Tatuaż część III - wątek zbiorczy - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-22, 17:50   #3451
szemranakate
Raczkowanie
 
Avatar szemranakate
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 30
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
powiem szczerze, ze nieskonczenie mnie to zadziwia. Akurat wlasnie dzis pracuje glownie z klientem w sprzedazy. Wlasnie musialam odeslac klienta z kwitkiem bo, mowiac krotko, nie mozemy zrobic dla niego, to czego chce. Pracuje w firmie, ktora sie w branzy ceni i jest b droga i generalnie ekskluzif itd, alenie wyobrazam sobie czegos takiego, zeby klienta traktowac jak smiecia, ignorowac itd, zawsze sie podchodzi uprzejmie i z cierpliwoscia. Ciekawe, czy to jest specyfika polska ,bo ogolnie jesli chodzi o onsluche klienta i uprzejmosc to w Polsce jest z tym baaardzo cienko. Moze udziela sie to tatuatorom.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
również nie podoba mi się jej podejście ale jestem zachwycona pracami i talentem. jeśli odmówi to trudno, przynajmniej naprawię sytuację na nodze. jeśli się zgodzi to będę miała gdzieś czy jest sympatyczna czy wyniosła, będę miała swoje cacko, kilka godzin i juz jej więcej nie zobaczę.

Edytowane przez szemranakate
Czas edycji: 2014-10-22 o 17:58
szemranakate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 18:37   #3452
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paint_it_black Pokaż wiadomość
właśnie o to miałam pytać, może jej nie leży projekt i już. Ani jeden, ani drugi Albo ma ciekawsze, jak dla niej.
Ja wszystko rozumiem, może nawet nie chcieć mnie wytatuować, bo mam krzywą gębę. Tylko, że w momencie, w którym piszę, dokładnie jak ona sobie życzy: co chcę, gdzie, jak duże, jakie kolory + że obojętny mi termin, bylem zdążyła pociągiem dojechać, to oczekuję czegoś więcej niż "nie ma już miejsca, spróbuj w przyszłości", bo to mi nic nie daje. Mogłaby odpisać, że projekt **ujowy i mi tego nie zrobi. Albo, że nie taki zły, ale wrzuca mnie na jakąś listę rezerwową i jak się zgłoszę za kolejny kwartał to mnie w końcu zapisze. Tymczasem dostaję po dwóch tygodniach jakąś wiadomość, którą wkleiła też n innym osobom i nie wiem czy się jej pomysł nie podoba, czy już się znudziła takimi tematami, czy co innego. A dopytywać nie ma sensu, bo i tak nie odpisze, albo każe próbować następnym razem.
Rozumiem, że laska ma nawał ludzi, skoro zapisy są raz na parę miesięcy, ale sama sobie to tak urządziła.

__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 18:46   #3453
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paint_it_black Pokaż wiadomość
Ja bym się źle czuła u takiej osoby.
Zapisując się na tattoo, do studio przyszła laska, która powiedziała, że "chce jakiś mały tatuaż na ramieniu, o tutaj"
-ale co to ma być?
-hmm no nie wiem, są jakieś katalogi?
-niee, nie mamy katalogów.Musisz pomyśleć co to ma być i dać pomysł jak ma wyglądać, wtedy razem coś wymyślimy.
-ehkmmmm hmm no dobra, to ja się zastanowię


Mega niemota, no ale co zrobić, do każdego przyjdą tacy i trzeba umieć odpowiedzieć też mam klientów sam-nie-wiem-czego-chcę, ale nie rzucam się na nich
Też takich klientów mam. Chyba każdy ma.
Strzygę psy/koty/i inne. Przychodzi babka z yorkiem i mówi, że go chce ostrzyc. Pytam jak ma być ostrzyżony, (może być mnóstwo przeróżnych wariacji na ten temat). A ta, że jakim to ja jestem fryzjerem, skoro nie wiem, jak się yorki strzyże, tylko się głupia pytam. Zonk.
No są tacy ludzie. I będą.
Nie wywalam za drzwi, tylko grzecznie pytam o długość włosów w każdym miejscu ciała, albo czy mogę zrobić wg własnego uznania (i tak odrośnie).
Jak komuś odmawiam (zdarza się), to też kulturalnie.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 19:16   #3454
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paint_it_black Pokaż wiadomość
Ja bym się źle czuła u takiej osoby.
Zapisując się na tattoo, do studio przyszła laska, która powiedziała, że "chce jakiś mały tatuaż na ramieniu, o tutaj"
-ale co to ma być?
-hmm no nie wiem, są jakieś katalogi?
-niee, nie mamy katalogów.Musisz pomyśleć co to ma być i dać pomysł jak ma wyglądać, wtedy razem coś wymyślimy.
-ehkmmmm hmm no dobra, to ja się zastanowię
:brzydal

Widzisz,z tym że nie zawsze Twoje czy gościa wrażenia są takie same w/w osoby.Może ona wyszła i powiedziała:koorwa,żeby tatuażysta nie miał katalogu i nie potrafił mi doradzić?! Do doopy z takim tatuażystą.
Chodzi mi tylko o to,że laska ma akurat taki system zapisów,komuś musi odmówić,bo nie jest w stanie przerobić wszystkich i nie da się wszystkich zadowolić.Ja miałam tak odległy termin że zapomniałam o nim,jak zadzwońiłam na dwa tygodnie przed to koleś powiedział,że sie nie odzywałam i termin poszedł.I też mogłabym wieszać i strzelać,że mógł zadzwonić....

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Też takich klientów mam. Chyba każdy ma.
Strzygę psy/koty/i inne. Przychodzi babka z yorkiem i mówi, że go chce ostrzyc. Pytam jak ma być ostrzyżony, (może być mnóstwo przeróżnych wariacji na ten temat). A ta, że jakim to ja jestem fryzjerem, skoro nie wiem, jak się yorki strzyże, tylko się głupia pytam. Zonk.
No są tacy ludzie. I będą.
Nie wywalam za drzwi, tylko grzecznie pytam o długość włosów w każdym miejscu ciała, albo czy mogę zrobić wg własnego uznania (i tak odrośnie).
Jak komuś odmawiam (zdarza się), to też kulturalnie.
No to teraz pomyśl,że ten salon dla psöw nagle robi się znany.Bardzo dużo ludzi chce ostrzyc psa właśnie u Ciebie.Jadą z drugiego końca Polski,a nawet zza granicy.Musisz robić zapisy,i jesteś w stanie ostrzyć 30% wszystkich chętnych.No i w takim momencie w/w pani nie zostaje obsłużona,normalne ....dla mnie

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ja wszystko rozumiem, może nawet nie chcieć mnie wytatuować, bo mam krzywą gębę. Tylko, że w momencie, w którym piszę, dokładnie jak ona sobie życzy: co chcę, gdzie, jak duże, jakie kolory + że obojętny mi termin, bylem zdążyła pociągiem dojechać, to oczekuję czegoś więcej niż "nie ma już miejsca, spróbuj w przyszłości", bo to mi nic nie daje. Mogłaby odpisać, że projekt **ujowy i mi tego nie zrobi. Albo, że nie taki zły, ale wrzuca mnie na jakąś listę rezerwową i jak się zgłoszę za kolejny kwartał to mnie w końcu zapisze. Tymczasem dostaję po dwóch tygodniach jakąś wiadomość, którą wkleiła też n innym osobom i nie wiem czy się jej pomysł nie podoba, czy już się znudziła takimi tematami, czy co innego. A dopytywać nie ma sensu, bo i tak nie odpisze, albo każe próbować następnym razem.
Rozumiem, że laska ma nawał ludzi, skoro zapisy są raz na parę miesięcy, ale sama sobie to tak urządziła.
Ale może pomysł jest spoko i wszystko z Twojej strony jest spoko,ale po prostu nie starczyło miejsc.Nie wiesz ile ona ma miejsc na dany okres.Może ma dużo zaczętych,dużych projektów.
Uważam,że po prostu trzeba wyluzować i próbować dalej,jak Ci na niej zależy.Jak nie,i nie odpowiada Ci próbowanie co trzy miesiące ( bo czujesz jakbyś o coś żebrała) to zapisz się do kogoś innego i dostaniesz termin na marzec 2016.Albo jeszcze lepiej,koleś powie: zadzwoń za tydzień,bo nie mam jeszcze kalendarza na 2016, a jak zadzwonisz za 8 dni,to koleś Ci powie : mam wolne 14-15-16 kwiecień,7 lipiec i 17-19 pażdziernik....
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!

Edytowane przez aliena7
Czas edycji: 2014-10-22 o 19:18
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 19:23   #3455
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Ale może pomysł jest spoko i wszystko z Twojej strony jest spoko,ale po prostu nie starczyło miejsc.Nie wiesz ile ona ma miejsc na dany okres.Może ma dużo zaczętych,dużych projektów.
Uważam,że po prostu trzeba wyluzować i próbować dalej,jak Ci na niej zależy.Jak nie,i nie odpowiada Ci próbowanie co trzy miesiące ( bo czujesz jakbyś o coś żebrała) to zapisz się do kogoś innego i dostaniesz termin na marzec 2016.Albo jeszcze lepiej,koleś powie: zadzwoń za tydzień,bo nie mam jeszcze kalendarza na 2016, a jak zadzwonisz za 8 dni,to koleś Ci powie : mam wolne 14-15-16 kwiecień,7 lipiec i 17-19 pażdziernik....

Tylko tu nie chodzi o odmowe, tylko o FORME. Kazdy, kto pracuje brosrednio z klientami musi odmawiac, mowic nie czy, mowiac, krotko, splawiac. Sztuka polega na tym zeby to robic grzecznie, kulturalnie i z dbaloscia o klienta. Tatuowanie jest praca z klientem, po prostu, a z opisow wynika jakby dla tatuujacych klienci byli skaraniem boskim i kolejna plaga egipska. Dla mnei to jest niedopuszczalne. Jak ktos nie lubi pracowac gdzies, gdzie jest bezposredni kontakt z klientem, to nie musi przeciez. Moze malowac sciany albo rzezbic rzygacze czy restaurowzc zabytki. Najwyrazniej do wielu tatuatorow to nie dociera. Tak jak Vermeer musial malowac, co zleceniodawca chcial i sie z nim dogadywac i na kompromis isc, tak oni maja psi obowiazek milo traktowac potencjalnych klientow. Wszystkich. Jak tego nie robia, to sa, po prostu slabi w swojej pracy, BO TO, powtarzam, JEST JEJ ELEMENTEM. A jak juz serio nieznosza ludzi, to jak tu ktos napisal, niech zatrudnia asystemta-serwis klienta, jak sa tacy oblegani, drodzy i zayebisci.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 19:34   #3456
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Dokładnie.
Chodzi jedynie o formę odmowy.
Ja nie mam słynnego salonu, a odmawiam. Czasem odmawiam tylko dlatego, że nie lubię konkretnego psa, źle mi się z nim pracuje, kosztuje mnie to więcej nerwów niż jestem w stanie poświęcić.. Czasem odmawiam, bo nie podejmę się zadania, gdyż jest niezgodne w moimi poglądami (nie ogolę na łyso goldena. Nie, bo nie, bo to nie zgodne ze sztuką, ale jest masa osób, które to zrobią i proszę tam iść).
Odmawianie jest częścią pracy, ale powinno się to robić kulturalnie. To nie jest jakiś ogromny wysiłek.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 19:55   #3457
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Tatuaż część III - wątek zbiorczy

zmieniajac temat, zeby nie bylo ciaglego biczin' , to powiem, ze ja sie dziaram jutro. Jedna sesja, ale dluga Papuga w locie z kleksem watercolor

BTW cenie se luz, po 50 h rekawa u tego kolesia mam z nim super kontakt. Ide do jego domowego studia, na caly dzien, ogolnie 'kole poludnia' jak nam sie wstanie i dojedzie autobus, gadam sobie z jego laska, sluchamy muzyki itd. Milusio, nie mam poczucia ze jestem w fabryce tatuazu ;-)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-22, 20:08   #3458
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
zmieniajac temat, zeby nie bylo ciaglego biczin' , to powiem, ze ja sie dziaram jutro. Jedna sesja, ale dluga Papuga w locie z kleksem watercolor

BTW cenie se luz, po 50 h rekawa u tego kolesia mam z nim super kontakt. Ide do jego domowego studia, na caly dzien, ogolnie 'kole poludnia' jak nam sie wstanie i dojedzie autobus, gadam sobie z jego laska, sluchamy muzyki itd. Milusio, nie mam poczucia ze jestem w fabryce tatuazu ;-)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No właśnie...i o każdym z tatuażystów,ktoś kto jest stałym klientem,może powiedzieć to samo
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 20:50   #3459
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Jestem głupia.
I naiwna.

Nie napisałam jeszcze do Marty. Ani do Bama.
Czekam na 24, żeby napisać do Yadou.


Po prostu nie mogę sobie wybić z głowy tego, co sobie wymyśliłam od niej.
I coraz mi smutniej, bo coraz mniej sympatyczna jest na swoim facebooku.

Ech.
ha, chyba jestem z tych co czytają bez zrozumienia, bo nie wiem kiedy można się zapisywać do coffein.
Nie, żebym chciała

Polska to kraj focha.
Jak Cię miło obsłużą to zdziwko. dziś np. byłam w PGE i panie były tak miłe, że do tej pory nie mogę wyjść ze zdumienia
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 20:56   #3460
szemranakate
Raczkowanie
 
Avatar szemranakate
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 30
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
ha, chyba jestem z tych co czytają bez zrozumienia, bo nie wiem kiedy można się zapisywać do coffein.
Nie, żebym chciała

Polska to kraj focha.
Jak Cię miło obsłużą to zdziwko. dziś np. byłam w PGE i panie były tak miłe, że do tej pory nie mogę wyjść ze zdumienia
jak chcesz iść do Yadou w Caffeine to piszesz nie do niej tylko do studia Caffeine. dziwne to no ale...
szemranakate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 20:58   #3461
kraina _chichow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 677
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

No właśnie uczulenie jest tylko na brązie i zieleni, na wcześniejszych tatuażach nie miałam takich kolorów. Możliwe, że to uczulenie na barwnik? Ale to wyszłoby dopiero 1,5 mc po zrobieniu tatuażu?


Ja też miałam pisać do yadou. Ale wymyśliłam sobie udo u Aldony i nie dam rady finansowo tego ogarnąć. No i też nie wiem czy się załapię do Agi... Ona chyba czyta nasz wątek Biorąc pod uwagę co ostatnio pisała na fb o zapisach minutę po północy.
Chcę mieć od niej kolejny tatuaż, mam fajny pomysł, ale wkurza mnie, że tak jak któraś napisała- nie określi się- słuchaj, nie zrobię tego, nie odpowiada mi tylko odpisuje, żeby próbować następnym razem, bo nie ma terminów.
__________________
"Z kłamstwami są same kłopoty. Trzeba smakować każde słowo, zanim je człowiek wypuści z ust... "

Edytowane przez kraina _chichow
Czas edycji: 2014-10-23 o 05:56
kraina _chichow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-22, 23:04   #3462
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

hejo dawno nie bylo, ale czytam
ja nie wiem, bo ja kiedys napisalam do yadou, nawet nie wiem czy w czasie zapisow, podala cene, terminy i ze praca sie podoba ale wtedy nie moglam sobie pozwolic na wyjazdowy tatuaz ale tez mi sie troche juz forma tego nie podoba.

ale moze dlatego, ze moja Karolina (i Jarek) przyzwyczaili mnie szczerze mowiac do tego, ze moge napisac do nich nawet na fb i odpowiedz dostane do 2 dni, z wycena, terminami i uwagami do projektu - a roboty tez maja w pip spedzilam tez tam troche czasu i wiem jak traktuja wporzadku takich nieogarnietych co sa pierwszy raz, albo do konca nie wiedza co chca.
no i wlasnie na kolejny umowilam sie do Karoliny, czekam co prawda na potwierdzenie jeszcze bo ktos chcial sie terminem zamienic i jak dobrze pojdzie 19 listopada bedzie
i oczywiscie kolejna roza ale tym razem czarno-biala realistyczna ale z dotworkiem, ogolnie ciezko tak wytlumaczyc z cytatem z Wiedzmina
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 17:01   #3463
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez szemranakate Pokaż wiadomość
jak chcesz iść do Yadou w Caffeine to piszesz nie do niej tylko do studia Caffeine. dziwne to no ale...
tak, ale tam dziewczyna jej zapytała KIEDY i ona odpowiedziała, żeby doczytać. A ja czytałam i czytałam i nie kumam. Z ciekawości tylko, nie interesuje mnie ona.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 17:08   #3464
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ja wszystko rozumiem, może nawet nie chcieć mnie wytatuować, bo mam krzywą gębę. Tylko, że w momencie, w którym piszę, dokładnie jak ona sobie życzy: co chcę, gdzie, jak duże, jakie kolory + że obojętny mi termin, bylem zdążyła pociągiem dojechać, to oczekuję czegoś więcej niż "nie ma już miejsca, spróbuj w przyszłości", bo to mi nic nie daje. Mogłaby odpisać, że projekt **ujowy i mi tego nie zrobi. Albo, że nie taki zły, ale wrzuca mnie na jakąś listę rezerwową i jak się zgłoszę za kolejny kwartał to mnie w końcu zapisze. Tymczasem dostaję po dwóch tygodniach jakąś wiadomość, którą wkleiła też n innym osobom i nie wiem czy się jej pomysł nie podoba, czy już się znudziła takimi tematami, czy co innego. A dopytywać nie ma sensu, bo i tak nie odpisze, albo każe próbować następnym razem.
Rozumiem, że laska ma nawał ludzi, skoro zapisy są raz na parę miesięcy, ale sama sobie to tak urządziła.
też bym wolała konkretną odpowiedź, czy mam na co czekać, czy zmienić projekt/miejsce/twarz
Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość
Widzisz,z tym że nie zawsze Twoje czy gościa wrażenia są takie same w/w osoby.Może ona wyszła i powiedziała:koorwa,żeby tatuażysta nie miał katalogu i nie potrafił mi doradzić?! Do doopy z takim tatuażystą.

jakby tak pomyślała, tzn że źle trafiła i pewnie znajdzie salon z katalogami, wtedy wszyscy będą zadowoleni
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 03:38   #3465
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Ufff 6 godzin ale mam swoje cacko


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 10:37   #3466
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Ufff 6 godzin ale mam swoje cacko


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pokazać!













Dziś zapisy do Yadou! Mail już wysłany, trzymajcie kciuki, żeby mi się w końcu udało!
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 10:40   #3467
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Pokazać!



























Dziś zapisy do Yadou! Mail już wysłany, trzymajcie kciuki, żeby mi się w końcu udało!
Moze akurat tym razem uda sie


Wysłane z aplikacji iphone
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 11:02   #3468
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Melanchton dzięki Tobie odkryłam Martę, jesosie, zakochałam się na amen w jej pracach
miałam się zapisywać do rock'n'roll w Kato ale Marta tak mnie zauroczyła swoimi pracami, że będę do niej pisać

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 11:42   #3469
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

ImageUploadedByWizaz Forum1414147297.074806.jpgpokazuje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 11:48   #3470
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Załącznik 5822128pokazuje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wooow fajowy !
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 13:06   #3471
Iris2607
Raczkowanie
 
Avatar Iris2607
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 52
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Załącznik 5822128pokazuje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fajna papuga
__________________
"Nieuczciwość w kobiecie to rzecz, której nigdy nie potępia się zbyt surowo."
Iris2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 15:32   #3472
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Załącznik 5822128pokazuje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
świetny! marzy mi się takie wielkie kolorowe ptaszysko na całe plecy
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 16:21   #3473
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Załącznik 5822128pokazuje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cudownie kocham tatuaże
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 16:50   #3474
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Załącznik 5822128pokazuje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
piękna jest! doda Ci skrzydeł w biegu
Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość
Ja miałam tak odległy termin że zapomniałam o nim,jak zadzwońiłam na dwa tygodnie przed to koleś powiedział,że sie nie odzywałam i termin poszedł.I też mogłabym wieszać i strzelać,że mógł zadzwonić....
miałam jeszcze spytać, bo nie zczaiłam tego miałaś się meldować na ten termin? przypominać?
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 17:30   #3475
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Melanchton dzięki Tobie odkryłam Martę, jesosie, zakochałam się na amen w jej pracach
miałam się zapisywać do rock'n'roll w Kato ale Marta tak mnie zauroczyła swoimi pracami, że będę do niej pisać

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka
Marta jest rewelacyjna, ja odkryłam ją dzięki Yadou.

Ptaszyna bardzo udana!
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 17:31   #3476
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

dzieki za zachwyty, nieskromnie powiem, ze zasluzone. Najlepsze w niej jest to, se od rekawa ma prawej rece mam drzewo, ktorego korona zachodI na dekolt z prawej. Papuga sie pieknie wkomponowala, wyglada jakby leciala do drzewa.

Mam pytanie z gatunku ciekawostki. ktoras tu pisala, ze sie wybiera na sesje do Samohina, a wczoraj mi powiedzial dziaracz, ze Samohin bierze po 10 tys Euro za sesje. To prawda? Bo kraza ploty ze bedzie w Meksyku


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 18:25   #3477
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cacajuate piekna papuga!!!



Samohin Jakie prace!!!



Laski, dzieki wam wiem juz o co chodzi w tatuazach Dzieki!!!

Sent from my Lumia 625 using Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 21:05   #3478
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cacajuate - ja slyszalam ze 3000 euro od mojego tatuazysty.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 21:36   #3479
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Cacajuate - ja slyszalam ze 3000 euro od mojego tatuazysty.

To i tak drogo. Poza moim zasiegiem, lubie tatuaze ale nie bede rok oszczedzac.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 21:45   #3480
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Załącznik 5822128pokazuje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Super!!!
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 13:49:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.