolutku z tymi ćwiczeniami bo wiem że ja tak też miałam, a później w pracy brakowało mi energii. Nie mówię że tak też i w Twoim przypadku będzie lecz ciało powie co robić i koniecznie posłuchaj się go. Niestety jest tutaj tak że raz pracujesz potem drugi raz i kolejny i dxiwnie raz jeden dzień raz 2/3 niestety. A gdy Cię zwalniajà czujesz się taka niechciana, achhh.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

No i oczywiście wymiatacie gdyby nie ta kontuzja gdyby nie tak absorbująca fizycznie praca achhh
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 20:19   #3780
slonko30
Rozeznanie
 
Avatar slonko30
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
GG do slonko30
Thumbs down Dot.: Melissa Bender, XHIT i nie tylko. Dalsza walka o siłę i piękno! (Tiffany cz. II

Duszku na basenie tylko synus pływa a właściwie uczy się pływać
Carnulka no właśnie tak niefajnie jest tutaj.....jeśli chodzi o prace przez agencje. Ja nie pikuje ale prace mam stojąca i chodzącą wiec czuje porządnie nogi od kolan w dolJutro na pewno bedzie reset day ale to i dobrze bo cwicze juz 9-ty dzień. Jutro ide na urodzinkowa kawusie wiec pewnie i lampa Winka wpadnie

Dla wszystkich cwiczacych
Do spisania jutro
__________________
Ćwiczę z Melissą Bender
Ćwiczę z Mel B

slonko30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-16 16:41:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.