Mój narzeczony jest brudasem co robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-23, 12:28   #1
oj tam oj tam oj tam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 65

Mój narzeczony jest brudasem co robić?


Hej coś się porobiło z moim narzeczonym. Wcześniej taki nie był a może był tylko nie pokazywał tego. Z dnia na dzień się zaczął zmieniać. Wprowadziłam się do niego jakiś czas temu i było wszystko ok. Ale teraz pokazuje swoje brudne oblicze. Zastanawiam się czy nie zerwać z nim. On ma 29 lat i przestał dbać o siebie i o toczenie. Jednym słowem brud, smórd i jedna wielka masakra. Przestał się myć i nie zmienia ubrań nie mówiąc o ich praniu. Czasem się umyje tak raz na tydzień ale z praniem i zmienianiem ubrań jest jeszcze gorzej. Co tu robić? Nic na niego nie działa groźba ani prośba. To jakiś koszmar...
oj tam oj tam oj tam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 12:31   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

Cytat:
Napisane przez oj tam oj tam oj tam Pokaż wiadomość
Hej coś się porobiło z moim narzeczonym. Wcześniej taki nie był a może był tylko nie pokazywał tego. Z dnia na dzień się zaczął zmieniać. Wprowadziłam się do niego jakiś czas temu i było wszystko ok. Ale teraz pokazuje swoje brudne oblicze. Zastanawiam się czy nie zerwać z nim. On ma 29 lat i przestał dbać o siebie i o toczenie. Jednym słowem brud, smórd i jedna wielka masakra. Przestał się myć i nie zmienia ubrań nie mówiąc o ich praniu. Czasem się umyje tak raz na tydzień ale z praniem i zmienianiem ubrań jest jeszcze gorzej. Co tu robić? Nic na niego nie działa groźba ani prośba. To jakiś koszmar...
jeśli nie ma depresji - rzucić w cholerę.
spanie w jednym łóżku z brudasem, brrrr..
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 12:31   #3
Amhna
Raczkowanie
 
Avatar Amhna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 372
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

Myje sie raz na tydzien??
Jezeli Ci to przeszkadza, powiedz mu o tym. Kto chcialby siedziec z takim czlowiekiem. Jestem w szoku.
Amhna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 12:32   #4
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

Cytat:
Napisane przez oj tam oj tam oj tam Pokaż wiadomość
Hej coś się porobiło z moim narzeczonym. Wcześniej taki nie był a może był tylko nie pokazywał tego. Z dnia na dzień się zaczął zmieniać. Wprowadziłam się do niego jakiś czas temu i było wszystko ok. Ale teraz pokazuje swoje brudne oblicze. Zastanawiam się czy nie zerwać z nim. On ma 29 lat i przestał dbać o siebie i o toczenie. Jednym słowem brud, smórd i jedna wielka masakra. Przestał się myć i nie zmienia ubrań nie mówiąc o ich praniu. Czasem się umyje tak raz na tydzień ale z praniem i zmienianiem ubrań jest jeszcze gorzej. Co tu robić? Nic na niego nie działa groźba ani prośba. To jakiś koszmar...
trollujesz??bo aż mi się z lekka wierzyć nie chce.A jeśli prawda to skąd ta nagła zmiana.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 12:42   #5
oj tam oj tam oj tam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 65
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
trollujesz??bo aż mi się z lekka wierzyć nie chce.A jeśli prawda to skąd ta nagła zmiana.
No właśnie znamy się jakiś nie cały rok, boję się że on jest takim brudasem tylko to ukrywał a teraz może jest już sobą. O rany sama nie wierzę, że spotkało mnie to... Do niego nic nie dociera jak grochem o ściane. Myślę o wyprowadzce od niego bo tak się nie da żyć to jakiś koszmar.
oj tam oj tam oj tam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 12:43   #6
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

Umyć, wyprać, posprzątać, pokazać że jak w domu czysto i ładnie pachnie to jednak jest przyjemniej.
Mój ojciec pod tym względem był koszmarem, typ robola z wiecznie przyklejonym petem, czego nie dotknął ręką to brudził. Teraz kiedy widzę go podlewajągo kwiatuszki, chasającego w kapciuszkach po domu z odkurzaczem, albo szorującego umywalkę to nie wierzę własnym oczom
Dobra tresura zmienia



[size=1,5]Przepraszam za błędy. Mój telefon za mną nie nadąża, a ja czasami nie trafiam w klawisze.[/size]
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 12:44   #7
Amhna
Raczkowanie
 
Avatar Amhna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 372
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

Moze pomyslal, ze skoro juz Cie ma, to nie musi sie starac itp. Ja bym sie wyprowadzila. :p
Amhna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 12:47   #8
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

Cytat:
Napisane przez oj tam oj tam oj tam Pokaż wiadomość
Hej coś się porobiło z moim narzeczonym. Wcześniej taki nie był a może był tylko nie pokazywał tego. Z dnia na dzień się zaczął zmieniać. Wprowadziłam się do niego jakiś czas temu i było wszystko ok. Ale teraz pokazuje swoje brudne oblicze. Zastanawiam się czy nie zerwać z nim. On ma 29 lat i przestał dbać o siebie i o toczenie. Jednym słowem brud, smórd i jedna wielka masakra. Przestał się myć i nie zmienia ubrań nie mówiąc o ich praniu. Czasem się umyje tak raz na tydzień ale z praniem i zmienianiem ubrań jest jeszcze gorzej. Co tu robić? Nic na niego nie działa groźba ani prośba. To jakiś koszmar...

po 1. ja bym zerwała, bo bym z brudasem nie wytrzymała
po 2. jesteś z nim rok i to już twój narzeczony? (tak ciekawwska jestem )
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 12:52   #9
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

Facet po prostu to ukrywał, jak się tylko widywaliście to zawsze się na spotkanie pewnie wyszykował, jak zamieszkaliście razem to na początku chciał się pewnie zmienić i dbał o siebie i dom. Niestety nie jest łatwo sie zmienić i facet zaczął wracać na swoje "właściwe" tory.

Aż dziwie się autorko, że w ogóle zakładasz taki wątek i szukasz rady w takiej sytuacji. Jak możesz spać w jedym łóżku z facetem, który myje się raz w tygodniu? Albo w ogóle obcować w dzień z kimś kto łazi w brudnych ciuchach?
Mnie się to po prostu nie mieści w głowie.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 12:58   #10
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

Trochę mnie dziwi, że tak długo nie zauważyłaś, co się z delikwentem dzieje, bo takie zmiany nie zachodzą z dnia na dzień. Do tej pory ci to nie przeszkadzało?

I nie zauważyłaś żadnych innych zmian, kryzysów, zmian nastroju?

Jakoś mało wiarygodne to dla mnie.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 13:44   #11
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

Cytat:
Napisane przez oj tam oj tam oj tam Pokaż wiadomość
No właśnie znamy się jakiś nie cały rok, boję się że on jest takim brudasem tylko to ukrywał a teraz może jest już sobą. O rany sama nie wierzę, że spotkało mnie to... Do niego nic nie dociera jak grochem o ściane. Myślę o wyprowadzce od niego bo tak się nie da żyć to jakiś koszmar.
Bardzo możliwe
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 13:44   #12
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 13:52   #13
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

Poczytac temat o YC XD
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 14:54   #14
Scarlettohara88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

O Boże w życiu bym nie wytrzymała.
Pogadaj z gościem, a jak nie pomoże to uciekaj byle dalej.
__________________
Jestem naukowcem
Zapraszam w odwiedziny na mojego bloga
http://scarlettohara.blox.pl/html
Scarlettohara88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 16:21   #15
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

I co? Sypiacie ze sobą dalej (yyych)? Bo chyba gość zczaił, że jak nie weźmie prysznica i nie zmieni ubrań, to jest brudny i Ciebie do niego nie ciągnie. Już sam ten fakt powinien mu rozjaśnić sytuację i zmotywować go do zadbania o higienę.

Też trudno mi uwierzyć, że facet tak się zmienił i to w takim tempie. Jasne, że można przed kimś ukrywać swoje prawdziwe "ja", ale wybacz... Trzeba być człowiekiem pierwotnym, żeby po niecałym roku związku olać dbanie o siebie i o czystość na rzecz kąpieli raz w tygodniu... Toż to jeszcze świeży związek. Zakochanie zakochaniem, ale nikt do brudasa się zbliżać nie chce, choćby kochał jego charakter nad życie .

P.S. W powietrzu unosi się mocno wyczuwalny smrodek trolla...

Edytowane przez carpediem
Czas edycji: 2014-11-23 o 16:23
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 16:34   #16
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

Zamieszkaj w innym kartonie

Może facet delikatnie daje do zrozumienia, że czas żebyś się wyprowadziła, czyli wykurza cię smrodem
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 16:44   #17
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Umyć, wyprać, posprzątać, pokazać że jak w domu czysto i ładnie pachnie to jednak jest przyjemniej.
Mój ojciec pod tym względem był koszmarem, typ robola z wiecznie przyklejonym petem, czego nie dotknął ręką to brudził. Teraz kiedy widzę go podlewajągo kwiatuszki, chasającego w kapciuszkach po domu z odkurzaczem, albo szorującego umywalkę to nie wierzę własnym oczom
Dobra tresura zmienia



[size=1,5]Przepraszam za błędy. Mój telefon za mną nie nadąża, a ja czasami nie trafiam w klawisze.[/size]
I przy okazji pokazać, że się za pana brudasa wszystko zrobi.
A jego tez umyć i wyprasować?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 20:44   #18
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

Brudasa nie wyleczysz z brudu serio!
Ja tak walczę z moim bratem, brudas cholera jakich mało aż się dziwię że możemy być spokrewnieni, jego pokój to wysypisko śmieci. Ale to wina mojej matki która synka wyręczała na każdym kroku jeśli chodzi o sprzątanie, brudas jest taki że nawet gaci nie sprzątnie ze środka łazienki. Aż go znienawidziłam za to. Dre na niego gębę, nawet przy jego dziewczynie jak widzę na mieście głośno mu dziękuje że znowu zostawił bu..el w łazience a on na to bezszczelnie zebym posprzatała jak mi przeszkadza, a tamta panna się cieszy jak głupia do sera. On nawet potrafi w kubku w którym zwykł pić herbatę trzymać pety albo worki ze śmieciami w swoim pokoju tak o obok łóżka. Marzę o tym aby się wyprowadził bo mam dość widoków ( dziewczyny jak jecie to nie czytajcie dalej ) harków w wannie....
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...

Edytowane przez barbarossan
Czas edycji: 2014-11-23 o 20:47
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 23:51   #19
JoannaIrminaTitina
Raczkowanie
 
Avatar JoannaIrminaTitina
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mała wioska
Wiadomości: 398
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

Cytat:
Napisane przez barbarossan Pokaż wiadomość
Brudasa nie wyleczysz z brudu serio!
Ja tak walczę z moim bratem, brudas cholera jakich mało aż się dziwię że możemy być spokrewnieni, jego pokój to wysypisko śmieci. Ale to wina mojej matki która synka wyręczała na każdym kroku jeśli chodzi o sprzątanie, brudas jest taki że nawet gaci nie sprzątnie ze środka łazienki. Aż go znienawidziłam za to. Dre na niego gębę, nawet przy jego dziewczynie jak widzę na mieście głośno mu dziękuje że znowu zostawił bu..el w łazience a on na to bezszczelnie zebym posprzatała jak mi przeszkadza, a tamta panna się cieszy jak głupia do sera. On nawet potrafi w kubku w którym zwykł pić herbatę trzymać pety albo worki ze śmieciami w swoim pokoju tak o obok łóżka. Marzę o tym aby się wyprowadził bo mam dość widoków ( dziewczyny jak jecie to nie czytajcie dalej ) harków w wannie....
Mam TEN SAM problem. Mój brat też zawsze odpicowany kiedy jedzie do dziewczyny ( sama o to dbam. Nie sprzatam ale susze głowe tak długo aż sie ogarnie). Natomiast w domu istny brudas. Nie jest możliwe żeby był ze mną spokrweniony . Nie rozumiem jak ktoś moze być takim leniem, żeby mu się prosić, żeby ogarnął brudy pod paznokciami czy umył zęby chociaż raz na dzień .... Niepojęte a jednak się zdarza CZĘSTO I GĘSTO. Gdyby istniała obowiązkowa służba wojskowa nadal to w znacznym stopniu zniwelowała to śmierdzące zjawisko
JoannaIrminaTitina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-24, 00:07   #20
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

Fuj. Przeciez to az strach sie do takiego przytulic. Jak Wy ze soba zyjecie? Jak biale malzenstwo, czy jak zmieni gacie, to swietujecie?
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 05:37   #21
201607141620
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 403
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
trollujesz??bo aż mi się z lekka wierzyć nie chce.A jeśli prawda to skąd ta nagła zmiana.
Raczej nie trolluje. Sama byłam z takim typem. To po prostu był koszmar :/ A ja byłam głupią nastolatką, która po misiu sprzątała, prała i wręcz błagała żeby się umył Mieszkał z nami i moi rodzice nie raz musieli go zmuszać do kąpieli, bo trzeba było otwierać okno, gdy wchodził do pokoju Jedyny czas, kiedy mył się codziennie, to było wojsko, bo go koledzy potrafili wynieść pod prysznice, bo śmierdziało w sali

Dla tych, co mogą kojarzyć - to ten od bycia kąpanym w wieku 20 lat przez mamusię

Do Autorki - nie zmienisz go. Nawet "tresura" nic nie da, o ile on sam nie będzie chciał zmiany, a raczej nie będzie chciał, bo mu z tym dobrze.
Wygląda na to, że osiadł na laurach, przestał się starać i tyle.
201607141620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 09:24   #22
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

zwiazek krotszy niz rok. facet sie nie ukrywal tylko wyszlo szydlo z worka.

ja bym sie wyprowadzila.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 18:08   #23
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Mój narzeczony jest brudasem co robić?

Cytat:
Napisane przez JoannaIrminaTitina Pokaż wiadomość
Mam TEN SAM problem. Mój brat też zawsze odpicowany kiedy jedzie do dziewczyny ( sama o to dbam. Nie sprzatam ale susze głowe tak długo aż sie ogarnie). Natomiast w domu istny brudas. Nie jest możliwe żeby był ze mną spokrweniony . Nie rozumiem jak ktoś moze być takim leniem, żeby mu się prosić, żeby ogarnął brudy pod paznokciami czy umył zęby chociaż raz na dzień .... Niepojęte a jednak się zdarza CZĘSTO I GĘSTO. Gdyby istniała obowiązkowa służba wojskowa nadal to w znacznym stopniu zniwelowała to śmierdzące zjawisko
Potem następna będzie pisać, że facet brudas, a nie wiedziała...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 19:08:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.