Matura 2015 :) - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-25, 18:43   #1681
meedd
Rozeznanie
 
Avatar meedd
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 534
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez petiteduce Pokaż wiadomość
Jak u Was przygotowania do studniówki? U mnie totalna rozsypka, zero ustaleń, same kłótnie i wojny :| Nawet rodzicom odbija.
U mnie jest już wszystko ustalone Już nawet zebrane zaliczki były w czerwcu A partnera na 100dniówkę mam już na szczęście od roku Ale jakbym nie miała, to bym jakoś przeżyła samotność
meedd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 20:22   #1682
romance01
Przyczajenie
 
Avatar romance01
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 17
Dot.: Matura 2015 :)

Właśnie robiłam trzecie kółko wokół miasta gdy mnie oświeciło. Już wiem jaką chce sukienkę! Teraz muszę tylko ją znaleźć, ewentualnie uszyć. Orientujecie się ile uszycie długiej sukni może kosztować?
romance01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 23:15   #1683
serialomaniaczka
Rozeznanie
 
Avatar serialomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 899
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
zaprosił mnie kolega z klasy, ale to jest najlepsze rozwiązanie jakie mogłoby istnieć. Bo wszyscy go znają nie bedzie mi siedział jak sierota za stołem i nie bede musiała ciągle z nim gadać, bo nikogo innego nie zna. Strasznie obawiałam się takiej sytuacji. Zresztą byliśmy razem ostatnio na weselu i było faaaaaajnie

Dziecinko Ty chyba nie widziałaś tłustego dupska No chyba, że ten instagram tak zniekształca sylwetkę, w co wątpie A może też poszłabyś z kimś ze szkoły, klasy?
dziecinko, ja te tłuste dupsko widzę codziennie w lustrze nie bez powodu na żadnym zdjęciu go nie widać a z pójściem z kimś z klasy czy ze szkoły raczej nie ma szans, ze szkoły to już w ogóle z żadnym chłopakiem się w sumie nie kumpluję w ogóle ostatnio jestem strasznie negatywnie nastawiona do chłopaków przez takiego jednego... i zaczynam myśleć podobnie jak niektóre z was, że pójdę sama i chyba to będzie najlepsze rozwiązanie. choć z drugiej strony chciałabym chociażby zatańczyć tego poloneza.
__________________
28.11.2014 kierowca
serialomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 06:37   #1684
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Matura 2015 :)

U mnie ze studniówką już coś tam ustalone jest i jest w miarę okey.
Nie mam sukienki i nawet wizji na nią, nie mówiąc o pieniądzach! :P
Idę z chłopakiem
A u mnie sprawa z polonezem wygląda tak, że ludzie dobierają się między klasowo, no chyba że ktoś chce tańczyć z kimś spoza szkoły
I ja tańczę z kolegą z klasy
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 06:54   #1685
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 696
Dot.: Matura 2015 :)

U mnie krzyczeli od początku września że trzeba miejsce wybrać no i w pośpiechu wybrali takie z niezbyt korzystną ceną bo trzeba szybko!!!!
Mojej klasie się to miejsce nie podobało ale "małolaci" wybrali (LO) a małolatów jest więcej niż nas w technikum... A potem się okazało że cena jeszcze podskoczyła - miło
Mamy studniówkę w niedzielę bo koniecznie chcieli dzień przed feriami a że nikt nawet do fryzjera nie pójdzie to szczegół...
Mam mieszane czucia co do tej studniówki
__________________
21.01.14 jestem kierowcą
Callen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 07:18   #1686
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Callen Pokaż wiadomość
U mnie krzyczeli od początku września że trzeba miejsce wybrać no i w pośpiechu wybrali takie z niezbyt korzystną ceną bo trzeba szybko!!!!
Mojej klasie się to miejsce nie podobało ale "małolaci" wybrali (LO) a małolatów jest więcej niż nas w technikum... A potem się okazało że cena jeszcze podskoczyła - miło
Mamy studniówkę w niedzielę bo koniecznie chcieli dzień przed feriami a że nikt nawet do fryzjera nie pójdzie to szczegół...
Mam mieszane czucia co do tej studniówki
O matko! W niedziele! :O
No oszaleli!
My tu kombinujemy by nie zabierać sobie wolnego z ferii a wy wręcz przeciwnie :P
I tez nie rozumiem dlaczego macie z LO (bo jesteś z technikum tak?)? Wspólna studniówka tak?
Ja mam tez w swoim budynku zawodowke i technikum i nigdy nie byli wspólnej studniówki! Masakra :/
My mamy na naszej auli ( ogromna), technikum ma tydzień przed nami też na auli i ponoć inne LO chce też u nas sale wynająć i nikt nie ma wspólnej! Brak organizacji chyba u was był. .. czemu się nie oburzyliscie i czegoś nie zrobiliście. .. ?
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 10:04   #1687
Puchatkowa Dama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 284
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez serialomaniaczka Pokaż wiadomość
ale zazdro ja jestem załamana, bo właśnie sobie zdałam sprawę, że już lada dzień listopad, zaczną się próby poloneza a ja jestem w głębokiej Ani partnera, ani nawet kandydata na niego, ani kiecki, w której bym zmieściła to tłuste dupsko...
Wracam do Was Dziewczynki
Co do studniówki- partnera na studniówkę jako całość najprawdopodobniej mam bo idę z przyjacielem no ale na poloneza niestety nie :/ a najbardziej mi na nim zależy :'( sukienki nie mam, butów nie mam.

A nawiązując do tematu prawka- ja zaczęłam na początku lipca i na początku listopada mam egzamin praktyczny w Wordzie. Pochwalę się Wam, że teorię zdałam za pierwszym razem, 74/74 punktów a po pierwszych dwóch pytaniach byłam pewna, że nie zdam i wyjdę z negatywem

A przygotowania do matury leżą i kwiczą- jednak będę zdawać na rozszerzeniu historię, Wos, polski i angielski
__________________
"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć."

Napoleon Hill
Puchatkowa Dama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-26, 10:58   #1688
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Matura 2015 :)

ja też mam studniówkę w niedzielę !!! 4 stycznia !! ;(((( nie dość że niedziela to tuż po nowym roku.. a chcę iść do kosmetyczki i fryzjera, ratunku co robić ? myślicie że da się wyprosić jakiegoś fryzjera by poświęcił mi chwilę czasu w niedzielę? bo do kosmetyczki to mogę iść na manicure hybrydowy wcześniej i po sprawie, bo taki manicure się długo trzyma w idealnym stanie. ale co z fryzjerem?!
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 11:15   #1689
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez serialomaniaczka Pokaż wiadomość
dziecinko, ja te tłuste dupsko widzę codziennie w lustrze nie bez powodu na żadnym zdjęciu go nie widać a z pójściem z kimś z klasy czy ze szkoły raczej nie ma szans, ze szkoły to już w ogóle z żadnym chłopakiem się w sumie nie kumpluję w ogóle ostatnio jestem strasznie negatywnie nastawiona do chłopaków przez takiego jednego... i zaczynam myśleć podobnie jak niektóre z was, że pójdę sama i chyba to będzie najlepsze rozwiązanie. choć z drugiej strony chciałabym chociażby zatańczyć tego poloneza.
wiem co to znaczy wrzucać wszystkich do jednego worka, sama przekonywałam się do facetów jakieś 2 lata przez jedną osobę. Ale wiesz, że nie warto tak postępować ja przez moje zachowanie wiele straciłam w swoim życiu. Może 3 miesiące to nie jest dużo, ale z drugiej strony wcale tak strasznie mało czasu nie jest. Trzymam kciuki, żeby jednak się udało Ci kogoś znaleźć Może jakiś kolega przyjaciołki? albo kolega, kolegi

Cytat:
Napisane przez romance01 Pokaż wiadomość
Właśnie robiłam trzecie kółko wokół miasta gdy mnie oświeciło. Już wiem jaką chce sukienkę! Teraz muszę tylko ją znaleźć, ewentualnie uszyć. Orientujecie się ile uszycie długiej sukni może kosztować?
cena zalezy przede wszystkim od projektu, jeżeli jest skomplikowany to na pewno bedzie wszystko droższe. Ja szyłam sukienkę na wesele mojej siostry miesiąc temu i za długą sukienkę za samo szycie zapłaciłam 150zł

Cytat:
Napisane przez Puchatkowa Dama Pokaż wiadomość
A nawiązując do tematu prawka- ja zaczęłam na początku lipca i na początku listopada mam egzamin praktyczny w Wordzie. Pochwalę się Wam, że teorię zdałam za pierwszym razem, 74/74 punktów a po pierwszych dwóch pytaniach byłam pewna, że nie zdam i wyjdę z negatywem
mogę wiedzieć z czego sie uczyłas? jakas strona internetowa?

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;48678323]ja też mam studniówkę w niedzielę !!! 4 stycznia !! ;(((( nie dość że niedziela to tuż po nowym roku.. a chcę iść do kosmetyczki i fryzjera, ratunku co robić ? myślicie że da się wyprosić jakiegoś fryzjera by poświęcił mi chwilę czasu w niedzielę? bo do kosmetyczki to mogę iść na manicure hybrydowy wcześniej i po sprawie, bo taki manicure się długo trzyma w idealnym stanie. ale co z fryzjerem?![/QUOTE]

myślę, że jak pogadasz odpowiednio wczesniej z jakąs fryzjerką to się zgodzi przecież zdarzają się sluby w niedziele i panny młode mają przecież upięcia robione przez specjalistów Głowa do góry. Jedyny minus to taki, że mozesz więcej zapłacić.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 11:20   #1690
meedd
Rozeznanie
 
Avatar meedd
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 534
Dot.: Matura 2015 :)

Uff, dobrze, że ja mam 24 stycznia w sobotę. Miało być w piątek, ale w tamtym roku była właśnie w ten dzień i wszyscy zmęczeni byli po całym tygodniu. Tylko właśnie problem z sukienką Będziecie stawiały na czerń/biel czy jakieś bardziej urozmaicone kolory?
meedd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 11:39   #1691
black_suede_touch
Raczkowanie
 
Avatar black_suede_touch
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Matura 2015 :)

Witajcie, moje kochane! Długo mnie tu nie było, a nie mam możliwości nadrobienia wszystkiego. Jak leci? Jakieś nowości?
Widziałam ostatnie wiadomości. Pisałyście o studiówce. U nas jest 30 stycznia (piątek). Z doświadczenia wiem, że imprezy w piątek nie są najlepszym pomysłem. Co do sukienki, to stawiam na czerń. Mam już nawet swoją wizję. Czarna, z koronkową górą, do tego wysokie, czarne szpilki, skórzana kopertówka, moje ulubione, wielkie, czarne kolczyki i zegarek z jasną kopertą

Poza tym wyrabiacie z tempem w szkole? Czy tylko ja mam full nauki, że nie mam chwili dla siebie?
black_suede_touch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-26, 12:03   #1692
serialomaniaczka
Rozeznanie
 
Avatar serialomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 899
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Callen Pokaż wiadomość
U mnie krzyczeli od początku września że trzeba miejsce wybrać no i w pośpiechu wybrali takie z niezbyt korzystną ceną bo trzeba szybko!!!!
Mojej klasie się to miejsce nie podobało ale "małolaci" wybrali (LO) a małolatów jest więcej niż nas w technikum... A potem się okazało że cena jeszcze podskoczyła - miło
Mamy studniówkę w niedzielę bo koniecznie chcieli dzień przed feriami a że nikt nawet do fryzjera nie pójdzie to szczegół...
Mam mieszane czucia co do tej studniówki
po początku myślałam już, że może jesteś z mojej szkoły, bo u nas sytuacja była podobna tyle, że od początku była mowa o jednym miejscu, gdyż tylko ono w całej okolicy nas pomieści a potem ludzie z technikum się oburzyli i chcieli w innym, gdzie niby koszta mniejsze, ale lokal także mniejszy = ludzie musieliby wręcz tańczyć na schodach.
Cytat:
Napisane przez Puchatkowa Dama Pokaż wiadomość
Wracam do Was Dziewczynki
Co do studniówki- partnera na studniówkę jako całość najprawdopodobniej mam bo idę z przyjacielem no ale na poloneza niestety nie :/ a najbardziej mi na nim zależy :'( sukienki nie mam, butów nie mam.

A nawiązując do tematu prawka- ja zaczęłam na początku lipca i na początku listopada mam egzamin praktyczny w Wordzie. Pochwalę się Wam, że teorię zdałam za pierwszym razem, 74/74 punktów a po pierwszych dwóch pytaniach byłam pewna, że nie zdam i wyjdę z negatywem
heeej co do prawka, ja zaczełam pod koniec lipca, w poniedziałek miałam teorię i też maksik a praktykę podobnie mam na początku listopada, damy radę!
Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
wiem co to znaczy wrzucać wszystkich do jednego worka, sama przekonywałam się do facetów jakieś 2 lata przez jedną osobę. Ale wiesz, że nie warto tak postępować ja przez moje zachowanie wiele straciłam w swoim życiu. Może 3 miesiące to nie jest dużo, ale z drugiej strony wcale tak strasznie mało czasu nie jest. Trzymam kciuki, żeby jednak się udało Ci kogoś znaleźć Może jakiś kolega przyjaciołki? albo kolega, kolegi

mogę wiedzieć z czego sie uczyłas? jakas strona internetowa?
najgorsze w tej całej sytuacji jest to, że myślałam, że jest moim kumplem, nic więcej a jak się okazuje nie wiem, czy on się mnie wstydzi czy co, ale jak się widzimy to jesteśmy jak obcy
kumpela podsuwa mi naszego kolegę z gimnazjum, ale nie jestem przekonana do tego pomysłu, bo tak naprawde nie mamy ze sobą kontaktu. boję się, że wyjdę na strasznie zdesperowaną gdy go zaproszę

a że ja też miałam maksika to ci podpowiem ja robiłam testy z płyty Credo, w zestawie miałam też książkę, więc jakieś niejasności tam sprawdzałam i przeglądałam jeszcze forum na zdamyto.pl, ludzie piszą tam pytania, które zapamiętali z egzaminu
Cytat:
Napisane przez meedd Pokaż wiadomość
Uff, dobrze, że ja mam 24 stycznia w sobotę. Miało być w piątek, ale w tamtym roku była właśnie w ten dzień i wszyscy zmęczeni byli po całym tygodniu. Tylko właśnie problem z sukienką Będziecie stawiały na czerń/biel czy jakieś bardziej urozmaicone kolory?
u nas są dwie studniówki jedna w piątek, a my mamy w sobotę 10 stycznia.
ja chyba postawię na granat, oglądałam nawet kiecki i mimowolnie większość, która mi się podoba jest właśnie w tym kolorze
Cytat:
Napisane przez black_suede_touch Pokaż wiadomość
Witajcie, moje kochane!
Poza tym wyrabiacie z tempem w szkole? Czy tylko ja mam full nauki, że nie mam chwili dla siebie?
nie tylko ty...ja jeszcze nic nie ruszyłam do matury, bo tak pochłania mnie bieżąca nauka, załamka.
__________________
28.11.2014 kierowca
serialomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 15:16   #1693
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312
Dot.: Matura 2015 :)

U mnie studniówka jest 6 lutego (piątek)
Ja jakoś nie lubię zbytnio afiszować się wyglądam, do fryzjera nie idę, do kosmetyczki też, nie uważam tego za konieczne


A tak poza tym to od dłuższego czasu mam jakąś załamkę, coraz bardziej mam siebie dość.
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 16:14   #1694
Rosaliie
Raczkowanie
 
Avatar Rosaliie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 252
Dot.: Matura 2015 :)

U mnie wymyślili studniówkę w ferie, w PONIEDZIAŁEK... i to jeszcze 70km od szkoły. Mój partner studiuje i ma normalnie zajęcia, dodatkowo to czas sesji. :/
U was w szkołach też trzeba płacić po 50zł na jedzenie i picie dla nauczycieli podczas matur?
__________________
Nie bój się marzeń
Rosaliie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 18:29   #1695
meedd
Rozeznanie
 
Avatar meedd
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 534
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Rosaliie Pokaż wiadomość
U mnie wymyślili studniówkę w ferie, w PONIEDZIAŁEK... i to jeszcze 70km od szkoły. Mój partner studiuje i ma normalnie zajęcia, dodatkowo to czas sesji. :/
U was w szkołach też trzeba płacić po 50zł na jedzenie i picie dla nauczycieli podczas matur?
PIerwszy raz się z czymś takim spotykam
meedd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 18:33   #1696
romance01
Przyczajenie
 
Avatar romance01
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 17
Dot.: Matura 2015 :)

https://m.facebook.com/maturaczylija...e?ref=bookmark na tej stronie jest filmik od CKE pokazujący jak będzie wyglądać nasza ustna matura z polskiego. Dziękuję, nie zdam.
romance01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 18:57   #1697
petiteduce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 51
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez romance01 Pokaż wiadomość
https://m.facebook.com/maturaczylija...e?ref=bookmark na tej stronie jest filmik od CKE pokazujący jak będzie wyglądać nasza ustna matura z polskiego. Dziękuję, nie zdam.
Bez komentarza, czuję że będzie płacz.
Jeszcze temat tej dziewczyny w porządku, dość łatwy, ale nie wiem jak miałabym mówić o tym przez 10 minut, gdzie wyczerpałabym go w 3-5 ;_;
Albo jak wylosuje się coś, o czym pierwszy raz się słyszy i zatka, po prostu zero - krzyżyk na drogę czysta loteria.
__________________

Matura '15

R: matematyka, angielski, geografia
petiteduce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 19:00   #1698
romance01
Przyczajenie
 
Avatar romance01
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 17
Dot.: Matura 2015 :)

Ale czy ona miała ten tekst przed sobą? W życiu nie słyszałam o tym utworze.
romance01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 19:20   #1699
petiteduce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 51
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez romance01 Pokaż wiadomość
Ale czy ona miała ten tekst przed sobą? W życiu nie słyszałam o tym utworze.
Ogólnie to jest lista utworów, które trzeba znać - czyli oznakowane gwiazdką, z tego co mówiła mi polonistka. Więc strzeliłam, że albo ten wiersz zalicza się do nich, albo dziewczyna miała wiersz przed sobą.

Jeśli ani to, ani to- leżę i kwiczę :|
__________________

Matura '15

R: matematyka, angielski, geografia
petiteduce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-26, 19:34   #1700
20fingers
Raczkowanie
 
Avatar 20fingers
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 54
Dot.: Matura 2015 :)

Dziewczyny, możecie podać jeszcze raz ten link? Albo nazwę profilu. Mi ten link nie działa..
Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki, materiały itd dotyczące ustnej z polskiego.
20fingers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 19:43   #1701
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 696
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
O matko! W niedziele! :O
No oszaleli!
My tu kombinujemy by nie zabierać sobie wolnego z ferii a wy wręcz przeciwnie :P
I tez nie rozumiem dlaczego macie z LO (bo jesteś z technikum tak?)? Wspólna studniówka tak?
Ja mam tez w swoim budynku zawodowke i technikum i nigdy nie byli wspólnej studniówki! Masakra :/
My mamy na naszej auli ( ogromna), technikum ma tydzień przed nami też na auli i ponoć inne LO chce też u nas sale wynająć i nikt nie ma wspólnej! Brak organizacji chyba u was był. .. czemu się nie oburzyliscie i czegoś nie zrobiliście. .. ?
No przecież nie zabieramy wolnego z ferii tylko dzień przed Jest nas malutko, jedna jedyna klasa na tym poziomie nie tylko w zawodzie ale w ogóle - 20 osób a LO jest 2 klasy. Przegłosowali nas dziady jedne
Myślę że jeszcze kilka lat i ta szkoła zniknie Kiedyś było po kilka klas o tym samym profilu teraz zamykają profile bo chętnych nie ma. Mój kierunek w technikum jest ostatni.

Cytat:
Napisane przez Puchatkowa Dama Pokaż wiadomość
Wracam do Was Dziewczynki
Co do studniówki- partnera na studniówkę jako całość najprawdopodobniej mam bo idę z przyjacielem no ale na poloneza niestety nie :/ a najbardziej mi na nim zależy :'( sukienki nie mam, butów nie mam.

A nawiązując do tematu prawka- ja zaczęłam na początku lipca i na początku listopada mam egzamin praktyczny w Wordzie. Pochwalę się Wam, że teorię zdałam za pierwszym razem, 74/74 punktów a po pierwszych dwóch pytaniach byłam pewna, że nie zdam i wyjdę z negatywem

A przygotowania do matury leżą i kwiczą- jednak będę zdawać na rozszerzeniu historię, Wos, polski i angielski
Ja zaczynałam prawko w lipcu 2013 skończyłam w styczniu
Też jeszcze nic nie mam i nie zaczęłam nic do matury robić...

Cytat:
Napisane przez Rosaliie Pokaż wiadomość
U mnie wymyślili studniówkę w ferie, w PONIEDZIAŁEK... i to jeszcze 70km od szkoły. Mój partner studiuje i ma normalnie zajęcia, dodatkowo to czas sesji. :/
U was w szkołach też trzeba płacić po 50zł na jedzenie i picie dla nauczycieli podczas matur?
Pierwszy raz o czymś takim słyszę

Cytat:
Napisane przez petiteduce Pokaż wiadomość
Bez komentarza, czuję że będzie płacz.
Jeszcze temat tej dziewczyny w porządku, dość łatwy, ale nie wiem jak miałabym mówić o tym przez 10 minut, gdzie wyczerpałabym go w 3-5 ;_;
Albo jak wylosuje się coś, o czym pierwszy raz się słyszy i zatka, po prostu zero - krzyżyk na drogę czysta loteria.
Uf... jak ja się cieszę że jestem ostatnim rocznikiem nawet mimo tego że nigdy książek nie mogłam sprzedać Przydałoby się zacząć pisać pracę
__________________
21.01.14 jestem kierowcą
Callen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 19:55   #1702
romance01
Przyczajenie
 
Avatar romance01
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 17
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez 20fingers Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie podać jeszcze raz ten link? Albo nazwę profilu. Mi ten link nie działa..
Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki, materiały itd dotyczące ustnej z polskiego.
Matura 2015 - czyli jak mieć prze☠☠☠ane.
romance01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 19:56   #1703
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 696
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez romance01 Pokaż wiadomość
Matura 2015 - czyli jak mieć prze☠☠☠ane.
Pozdrowienia od 4 klasy technikum
__________________
21.01.14 jestem kierowcą
Callen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 19:58   #1704
20fingers
Raczkowanie
 
Avatar 20fingers
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 54
Dot.: Matura 2015 :)

dziękuję
20fingers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 19:59   #1705
serialomaniaczka
Rozeznanie
 
Avatar serialomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 899
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez romance01 Pokaż wiadomość
https://m.facebook.com/maturaczylija...e?ref=bookmark na tej stronie jest filmik od CKE pokazujący jak będzie wyglądać nasza ustna matura z polskiego. Dziękuję, nie zdam.
to teraz mnie dobili...
__________________
28.11.2014 kierowca
serialomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 20:04   #1706
romance01
Przyczajenie
 
Avatar romance01
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 17
Dot.: Matura 2015 :)

Bardziej boje się polskiego niż rozszerzonej chemii
romance01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 20:16   #1707
20fingers
Raczkowanie
 
Avatar 20fingers
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 54
Dot.: Matura 2015 :)

Obejrzałam...
albo dostanę obraz albo ucieknę!!

ma sa kra!!
20fingers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 20:37   #1708
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez serialomaniaczka Pokaż wiadomość

najgorsze w tej całej sytuacji jest to, że myślałam, że jest moim kumplem, nic więcej a jak się okazuje nie wiem, czy on się mnie wstydzi czy co, ale jak się widzimy to jesteśmy jak obcy
kumpela podsuwa mi naszego kolegę z gimnazjum, ale nie jestem przekonana do tego pomysłu, bo tak naprawde nie mamy ze sobą kontaktu. boję się, że wyjdę na strasznie zdesperowaną gdy go zaproszę

a że ja też miałam maksika to ci podpowiem ja robiłam testy z płyty Credo, w zestawie miałam też książkę, więc jakieś niejasności tam sprawdzałam i przeglądałam jeszcze forum na zdamyto.pl, ludzie piszą tam pytania, które zapamiętali z egzaminu
można spróbować skoro dobrze tanczy, potrafi sie zachowac itp to mozesz go troche zabajerować i nie bedzie żadnej głupiej sytuacji

też mam chyba płytkę z tej firmy, ale dla mnie to za mało

ja chce mieć sukienke w bordowym kolorze, ewentualnie charbowym

Cytat:
Napisane przez Rosaliie Pokaż wiadomość
U mnie wymyślili studniówkę w ferie, w PONIEDZIAŁEK... i to jeszcze 70km od szkoły. Mój partner studiuje i ma normalnie zajęcia, dodatkowo to czas sesji. :/
U was w szkołach też trzeba płacić po 50zł na jedzenie i picie dla nauczycieli podczas matur?
u nas nieoficjalnie coś takiego jest. Po studniówce pieniądze, które zostają nie są oddawane, tylko rozchodzą się 'niewiadomo na co'. Dla mnie to jest żałosne

Cytat:
Napisane przez romance01 Pokaż wiadomość
https://m.facebook.com/maturaczylija...e?ref=bookmark na tej stronie jest filmik od CKE pokazujący jak będzie wyglądać nasza ustna matura z polskiego. Dziękuję, nie zdam.
ja też nie zdam. Nie ogarnę zakresu materiału na 6 lat, nie ma szans. Poza tym nie mam gadanego. Jak się zatnę, to tyle. Nic z siebie nie wyduszę.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 14:25   #1709
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312
Dot.: Matura 2015 :)

mieliśmy dziś ćwiczenie z matury usntej z polskiego, pytanie było: Jakie doczytanie Zemsty A Fredrego odnajdujesz w zapowiadającym sztukę plakacie. Omów zagadnienia na podstawie utworu. Tu jest plakat:http://allegro.pl/plakat-zemsta-teat...524887443.html

Edytowane przez Emilcia96
Czas edycji: 2014-10-27 o 14:28
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 16:45   #1710
meedd
Rozeznanie
 
Avatar meedd
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 534
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Emilcia96 Pokaż wiadomość
mieliśmy dziś ćwiczenie z matury usntej z polskiego, pytanie było: Jakie doczytanie Zemsty A Fredrego odnajdujesz w zapowiadającym sztukę plakacie. Omów zagadnienia na podstawie utworu. Tu jest plakat:http://allegro.pl/plakat-zemsta-teat...524887443.html
Boże, przed maturą koniecznie muszę przypomnieć sobie te najważniejsze lektury bo z Zemsty pamiętam bardzo mało
meedd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-04 20:26:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.