Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-28, 07:40   #2071
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

witam z rana
Nie spie od 6, bo mały nie moze zrobic kupki drugi dzien nie wiem jak mu pomoc... Daje espumisan, a wczoraj podałam czopek-Vibrucol, baki idą piękne, a kupki nic, nawet jednego kleksa...rano zaparzyłam mu koperku, ale nie bardzo chciał pic, moze z 10-30ml wypił... Oczywiscie maż juz każe mi do lekarza jechac, ale zastanawiam sie jeszcze nad pomocą w postaci termomerta w pupcie... Wydaje mi sie, ze któraś z Was ostatnio to praktykowała...??? Nie wiem jak to sie robi i czy pomoże...
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 07:45   #2072
ircha06
Raczkowanie
 
Avatar ircha06
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 493
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
dobre

ircha cudowności i używamy tych samych podkładów to seni tak?

Młody najpierw ze mną pogadal i powyglupiaj sie 40 min a teraz padl i spi, wiec czas na kąpiel

Dziękuję Tak to pokład seni, warte to cudo wszystkie pieniądze Tylko ja używam jeszcze te duże co kupiłam do szpitala sobie, bo nie wiedziałam czy tam mają, ale mieli i mi zostały.

małaPaulina, u mnie od rana organizacja, już byłam wyprowadzić wózek, zjadłam , umalowałam się, Alicja właśnie się budzi, zje ubierzemy się i lecimy w cug
ircha06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 07:49   #2073
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

bryyyy
widze ze nerwy na wózek ja teraz w aucie trzymam, ale dzis musiałam z góry sobie nim zjechac i potem wciagnąc na 4 pietro bo auto w przeglądzie
teraz mam taka wygode ze trzymam w aucie, ale z Marcelem na 4 pietro ciagle sie z nim tarabaniłam, nalepsze jest to ze ponoc mamy wózkarnie w bloku ale tam sobie psrzataczka rzeczy trzyma także wiecie...
szał
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 08:10   #2074
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Paulina Darek Pokaż wiadomość
witam z rana
Nie spie od 6, bo mały nie moze zrobic kupki drugi dzien nie wiem jak mu pomoc... Daje espumisan, a wczoraj podałam czopek-Vibrucol, baki idą piękne, a kupki nic, nawet jednego kleksa...rano zaparzyłam mu koperku, ale nie bardzo chciał pic, moze z 10-30ml wypił... Oczywiscie maż juz każe mi do lekarza jechac, ale zastanawiam sie jeszcze nad pomocą w postaci termomerta w pupcie... Wydaje mi sie, ze któraś z Was ostatnio to praktykowała...??? Nie wiem jak to sie robi i czy pomoże...
U nas termometr nie działa
Jest w aptece syrop na zaparcia dla niemowląt albo zwykły czopek glicerynowy ale 1g. Ja podaje 1/4 jak 5 dni kupy nie ma...
U nas podziałała zmiana mleka na bebilon ar są w końcu 1/2 kupki dziennie
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 08:10   #2075
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Hej
Jak ja się cieszę, że mieszkam na parterze. Do pokonania mam 5 schodów, więc super.

Mały przed chwilką się obudził, więc się karmimy
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 08:13   #2076
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Hej
Jak ja się cieszę, że mieszkam na parterze. Do pokonania mam 5 schodów, więc super.

Mały przed chwilką się obudził, więc się karmimy
na parterze nie chciałabym mieszkać, ale takie 1 lub 2 pietro juz było by ok
no al ejak si enei ma co si elubi ...
w sumie moj wózek sie fajnei wciaga i nawet sie jakos mega nei wysilam wiec luz, a jak wychodze i zjeżdzam to tez super bo jedno pietro i młody juz spi

zrobiłam sobie kawusie, mały zaraz pewnei wstani ena jedzenie bo jadł po 5 wiec juz sie szykuje na rzucenie si ena moje piersi hehe
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 08:22   #2077
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Ja całe życie na parterze i szczerze nienawidze tego... ale teraz chociaz wygoda z wozkiem. I mamy wozkarnie ale tam smierdzi...

Jedziemy na kontrol do poradni patologii noworodka,trzymajcie kciuki zeby bylo ok do tego dalej zdycham nie wiem jak dam sama rade caly dzien z lbem bolacym i gardlem

Wysłane z mojego HUAWEI Y530-U00
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 08:34   #2078
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
U nas termometr nie działa
Jest w aptece syrop na zaparcia dla niemowląt albo zwykły czopek glicerynowy ale 1g. Ja podaje 1/4 jak 5 dni kupy nie ma...
U nas podziałała zmiana mleka na bebilon ar są w końcu 1/2 kupki dziennie

No tylko ja kp i on nie kupka... Trudno jade do lekarza, bo maż sie ze mna kłoci ze jakies starożytne sposoby testuje na dziecku... :/
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 08:38   #2079
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Paulina Darek Pokaż wiadomość
No tylko ja kp i on nie kupka... Trudno jade do lekarza, bo maż sie ze mna kłoci ze jakies starożytne sposoby testuje na dziecku... :/
Ale na kp kupki może 10 dni nie być...
Obawiam się że lekarz poleci Ci czopki glicerynowe
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 08:40   #2080
Marcella_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 214
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Paulina Darek Pokaż wiadomość
No tylko ja kp i on nie kupka... Trudno jade do lekarza, bo maż sie ze mna kłoci ze jakies starożytne sposoby testuje na dziecku... :/
dziwne ze po viburcolu nie zrobil chociaz ja mojej Lence raz dawalam na noc viburcol a ona dopiero na drugi dzien zrobila kupke a ostatnio 5 min po wlozeniu czopka zrobila
Marcella_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 08:40   #2081
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Ale na kp kupki może 10 dni nie być...
Obawiam się że lekarz poleci Ci czopki glicerynowe
Ja to wiem, Ty to wiesz ale maz sie ze mna kłoci... Trudno do ośrodka mam 2km wiec żadna daleka droga...
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 08:50   #2082
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Hejo ) U nas ok, dzieci śpią, my dzisiaj nie mamy romantycznego wieczoru. Odmóżdżamy się na kompach



Może wysiłek nie był jeszcze mega intensywny i przez to było różnicy.
Koleżanka, której syn nie chciał mleka po jej treningu, robiła wybiegania po kilkanaście km.
moze tak byc,ja robie po 5km,chce dojsc do 10... zobaczymy... niestety maly je co chwile wiec jak go nakarmie przed wyjsciem,to jak wroce i wezmę kąpiel to on i tak znowu je

Cytat:
Napisane przez ircha06 Pokaż wiadomość
Dziękuję Tak to pokład seni, warte to cudo wszystkie pieniądze Tylko ja używam jeszcze te duże co kupiłam do szpitala sobie, bo nie wiedziałam czy tam mają, ale mieli i mi zostały.

małaPaulina, u mnie od rana organizacja, już byłam wyprowadzić wózek, zjadłam , umalowałam się, Alicja właśnie się budzi, zje ubierzemy się i lecimy w cug
udanego spacerku ja nie wiem czy nam sie uda...

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Ja całe życie na parterze i szczerze nienawidze tego... ale teraz chociaz wygoda z wozkiem. I mamy wozkarnie ale tam smierdzi...


Jedziemy na kontrol do poradni patologii noworodka,trzymajcie kciuki zeby bylo ok do tego dalej zdycham nie wiem jak dam sama rade caly dzien z lbem bolacym i gardlem

Wysłane z mojego HUAWEI Y530-U00
Kciuki

Jestem zoombie,maly je nawet co godzine... do tego wkurzyl mnie Tz... coz najwyzej wroce do rodzicow...
A no i teraz na pewno schudnę przez tego malego ssaka bo przeciez on ciagle na cycu

Paulina haha przypomnialo mi sie cos mowilam Tztowi ze jak niemowlę nie może zrobic kupy to termometr mozna wlozyc a Tz "nie ma mowy,jeszcze mu sie spodoba i zostanie gejem"
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)

Edytowane przez małaPaulina
Czas edycji: 2014-10-28 o 08:53
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 09:09   #2083
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Dzień dobry

Cudownie dzisiaj Na 13 szczepienie, więc jak mała bedzie się dobrze czuła, od razu wezmę ją na spacer, bo aż żal, jest naprawdę przepięknie!

Boję się tej szczepionki, spać nie mogłam w nocy.

Dzisiaj zupa szpinakowa na obiad, mniam

Pisałyście o podkładach. U nas sporo idzie, bo lubię małą z gołą dupką zostawiać przed kąpaniem i zazwyczaj osiusia Kupuję w Rossmannie z Babydreama, 10sztuk za 13zł, takie ładne w kolorowe zwierzątka

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Mała podziwiam Cię, chciałabym mieć taką kondycję Myślałam, że mam mniej cellulitu, jednak wczoraj się przyjrzałam i dużo go na

Mecia będzie dobrze!
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 09:55   #2084
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Asia o! Tanie te podkłady... ja kupuję 5szt. Seni za 8,50... wypróbuję te co Ty jak mały będzie leżał bez pieluchy, natomiast seni niezmiennie na przewijak

a jakiej wielkości są te Bsbydream?
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 09:57   #2085
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Haa tez nie moge malemu termometru wsadzic,bo tz sie burzy,ze zaden facet nie lubi miec czegos w tylku

Wysłane z mojego HUAWEI Y530-U00
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 10:46   #2086
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez ircha06 Pokaż wiadomość

Ja też zaraz po zmianie ubranka na czyste zapieram mydełkiem Dr.Beckmann, które dostałam od mamy. Nie wiem czy nie widziałam takiego lub podobnego w Rossmanie Po plamach nie ma śladu. Raz tylko zamoczyłam i kiepsko szło jak nie sprałam od razu.

Ooo sama muszę sprawdzić z tym płynem
9 tygodni, uuu ale zleciało

Witam z rana. Nadrobiłam...!!!!
Córcia około 5tej zjadła, wylądowała w łóżeczku, ale cosik jej nie szło zaśnięcie, wiec zabrałąm ją do nas. Wtuliła się i zasnęła mi na klacie, jeszcze mąż się do nas przytulił, mmm cudowne uczucie mieć ich oboje tak blisko... Szkoda , że było ciemno i nie miałam aparatu pod ręką, bo aby nam zdjęcie zrobić tak słodko było
Jeszcze śpiochulka, ja w międzyczasie zjadłam i chyba zaraz szybko polecę wyprowadzić ten nieszczęsny wózek, wrócę to się ogarnę, a jak niunia wstanie to zje, poświruje trochę i ją ubiorę i pójdziemy w cug

Miłego dnia
Slonce ale to Marice Kasi stuknelo 9 tygodni :P Justek w srode konczy 7
I juz sobie zapisalam kolejne mydelko na liste. bede pokoleji probowac. ale na pierwszy ogien idzie plyn do naczyn bo to mam w domu :P
A mala przeslodka
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 10:50   #2087
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Witamy sie i my
Dzisiaj pierwszy raz małego wybudzilo parcie na kupke ; ( na szczęście nie trwalo to dlugo. Zmienilam oieluche i spalismy do 9. Maly wstał z mega dobrym humorem cieszyl sie do sciany (jak zawsze) no i korzystalismy z wolnego łóżka :p bo M w pracy. O tak sie wylegiwalem :p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1414493440967.jpg (41,4 KB, 49 załadowań)
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 11:21   #2088
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Ircha Alicja jest cudna Też używam tych podkładów Seni bo też mi zostały po szpitalu Trzeba było mieć swoje ale ja nie zdążyłam wyjąć

Niestabilna Justek też boski Uwielbiam widok takiego małego szkraba w duuużym łóżku Na moją też się napatrzeć nie mogę, taki mały bąbelek

Ja dziś złapałam powera
Mała ładnie rano współpracowała i siku do woreczka zrobione w 2 minuty Już się badają, oby było wszystko oki
Pranie zrobione, dom sprzątnięty, obiad czeka na piecu, skończyłam stertę prasowania i teraz sobie siadłam na chwilę. Mała zaraz wstanie bo jadła ostatnio coś k.10 to chyba mnie zje

Co do termometru to położna mojej tym ulżyła... Na prawdę pomogło. Poszły pierdki i nie tylko aż miło... A tak się męczyła.
Gdyby znowu mi się tak męczyła zrobiłąbym to sama. Wystarczy delikatnie końcówkę włożyć i lekko poruszać kółeczka. Cały zabieg trwa kilka sekund. Tylko nie wolno tego robić regularnie!
Jest też w aptekach do kupienia coś takiego:
http://www.aptekagemini.pl/windi-kat...-10-sztuk.html
Koleżanka stosowała i sobie zachwala
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 11:28   #2089
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Witamy oficjalnie dziś

Mała spi, ja pilnuje obiadu

A tu królewna która najbardziej kocha ... no wiecie kogo



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1414495875614.jpg (70,2 KB, 36 załadowań)
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 11:29   #2090
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
Aneta??? Moze Ci cos pomoże ten tekst Załącznik 5824644Załącznik 5824646Załącznik 5824650


"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem..."
Przegapiłam Twój post niechcący,wybacz
Dziękuję,jak urwis uśnie to przeczytam
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 11:31   #2091
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;48704798]Ircha Alicja jest cudna Też używam tych podkładów Seni bo też mi zostały po szpitalu Trzeba było mieć swoje ale ja nie zdążyłam wyjąć

Niestabilna Justek też boski Uwielbiam widok takiego małego szkraba w duuużym łóżku Na moją też się napatrzeć nie mogę, taki mały bąbelek

Ja dziś złapałam powera
Mała ładnie rano współpracowała i siku do woreczka zrobione w 2 minuty Już się badają, oby było wszystko oki
Pranie zrobione, dom sprzątnięty, obiad czeka na piecu, skończyłam stertę prasowania i teraz sobie siadłam na chwilę. Mała zaraz wstanie bo jadła ostatnio coś k.10 to chyba mnie zje

Co do termometru to położna mojej tym ulżyła... Na prawdę pomogło. Poszły pierdki i nie tylko aż miło... A tak się męczyła.
Gdyby znowu mi się tak męczyła zrobiłąbym to sama. Wystarczy delikatnie końcówkę włożyć i lekko poruszać kółeczka. Cały zabieg trwa kilka sekund. Tylko nie wolno tego robić regularnie!
Jest też w aptekach do kupienia coś takiego:
http://www.aptekagemini.pl/windi-kat...-10-sztuk.html
Koleżanka stosowała i sobie zachwala[/QUOTE]

faktycznie ladnego powera dostalas

U nas jak ma juz jakis problem to dziala sciagniecie pieluchy i lekkie ugiecie nozek... pierdzi jak stary twu twu problemow nie mamy a strasznie sie balam bo mojej siostry synek mial mega problemy i tez karmila piersia... ona musiala zrezygnowac z nabialu i tak mimi to mial problemy. A u nas jak narazie probuje wszystkiego i czasem mocniej sie napnie (tak jak dzisiaj w nocy poplakal chwileczke) i tyle. oby tak zostalo.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 11:39   #2092
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Śliczne maluchy

A my na spacer zaraz! Znowu jest pięknie
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 12:27   #2093
evelina33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 342
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Paulina Darek Pokaż wiadomość
witam z rana
Nie spie od 6, bo mały nie moze zrobic kupki drugi dzien nie wiem jak mu pomoc... Daje espumisan, a wczoraj podałam czopek-Vibrucol, baki idą piękne, a kupki nic, nawet jednego kleksa...rano zaparzyłam mu koperku, ale nie bardzo chciał pic, moze z 10-30ml wypił... Oczywiscie maż juz każe mi do lekarza jechac, ale zastanawiam sie jeszcze nad pomocą w postaci termomerta w pupcie... Wydaje mi sie, ze któraś z Was ostatnio to praktykowała...??? Nie wiem jak to sie robi i czy pomoże...
Tak, ja praktykowałam. Wsadzasz ok. 2,5 cm w pupę powoli tylko uważaj bo może Cię obryzgać w zależności jaka jest kupa. Mojemu to pomogło jak nie robił 36h kupy się nad nim zlitowałam, jednak nadal ma problem i puszcza bąki śmierdzące i będę dzwonić do lekarza czy to nie jest czasem wina kataru, bo jak do tej pory nie miał z tym problemu To jest stary sposób który moja mama stosowała i się sprawdziło. Rób to delikatnie i po woli
evelina33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 12:58   #2094
slodziatek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 554
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

odstawiłam wszystkie kropelki - od niedzieli nie bierzemy wcale. i co? kolek nie ma, a kupy wróciły i pięknie wczoraj 2 dziś 2. Chyba po prostu nie wierzę w te kropelki na kolkę...
znacie jakiś sposób żeby tanio wywołać zdjęcia? Mam ponad 1000 zdjęć do wywołania i se szukam i szukam ale wszędzie wychodzi ponad 150zł. Już nawet na gruponach sprawdzałam ale tam zawsze dochodzi przesyłka i na jeden czort wychodzi...
__________________
zapraszam na mój blog z przepisami dla przyszłych mam z cukrzycą ciążową
http://www.slodziutkamama.blogspot.com/
slodziatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 13:26   #2095
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

dzanet jej jak ty to wszystko robisz to co robi twoj chłop?
slodziatek no wlasnie mojej kolezanki syn mial problemy z brzuszkiem to lekarz zakazał brac espumisan dla niemowląt...
dobrze ze samo przeszlo
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 13:33   #2096
evelina33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 342
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Z pozdrowieniami dla wszystkich wizaż owych cioć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1414503092833.jpg (42,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1414503113592.jpg (61,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1414503163880.jpg (53,5 KB, 42 załadowań)
evelina33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 13:37   #2097
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez evelina33 Pokaż wiadomość
Z pozdrowieniami dla wszystkich wizaż owych cioć
hahaha ostatnie zdjecie najlepsze "e baby przynies mi flaszke" slodziak
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 13:46   #2098
evelina33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 342
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
hahaha ostatnie zdjecie najlepsze "e baby przynies mi flaszke" slodziak
To był ziomek w czasie kiedy mama była na zakupach, a tatuś mnie na karmił. Zastanawiałam się tylko czy to aby na pewno było mleko
evelina33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 15:01   #2099
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Cudownie dzisiaj Na 13 szczepienie, więc jak mała bedzie się dobrze czuła, od razu wezmę ją na spacer, bo aż żal, jest naprawdę przepięknie!

Boję się tej szczepionki, spać nie mogłam w nocy.

Dzisiaj zupa szpinakowa na obiad, mniam

Pisałyście o podkładach. U nas sporo idzie, bo lubię małą z gołą dupką zostawiać przed kąpaniem i zazwyczaj osiusia Kupuję w Rossmannie z Babydreama, 10sztuk za 13zł, takie ładne w kolorowe zwierzątka

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Mała podziwiam Cię, chciałabym mieć taką kondycję Myślałam, że mam mniej cellulitu, jednak wczoraj się przyjrzałam i dużo go na

Mecia będzie dobrze!
my dziś też na szczepieniu Olek grzeczny jak zwykle
M i lekarka powiedziała zeby dziś wstrzym ać się ze spacerkami , bądz kąpielą bo układ odpornościowy jest jednak zachwiany i żeby przypadkiem jakies chorobsko się nie przypałętalo
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 15:07   #2100
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Meta mam takie pytanko,ty w ogole nie szczepisz malucha?
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-06 22:34:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.