Panny Młode 2015, część 31 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-24, 13:50   #1831
MajsterkaANB
Zakorzenienie
 
Avatar MajsterkaANB
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 780
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Uff... Lecim do dom

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

MajsterkaANB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 13:52   #1832
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez kreciorek85 Pokaż wiadomość
Chcecie mi powiedziec, że te emu buty nie przemakają?? bo ja ZAWSZE miałam wrażenie, że w nich pierwsze co to się ma wodę w butach
Napomidorzają mnie dzisiaj jedynki
Jak łazi się w nich jak w gumiakach, to przemokną . Ale jak chodzisz tak o, gdzie trochę pokropi na nie, czy śnieg będzie na bucie- to z zewnątrz będą mokre,bo to jest hm skóra jak zamsz/nabuk, ale wewnątrz sucho i cieplutko ...
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 13:53   #1833
Anabele23
Zakorzenienie
 
Avatar Anabele23
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 552
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez MartusiaWu Pokaż wiadomość
a kanapki z żółtym serem też będą?
będą ile tylko chcesz sera mam dostatek
Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Cały dzień nie miałam jak zajrzeć ale teraz nadrobiłam

Ja tam lubiłam emu. Musze przyznać ze są cieplutkie i wygodne. Jednak buty na jeden sezon bo jak mi się pokrzywia to już w nich nie chodzę.

A my wczoraj z Tż własny się w krótka dyskusje - jesli mozna to tak nazwać na temat poprawin. Iiii....trudno będzie mu wybić z głowy jego plan
a jaki jego plan ?
__________________
26.08.2007
15.08.2015
Anabele23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:00   #1834
kreciorek85
Zakorzenienie
 
Avatar kreciorek85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska/świętokrzyskie
Wiadomości: 4 236
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Jak łazi się w nich jak w gumiakach, to przemokną . Ale jak chodzisz tak o, gdzie trochę pokropi na nie, czy śnieg będzie na bucie- to z zewnątrz będą mokre,bo to jest hm skóra jak zamsz/nabuk, ale wewnątrz sucho i cieplutko ...
Nie przekonałaś mnie
__________________
Zaręczyny: 19.10.2012r.
Ten dzień: 18.07. 2015r.
"Elegancja polega na zapomnieniu, co się na sobie ma."
Yves Saint Laurent

Unia Tarnów


Góra 26.08.14
Dół 14.04.15
http://czarnakretka.blogspot.com/

kreciorek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:02   #1835
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez Anabele23 Pokaż wiadomość

a jaki jego plan ?
Że zrobimy obiad u jego rodziców. I niby ok bo wcześniej była mowa o grillu. Ale....
Wiec jaka jest teściową - gderania co nie mała
Wyjdzie na to ze to ja będę wszystkim się zajmować.
A w dodatku niby dla najbliższej rodziny wiec moi rodzice i dziadkowie. Wiec powiedziała że jego cioci i kuzyna też nie będzie tak? A on ze no jak to przecież mieszkają obok muszą być... i takie gadanie.
Na podwórku nie mają dużo miejsca a wyjdzie ponad 20 ludzi dobrze. W to końcówka wrzesnia i może być brzydko wiec będzie trzeba w domu - gdzie w ogóle nie ma miejsca :/
Już nie wspomnę o znajomych którzy będą lecieć z norwegii - głupio robić coś i im nie powiedzieć bo są tu jak nowa rodzina.

Przeraża mnie to szykowanie. Wiem jak jego mama reagowala na każdego grilla którego chcieliśmy zrobić


Przepraszam. .. chyba musialam sie wygadac :/
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:05   #1836
dotuniek
Zakorzenienie
 
Avatar dotuniek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8 630
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez Na biurku Oli Pokaż wiadomość
I jednak nie pojadę dzisiaj przymierzyć sukni Może jutro... wgl myslałam, że jutro na salony się wybiorę przymierzyć, a nie mam z kim
to tak ja dzisiaj za futerkiem nikt nie chce iść ze mną, nawet z rozpaczy poprosiłam TŻ ale nic to nie dało ;/

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Padła propozycja, ale wysokich szklanek do drinków . Jego narzeczona podpowiedziała, że "takie wysokie szklanki, jak wy macie". Ale ja je mam pod drinki, bo mam po te szklanki ustalone miarki ... do whisky nie bardzo. Ale chyba na takich szklankach się skończy, ja je uwielbiam, mamy 2 komplety, albo nawet 3, bo tyle takich szklanek mamy hehe

Ej, dotuniek, tak teraz pomyślałam. Ty, czy ania mówiłyście o materiałowych kwiatkach do tych bukietów? ja wiem, że to najpiękniejsze nie jest, ale może Wam się jakoś przyda (choćby jako podstawa do dalszego szukania ) . Znalazłam przy okazji, bo właśnie z pupy sobie wylicytowałam jakieś kuleczki jak cyrkonie za 16p .....

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------



Czemu dzisiaj nie?
no ciekawe, ale ja myślę, że koleżanka ma co ma mi robić zrobi kwiaty sama, bo ona takie piękne kwiaty robi z różnych materiałów

Cytat:
Napisane przez MartusiaWu Pokaż wiadomość
tak w temacie butów wyciągnęłam buty ślubne
i są za małe a nie były
spuchłaś przed @??
dotuniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:08   #1837
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez kreciorek85 Pokaż wiadomość
Nie przekonałaś mnie
A miałam? mówię, jak jest . Ja moje sobie chwalę . Mi nigdy nie przemokły (tak, żeby wewnątrz było mokro, albo chociaż zimno :P ), a zdarzało mi się i w deszczu w nich chodzić. I przez to wierzch chyba mam lekko ściemniały, ale nie przeszkadza mi to . Główną funkcję ciepło-wygodną- spełniają , wyglądać nie muszą .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 14:10   #1838
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez Mariuszowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chcę TAKI tył sukni slubnej
+ oczywko ramiaczka ;p

piękna! treny są piękne i na zdjęciach wyglądają bosko.. ale ja się boje trenów... ze cos mi się potarga.. urwie.. zaplącze.. i będzie lipa i chyba z trenu zrezygnuje dla wlasnego komfortu psychicznego...
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:14   #1839
MartusiaWu
Zakorzenienie
 
Avatar MartusiaWu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 486
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez dotuniek Pokaż wiadomość
spuchłaś przed @??
nie, na bank nie, dlatego jeszcze bardziej mnie to martwi, że to jednak loteria, raz ok, raz za małe
MartusiaWu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:16   #1840
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
piękna! treny są piękne i na zdjęciach wyglądają bosko.. ale ja się boje trenów... ze cos mi się potarga.. urwie.. zaplącze.. i będzie lipa i chyba z trenu zrezygnuje dla wlasnego komfortu psychicznego...
Moja suknia oryginalnie ma tren . I taka do salonu przyjdzie, ale będzie pode mnie w salonie przerabiana. Tren ma warstwę jakby satyny czy czegoś takiego, na to chyba ze 2 warstwy tiulu. Będę miała podcinaną satynę, tak że jako tren zostanie sam tiul. Na nim będzie długi welon. A po kościele Siostra/ Mama podwijają kiece (własne ) i mi tren podpinają . Będzie podpinany pod spód, a nie jak "kuperek" pod tyłek na wierzchu :P . Ogólnie jak kobieta mi pokazywała, jak to będzie wyglądało- będzie spoko . Nie myślałam nigdy czy chcę czy nie chcę trenu, ale taka opcja mi odpowiada .

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez MartusiaWu Pokaż wiadomość
nie, na bank nie, dlatego jeszcze bardziej mnie to martwi, że to jednak loteria, raz ok, raz za małe
To rozchodź je bliżej wesela, żeby na pewno były ok... bo chyba nie o długość chodzi, nie? :P
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:18   #1841
MartusiaWu
Zakorzenienie
 
Avatar MartusiaWu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 486
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
To rozchodź je bliżej wesela, żeby na pewno były ok... bo chyba nie o długość chodzi, nie? :P
tylko czy gumowe buty da się rozchodzić?
MartusiaWu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 14:19   #1842
Anabele23
Zakorzenienie
 
Avatar Anabele23
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 552
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
Że zrobimy obiad u jego rodziców. I niby ok bo wcześniej była mowa o grillu. Ale....
Wiec jaka jest teściową - gderania co nie mała
Wyjdzie na to ze to ja będę wszystkim się zajmować.
A w dodatku niby dla najbliższej rodziny wiec moi rodzice i dziadkowie. Wiec powiedziała że jego cioci i kuzyna też nie będzie tak? A on ze no jak to przecież mieszkają obok muszą być... i takie gadanie.
Na podwórku nie mają dużo miejsca a wyjdzie ponad 20 ludzi dobrze. W to końcówka wrzesnia i może być brzydko wiec będzie trzeba w domu - gdzie w ogóle nie ma miejsca :/
Już nie wspomnę o znajomych którzy będą lecieć z norwegii - głupio robić coś i im nie powiedzieć bo są tu jak nowa rodzina.

Przeraża mnie to szykowanie. Wiem jak jego mama reagowala na każdego grilla którego chcieliśmy zrobić
Przepraszam. .. chyba musialam sie wygadac :/
spoko po to jesteśmy
u mnie też grill będzie na tyle samo osób jak na weselu w zależności od tego czy moi znajomi z grupy tanecznej dołaćzą
(mam nadzieję, że nie cała rodzina moja bo części nie lubie i zapraszam żęby nie robić przykrości ojcu)
ja się spinać nie będę bo już robiłam ostatnio sylwestra gdzie mama mnie nakręciła że ludzie nie będą mieli co jeść i narobiłam dużo
teraz będzie po linii najmniejszego oporu i mam nadzieję że będzie tak naprawdę w stylu piknikowym (z podłogą do tańczenia) a jak będzie padało to po prostu przeniesiemy się do domu ale bez jakiejś spiny już nie takie rzeczy się u mnie robiło
__________________
26.08.2007
15.08.2015
Anabele23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:19   #1843
dotuniek
Zakorzenienie
 
Avatar dotuniek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8 630
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez MartusiaWu Pokaż wiadomość
nie, na bank nie, dlatego jeszcze bardziej mnie to martwi, że to jednak loteria, raz ok, raz za małe
to dziwne ale wydaje mi się, że masz dziś więcej wody niż w dniu kiedy je wcześniej mierzyłaś, ale skąd taka różnica?? zazwyczaj w drugiej połowie cyklu tak się dzieje
dotuniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:22   #1844
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez MartusiaWu Pokaż wiadomość
tylko czy gumowe buty da się rozchodzić?
A, no tak, zapomniałam, że masz gumiaczki . Hm... to gorzej trochę... ja mam z Mel baleriny i wg mnie one się fajnie dopasowują do stopy... może po prostu Ci się wydaje?
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:28   #1845
MartusiaWu
Zakorzenienie
 
Avatar MartusiaWu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 486
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez dotuniek Pokaż wiadomość
to dziwne ale wydaje mi się, że masz dziś więcej wody niż w dniu kiedy je wcześniej mierzyłaś, ale skąd taka różnica?? zazwyczaj w drugiej połowie cyklu tak się dzieje
nie wiem właśnie wczoraj mi pierścionek spadał, dzisiaj nie da się go ruszyć. Dawniej na to nie zwracałam uwagi, ale właśnie teraz jak mierzymy obrączki czy mam już buty to widzę częściej.

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
A, no tak, zapomniałam, że masz gumiaczki . Hm... to gorzej trochę... ja mam z Mel baleriny i wg mnie one się fajnie dopasowują do stopy... może po prostu Ci się wydaje?
raczej nie czuję się komfortowo :/ a jak przyszły to pamiętam, że byłam zachwycona tą miękkością i brakiem ucisku
zastanawiam się poważnie nad zmianą butów, albo chociaż nad zakupem awaryjnych
MartusiaWu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:30   #1846
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez MartusiaWu Pokaż wiadomość
nie wiem właśnie wczoraj mi pierścionek spadał, dzisiaj nie da się go ruszyć. Dawniej na to nie zwracałam uwagi, ale właśnie teraz jak mierzymy obrączki czy mam już buty to widzę częściej.



raczej nie czuję się komfortowo :/ a jak przyszły to pamiętam, że byłam zachwycona tą miękkością i brakiem ucisku
zastanawiam się poważnie nad zmianą butów, albo chociaż nad zakupem awaryjnych
A to nie planowałaś mieć awaryjnych w ogóle? Ryzykantka Ja mam 2 pary obcasów (ale jedne białe, drugie kolor, więc tylko jedne ubiorę), a potem mam 2 pary awaryjnych balerin . Jedne cudne, ale boję się, że one będą wymagały awaryjnej pary, bo są raczej sztywne, a ich opcja awaryjna to zwykłe szmaciane baleriny z New Yorkera (mam w innych kolorach kilka par i są super wygodne ).
__________________
Nasz dzień 11.07.2015

Edytowane przez magda_mjt
Czas edycji: 2014-10-24 o 14:31
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:32   #1847
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
A to nie planowałaś mieć awaryjnych w ogóle? Ryzykantka Ja mam 2 pary obcasów (ale jedne białe, drugie kolor, więc tylko jedne ubiorę), a potem mam 2 pary awaryjnych balerin . Jedne cudne, ale boję się, że one będą wymagały awaryjnej pary, bo są raczej sztywne, a ich opcja awaryjna to zwykłe szmaciane baleriny z New Yorkera (mam w innych kolorach kilka par i są super wygodne ).
ja awaryjnych też nie planowałam jakoś choć teraz się zastanawiam
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:36   #1848
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Ja na razie,mam dwie pary na obcasie i więcej nie planuje



Ale lecicie :P

Do mnie dzwonila Pani z salonu Cymbeline na długiej czy na pewno będę jutro na mierzeniu bo maja juz rezerwową liste chętnych Pm na przymiarki Lol :P



Jeszcze 1h 25 i weekend

Troche mi kość pobolewają ale katar malutki.. Oooby tak zostało

Kreciolek super ze tez jednak jedziesz na przymiarki
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:38   #1849
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Ja mam awaryjne białe + balerinki i obie pary są luźniejsze niż kolorowa para główna I czuję się pewnie, jak mam te 3 pary butów

A baleriny są takie piękne, że biję się z myślami, bo z jednej strony nie chcę ich zakładać i być cały czas w pomarańczowych szpilach, ale z drugiej strony są cudne i chciałabym je założyć
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 14:39   #1850
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez kreciorek85 Pokaż wiadomość
Podzwoniłam tu i tam..I ostatecznie jadę jutro do Rzeszowa do głównego salonu Mają już kolekcję 2015 to może przy okazji coś jeszcze wpadnie w oko, bo pani powiedziała, że dużo mają nowych modeli szytych na wzór tej co chcę ja zmierzyć Więc jutro w samo południe będzie się działo Ołll jeahh :d Jaram się jak pochodnia

ahahah TAK JEEEST) moje ulubione powiedzonkooo
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:39   #1851
dotuniek
Zakorzenienie
 
Avatar dotuniek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8 630
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez MartusiaWu Pokaż wiadomość
nie wiem właśnie wczoraj mi pierścionek spadał, dzisiaj nie da się go ruszyć. Dawniej na to nie zwracałam uwagi, ale właśnie teraz jak mierzymy obrączki czy mam już buty to widzę częściej.



raczej nie czuję się komfortowo :/ a jak przyszły to pamiętam, że byłam zachwycona tą miękkością i brakiem ucisku
zastanawiam się poważnie nad zmianą butów, albo chociaż nad zakupem awaryjnych
ewidentnie zatrzymujesz wodę pytanie dlaczego, na pewno nie jesteś w drugiej fazie cyklu?
dotuniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:42   #1852
Na biurku Oli
Zakorzenienie
 
Avatar Na biurku Oli
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 031
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Mnie tam emu i się podobają i fajnie ciepło jest co do trenu to go chcę, ale podpięty na trzech guziczkach, nie jednym i tu dobrze sprawdzają się firanki/tiule na dole bo lepiej ten tren wówczas maskują.
__________________
Moje biurko

nabiurkuoli.blogspot.com

Mój facebook
Na biurku Oli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:42   #1853
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Nie bij! Bez jaj, ale te porządniejsze, faktycznie ze skóry nie wykrzywiają się tak, jak tanioszka z bazarku :P. Moje są przechodzone 2 sezony, był okres, że praktycznie non stop w nich chodziłam i nic się z nimi nie dzieje . Są proste. Ale to też może być kwestia, jaką kto ma stopę... przecież są osoby, które mają i zwykłe adidasy ścięte i krzywe....
a to od podeszwy zalezy ... bo ja mialam 1 i wyrzucilam i mam 2gie bezowe(ze srebrnymi drobinkami) krótkie na takiej gumowej... piankowej bardziej podeszwie.. to sie wykrzywia fakt
a z Venezi kupilam na grubej podeszwie to tak jakby podeszwe oficerki zjechac ;o nie ma szans
gorsze dla mnie w emu są sprawy takie ze juz w tych butahc jak szalona cisne przez snieg (a nie jak w kozaczkach unikam sniegu i ide po suchym) a pozniej mam te emu od soli uwalone i niczym nie idzie doczyscic

Cytat:
Napisane przez MartusiaWu Pokaż wiadomość
tak w temacie butów wyciągnęłam buty ślubne
i są za małe a nie były
jak to?!

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość

Kolega się ostatnio jarał że kupił za niecały 1000 zł garnitur ślubny i polecał by kupować bawełna+ wiskoza, a nie poliester bo podobno przy spoceniu się taki garnitur strasznie śmierdzi (Tak mu w sklepie powiedzieli)
poliester?! ja tam bylam przekonana ze garnitur to bawełna + jedwab ;o nawet tshirtów z poliestrów nie kupuje :O
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:46   #1854
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
a to od podeszwy zalezy ... bo ja mialam 1 i wyrzucilam i mam 2gie bezowe(ze srebrnymi drobinkami) krótkie na takiej gumowej... piankowej bardziej podeszwie.. to sie wykrzywia fakt
a z Venezi kupilam na grubej podeszwie to tak jakby podeszwe oficerki zjechac ;o nie ma szans
gorsze dla mnie w emu są sprawy takie ze juz w tych butahc jak szalona cisne przez snieg (a nie jak w kozaczkach unikam sniegu i ide po suchym) a pozniej mam te emu od soli uwalone i niczym nie idzie doczyscic
Jakby nie było wyjściowe to one nie są, wyglądać nie muszą . Moje też są i z soli i z wody, i pech... Nie żałuję wydanej kasy mimo wszystko, bo ciepło mi jest, wygodnie też, ładnie już nie musi
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:47   #1855
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
piękna! treny są piękne i na zdjęciach wyglądają bosko.. ale ja się boje trenów... ze cos mi się potarga.. urwie.. zaplącze.. i będzie lipa i chyba z trenu zrezygnuje dla wlasnego komfortu psychicznego...
zawsze mozna miec tren dopiety w pasie tylko na wejscie do kosciola/ sesje
zamiast na guziczki podpinany to na takie guziczki cały dopiety
(tez zalzy jaki masz oczywiscie pas sukni

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Jakby nie było wyjściowe to one nie są, wyglądać nie muszą . Moje też są i z soli i z wody, i pech... Nie żałuję wydanej kasy mimo wszystko, bo ciepło mi jest, wygodnie też, ładnie już nie musi
nie no jak ktos idzie pieta po ziemi a but obok to maskara i chocby noca na parking do auta po telefon przemykał to wieś!

ja w swoich (ciemny granat) czasami wychodze na kawe nie zakladam ich tylko na sporotow:P i są łądne
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:48   #1856
MartusiaWu
Zakorzenienie
 
Avatar MartusiaWu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 486
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
A to nie planowałaś mieć awaryjnych w ogóle? Ryzykantka Ja mam 2 pary obcasów (ale jedne białe, drugie kolor, więc tylko jedne ubiorę), a potem mam 2 pary awaryjnych balerin . Jedne cudne, ale boję się, że one będą wymagały awaryjnej pary, bo są raczej sztywne, a ich opcja awaryjna to zwykłe szmaciane baleriny z New Yorkera (mam w innych kolorach kilka par i są super wygodne ).
planowałam zamienne a nie awaryjne ale teraz chyba przemyślę, chociaż w sumie butów nigdy dość

Cytat:
Napisane przez dotuniek Pokaż wiadomość
ewidentnie zatrzymujesz wodę pytanie dlaczego, na pewno nie jesteś w drugiej fazie cyklu?
no jeszcze nie bardzo, aczkolwiek nie wiem jak to działa na tabsach, w sumie od niedawna je mam i się nie orientuję
MartusiaWu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:53   #1857
dotuniek
Zakorzenienie
 
Avatar dotuniek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8 630
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez MartusiaWu Pokaż wiadomość
planowałam zamienne a nie awaryjne ale teraz chyba przemyślę, chociaż w sumie butów nigdy dość



no jeszcze nie bardzo, aczkolwiek nie wiem jak to działa na tabsach, w sumie od niedawna je mam i się nie orientuję
a od nie dawna masz taki problem z puchnięciem? bo może to być od tabsów, bardzo dużo z nich zatrzymuje wodę w organizmie, pomyśl nad tym czy przed tym jak je zaczęłaś stosować to też tak miałaś?
dotuniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:54   #1858
MajsterkaANB
Zakorzenienie
 
Avatar MajsterkaANB
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 780
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Ja nie bede miec ani zmiennych , ani awaryjnych, bo musialyby to byc adidasy. :d

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

MajsterkaANB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:56   #1859
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
zawsze mozna miec tren dopiety w pasie tylko na wejscie do kosciola/ sesje
zamiast na guziczki podpinany to na takie guziczki cały dopiety
(tez zalzy jaki masz oczywiscie pas sukni

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------



nie no jak ktos idzie pieta po ziemi a but obok to maskara i chocby noca na parking do auta po telefon przemykał to wieś!

ja w swoich (ciemny granat) czasami wychodze na kawe nie zakladam ich tylko na sporotow:P i są łądne
Nie no, jak but idzie obok człowieka, to wiadomo, że trochę głupio :P. Ale mi chodzi raczej o to, że są odbarwione od wody czy soli , to mi nie przeszkadza. Ale jakbym miała podeszwę obok buta, to raczej bym w takich nie chodzila :P...
Cytat:
Napisane przez MartusiaWu Pokaż wiadomość
planowałam zamienne a nie awaryjne ale teraz chyba przemyślę, chociaż w sumie butów nigdy dość
Zamienne, a awaryjne to nie to samo? dla mnie jeden pies, chodzi o to, że buty się zmienia, a czy dlatego, że chcę czy muszę - "whatever" :P
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 14:58   #1860
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez MajsterkaANB Pokaż wiadomość
Ja nie bede miec ani zmiennych , ani awaryjnych, bo musialyby to byc adidasy. :d

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oj tam, może nikt by nie zauważył pod sukienką
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 15:03:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.