Tarnowskie Panny Młode cz. V - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-23, 11:46   #4741
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Polecam Kasię Kozioł . Przyjmuje na Marii Dąbrowskiej .Na prawdę robi cuda na paznokciach , bardzo starannie . Mój ślubny trzymał się dobrze ponad 3 tygodnie i tylko dlatego go ściągnęłam gdyż wylatywałam do UK . Miałam zatopione cyrkonię i ani jedna nie odpadła. Szczerze polecam.


U nas w Modrzewiowym Dworku w zapisie umowie było że 50 % na 2 tyg przed ślubem a resztę płaciliśmy w środę po weselu . Bardzo fajne podejście. Dodatkowo nie została nam doliczona kasa za jedno dodatkowe dziecko i kierowcę , który był od 22 na sali i dostawał posiłki.
Dla mnie żądanie kasy od młodych w dniu wesela to jest totalnie nierepresjonowane. Z własnego doświadczenia wiem , że to była ostania rzecz o jakiej myśleliśmy w tym dniu.
My w umowie z salą mamy zapis że 50% kwoty tydzień przed weselem a reszta po weselu- w poniedziałek, wtorek jak tam się ogarniemy ze wszystkim więc tez spoko. Alę żądanie zapłacenia całości przed weselem to jakieś nieporozumienie tak samo jak płacenie w dniu wesela- nie dość że młodzi mają mnóstwo innych zajęć to jeszcze trzeba kasy nie zapomnieć i zapłacić za lokal. No chyba że ktoś płaci wszystko z kopert to wtedy pamiętać nie musi (znam i taki przypadek) tylko gorzej jak się przeliczy i braknie na lokal, zespół czy kogoś innego
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 11:55   #4742
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam pytanie nie w temacie. Moi rodzice mają 50-te urodziny na wiosnę i pomyślałam że zrobię przyjęcie niespodziankę. Powiedzcie mi który lokal zgodzi się na taką imprezę na ok 20 osób. Najbardziej odpowiadałoby mi aby była jakaś osobna sala bo będą też malutkie dzieci.

Może znacie jakieś miejsce?
Moi Rodzice kilka lat temu na 30 rocznice ślubu chcieli zrobic przyjęcie w Osterii (ale wtedy była jeszcze niewielka, klimatyczna na wyjeździe z Tarnowa na końcu Krakowskiej ). Ale dosłownie 3 dni przed impreza powiedzieli, ze lokal zamykaja i bedzie Osteria koło basenu, ale tam moim Rodzicom sie nie podobało (nie bylo tak kameralnie). Szukaliśmy na szybko i koło starego młyna, albo nawet to sie nazywało jakos z młynem, przy Kołłątaja w kazdym razie, znaleźliśmy i było bardzo fajnie . Oddzielili nam cześc lokalu, zeby była tylko dla nas, był kącik dla dzieci i ogolnie wszystkim sie podobało

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Polecam Kasię Kozioł . Przyjmuje na Marii Dąbrowskiej .Na prawdę robi cuda na paznokciach , bardzo starannie . Mój ślubny trzymał się dobrze ponad 3 tygodnie i tylko dlatego go ściągnęłam gdyż wylatywałam do UK . Miałam zatopione cyrkonię i ani jedna nie odpadła. Szczerze polecam.
Rozumiem, ze miałas hybrydy . Pamietasz moze w jakiej kolejności Ci nakładała te cyrkonie? W sensie po kolorze dała cyrkonie i do lampy? Czy moze po topie dała cyrkonie i do lampy? Albo w ogole skończyła hybrydy i wtedy na kleju nakleila cyrkonie? Sama sie bawie troche hybrydami i chciałabym cos z cyrkonia zrobic, ale nie wiem jak sie za to zabrac...



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015

Edytowane przez magda_mjt
Czas edycji: 2014-10-23 o 11:57
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 12:55   #4743
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Szukaliśmy na szybko i koło starego młyna, albo nawet to sie nazywało jakos z młynem, przy Kołłątaja w kazdym razie, znaleźliśmy i było bardzo fajnie . Oddzielili nam cześc lokalu, zeby była tylko dla nas, był kącik dla dzieci i ogolnie wszystkim sie podobało
mnie się obiło o uszy, że Młyn jest już zamknięty, ale może się mylę?
a może Podzamcze? tam czasem się co prawda odbywają np. 2 imprezy na raz, ale wszystko jest od siebie subtelnie oddzielone, byłam tam na chrzcinach i mimo że obok było jakieś małe spotkanie rodzinne, to rodzina obok była niezauważalna dla nas

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Rozumiem, ze miałas hybrydy . Pamietasz moze w jakiej kolejności Ci nakładała te cyrkonie? W sensie po kolorze dała cyrkonie i do lampy? Czy moze po topie dała cyrkonie i do lampy? Albo w ogole skończyła hybrydy i wtedy na kleju nakleila cyrkonie? Sama sie bawie troche hybrydami i chciałabym cos z cyrkonia zrobic, ale nie wiem jak sie za to zabrac...

wiem, że to ni do mnie pytanie, ale moja koleżanka kiedyś mi robiła cyrkonie, a ona też się zajmuje stylizacją paznokci wtedy robiła to tak, że nałożyła hybrydę, a później na pomalowaną płytkę cyrkonię. Następnie dała bodajże bezbarwny żel, w którym cyrkonia się zatopiła była niewyczuwalna pod palcem, albo coś w tym rodzaju, a chyba dopiero potem top. Nie jestem pewna na 100% więc mogę ją zapytać
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 13:16   #4744
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
mnie się obiło o uszy, że Młyn jest już zamknięty, ale może się mylę?
a może Podzamcze? tam czasem się co prawda odbywają np. 2 imprezy na raz, ale wszystko jest od siebie subtelnie oddzielone, byłam tam na chrzcinach i mimo że obok było jakieś małe spotkanie rodzinne, to rodzina obok była niezauważalna dla nas

wiem, że to ni do mnie pytanie, ale moja koleżanka kiedyś mi robiła cyrkonie, a ona też się zajmuje stylizacją paznokci wtedy robiła to tak, że nałożyła hybrydę, a później na pomalowaną płytkę cyrkonię. Następnie dała bodajże bezbarwny żel, w którym cyrkonia się zatopiła była niewyczuwalna pod palcem, albo coś w tym rodzaju, a chyba dopiero potem top. Nie jestem pewna na 100% więc mogę ją zapytać
A to tego nie wiem, z tym młynem to było już 3 lata temu, to mogło się pozmieniać. Ale jeśli jest- ja mogę polecić .

Jakbyś mogła- byłoby super . Na wątkach paznokciowych wolę nie pytać, tam laski są jak piranie, nie chcą pomóc, tylko krytykować :/. Co ktoś nowy przyjdzie, o coś zapyta, to zaraz teksty typu "jak tego nie wiesz, to po co się za to zabierasz", albo "przeszukaj wątek" (a sama próbowałam wielokrotnie coś znaleźć to cała szukajka niewiele pomaga, a przewalać 50 stron wątku to tak trochę słabo), ogólnie laski więcej na chama gadają i krytykują, niż zajęło by im po prostu szybkie odpowiedzenie na pytanie
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 13:36   #4745
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

ech, to strasznie słabo ;/ masz rację, lepiej z dala od takich 'przyjaznych' porad ;/
zapytam jeszcze w tym tygodniu
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 13:37   #4746
kasiam_a77
Raczkowanie
 
Avatar kasiam_a77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 301
GG do kasiam_a77
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

http://www.tarnowiak.pl/ogloszenie/6...i-2014-suknia/. Może ktorejs PM wpadnie w oko - chętnie oddam w dobre ręce nowej Pani Młodej
kasiam_a77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 13:58   #4747
kreciorek85
Zakorzenienie
 
Avatar kreciorek85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska/świętokrzyskie
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Justuus mi z takich małych to przychodzi na myśl jeszcze Mimoza na Pułaskiego. Tam mają na prawo przy wejściu salę oraz drugą na górze.

kasiam_a77 ładna ale ja mam 170cm a gdzie tam jeszcze obcas Więc w przedbiegach odpadam
__________________
Zaręczyny: 19.10.2012r.
Ten dzień: 18.07. 2015r.
"Elegancja polega na zapomnieniu, co się na sobie ma."
Yves Saint Laurent

Unia Tarnów


Góra 26.08.14
Dół 14.04.15
http://czarnakretka.blogspot.com/

kreciorek85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 14:02   #4748
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
ech, to strasznie słabo ;/ masz rację, lepiej z dala od takich 'przyjaznych' porad ;/
zapytam jeszcze w tym tygodniu
Dzięki! będę wdzięczna!
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 14:34   #4749
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
wiem, że to ni do mnie pytanie, ale moja koleżanka kiedyś mi robiła cyrkonie, a ona też się zajmuje stylizacją paznokci wtedy robiła to tak, że nałożyła hybrydę, a później na pomalowaną płytkę cyrkonię. Następnie dała bodajże bezbarwny żel, w którym cyrkonia się zatopiła była niewyczuwalna pod palcem, albo coś w tym rodzaju, a chyba dopiero potem top. Nie jestem pewna na 100% więc mogę ją zapytać
Dobrze , że koleżanka odpowiedziała gdyż ja robiłam paznokcie w piątek przed ślubem o godzinie 13 więc już stres dawał mi się mocno we znaki i nie mam zielonego pojęcia jak to przebiegałó.
Ten piątek był okropny - płakałam o byle co:P niby 2 lata przygotowań a w piątek nie wiedziałam w co ręce włożyć :P.
Rada dla innych : zróbcie wszystko do czwartku - piątek zostawcie na relaks:P
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 14:40   #4750
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Dobrze , że koleżanka odpowiedziała gdyż ja robiłam paznokcie w piątek przed ślubem o godzinie 13 więc już stres dawał mi się mocno we znaki i nie mam zielonego pojęcia jak to przebiegałó.
Ten piątek był okropny - płakałam o byle co:P niby 2 lata przygotowań a w piątek nie wiedziałam w co ręce włożyć :P.
Rada dla innych : zróbcie wszystko do czwartku - piątek zostawcie na relaks:P
Nawet nie strasz! ja planuję w czw i pewnie w pt robić cakepopsy!
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 15:31   #4751
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez kreciorek85 Pokaż wiadomość
Justuus mi z takich małych to przychodzi na myśl jeszcze Mimoza na Pułaskiego. Tam mają na prawo przy wejściu salę oraz drugą na górze.
Niestety tam odpada.
Dzięki za podpowiedzi.
Zorientuje się co do tego młyna i na marcince
Jakby którejś się coś jeszcze przypomniało to z góry dziękuję
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 15:34   #4752
zuzka171015
Raczkowanie
 
Avatar zuzka171015
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 205
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Piatek czas na relaks -racja Do czwartku wszytsko ogarnac:P

Moze Roleski Ranch Restauracja
zuzka171015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 15:44   #4753
paullaaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 62
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam pytanie nie w temacie. Moi rodzice mają 50-te urodziny na wiosnę i pomyślałam że zrobię przyjęcie niespodziankę. Powiedzcie mi który lokal zgodzi się na taką imprezę na ok 20 osób. Najbardziej odpowiadałoby mi aby była jakaś osobna sala bo będą też malutkie dzieci.

Może znacie jakieś miejsce?
My robiliśmy jakis czas temu taka imprezę dla dziadków (rocznica ślubu) w Pasażu (u góry!) Było bardzo fajnie - kameralnie. Chyba, że planujesz tańce to tam średnio. A na dole jakoś tak brzydko.

Cytat:
Napisane przez kreciorek85 Pokaż wiadomość
Kto mi ŁADNIE zrobi takie paznokcie?? Możecie kogos polecić?
Ja chodzę do Ani Ryndak i jestem mega zadowolona - mogę Ci śmiało polecić. Salon ma na skrzyżowaniu Lwowskiej ze Słoneczną (na przeciwko KFC i stacji BP).
paullaaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 17:42   #4754
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Nawet nie strasz! ja planuję w czw i pewnie w pt robić cakepopsy!
Magda, a dobre te cace popsy? bo wygląda to super, ale nigdy nie jadłam
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 18:04   #4755
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
Magda, a dobre te cace popsy? bo wygląda to super, ale nigdy nie jadłam

To jest normalne ciasto na patyczkach . W sensie ja ostatnio robiłam chyba z przepisu, jak na muffinki . A kiedys robiłam bez pieczenia, tylko sie dobrze schłodzić musiały . Mi tam smakuje, ale głownie chodzi o to, ze cakepopsy beda prezencikami dla gości, no i troche na słodki stol zrobie, wiec koło 120/130 wypada zrobic . Zrobienie to pal licho, gorsze zdobienie .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 19:11   #4756
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

ooo no to faktycznie musi być dobre aaa no tak, z ozdabianiem będzie na pewno sporo roboty, żeby to wyglądało super estetycznie i fajnie. Ale powiem Ci, że ja też ostatnio myślę nad pracochłonnym prezentem dla gości, bo kusi mnie, żeby im dać konfitury domowej roboty, ale z tym jest o tyle łatwo, że można to zrobić dużo wcześniej przed ślubem i odstawić do spiżarni na swój moment :P
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:42   #4757
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
ooo no to faktycznie musi być dobre aaa no tak, z ozdabianiem będzie na pewno sporo roboty, żeby to wyglądało super estetycznie i fajnie. Ale powiem Ci, że ja też ostatnio myślę nad pracochłonnym prezentem dla gości, bo kusi mnie, żeby im dać konfitury domowej roboty, ale z tym jest o tyle łatwo, że można to zrobić dużo wcześniej przed ślubem i odstawić do spiżarni na swój moment :P
No właśnie... a z cakepopsami to musi być ciasto świeże, więc idealnie byłoby robić w pt... ale mogę nie wyrobić, więc wolę w czw. A już sprawdzałam, robione w pon są jeszcze spoko nawet w pt, choć wiadomo we wt/śr są najświeższe .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 06:29   #4758
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez kreciorek85 Pokaż wiadomość
Kto mi ŁADNIE zrobi takie paznokcie?? Możecie kogos polecić?

Enigma w Mościcach, Pani Kasia
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 09:01   #4759
kreciorek85
Zakorzenienie
 
Avatar kreciorek85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska/świętokrzyskie
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Enigma w Mościcach, Pani Kasia
Ooo w końcu jakaś propozycja z moich okolic, a nie z drugiego końca miasta
__________________
Zaręczyny: 19.10.2012r.
Ten dzień: 18.07. 2015r.
"Elegancja polega na zapomnieniu, co się na sobie ma."
Yves Saint Laurent

Unia Tarnów


Góra 26.08.14
Dół 14.04.15
http://czarnakretka.blogspot.com/

kreciorek85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-25, 10:50   #4760
adta
Raczkowanie
 
Avatar adta
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 60
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Dzisiaj mknę podpisać umowę z Warszawska91

Oprócz tego była oglądać Soprano. I faktycznie cudowne było! Zakochałam się od razu! Normalnie jak w zamku. Niestety budżet nie pozwala zrobić mi tam wesela.

Chciałam Wam wszystkim serdecznie podziękować za opinię i odwiedzenie od pomysłu wesela w Romie <3 dzięki temu będę mieć na pewno o niebo lepszy lokal niż bym miała. Jedno zmartwienie spośród 100 innych z głowy : )
Buziaki dla Was wszystkich
adta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 13:12   #4761
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

adta - super, że już masz to z głowy, ja pamiętam ten okres największych ślubnych wyborów, czyli właśnie sala, orkiestra, foto itp... i chciałam to mieć jak najszybciej z głowy
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 13:42   #4762
Nutkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Nutkaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 387
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Tylko żądaj wszystkiego na umowie, gość jest dziwnym typem, oby było dobrze
__________________
Zakochani 1.01.2010r.
Zaręczeni 1.06.2011r.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień 7.06.2012r.

Nasze Najdroższe Serduszko
MICHAŁEK 18.09.2013

Nutkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 14:06   #4763
adta
Raczkowanie
 
Avatar adta
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 60
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Saaheli nie mów mi nawet. Po samym szukaniu sali mam dosyć. A co dopiero z resztą. Najgorsze, że czasu mam tak na dwa razy, bowiem piszę pracę i wszystko na raz się nakłada na siebie.

Nutkaaaa dziękuje za radę. Na pewno umowę przewertuj z parę razy i wszystko co w niej jest będę wymagać. Wszak powiem Ci, że rozmawiałam z babką. Wyglądało jakby to ona się wszystkim zajmowała, z nią się umawiałam ostatnio na oglądnięcia sali. Owszem jakiś tam koleś (zapewne jej mąż) był tam również, ale kompletnie się nie mieszał. Może się właściciel zmienił?
adta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 16:48   #4764
Blondi10
Raczkowanie
 
Avatar Blondi10
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 65
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Kurcze kilka dni przerwy a tu tak dużo nowych informacji

Witaj w naszym skromnym gronie Adta super że udało Ci się z 91 ogólnie lokal robi wrażenie byłam tam rok temu , jedzenia było dużo ale mięsko trochę przesuszone chociaż jak najbardziej na plus. Sala bardzo fajnie wychodzi na video i na zdjęciach Dobrze ze zrezygnowałaś z ROMY robiliśmy tam z rodziną 50lecie dziadków i szału nie było .. W Tarnovii moi znajomi byli ostatnio na weselu i byli bardzo zawiedzeni jakością i ilością jedzenia skarżyli się że wyszli głodni niestety

Gubernatka też szukam zespołu w ten deseń a słyszałaś o zespole Zbóje?


Dziewczyny co myślicie o zespole Geminix??

Edytowane przez Blondi10
Czas edycji: 2014-10-25 o 18:43
Blondi10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 17:45   #4765
Nutkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Nutkaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 387
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Wysoki, po 40stce, może po narzekaniu ludzi zmienili gościa, bo tamten był... Ale, jedzenie pyszne, dużo, akustyka i światło na sali super, wychodzą piękne zdjęcia, duży parking, ogólnie same plusy no poza tym jednym
__________________
Zakochani 1.01.2010r.
Zaręczeni 1.06.2011r.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień 7.06.2012r.

Nasze Najdroższe Serduszko
MICHAŁEK 18.09.2013

Nutkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 19:57   #4766
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez Blondi10 Pokaż wiadomość
Kurcze kilka dni przerwy a tu tak dużo nowych informacji

Witaj w naszym skromnym gronie Adta super że udało Ci się z 91 ogólnie lokal robi wrażenie byłam tam rok temu , jedzenia było dużo ale mięsko trochę przesuszone chociaż jak najbardziej na plus. Sala bardzo fajnie wychodzi na video i na zdjęciach Dobrze ze zrezygnowałaś z ROMY robiliśmy tam z rodziną 50lecie dziadków i szału nie było .. W Tarnovii moi znajomi byli ostatnio na weselu i byli bardzo zawiedzeni jakością i ilością jedzenia skarżyli się że wyszli głodni niestety

Gubernatka też szukam zespołu w ten deseń a słyszałaś o zespole Zbóje?


Dziewczyny co myślicie o zespole Geminix??

Sama mam Geminix, nie słyszałam ich w końcu na zywo w ogole, ale z opinii osob, ktore słyszały ich na zywo i sie z nimi bawiły- zapowiada sie super .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 20:57   #4767
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

my z Geminixa byliśmy zadowoleni
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 16:59   #4768
ananna
Raczkowanie
 
Avatar ananna
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z mojego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 280
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
my z Geminixa byliśmy zadowoleni
Moja przyjaciółka była na weselu, gdzie grali, i tak się jej spodobał zespół, ze sama go zarezerwowała tego samego wieczoru
__________________
You only live once. But if you do it right, once is enough.
Kubuś
ananna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 08:21   #4769
zuzka171015
Raczkowanie
 
Avatar zuzka171015
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 205
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Ja tez mialam miec Geminix ale cena mnie truchu odtsraszyla :P
Dziewczyny z innej beczki pytanie.
Ile kupic wodki na 140 osob na wesele? I jaka kupic zastanawiam sie nad Wyborowa i nad Panem Tadeuszem?
zuzka171015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 08:28   #4770
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez zuzka171015 Pokaż wiadomość
Ja tez mialam miec Geminix ale cena mnie truchu odtsraszyla :P
Dziewczyny z innej beczki pytanie.
Ile kupic wodki na 140 osob na wesele? I jaka kupic zastanawiam sie nad Wyborowa i nad Panem Tadeuszem?
My będziemy liczyć 0.5 na głowę ( z dziećmi) plus cos na rozdanie i konkursy
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-14 12:56:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.