WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-21, 17:00   #1471
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Czy w hipermarketach typu Leclerc czy Tesco dostanę golarkę do ubrań?
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 17:52   #1472
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Na pewno, ja swoją kupowałam w Tesco za około 14zł

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Czy dostanę się w Warszawie do laryngologa na NFZ z dnia na dzień czy to nierealne?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 18:00   #1473
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Na pewno, ja swoją kupowałam w Tesco za około 14zł

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Czy dostanę się w Warszawie do laryngologa na NFZ z dnia na dzień czy to nierealne?
Ja poszłam na izbe przyjęc i raz mialam farta, bo lekarz od razu przyszedl do pacjentów a raz sie naczekalam 4h aż wielebna pani doktor ruszy pośladki
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 18:32   #1474
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Ja mam w sumie taki problem, że teraz byłam na L4 i brałam antybiotyk niewiadomo na co - lekarz nie był w stanie określić co mi jest. Czy wirus, czy bakteria, who knows. Antybiotyk trochę pomógł, ale nie do końca - ruszył mi zatoki, bo leje mi się z nosa ciągle. Chciałabym więc iść bezpośrednio do laryngologa, bo dość już mam lekarzy rodzinnych i ich "spychologii". Ewidentnie coś mi się dzieje z zatokami, pasowałoby zrobić wymaz z nosa i dobrać odpowiedni lek, a nie zapisywać cokolwiek na chybił-trafił. I nie wiem czy uda mi się taką wizytę zorganizować w miarę szybko na NFZ :/
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 18:45   #1475
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Ja mialam szczescie z tym laryngologiem na izbie bo mi serio pomogl i porzadnie zbadal. Natomiast ta kobieta.. brak slow. Przy mnie powiedziala ze woli siedziec na laryngologii, bo za izbe jej nie placa dodatkowo.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 21:32   #1476
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez misioqlka1202 Pokaż wiadomość
czytam i wierzyć mi się nie chce, że tak strasznie jest w lux medzie a innych tego typu placówkach raj! sama korzystam z LM i nie narzekam, wiadomo ze czasami trzeba poczekać dłuzej, ale nie ma tragedii, innym razem umawiam sie z dnia na dzień. Różnie bywa i jestem pewna ze wszedzie jest podobnie.
U mnie to samo, ale trzeba przyznać rację, że czas oczekiwania na wizytę też zależy od specjalisty zapewne. Stomatologia, ortodoncja, gin-tu chyba najczęściej bywam i mam dobre doświadczenia. Pewnie ilu ludzi tyle opinii
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 21:47   #1477
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Na NFZ na wizyte czeka sie minimum pol roku. Psychologia to moja branża, w związku z czym niestety wiem co mowię.
No i? Jakby chciała prywatnie to by o takiego pytała, myślę, że każdy jest świadomy terminów na nfz.
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 21:54   #1478
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
No i? Jakby chciała prywatnie to by o takiego pytała, myślę, że każdy jest świadomy terminów na nfz.

A ja mysle, ze nie kazdy. Z resztą jest bardzo rożnie. Nawet do pediatrów czy internistów sa rożne terminy (jako Dziecko czekałam w swojej przychodni 6 godzin na przyjęcie przez pediatrę), dwa lata temu koło mnie otworzyli prywatna przychodnie, ktora ma podpisana umowę z NFZ. Z racji tego, ze przychodnia jest na uboczu (zaznaczę, ze pochodzę z Warszawy) do lekarza mozna dostac sie od razu. Moj Synek jest zapisany w tej przychodni do świetnego pediatry, ktory pracuje rownież w Centrum Zdrowia Dziecka i zawsze moge sie tam dostac.
Więc pytanie „no i?” uważam za bardzo nie na miejscu


iPhone
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 22:00   #1479
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Ależ oczywiście, że pytanie jest na miejscu. Chociażby dlatego, że dziewczyna wcale o terminy nie pytała, więc nie ma potrzeby wciskania swoich mądrości.
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 22:16   #1480
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście, że pytanie jest na miejscu. Chociażby dlatego, że dziewczyna wcale o terminy nie pytała, więc nie ma potrzeby wciskania swoich mądrości.

Czy Ty masz dziewczyno jakiś problem? Nie wnosisz NIC do dyskusji, w związku z czym nie rozumiem po co się wcinasz.
Masz informacje o psychologu na NFZ w miejscach wymienionych przez autorkę pytania to odpowiedz na nie. I tyle.


iPhone
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 23:10   #1481
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Czy Ty masz dziewczyno jakiś problem? Nie wnosisz NIC do dyskusji, w związku z czym nie rozumiem po co się wcinasz.
Masz informacje o psychologu na NFZ w miejscach wymienionych przez autorkę pytania to odpowiedz na nie. I tyle.


iPhone
Jakby Twoja wypowiedź o terminach coś do dyskusji wnosiła

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:56 ----------

Czy ma ktoś do polecenia jakąś dobrą psią hodowlę zarejestrowana w ZKwP? Zależy mi żeby była na terenie Warszawy, nie pod. Rasa nie ma znaczenia.
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 23:11   #1482
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Czy jest jakaś przychodnia rodzinna w okolicach Andersa (może być Muranów, Żoliborz, Bielany, okolice Centrum - gdziekolwiek w promieniu pół godziny od Intraco), do której można się telefonicznie umówić na kolejny dzień na popołudnie do lekarza? Jestem przeziębiona, chciałabym wziąć L4, bo ledwo żyję. W przychodni na Stawki, do której jestem zapisana jedyną opcją jest ustawienie się o 6.30, czekanie do 8 do otwarcia i liczenie na to, że jakiś numerek zostanie. Nie mam takiej opcji, bo o 8 to ja w pracy musze już być. A jak dzwonię to odbierają około 9 i nie ma już w ogóle miejsc albo są jakieś pojedyncze w środku dnia kiedy pracuję.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 23:20   #1483
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Niestety obawiam sie ze to jest standard :/ w kazdym razie w przychodniach ktore znam jest ten sam schemat.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 23:52   #1484
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Niestety obawiam sie ze to jest standard :/ w kazdym razie w przychodniach ktore znam jest ten sam schemat.
Naprawdę? To przecież chore, żeby nie dało się umówić na dzień do przodu. Przecież pracująca osoba nie ma wtedy w ogóle dostępu do lekarza. Wiem, że np. w Białymstoku są przychodnie gdzie normalnie można się umówić na dzień i godzinę, więc mocno się zdziwię jeśli w Warszawie nigdzie tak nie ma.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 02:29   #1485
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
Jakby Twoja wypowiedź o terminach coś do dyskusji wnosiła

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:56 ----------

Czy ma ktoś do polecenia jakąś dobrą psią hodowlę zarejestrowana w ZKwP? Zależy mi żeby była na terenie Warszawy, nie pod. Rasa nie ma znaczenia.
Hikaru zależy jakiego psa szukasz serio użytkowo czy wystawowo. Użytki np. ON to Czechy. Tak wiem, że szukasz w okolicach Wawy ale IMHO zarzucasz bardzo grube sieci jak na ten rynek.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 05:23   #1486
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
Chociażby dlatego, że dziewczyna wcale o terminy nie pytała, więc nie ma potrzeby wciskania swoich mądrości.
Nie pytałam, bo nie zależy mi na terminie, ale ta wiadomość mimo wszystko się przydała, więc ja nie mam nic do tego. Nie ma się o co kłócić.

Dzięki za info o psychologu. Poszukam mimo wszystko w okolicy, jak nie znajdę wizyty w najbliższych miesiącach to zgłoszę się na Dolną.
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 06:02   #1487
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Hikaru zależy jakiego psa szukasz serio użytkowo czy wystawowo. Użytki np. ON to Czechy. Tak wiem, że szukasz w okolicach Wawy ale IMHO zarzucasz bardzo grube sieci jak na ten rynek.
Nie potrzebuję psa, tylko hodowli po prostu, dlatego rasa nie ma znaczenia
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 07:03   #1488
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Naprawdę? To przecież chore, żeby nie dało się umówić na dzień do przodu. Przecież pracująca osoba nie ma wtedy w ogóle dostępu do lekarza. Wiem, że np. w Białymstoku są przychodnie gdzie normalnie można się umówić na dzień i godzinę, więc mocno się zdziwię jeśli w Warszawie nigdzie tak nie ma.
Nie no mozna. Ale w przychodniach ktore znam z wyprzedzeniem mozesz sie zapisac na "za tydzien, dwa, trzy". Jesli chcesz "na jutro" to przed switem w kolejke. Niestety, dlatego nie chodze panstwowo do lekarza od dawna :/ jest jeszcze opcja po poludniu - idziesz i czekasz ze ew.przyjmie Cie jako "dodatek". Czasami oznacza to siedzenie od 16 do 20 i pocalowanie klamki na koniec, ale czesto lekarze sie lituja.

Oraz - nie znam wszystkich przychodni w Wawie, ale te z okregu bielansko-zoliborskiego maja wlasnie taki system zapisow.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 07:04   #1489
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Gdzie w Warszawie można pójść i napić się dobrej czekolady? Wedel będzie ok? Ew. coś niesieciowego?
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-22, 07:16   #1490
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
Nie potrzebuję psa, tylko hodowli po prostu, dlatego rasa nie ma znaczenia
Hikaru polecanej hodowli w ścisłej Warszawie nie mam, co najwyżej sangoma ale to w Halinowie. Zadzwoń do ZKwP i poproś o listę hodowli najbliżej Ciebie. Tak chyba najprościej.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 07:16   #1491
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
Nie potrzebuję psa, tylko hodowli po prostu, dlatego rasa nie ma znaczenia
Dodać mogę jeszcze, że najchętniej rasy nie-myśliwskie, bo z tymi mam kontakt na codzień.
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 07:31   #1492
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

[QUOTE=lily marlene;48622581]Gdzie w Warszawie można pójść i napić się dobrej czekolady? Wedel będzie ok? Ew. coś niesieciowego?[/QUOTE

manufaktura czekolady na marszalkowskiej
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 07:40   #1493
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez lily marlene Pokaż wiadomość
Gdzie w Warszawie można pójść i napić się dobrej czekolady? Wedel będzie ok? Ew. coś niesieciowego?
Jeśli Wedel, to tylko w Wilanowie Nie wiem, z czego to wynika, ale mają o wiele większy wybór smaków i jakoś inaczej niektóre czekolady przygotowują niż na Szpitalnej.
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 12:00   #1494
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 786
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Naprawdę? To przecież chore, żeby nie dało się umówić na dzień do przodu. Przecież pracująca osoba nie ma wtedy w ogóle dostępu do lekarza. Wiem, że np. w Białymstoku są przychodnie gdzie normalnie można się umówić na dzień i godzinę, więc mocno się zdziwię jeśli w Warszawie nigdzie tak nie ma.
Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Nie no mozna. Ale w przychodniach ktore znam z wyprzedzeniem mozesz sie zapisac na "za tydzien, dwa, trzy". Jesli chcesz "na jutro" to przed switem w kolejke. Niestety, dlatego nie chodze panstwowo do lekarza od dawna :/ jest jeszcze opcja po poludniu - idziesz i czekasz ze ew.przyjmie Cie jako "dodatek". Czasami oznacza to siedzenie od 16 do 20 i pocalowanie klamki na koniec, ale czesto lekarze sie lituja.

Oraz - nie znam wszystkich przychodni w Wawie, ale te z okregu bielansko-zoliborskiego maja wlasnie taki system zapisow.
Ja od lat korzystam z usług lekarza rodzinnego na NFZ (Ursynów) i nigdy nie musiałam się w żadne kolejki bawić. Czasem terminy są na dziś, czasem na jutro, pojutrze, ale dłużej nigdy nie zdarzyło mi się czekać. Normalnie umawiam się telefonicznie na konkretną godzinę.
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 12:38   #1495
NickBack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Hej

Mam pytanie odnośnie ginekologów. Kogo polecacie? i jeśli prywatnie to jaki koszt wizyty? oraz czy da się na nfz gdzieś szybko załapać?
NickBack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 16:25   #1496
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez NickBack Pokaż wiadomość
Hej

Mam pytanie odnośnie ginekologów. Kogo polecacie? i jeśli prywatnie to jaki koszt wizyty? oraz czy da się na nfz gdzieś szybko załapać?
Artur Rogowski. Lekarz od trudnych przypadków (specjalizuje się w ginekologii onkologicznej), konkretny i fachowy. Informuje o wszystkim, jest delikatny i przeprowadza również badania USG. Chodzę do niego z Enel-med, podobno przyjmuje też w Wojskowym Instytucie Medycznym i- chyba- w paru prywatnych przychodniach. Przy wypisywaniu skierowania na kolposkopię poprosił, bym z wynikami przyszła do niego nawet w jego wolnym czasie.

Wiele moich koleżanek chwali dr Pawlikowską-Rojewską z Alfa-leku (przyjmuje też w Lux-medzie, ale Alfa-lek ma niższe ceny i bliższe terminy) i rzeczywiście, jest miłą i troskliwą kobietą, ale... No właśnie, przeszłam u niej najbardziej bolesne badanie w życiu. Miałam nieprawidłowe krwawienie, które dramatycznie nasiliło się po po jej wyczynach.

Mam również pewien uraz do lekarzy, którzy nie wykonują osobiście badań USG. Pani doktor otwarcie przyznaje, że z aparaturą nie czuje się dobrze i woli zostawić to fachowcom i cenię ją za uczciwość, ale jest to też kolejny powód dla którego wybrałam doktora Rogowskiego.

W obu przypadkach koszt wizyty to ok. 120-140 zł.
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 17:10   #1497
NickBack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

jej dziękuję bardzo
NickBack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 17:31   #1498
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Czy jest jakaś przychodnia rodzinna w okolicach Andersa (może być Muranów, Żoliborz, Bielany, okolice Centrum - gdziekolwiek w promieniu pół godziny od Intraco), do której można się telefonicznie umówić na kolejny dzień na popołudnie do lekarza? Jestem przeziębiona, chciałabym wziąć L4, bo ledwo żyję. W przychodni na Stawki, do której jestem zapisana jedyną opcją jest ustawienie się o 6.30, czekanie do 8 do otwarcia i liczenie na to, że jakiś numerek zostanie. Nie mam takiej opcji, bo o 8 to ja w pracy musze już być. A jak dzwonię to odbierają około 9 i nie ma już w ogóle miejsc albo są jakieś pojedyncze w środku dnia kiedy pracuję.
ja jestem zapisana w CenterMedzie przy UW i mam tam lekarza rodzinnego. Nie da się zapisać dzień wcześniej na wizytę. Rano przychodnia jest czynna od 7:30 i albo przychodzisz, rejestrujesz się i czekasz albo dzownisz. Telefony odbierają od 8, trochę ciężko się dodzwonić, ale w końcu się udaje. Ostatnio dodzwoniłam się o 8:10, a o 9:30 juz byłam w gabinecie w trakcie wizyty.

Tylko żeby tam Cię przyjęli to będziesz musiała podpisać ten wniosek czy jak to się tam nazywa i wybrac u nich lekarza rodzinnego.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 19:29   #1499
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Dziewczyny, help. Ile zapłacę za taksówkę z lotniska Chopina do Metra Młociny? Muszę tam być na 5:30, więc podejrzewam, że komunikacją miejską ciężko. Kompletnie nie znam miasta, a na jakdojade pokazuje mi połączenia nocne dość skomplikowane.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 19:42   #1500
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ja jestem zapisana w CenterMedzie przy UW i mam tam lekarza rodzinnego. Nie da się zapisać dzień wcześniej na wizytę. Rano przychodnia jest czynna od 7:30 i albo przychodzisz, rejestrujesz się i czekasz albo dzownisz. Telefony odbierają od 8, trochę ciężko się dodzwonić, ale w końcu się udaje. Ostatnio dodzwoniłam się o 8:10, a o 9:30 juz byłam w gabinecie w trakcie wizyty.

Tylko żeby tam Cię przyjęli to będziesz musiała podpisać ten wniosek czy jak to się tam nazywa i wybrac u nich lekarza rodzinnego.
No to właśnie ja nie mogę w taki sposób. Potrzebuję lekarza gdzie mogę się umowić z wyprzedzeniem na popołudnie.

Wiecie coś o przychodni na Solcu? Gdzieś zasłyszałam, że tam można się zapisywać do przodu.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 11:28:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.