Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-28, 12:53   #1591
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Moj nie chowa, ale my mamy mocny sen, zreszta kto normalny wstaje o 4 ;-)
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 13:59   #1592
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

U nas standardowo o 5 pobudka :p
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 20:53   #1593
magda_zp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 131
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez Ania_Frania1 Pokaż wiadomość
Hej, ją dostałam skórzane buciki Elefanten czy coś takiego. Są bardzo wygodne w zakładaniu a mamy ten sam problem co Wy - wysokie podbicie. Drugie buciki kupiłam w h&m, takie granatowe trzewiki, zapinane na rzep. Są akurat na teraz.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
słyszałam właśnie bardzo dobre opinie o tych bucikach (one są dostępne w deichmannie) od bardziej doświadczonych dzieciatych z pracy, ale niestety u mnie w dwóch deichmannach kompletny brak (same dziewczęce ), dlatego padło na "Bartka" - bo ponoc pierwsze buty do chodzenia są bardzo ważne, przy czym nawet sprzedawczyni w sklepie podkreślała, że dziecko powinno jak najdłużej byc bez bucików w początkowym etapie chodzenia

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
Wasze dzieci juz chodzą, ze szukacie butów?
zaczyna chodzic, w domu już prawie cały czas chodzi przy meblach, czy wsparty na dużych zabawkach itd, więc samodzielne chodzenie to kwestia kilku tygodni, bez butów się nie obejdzie, na spacerze też nie chce za długo siedziec w wózku, drepta czasami za rączki.

u nas troszkę się poprawiły noce (tfu tfu żeby nie zapeszyc), je maks 3 razy, ostatnio tylko po 2 razy, śpi do ok. 7.50 - 8.30, zmiana czasu w ogóle na niego nie wpłynęła, ale dzisiaj obudził go mój budzik i w ogóle zastanawiamy się czy czasem nie lepiej go kłasc spac w osobnym pokoju, bo chyba my go czasami wybudzamy (mi się zdarza chrapac itd)...
magda_zp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 20:03   #1594
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Helou
witamy się☠dzień po skończonym roczku i bardzo udanej imprezie roczkowej- byl fajny tort i fajne prezenty , ależ szybko zleciał ten rok
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....


Edytowane przez Taszanta
Czas edycji: 2014-10-29 o 20:04
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 08:32   #1595
issia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ze wsi pod Krk ;)
Wiadomości: 6 468
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Hej Mamusie
Mam chwilkę i tak sobie myślę: zobaczę co słychać u dziewczyn Postanowiłam się przypomnieć - mam nadzieję, że jeszcze ktoś mnie pamięta
Odeszłam z Wizażu, bo kompletny brak czasu nie pozwolił mi na śledzenie i pisanie Teraz nie jest lepiej, ale znajduję już czas dla siebie
W wielkim skrócie: Wiki rozwija się prawidłowo, jest takim śmieszkiem, że uśmiech od ucha do ucha przez cały dzień. Praktycznie w ogóle nie płaczę. Tylko wtedy jak jest bardzo głodna lub bardzo śpiąca Od 4 miesiąca przesypia nam całe noce, także wysypiamy się Mamy już 8 ząbków, jemy wszystko i dzięki Bogu nie ma żadnych alergii. Cyca sama odstawiła jak miała 7 miesięcy. Nie chodzi jeszcze sama, próbuje jak się ją za rączki trzyma. Natomiast raczkuje jak szalona, wstaje cały czas, rozrabia i jest prze kochana za 25 dni kończy roczek i naprawdę nie wiem kiedy ten czas zleciał

Pozdrawiam Was Mamusie i chciałabym częściej do Was zaglądać żeby dzielić się z Wami swoimi wrażeniami i doświadczeniami
issia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 07:50   #1596
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

witam sie i ja. u nas tyle sie dzieje ze sama nie wiem jak mam to wszystko ogarnac. za 8 dni bedzie wielka omprrza urodzinowa a tak dokladnie za 6 dni bo niestety zrobimy ja w sobote by wszyscy mogli dojechac. Agata chodzi czworakuje zaczela juz na samym poczatku 11 miesiaca. Jest do nieprzegadania. Chowamy sie w miare zdrowo choc moje dziecko chodzi do zlobka. Z ciazy nic nie wyszlo a ze zwolniono mnie z pracy musialam szybko znalezc jakas alternatywe. Udalo sie. Pracuje. Odprowadzam dziecko do zlobka. I Agata od tygodnia nie placze przy oddawaniu co pozwala mi znacznie lepiej znosic odcinanie pepowiny. Nie jest latwo. Bardzo zle znioslam te sytuacje. Mialam zalamanie i porzadny kryzys....jednak jak mowilam wczesniej jest lepiej.
Pozdrawiamy wszystkie Mamusie wszystkich roczniaczkiw i zblizascych sie Jubilatow. Slemy caluski.
P.S. Pisze z tel wiec prosze o zrozumienie.
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 08:42   #1597
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Ja się jakoś nie mogę zebrać za wizaż po szpitalu. Później byliśmy tydzień u teściów a ja ogólnie kiepsko sie tam czuję psychicznie. Po powrocie okazało się, że Natalia znowu chora tym razem gorączka bostońska. TŻ się zaraził, ja miałam wszystkie pierwsze objawy na szczęście póki co nie rozwinęło się. Mieliśmy szpital w domu. Powoli zaczynam myśleć o imprezie roczkowej, chociaż najpewniej będzie tydzień po faktycznych urodzinach, bo wcześniej mam zjazd na studiach.



Sto lat dla wszystkich dzieciaczków, które już świętowały



Widzę, że dużo dzieciaczków już chodzi Natalia póki co wędruje przy meblach i czasem z pchaczem. Buciki pewnie dopiero na zimę będzie trzeba zakupić, planowałam Bartka. Na razie kupiłam jej takie do wózka z miękka podeszwą też z Bartka.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-02, 10:47   #1598
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

czesc

Taszana super, ze impreza udana,

issia88 dobrze, ze u Was wszystko ok,

Kabriela dobrze ze juz jest lepiej i oby juz zle nie bylo, super ze znalazlas prace,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 12:15   #1599
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez Kabriela Pokaż wiadomość
witam sie i ja. u nas tyle sie dzieje ze sama nie wiem jak mam to wszystko ogarnac. za 8 dni bedzie wielka omprrza urodzinowa a tak dokladnie za 6 dni bo niestety zrobimy ja w sobote by wszyscy mogli dojechac. Agata chodzi czworakuje zaczela juz na samym poczatku 11 miesiaca. Jest do nieprzegadania. Chowamy sie w miare zdrowo choc moje dziecko chodzi do zlobka. Z ciazy nic nie wyszlo a ze zwolniono mnie z pracy musialam szybko znalezc jakas alternatywe. Udalo sie. Pracuje. Odprowadzam dziecko do zlobka. I Agata od tygodnia nie placze przy oddawaniu co pozwala mi znacznie lepiej znosic odcinanie pepowiny. Nie jest latwo. Bardzo zle znioslam te sytuacje. Mialam zalamanie i porzadny kryzys....jednak jak mowilam wczesniej jest lepiej.
Pozdrawiamy wszystkie Mamusie wszystkich roczniaczkiw i zblizascych sie Jubilatow. Slemy caluski.
P.S. Pisze z tel wiec prosze o zrozumienie.
Helou
super że wszystko się poukładało ja dodam od siebie że kiedyś widziałam, że ktoś gdzieś pisał, że ogarnięcie się po zakończeniu macierzyńskiego jest trudniejsze niż pojawienie się na świecie dziecka i ja się pod tym podpisuje
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 09:11   #1600
issia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ze wsi pod Krk ;)
Wiadomości: 6 468
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Helou
super że wszystko się poukładało ja dodam od siebie że kiedyś widziałam, że ktoś gdzieś pisał, że ogarnięcie się po zakończeniu macierzyńskiego jest trudniejsze niż pojawienie się na świecie dziecka i ja się pod tym podpisuje
I tego wlasnie sie boje :/ Obawiam sie, ze przez pierwsze tygodnie nie ogarne niczego :/

Mamusie, ktore poslaly dzieciaczki do zlobkow: jakie sa wasze wrazenia, odczucia? I jak to mniej wiecej wyglada w tych zlobkach?
Pytam, bo prawdopodobnie moja mala tez pojdzie do zlobka. Niby otwieram swoja firme, ale normalnie bede w niej pracowac po 6godz na zmiane z moja mama i wtedy mala na te pare godzin nie ma z kim zostac
issia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 09:57   #1601
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

witam,

wywoływana przez rybe wreszcie pokazuje sie

hmmmm co u nas a więc:
- Nikolcia 18 skończy roczek ( boziu kiedy to mineło)
- na stanie ma 8 ząbków pierwszy wyszedł jak miała 6 miesiecy
- od sierpnia nie pije cycusia juz (sama odstawiła) butelke dostaje 2-3 razy
- przesypia noce
- spi od 20:30 (ok) do ok 8 zalezy od dnia
- w dzien śpi 2-3 razy (zasypia sama przytulona do mnie)
- nie chodzi ale na raczkach zasuwa jak mały samochodzik :P
- je praktycznie wszytko na szczęście bez żadnych alergii jestesmy


pozdrawiamy cieplutko
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-05, 08:15   #1602
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Heeej, witamy sie po powrocie do domku w wolnej chwili wiecej napisze, ale... ZAZDROSZCZEWAM tych przespanych nocek,Kacper budził siedzis 7 razy, nie spał ok 15 minut za każdym razem! i nie wiem czemu ....... aaaaaaaa
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 08:32   #1603
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Dzien dobry!

Jak to zlecialo... Nelka konczy dzisiaj rok!
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 12:11   #1604
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Dzien dobry!

Jak to zlecialo... Nelka konczy dzisiaj rok!
wszystkiego dobrego!
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 12:17   #1605
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
wszystkiego dobrego!
Dziękujemy!
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 22:55   #1606
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

hejo
gdzie ta zima...nooo :P ależ mi się tęskni za mroźną porą <3
Wszystkiego naj naj dla Nelci
U nas powoli powoli idzie remont pokoju dla Aleksa. Poza tym powrót do pracy przełożony, muszę wykorzystać zaległy urlop.
Pozdrawiam, buziaki
__________________


killer abs by Jill
mel b abs / cardio / brzuch
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 08:58   #1607
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

czesc

Zuzziak daj spokoj z zima

lineczka1989 wszystkiego najlepszego,

a mnie choroba rozlozyla na lopatki, 2 dni nie wiedzialam jak sie nazywam, dzis lepiej chociaz wygladam jak zombi
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 15:17   #1608
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez issia88 Pokaż wiadomość
Hej Mamusie
Mam chwilkę i tak sobie myślę: zobaczę co słychać u dziewczyn Postanowiłam się przypomnieć - mam nadzieję, że jeszcze ktoś mnie pamięta
Odeszłam z Wizażu, bo kompletny brak czasu nie pozwolił mi na śledzenie i pisanie Teraz nie jest lepiej, ale znajduję już czas dla siebie
W wielkim skrócie: Wiki rozwija się prawidłowo, jest takim śmieszkiem, że uśmiech od ucha do ucha przez cały dzień. Praktycznie w ogóle nie płaczę. Tylko wtedy jak jest bardzo głodna lub bardzo śpiąca Od 4 miesiąca przesypia nam całe noce, także wysypiamy się Mamy już 8 ząbków, jemy wszystko i dzięki Bogu nie ma żadnych alergii. Cyca sama odstawiła jak miała 7 miesięcy. Nie chodzi jeszcze sama, próbuje jak się ją za rączki trzyma. Natomiast raczkuje jak szalona, wstaje cały czas, rozrabia i jest prze kochana za 25 dni kończy roczek i naprawdę nie wiem kiedy ten czas zleciał

Pozdrawiam Was Mamusie i chciałabym częściej do Was zaglądać żeby dzielić się z Wami swoimi wrażeniami i doświadczeniami
hej Issia! wpadaj do nas częściej!
Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
witam,

wywoływana przez rybe wreszcie pokazuje sie

hmmmm co u nas a więc:
- Nikolcia 18 skończy roczek ( boziu kiedy to mineło)
- na stanie ma 8 ząbków pierwszy wyszedł jak miała 6 miesiecy
- od sierpnia nie pije cycusia juz (sama odstawiła) butelke dostaje 2-3 razy
- przesypia noce
- spi od 20:30 (ok) do ok 8 zalezy od dnia
- w dzien śpi 2-3 razy (zasypia sama przytulona do mnie)
- nie chodzi ale na raczkach zasuwa jak mały samochodzik :P
- je praktycznie wszytko na szczęście bez żadnych alergii jestesmy


pozdrawiamy cieplutko
cześć Basia!
Cytat:
Napisane przez Zuzziak Pokaż wiadomość
hejo
gdzie ta zima...nooo :P ależ mi się tęskni za mroźną porą <3
Wszystkiego naj naj dla Nelci
U nas powoli powoli idzie remont pokoju dla Aleksa. Poza tym powrót do pracy przełożony, muszę wykorzystać zaległy urlop.
Pozdrawiam, buziaki
dziękuję
Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
czesc

Zuzziak daj spokoj z zima

lineczka1989 wszystkiego najlepszego,

a mnie choroba rozlozyla na lopatki, 2 dni nie wiedzialam jak sie nazywam, dzis lepiej chociaz wygladam jak zombi
dziękuję! i zdrowiej, chociaż mam nadzieję że już wyzdrowiałaś


witajcie!
Cóż, Nelka roczku nie przeszła na nózkach, ale za to.. na drugi dzień powędrowała normalnie łzy miałam w oczach jak poszła
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 19:04   #1609
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

czesc

lineczka dziekuje, niby juz mi lepiej ale całe usta mam w zimnach, masakra,
brawa dla corci,


kupilam dzis kilka zabawek na swieta
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 09:39   #1610
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Siemka

Chyba wątek obumiera
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 11:44   #1611
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 12:37   #1612
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Hej rybka
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 14:31   #1613
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

strasznie mi ostatnio dni szybko uciekają, jeszcze nie tak dawno było miesiąc do urodzin teraz już niewiele ponad 2 tygodnie ....
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 15:00   #1614
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
strasznie mi ostatnio dni szybko uciekają, jeszcze nie tak dawno było miesiąc do urodzin teraz już niewiele ponad 2 tygodnie ....
Mi tak samo.
A nawet jeszcze do pracy nie poszłam
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 18:24   #1615
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Ja dostalam propozycje pracy jako salowa i co? I nie moge isc, bo mam takie dziecko ktore jak znikam to Aczyna sie ryk, ostatnio zostal z.moja sis 3h bo chcialam fo powoli oduczyc to rycAlcale 3h, innego dnia plakal 5h .. chyba jesten uwieziona :/
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 18:58   #1616
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

czesc

Boziu ryba mam podobnie, masakra jakas, moj nawet do toalety za mna włazi, z moja mama zostaje czasem jak starszego do przedszkola zawoze czyli jakies pol godziny, jest roznie, ostatnio nie plakal ale np z tz to jakas katastrofa, musze sie myc w tempie ekspresowym, a jak podnosze sie z podlogi czy wlasnie chce wyjsc z pokoju to ryk jakby nie wiem co sie dzialo,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 19:43   #1617
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Ryba współczuję masakra.

Ja zaczynam w piątek w markecie prace
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 20:06   #1618
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Ja dostalam propozycje pracy jako salowa i co? I nie moge isc, bo mam takie dziecko ktore jak znikam to Aczyna sie ryk, ostatnio zostal z.moja sis 3h bo chcialam fo powoli oduczyc to rycAlcale 3h, innego dnia plakal 5h .. chyba jesten uwieziona :/
nie zazdroszę takiego mamusinego cycusia... z nikim nie chce zostać? może 1-2 dni to za mało na oduczanie?

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

z kim będziesz zostawiać Ulę?
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 04:05   #1619
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
nie zazdroszę takiego mamusinego cycusia... z nikim nie chce zostać? może 1-2 dni to za mało na oduczanie?

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

z kim będziesz zostawiać Ulę?
A z moja Siostra albo z dziadkiem lub tata,
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 07:31   #1620
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

hej
Córka a na kasie czy na dziale, czy może w biurze ?
ja pracuje w markecie i najgorsza jest praca w niedziele.

Ryba współczuję. a może spróbuj wychodzić tak by nie widział, że wychodzisz??
On się też musi przyzwyczaić, że nie tylko z mamą można siedzieć w domu.
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 11:59:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.