Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-01, 10:37   #2461
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj dramat. Mala caly czas na rekach... dostaje nagla atakow placzu,a raczej pisku i wrzasku i nie da sie jej uspokoic... brzuszek miekki, goraczki brak... tylko strasznie sie slini... juz nie wiem co robic. To bedzie ciezka noc...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moze to po szczepieniu?
bidulka
Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
To przyjezdzaj do mnie,ja tez troche samotna ! znowu tz poszedl w tango ?


tz wrocil z pracy..pierwszy raz zadowolony bo przekalkulowal nasze wydatki i wplywy... lubie jak jest zadowolony,od razu chce mi sie z nim gadac i ja czuje sie lepiej a nie tak jak zawsze on narzeka...no i oboje happy bo komputer wraca z naprawy

Wysłane z mojego HUAWEI Y530-U00
nie,chodzi mi o to ze brakuje mi innych ludzi a nie tylko Tz i Tz

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ja suszarki używałam z telefonu, ale kiedy byliśmy ostatnio dwa razy w szpitalu ze mną u gina, mały tak się darł, my suszarkę właczyliśmy a ludzie gapili się jak na nienormalnych. Miś chyba nie zrobi na nich takiego wrażenia ��







Gorzej jak telefon się rozdzwoni a dziecko zamiast spać to się budzi. Mam taki nie fart że zawsze ktoś zadzwoni ��








My mamy Tiny Love tą zieloną z małpkami, mały ją lubi
kurde ja mam telefon w ogole bez internetu,taki stary wiec nie mam suszarki pod ręką

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Dziewczynki jeśli moge wam podpowiedzieć metodę na szybkie zrobienie mm. Do butelki nalać odmierzona ilość wody i wstawić do podgrzewacza i odmierzyc sobie albo w drugiej albo gdzieś mleko,może sobie spokojnie stać zakręcona butla z wodą , dziecko się budzi, szybko wymieszać i trwa to sekundę.
Ja jak nie miałam pokarmu mieszalam mleko mm z moim i lepiej małej się trawilo

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Joasiu ale super historie uwielbia takie
Wczoraj napisałam długi post ale oczywiście pojawił się komunikat, że nie mam dostępu by tu pisać :/
Tak Lilka była strasznie zmęczona wizytą i brakiem snu. Jednak ma rytm dwie godziny snu, cyc, chwila zabawy i znów spanie na dwie godziny a wczoraj porażka. Nawet woombie i w ogóle otulanie na Karpa nie pomogło. Dopiero cyc i mocne przytulanie do niego. I noc ok. Moja mała nie robi w nocy kupek tylko rano około 6 ale wybudza się płacze i pręży juz godzinę przed kupką a jak robi to są tak zgazowane jak cola którą ktoś potrzasnął i odkręcił. Zastanawiam się, czy nie podawać jej biogai na to. Nie wiem co robić bo to juz któryś raz z rzędu tak jest.

Metka biedny Mateuszek. Nie wiem dlaczego babcie myślą, że noszeniem ciągłym można dziecko uszczęśliwić. Moja na rękach u babć i prababci wczoraj to zastyga. Jakby była sparaliżowana strachem. Zamyka szybko oczy i śpi bez ruchu. A później się zaczyna jazda jak jest w domu. Placz i lęk w oczach. Niby zasypia a za chwilę oczy wielkie i rozgladanie się gdzie jest. Ale wczoraj mąż stał po mojej stronie i byłam z niego dumna.
Z tego wszystkiego zamówiłam małej mate i pałąk z fisher price.

Carolciuska my mamy rainforest z fisher karuzelke

Martynko współczuję kochana tej ciężkiej nocy. Oby Lenka juz nie miała takich problemów ze snem i wrócila do rytmu i Mamusi dala pospać :-*
wiesz ze wlasnie czesto tak jest,ze dziecko u kogos spi na rekach ale to nie dlatego ze mu tak super tylko moze wlasnie dlatego ze sie boi czy cos?
ech a potem wlasnie dziecko wyje i wyje... no bo kurde co to za obcy ludzie mnie dotykają i noszą

Kurde masakra... TZ pojechal rano na cmentarz z rodzinka a potem do babci na sniadanie i obiad... takze jestem od rana sama,myslalam ze padne z glodu,ale kogo to obchodzi? w koncu suszarka,bujaczek,maly spi a ja jem...
wkurza mnie to,czuje sie jakas taka wykluczona?sama nie wiem...

W ogole pochlałam sie z Tztem a on ze to przez hormony (tabletki anty) taa jasne... mowie ze czuje sie tu samotna,nie mam do kogo otworzyc ust, z malym spaceruje po 2h dziennie tez sama... ciagle jestem sama,a Tz do mnie "co ty wrazen szukasz?" przeciez masz dziecko
no kurde czy tak trudno zrozumiec ze fajnie jest czasami pogadac z kims doroslym?????????? a on do mnie ze przeciez zaczelam biegac to wychodze troche wiecej z domu no fakt,jak biegam to nic tylko sobie gadam z ludzmi cala droge

taka jest rola matki i koniec... szkoda ze on nie potrafi dla mnie z niczego zrezygnowac i wtedy co slysze" nie zamierzam sie ograniczac,doszedl tylko jeden obowiazek" super... on moze pic,on moze palic,on moze wyjsc na pare godzin na piwko,do klubu,wszedzie... ja nie moge ale taka jest rola matki!
mieszkam jeszcze na zadupiu,nie moge nawet sobie ciucha kupic bo do centrum daleko...
i pytam sie czy nie moze z czegos zrezygnowac?dla mnie?dla rodziny? a on nie bo po co!czy moze komus odmowic i zostac z nami w domu?nie bo po co! taka jest rola matki ja po prostu zwariuje...
nie znosze miejsca w ktorym mieszkam i w ogole tego miasta... chce do domu... do mamy nie wiem juz co mam ze soba zrobic, ja bede po prostu zaraz jakimś dzikusem a moj jezyk zaraz bedzie na poziomie "gugu gaga"
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)

Edytowane przez małaPaulina
Czas edycji: 2014-11-01 o 10:47
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 10:39   #2462
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Paulinka a może pójdz troszkę do rodziców z. Szymkiem?
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 10:41   #2463
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Paulinka a może pójdz troszkę do rodziców z. Szymkiem?
jedziemy za tydzien,chyba na noc,tylko ze nie wiem jak Szymonek to zniesie poza tym jego nie widziala moja rodzina jeszcze takze bedą goscie...
ogolnie to bym chciala tam co week jeździc ale ja to nie mam auta,bez Tz sie nie rusze...chyba ze tata bedzie po nas przyjezdzal
dlaczego mnie ten chlop nie rozumie
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 10:43   #2464
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Lidl puścił reklamę świąteczna
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 10:44   #2465
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Jeeeee odzyskałam telefon 😈, pluszak robi furorę 😊.Właśnie podmieniłam,bo mały śpi,pluszak po 5 minutach się wyłącza, a gdy mały zaczął dwa razy płakać to pluszak się włącza☺.Mam nadzieję że sprawdzi się na dłuższą metę.No i na szczęście nie jest to dźwięk suszarki, choć podobny to słychać tam jeszcze bicie serca, takie podobno dźwięki jakie dochodziły do macicy☺
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 10:46   #2466
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Lidl puścił reklamę świąteczna
ha nie mam tv

kurde ja chce tylko zrozumienia...wiem ze musimy tu mieszkac bo nie stac nas zeby sie stad wyniesc,wiem ze pewnych rzeczy sie nie przeskoczy,ale chce by chociaz ten chlop mnie pocieszyl,przytulil,powie dzial cos milego... zostal ze mna i olał kolegow tylko ze mną obejrzal film... zeby powiedzial ze jestem dzielna,ze jestem super mamą... a nie slysze "przeciez chcialas dziecko... taka jest rola matki" nosz kurde krew mnie zalewa...

Aneta a ile kosztowalo to cudo?
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 10:46   #2467
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość


kurde ja mam telefon w ogole bez internetu,taki stary wiec nie mam suszarki pod ręką
Zawsze możesz z komputera puścić ☺
__________________

Edytowane przez Aneta???
Czas edycji: 2014-11-01 o 10:47
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-01, 10:47   #2468
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
jedziemy za tydzien,chyba na noc,tylko ze nie wiem jak Szymonek to zniesie poza tym jego nie widziala moja rodzina jeszcze takze bedą goscie...
ogolnie to bym chciala tam co week jeździc ale ja to nie mam auta,bez Tz sie nie rusze...chyba ze tata bedzie po nas przyjezdzal
dlaczego mnie ten chlop nie rozumie
Ja jak mnie mój wkur.. To spakowalam siebie i Mała i zadzwoniłam po siostrę żeby zawiózła mnie dla mamy. Powiedziałam nie masz czasu dla nas to nie. Mam dość gadania do ścian i robienia przy dziecku i w mieszkaniu WSZYSTKIEGO sama
Ale był zdziwiony. Ale wrócił wtedy z piwkowania z kolegą. Wyszedł o 12 w południe wrócił o 18. I teraz wie , że mam gdzie uciec. Wziął się za siebie. Twój chłopek trochę nie odpowiedzialny. A wie ze rola ojca też istnieje?
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 10:52   #2469
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Przyszła butelka medeli, ale ona ma wielką dziurę 😮.Będą testy.
Czekam jeszcze na 4 😐

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
ha nie mam tv

kurde ja chce tylko zrozumienia...wiem ze musimy tu mieszkac bo nie stac nas zeby sie stad wyniesc,wiem ze pewnych rzeczy sie nie przeskoczy,ale chce by chociaz ten chlop mnie pocieszyl,przytulil,powie dzial cos milego... zostal ze mna i olał kolegow tylko ze mną obejrzal film... zeby powiedzial ze jestem dzielna,ze jestem super mamą... a nie slysze "przeciez chcialas dziecko... taka jest rola matki" nosz kurde krew mnie zalewa...

Aneta a ile kosztowalo to cudo?
Widziałam to kiedyś na allegro chyba za 120 złotych.Ja dałam 40 euro, bo mi szumisia nie chcieli wysłać.I dobrze, bo ten jest chyba troszkę lepszy i bardziej mi się podoba ☺.Do 9 miesiąca ustawiasz szum z biciem serca a powyżej masz jakąś kołysankę czy co co 😕
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 10:53   #2470
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Przyszła butelka medeli, ale ona ma wielką dziurę 😮.Będą testy.
Czekam jeszcze na 4 😐

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------



Widziałam to kiedyś na allegro chyba za 120 złotych.Ja dałam 40 euro, bo mi szumisia nie chcieli wysłać.I dobrze, bo ten jest chyba troszkę lepszy i bardziej mi się podoba ☺.Do 9 miesiąca ustawiasz szum z biciem serca a powyżej masz jakąś kołysankę czy co co 😕
Czekasz jeszcze na ta babymoov. ..?? koniecznie musisz mi dac znać jak sie sprawdzi.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 10:57   #2471
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Czekasz jeszcze na ta babymoov. ..?? koniecznie musisz mi dac znać jak sie sprawdzi.
Tak, tą drugą na L też zamówiłam 😈.I jeszcze Chicco z kauczukowym smoczkiem i Mam, która ma smoczek silikonowy, ale też jakiś opatentowany mięciutki, no nic zobaczymy.Już nic chyba innego nie wymyślę.Jestem pełna nadziei 😑


Z torbami pójdę niedługo przez to moje dziecko 😕
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-01, 11:04   #2472
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Ja jak mnie mój wkur.. To spakowalam siebie i Mała i zadzwoniłam po siostrę żeby zawiózła mnie dla mamy. Powiedziałam nie masz czasu dla nas to nie. Mam dość gadania do ścian i robienia przy dziecku i w mieszkaniu WSZYSTKIEGO sama
Ale był zdziwiony. Ale wrócił wtedy z piwkowania z kolegą. Wyszedł o 12 w południe wrócił o 18. I teraz wie , że mam gdzie uciec. Wziął się za siebie. Twój chłopek trochę nie odpowiedzialny. A wie ze rola ojca też istnieje?
oczywiscie tylko ze jemu nie przeszkadza w byciu ojcem wychodzenie na browary itp
to ja musze się w pelni poświecic bo taka jest rola matki... on sie nie zamierza ograniczac, musi miec czas na swoje pasje,kolegow i ble ble bleeeeeeeeeeee
a ja ze mieszkam tu gdzie mieszkam to silą rzeczy rzadko mam jak z kim pogadac bo to do mnie ktos musi przyjechac i to ktos kto ma auto...
kurde no musze wlasnie zaczac chyba spedzac wszystkie weekendy u rodzicow bo mam dosc tylko ze nie wiem jak Szymek to zniesie...
musze cos ze soba zrobic bo oszaleje

Aneta a jak sie dokladnie to nazywa??
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 11:11   #2473
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
oczywiscie tylko ze jemu nie przeszkadza w byciu ojcem wychodzenie na browary itp
to ja musze się w pelni poświecic bo taka jest rola matki... on sie nie zamierza ograniczac, musi miec czas na swoje pasje,kolegow i ble ble bleeeeeeeeeeee
a ja ze mieszkam tu gdzie mieszkam to silą rzeczy rzadko mam jak z kim pogadac bo to do mnie ktos musi przyjechac i to ktos kto ma auto...
kurde no musze wlasnie zaczac chyba spedzac wszystkie weekendy u rodzicow bo mam dosc tylko ze nie wiem jak Szymek to zniesie...
musze cos ze soba zrobic bo oszaleje

Aneta a jak sie dokladnie to nazywa??
Ty uważaj, bo jeszcze w jakąś depresję wpadniesz 😑

To Babiage Doodoo, ja mam misia w niebieskiej koszulce ☺
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 11:14   #2474
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ty uważaj, bo jeszcze w jakąś depresję wpadniesz 😑

To Babiage Doodoo, ja mam misia w niebieskiej koszulce 
kurde to nie ma tego na allegro... na allegro widzialam takie misie co tylko są z bijacym sercem

ech
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 11:25   #2475
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
oczywiscie tylko ze jemu nie przeszkadza w byciu ojcem wychodzenie na browary itp
to ja musze się w pelni poświecic bo taka jest rola matki... on sie nie zamierza ograniczac, musi miec czas na swoje pasje,kolegow i ble ble bleeeeeeeeeeee
a ja ze mieszkam tu gdzie mieszkam to silą rzeczy rzadko mam jak z kim pogadac bo to do mnie ktos musi przyjechac i to ktos kto ma auto...
kurde no musze wlasnie zaczac chyba spedzac wszystkie weekendy u rodzicow bo mam dosc tylko ze nie wiem jak Szymek to zniesie...
musze cos ze soba zrobic bo oszaleje

Aneta a jak sie dokladnie to nazywa??
Jak będzie z Tobą a Ty będziesz uśmiechnięta i zadowolona to zniesie to ok. :-* Lilka np tak doskonale spała u mojej mamy w moim pokoju, że się bałam, że u nas nie będzie chciała spać. Akurat wtedy w mieszkaniu marudzila w nocy a u mamy noc przespana tylko na jedzenie i pieluche przez sen lekkie przebudzenie. Twój tz jak zobaczy ze was w domu nie ma często to może się ogarnie. Teściowa mogłaby nim szurnąć trochę. Ma kobietę i małe dzieciątko, poczekalby jak Szymonek będzie większy i razem byście wyszli. Faceci są dziwni :-/

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Anetka ma rację. Żeby to się nie skończyło depresją :-( ile można samej siedzieć :-/
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 11:40   #2476
slodziatek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 554
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Jeeeee odzyskałam telefon 😈, pluszak robi furorę 😊.Właśnie podmieniłam,bo mały śpi,pluszak po 5 minutach się wyłącza, a gdy mały zaczął dwa razy płakać to pluszak się włącza.Mam nadzieję że sprawdzi się na dłuższą metę.No i na szczęście nie jest to dźwięk suszarki, choć podobny to słychać tam jeszcze bicie serca, takie podobno dźwięki jakie dochodziły do macicy
podrzucisz linka do tego cuda? Miałam psiapsiule kupić szumisia jak urodzi ale chyba to fajniejsze...
__________________
zapraszam na mój blog z przepisami dla przyszłych mam z cukrzycą ciążową
http://www.slodziutkamama.blogspot.com/
slodziatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 13:29   #2477
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Heh a u mnie Warka 0% czeka na wieczór by uczcić wyjazd teściowej!!! Upii))

U mnie to na odwrót niż u Ciebie Paulina dziś sie posprzeczalismy bo mój tz mówi - idz gdzieś , jedz na zakupy , bierz auto odwiedź koleżanki a ja zostanę z dziećmi tylko..... Odciągnij mleko. I tu jest problem bo mimo ze kp to nie odciągne więcej niż 20-30ml . A nie chce bez sensu teraz rozkręcać laktacji skoro produkuje na zbyt zeby mnie pozniej piersi bolały? Mam zamiar dopiero na grudzień rozbujac na max by zacząć mrozic na czas gdy wrócę do pracy,a teraz nie bardzo mi nawal potrzebny. No ale tz myśli ze ja jak fontanna mlekiem płynąca i ze go sciemniam. To mowię- wejdź na neta i poczytaj ) w szafce zawsze mam takie gotowe buteleczki z mm na wszelki wielki i powiedziałam,ze pojadę a zeby on jakby cos dał małemu butle tak na oko bede mieć 5-6h dla siebieto tz ze nie i tak ja "sobie pojechałam " a Ten "został z dziećmi "


"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem..."
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 15:21   #2478
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Ale dziś mieliśmy piękny spacer do tego mąż zabrał mnie z synem do kawiarni na deser lodowy i herbatę owocowa uwielbiam go!

Aneta ten pluszak musi być świetny! Chyba też się skuszę! Ty dałaś linka do niego?
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 16:07   #2479
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Z moim dzieckiem chyba coś jest nie tak...
Cały dzień śpi. Może nie spała z 30 minut, a tak to od godziny 10 śpi... Już boję się co będzie w nocy, a dzisiaj bedę sama z nią walczyć bo małż w pracy...
no i dalej ma napady płaczu... Tak jakby coś ją bolało albo jakby się wystraszyła czegoś Oj nie wiem, co to się z nią dzieje...
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-01, 16:13   #2480
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Paulina-wiem o czym mówisz tez jestem tu sama i dopada mnie czasem dół...teraz mniejszy troche bo tz w domu i gdzies jeździmy sobie w rożne miejsca na spacery i w ogole 11 listopada jedziemy do Pl to katam sie tym jak dzika, ze bede z mama i siostra i odwiedzę przyjaciółkę ale tak to masakra...namawiam tz na przeprowadzkę 100km od Pl a nie tak jak teraz 700 bo to 100 to przy gorszym dniu wsiadam w auto i za godzinę jestem u mamy...mój tz chociaz ogarnia jedzenie i porządki i jak idzie do kolegi to wydzwania czy na wracać czy ma jeszcze pol godzinki takze tu nie moge narzekać chociaz ostatnio miał takie dwa dni, ze miałam go dosyc
Ale ta samotność tutaj mnie tez dobija...czuje sie jak dzikus normalnie... A Tobie proponuje dzwonić po tatę i jeździć do rodziców juz bym to dawno zrobiła na Twoim miejscu

Byliśmy na spacerku a teraz chyba zrobie ten krem z dyni Niestabilnej bo ostatnio był pyszny
A tak w ogole Niestabilna pamietam, ze Justek miał katar i ostatnio nawet pisalas jak z nim walczylas...ale to był taki w środku? Bo Viki ciagnie smoka i oddycha przez nosek normalnie bo ma czysty a jak sie przebudzi to słychać jak jej cos zalega w środku i az tak czasem przelyka


Moi teściowie sa dziwni i tym razem nie wkurzyłi mnie ale swoją córkę a zięć to chyba zawału z nerwów dostanie no wiec siostra tz z mężem pojechali do Pl bo wieki tam nie byli...ta siostra ma tam syna z którym nie utrzymuje kontaktów żadnych (chore to-chłopak 18lat a ona, matka nie chce mieć z mim nic wspólnego...dawno o tym pisałam na którymś wątku)...no wiec ten jej syn nie wie i nie bedzie wiedział, ze matka jest w Pl...teściowa chciała die zabrać z nimi to powiedzieli, ze jej nie wezmą bo zięć za nia nie przepada (jak ja) i w ogole wiedza, ze ona by poinformowała swojego wnuczka, ze matka jest w Pl...
Ale do rzeczy...oni nie zabrali teściowej bo jej nie chcieli to teście dzisiaj wsiedli w auto i pojechali do Pl 700km zrobic im "niespodziankę" ci ludzie sa niepoważni normalnie... robia wszystkim na złość i myślą, ze to jest fajne chyba...mówiłam tz zeby sie pózniej nie dziwili, ze każdy ma ich dosyc bo to co robia jest chore...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 17:37   #2481
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Witamy

Co tu tak cicho ?
Macie małe dzieci !

U nas spokojnie
Byliśmy na spacerze i nawet po nim po wyciągnięciu Mariki z wózka nie płakała 5 minut i się bawiła a potem ryk ale postęp jest

Zaraz idziemy do spa, czyli kapanie i takie tam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 17:44   #2482
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Witamy

Co tu tak cicho ?
Macie małe dzieci !

U nas spokojnie
Byliśmy na spacerze i nawet po nim po wyciągnięciu Mariki z wózka nie płakała 5 minut i się bawiła a potem ryk ale postęp jest

Zaraz idziemy do spa, czyli kapanie i takie tam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Czyli wizyta przynosi efekty jakies?
U nas tez zaraz kąpiel tylko krem z dyni sie skończy gotować i bedzie trzeba powoli wybudzac księżniczkę bo wczoraj przegapiła kąpiel


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 17:52   #2483
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Mojra Ty zostalas mamą wrześniowa, ja październikowa też was podczytywalam, swego czasu regularnie. A że teraz czasu brak to tylko zerkam jak Wam idzie

Joasia co za historie, mam ciarki na moich nieogolonych nogach muszę w koncu zrobić z nimi porządek

Niestety mała z dnia na dzień jest bardziej marudna i przez to ja nie mam czasu na nic... Śpi niespokojnie, góra po godzinie, a potem noszenie, bujanie, tulenie, glaskanie... Czasem juz tracę cierpliwość a potem się wściekam sama na siebie...bo przecież to.tylko dziecko, nie robi mi tego na złość

MalaPaulina współczuję potrzasnij porządnie tym Twoim chłopem!

Aneta podaj linka do tego misia chętnie podsune rodzinie pomysł na prezent dla mojej.królewny
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 18:54   #2484
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Przyszła butelka medeli, ale ona ma wielką dziurę 😮.Będą testy.
Czekam jeszcze na 4 😐

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------



Widziałam to kiedyś na allegro chyba za 120 złotych.Ja dałam 40 euro, bo mi szumisia nie chcieli wysłać.I dobrze, bo ten jest chyba troszkę lepszy i bardziej mi się podoba .Do 9 miesiąca ustawiasz szum z biciem serca a powyżej masz jakąś kołysankę czy co co 😕
Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
moze to po szczepieniu?
bidulka

nie,chodzi mi o to ze brakuje mi innych ludzi a nie tylko Tz i Tz


kurde ja mam telefon w ogole bez internetu,taki stary wiec nie mam suszarki pod ręką


wiesz ze wlasnie czesto tak jest,ze dziecko u kogos spi na rekach ale to nie dlatego ze mu tak super tylko moze wlasnie dlatego ze sie boi czy cos?
ech a potem wlasnie dziecko wyje i wyje... no bo kurde co to za obcy ludzie mnie dotykają i noszą

Kurde masakra... TZ pojechal rano na cmentarz z rodzinka a potem do babci na sniadanie i obiad... takze jestem od rana sama,myslalam ze padne z glodu,ale kogo to obchodzi? w koncu suszarka,bujaczek,maly spi a ja jem...
wkurza mnie to,czuje sie jakas taka wykluczona?sama nie wiem...

W ogole pochlałam sie z Tztem a on ze to przez hormony (tabletki anty) taa jasne... mowie ze czuje sie tu samotna,nie mam do kogo otworzyc ust, z malym spaceruje po 2h dziennie tez sama... ciagle jestem sama,a Tz do mnie "co ty wrazen szukasz?" przeciez masz dziecko
no kurde czy tak trudno zrozumiec ze fajnie jest czasami pogadac z kims doroslym?????????? a on do mnie ze przeciez zaczelam biegac to wychodze troche wiecej z domu no fakt,jak biegam to nic tylko sobie gadam z ludzmi cala droge

taka jest rola matki i koniec... szkoda ze on nie potrafi dla mnie z niczego zrezygnowac i wtedy co slysze" nie zamierzam sie ograniczac,doszedl tylko jeden obowiazek" super... on moze pic,on moze palic,on moze wyjsc na pare godzin na piwko,do klubu,wszedzie... ja nie moge ale taka jest rola matki!
mieszkam jeszcze na zadupiu,nie moge nawet sobie ciucha kupic bo do centrum daleko...
i pytam sie czy nie moze z czegos zrezygnowac?dla mnie?dla rodziny? a on nie bo po co!czy moze komus odmowic i zostac z nami w domu?nie bo po co! taka jest rola matki ja po prostu zwariuje...
nie znosze miejsca w ktorym mieszkam i w ogole tego miasta... chce do domu... do mamy nie wiem juz co mam ze soba zrobic, ja bede po prostu zaraz jakimś dzikusem a moj jezyk zaraz bedzie na poziomie "gugu gaga"
Paulina, szkoda ze nie mieszkamy w jednym miescie. A tam u siebie nie masz zadnej mamuski z wozkiem? Moze wyczaj kogos?
Bo faktycznie mozna oszalec. Chociaz dobrze, ze masz grzeczne dziecko to mozesz cos poczytac czy obejrzec na kompie. Moze wyczaj na fb jakas grupe mamusiek z Twojego miasta?
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 19:34   #2485
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Dziewczyny! Potrzebuje pomocy pilnie szukam prezentu na roczek dla chrzesniaka


"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem..."
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 19:46   #2486
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Zafundowalam sobie rycacy wieczor, ogladam Nad Zycie na tvn...
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 19:48   #2487
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Pear harbour na Tv plus)


"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem..."
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 19:53   #2488
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

A ja robię ciiiiiiiiiiiiiiiii

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Czyli wizyta przynosi efekty jakies?
U nas tez zaraz kąpiel tylko krem z dyni sie skończy gotować i bedzie trzeba powoli wybudzac księżniczkę bo wczoraj przegapiła kąpiel


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A bo ja wiem

Zobaczę za kilka dni, bo też i dietę cud mam to może i ona coś da

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 20:20   #2489
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Zafundowalam sobie rycacy wieczor, ogladam Nad Zycie na tvn...
Ja tez oglądam...
Jestem zmeczona tym "wolnym" dniem... A tu jeszcze niedziela😉
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 20:42   #2490
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dumne z nas wrześniowe mamy, nasze szczęścia są już z nami. Wrześniówki 2014

hej hej
Mała Paulina kurde współczuje ci serio, bo jednak pogadanie z kims dorosłym duzo daje to ze jestes mama nie wyklucza cie z zycia i spotykania innych ludzi
nie rozumiem czemu ty siedzisz dzis w domu a tz z rodzina jezdzi na grób i na obiady...a ty? ni emogłas tez jechac?
nie dziwie sie ze sie denerwujesz

aaa dziewczyny zapodałyście historie z dreszczykiem, serio az mnie ciarki przeszły....
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-06 22:34:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.