Długie włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-28, 19:46   #1
ladymagdalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 16
Smile

Długie włosy


Hej wszystkim! Mam pytanie: Jak pielęgnować długie włosy, jakich kosmetyków używać itd, a ponadto czy suszarka z dyfuzorem naprawdę sprawia, że włosy są lekko pokręcone?
ladymagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 19:56   #2
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 559
Dot.: Długie włosy

oczywscie odzywiaj je i to nie tylko od zewnatrz ale także od wewnatrz , poprzez np. tabletki ze skrzypu polnego ( skrzypovita, silica ), prawidłowa diete.Jezlei chcesz także wziąśc sprawy w swoje ręce, polecam odzywki do wlosów przeznaczone do gatunku Twoich własnych Na rynek już chwilę temu weszła linia z Fructis ,, długie i mocne''.Możesz także próbować używać odżywek zakupionych w aptece ( seboradin, wax, nafta kosmetyczna, petrol).Pytasz o suszarke z dyfuzorem.Jezeli masz krecone lub falowane włosy to napewno dyfuzor fajnie je ujażmi.Jednak jezeli masz proste watpie aby ci dał jakieś fajne efekty. Suszenie wlosów ( nasady ) dysfuzorem daje efekt podniesionej czupryny i sprawia , że włosy nie ,,klapną'' ak szybko
patusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 07:51   #3
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Długie włosy

Ja radzilabym przede wszystkim codziennie je dobrze rozczesywac choc wiem z doswiadczenia ze jest to zajecie czasochlonne. No i oczywiscie raz na jakis czas zlozyc wizyte fryzjerowi w celu ich podciecia. Na rynku jest dostepnych wiele odzywek do wlosow 'pol dlugich" lub dlugich, wiec napewno sa w nich jakies odpowiednie skladniki ktore maja za zadanie taki typ wlosa pielegnowac . Ja zakupilam odzywke do wlosow dlugich Lanzy " LONG HAIR", wiem tez ze Gliss Kur maja szampony i odzywki do wlosow dlugich oraz Garnier (ale tych nie probowalam wiec nie moge wystawic im oceny).
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 18:47   #4
ladymagdalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 16
Dot.: Długie włosy

Niestety, mam długie A może znacie jakiś dobry sposób na ,,zakręcenie" włosów? Co jest najlepsze: wałki, lokówka, a może jeszcze coś innego? Poradźcie.
ladymagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 23:10   #5
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Długie włosy

papiloty moja droga to jest przeszlosc i przyszlosc pieknych lokow... dzieki nim panie o prostych wlosach moga cieszyc sie pieknymi lokami. jak je zrobic? bardzo prosto, wystarczy silny papier moze lepiej tekturka, zawijasz wilgotne pasemka twoich wlosow, i zakrecasz na kokarde (ciezko, ale da sie ak, bo sama nie raz robilam ten bajer i bylo OK). W wilgotne wlosy wczesaj pianke do wlosow np. czarny taft, super mocy, loki sie dluugo utrzymują.
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.