Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-13, 11:05   #91
hałas
Wiele hałasu o nic.
 
Avatar hałas
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zachodnniopomorskie
Wiadomości: 385
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Pierwszy wiek ok. 14 lat-siedzi w pace więc paczki bym przesyłała,
Drugi wiek ok. 15 lat (bardzo krótki bo zaledwie 3m-s epizod w moim życiu), nierób i alkocholik, niewydarzony piłkarz który ma w drodze drugie dziecko,
Trzeci wiek 15 lat, wielka miłość, "pierwszy raz", 3 lata razem myslałam ze to ten na całe zycie, rozstaliśmy się bo uznaliśmy że nić nas nie łaczy, wyjechał do Szkocjii, do tej pory dowiaduje sie jak naprawde wyglądał "nasz" związek, mitoman i kłamca okrutny,
Czwarty i obecny, 3,5 roku razem planujemy zaręczyny 1.06.2007, nic więcej chyba nie musze pisac
__________________
Na ochronę przed hałasem organizm zużywa ogromne ilości energii.
hałas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 22:02   #92
memka87
Raczkowanie
 
Avatar memka87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Manchester/Śląsk
Wiadomości: 432
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

moj pierwszy to zarazem moj ostatni (mam nadzieje) i mysle ze z nim bedzie mi o niebo lepiej niz z wszystkimi innymi ktorzy mi sie do tej pory podobali (ale z ktorymi nie bylam). 15 sierpnia 07 nasz slub mam nadzieje ze za jakies 5 lat przeczytam to co teraz napisalam i ze sie z tym zgodze...
memka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 09:29   #93
nutella.a
Raczkowanie
 
Avatar nutella.a
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: przed komputerem
Wiadomości: 492
GG do nutella.a
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Gdybym wyszła za:
- pierwszego: byłabym samotną matką - odszedł od swojej żony i dziecka
- drugiego: byłabym po rozwodzie
- trzeciego: zbierałabym na prawnika żeby go z pierdla wyciągnąć
- czwartego: wiodła bym spokojne i niezwykłle nudne życie przy boku stróża na wysypisku śmieci
- za piątego - hmmmm... Zobaczymy kiedy powiemy sobie "tak"
__________________
7.08.2010
nutella.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 12:27   #94
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

1- ciagle zastanawialabym sie z kim mnie dzis zdradza i czy w ogole trafi do domu (mial problemy z pamiecia po wypadku)
2- co dzis za *******y wymysla i kogo straszy swoja osoba i pewnie do dnia dzisiejszego jedyne zbliżenie to 3majnie sie za raczki-strasznie niesmialy byl.
3- ciagle siedzielibysmy w domu... zero rozrywek, zero znajomych.

ehh same swiry
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 12:44   #95
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

czytam, czytam i zastanawiam się, co o nas pisaliby nasi byli mężczyźni
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 13:09   #96
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Hihihi...ale sie nasmialam kobitki. Myslalam, ze to beznadziejny watek, bo po co gdybac skoro wybralysmy tego wlasnie. A jednak czasami warto pomyslec, zeby jeszcze raz sie przekonac, ze wybralysmy dobrze..ze nasze serducho rowniez sie nie myli w tych sprawach. W kazdym badz razie ja..ja w sumie nie mialam zadnego konkretnego faceta wczeniej...same przyglupy mi sie trafialy, wiec konczylo sie szybciej niz sie zaczelo.
1- poplakal sie jak mu powiedzialam, ze wole na razie przyjazn i poznanie sie, bo po tygodniu to o niczym wiecej marzyc nie mozna - pewnie plakalby mi co wieczor, a ja bawilabym sie w matke - pocieszycielke (zaznaczam, ze mial 23 lata)
2 - byl strasznie niesmialy i co prawda studiowal budowlanke, wiec moze i postawilby mi piekny domek z ogrodem, ale co z tego, skoro zanudzilabym sie z nim na smierc...siedzialabym z nim w domku i skonczylabym pewnie jako kura domowa - bo krowkami on by sie pewnie zajmowal
3 - poznalismy sie przez moja kolezanke. Byl Wlochem, pisalismy do siebie, az w koncu, kiedy pojechalam do Wloch, przyjechal do mnie...mmm...zloty chlopak..bez zebow i dlugimi obslizlymi wlosami. Skonczylabym jako zona pekusisty, ktory na imprezie liczyl sobie palce..no i strasznie seplenil. Ale nawet gdyby wstawil sobie zeby, to chyba nic z tego by nie bylo..hahaha
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 13:17   #97
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

1- popijałabym piwo, słuchała rosyjskiego techno...no comments
2- chodziłabym na punk koncerty i tańczyła pogo także upijając się piwem
z obecnym też pije piwo czasem ale prócz tego robie wiele wiele innych CIEKAWYCH rzeczy, i tak na marginesie go po prostu kocham w porównaniu do innych a tesciową pomimo, że mam sztywną to i tak jej nie zamienie
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-14, 19:17   #98
porkypine
Przyczajenie
 
Avatar porkypine
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 9
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

No ja raczej byłabym już dawno po rozwodzie, oglądał się za innymi, ciągle mówił mi że to czy tamto robie nie tak - a ja głupia myślałam że tak to właśnie ma być
porkypine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 12:14   #99
betif81
Przyczajenie
 
Avatar betif81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 8
GG do betif81
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

hehe ja to z:
1- siedzialabym z domu nudzac sie niemiłosiernie bo napewno do pracy by mnie nie puscil po pewnym czasie napewno bym wybuchla i odeszla od niego.
2- musialabym charowac po 24 h zeby jakos utrzymac dom bo on przeciez nie pojdzie do pracy za 1000 na reke
3- oprucz pracy nie moglabym nigdzie wychodzic bo odrazu podejrzewalby zdrade

tak juz jest dziewczyny!!! minusy sie widzi dopiero po rozstaniu!
betif81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 10:18   #100
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

heh super watek, gratuluje autorce pomyslu
gdybym ja wyszła za mąż za mojego pierwszego chlopaka to bylabym teraz albo po rozwodzie albo bardzo blisko rozwodu wiodąc zycie z facetem ktory w ostatecznosci (po naszym rozstaniu juz) nawet nie skonczył liceum bo uznał ze to nie dla niego!! Nie znalazł żadnej pracy, nic nie robil, udawal ze konczy cos zaocznie a poza tym byl niesamowicie emocjonalny i wrazliwy co glownie przejawialo sie w tym ze wszystko co złe miedzy nami to byla moja wina bo ja go nie rozumiem
gdybym wyszła za mąż za drugiego faceta to byłabym zoną kogos kto by dla mojego szczęscia nieba mi uchylił i zrobil dla mnie wszystko ale niestety zbyt zaabsorbowany byl moją osoba i moim zyciem i czulabym sie jak w klatce
gdybym wyszla za mąz za trzeciego to pewnie rozwiodlabym sie a raczej on by sie ze mna rozwiodl w ciagu max pol roku gdyz potrafil mnie zostawiac i wracac do mnie kilka razy w miesiącu
a za czwartego własnie wychodzę za mąz 10 maja 2008
__________________

Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 17:23   #101
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

... to miałabym bardzo nudne życie.

Jak dziś spotykam swoją pierwszą miłość (nawet czasami rozmawiamy), to nie potrafię się nadziwić jak ja z kimś takim wytrzymałam prawie 2 lata . Wygląda koszmarnie, niewiele ma do powiedzenia, w jego życiu nic zupełnie się nie dzieje. Ma beznadziejną pracę, mieszka w domu rodziców i z tego co się zorientowałam oni nadal kierują jego życiem. Takie życie to nie dla mnie. Jak ja dziękuję Bogu że to się w porę skończyło bo plany były poważne
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-13, 22:52   #102
kvetinka
Raczkowanie
 
Avatar kvetinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 212
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Cytat:
Napisane przez Tygrysiak Pokaż wiadomość
heh super watek, gratuluje autorce pomyslu
A dziękuje.
Naprawde ciekawe historie tu przeczytałam. A myślałam że tylko ja spotykałam takich niewdzięczników. Ale niektóre miały jeszcze gorzej. Obysmy więcej nie spotykały takich beznadziejnych przypadków. Chociaż zdaje sobie sprawe że to pobozne życzenie.
kvetinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 20:03   #103
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

hmmm nie mam pojęcia co by było gdyby ... on zmienił się tak jak ja .... być może moglibyśmy być szczęsliwi lub bylibysmy po rozwodzie .... cięzko powiedzieć co by było gdyby ....
wiem co jest teraz i nie oddałabym tego za zadne skarby
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 20:56   #104
chrobra
Raczkowanie
 
Avatar chrobra
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Gdybym wyszła za pierwszego, mieszkałabym na przedmieściu Wilna, z jego rodzicami i ciągle zastanawiałabym się czy musiałam poślubić bezrobotnego Litwińca tylko dlatego, że był pierwszym chłopakiem z którym się całowałam.
chrobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 11:11   #105
Karola_ol
Przyczajenie
 
Avatar Karola_ol
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Uśmiałam się No więc tak :
1. Gdybym wyszła za 1 ... okradł mnie, poszedł siedzieć(nie za to,za inne "pożyczenie sobie pieniędzy") dzięki Bogu że trwało to tak krótko...Na pewno szybciutko bym sie rozwiodła, bo nie wyobrażam sobie chodzenia na widzenia i grypsowania i przemycania tortu z pilnikiem w środku.
2. Byłabym współwłaścicielką kwiaciarni i żoną narcystycznego kłamczucha.
3. Byłabym żoną "marynarza", widzielibyśmy się tydzień w miesiącu i miałabym rogi do sufitu.
4. Ha! Byłabym teraz we Włoszech.
5. Dobry ale chorobliwie zazdrosny. Nie mogłabym wyjść na żadną imprezę (szału dostawał jak szłam sama,ale ze mną chodzic nie chciał), nie odzywałby się do mnie godzinami lub dniami bo kolega powiedział mi : Cześć.No i palił za dużo jointów. Rozwód na bank.
6. Obecny myślę że to jest TO.
Karola_ol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 11:15   #106
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Powiem za pare lat bo właśnie zamierzam wyjść za swojego pierwszego i mam nadzieje jedynego faceta
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 11:19   #107
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

fajny watek niezłe macie historie
ja właściwie nie mam pojęcia... z perspektywy czasu to może nawet byłabym szczęśliwa... a może wręcz przeciwnie.... chociaż myślę że jednak bym się nudziła no i ominęłoby mnie studenckie życie, duża strata
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 12:19   #108
Karola_82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 142
Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

1 - (2 lata zwiazku) - pewnie bylabym z 3 dzieckie w ciazy, on siedzialby w domu, popijal piwko, ogladal TV , a ja musialabym utrzymac dom

2 - (2,5 roku) - musialabym ciagle walczyc z jego siotra (potworzyca) i mowic mu ze jest wspanialy i na pewno wkrotce znajdzie prace ( w co bym z pewnoscia watpila)

3 ( 3 miesiace) - wiec nie ma co komentowac

4 (prawie 4 latam, moj narzeczony) - zobaczymy
__________________
Moje dwa M&Msy:
Maja 15.05.2009
Mikołaj 18.12.2011


Dieta (znowu): 178 cm / 64kg
Cel pt. "wakacje w sexy ciele"
do 1.06 - 9 kg (55kg)
Karola_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:22   #109
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

1.- bylabym teraz w anglii.on pracowalby na budownie a ja pewnie na zmywaku. no i pewnie studiow bym nie ukonczyla...

2- bylabym zona baaardzo uzdolnionego doktora ekonomii. mieszkalabym w wawie i pieknym apartamencie, ale....moj maz bylby pracoholikiem. nie widywalibysmy sie wcale. mialabym zlota karte kredytowa, moj wymarzony samochod i....tak naprawde bylabym sama....

3 - moj maz....jest super...a zlota karte tez mam
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 14:34   #110
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

byłabym bardzo nieszczęsliwa. Mój mąż byłby nieczułym, chorobliwie zazdrosnym facetem. Pewnie nie mogłabym spotykać się z przyjaciółkami, tak jak wtedy, gdy ze sobą byliśmy.
Mieszkałabym z nim i jego rodzicami, a awantury byłyby na porządku dziennym.

Jak to dobrze, że od niego odeszłam po tych 3 latach męczącego związku :/
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:50   #111
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Gdybym wyszła za chłoptasia,którego można uznać za pierwszego 'poważniejszego'(no heej,pierwszy raz to z nim się całowałam)to pewnie byłby dla mnie ciekawym obiektem badań psychologicznych,ponieważ w jego rodzinie były różne 'przypadki'.Mu też dziwnie z oczu patrzało...
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:56   #112
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Za pierwszego - miałabym w domu istną Nirvanę, chłopak stylizował się na Curta Cobaina.
Za drugiego - miałabym w domu dom rozpusty - podrywacz na jednej imprezie całował mnie, a za chwilę inną dziewczynę, w drugim pokoju.
Trzeci i obecny jest moim mężem. I to był zdecydowanie najlepszy wybór z całej trójki.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 16:13   #113
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Nie byłabym teraz najszczęsliwsza osoba na świecie
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 16:39   #114
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Cytat:
Napisane przez Karola_ol Pokaż wiadomość
Uśmiałam się No więc tak :
1. Gdybym wyszła za 1 ... okradł mnie, poszedł siedzieć(nie za to,za inne "pożyczenie sobie pieniędzy") dzięki Bogu że trwało to tak krótko...Na pewno szybciutko bym sie rozwiodła, bo nie wyobrażam sobie chodzenia na widzenia i grypsowania i przemycania tortu z pilnikiem w środku.
2. Byłabym współwłaścicielką kwiaciarni i żoną narcystycznego kłamczucha.
3. Byłabym żoną "marynarza", widzielibyśmy się tydzień w miesiącu i miałabym rogi do sufitu.
4. Ha! Byłabym teraz we Włoszech.
5. Dobry ale chorobliwie zazdrosny. Nie mogłabym wyjść na żadną imprezę (szału dostawał jak szłam sama,ale ze mną chodzic nie chciał), nie odzywałby się do mnie godzinami lub dniami bo kolega powiedział mi : Cześć.No i palił za dużo jointów. Rozwód na bank.
6. Obecny myślę że to jest TO.
Karola_ol, uśmiałam sie do łez... boskie poczucie humoru
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 17:48   #115
czerybka
Raczkowanie
 
Avatar czerybka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wiatrakowo
Wiadomości: 331
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

hehe świetny wątek
1.związek "bardzo" poważny bo 2,5 letni. z nim pierwszy raz się pocałowałam. mój sąsiad którego od czasu do czasu widuje gdy przyjeżdżam do domu rodzinnego. szczerze powiem ze z perspektywy czasu zastanawiam się co ja w nim widziałam. nauke zakończył na podstawówce bo zawodówki nie uskończył. pracuje jak mu się chce i kiedy chce. mieszkałabym kątem u jego rodziców bez perspektywy własnego mieszkania. związek zakończył by się pewnie rozwodem bo nawet rozmówca z niego kiepski.
2.hmmm. związek przetrwał 15 miesiecy. miałabym dobre zycie ale... no zawsze jest to ale... byłam z nim gdy miałam 15/16 lat a on już mi o domku z białym płotkiem i budzie z pieskiem nawijał. zresztą zamknął by mnie w złotej klatce i nie wypuszczał (chyba że do wc, gorzej jakby wstawił je do klatki ) zazdrośnik ogromny. pewnie też rozwód.
3.byłabym we Włoszech. jego rodzice wyrzuciliby nas z domu. a teraz jeździłaby z nim tirem a ten wielki samochód byłby naszym domem...
4. obecny... jestem szczęśliwa i niech tak zostanie.
czerybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 09:53   #116
DrGandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zależy kiedy ;)
Wiadomości: 1 022
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

ja gdybym wyszła za swojego pierwszego, na pewno nie miałabym tego co mam. Bardzo się ciesze, ze się rozstaliśmy, bo pewnie teraz niańczyłabym stado dzieciaków i czekalabym łaskawie na zapomogę z mopsu. A mój "niedoszły mąż" czytałby gazetę i robiłby mi awantury o wszystko.
Tak by właśnie wyglądało życie u jego boku...
Na szczęście zmądrzałam w odpowiednim momencie
__________________
DrGandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 06:51   #117
Yazowa
Raczkowanie
 
Avatar Yazowa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kłodzko
Wiadomości: 230
GG do Yazowa
Wink Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

gdybym wyszła za pierwszego to bylibyśmy już razem 13 lat, 10 lat mieszkalibyśmy w Atenach, byłabym samotna- z dala od domu, miałabym 10 lat przepracowanych- na czarno i rogi którymi samoloty bym strącała.
__________________
---Żyj byś walczył. Walcz byś zwalczył. Kochaj byś się cierpieć nauczył---
Yazowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 07:23   #118
Yóu si di na
Raczkowanie
 
Avatar Yóu si di na
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

1 - byłabym zdradzana i pewnie ciągle musiałabym czekać az mąz laskawie wroci do domu, znosić ciągłe spóźnianie się, nie dotrzymywanie słowa itd.
2 - byłabym z narkomanem bez honoru i bez manier, ktory ma problemy z prawem. Więc nie dość, że musiałabym znosić jego 'nadużywanie' pewnych srodków odużających to jeszcze słuchać nad głową ciągłego bekania, przepuszczać go w drzwiach bo nigdy na to nie wpadnie, że powinnam wejść pierwsza, to jeszcze wstydzić się za niego przed innymi. A może i odwiedzać go w więziuniu (chociaż tam nie jest, ale nigdy nic nie wiadomo...) Aż mnie strzacha jak o nim pomysle
Yóu si di na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 21:39   #119
sylvetti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 76
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Gdybym ułozyła sobie życie z pierwszym facetem, to aktualnie pewno byłabym żoną "wojskowego" Myślę, że byłabym szczęsliwa, aczkolwiek trudno tak "gdybać".
Gdybym powiedziała "tak" drugiemu, to obecnie byłabym kobietą, która prezentowałąby sobą syndrom wyuczonej bezradności mąż by mnie torturował psychicznie, twierdząc, że to on "męzczyzna" wie najlepiej co i kiedy trzeba Bogu niech będa dzieki, że to się rozleciało

A jesli wyjdę za mąż za mojego obecnego faceta to Wam napisze
sylvetti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 23:16   #120
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Ciekawy watek

Gdybym wyszla za pierwszego (mialam 16 lat, bylismy razem 9 miesiecy) - bylabym zona doktora budownictwa i maszyn roboczych, od tygodnia bylabym mama chlopczyka (uff co za ulga bo ja chce dziewczynke :hihihi:, mieszkala w malym mieszkanku w bloku z psem i kotem.
Gdybym wyszla za drugiego (mialam 17 lat, bylismy razem 6 lat) czulabym sie bezpiecznie ale nieco znudzona. Wszystkie komputery sprawnie by dzialaly, zdolny informayk byl
Gdybym wyszla za 3 (23 lata, razem 2 tygodnie) bylabym jego 2 zona i miala synka z jego poprzedniego malzenstwa. Nie interesuje mnie on zbytnio.
za 4 (23 lata, razem 1 miesiac) - zona agenta nieruchomosci, wiem ze bylabym bardzo szczesliwa, bo nosil mnie na rekach i czytal w moich myslach (no ale coz byla wrocila po 6 latach)
za 5 (23 lata, miesiac razem bo wyjechalam do UK) zona managera projektu (w Pozku zarzadzal budowa kilku biurowcow), czytalabym duzo o polityce i jezdzila co wieczor na basen. Bylabym glucha na prawe ucho, bo strasznie chrapal
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.