Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014 - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-30, 04:21   #2281
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Omg) mój dziec po tym otuleniu Karpem po kąpieli właśnie sie obudził po ... 8 h snu !!!! W nocy wstawalam sprawdzać czy oddycha cyce pełne i i właśnie robi koope o niee! Po plecach!!!


"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem..."
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 04:40   #2282
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Antek obudził się o 4:30 (od 21:00) :O i zasnal 5:10 po karmieni i zmianie pieluszki. Wystarczyło maluszka przytulic mocno i odplynal

A ja zamiast spać buszuje po necie :p

ja uwielbiam święta Bożego Narodzenia <3 teraz będą wyjątkowo cudowne

Chrzest tez chcieliśmy między świętami a nowym rokiem, ale czekamy aż siostra męża urodzi bo będzie matka Chrzestna Antka... termin ma na 6 grudnia ale spodziewany się porodu w połowie listopada bo to bliźniaki no i zależy jak szybko dojdzie do siebie, wtedy nasz chrzest.

dziewczyny Wam tez jeszcze wisi fałdka skóry z przodu brzucha?
Nie schodzi u mnie i rozstępy są nadal czerwone :/
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 04:40   #2283
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Musiałam tz obudzić zbrudzil wszystko łącznie z poduszka do karmienia

U mnie gorąco wiec nie dogrzewam

Małej chrzciny były w pl i wyszły jak komunia,przy ilości rodzeństwa tz. Teraz zrobimy w irl i juz tylko chrzesni i my dla teściowej to bez różnicy bo to juz 12 wnuczek a moja mama zrozumie


"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem..."
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 06:17   #2284
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
Musiałam tz obudzić zbrudzil wszystko łącznie z poduszka do karmienia

U mnie gorąco wiec nie dogrzewam

Małej chrzciny były w pl i wyszły jak komunia,przy ilości rodzeństwa tz. Teraz zrobimy w irl i juz tylko chrzesni i my dla teściowej to bez różnicy bo to juz 12 wnuczek a moja mama zrozumie


"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem..."
Dlatego my w de robimy bo teściowa w pl to by zrobiła chrzest właśnie jak wesele a dlamnie wystarcza chrzestni i dziadkowie
No ale po akcji mojej mamy z tż i tesciami wolę zaczekać do wiosny
Szkoda że chrzestnymi ma być moja siostra i brat tż z pl bo jak by nie oni to bym z de kogoś wzięła i już by było po fakcie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 08:19   #2285
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Dzień dobry...
Joasia Twoje dziecko zrobiło wielgachną kupkę a moje się całe zasikało... I to w naszym łóżku bo Małż był na nocce w pracy... I jak wrócił to pyta co tu tak mokro... No i od 7.30 już nie śpię a moje dziecię poszło spowrotem spać...
Rozmawiałyście o świętach. Ja nie znoszę dzielenia się opłatkiem i tych sztucznych życzeń chociaż w tamtym roku Tato życzył Nam jakiegoś wnuka i się spełniło... Hehe... Lubię za to przedświąteczne zakupy, robienie prezentów, pieczenie mięska i pachnących ciast... I ja też uwazam jak Meta że od teraz święta staną się magiczne.
A co do chrzcin... Z rodzeństwem Małza i moim kuzynostwem to będzie małe wesele... Z nami ponad 30 osób wyjdzie... Masakra... Jak liczyliśmy to trzeba przygotować ok 3 tysięcy na wszystko. Tylko skąd na to wziąć?
Idę się jeszcze położyć z moimi chłopakami...
__________________
20.07.2013
05.09.2014
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 09:11   #2286
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Karmimy
Czytam Was regularnie
Aneta-byłam wczoraj po ta sama matę ale kurde juz nie było w sklepie i moze dzisiaj do drugiego podjedziemy aktualnie maja na nia dobra cenę jak na De bo kosztuje 49euro

Pisałyście o świętach...tez nie lubię...ale ich czas wróci dzięki malutkiej tylko jeszcze nie w tym roku bo święta jak juz pisałam niedawno z teściami...

Musze sie zarejestrować do ginekologa bo w poniedziałek minęło 6 tyg

Walczymy z katarkiem siedzącym gdzies gleboko...byłyśmy u lekarza i mamy kropelki a ja zamówiłam z Pl Katarek do odkurzacza...tutaj tez jest dostępny ale tylko na dwóch stronach internetowych i wychodzi drożej niz z Pl apteki z przesyłka odwiedzilismy tutaj chyba 10 aptek w poszukiwaniach to patrzyli na nas jak na chorych jak mówiliśmy, ze do odkurzacza

W koncu tez zrobiłam termin w konsulacie i wyrobimy małej roczny paszport zeby pojechać do Pl wiec jeszcze w listopadzie odwiedzę mamę





Spoko...nasz slub bez żadnych świadków tylko chwile budził kontrowersje takze chrzciny w ciszy tez u Was przejdą

Dziewczyny pytanie...
Czy kąpiąc maluszka włączacie jakies dodatkowe grzanie na niego? Poza kaloryferem? Bo tutaj w sklepach pojawiły sie takie lampy nad przewijaki i w ogole do dogrzewania podczas przewijania np i sie zastanawiam czy to potrzebne? Np jak po kąpieli robię masaż z oliwka...przyznam szczerze, ze teraz jak jej robię taki masaż to obok kładę suszarkę i tez sie tym nagrzewa ale nie wiem czy zrezygnować z tego w ogole czy zakupić taka lampę? W domu mamy w sumie 22-24 stopnie ale polozna mi panikowała, ze taka lampa do dogrzewania jest prawie konieczna...

Dziewczyny śliczne te nasze wątkowe maluszki






Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
my kąpiemy w lazience i tam jest gorąco takze bez zadnych udziwnień

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
Antek obudził się o 4:30 (od 21:00) :O i zasnal 5:10 po karmieni i zmianie pieluszki. Wystarczyło maluszka przytulic mocno i odplynal

A ja zamiast spać buszuje po necie :p

ja uwielbiam święta Bożego Narodzenia <3 teraz będą wyjątkowo cudowne

Chrzest tez chcieliśmy między świętami a nowym rokiem, ale czekamy aż siostra męża urodzi bo będzie matka Chrzestna Antka... termin ma na 6 grudnia ale spodziewany się porodu w połowie listopada bo to bliźniaki no i zależy jak szybko dojdzie do siebie, wtedy nasz chrzest.

dziewczyny Wam tez jeszcze wisi fałdka skóry z przodu brzucha?
Nie schodzi u mnie i rozstępy są nadal czerwone :/
mi w ogole wisi brzuch sporo mam tej skory po ciazy...

Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
Omg) mój dziec po tym otuleniu Karpem po kąpieli właśnie sie obudził po ... 8 h snu !!!! W nocy wstawalam sprawdzać czy oddycha cyce pełne i i właśnie robi koope o niee! Po plecach!!!


"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem..."
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 09:15   #2287
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

malaPaulina ja liczę ze jeszcze mamy czas żeby nam to zeszło wszystko damy rade!

Młodzież śpi wiec czas na szybki prysznic :p
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-30, 09:30   #2288
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
my kąpiemy w lazience i tam jest gorąco takze bez zadnych udziwnień





mi w ogole wisi brzuch sporo mam tej skory po ciazy...






Twój tekst "bez żadnych udziwnień" skojarzył mi sie z fragmentem z filmu "chłopaki nie płaczą"

http://m.youtube.com/watch?v=pcrOe7F4ZHE




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 09:39   #2289
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Twój tekst "bez żadnych udziwnień" skojarzył mi sie z fragmentem z filmu "chłopaki nie płaczą"

http://m.youtube.com/watch?v=pcrOe7F4ZHE




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
znam ten film na pamiec

frezyjka85 wierze w to... dobrze ze do lata daleko
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 10:37   #2290
slodziatek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 554
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Piękny tekst znalazłam na wątku mam październikowych Coś dla tych co mają walnięte teściowe terrorystki

Dlaczego płacze?
1. bo mokro
2. bo pieluszka szorstka
3. bo się odparzyło
4. bo metka uwiera
5. bo guzik uwiera
6. bo szewek uwiera
7. bo swędzi
8. bo chce odbić
9. bo ulało
10. bo chce puścić bąka
11. bo nie może puścić bąka
12. bo właśnie puściło bąka, ratunku, coś mi strzeliło koło pupy!
13. bo gazy po brzuszku wędrują
14. bo chce zrobić kupę
15. bo zrobiło kupę
16. bo za dużo wrażeń
17. bo za mało wrażeń, nudno, nic się nie dzieje
18. bo za głośno
19. bo za cicho
20. bo nie zna tego głosu
21. bo usłyszało mamę
22. bo chce się przytulić
23. bo chce possać cyca
24. nie, nie tego cyca, tego drugiego
25. tego też nie!
26. bo chce słuchać bicia serca mamy
27. bo się obudziło i cyca nie było
28. bo niewygodnie
29. bo się obudziło i było samo, ratunku, zaraz zje mnie tygrys!
30. bo za mocny zapach
31. bo za jasno
32. bo za ciemno
33. bo zimno
34. bo gorąco
35. bo trzeba oddychać
36. bo się przestraszyło własnych rączek
37. bo jest zmęczone
38. bo chce spać
39. bo nie chce spać
40. bo ogólnie niewygodnie i źle
41. bo się za dużo najadło
42. bo coś boli
43. bo jest nieruchome
44. bo chce zmienić pozycję
45. bo chce ssać częściej
46. bo mleko ma inny smak
47. bo z butelki szło łatwiej
48. bo wolałoby być w macicy
49. bo samo nie wie właściwie
50. bo...


..i naprawdę nie dlatego, świeżo upieczona matko, że masz za chude mleko ;-)

PS. Wiem, że są dzieci, które płaczą z głodu i mamy, które mają problem z laktacją, czasem niemożliwy do rozwiązania. To się zdarza. Czasem trzeba podać sztuczne mleko i już. Ale są dzieci, które po prostu dużo płaczą, nawet po najedzeniu się - mogą mieć tyle powodów! A nieustanne głosy typu "daj mu butelkę, płacze, bo jest głodny" naprawdę nie pomagają. Tatusiu młody, świeżo upieczona babciu, nie lećcie z awaryjną butelką na każde piśnięcie dziecka, "bo mama sobie nie radzi". Lepiej zróbcie karmiącej mamie dobry obiad, przynieście coś do picia i dobrą książkę do czytania. Niech sobie leżą, przytulają się i karmią. Mleko prawie na pewno popłynie.

A moja Ola znowu pięknie noc przespała
__________________
zapraszam na mój blog z przepisami dla przyszłych mam z cukrzycą ciążową
http://www.slodziutkamama.blogspot.com/
slodziatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 10:43   #2291
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

A ja urzadzam chrzciny w lipcu:-D
Ja lubie Boze Narodzenie,zwlaszcza od kiedy mam dziecko. W tym roku juz dwojka dzieci:-D
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-30, 11:26   #2292
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
A ja urzadzam chrzciny w lipcu:-D
Ja lubie Boze Narodzenie,zwlaszcza od kiedy mam dziecko. W tym roku juz dwojka dzieci:-D

Co do chrzcin dzis rano zaklepaliśmy termin na 27.12... Sala fajna, bo nowa. Menu 90zl za osobę(takie chyba wybiorę z 3 możliwości) a u nas to wychodzi ok 45 osób +6 dzieci... To jest wesele...
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 11:33   #2293
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
A ja urzadzam chrzciny w lipcu:-D
Ja lubie Boze Narodzenie,zwlaszcza od kiedy mam dziecko. W tym roku juz dwojka dzieci:-D
A myślałam, że tylko ja urządzam chrzciny później, też około lata☺, a ze względu, że jeszcze do końca nie wiemy kogo wybierzemy na chrzestnych,nie wiemy, czy chrzciny zrobimy w Holandii czy w Polsce😌
Przyznam, że wolałabym je zrobić dużo wcześniej, ale co zrobić, sytuacja jest trochę skomplikowana 😕
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 12:16   #2294
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Dzień dobry standardowo od 7 na nogach ale dziś zaszalalam i zamówiłam sobie płaszcz ten co wczoraj pokazywałam i torebkę, buty i ubrania a co też mi się należy przez całą ciążę chodziłam w swoich przedciazowych ciuchach, kilka bluzek i leginsy zamówiłam raptem na ciążę będę ubrana of stop do głów prawie

Joasiu a Twoja teściowa to wyjeżdża czy będzie z Wami na dłużej? Tez pewnie bym robiła uniki.
My chrzciny planujemy na 26 grudnia ale to wstępne plany w sumie dziś rzuciłam do meza, że wtedy najlepiej bo wszyscy maja wolne, ale trzeba się dowiedzieć co i jak z kościołem i restauracja u nas około 20 osób a to sama rodzina najbliższa...
A teraz nadrabiam Lilka śpi w huśtawce od godziny
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 12:20   #2295
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Widzę temat chrzcin na tapecie. Ja chciałam jak najprędzej z tego względu że maluszek jeszcze dużo śpi i wtedy jest łatwiej, drugim plusem jest waga maluszka. Lenka miała wtedy ok 5 kg. i mimo tego że się z mężem zmienialiśmy to jeszcze 2 dni po chrzcinach bolały mnie ręce.No i u nas chrzcinach było ponad 30 os. A to sama najbliższa rodzina, dziadkowie i rodzeństwo ze swoimi rodzinami.

A tak w ogóle to witam się po nieprzespanej nocy. I tym razem nie przez córkę. Jak wstałam w nocy nakarmić małą usłyszałam szum w kotłowni. Okazało się że sterownik od pieca się zawiesił i zagotowała się woda w bojlerze. Wszedzie było pełno gorącej pary, bałam się że zaraz wysadzi ten bojler tak bulgotało. I oczywiście byłam sama w domu,a mąż w pracy. Całe szczęście mógł odebrać tel i powiedział co zrobić, bo ja nie miałam pojęcia co i jak. Jak odkręciłam kran to leciała sama para, a w kotłowni aż puścił jakiś przewód i zalało całą kotłownię. Także do rana miałam sprzątanie domu.
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 12:21   #2296
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Przyszła mata, rozłożyłam ją, przenoszę młodego z huśtawki na nią i co? On patrzy za tą huśtawką i na te zabawki zawieszone obok na huśtawce, mata go jakoś nie zaciekawiła, nawet nie spojrzał na migające światełka 😆.No nic, jak wstanie to na matę sio, niech się przyzwyczaja 😊


A co do chrzcin, zapraszamy tylko naj naj najbliższych, parę osób a pieniądze wolę odłożyć, np na wakacje ☺
__________________

Edytowane przez Aneta???
Czas edycji: 2014-10-30 o 12:24
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 12:40   #2297
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

slodziatek super i szczerze tez mam dosc jak slysze ze on placze bo chce jesc a rosnie jak na drozdzach ech

a moj Tz chcial wczoraj przeczekać płacz Szymonka i co? maly zaczal sie krztusić,dusić masakra... kurde nigdy wiecej

agnes 20 wspolczuje mialam kiedys piec i jak sie gotowala woda to musialam podkladac wiadra bo piec nie byl do konca zrobiony i ten wrzątek lał by sie na mieszkanie wtedy jeszcze bylam dzieckiem i tez bylam przerazona,tata musial szybko z pracy do domu wracac...
teraz w blokach problem z glowy uff...

Co do chrztu,nie ochrzczę dziecko dorośnie to samo zadecyduje. Część rodziny Tz i moja o tym nie wie wiec może być obraza majestatu
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)

Edytowane przez małaPaulina
Czas edycji: 2014-10-30 o 12:47
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 12:41   #2298
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A myślałam, że tylko ja urządzam chrzciny później, też około lata, a ze względu, że jeszcze do końca nie wiemy kogo wybierzemy na chrzestnych,nie wiemy, czy chrzciny zrobimy w Holandii czy w Polsce😌
Przyznam, że wolałabym je zrobić dużo wcześniej, ale co zrobić, sytuacja jest trochę skomplikowana 😕
U nas chrzestni byli znani odkąd zaszłam w ciazę... Maz ma jednego brata, wiec on i moja siostra... 😀

Anetko a tak z innej beczki jak tam nauka picia z butelki przez Filipka...?? A dzis przyszła nasza huśtawka Bright Stars... ️
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 12:44   #2299
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Właśnie miałam pisać do Anetki o butelkach bo przypomniało mi się, że jak mój chrzesniak nie chciał łapać aventa butelek to siostra kupiła butelki fisher price. Pił bardzo ładnie z nich
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-30, 12:44   #2300
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Aisa,ja dogrzewam,bo mlody lubi ciepelko ale tylko dmuchawa.. i u nas jest cieplo ale grzac trzeba i go kapac najlepiej we wrzatku


My chrzcic chcielismy na swieta ale chyba nici z tego,bo $$... ale na pewno w domu,wiecej jak 10 osob nie bedzie,bo jestem w konflikcie z niektorymi czlonkami rodziny i tz tez ma nieciekawa syt.rodzinna

Wysłane z mojego HUAWEI Y530-U00
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 13:00   #2301
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Aneta,u nas chrzciny latem bo wtedy ma przyleciec moj brat z zona i dziecmi. A moj brat ma byc ojcem chrzestnym. Niestety mieszka bardzo daleko od Polski wiec czesto nie przylatuje no i sama podroz nie jest hop siup. Takze pod jego przylot bede organizowac chrzciny
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 13:06   #2302
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Paulina Darek Pokaż wiadomość
U nas chrzestni byli znani odkąd zaszłam w ciazę... Maz ma jednego brata, wiec on i moja siostra... 😀

Anetko a tak z innej beczki jak tam nauka picia z butelki przez Filipka...?? A dzis przyszła nasza huśtawka Bright Stars... ️
A u mnie brat już jest chrzestnym mojej córki, męża siostra zmarła
Chrzestną będzie bratowa na 99% , z chrzestnym mamy problem,ale póki co to stawiamy na syna siostry męża, to już dorosły facet ☺

Nauka w szarej doopie 😑.Czekam na butelkę medeli i babymoov 😐

Którą huśtawkę wybrałaś, hybrydową? Ta huśtawka to u nas wybawienie ☺






Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Właśnie miałam pisać do Anetki o butelkach bo przypomniało mi się, że jak mój chrzesniak nie chciał łapać aventa butelek to siostra kupiła butelki fisher price. Pił bardzo ładnie z nich
Fisher price ma butelki? Idę poszperać po necie ☺

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
Aneta,u nas chrzciny latem bo wtedy ma przyleciec moj brat z zona i dziecmi. A moj brat ma byc ojcem chrzestnym. Niestety mieszka bardzo daleko od Polski wiec czesto nie przylatuje no i sama podroz nie jest hop siup. Takze pod jego przylot bede organizowac chrzciny
Rozumiem, u mnie tak było za pierwszym razem, brat mieszkał w Holandii a my w Polsce, jakoś musieliśmy to pogodzić, ale że jemu się też wtedy dziecko urodziło, kiedy mojs córka miała trzy miesiące,jego żona w Polsce rodziła, to się dobrze zgraliśmy☺
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 13:07   #2303
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A u mnie brat już jest chrzestnym mojej córki, męża siostra zmarła
Chrzestną będzie bratowa na 99% , z chrzestnym mamy problem,ale póki co to stawiamy na syna siostry męża, to już dorosły facet ☺

Nauka w szarej doopie 😑.Czekam na butelkę medeli i babymoov 😐

Którą huśtawkę wybrałaś, hybrydową? Ta huśtawka to u nas wybawienie ☺








Fisher price ma butelki? Idę poszperać po necie ☺

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------



Rozumiem, u mnie tak było za pierwszym razem, brat mieszkał w Holandii a my w Polsce, jakoś musieliśmy to pogodzić, ale że jemu się też wtedy dziecko urodziło, kiedy mojs córka miała trzy miesiące,jego żona w Polsce rodziła, to się dobrze zgraliśmy☺
Ma I to takie ładne
Bardzo długo Służyły siostrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1414674469940.jpg (39,3 KB, 23 załadowań)
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 13:24   #2304
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Ma I to takie ładne
Bardzo długo Służyły siostrze
No rzeczywiście ☺, ale nie kupię, bo w Nl niedostępne 😐. To moje dziecko jest tak uparte, zaciśnie usta i patrzy na mnie jakby myślał "i co mi zrobisz" 😉
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 13:52   #2305
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A u mnie brat już jest chrzestnym mojej córki, męża siostra zmarła
Chrzestną będzie bratowa na 99% , z chrzestnym mamy problem,ale póki co to stawiamy na syna siostry męża, to już dorosły facet 

Nauka w szarej doopie 😑.Czekam na butelkę medeli i babymoov 😐

Którą huśtawkę wybrałaś, hybrydową? Ta huśtawka to u nas wybawienie 
Fisher price ma butelki? Idę poszperać po necie 

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------


Rozumiem, u mnie tak było za pierwszym razem, brat mieszkał w Holandii a my w Polsce, jakoś musieliśmy to pogodzić, ale że jemu się też wtedy dziecko urodziło, kiedy mojs córka miała trzy miesiące,jego żona w Polsce rodziła, to się dobrze zgraliśmy


U nas to bedzie fajnie wyglądać, bo szwagier ma 31 lat i jest dość wysoki ok 185cm, a moja siostra to przy nim dzieciak, bo ma dopiero 17l i 165cm...
A huśtawkę kupiłam taka jak Ty masz, a raczej Filip...😊
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 13:54   #2306
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Mam dość już mojego kota,nie dość, że dziecko muszę bardziej pilnować, jego pokoju to jeszcze zabawek.Właśnie przeszedł się po macie i mikro dziurki zrobione 😠.Nie ma długich pazurów a jednak szkody narobił.Razi mnie to bo to nowa mata, jeszcze dziecko tam dobrze się nie pobawiło a ta już tam siedziała.Normalnie robię się agresywna kiedy kot rusza małego rzeczy a nie mogę być wszędzie.Czy ja muszę już wszystko chować 😑?

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulina Darek Pokaż wiadomość
U nas to bedzie fajnie wyglądać, bo szwagier ma 31 lat i jest dość wysoki ok 185cm, a moja siostra to przy nim dzieciak, bo ma dopiero 17l i 165cm...
A huśtawkę kupiłam taka jak Ty masz, a raczej Filip...😊
U mnie mój brat miał 24 lata a chrzestna po 40 😆, teraz chrzestni będą w podobnym wieku ☺
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 14:00   #2307
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Mam dość już mojego kota,nie dość, że dziecko muszę bardziej pilnować, jego pokoju to jeszcze zabawek.Właśnie przeszedł się po macie i mikro dziurki zrobione 😠.Nie ma długich pazurów a jednak szkody narobił.Razi mnie to bo to nowa mata, jeszcze dziecko tam dobrze się nie pobawiło a ta już tam siedziała.Normalnie robię się agresywna kiedy kot rusza małego rzeczy a nie mogę być wszędzie.Czy ja muszę już wszystko chować 😑?

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------



U mnie mój brat miał 24 lata a chrzestna po 40 😆, teraz chrzestni będą w podobnym wieku ☺

Ja tak mam z psem wiem ze krzywdy nie zrobi,ale chodzi za małym krok w krok.Spi w kołysce to ten pod,rozłożę leżaczek bujaczek - ten obok,rozkładam matę a ten leży juz koło mieszka . I nie przeszkadza mi to jeśli chodzi o dwie pierwsze rzeczy,ale o matę mam focha bo to jednak pies i lata czasem na ogród sie załatwić a potem leży na niej:/ wiec pilnuje jak rozkładam

Latte teściowa juz jutro wyjeżdża,uff


"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem..."
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 14:03   #2308
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
Ja tak mam z psem wiem ze krzywdy nie zrobi,ale chodzi za małym krok w krok.Spi w kołysce to ten pod,rozłożę leżaczek bujaczek - ten obok,rozkładam matę a ten leży juz koło mieszka . I nie przeszkadza mi to jeśli chodzi o dwie pierwsze rzeczy,ale o matę mam focha bo to jednak pies i lata czasem na ogród sie załatwić a potem leży na niej:/ wiec pilnuje jak rozkładam

Latte teściowa juz jutro wyjeżdża,uff


"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem..."
To przynajmniej jest obok a mój kot jest zawsze "w" i wiem że jest zazdrosny, tylko patrzeć jak nasika 😠
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 14:07   #2309
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

waszym zdaniem to wstyd ubrac dzieciaczka w pajaca czy spiochy na co dzien ? Bo dzis zostalam pojechana o to,ze zakladam dziecku pajaca jak wychodzimy "do ludzi"... pff ale kurcze ja uwielbiam swoje dziecko w pajacyku czy spiochach,bo wtedy taki slodki dzidzius z niego jest i czasem go tak ubieram...


A po za tym bylismy na usg brzucha i wsio ok i pytalam goscia czy na nfz moge zrobic usg bioder to powiedzial ze jak najbardziej. To mowie ze moja pediatra (juz w sumie eks) twierdzi ze tylko prywatnie to mi powiedzial ze widocznie moja pediatrka bardzo pazerna na pieniadze i zaczal sie smiac... ehh.a ja sie dziwie czemu wszyscy robia usg bioder na nfz skoro niby nie mozna.. o nie ja takiego chamstwa nie zniose po co tak klamac ?

Wysłane z mojego HUAWEI Y530-U00
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 14:15   #2310
slodziatek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 554
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Paulina Darek Pokaż wiadomość
U nas chrzestni byli znani odkąd zaszłam w ciazę... Maz ma jednego brata, wiec on i moja siostra... 😀

Anetko a tak z innej beczki jak tam nauka picia z butelki przez Filipka...?? A dzis przyszła nasza huśtawka Bright Stars... ️
i jak ta huśtawka bo ja właśnie chcę zamówić?
__________________
zapraszam na mój blog z przepisami dla przyszłych mam z cukrzycą ciążową
http://www.slodziutkamama.blogspot.com/
slodziatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-06 22:34:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.