Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-24, 19:46   #1591
201609201022
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 48
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

[QUOTE=Wanilka5;48653658]

201609201022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 20:49   #1592
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

[QUOTE=Armani100;48662118]
Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość


jaki zadwolony kolega
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 21:39   #1593
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez aeris88 Pokaż wiadomość
Dzis wieczorem zobacze mojego obcokrajowca, juz jest w drodze... Po robocie wsiadam w pociag i dluga Tylko jak tu sie teraz skupic na pracy
No to trzymam kciuki i sama jestem ciekawa jak Wam poszło

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
jaki zadwolony kolega
wystąpił zaciesz w związku z ostatnim przyznaniem racji?
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 21:45   #1594
201609201022
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 48
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

[QUOTE=Wanilka5;48663102]
Cytat:
Napisane przez Armani100 Pokaż wiadomość

jaki zadwolony kolega
nie pamiętam kiedy ostatnio dostałem buziaka...
201609201022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 18:48   #1595
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Witajcie dziewczyny
Trochę mnie tu nie było, zaangażowałam się chwilowo w pewną znajomość internetową z obcokrajowcem (na fejsie dołączyłam do takiej grupy, gdzie obcokrajowcy przebywający w moim mieście oferują swój native język za pomoc w angielskim lub polskim). Najpierw rozmawialiśmy na fejsie, potem na skype, bo on krótkotrwale przebywa za granicą. Facet rewelacyjny, singiel, bezdzietny, wykształcony. Taka gwiazdka z nieba mi spadła Powiem Wam, że stara jestem a taka głupia Wystarczyło parę dłuższych rozmów i po mnie wiecie to nerwowe sprawdzanie komórki czekając na sms, codziennie rozmowy na skype, czułe słówka niestety w momencie ustalania terminu ewentualnego spotkania face to face koleś zaczął się dość dziwnie zachowywać - od początku to on był "siłą napędową" tej znajomości, teraz generalnie milczy, gdy napiszę do niego to albo bez odzewu albo łaskawie mi odpisze, ale nie ma już tego "czegoś", czuję, że się narzucam. Tylko, że to on pierwszy zaproponował spotkanie, ja tylko chciałam doprecyzować termin !!
Ehh, sama już nie wiem Mam wrażenie, że on się przestraszył i wycofuje się, ja natomiast po tylu miesiącach posuchy za dużo sobie nawyobrażałam teraz muszę powoli przestać myśleć i odzwyczaić się. Faceci są dziwni, a ci z internetu to już w ogóle zagadka
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 21:06   #1596
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

[QUOTE=Armani100;48664076]
Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość

nie pamiętam kiedy ostatnio dostałem buziaka...
to milo mi

Basiekk-no wlasnie dziwne zachowanie tego faceta...
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 11:13   #1597
MajowaMilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 70
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Trochę mnie tu nie było, zaangażowałam się chwilowo w pewną znajomość internetową z obcokrajowcem (na fejsie dołączyłam do takiej grupy, gdzie obcokrajowcy przebywający w moim mieście oferują swój native język za pomoc w angielskim lub polskim). Najpierw rozmawialiśmy na fejsie, potem na skype, bo on krótkotrwale przebywa za granicą. Facet rewelacyjny, singiel, bezdzietny, wykształcony. Taka gwiazdka z nieba mi spadła Powiem Wam, że stara jestem a taka głupia Wystarczyło parę dłuższych rozmów i po mnie wiecie to nerwowe sprawdzanie komórki czekając na sms, codziennie rozmowy na skype, czułe słówka niestety w momencie ustalania terminu ewentualnego spotkania face to face koleś zaczął się dość dziwnie zachowywać - od początku to on był "siłą napędową" tej znajomości, teraz generalnie milczy, gdy napiszę do niego to albo bez odzewu albo łaskawie mi odpisze, ale nie ma już tego "czegoś", czuję, że się narzucam. Tylko, że to on pierwszy zaproponował spotkanie, ja tylko chciałam doprecyzować termin !!
Ehh, sama już nie wiem Mam wrażenie, że on się przestraszył i wycofuje się, ja natomiast po tylu miesiącach posuchy za dużo sobie nawyobrażałam teraz muszę powoli przestać myśleć i odzwyczaić się. Faceci są dziwni, a ci z internetu to już w ogóle zagadka
Miałam podobną sytuację, koleś super, nalegał na spotkanie, trochę się opierałam, potem się zgodziłam i cisza. Nie wiem, może z facetami niektórymi tak jest, że lubią gonić króliczka i tylko o to im chodzi, a potem tracą zainteresowanie? Ja odpuściłam, ale Ty może jeszcze spróbuj? Nic nie tracisz
MajowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-26, 12:38   #1598
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Trochę mnie tu nie było, zaangażowałam się chwilowo w pewną znajomość internetową z obcokrajowcem (na fejsie dołączyłam do takiej grupy, gdzie obcokrajowcy przebywający w moim mieście oferują swój native język za pomoc w angielskim lub polskim). Najpierw rozmawialiśmy na fejsie, potem na skype, bo on krótkotrwale przebywa za granicą. Facet rewelacyjny, singiel, bezdzietny, wykształcony. Taka gwiazdka z nieba mi spadła Powiem Wam, że stara jestem a taka głupia Wystarczyło parę dłuższych rozmów i po mnie wiecie to nerwowe sprawdzanie komórki czekając na sms, codziennie rozmowy na skype, czułe słówka niestety w momencie ustalania terminu ewentualnego spotkania face to face koleś zaczął się dość dziwnie zachowywać - od początku to on był "siłą napędową" tej znajomości, teraz generalnie milczy, gdy napiszę do niego to albo bez odzewu albo łaskawie mi odpisze, ale nie ma już tego "czegoś", czuję, że się narzucam. Tylko, że to on pierwszy zaproponował spotkanie, ja tylko chciałam doprecyzować termin !!
Ehh, sama już nie wiem Mam wrażenie, że on się przestraszył i wycofuje się, ja natomiast po tylu miesiącach posuchy za dużo sobie nawyobrażałam teraz muszę powoli przestać myśleć i odzwyczaić się. Faceci są dziwni, a ci z internetu to już w ogóle zagadka
a ja kompletnie poza tematem wątku ( choć też jestem 25 letnią singielką dlatego was podczytywałam)jak się nazywa ta grupa? bo interesują mnie takie konwersacje właśnie
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 19:14   #1599
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
a ja kompletnie poza tematem wątku ( choć też jestem 25 letnią singielką dlatego was podczytywałam)jak się nazywa ta grupa? bo interesują mnie takie konwersacje właśnie
taka nazwa jak nazwa watku

a gadamy tu o wszystkim--pracy,zyciu,studiach,szuk aniu 2 polowki
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 21:41   #1600
aeris88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 35
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Po tym weekendzie chyba moge opuscic to grono, chociaz chetnie bede Was czytac Moj obcokrajowiec z internetu okazal sie strzalem w dziesiatke, zaiskrzylo od razu, juz teraz w pociagu planuje kolejny przyjazd do Polski ;D
aeris88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 21:59   #1601
201609201022
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 48
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

[QUOTE=MajowaMilka;4867848 9]
Nie wiem, może z facetami niektórymi tak jest, że lubią gonić króliczka i tylko o to im chodzi, a potem tracą zainteresowanie?

możliwe że i takie są przypadki...
,ale jest też druga strona medalu... może po prostu po spotkaniu okazało się że nie jesteś w jego typie,nie wiadomo co sobie pomyślał dokładnie...
Eh... czy to partner czy partnerka,no musi mieć to coś w oku co przyciągnie i zatrzyma
201609201022 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-26, 22:02   #1602
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez aeris88 Pokaż wiadomość
Po tym weekendzie chyba moge opuscic to grono, chociaz chetnie bede Was czytac Moj obcokrajowiec z internetu okazal sie strzalem w dziesiatke, zaiskrzylo od razu, juz teraz w pociagu planuje kolejny przyjazd do Polski ;D
SUPER!!! Ach, pamiętam jak o nim pisałaś, fantastycznie, że zaskoczyło
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 08:17   #1603
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
taka nazwa jak nazwa watku

a gadamy tu o wszystkim--pracy,zyciu,studiach,szuk aniu 2 polowki
hm mi chodziło o ta grupe na fb do wymiany nauk języków
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 08:24   #1604
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Armani100 Pokaż wiadomość
nie pamiętam kiedy ostatnio dostałem buziaka...
Armani100, tak a propos. trochę u nas już jesteś, może napisz coś o sobie?

Cytat:
Napisane przez aeris88 Pokaż wiadomość
Po tym weekendzie chyba moge opuscic to grono, chociaz chetnie bede Was czytac Moj obcokrajowiec z internetu okazal sie strzalem w dziesiatke, zaiskrzylo od razu, juz teraz w pociagu planuje kolejny przyjazd do Polski ;D
gratulacje. Szczęścia zatem dla Was. A przypomnij, który portal randkowy Wam dopomógł?

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
hm mi chodziło o ta grupe na fb do wymiany nauk języków
Też się chętnie dowiem
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 13:30   #1605
guerlainkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez aeris88 Pokaż wiadomość
Po tym weekendzie chyba moge opuscic to grono, chociaz chetnie bede Was czytac Moj obcokrajowiec z internetu okazal sie strzalem w dziesiatke, zaiskrzylo od razu, juz teraz w pociagu planuje kolejny przyjazd do Polski ;D

Super gdzie w internecie go poznałaś?

U mnie bez zmian :/ fajny weekend w innym mieście, ale to tyle. Napisałam do tego pana, z którym się trochę pospotykałam (ten wiecznie zapracowny, co się przytulał dla funu i dokonywał psychoanalizy). Zapytałam co u niego i że dziwi mnie jego zachowanie i stwarzanie problemu, bo tak się zarzekał jaki to on szlachetny i nie urywa tak kontaktu. Aha, jasne Dodałam, że szkoda, że nie miał takiego problemu z rozpięciem stanika (głupia sytuacja, objął mnie i przez bluzkę mi rozpiął, dla funu... za co dostał ochrzan ode mnie). Wyszły dwa krótkie zdania. Odczytał. Cisza. Delete. I już. Jednak kolejny niedojrzały prawie 30latek... a tak przynajmniej mam już jasną sytuację i pa.


Jakieś sukcesy jeszcze u kogoś?
guerlainkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 15:04   #1606
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Hej. Przez jakiś czas Was tylko podczytywałam gdyż traciłam czas na pewnego "dojrzałego" Pana.
Jak widać, niepotrzebnie.
Facet 33 lata, niedojrzały, nie wie czego chce, nie ma ułożonego życia, i widzę, że chce się tylko bawić. cóż



Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
hm mi chodziło o ta grupe na fb do wymiany nauk języków
ja też jestem ciekawa...?


pozdrawiam
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 18:31   #1607
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
hm mi chodziło o ta grupe na fb do wymiany nauk języków
aha,,,,
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 20:41   #1608
201609201022
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 48
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

[QUOTE=Kirenne;48688262]Armani100, tak a propos. trochę u nas już jesteś, może napisz coś o sobie?

"Jesteś"piszemy z dużej litery żeby okazać szacunek drugiej osobie,chyba że na to nie zasługuje...

Postawiłaś mnie teraz pod ścianę przed wszystkimi kobietami, ale właśnie... jestem tu tylko trochę więc nie muszę się rozpisywać już teraz prawda?
Jestem Michał,mam 31 lat,dobre serduszko,niebieskie oczy,kocham Pana Boga,muzykę,śpiew i góry
Szczegóły na pw.
201609201022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 20:42   #1609
aeris88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 35
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
gratulacje. Szczęścia zatem dla Was. A przypomnij, który portal randkowy Wam dopomógł?
Hmm... nie byl to portal randkowy Tylko czat na polsko-czeskim serwerze gry :P Na poczatku myslalam, ze fajnie, bo sobie podszkole jezyk i tyle.... No coz, skonczylo sie 3dniowa randka :P
I zycze Wam tez zebyscie w koncu trafily na kogos normalnego, bo az mi sie przykro robi, ze tak fajne dziewczyny wciaz trafiaja na jakichs beznadziejnych typow...
aeris88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 22:05   #1610
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Armani100 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Armani100, tak a propos. trochę u nas już jesteś, może napisz coś o sobie?

"Jesteś"piszemy z dużej litery żeby okazać szacunek drugiej osobie,chyba że na to nie zasługuje...


Postawiłaś mnie teraz pod ścianę przed wszystkimi kobietami, ale właśnie... jestem tu tylko trochę więc nie muszę się rozpisywać już teraz prawda?
Jestem Michał,mam 31 lat,dobre serduszko,niebieskie oczy,kocham Pana Boga,muzykę,śpiew i góry
Szczegóły na pw.
Akurat w tym zdaniu wielką literą to powinnam napisać "trochę". Wg mojej wiedzy innych błędów językowo-obyczajowych nie ma

Cytat:
Napisane przez aeris88 Pokaż wiadomość
Hmm... nie byl to portal randkowy Tylko czat na polsko-czeskim serwerze gry :P Na poczatku myslalam, ze fajnie, bo sobie podszkole jezyk i tyle.... No coz, skonczylo sie 3dniowa randka :P
I zycze Wam tez zebyscie w koncu trafily na kogos normalnego, bo az mi sie przykro robi, ze tak fajne dziewczyny wciaz trafiaja na jakichs beznadziejnych typow...
Kurcze, że akurat tam się znaleźliście. Hehe...
Też sobie życzę fajnego partnera. Dzięki

Edytowane przez Kirenne
Czas edycji: 2014-10-27 o 22:08
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 08:42   #1611
aeris88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 35
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Swietne miejsce, mala konkurencja, jest w czym przebierac
aeris88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 18:54   #1612
201609201022
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 48
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez aeris88 Pokaż wiadomość
Swietne miejsce, mala konkurencja, jest w czym przebierac
Fakt że trudno jest trafić na odpowiednią partnerkę/partnera na naszych portalach randkowych ale chyba też jest w czym przebierać?
Sam nie raz trafiałem na profile kobiet które na pierwsze wrażenie wręcz powalały na kolana,serce wtedy nabiera wyższych obrotów,bywały nieprzespane noce itd.
Oczywiście pozostaje kwestia dopasowania charakteru bo to chyba najważniejsze ale z tym to różnie bywa niestety...

"...Czegoś wciąż mi brak,
Przecież wszystko mam,
Nie zrozumie nigdy mnie,
Ten,kto nie jest sam..."
201609201022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 19:41   #1613
aeris88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 35
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Mialam na mysli bardziej to, ze w grach, gdy juz sie jest zdemaskowanym jako kobieta, nagle znajdzie sie wianuszek rycerzy w lsniacych zbrojach, ktorzy chca pomoc dziewoi, a przy okazji i moze zabajerowac :P

Taaak, dopasowanie charakterow to podstawa (szczegolnie jak sie jest paskuda tak jak ja), bez tego nie zdecydowalabym sie spedzic ponad 2 dni z kims, kogo na dobra sprawe kompletnie nie znam... Co prawda mogl podkolorowac nieco swoj obraz - dlatego bylam w bezpiecznym polozeniu, bo znajdowalam sie niejako 'u siebie' i ucieczka nie bylaby trudna, ale nie bylo takiej potrzeby
aeris88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 20:26   #1614
201609201022
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 48
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez aeris88 Pokaż wiadomość
Mialam na mysli bardziej to, ze w grach, gdy juz sie jest zdemaskowanym jako kobieta, nagle znajdzie sie wianuszek rycerzy w lsniacych zbrojach, ktorzy chca pomoc dziewoi, a przy okazji i moze zabajerowac :P

Taaak, dopasowanie charakterow to podstawa (szczegolnie jak sie jest paskuda tak jak ja), bez tego nie zdecydowalabym sie spedzic ponad 2 dni z kims, kogo na dobra sprawe kompletnie nie znam... Co prawda mogl podkolorowac nieco swoj obraz - dlatego bylam w bezpiecznym polozeniu, bo znajdowalam sie niejako 'u siebie' i ucieczka nie bylaby trudna, ale nie bylo takiej potrzeby
Ja to chyba nie grałem jeszcze w gry online (jakoś mnie do tego nigdy nie ciągnęło),więc nie wiem jak to jest poznać kogoś w taki sposób,
ale każdy sposób jest dobry jeśli tylko trafimy na właściwą osobę.
Hej! nie oceniaj siebie tak nisko
201609201022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 20:59   #1615
topdong
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 647
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Czytam te Wasze relacje z randek i jak czytam co za faceci się trafiają, to robią mi się oczy jak 5 zł O_O W takim wieku rzucać tekstami "co tam?" i nie zaproponować żadnego miejsca na spotkanie...A tu kolega Armani wrzucił dobrą nutę zespołu Piękni i Młodzi, klip nagrany m.in. przy plaży w Gdyni, jedno z moich ulubionych miejsc. Stałem się niedawno fanem zwiedzania ciekawych zakątków w tych rejonach z pięknymi widokami, mogę się pochwalić swoją perełką
http://i.imgur.com/Ilal1Vf.jpg

Chyba sam niedługo zajrzę na te portale, ciekawe czy są tam jakieś ogarnięte panie :P
topdong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 10:05   #1616
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

A co tu taka cisza ?? Wszyscy na randkach
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 11:15   #1617
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez koralik124 Pokaż wiadomość
A co tu taka cisza ?? Wszyscy na randkach
taaa... chciala bym
Wczoraj mialam miec drugie spotkanie z panem pozanym na badoo ale niestety sie rozchorowal i nie wyszlo tak wiec pewnie w niedziele sie zobaczymy.
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 11:19   #1618
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Zorzoli głowa do góry ważne że jakaś perspektywa jest
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 12:01   #1619
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez koralik124 Pokaż wiadomość
A co tu taka cisza ?? Wszyscy na randkach
Też właśnie koraliku124 tak zerkam tutaj i nie ma za dużego "gwaru"
Chyba musimy zrobić hałas

Edytowane przez Kirenne
Czas edycji: 2014-10-30 o 12:18
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 12:02   #1620
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Hałas ....z przyjemnością
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 11:12:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.