Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-14, 21:57   #91
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez magsik Pokaż wiadomość
Kurcze mam nadzieję, ze będzie dobrze.
Mój mąż dziś kazał mi wypi.... Z jego domu,.tak w skrócie jestem wrakiem człowieka. Nie mogę nic do was najak to pisać z kompa bo reklamy mi się wlaczaja,
Aj, faceci chyba nie rozumieja hormonow po porodzie... moj ostatnio, zebym sie uspokoila, bo juz nie jestem w ciazy...

Ale slowa ostre, ale faceci nie zawsze mowia co mysla, tak powiedzial w nerwach pewnie- co go i tak nie usprawiedliwiaa...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 22:07   #92
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Magsik bidusiu. Napisz w klubie jak cos.

Qrwa co z tym wizazem. Caly czas reklama nie moglam poczytac ani napisac.

Moja niunia dzis mega spioch
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 22:11   #93
vilet784
Rozeznanie
 
Avatar vilet784
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 755
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Purblanka no ale właśnie to jest dziwne ze jest ciasno ale płytko o.O że tak to ujme TŻ połowe swojego interesu tylko zmieścił... Słyszałam że może być luźno ale ze tak?
Zastanawiałam się nad tym nuvaring po karmieniu, czy twój TŻ go nie czuje?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
vilet784 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 22:21   #94
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Da sie przegladac klub na telefonie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 23:58   #95
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Hej witam sie na odchowalni najpierw odpisze to co pamietam i zaraz biore sie za ostatnie dwie strony odchowalni

Pieluszek uzywalismy juz rossmanowskich 1 i2 i jedyne co do troche denerwuje mnie ich zapach ale Mlodemu pasuje
mielismy tez happy 0 , dada 1 i 2 papers biale i zielone 1 wszystkis byly ok wiec tera Kupuje te ktore sa w promocji.synek zaakaceptowal wszystkie i odparzen brak do pupci uzywamy linomag a+e oraz zwykly linomag a jak sie leciutko czerwieni lub po wiekszej kupie termentiol i wszystko ok
szczepimy 5w1 i dodarkowo na pneumokoki bo mamy za darmoszke z racji wczesniactwa.nad rota sie zastanawiam. Ktos pytal o ceny u mnie 5w1 jest za 120/150 a 6w1 za 200 a roznica jest taka ze 6 ma w sobie wzwb czyli odpada jedno klucie.
Nas juz zaszczepili na pneumokoki i wzwb powtorke

Mialam jeszczs napisac ze wazymy juz prawie 4 kg

I trzymamy kciuki za jutrzejsza wizyte !!!
co de seksu my czekamy na wizyte pod.koniec listopada.moj maz jest jaknajbardziej na tak a moje libido na podlodze...co do antykoncepcji nie mam pojecia jak to bedzie

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Co do charczenia to moj tez charcholi.troche pomaga zakraloanie woda morska ale po jakims czasie to samo.najbardziej slychac jak placze i czasem w nocy

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Dominik UWIELBIA kupciac w czyste pampki z czysta pupcia
Aaa i dzis skonczylismy 2 miesiace
a uda mi sie zalapac do klubu ??

A wracaja do tematu antykoncepcji gumki odpadaja bo mamy uczulenia na lateks...no ale pomyslimy nad tym jeszcze
Magsik - ale sytuacja :-( wspolczuje i trzymam kciuki zeby sie ulozylo
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 00:15   #96
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Magsik bidusiu. Napisz w klubie jak cos.

Qrwa co z tym wizazem. Caly czas reklama nie moglam poczytac ani napisac.

Moja niunia dzis mega spioch
Tez musze klub ogarnac, ale na smartfonie oczywiscie nie mozna.
A wizaz na kompie i reklamy to 1 wielka masakra.

Kurcze od 22 probujemy zasnac...
Po mm boli ja brzuszek plus ulewanie, ale pewnie kwestia przyzwyczajenia...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------

Cytat:
Napisane przez vilet784 Pokaż wiadomość
Purblanka no ale właśnie to jest dziwne ze jest ciasno ale płytko o.O że tak to ujme TŻ połowe swojego interesu tylko zmieścił... Słyszałam że może być luźno ale ze tak?
Zastanawiałam się nad tym nuvaring po karmieniu, czy twój TŻ go nie czuje?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
No dziwne eh, ja sie nie wypowiem, bo jeszcze nic nie wiem ale az tak boli, kurde moze ze za wczesnie, dlatego boli?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
Da sie przegladac klub na telefonie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja nie mam takiej opcji na tel jak "klub" w ogole

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 01:13 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

Malutka spi...

Purblanka, nie uzywasz nakladek, zeby nie bolalo, jak Olinek tak wykreca Ci sutki?

I mialam pisac, juz mam sposob na mame. Albo ona albo ja przewijamy, a kapiemy z Tz i ona ma.wyjsc i nie pomagac i wychodzi, wiec uff

Dobranoc

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Katrina2000 Pokaż wiadomość
Magsik współczuję

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

My dziś mieliśmy gości, jak zwykle prezenty m.in. kolejne skarpetki tez dostajecie tyle skarpetek? My prawie od kazdego
My jeszcze skarpetek nie dostalismy
Przed nami maraton odwiedzin... mam nadzieje, ze nie beda dlugo siedziec. Dzis niezapowiedzianie wpadli to z Tz byli, bo my spalysmy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 02:43   #97
nocnyskowronek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 331
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Też miałam problemy z wizażem, ale teraz już jest ok

Dzanet - cześć!

Magsik - współczuję straszna sytuacja... Ale z karmieniem się nie nakręcaj - wcale nie musi to wpłynąć, więc myśl pozytywnie A im więcej będziesz myśleć, że może być problem tym bardziej zwiększasz jego prawdopodobienstwo... Trzymam kciuki za Ciebie!
__________________
02.10.2014
nocnyskowronek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-15, 03:29   #98
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Ja juz dzis wymiękam.. Nie dość ze mój syn wczoraj nie spal od 14 do 21 to obudził się przed 3 wielce wyspany i w ciągu godziny zmieniłam pieluchę z siku, dałam cyca którego nie chciał,zrobiłam mm, on w trakcie walnal kupsztala, zjadł odbilismy, przebralam, położyliśmy się na sen cyc - nie chciał..i nagle fontanna z jego buzi ulany po sam pas.. Przebralam i w dodatku szarpie się i nie chce spać a mi juz się płakać chce bo aż oczy szczypia od niewyspania....ehhhh

---------- Dopisano o 04:29 ---------- Poprzedni post napisano o 04:13 ----------

Zasnal u mnie na rękach.. Chwilo trwaj chciałoby się powiedzieć.. Zobaczymy mam wrażenie ze to nie koniec bujania na rękach... A każdy jego ruch powoduje ze ja zostaje wyrwana z zasypiania bo z góry myślę ze się pewnie budzi... Spijcie dobrze dziewczyny
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 03:39   #99
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Gosia - lacze sie z Toba... kolejna nocke nie spie miedzy 1:30 a 5... tylko moja Mloda walczy z kupsztalem... tzn walczyla, bo juz kupa byla a ona dalej nie spi...
A jak tylko zasnie i ja klade do kolyski, to od razu oczy jak 5zl i ryk normalnie chyba wykrywacz kolyski ma w doopie to moje dziecko...

Wdech, wydech...

Dzanet - witaj u nas u mnie odwrotnie - termin byl na pazdziernik, a urodzilam we wrzesniu dlatego podczytuje watek wrzesniowy, ale ciagle brak mi czasu, zeby cos tam u Was skrobnac poza moim jednym postem , pamietam zreszta, ze Ty mnie tez u Was przywitalas

Magsik - strasznie to przykre, co zrobil Twoj maz... cokolwiek bylo powodem jego zachowania, nie powinien tak robic! A co z dzieckiem? Ma wyp... z Toba?! I co zrobilas? Wynioslas sie? Masz sie gdzie wyniesc od niego? Stres moze wplynac na laktacje szczegolnie tak mocny! Latwo powiedziec...ale sprobuj sie rozluźnić podczas karmienia.

Katrina - my tez dostajemy mnostwo skarpetek i czapeczek, ale wszystko w rozmiarach dla rocznego dziecka
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 05:55   #100
nocnyskowronek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 331
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Jest nieźle! Ale czasem łapię się na tym, że nad ranem odliczam już czas i cieszę się, że już w końcu dzień a wieczorem na odwrót, że już w końcu noc i kładziemy się spać Jakby dzień czy noc była łatwiejsza hehe Też tak macie?

To byle do rana! A przynajmniej wschodu słońca

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:33 ----------

Jeju uśmiecha się to to tak słodko z tymi roześmianymi oczkami wpatrzone we mnie, że wszystko wynagradza! A co tam! Można wstawać, w sumie słońce też już jest. Trochę za chmurami ale jest
__________________
02.10.2014
nocnyskowronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 07:28   #101
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Dzien dobry nocka minela jak zwykle dobrze my mamy juz chyba taki rytual ze karmienia sa mniej wiecej 23/24 3/4 6/7 po karmieniu po odbiciu od razu do lozeczka i zasypia.bez lulania tak jak to w dzien po wiekszoci karmien robimy.nocki mammy pod tym zwgledem super
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-15, 10:20   #102
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Ja na moje dziecko też narzekać nie mogę. W nocy budzi się jak w zegarku: o 1.30 i o 4. Wczoraj położyłam ją do łóżeczka żeby sama zasnęła, bo tak chcemy ją już uczyć, i się udało Po 20 min ładnie spała Kilka razy już zauważyłam, że u mnie na rękach była niespokojna, nie umiała zasnąć, a jak położyłam do łóżeczka to od razu było sapanko. Chyba mam dziecko z tych mało przytulaśnych
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 10:42   #103
magsik
Zadomowienie
 
Avatar magsik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 387
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

witamy się
tak wam zazdroszczę, że wasze dzieci tak dużo śpią. Ja wczoraj po kąpieli położyłam małego do łóżeczka bo też chce go przyzwyczajać żeby sam zasypiał, a tu nic. Kręcił się marudził i na koniec zrobił kupkę. Zauważyłam, że codziennie od około 5ej mocno się pręży. Co 6 godz przed karmieniem daję mu regularnie dicoflor i sab-simplex, dziś coś koło 6ej wzięłam go do siebie do łóżka i powalczyliśmy ze sobą i wreszcie zasnął. obudziłam się przed 10 ale nadal jestem zmęczona. W poniedziałek idziemy na szczepienie, szczepimy na fundusz. Sytuację z mężem opiszę wam w klubie
__________________
Nasz wielki dzień 21.05.2011r.

23.09.2014 Michałek
magsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 11:32   #104
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez vilet784 Pokaż wiadomość
Purblanka no ale właśnie to jest dziwne ze jest ciasno ale płytko o.O że tak to ujme TŻ połowe swojego interesu tylko zmieścił... Słyszałam że może być luźno ale ze tak?
Zastanawiałam się nad tym nuvaring po karmieniu, czy twój TŻ go nie czuje?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
Może też być blokada psychiczna, dlatego nieprzyjemnie.
Ja uzywałam ringa pół roku i mężowi przeszkadzał, dlatego przestałam.

Gosia, Mojra współczuje nocki.

Cytat:
Napisane przez kasiakg Pokaż wiadomość
Ja na moje dziecko też narzekać nie mogę. W nocy budzi się jak w zegarku: o 1.30 i o 4. Wczoraj położyłam ją do łóżeczka żeby sama zasnęła, bo tak chcemy ją już uczyć, i się udało Po 20 min ładnie spała Kilka razy już zauważyłam, że u mnie na rękach była niespokojna, nie umiała zasnąć, a jak położyłam do łóżeczka to od razu było sapanko. Chyba mam dziecko z tych mało przytulaśnych
Typ jak moja Łucja

Tymuś chyba zaczyna mieć stałe pory na sen, jedzenie w nocy i kupe
Wczoraj padł o 20:30 i obudził się o 00:30, potem o 3:30 i 6 i mniej więcej tak to wygląda u nas od kilku nocy no i kupsztal z rana, po którym idziemy kąpać

Teraz śpi u mnie na klacie a mi łapa odpada

Ja jeszcze nie wiem kiedy mamy szczepienie - mają dzwonić z przychodni. Będziemy brali 5w1, u nas to koszt 180zł, za 6w1 230zł a to tylko dwa kłucia mniej - na pierwszej wizycie i w 7 m-cu.

Ma któraś z Was nosidło z wkładką dla noworodka? Używacie?
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 12:10   #105
dariuska89
Raczkowanie
 
Avatar dariuska89
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 456
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość

U nas masakra, drugi dzień wiszenia przy piersi dobrze, że w nocy śpi
U nas to samo...


magsik moja Nuśka też tak właśnie ma że się pręży i do tego postękuję jak niedźwiedzica, zwykle po kupie się uspokaja dopiero. Współczuję sytuacji z mężem- w takich momentach cieszę się że jestem sama


Mojra87 współczuję nocek może coś w twojej diecie nie tak?


Purblanka osłonki na sutki ratują życie w takich sytuacjach kochana

ever po porodzie- w połogu hormony szaleją jeszcze bardziej niż w ciąży.
__________________
Synek moje szczęście cudowne Sebastian, Adam 12.08.2010 3440 54cm

Hanna, Eliza księżniczka ur 2.11 3370 53cm
dariuska89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 12:14   #106
monic84
Rozeznanie
 
Avatar monic84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 622
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

witajcie
troszke mnie nie bylo ale mialam problem z mala
bralam antybiotyki po ktorych, jak sie pozniej okazalo mala miala zielone kupki i przez tydzien przybrala 20g
jak to polozna zobaczyla to sie za glowe zlapala
przez dwa dni musialam podawac mm a siebie laktatorem doic i mleko wyrzucac
od wczoraj znowu dostawilam mała do piersi, niestety mleka malutko ;(
znowu musze małą uczyć ssać i znowu musze rozkrecic laktacje
mam nadzieje ze czeste przystawianie Małej do piersi do rezultaty
na noc daje jeszcze mm bo przeciez musi nabierac wage
w poniedzialek przyjdzie położna i sprawdzi wage
mamy swoja wage i wazymy też codziennie
wczoraj przybyła 30g, ale przez dzien miala raz mm
dzis w dzien nie chce jej dać mm tylko ciagle mi wisi na cycu. Dziś ją zważymy mam nadzieje, że coś przytyje na moim mleku
najgorsze jest to ze possie troche i usypia na chwile a pozniej w płacz
teraz usneła na dłuzej bo piorę , włożyłam ją do wózka i teraz spi obok pralki

dziewczyny jak myslicie, dobrze ja to wszystko robie???
jak można rozkręcić ponownie laktacje?

Z komórki nie moge tu pisac bo mi blad wyskakuje tylko z komputera

przepraszam, że tak tylko o sobie, ale nie zdazylam przejrzec wątku, już się mała drze
ehhhhh
monic84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 12:22   #107
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

My właśnie na cycu, wiec tak na szybko. Powoli dochodze do siebie, na antybiotyku, nareszcie nie mam gorączki 40 stopni, chociaż osłabiło mnie to mocno i kołowrotek w głowie jest jeszcze. W dodatku Lenka wstała dziś o 5.50. Zero litości dla chorej matki...

mortisha ja miałam chetke na takie nosidlo, ale jak zrobilam research na all to ceny od 250zl w górę, a wkrótce juz będą maluchy trzymać same główki,a wtedy nosidelka o co najmniej połowę tańsze i się nie zdecydowalam. Chusty się boję, bo nie umialabym tego na sobie powiązać...
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 12:37   #108
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Mój Dzieć wyobraźcie sobie zasnął dziś jak ugniatałam mu nózki do brzuszka bo się napinał na kupkę

Cytat:
Napisane przez magsik Pokaż wiadomość
witamy się
tak wam zazdroszczę, że wasze dzieci tak dużo śpią. Ja wczoraj po kąpieli położyłam małego do łóżeczka bo też chce go przyzwyczajać żeby sam zasypiał, a tu nic. Kręcił się marudził i na koniec zrobił kupkę. Zauważyłam, że codziennie od około 5ej mocno się pręży. Co 6 godz przed karmieniem daję mu regularnie dicoflor i sab-simplex, dziś coś koło 6ej wzięłam go do siebie do łóżka i powalczyliśmy ze sobą i wreszcie zasnął. obudziłam się przed 10 ale nadal jestem zmęczona. W poniedziałek idziemy na szczepienie, szczepimy na fundusz. Sytuację z mężem opiszę wam w klubie
Magsiku pod spodenki o które pytałaś zazwyczaj zakładam półśpiochy i na to jeszcze skarpecioszki .
Cytat:
Napisane przez mortisha84 Pokaż wiadomość

Teraz śpi u mnie na klacie a mi łapa odpada

Ma któraś z Was nosidło z wkładką dla noworodka? Używacie?
Morti u mnie tez Juliando zasypia na klacie, a ręka w nadgarstku od noszenia to mnie juz tak boli ze tragedia..
A jeśli chodzi o nosidełko to właśnie dzis oglądałam na allegro.. i się tak zastanawiam czy kupić..bo jak on lubi tak na klacie u mnie to takie nosidełko dobra rzecz.. przynajmniej ręce nie będą bolaly a i zrobię prawie wszystko
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 12:46   #109
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

monic to mnie teraz wystraszylas z tymi antybiotykami. Ja właśnie małego obserwuje pod kątem kup, ale na razie nie było zielonej. Chociaż na mleko chyba jakoś musiał wpłynąć, bo wczoraj sporo marudzil w ciągu dnia i jadł co godzinę...
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-15, 12:51   #110
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez dariuska89 Pokaż wiadomość
Mojra87 współczuję nocek może coś w twojej diecie nie tak?
Do diety nic nowego nie wprowadzałam od jakiegoś czasu. Myślę, że to bardziej nystatyna, którą Młoda dostała na pleśniawki... Ale pewności nie mam - przedwczoraj ją już odstawiliśmy i zobaczymy, czy będzie poprawa... Spróbuję też dawać biogaię na noc, jak tu polecałyście - dotychczas dawałam rano biogaię, a wieczorem k+d - tak mi poleciło 2 pediatrów więc tak robiłam...
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 13:01   #111
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez Mojra87 Pokaż wiadomość
Do diety nic nowego nie wprowadzałam od jakiegoś czasu. Myślę, że to bardziej nystatyna, którą Młoda dostała na pleśniawki... Ale pewności nie mam - przedwczoraj ją już odstawiliśmy i zobaczymy, czy będzie poprawa... Spróbuję też dawać biogaię na noc, jak tu polecałyście - dotychczas dawałam rano biogaię, a wieczorem k+d - tak mi poleciło 2 pediatrów więc tak robiłam...
Może po witaminie K masz takie problemy w nocy? Ona może powodować wzdęcia, bóle brzucha. Coraz więcej lekarzy odchodzi od niej bo i tak często nie spełnia swojej roli, a jest dużym obciążeniem dla wątroby.
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 13:25   #112
dariuska89
Raczkowanie
 
Avatar dariuska89
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 456
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

abrakatabra my mamy zalecona K+D jeszcze ze szpitala, i daje małej n razie dostała 3 razy dziś czwarty i widzę po niej napięcie takie i rozdrażnienie. Zupełnie inne dziecko mam- wczoraj się zaczęło A ty podajesz?

Mojra87 oby to nystatyna i niech już przechodzi
__________________
Synek moje szczęście cudowne Sebastian, Adam 12.08.2010 3440 54cm

Hanna, Eliza księżniczka ur 2.11 3370 53cm
dariuska89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 13:59   #113
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
My właśnie na cycu, wiec tak na szybko. Powoli dochodze do siebie, na antybiotyku, nareszcie nie mam gorączki 40 stopni, chociaż osłabiło mnie to mocno i kołowrotek w głowie jest jeszcze. W dodatku Lenka wstała dziś o 5.50. Zero litości dla chorej matki...

mortisha ja miałam chetke na takie nosidlo, ale jak zrobilam research na all to ceny od 250zl w górę, a wkrótce juz będą maluchy trzymać same główki,a wtedy nosidelka o co najmniej połowę tańsze i się nie zdecydowalam. Chusty się boję, bo nie umialabym tego na sobie powiązać...
My chcemy kupić tule, to z wkładką dla noworodka 470zł, ale na wózku oszczędziliśmy, więc myślę, że warto. Zresztą tula bez wkładki 420zł kosztuje więc nie duża różnica
Chusty też się boimy, że coś źle zawiążemy i młody nieprawidłową postawę przyjmie itp. W nosidło nie da się źle wsadzić, jak się kupi porządne (w sensie nie wisidło) to krzywdy się dziecku nie zrobi.

Cytat:
Napisane przez gosiakk23 Pokaż wiadomość
Mój Dzieć wyobraźcie sobie zasnął dziś jak ugniatałam mu nózki do brzuszka bo się napinał na kupkę


Magsiku pod spodenki o które pytałaś zazwyczaj zakładam półśpiochy i na to jeszcze skarpecioszki .

Morti u mnie tez Juliando zasypia na klacie, a ręka w nadgarstku od noszenia to mnie juz tak boli ze tragedia..
A jeśli chodzi o nosidełko to właśnie dzis oglądałam na allegro.. i się tak zastanawiam czy kupić..bo jak on lubi tak na klacie u mnie to takie nosidełko dobra rzecz.. przynajmniej ręce nie będą bolaly a i zrobię prawie wszystko
No właśnie to ogromna wygoda, i ręce i plecy oszczędzone. O takie chcemy: http://allegro.pl/tula-nosidelko-dla...791764726.html



Jakie witaminy podajecie dzieciaczkom? Ja daje Juvit K+D i nie zauważyłam, żeby szkodziły na brzuszek.


Łucja pojechała na weekend do dziadków i cisza w domu jak makiem zasiał. Tymek śpi jak zabity już ponad godzinę
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 14:15   #114
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Ja daje wit. Ibuvit. Od tygodnia. I chyba nie mamy problemow.

Dziewczyny jak wasze brzuchy ? Ja 2 tyg po i mam plaski, ale taki miekuni i krecha taka brazowa ze szok. No i wazr tyle co przed ciaza.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 14:18   #115
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

nowa: ja tez plaski, ale flaczek. kiedy mozna zaczac cwiczyc? :P

ogladalam te nosidla, bo Pola tez na klacie lubi lezec, ale te ceny Tuli - szok. a na allegro sa juz od 20 zlotych bezfirmowe. nie ma nic posrodku?
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 14:34   #116
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Ja daje wit. Ibuvit. Od tygodnia. I chyba nie mamy problemow.

Dziewczyny jak wasze brzuchy ? Ja 2 tyg po i mam plaski, ale taki miekuni i krecha taka brazowa ze szok. No i wazr tyle co przed ciaza.
Ja mam już płaski i normalny brzuch, w sensie że skóra już się naciągneła i nie ma flaka Wogóle waże mniej i jestem szczuplejsza teraz niż przed ciążą Ale krecha jest nadal

Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
nowa: ja tez plaski, ale flaczek. kiedy mozna zaczac cwiczyc? :P

ogladalam te nosidla, bo Pola tez na klacie lubi lezec, ale te ceny Tuli - szok. a na allegro sa juz od 20 zlotych bezfirmowe. nie ma nic posrodku?
No właśnie nie ma chyba, albo ja nie umiem znaleźć. Ale wolę droższe kupić, niż zaoszczędzić a potem na ortopedów wydać..
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 14:36   #117
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Ja daje wit. Ibuvit. Od tygodnia. I chyba nie mamy problemow.

Dziewczyny jak wasze brzuchy ? Ja 2 tyg po i mam plaski, ale taki miekuni i krecha taka brazowa ze szok. No i wazr tyle co przed ciaza.
Mi moj spada, ale plaski nie jest.
A w wadze baterii nie mam i chyba sie nie doczekam.

Wrzucilam foty do klubu.

Dzis mala mecze kp, ciekawe ile da rade

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
nowa: ja tez plaski, ale flaczek. kiedy mozna zaczac cwiczyc? :P

ogladalam te nosidla, bo Pola tez na klacie lubi lezec, ale te ceny Tuli - szok. a na allegro sa juz od 20 zlotych bezfirmowe. nie ma nic posrodku?
A Twoja Pola dzis mies. Konczy. Szok.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 14:41   #118
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

A czy ja mogę prosić o zaproszenie do klubu? Jestem z Wami od I cz. a zostałam pominięta
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 14:43   #119
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez mortisha84 Pokaż wiadomość
My chcemy kupić tule, to z wkładką dla noworodka 470zł, ale na wózku oszczędziliśmy, więc myślę, że warto. Zresztą tula bez wkładki 420zł kosztuje więc nie duża różnica
Chusty też się boimy, że coś źle zawiążemy i młody nieprawidłową postawę przyjmie itp. W nosidło nie da się źle wsadzić, jak się kupi porządne (w sensie nie wisidło) to krzywdy się dziecku nie zrobi.



No właśnie to ogromna wygoda, i ręce i plecy oszczędzone. O takie chcemy: http://allegro.pl/tula-nosidelko-dla...791764726.html



Jakie witaminy podajecie dzieciaczkom? Ja daje Juvit K+D i nie zauważyłam, żeby szkodziły na brzuszek.


Łucja pojechała na weekend do dziadków i cisza w domu jak makiem zasiał. Tymek śpi jak zabity już ponad godzinę
Kurdeee, to z ta chusta tak niebezpiecznie?! Chcialam ja w prezencie...
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 14:49   #120
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Może po witaminie K masz takie problemy w nocy? Ona może powodować wzdęcia, bóle brzucha. Coraz więcej lekarzy odchodzi od niej bo i tak często nie spełnia swojej roli, a jest dużym obciążeniem dla wątroby.
Cytat:
Napisane przez dariuska89 Pokaż wiadomość
abrakatabra my mamy zalecona K+D jeszcze ze szpitala, i daje małej n razie dostała 3 razy dziś czwarty i widzę po niej napięcie takie i rozdrażnienie. Zupełnie inne dziecko mam- wczoraj się zaczęło A ty podajesz?

Mojra87 oby to nystatyna i niech już przechodzi
Też pomyślałam, że to może wit d+k, bo w dzień Młoda tak nie szaleje - tylko nocą... Zrobię test i kilka dni nie dam witamin...
Tak pomyślałam, że ta zielona kupa przedwczoraj też mogła być od nystatyny

kurde czemu z dzieckiem ciągle i w każdym temacie jest zgadywanka...
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-17 21:30:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.