Suknia marzeń cz.V - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-25, 20:24   #3091
plummie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 74
Dot.: Suknia marzeń cz.V

No właśnie ja siebie widzę raczej w zwiewnej, "wygodnej", ale z drugiej strony jestem bardzo niska, mam pyzatą buzię i trochę boję się, żeby nie wyglądać jakby to była pierwsza komunia
plummie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:47   #3092
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

w suknii zwiewnej ale ozdobnionej tez sie wyglada spoko i wystarczajaco powaznie jak na slub ;-)
nie musi byc albo szalona albo elegancka..
ale są suknie ktore wg mnie pasuja np do starszych PMek.. i gdybym brala slub kolo 40 to bym wystapila w takiej: prostej, stonowanej zeby potanczyc ale raczej sie pobujac.. pochodzic pogadac
teraz bede szalec jak na imprezce wiec to tez musi pasowac
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 22:01   #3093
uzii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 36
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Plummie - będziesz to wiedzieć już po pierwszej rundzie po salonach. Zgadzam się z sQuaara, że ciężkie, gładkie tkaniny pasują zazwyczaj dojrzałym kobietom, których stonowana elegancka stylizacja nie będzie postarzać, a tylko podkreśli ich atuty. A efektu sukienki komunijnej się nie bój, własnie dlatego te kiecki kosztują małą fortunę żeby widać było różnicę
uzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 10:01   #3094
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Plummie - mi najbardziej podobają się pierwsze dwie sukienki ale ja to jestem trochę nieobiektywna, bo sama miałam sukienkę z Papilio Jeśli zdecydujesz się na suknię z tej firmy to mogę tylko doradzić żeby zorientować się w salonach z innych miast czy taniej nie mają bo ja za taki sam model zapłaciłam w innym mieście kupę kasy mniej
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 10:15   #3095
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Suknia marzeń cz.V

nati360 Projekt Riki Dalal też piękny Jeśli obie sukienki (lub fasony) mierzyłaś, to wg mnie śmiało szukaj dobrej krawcowej, powinna też mieć dobre dojścia do materiałów.

Saaheli Chyba bardziej wpadła mi w oko sukienka z kolekcji Moonlight. A projekty Gemmy cudowne

tyene Świetna, PM-ka wygląda naprawdę pięknie.

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
wrzucam jeszcze folder ze zdjęciami PMek w sukniach Berty http://www.pinterest.com/bertabridal/berta-brides/
Hm, materiały ciekawe, niektóre PM-ki wyglądają zjawiskowo. Ale częściej mam wrażenie, że suknie wyglądają dość wyzywająco lub są niedobrane do figury (nie wybaczają fałdek lub trochę owisłego/ splaszczonego biustu). Duży dysonans, bo pamiętam zdjęcia katalogowe z delikatną, zwiewną modelką - ta wyglądała pięknie.
Tutaj link do innych zdjęć sukien Berty.

plummie Ja bym Ci radziła przymierzyć. Wg mnie nie ma co się bać efektu kominijnego - suknie kobiece, ładne, dopasowane. Aczkolwiek suknia z gładkich materiałów bardziej pasuje do posągowych kształtów, dość wyrazistych rysów twarzy.

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ale są suknie ktore wg mnie pasuja np do starszych PMek.. i gdybym brala slub kolo 40 to bym wystapila w takiej: prostej, stonowanej zeby potanczyc ale raczej sie pobujac..
Do mnie pasowały takie kiecki, a do 40 mi daleko
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 10:26   #3096
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
nati360 Projekt Riki Dalal też piękny Jeśli obie sukienki (lub fasony) mierzyłaś, to wg mnie śmiało szukaj dobrej krawcowej, powinna też mieć dobre dojścia do materiałów.

Saaheli Chyba bardziej wpadła mi w oko sukienka z kolekcji Moonlight. A projekty Gemmy cudowne

tyene Świetna, PM-ka wygląda naprawdę pięknie.


Hm, materiały ciekawe, niektóre PM-ki wyglądają zjawiskowo. Ale częściej mam wrażenie, że suknie wyglądają dość wyzywająco lub są niedobrane do figury (nie wybaczają fałdek lub trochę owisłego/ splaszczonego biustu). Duży dysonans, bo pamiętam zdjęcia katalogowe z delikatną, zwiewną modelką - ta wyglądała pięknie.
Tutaj link do innych zdjęć sukien Berty.

plummie Ja bym Ci radziła przymierzyć. Wg mnie nie ma co się bać efektu kominijnego - suknie kobiece, ładne, dopasowane. Aczkolwiek suknia z gładkich materiałów bardziej pasuje do posągowych kształtów, dość wyrazistych rysów twarzy.


Do mnie pasowały takie kiecki, a do 40 mi daleko
Mierzylam tylko Berte.
Niesttey nie bylo sznas na zrobienie sobie zdjecie, wiec juz nie do konca tez pamietam jak wygladalam. Moje wspoltowarzyszki twierdza ze pieknie.

Zastnawiam sie jeszcze, nad zrobieniem do tego modelu krotkiego rekawka - taki motylek tylko.

Takiej na wzor RD nie mierzylam. Ide w piatek cos pomierzyc, moze znajde podobny typ. Wydaje mi sie ze dol to muslin.

Co do Berty ogolem, wydaje mi sie ze szczuple dziewczyny wygladaja w ich sukienkach znacznie lepiej. Faktem jest, ze niektore sa dosc wyzywajace, ale to jak wiekszosc izraelskich projektow.

Do tej, ktora jak wkleilam wydaje mi sie, ze tez nie mozna miec zbyt szerokich ramion, bo w tym fasonie bardzo zle to wyglada... Gdzies rzucilo mi sie w oczy takie zdjecie.


cornflower_girl nie przegladalam calego watku, ale Twoje zdjecia widzialam i potwierdzam, ze wygladalas lepiej niz katalogu!
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 10:33   #3097
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Suknia marzeń cz.V

nati Wydaje mi się, że Berta jest o wiele bardziej wymagająca dla sylwetki, więc jeśli było Ci w niej dobrze i podobałaś się koleżankom, to dobry znak Same sukienki Berty są dość odważne, ale inaczej odbiera się dziewczynę o drobnym biuście, a inaczej z dość dużym biustem wystawionym na widok przy dekolcie do pępka.

Jeśli nie masz ramion Marit Bjoergen, to warto rozważyć sukienkę Riki Dalal. Ja jestem trochę daleka od panikowania z szerokimi ramionami, bo często jak ktoś wkleja zdjęcia dla przykładu, nie widzę tego problemu.

Dziękuję za opinię co do sukni
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 10:39   #3098
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Eeee ja tam ogolne jestem wlasnie drobna... wiec ani szerokie ramiona ani duzy biust.

W Bercie bardzo podobaja mi sie plecy, chyba robia cale WOW w tym modelu. Natomiast wydaje mi sie ze ta RD bedzie o wiele wygodniejsza. No i Berta miala wszyste poduszki na biust. Tutaj jest gorset, wiec moze cos by mi sie podnioslo jak trzeba.
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 10:48   #3099
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Z Bertą bardzo łatwo wyglądać wyzywająco. Do świątyni (kościoła dowolnego etc) się moim zdaniem większość tych sukien nie nadaje, a poza nią też nie każda i nie na każdej sylwetce daje radę.

Ta pmka wygląda moim zdaniem pięknie i delikatnie: http://www.pinterest.com/pin/553239135449881526/

A ta pmka jednak wygląda wulgarnie: http://www.pinterest.com/pin/553239135449855038/

Od przodu na zdjęciach wygląda całkiem ładnie, ale przecież panna młoda to nie manekin, i rusza się, chodzi, tańczy etc i widziana jest z każdej strony. Dla mnie trochę suknia taka jakny Bohun się rzucił w porywie namiętności z nożem na pannę młodą Oczywiście to tylko moje zdanie, jednak taki dekolt to imho przesada praktycznie zawsze, poza może występami na scenie.

A tu kolejna panna młoda, która wygląda moim zdaniem prześlicznie: http://www.pinterest.com/pin/553239135449779255/

Według mnie to generalnie dość trudne sukienki i wymagają przemyślanej oprawy i przemyślanej stylizacji, zwłaszcza, że ślub to okazja formalna.

Ta pani mi się podoba, ma duży, odważny dekolt, ale jednak całość jest smaczna: http://www.pinterest.com/pin/553239135448995844/

Natomiast to już mnie przeraża: http://www.pinterest.com/pin/553239135448985593/

Trudne suknie, bo albo ktoś wygląda olśniewająco, albo jednak dość niestosownie. W przypadku wielu sukien ma się reakcje "eee, no ładna", ale wobec panny młodej w Bercie na pewno nie da się przejść obojętnie i wzbudzać pewnie będzie stanowcze opinie.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 10:51   #3100
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

Jeśli nie masz ramion Marit Bjoergen, to warto rozważyć sukienkę Riki Dalal. Ja jestem trochę daleka od panikowania z szerokimi ramionami, bo często jak ktoś wkleja zdjęcia dla przykładu, nie widzę tego problemu.
haha, ale poleciałaś, uśmiałam się jak głupia, kiedy sobie ją wyobraziłam w sukni od BB

a jeśli chodzi o ich projekty, to w Izraelu jest taka moda ślubna po prostu, jak widać niektóre PM tam wybierają suknię pod względem - im więcej odkrywa i im bardziej wyzywająca jest, tym lepiej
Mam koleżankę, która mieszka tam i brała tam w tym roku ślub Też miała obcisłą suknię i w stylu BB i mówiła mi, że tam są właściwie takie suknie tylko ale ona wyglądała naprawdę pięknie
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 10:59   #3101
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez plummie Pokaż wiadomość
To pozwólcie, że ja też się podzielę swoimi typami. Jeszcze nic nie mierzyłam, na razie robię bazę inspiracji internetowych

Pierwsze dwie to Papilio z kolekcji Hellas 2015, następne Moonlight i Victoria Jane, a ostatnie dwa zdjęcia to Gala model Hapu z 2015 - z tym sweterkiem mnie totalnie urzeka!
Tylko wciąż nie wiem czy wolę wersję bardziej zwiewną, romantyczną i dziewczęcą czy raczej elegancką...
Mi się druga i ostatnia najbardziej podobają. Ale powiem Wam, że mi trudno oceniać suknie, bo jak ja patrzę na coś, co mi się podoba, to od razu mam w głowie całą stylizację i to stylizacja (dodatki, fryzura, buty, a nawet klimat i wystrój ceremonii) dopiero tworzy efekt "wow". Także może zastanów się, jaki ogólnie efekt Ci się podoba, poprzymierzaj suknie i pomyśl, jakie dodatki byś chciała. Ja np. od zawsze wiem, że nie znoszę siebie w spiętych włosach i muszą być rozpuszczone i dość naturalne (mam kręcone włosy, naprawdę lepiej z nimi wiele nie robić). I to także determinuje styl, jaki mi się podoba.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
haha, ale poleciałaś, uśmiałam się jak głupia, kiedy sobie ją wyobraziłam w sukni od BB

a jeśli chodzi o ich projekty, to w Izraelu jest taka moda ślubna po prostu, jak widać niektóre PM tam wybierają suknię pod względem - im więcej odkrywa i im bardziej wyzywająca jest, tym lepiej
Mam koleżankę, która mieszka tam i brała tam w tym roku ślub Też miała obcisłą suknię i w stylu BB i mówiła mi, że tam są właściwie takie suknie tylko ale ona wyglądała naprawdę pięknie
No, tylko to nie, przecież ortodoksyjni Żydzi też tam mieszkają, głównie w Jerozolimie.

Swoją drogą, pokażę Wam coś, czego się bałam do tej pory - ortodoksyjną Żydowską pannę młodą. Suknia musi być pod szyję, z długim rękawem i zakrywać kostki, czyli wymogi większe niż w katolicyzmie zdecydowanie. Ale ta suknia bardzo mi się podoba i coś tak prostego i konserwatywnego bym chciała, tylko mniej pod szyję, mniej napuszone z inną talią. Ale sama panna młoda moim zdaniem urocza.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 11:00   #3102
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Suknia marzeń cz.V

O, o tej sukni mówiłam w poprzednim wpisie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukniaslubna3.jpg (116,6 KB, 109 załadowań)
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 11:01   #3103
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

A abstrahując od Berty, to ostatnio mam z kolei słabość do sukien z koronkową lub siateczkową górą, z długim rękawem i takim puszystym, zwiewnym dołem... wrzucałam ostatnio jedną z Desirer, wrzucam kilka innych

tyene, jasne, masz rację ona się jednak nie obraca w ich kręgach, więc mówiła ze swojego punktu widzenia, swoją drogą jej goście, a raczej żeńska część też miała wystrzałowe kreacje :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1b47c83db95b9937351e4f621f54a0c9.jpg (98,9 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3a97bdc50b4534fb4185abdf99860929.jpg (103,9 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9b2687e484016d6448aef82dda9d5f32.jpg (52,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33d1b414d5fd381451df60366a2c8410.jpg (77,8 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2127ed2d33efdfc3a368cf1e6e3b599c.jpg (37,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c6c25bd0b8c96c074f0c35bbf922b27b.jpg (45,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg charlotte-botanical-gardens-wedding-07.jpg (45,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d3966d9ed67cba971eb4ea5c84661636.jpg (22,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg db85a90fcc7f6465e6450a494ceb6cf5.jpg (135,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ranch-chic-wedding-084.jpg (27,3 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez Saaheli
Czas edycji: 2014-11-26 o 11:04
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 11:05   #3104
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
A abstrahując od Berty, to ostatnio mam z kolei słabość do sukien z koronkową lub siateczkową górą, z długim rękawem i takim puszystym, zwiewnym dołem... wrzucałam ostatnio jedną z Desirer, wrzucam kilka innych

tyene, jasne, masz rację ona się jednak nie obraca w ich kręgach, więc mówiła ze swojego punktu widzenia, swoją drogą jej goście, a raczej żeńska część też miała wystrzałowe kreacje :P
Wow, ta z "różaną" górą wygląda przepięknie, piękna suknia, piękna panna młoda.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 11:08   #3105
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez tyene Pokaż wiadomość
Z Bertą bardzo łatwo wyglądać wyzywająco. Do świątyni (kościoła dowolnego etc) się moim zdaniem większość tych sukien nie nadaje, a poza nią też nie każda i nie na każdej sylwetce daje radę.

Ta pmka wygląda moim zdaniem pięknie i delikatnie: http://www.pinterest.com/pin/553239135449881526/

A ta pmka jednak wygląda wulgarnie: http://www.pinterest.com/pin/553239135449855038/

Od przodu na zdjęciach wygląda całkiem ładnie, ale przecież panna młoda to nie manekin, i rusza się, chodzi, tańczy etc i widziana jest z każdej strony. Dla mnie trochę suknia taka jakny Bohun się rzucił w porywie namiętności z nożem na pannę młodą Oczywiście to tylko moje zdanie, jednak taki dekolt to imho przesada praktycznie zawsze, poza może występami na scenie.

A tu kolejna panna młoda, która wygląda moim zdaniem prześlicznie: http://www.pinterest.com/pin/553239135449779255/

Według mnie to generalnie dość trudne sukienki i wymagają przemyślanej oprawy i przemyślanej stylizacji, zwłaszcza, że ślub to okazja formalna.

Ta pani mi się podoba, ma duży, odważny dekolt, ale jednak całość jest smaczna: http://www.pinterest.com/pin/553239135448995844/

Natomiast to już mnie przeraża: http://www.pinterest.com/pin/553239135448985593/

Trudne suknie, bo albo ktoś wygląda olśniewająco, albo jednak dość niestosownie. W przypadku wielu sukien ma się reakcje "eee, no ładna", ale wobec panny młodej w Bercie na pewno nie da się przejść obojętnie i wzbudzać pewnie będzie stanowcze opinie.
Niestety ani jednego zdjecia nie moge wyswietlic .... w pracy.
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 12:01   #3106
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Okej, ja wrzucę trochę królewskich inspiracji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wed17.jpg (16,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wed16.jpg (17,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wed15.jpg (26,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wed12.jpg (18,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wed11.jpg (121,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wed10.jpg (17,5 KB, 47 załadowań)
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 12:06   #3107
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Suknia marzeń cz.V

A także trochę innych, skromnych, konserwatywnych, grzecznych inspiracji w moim stylu (zdaję sobie sprawę, że mam raczej gust inny od większości)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wed1.jpg (64,2 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wed2.jpg (76,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wed4.jpg (55,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wed8.jpg (38,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wed7.jpg (15,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skromna6.jpg (59,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skromna1.jpg (34,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skromna2.jpg (87,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skromna5.jpg (102,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26eda77b70b176982031521afc01ab3c.jpg (16,0 KB, 33 załadowań)
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 15:36   #3108
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

Do mnie pasowały takie kiecki, a do 40 mi daleko
ah wiedzialam ze taka wypowiedz sie pojawi
do mnie tez do budowy.. ale bardziej chodzilo mi o charakter.. taki powazniejszy... doroslejszy
gdybym slub brala kolo 40 to wlasnie taka bym wyubrala
i nie mowie ze sa to suknie zarezerwowane dla tylkoo takich PMek ale tak mi sie kojarzA
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 20:33   #3109
plummie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 74
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Dzięki za opinie Może macie racje co do efektu pierwszej komunii - nie ma co się denerwować na zapas. Wszystko wyjdzie w praniu podczas mierzenia, ale jeszcze planuje się chociaż do lutego wstrzymać, bo do ślubu prawie rok.

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
Plummie - mi najbardziej podobają się pierwsze dwie sukienki ale ja to jestem trochę nieobiektywna, bo sama miałam sukienkę z Papilio Jeśli zdecydujesz się na suknię z tej firmy to mogę tylko doradzić żeby zorientować się w salonach z innych miast czy taniej nie mają bo ja za taki sam model zapłaciłam w innym mieście kupę kasy mniej
Bardzo cenna informacja! Mierzyć pewnie będę i tak w Warszawie, ale jakbym się już zdecydowała kupić, to warto zainwestować w benzynę i pojechać gdzieś dalej.
plummie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 21:45   #3110
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Ja dzisiaj znalazłam taką i się zachwycam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zz3.jpg (54,5 KB, 109 załadowań)
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 22:40   #3111
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez tyene Pokaż wiadomość
A także trochę innych, skromnych, konserwatywnych, grzecznych inspiracji w moim stylu (zdaję sobie sprawę, że mam raczej gust inny od większości)
tyene, bardzo jestem ciekawa Twojej sukienki - mamy zresztą odrobinę podobny gust, co już zresztą kiedyś wspominałam. też obsesyjnie kocham rękawy, gładki materiał i konserwatywny krój przemawiają do mnie mocno.
jeśli możesz, chętna jestem opisu samego projektu - jeśli już całość jest poukładana w głowie, a także - przede wszystkim - zdjęć z realizacji już po fakcie.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 09:29   #3112
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj znalazłam taką i się zachwycam
Dla mnie trochę za dużo tej koronki Ja bym w niej poszła w uproszczenie i albo górę zrobiła gładką a dół koronkowy albo dół gładki a górę w koronce
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 09:56   #3113
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

popieram annic
tyene niestety styl zupełnie nie moj.. jedynie podoba mi sie PMka 3cia od konca z 2giego postu bardzo ładnie naturalnie
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 10:34   #3114
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
śliczny !!

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------


mnie się nie podoba.. dół totalnie odpada; nie mój gust zupełnie
czesc dziewczyny podczytuję Was i widze ze to idelany wątek dla mnie
gabriell- mnie się przeogromnie podobają takie doły
ja wybrałam 3modele :
ale mierzylam poki co takie zwyklejsze sukienki i nie mam do nich takiego przekonania ( sa tansze)
wiec oradopodobnie kupie od jakiejs zeszlorocznej PM;'ki
moje faworyty w zalaczniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg benicarlo.jpg (84,0 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg diagonal febrero.jpg (53,5 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg white one noray.jpg (70,0 KB, 60 załadowań)
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 13:59   #3115
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
Dla mnie trochę za dużo tej koronki Ja bym w niej poszła w uproszczenie i albo górę zrobiła gładką a dół koronkowy albo dół gładki a górę w koronce
To by zupelnie zniszczyło jej urok Mnie się z kolei nie podoba strasznie łączenie koronki z gładkim materiałem. No jakoś nie pasuje mi i tyle,koronka jest zbyt strojna i ciężka,żeby dobrze wyglądać w takim połączeniu.Ale teraz sporo jest takich realizacji.
Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny podczytuję Was i widze ze to idelany wątek dla mnie
gabriell- mnie się przeogromnie podobają takie doły
ja wybrałam 3modele :
ale mierzylam poki co takie zwyklejsze sukienki i nie mam do nich takiego przekonania ( sa tansze)
wiec oradopodobnie kupie od jakiejs zeszlorocznej PM;'ki
moje faworyty w zalaczniku
śliczne
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 14:41   #3116
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny podczytuję Was i widze ze to idelany wątek dla mnie
gabriell- mnie się przeogromnie podobają takie doły
ja wybrałam 3modele :
ale mierzylam poki co takie zwyklejsze sukienki i nie mam do nich takiego przekonania ( sa tansze)
wiec oradopodobnie kupie od jakiejs zeszlorocznej PM;'ki
moje faworyty w zalaczniku
hahaha moje faworytki
dwóch pierwszych nie mogłam dostać w Poznaniu i kupiłam trzecią
swoją drogą muszę ją znowu na all wrzucić bo wisi i wisi ...
rozważacie kupno sukni używanych? nie wiem czemu nie mogę jej sprzedać w dodatku wystawiam już za 800 a w zasadzie sprzedałabym za 500 nawet
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 16:46   #3117
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj znalazłam taką i się zachwycam
ale śliczna! kiedyś mierzyłąm sukienkę całą z koronki, ale bez rękawów - to był chyba jakiś Justin Alexander i wyglądałam beznadziejnie więc trzeba mierzyć. Wtedy ta koronka jakoś tak mnie zdominowała i nie było "ja wyglądam w sukni" tylko "suknia a dopiero potem ja" nie wiem, czy rozumiecie


Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny podczytuję Was i widze ze to idelany wątek dla mnie
gabriell- mnie się przeogromnie podobają takie doły
ja wybrałam 3modele :
ale mierzylam poki co takie zwyklejsze sukienki i nie mam do nich takiego przekonania ( sa tansze)
wiec oradopodobnie kupie od jakiejs zeszlorocznej PM;'ki
moje faworyty w zalaczniku
w ogóle nie mój styl, chociaż w tej trzeciej widziałam na wizażu jakiejś dziewczyny - chyba z wątku 2015 i wyglądała świetnie. Zdj tej dziewczyny w przymierzalni było o wiele wiele lepsze niż na modelce
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 17:30   #3118
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Gwiazda wieczorna_-a jaki w koncu kupilas model? Ja nie chce zaplacic 5tys za.nowke a że zakochalam się w tych modelach to wolę kupić uzywana ale mieć ta wymarzona: -)
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 18:00   #3119
chamra
Raczkowanie
 
Avatar chamra
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 401
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
A abstrahując od Berty, to ostatnio mam z kolei słabość do sukien z koronkową lub siateczkową górą, z długim rękawem i takim puszystym, zwiewnym dołem... wrzucałam ostatnio jedną z Desirer, wrzucam kilka innych

tyene, jasne, masz rację ona się jednak nie obraca w ich kręgach, więc mówiła ze swojego punktu widzenia, swoją drogą jej goście, a raczej żeńska część też miała wystrzałowe kreacje :P
Saaheli te inspiracje są boskie! Pierwsze zdjęcie to moja pierwsza zapisana fotka do folderu z inspiracjami kiecek No przepiękne! Tylko gdzie w PL takich szukać? A tym bardziej w mojej mieścinie

Lolus, suknia

Naoglądam się takich zdjęć na wątku a potem idę do salonu i uderza mnie polska rzeczywistość (mniejszego miasta)

Mam nadzieję, że uda się znaleźć coś w podobnym stylu i przy tym nie zbankrutować
__________________
K&T=Z


...każdy z nas ma swoje małe przyzwyczajenia..
chamra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 18:07   #3120
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

chamra nie tylko mniejszego miasta bo we Wro w salonach tez wiszą dziwne rzeczy.. są salony gdzie owszem pronovias arie barcelona czy rosaclara
ale tak to norma norma norma..
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-19 15:50:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.