Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz.VIII - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł powinien być w następnej części?
W Nowy Rok dumnie wkraczamy, na drugie urodzinki czekamy! 4 25,00%
W Nowy Rok dumnie wkraczamy, tyle do zrobienia mamy! 0 0%
Miesiące lecą, roczki za nami, pociechy zaskakują nowymi umiejętnościami 0 0%
Odważnym krokiem w nowy rok wchodzę! Chcę świat poznawać, nudy nie znoszę! 2 12,50%
Mamo, tato, chodzę sam i na minutę sto pomysłów mam! 1 6,25%
W nocy zabawa, jedzenie jest beee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nieee. 8 50,00%
Odważnym krokiem stąpam po ziemi i czekam aż świat znów się zazieleni 0 0%
Już rok 2014, tak szybko czas leci... witamy na świecie kolejne "nasze" dzieci 1 6,25%
Głosujący: 16. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-14, 12:31   #3931
mera82
Rozeznanie
 
Avatar mera82
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 798
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

LEMURKU rzeczywiście trochę się pospieszyłaś, miałabyś idealne prezenty !
Fajnie że tz wstaje w nocy do Jaśka, pomimo pracy ! Ja niestety nie odsypiam kiedy Julianek ma drzemkę, szkoda mi czasu ale w Twoim przypadku za pewne też bym odpoczywała !
Czytam "millennium" S. Larssona,kryminał, druga część . Ogólnie nie mam ulubionych autorów, czytam co kto mi poleci , więc czekam na propozycje ?!

Oczywiście wszystkim Wam kochane dziękuje za magiczne kciuki . Jak ja Wam się odwdzięczę ? Zaproszę wszystkie na kawkę do nowego domu !

ELAINE Niestety nie kontroluję się, nawet nie mam w tej chwili endokrynologa. Skierowanie na badania daje mi internistka i z nią konsultuję dalsze leczenie! Wyniki tsh jak do tej pory były w normie,dawka leku ta sama. Ale czuje się ostatnio dość słabo, senna jestem , zmarznięta, ogólnie kiepsko. Dlatego musze iść badania zrobić, bo być może coś tam się dzieje . Organizmu nie oszukam.
Juleczkowi robiliśmy również badania na tsh, też do 6 tygodnia. Ale nikt mi nie wspomniał o tym, że po roku należy je powtórzyć!?
Jeszcze przed nami mmr, więc na pewno zapytam pediatrę, zaniepokoiłaś mnie !
mera82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 12:32   #3932
malinka0525
Zadomowienie
 
Avatar malinka0525
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Peter też pokazuje ile ma lat Słodko to wygląda
Znam dwulatki pokazujące na palcach i odliczające do pięciu

Ale takich łączących kropki i to w takiej formie, żeby powstał obrazek nie znam Co oczywiście nie znaczy, że ich nie ma... Pewnie są tylko w zdecydowanej mniejszości i przeciętny dwulatek nie połączy takich kropek
Ja też to uwielbiam To takie urocze
Co do książeczek, to fakt, często przesadzają w nich. Ostatnio nawet kupiłam książeczkę z różnymi zadaniami i tam też coś w tym stylu było i się dziwiłam jak to dziecko ma to zrobić

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
MARGOSIA też zwykle rodzicom i tesciom książki kupujemy,ale w tym roku obawiam się ze mamy dwa razy mniejszy budżet

MALINKA brawo dla Milenki!

Igi póki co mówi drugi (dida) i po swojemu jeden i trzy (nie potrafię powtórzyć) ale na paluszkach nie pokazuje jeszcze


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
Milena też jeszcze perfekcyjnie cyfr nie potrafi wymówić. Na jeden mówi "aden", dwa to "da", ale trzy wychodzi jej idealnie

Cytat:
Napisane przez moonlightdancer Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
Ja czytam czasami co u Was ale jakoś ostatnio nie mam co pisać i humor jakis dziwny mam. Wieczorami tez nie mogę sie zalogować.
MERA o kurczę jakie uczulenie! Juz sie nie pojawia? Super ze z kredytem ruszyło. Trzymam kciuki za nowe gniazdko.
MYDREAM nie wiem czy jeszcze zaglądasz. Kiedyś moja psiapsiola jeszcze na studiach związała sie z rozwodnikiem z 2 dzieci. Co ja jej wtedy nagadalam... Nawet po tym jak go poznałam i okazał sie super facetem to ciagle musiałam miec jakies ale. Teraz jak wiadomo sama jestem z rozwodnikiem z dzieckiem i póki co nie zamieniłabym na nikogo innego. Nie bierz sobie do serca dobrych rad innych ludzi i nie ma sie czego wstydzić.
DZOAN oby lekarz cos pomógł. Imiona rzeczywiście ma muzułmańskie (to do Miszki) ale moze to przypadek. Chociaz w Indiach jest więcej muzułmanów niż w największym kraju arabskim.
Dołączam do grona fanek pitbulla Ola!
MARGOSIA, MALINKA wow brawa dla dzieciaczków! Swietnie sie rozwijają. Myśle ze to glownie zasługa mam. Milenka nie jest żłobkowa z tego co pamietam. Entuzjazmu i radości z pracy z dziećmi Margosi nawet nie komentuje.
MISZKA zazdroszczę bad....na (tych rakietek/ nie wiem jak napisać). Relaks, fitness, mozna gębę otworzyć do innych no czego wiecej chcieć.
MELA oby jakaś lepsza praca sie pojawiła. I oby prywatnie tez sie ułożyło tak jak tego chcesz.
LEMURKI super ze noga sie dobrze zrasta!
PERSE jak wrażenia po spacerku z szelkami? Nadają sie zeby "przywiązać" starszaka do wózka?
MAMASZKRABKA szkoda ze nie dałaś rady być z mężem. Ależ to zleciało. Odpoczywaj wiecej bo stałe jesteś na pełnych obrotach. Oby nie było problemów z opieka nad synkiem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tak Moon dobrze pamiętasz Milenka nie jest żłobkowa. Uczy się wszystkiego jedynie od nas i od babci. Chociaż często też spotyka się ze swoimi koleżankami na spacerach, ale od nich raczej niewiele się uczy. Mimo to miło popatrzeć jak dwa takie bobaski spacerują sobie razem i biegają trzymając się za rączki
__________________
Jesteśmy Małżeństwem!

Milenka
malinka0525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 12:37   #3933
mera82
Rozeznanie
 
Avatar mera82
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 798
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość
Alicja może się krzywi, ale tran mollersa pije. Nie ma wyjścia. Do tego wit. C i wit. D.

Wysłalam 26 cv, oby ktoś się odezwał i coś ciekawego zaproponował.
A w jakiej formie podajesz, na łyżeczce?
Ja zrezygnowałam bo sporo ubranek wywaliłam, zapachu ryb, nie szło sprać! A wystarczyło dać śliniaczek !

26 CV, wow !!! Trzymam zatem kciuki !
mera82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 12:44   #3934
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Pogrzeb był krótki, skromny, garstka ludzi, trumienka tyciunia :-( Parszywa pogoda przygnebiala jeszcze bardziej :-(
Olek dzisiaj jakby diabla miał w sobie. No tak się darł..Myślałam, że nie.wyrobie. Takich krzyków to.jeszcze nie.słyszałam. Dopiero pierwsza drzemkę ma. Mąż.go nie.uspil, moja.mama tez..a przy mnie co.się.dzialo.to.jakiś.ho rror. Wzięłam go.do.swojego łóżka.i.chyba pół.godz dacia. Oczy małe, ale.nie zaśnie.. Dałam Camilie, bo tak kocyk.zarl jakby żeby. E końcu padł i przenioslam w do łóżeczka.
Głowa od.rana mnie boli,.śpiąca jestem. Spróbuję się.zdrzemnac.
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 13:04   #3935
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Mera normalnie na łyżeczce podaję, ale pół łyzeczki na raz. Nie pluje bo zwykle to robię jak jest czymś bardzo zaaferowana: magnesy na lodówce, klocki itp.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 13:52   #3936
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Cytat:
Napisane przez mera82 Pokaż wiadomość
MOON jeszcze chwilę i synuś będzie z Wami , jak ten czas leci ! Brzuszek już pewnie spory, co ? Karmisz jeszcze Asmę ?

Uczulenie minęło, choć jeszcze gdzieniegdzie mnie swędzi !

DZOAN Współczuję, po pogrzebie na pewno będziesz miała kiepski dzień !

Kupiłam Juleczkowi multi sanostol, tran mollers odpadł całkowicie, pluje tym na wszystkie strony . Mam nadzieję że to nie pójdzie w odstawkę, w smaku jest super, jak cukierki nimm 2 !
YEVELE Karinka też tranu nie chce,dobrze pamiętam?
Ja podaję Multi Sanostol Niby poprawia też apetyt, więc dla nas jak ulał. Tylko cholera nie wiem, czy podawać dodatkowo witaminę D, więc po prostu podaję co kilka dni Bioaron. Dopytam lekarki.


U nas też chyba zęby, noce fatalne, niespokojne, pełne pobudek. Jedzenie koszmar... Wszystko idzie do buzi, tylko nie posiłek. Nawet ulubione jogurty są na nie :/
Dziś bardzo zimno i brzydko, to tylko na chwilę byliśmy na spacerze. Tyle rzeczy pozapominałam kupić...

Dzoan
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 14:06   #3937
moonlightdancer
Rozeznanie
 
Avatar moonlightdancer
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: UAE
Wiadomości: 612
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

MERA brzuch chyba dużo większy niż w pierwszej ciazy. Zdjeć sobie nigdy nie robiłam ale widzę choćby po ubraniach. Karmie ciagle 3 razy na dobę.
LEMURKI czuje sie zaskakująco dobrze, dzięki. Tzn chwile sie poruszam i dysze jak stara lokomotywa ale to raczej w normie.
DZOAN nie mogę sobie wyobrazic takiej straty. Współczuje bardzo koleżance i jej partnerowi.
Jeżdzę 5x w tygodniu na zajęcia na 2h. Asme zostawiam u tesciowej. Tak sie młoda rozbrykala ze nie chce ze mną wracać. Gdzie moje spokojne ciche dziecko. Biega i szaleje po całym domu i ogrodzie. Nawet na zakupach nie ma juz spokoju i co chwile leży na podłodze z fochem. A myślałam ze ten moment nigdy nie nadejdzie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
moonlightdancer jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 14:25   #3938
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Olek je i pomału się zbieramy. Ten dzień moglabym cały przelezec. Musiałbym bardzo kiepskie ciśnienie, bo aż mnie muli z tego bólu głowy :-(
Odezwę się jak wrócimy.
Kciuki się przydadzą i cichutko dziękuję za nie ;-)
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 14:45   #3939
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

dzoan, kciuki za wizytę daj znać po.
mera, kciuki za kredyt oby się udało, a co do tabletek to ja chyba miałam 3 podejścia ale jakoś to nie dla mnie, ale u mnie z tsh wszystko git więc się nie wypowiadam.
Ja tran zaczęłam dodawać do mleka i jest ok.
mela, no to niezla ilość, oby się ktoś konkretny odezwał a miałaś jeszcze iść na jakąś przełożoną wizytę?

u nas idzie druga czwórka dlatego taki sajgon, a pierwsza jeszcze nie przebiła się do końca uh

elaine, masz te zdjęcia Igiego za żłobka?

malinka, margo, zdolne wasze dzieciaczki od urodzenia tak było Karinę za to lekarka pochwaliła za to że umie sama nosek wydmuchać, zawsze coś

stokrotka, brawo za ząbka
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 15:53   #3940
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Yvele no miałam iść na przełożoną, nawet zadzwoniłam do pana w środe, żeby o sobie przypomnieć (może to był błąd), ale pan nie miał jeszcze grafiku czy przyjedzie do Łodzi i dupa
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 16:54   #3941
Myszkaaaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 396
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Hej mamuśki Przepraszam ze tak rzadko się odzywam
U nas wszystko po staremu czyli męża całymi dniami nie ma. A ja z Nikosiem próbuje coś jeździć i wybierać do domku Jeszcze ostatnio się pochorowalismy najpierw Nikos lekko a potem ja tak ze skończyło się na antybiotyku. Wieczorami przed snem staram się Was podczytywać a jak już czasem chce coś napisać to nie mogę się zalogować :/

Wychodzi nam 3 czworka wiec nocki różnie. A tak to Nikos jest przekochany

DZOAN kciuki za wizytę, choć już pewnie w trakcie jesteście. I przykro mi z powodu córeczki koleżanki

MARGOS, MALINKA dla Waszych Szkrabow.

LEMURKI super ze z nogą lepiej.

MOON już niedługo synuś będzie z Wami

MELA kciuki za znalezienie nowej pracy.

MAMASZKRABKA dla meza. I fajnie ze będzie mógł dzielić z kolega koszty dojazdu.

Zdrówka dla wszystkich chorowitkow

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

W ostatni weekend Nikos został z babcia a my byliśmy na weselu w górach. Wyszalelismy się, spotkali ze znajomymi, super. A jacy stesknieni wrociismy za Nikosiem Choć on teraz cały czas powtarza "baba"
Myszkaaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 17:12   #3942
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Nie dam rady wszystkiego nadrobić przez te błędy aplikacji

Byliśmy na kontroli-zdrowy Piotruś. Teraz mam ochote na sen. Jam mój synek padnie to ide za nim w spanie
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 19:16   #3943
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Fiazo super, że Piotruś już zdrowy

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Myszka fajnie że jesteś😊 a wesela zazdroszczę, też by poszła tak poszaleć

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Dzian daj znać jak po wizycie. Współczuję pogrzebu. Biedni rodzice maleńkiej 😢

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Meta i nas też ten trą tak śmierdział na ubraniach. Łukasz trochę zjadał a trochę wypluwał ale dostał rozwolnienia po tym i już nie podajemy tranu.



Moi super, że brzusiu rośnie. A Asma dorasta i pewnie trochę pazurków musi pokazać. Będziesz karmić do końca ciąży?



Yeqel biedna Karinka z tymi zębami



Mela powodzenia, oby ktoś się odezwał z fajną propozycją pracy.
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 21:13   #3944
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

MYSZKA widoczne dobrze mu było z babcią jak rodzice bawili na weselu. Co jeszcze musisz kupić do domku?

FIAZO cieszę się, że Piotruś zdrowy

MERA ja uwielbiam N.Roberts i Cobena

DZOAN najbardziej na takich pogrzebach/pochowkach bolo chyba ta malutka trumienka
Daj znać co tam u lekarza. Dalej mocno trzymam kciuki puszczę dopiero jak dasz znać co tam.

Mój synek jak dzisiaj zaczął pokazywać na nieznane mu rzeczy i pytać "to tio?" (Czyt. Co to?). Jak ktoś przychodzi to mówi "cije"(czyt. Cześć) i podaje rękę. A jak Tż przyjechał do nas to musiał wyjść do samochodu, a Minio chodzi, szuka, patrzy na mnie i pyta "dzie tata?". Padlam....
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 21:34   #3945
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Cytat:
Napisane przez Agrafka86 Pokaż wiadomość
MYSZKA widoczne dobrze mu było z babcią jak rodzice bawili na weselu. Co jeszcze musisz kupić do domku?

FIAZO cieszę się, że Piotruś zdrowy

MERA ja uwielbiam N.Roberts i Cobena

DZOAN najbardziej na takich pogrzebach/pochowkach bolo chyba ta malutka trumienka
Daj znać co tam u lekarza. Dalej mocno trzymam kciuki puszczę dopiero jak dasz znać co tam.

Mój synek jak dzisiaj zaczął pokazywać na nieznane mu rzeczy i pytać "to tio?" (Czyt. Co to?). Jak ktoś przychodzi to mówi "cije"(czyt. Cześć) i podaje rękę. A jak Tż przyjechał do nas to musiał wyjść do samochodu, a Minio chodzi, szuka, patrzy na mnie i pyta "dzie tata?". Padlam....
Super się rozwija !
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 21:45   #3946
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Dostanę szału z tym wizażem Wklejają jakieś reklamy, które mnie non stop gdzieś przekierowują i już raz mi całkowicie zamknęło windowsa z niebieskiem ekranem przez to, już nie mówiąc o tym, że nie umiem odpowiedzieć...

Artek też mnie rozwala swoim gadaniem
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 06:51   #3947
moonlightdancer
Rozeznanie
 
Avatar moonlightdancer
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: UAE
Wiadomości: 612
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

STOKROTKA chce przestać z 2 miesiące przed tp tak zeby do tego czasu zapomniała o piersi.
E dziewczyny jeszcze mam trochę czasu. Termin w marcu, wiec jeszcze ze 4 miesiące, mam nadzieje. Póki co nic nie jest gotowe i nie mam gotowego planu działania. Jedynie zdecydowaliśmy ze po przeprowadzce zatrudnimy jakaś panią do sprzątania i prasowania ze 2 razy w tyg. Resztę muszę jakoś sobie rozplanować.
Asma wczoraj przewróciła na siebie szafkę z butami. Taka dość spora i ciężka. Dzisiaj juz znowu ja ciąga.
Zdrowka dla wszystkich dzieciaczków i mam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
moonlightdancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 07:02   #3948
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Dziewczyny info od Dzian:

Jesteśmy z Olkiem w szpitalu w Srodzie Slaskiej. Trafilismy tu prosto z wizyty u lekarza. Olkowi zeszlo juz na oskrzela, u lekarza goraczka prawie 39, w szpitalu prawie 40. Nigdy w.zyciu tyle nie mial :-( plus wysypka na twarzy. Lekarz nie chcial ryzykowac wstrzasu i skierowal nas do szpitala. Chce nam od razu badania porobic. Dyzur ma w pon., ale obiecal wpasc dzisiaj lub w niedziele. Tutaj mowia, ze jest bardzo dokladny, na obchodach bada szczegolowo i nie trzyma.w szpitalu bez potrzeby. Olek dostal wieczorem kroplowke. Niedawno mial 38,2 stopnia. Noc przespal spokojnie. Troszke nam teskno, do domu daleko :-( Ale szpital sympatyczniejszy niz w Lubinie, mnostwo zabawek w sali, krzeselka, stoliki, biedronkowe inhalatory i mozna spac z dziecmi jak sie komus dupsko zmiesci :-D ja poki co spalam na lozku dla matek karmiacych
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 08:58   #3949
mera82
Rozeznanie
 
Avatar mera82
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 798
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

STOKROTKO dziękujemy za info .
Kurcze DZOAN to się w głowie nie mieści ile taki maluch musi wycierpieć, kiedy to sie skonczy!? Cieszę się że trafiliście (mam nadzieję) w odpowiednie ręce i w końcu kłopoty się skończą ! Dużooooo zdrówka dla Olusia.

Odpisałam wczoraj i znikło, szlag mnie trafił i rzuciłam Tel.
PERSE pani w aptece mówiła że co drugi dzień można podać wit. D.

MOON marzec juz tuż, tuż , już połowa listopada ! Fajnie że będziesz miała pomoc, trochę na pewno będzie Ci lżej. A przeprowadzka w grudniu aktualna ?
Biedna Asma, ale uparciuch !

AGRAFKO brawa dla Minia , dla Artka też. Julek będzie gadał pewnie jak skończy 18kę :/ , ciężko u nas z nową, coś tam po swojemu mówi i momentami go rozumie ale uparciuch nie chce powtarzać za mną, odgłosów zwierząt, dziadzia, ciocia, Lenka itd.
mera82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-15, 09:00   #3950
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Dzoan oby Was tam solidnie podkurowali... Zdrówka dla Olusia!

Mera bo wczoraj były jakieś ogólne problemy z wizazem, mi się raz nawet komp wyłączył...
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 11:29   #3951
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Zdrówka dla Olusia. Najważniejsza jest dobra opieka medyczna!
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 12:27   #3952
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Cytat:
Napisane przez malinka0525 Pokaż wiadomość
Tak Moon dobrze pamiętasz Milenka nie jest żłobkowa. Uczy się wszystkiego jedynie od nas i od babci. Chociaż często też spotyka się ze swoimi koleżankami na spacerach, ale od nich raczej niewiele się uczy. Mimo to miło popatrzeć jak dwa takie bobaski spacerują sobie razem i biegają trzymając się za rączki
Peter jak jeszcze w wózku jeździł częściej to z koleżanką się często łapał za rączki i musiałyśmy wózkami obok siebie jechać
A kiedyś jak dawał znak pokoju w kościele to też potem do końca mszy trzymał chłopca za rękę... Takiego już starszego
Cytat:
Napisane przez yevele Pokaż wiadomość
malinka, margo, zdolne wasze dzieciaczki od urodzenia tak było Karinę za to lekarka pochwaliła za to że umie sama nosek wydmuchać, zawsze coś
Mi się wydaje, że to jest naprawdę ważna umiejętność! I niewiele Dzieciaczków w tym wieku potrafi wydmuchać nos, więc ja bym pękała z dumy
Peter nie umie Ale może dlatego, że raz w życiu katar miał i jakoś potrzeby nie było do smarkania
Cytat:
Napisane przez Myszkaaaa83;48931760[COLOR=Silver
]

[/COLOR]W ostatni weekend Nikos został z babcia a my byliśmy na weselu w górach. Wyszalelismy się, spotkali ze znajomymi, super. A jacy stesknieni wrociismy za Nikosiem Choć on teraz cały czas powtarza "baba"
Dobrze, że ma taki kontakt z Babcią!
I miło, że się wybawiliście
Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Byliśmy na kontroli-zdrowy Piotruś. Teraz mam ochote na sen. Jam mój synek padnie to ide za nim w spanie

Cytat:
Napisane przez Agrafka86 Pokaż wiadomość
Mój synek jak dzisiaj zaczął pokazywać na nieznane mu rzeczy i pytać "to tio?" (Czyt. Co to?). Jak ktoś przychodzi to mówi "cije"(czyt. Cześć) i podaje rękę. A jak Tż przyjechał do nas to musiał wyjść do samochodu, a Minio chodzi, szuka, patrzy na mnie i pyta "dzie tata?". Padlam....
Minio wymiata! i od razu z grubej rury Wielkie


Dzoan cały czas kciuki! Oby w końcu Was porządnie zbadali z każdej strony... I żebyście szybko mogli zdrowi wrócić do domku

Zostały mi białka po zrobieniu kremówki i wyszły pyszne kokosanki
Nawet dostałam zamówienie na upieczenie tortu dla siostry na 18-stke... I pomyśleć, że pół roku temu nie potrafiłam upiec biszkoptu Pieczenie jest fajne jednak
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 17:11   #3953
moonlightdancer
Rozeznanie
 
Avatar moonlightdancer
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: UAE
Wiadomości: 612
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

DZOAN dobrze ze akurat mieliście ta wizytę. Zdrowka dla Olusia! Niech zdrowieje szybko i niech znajda przyczynę tych chorób.
STOKROTKA dzięki za info.
MERA pod koniec grudnia mieszkanie ma sie zwolnić. Dajemy sobie miesiąc na remont i odświeżenie. Te mamy wynajęte do końca stycznia. Cudów nie będziemy robić ale zmiana sufitów, zabudowy kuchennej, malowanie, odnowienie szaf w sypialniach i takie pierdoły. Jak mi męża zabiorą to bedzie gorzej ale jego brat jest dość kumaty wiec powinien to wszystko pozałatwiać.


Sent from my iPhone using Tapatalk
moonlightdancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 18:15   #3954
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Ale mnie dzis rozłożyl ból głowy. Prawie cały dzien przespałam. Dobrze ze mąż zajął sie synkiem
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 19:17   #3955
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Fiazo biedulko współczuję.



Ja dostałam właśnie @ i brzuch zaczyna boleć

Dzisiaj pierwszy raz Łukasz ze mną spacerował bez wózka bo wcześniej nasz spacer polegał na kręceniu się wokół własnej osi i zbieraniu kamyków i śmieci. A dzisiaj ładnie szedł ze mną. Oczywiście po drodze też skarby zbierał. Dorośleje mi dziecko pozazdrościłam niektórym z was i zabrałam się dzisiaj z Łukaszem za naukę liczenia. Na razie bez efektu ale będziemy ćwiczyć.

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Agrafka brawo.dla Misia. Mój też co chwilę co to (cio to) mówi i pokazuje na wszystko
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 19:36   #3956
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

A moja gada w sobie tylko znanym języku, ale jest przy tym tak poważna ze aż zabawna.

Dzoan zdrowka
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 20:05   #3957
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

DZOAN zdroowka!

FIAZO wspolczuje bólu głowy

MYSZKA jakas masakra jest ostatnio z tym wizażem. Dobrze ze u was ok. Dużo roboty jeszcze wam zostało?

MOON pisałam juz jakiś czas temu ze mam dla Ciebie listę zamienników przy alergii na gluten i na jajko. Jak Asma?

YEV o ja brawo za dmuchanie noska!!


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Aa STOKROTKA łącze się w bólu,dzisiaj też dostałam @ pierwszy od ponad dwóch lat.


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 20:43   #3958
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
DZOAN zdroowka!

FIAZO wspolczuje bólu głowy

MYSZKA jakas masakra jest ostatnio z tym wizażem. Dobrze ze u was ok. Dużo roboty jeszcze wam zostało?

MOON pisałam juz jakiś czas temu ze mam dla Ciebie listę zamienników przy alergii na gluten i na jajko. Jak Asma?

YEV o ja brawo za dmuchanie noska!!


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Aa STOKROTKA łącze się w bólu,dzisiaj też dostałam @ pierwszy od ponad dwóch lat.


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
o jaaa a właśnie chciałam pisać że zazdroszczę braku @ pewnie dziwnie tak po tak długim czasie

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość

Mi się wydaje, że to jest naprawdę ważna umiejętność! I niewiele Dzieciaczków w tym wieku potrafi wydmuchać nos, więc ja bym pękała z dumy
Peter nie umie Ale może dlatego, że raz w życiu katar miał i jakoś potrzeby nie było do smarkania
no moja też nie miałą duża katary, aż do ząbkowania ale ja raz byłam mega przeziębiona i smarkałam non stop i chyba podłapała, ale dzięki za taką cenną opinię

dzoan, oby już tylko było lepiej!, dawaj nam znać

a z wizażem i aplikacjami to masakra ciężko być na bieżąco
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 20:53   #3959
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
DZOAN zdroowka!

FIAZO wspolczuje bólu głowy

MYSZKA jakas masakra jest ostatnio z tym wizażem. Dobrze ze u was ok. Dużo roboty jeszcze wam zostało?

MOON pisałam juz jakiś czas temu ze mam dla Ciebie listę zamienników przy alergii na gluten i na jajko. Jak Asma?

YEV o ja brawo za dmuchanie noska!!


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Aa STOKROTKA łącze się w bólu,dzisiaj też dostałam @ pierwszy od ponad dwóch lat.


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
Współczuje @ , stokrotka Tobie również

Ja na @ czekam już 3ci dzień. Chyba za dużo stresu miałam ostatnio
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 21:09   #3960
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Elaine, ale chyba trochę się cieszysz, nie? Bo już się martwiłaś, że tak długo nie ma...

Artka ulubionym słowem jest "gdzie", bo non stop ściąga skarpety i ja przychodzę i się pytam "gdzie są skarpetki?", a on rozkłada ręce tak bezradnie i mówi "dzie?"
Mówi "chcę to", "idzie idzie idzie", "tata, mama", "daj", przeróżne rzeczy, oczywiście takie najpotrzebniejsze Ostatnio lubi łapać coś między paluszki, marszczyć brwi i z taką udawaną złą czy zdziwioną minką mi to przekazywać (najczęściej nic nie ma w rączce).
Mamy taki ubaw z TŻem z niego czasami... Skarbuś
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-09 19:00:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.