w poszukiwaniu pasji :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-28, 21:58   #1
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514

w poszukiwaniu pasji :)


Nie wiem czy jestem jedyna, ale "dokucza" mi brak pasji.
Chciałabym znaleźć coś czego robienie dawałoby mi taką jakby to określić satysfakcję? radość?
Coś co wypełniałoby część mojego wolnego czasu.

Chodzi o coś raczej "przyziemnego", jeśli chodzi o podróże - kocham, ale mam małe, że tak powiem pole manewru, bo jeszcze się uczę [w szkole] i jestem na utrzymaniu rodziców.

Acha, szukam czegoś, że tak powiem dodatkowego, niezwiązanego ze szkołą/uczelnią tzn. że dążę do pogłębiania wiedzy, zdobywania doświadczenia w jakiejś dziedzinie raczej sama, we własnym zakresie, z czystej przyjemności.

Wiem, że nie da się znaleźć ot, tak, tylko ja nie wiem jak się do tego zabrać. Spróbować wszystkiego po kolei, aż powiem sobie "mam! znalazłam!"

Chętnie poczytam o waszych pasjach, a przede wszystkim o tym ja je odkryłyście.

Jeśli jest wątek o tym klimacie, proszę modów o połączenie.
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 22:01   #2
Strawberry Kitty
Raczkowanie
 
Avatar Strawberry Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 108
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

mam wiele zainteresowań, ale pasja jest tylko jedna SŁODYCZE
Strawberry Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 22:11   #3
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

jeśli słodycze można zaliczyć do pasji, to mam już jedną
niestety niezdrową i kaloryczną która zmienia się w wałeczki tłuszczu, a to mnie nie satysfakcjonuje.

edit: nie chodzi mi co coś w stylu: lubię muzykę i filmy, bo to chyba każdy lubi i chyba nie ma w tym nic nadzwyczajnego
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 22:20   #4
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

racja, że muzykę lubi pewnie każdy ale to może byc prawdziwa pasja. Ja np. postanowiłam, że dowiem się wszystkiego czego bedę mogła o moim ulubionym rodzaju muzyki. Czytam więc wiele książek o historii tej muzyki, przesłuchuje dziesiątki płyt i uczę się grać
Chociaż rzeczywiście...zawsze chciałam miec jakąś wyjątkową pasję. No nie wiem..np jazda konna czy coś. Problemem jest to, że zanim się poświęcimy jakiejś pasji, przeważnie musimy mieć na to fundusze.
Chętnie poczytam o pasjach Wizażanek
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 22:22   #5
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
Spróbować wszystkiego po kolei, aż powiem sobie "mam! znalazłam!"
Tak, włąsnie tak odnajduje sie swoja pasję Przynajmniej tak mi sie wydaje
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 22:54   #6
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

Cytat:
Napisane przez liquefy Pokaż wiadomość
racja, że muzykę lubi pewnie każdy ale to może byc prawdziwa pasja. Ja np. postanowiłam, że dowiem się wszystkiego czego bedę mogła o moim ulubionym rodzaju muzyki. Czytam więc wiele książek o historii tej muzyki, przesłuchuje dziesiątki płyt i uczę się grać
Chociaż rzeczywiście...zawsze chciałam miec jakąś wyjątkową pasję. No nie wiem..np jazda konna czy coś. Problemem jest to, że zanim się poświęcimy jakiejś pasji, przeważnie musimy mieć na to fundusze.
Chętnie poczytam o pasjach Wizażanek
właśnie - fundusze to przeszkoda w rozwijaniu pasji
ale wiadomo - jedne zainteresowania wymagają więcej pieniędzy inne na szczęście mniej
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 23:53   #7
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

Moja pasją od wielu lat, od dzieciństwa są konie i jazda konna.
To główny pochłaniacz mojego wolnego czasu.

Dzień w dzień, po zajęciach, po imprezie, po czymkolwiek - wsiadam i jade do 'mojego' kopytnego


A jak znaleźć pasje hmmmm może poznać kogoś kto ją ma i Ciebie zarazi?
Ja tak 'wciągnęłam' się w samochody, własnie poprzez dobrego kolege który potrafił mnie tym zainteresować, zaciekawić. Choć pasją to to moją nie jest... ale hobby, sferą zainteresowań owszem
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *



Edytowane przez Malinezja
Czas edycji: 2007-07-29 o 01:28
Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-29, 00:27   #8
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

bonsai i giełda mmmmmmmmmmmiodzio
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 06:15   #9
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

Natalia, co do muzyki i jej lubienia - to też może być pasja Ja miałam taki okres w życiu, kiedy namiętnie zbierałam info o DM, aktywnie udzielałam się na forum, jeździłam na zloty, szukałam różnych remixów ich utwórów, fotek, porównywałam wykonania koncertowe - teraz co prawda zostałą sama chęć słuchania muzyki, ale pasja była

Wydaje mi sie, że jeśli chcesz szukać pasji - określ najpierw dokładnie, co lubisz robić. Tak bedzie łatwiej
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 06:57   #10
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

hm a moze fotografia?
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 07:09   #11
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

Fotografia jako pasja to dość droga zabawa. Natalia napisałą, że możliwości finansowe ma ograniczone.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-29, 07:32   #12
Yóu si di na
Raczkowanie
 
Avatar Yóu si di na
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

Tańczę (w zespole) gram (w teatrze), śpiewam (sama dla siebie ... na razie!) wszystko w sam raz na aktorkę hi hi
Yóu si di na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 07:58   #13
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

taniec
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 08:07   #14
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

moją największą pasją jest jazda konna, jeżdże od kilkunastu lat, mam swojego konia i choć jest on wielkim obowiąkiem, jestem przez niego uwiązana, nie mogę jechac na wakacje na dłużej niż 5 dni, to i tak z niego nie zrezygnuję
Poza tym już bardziej przyziemnie: taniec, fotografia i gotowanie
Przez lata moja mama próbowała mnie jakoś czymś zainteresoać:
gra na pianinie, gitarze, flecie, balet, basen itp itd, a ja po krótkim czasie rzucałam wszystko w kąt, dopiero kiedy znudzona w wakcjacje kręciłam się po domu mama zdecydowała się mnie wysałać na obóz konny. Nie zgodziłam sie, zapierałam się nogami i rękami, aż w końcu mama osobiście zawiozla mnie do owego ośrodka wczasowego.
Pierwszego dnia na konia wsiąsc nie chciałam, bo duży, bo groźny itp itd, ale już po tygogniu nie chciałam zsiadać, a jazdę trenowałyśmy z koleżankami w jeździeckim ekwipunku.. w pokoju na puduszkach
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 08:31   #15
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

Wiele jest rzeczy które może stać się pasją:
Rysowanie: pastelami, węglem, farbami, jest teraz mnóstwo środków, atykułów papierniczych w sklepach, kupujesz papier do kser i malujesz na nim [jest sporo tańszy bo na raz kupujesz 5oo szt kartek]
W necie szukasz obrazków i tworzysz coś z zainspirowania.

Fotografia: wystarczy dobry aparat, cyfrówka bądź niekoniecznie, komputer i programy do obróbki zdjęć.

Układanie puzli i tworzenie z nich obrazów- idealne na długie wieczory przy gorącej czekoladzie.

Malowanie farbkami na szkle, ja swego czasu dziesiątki buteleczek i słoic\ków wymalowałam.

Malowanie wzorków na paznokciach, nowe makijaże: zobacz jak dziewczyny chwalą się swoimi dziełami.

Gotowanie: szukasz w necie przepisów i wymyślasz swoje własne, próbujesz swoich sił w kuchni

pielęgnowanie ogrodu, sadzenie roślin, pielenie - to może być coś wspaniałgo.

Poza tym takie wątki juz były, jeden nawet całkiem niedawno.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 09:39   #16
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

o tak, gotowanie to może być pasja

A coś ze sportu?
W zimie - narty (choć to kosztuje, całe wyposażenie i wyjazdy), w lecie - może tenis? Albo pływanie, jeśli umiesz pływać dosć dobrze, możesz zrobić kurs na ratownika

Biżuteria hand-made? Wystarczy poprzeglądać wizaż

Pasją mogą być też języki, ale nie tylko nauka słówek i gramatyki Poznawanie kultury obcych krajów, czytanie ksiażek w oryginale itd...
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 10:40   #17
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

Rzeczywiście jedynym sposobem na znalezienie pasji jest próbowanie wszystkiego.
Ja swoją życiową pasję znalazłam bardzo wcześnie jeszcze jako dwunastolatka. Jest nią język angielski. Nie ma niczego innego, co rozpierałoby mi tak serce, jak właśnie ten piękny język. Poza tym kolejne duże pasje: czytanie, muzyka folkowa, kino kostiumowe.
Oprócz tego coś mniejszego: fotografia (odkryłam w zeszłym roku), perfumy, makijaż.

Musisz popróbować, ale nic na siłę. Szczerze mówiąc - samo przyjdzie w pewnym momencie.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 10:40   #18
Rock_Fanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 413
GG do Rock_Fanka
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

Hm... ja nie wiem. Mam wiele zainteresowań. Muzyka - to najważniejsze Zbieram plakaty, wycinki o moich ulubionych zespołach, wykonawcach itp. Książki - dużo czytam. Historia - lubię się jej uczyć. Zjawiska paranormalne - czytam różne ciekawostki. No i różne inne Ale czy to można pasją nazwać Ni wiem
__________________
I’m gonna live my life
I can’t ever run and hide
I won’t compromise
Cos I’m living now
I’m gonna close my eyes
I can’t watch the time go by
I won’t keep it inside
Just freak out and let it go

Rock_Fanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 10:54   #19
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

Jesteś jeszcze bardzo młodziutka, więc nie możesz mieć do siebie pretensji , że szukasz, że nie wiesz co Cię tak naprawdę pasjonuje. To tak jakoś przychodzi z czasem, niespodziewanie, usłyszy się gdzieś jedno słowo, zobaczy się coś, i wciąga. Radzę obserwować świat , oglądać, czytać, słuchać ludzi i nie zastanawiać się "Kurczę, nie mam żadnej pasji" , bo to przychodzi samo.
O sobie też mam powiedzieć? Kurczę, nie lubię mówić o sobie
Gdzieś w Twoim wieku próbowałam sobie wmówić, że moją pasją jest historia ,że zostanę kiedyś wielką dziennikarką Zupełnie przypadkiem wylądowałam w liceum (idąc owczym pędem za moją przyjaciółką) w klasie biologiczno-matematycznej. Zupełnie mi to nie przeszkadzało, nadal uczyłam sie tylko historii i WOSu -tudzież udawałam, ze się uczę Zapisałam się nawet na kółko dziennikarskie I nagle ni stąd ni zowąd w drugiej klasie L.O. napisałam próbną maturę z biologii najlepiej w szkole. Właściwie się nie ucząc. I to mną trochę potrząsnęło- że po co zmuszam się do czegoś czego nie lubię, a pomijam coś do czego od zawsze mnie ciągnie. Musiałam przewartościować sobie w głowie swój własny obraz, że jednak nie zostanę tą Justyną Pochanke , bo wolę coś zupełnie innego- człowieka , co , jak w nim funkcjonuje, chemia, fizjologia.
Na chwilę obecną mogę powiedzieć , że nauki biologiczne bardzo szeroko pojęte są dla mnie pasją, studia, które wybrałam (które mnie wybrały ? ) są dla mnie niesamowicie pasjonujące, a wiadomo,że człowiek zupełnie inaczej uczy się czegoś jeśli umie się całkowicie zapomnieć czytając akademicką książkę. Uwielbiam wiedzieć jak co działa, tłumaczyć wszystko racjonalnie bez wiary w magię i siły nadprzyrodzone.
Ostatnią dopiero rozwijającą się pasją są rośliny lecznicze, rozpoznawanie, hodowla, działanie. Zawsze botanika wydawała mi się piekielnie nudna, ale profesor , który to wykładał był tak wielkim pasjonatą, że nie dało się przejść obojętnie
Z pasji pozanaukowych uwielbiam starocie. W każdym wydaniu. Starocie muzyczne, starocie ubraniowe, starocie meblowe. Ogromną dawkę emocji budzą we mnie przedmioty ,które mają swoją historię,a nie te , ktore dopiero przed chwilą zeszły z produkcyjnej taśmy jako towar seryjny.
Uwielbiam też ubrania , sposób w jaki mogą zmieniać ludzki wizerunek.
Nie wiem czy to tez można podciągnąć pod pasję , ale bardzo lubię czytać, nie mam konkretnego gustu, np. tylko pozytywistów, lubię czytać prawie wszystko poza fantastyką. W czytaniu jest coś z poznawania mysli innych ludzi, z odkrywania innego świata Z tego samego powodu lubię rozmawiać z ludźmi posiadającymi własne zdanie
No i to by było na tyle, choć stan posiadania pasji jest u mnie niezwykle płynny i jutro może się okazać, ze pasjonuje mnie coś zupełnie innego
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-29, 11:44   #20
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jestem jedyna, ale "dokucza" mi brak pasji.
Chciałabym znaleźć coś czego robienie dawałoby mi taką jakby to określić satysfakcję? radość?
Coś co wypełniałoby część mojego wolnego czasu.

Chodzi o coś raczej "przyziemnego", jeśli chodzi o podróże - kocham, ale mam małe, że tak powiem pole manewru, bo jeszcze się uczę [w szkole] i jestem na utrzymaniu rodziców.

Acha, szukam czegoś, że tak powiem dodatkowego, niezwiązanego ze szkołą/uczelnią tzn. że dążę do pogłębiania wiedzy, zdobywania doświadczenia w jakiejś dziedzinie raczej sama, we własnym zakresie, z czystej przyjemności.

Wiem, że nie da się znaleźć ot, tak, tylko ja nie wiem jak się do tego zabrać. Spróbować wszystkiego po kolei, aż powiem sobie "mam! znalazłam!"

Chętnie poczytam o waszych pasjach, a przede wszystkim o tym ja je odkryłyście.

Jeśli jest wątek o tym klimacie, proszę modów o połączenie.
Jest obszerny wątek o pasjach :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=pasje

I drugi,w którym nawet się udzielałaś :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=pasje
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 12:09   #21
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

Nie wiem czy to pasja, ale ostatnio strasznie wkęciły mnie rodzinne historie mafijne (filmy, książki, co się da). Niesamowicie mnie to ekscytuje i dziennie budzę się z ochotą do poznawania tego świata z bliska.
A może to tylko małe zboczenie?
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 13:06   #22
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

Cytat:
Napisane przez Audacieux Pokaż wiadomość
moją największą pasją jest jazda konna, jeżdże od kilkunastu lat, mam swojego konia i choć jest on wielkim obowiąkiem, jestem przez niego uwiązana, nie mogę jechac na wakacje na dłużej niż 5 dni, to i tak z niego nie zrezygnuję
Poza tym już bardziej przyziemnie: taniec, fotografia i gotowanie
Przez lata moja mama próbowała mnie jakoś czymś zainteresoać:
gra na pianinie, gitarze, flecie, balet, basen itp itd, a ja po krótkim czasie rzucałam wszystko w kąt, dopiero kiedy znudzona w wakcjacje kręciłam się po domu mama zdecydowała się mnie wysałać na obóz konny. Nie zgodziłam sie, zapierałam się nogami i rękami, aż w końcu mama osobiście zawiozla mnie do owego ośrodka wczasowego.
Pierwszego dnia na konia wsiąsc nie chciałam, bo duży, bo groźny itp itd, ale już po tygogniu nie chciałam zsiadać, a jazdę trenowałyśmy z koleżankami w jeździeckim ekwipunku.. w pokoju na puduszkach
No to mozemy sobie podać dłonie

Z tym że u mnie było odwrotnie, o 180 stopni.
Ja od maleńkości chciałam na konie, do stajni. Kolekcjonowałam zabawki koniki, plakaty itd
A moja mama się bała, bo to niebezpieczne, bo wypadki, bo to tamto. Dobrze że tato ją przekonał i zawieźli mnie (niby poszliśmy się przejechać - pamiętam to jak dziś). W efekcie dojechaliśmy do stajni na obrzeżach naszego miasta.
To była wspaniała niespodzianka bez okazji

Wtedy zaczęłam 'regularnie' jeździć (raz w tygodniu oj czekało się na tą upragnioną niedziele czekało). Wcześniej jedynie na wakacjach gdzieś jednorazowo jak się udało wsiadałam na lonżę albo jakieś oprowadzanki
Staare dzieje.
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 15:06   #23
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

Cytat:
Napisane przez nice6irl Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to pasja, ale ostatnio strasznie wkęciły mnie rodzinne historie mafijne (filmy, książki, co się da). Niesamowicie mnie to ekscytuje i dziennie budzę się z ochotą do poznawania tego świata z bliska.
A może to tylko małe zboczenie?
Tak, to właśnie jest pasja w pełnym tego słowa znaczeniu!
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 20:56   #24
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Tak, to właśnie jest pasja w pełnym tego słowa znaczeniu!
Być może.
Dzisiaj znowu powiększyła się kolekcja moich mafijnych filmów, a wczoraj zamówiłam kolejną książkę
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 06:18   #25
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 147
GG do golgie
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jestem jedyna, ale "dokucza" mi brak pasji.
Chciałabym znaleźć coś czego robienie dawałoby mi taką jakby to określić satysfakcję? radość?
Coś co wypełniałoby część mojego wolnego czasu.

Chodzi o coś raczej "przyziemnego", jeśli chodzi o podróże - kocham, ale mam małe, że tak powiem pole manewru, bo jeszcze się uczę [w szkole] i jestem na utrzymaniu rodziców.

Acha, szukam czegoś, że tak powiem dodatkowego, niezwiązanego ze szkołą/uczelnią tzn. że dążę do pogłębiania wiedzy, zdobywania doświadczenia w jakiejś dziedzinie raczej sama, we własnym zakresie, z czystej przyjemności.

Wiem, że nie da się znaleźć ot, tak, tylko ja nie wiem jak się do tego zabrać. Spróbować wszystkiego po kolei, aż powiem sobie "mam! znalazłam!"

Chętnie poczytam o waszych pasjach, a przede wszystkim o tym ja je odkryłyście.

Jeśli jest wątek o tym klimacie, proszę modów o połączenie.
Heehhee, wejdź na forum perfumowe, a Twój problem zniknie

A tak poważnie, to zastanów się co lubisz robić?Może ćwiczyć, może malować, może szyć, może śpiewać.Na pewno jest jakaś dziedzina, ktorą chciałabyś zgłębić
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 07:48   #26
Amelia_bm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 810
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

Moją główna pasją od 7 lat jest muzyka. Najpierw było to słuchanie w kółko jednej płyty potem coraz więcej, doszły koncerty, gitara, teraz miałam kupić bas, ale czuje że coś ta pasja gaśnie ale mam nadzieje że się jeszcze odrodzi... Pare lat temu były mangi(i chyba zaczynają znowu powracać bo ostatnio poznałam pewną Japonkę która mnie zainspirowała). Poza tym zawsze lubiłam rysowac i malować(mam na koncie jeden obraz, który niestety zaginął po wystawie). No i czasami jeżdże konno, może nie pasjami, ale poprostu to lubię(pomimo alergii )
O pasjach takich jak zdobienie paznokci, makijaże, perfumy i słodycze chyba nie musze opowiadać
A poza tym to jeszcze książki, czasem jak mnie najdzie wena to haftowanie i grzebanie w ogródku. Zależy od humoru
__________________
"Dama nie powinna jeździć sama i nawet kilka amazonek razem bez towarzystwa męzkiego, obejść się nie mogą."

SALSA na wymianę


-0,5/12
Amelia_bm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 08:56   #27
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

Nie będę oryginalna. Moja pasja to muzyka. Z dużą namiętnością słucham płyt (które masowo kupuję i które dosłownie walają się u mnie wszędzie), radia (z którym się budzę i zasypiam). Czytam książki o moich ulubieńcach. Oczywiście chodzę też na koncerty, a jedyną rzeczą z jaką nie rozstaję się nigdy jest mój discman.

Inną moją pasją jest fotografia, którą dopiero odkrywam i ciągle się uczę. W sumie to też zaczęło się niewinnie, bo mój tato się tym interesował jak byłam mała. Potem ja na krótko się tym zainteresowałam, ale mi przeszło. I potem pojechałam na obóz filmowy do Zakopanego (bez specjalnego powodu, ot tak, pomysł wydawał się fajny) i potem zaczęłam się bawić zdjęciami na nowo. Ale popsuł się aparat a mi widocznie nie zależało na tyle, żeby kupić nowy. Zapomniałam o sprawie i szukałam dalej.

Wróciłam do fotografowania jakieś 2 lata temu, kupiłam aparat i rzeczywiście zajęłam się tym na poważnie. Dziś, jestem na mediowo-filmowej specjalizacji i mam na koncie nakręcony film dokumentalny (pomysł koleżanki zrealizowany w 99% moją ręką i okiem ). Film ten został okrzyknięty najlepszym materiałem u mnie na roku. Za rok planuję iść na filmoznawstwo jako drugi kierunek. Tak więc pasję łączę z życiem.

Swoją drogą, to nigdy nie wiadomo, jak to się wszystko potoczy, bo ja np. o tym obozie przypomniałam sobie dopiero niedawno i śmiałam się, że nawet mi się jeszcze wtedy nie śniło, że film może stać się częścią mojego sposobu na życie.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 22:00   #28
Wenezia
Przyczajenie
 
Avatar Wenezia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

Głównie taniec i jazda konna.

Ach do dziś pamiętam swoje pierwsze próby naśladowania piosenkarek tańczących na teledyskach. Głównie Beyonce i Jennifer Lopez. A konie... konie to bajka.
Wenezia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 22:36   #29
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

Moje pasje to:

-skladanie duzych puzzli, takich ktore maja 3,000 lub 4,000 czesci

-sudoku

-kino (tutaj tez szczegolnie interesuja mnie te brytyjskie
kryminaly ) )

-Pilates!!

-czytanie, szczegolnie brytyjskie cryminaly

-kosmetyki, szegolnie Perfumy (!!!) Coz, jestem prozna )

-podroze

-lody, kawa, i czekolada

-dekoracja wnetrz i moda (te dwa tematy interesuja mnie w mniejszym stopniu, niz te powyzej wymienione)
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 22:57   #30
angelika03
Rozeznanie
 
Avatar angelika03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 894
Dot.: w poszukiwaniu pasji :)

1 Moda - moja pierwsza i chyba jedyna miłość , z niecierpliwością czekam na tygodnie mody i śledze namiętnie wszystkie nowinki
2 Projektowanie ubrań pasja nierozelwalnie związana z ta pierwsza , mam nadzieje że kiedyś będę mogła sie tym zajmować profesjonalnie
3 Fotografia
4 Podróże
5 Sztuka
6 motoryzacja kocham samochody i wszystko co z tym związane wyścigi , rajdy
__________________
" Kobiety to brylanty : twarde , niezniszczalne i równie wartościowe " -Donatella Versace-
angelika03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.