Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-28, 08:24   #4321
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez Ka rolina Pokaż wiadomość
Anteria, Poziomka poszalaly te Wasze dzieciaczki mam nadzieję,że chociaż trochę jeszcze pospalyscie.

Na szczęście Tż-t wstawał do pracy o 4.30 to go wziął na godzinkę a ja pospałam jeszcze

Byliśmy wczoraj na szczepieniu i pisałam już na fb co i jak więc napiszę tutaj tylko że dobrze jest. Mam nadzieję że te maści pomogą i Raduś będzie miał zdrowiutką cerę

A ja wypiłam kawę i biorę się za pakowanie pudeł jutro mamy zamiar już spać na nowym mieszkaniu
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 08:34   #4322
Goraleczka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Góry i Doliny
Wiadomości: 257
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

dzien dobry

u mnie pora na i śniadanko
nocka nawet spoko poziomka i anteria współczuje takich pobudek
u nas karmienie przed pólnocą ok 2 i o 5;15 Kuba rozbudził sie na dobre. przez godzinę huśtałam przytulałam karmiłam...nic podałam troche espunisanu i spał do 7:30 wiec nie jest źle

anteria :kciuki: za pakowanie i oby wszystko poszło zgodnie z planem
miłego dnia dla wszystkich, zaglądniemy później jak sie uda oczywiście

Edytowane przez Goraleczka84
Czas edycji: 2014-11-28 o 08:38
Goraleczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 08:46   #4323
Mala_Czarno_Biala
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Czarno_Biala
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 480
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Dziś należy mi się więc będę narzekać! Pobodki co godzinę i z prawie godzinnym usypianiem ? To dziecko sobie żartuje...
W końcu o 6:00 padła i spała niespokojnie 3 godziny, szkoda ze ja nie mogłam, bo co chwilę szukała smoczka... w ogóle śpi okropnie czujnie i niespokojnie, ciągle poplakuje albo nagle otwiera oczy, bez żadnego wybudzania (wtf? )...
Jestem dziś bez mocy 😢
__________________
Blog: Projekt Rodzice
Mala_Czarno_Biala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 08:46   #4324
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Jest promocja w tesco minus 30% na ubrania. Kupiłam małemu kombinezon za 60zl
Może też coś znajdzecie. Do 30 listopada.

My dziś od 5:30 na nogach.
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 09:05   #4325
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

przyczajony tygrys
niestety wynika to z braku czasu


Co do kanalika to tam w środku jest taka błonka, ktora nie pozwala ujść łzom. Przez co oczko jest częściej załzawione i ma tendencje do ropienia jak np. dziecko włoży paluszki do oczka. Ja odpowiednio uciskam to miejsce i przemywam także u nas większych problemów nie ma, ale nie zmienia to faktu, że jeszcze się nie otworzył. Generalnie zwykle te kanaliki same się otwierają i do pół roku poza masażem i przemywaniem nic się nie robi. Ola miała dwa zatkane, jeden już dawno sam sie otworzył. Zabieg polega po prostu na przebiciu tej błonki. Podobno trwa to chwilę, jest miejscowe znieczulenie. Ale i tak wiadomo stres będzie. Ja jeszcze mam nadzieję, że do stycznia ten kanalik sam się otworzy.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 09:40   #4326
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
Prapid na allegro w uwolnijkolory maja ladne wzory
dzięki zajrzę później co oferują
Cytat:
Napisane przez Mala_Czarno_Biala Pokaż wiadomość
☠☠☠☠a jego mać i ja ☠☠☠☠☠☠☠ę jak wszyscy diabli! Właśnie policzylam. Ostatnia miesiączkę miałam 43 dni temu.
Co tu się dzieje???
o kurcze ale by było... ale też myśle że to jeszcze hormony
Cytat:
Napisane przez Goraleczka84 Pokaż wiadomość
jutro idziemy na rehabilitacje - udało ie szybko zalatwić ( przywilej teściowej pracujacej w szpitalu)

aa no i pochwale sie wczoraj rzpoczelam przygotowania do świat. umylam połowe okien w domu ( mieszkamy w 3 pietrowym) wiec jest ich troche
Daj znać czy Kubie spodoba się na rehabilitacji i co robiliście my swoje już kończymy
3 piętra wow a ja na swoje 120 metrów narzekam... ale może masz ochote z rozpędu i u mnie ogarnąć?

Poziomkka, ANTERIA u nas też nocka marna ale nie aż tak współczuję...
Anteria fajnie że szczepienie z głowy oby teraz buźka szybko się wygładziła powodzenia w pakowaniu i zapamiętaj sen z pierwszej nocy w nowy domu
Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
A no i Miloszek dziś kończy 5 miesięcy.
sto lat dla Miłoszka
Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
Poziomka, Anteria współczuję pobudki w środku nocy. u nas też dziś też szalona noc. Jurek budził się co chwila i nie mógł zasnąć i płakał
a co to się Jeżykowi złego śniło?

Dziewczyny co można kupić 9 i 12-latce? to już dorosłe panny wiec zabawki odpadają, ciuchów mają od groma, gry i puzzle różnego typu zazwyczaj im kupowałam ale ile można?
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 11:22   #4327
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Dzień dobry.
U nas noc średnia, ale jak czytam o waszych to dochodzę do wniosku że nie jest tak źle:-D

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Pradip ja 9 latce kupuje bilety do teatru muzycznego lub na fajny spektakl.
Ona też z tych co ma wszystko!

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Sola
Oklaski za wspólny pokój dziecięcy. Oby pomysł się sprawdził.
Mam nadzieję że ten drugi kanalik też się sam otworzy, i zabieg nie będzie potrzebny.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Kucyk. Dziękuję za info o Tesco. Muszę się przejechać po spodenki i sliniaki.
Może jakaś koszula na święta wpadnie w ręce

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Mala czarno biała u mnie też sen płytki, ze smoczkiem podobne cyrki.
I też momentami nam dość wstawania co 5 minut!

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Goraleczka u mnie niemal identyczny rozkład nocnego karmienia!
U mnie wszystko przez zęby. W dzień średnio je, a w nocy nadrabia

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Anteria o losie. Pakowanie
Mam nadzieję że pójdzie sprawnie!
Nie wiem co gorsze, pakowanie czy rozpakowywanie.
My w ciągu ostatnich 2 lat przeprowadzalismy się 4 razy! Teraz już docelowo.

Zapamiętaj pierwszy sen

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Miłoszku Wszystkiego najlepszego
Rosnij duży i bądź grzeczny i zawsze uśmiechnięty

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Bogini fajnie że masz taką kumpele♥
Sam na sam z dzieckiem tyle godzin można oszaleć

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Towarzystwo dorosłych jest niezbędne! A jeszcze tak miło spedzony czas. Super

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Poziomka mam nadzieję że będzie dłuższa drzemka.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Ja wczoraj w biedronie zakupilam borysowi zabawke fp za 25 zl. Będzie fajna jak już usiadzie.
Sa też zestawy lego za 30 zl, jak znalazł na Mikołaja♥

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------



---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Żyrafa Sophie przyjęła się na dobre. Chyba przynosi ulgę.
Blw- zrobimy podejście. A co z tego wyjdzie? ??
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 12:50   #4328
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Sola1 super, że z bioderkami wszystko dobrze Mam nadzieję, że zabieg na oczko nie będzie konieczny i do stycznia wszystko się samo rozwiąże! No i trzymam kciuki za to żeby Oli nowe miejsce przypadło do gustu

Berenika_26
gratuluję ząbka! Kurcze u nas dalej pustka w paszczy...
Co do spacerów to ja wczoraj zamieniłam parę słów z jakąś babką z wózkiem, niestety jej mała zaczęła płakać więc się szybko zwinęła, jakby nie to, to na pewno bym zagadnęła czy nie chciałaby czasami pospacerować razem. Będę jeszcze na nią "polować" bo potrzebuje kogoś z kim będę mogła pogadać, bo z tym u mnie tragicznie w kółko tylko mąż, Kacperek i dla rozrywki Pani ze sklepu
Dobrze, że Wy jesteście bo na pewno bym oszalała

poziomkka, ANTERIA Wasze maluchy sobie po prostu jakieś żarty urządzają, albo sprawdzają wytrzymałość rodziców

ANTERIA a Ty po takiej nocce jeszcze musisz się pakować współczuję podwójnie, ale mam nadzieję, że pójdzie sprawnie i szybko przeniesiecie się na nowe mieszkanko A jak Raduś po szczenieniu?

__Sylwia__88
wszystkiego dobrego dla Miłoszka Zobaczysz, że za niedługo w ogóle nie będzie potrzebował Twojej pomocy w przysysaniu się i nawet stanik Ci rozepnie

Bogini Bastet
super, że znalazłaś tam koleżankę. Ja też chodziłam na SR z myślą, że kogoś poznam, ale jakieś dziwne się dziewczyny udały, albo ja jestem dziwna

Mala_Czarno_Biala
ale miałaś nockę już chyba wolę jak mój mały po prostu nie śpi np. 2 godziny a resztę w miarę śpi, niż takie wstawanie i usypianie co godzinę...

My byliśmy wczoraj na szczepieniu, mały oczywiście bardzo dzielny raz troszkę zapłakał, ale może to zasługa maści znieczulającej i waży 7500 czuł się bardzo dobrze, jedynie na wieczór zrobił się nieodkładalny i w rezultacie spaliśmy razem od 22, dopiero po pierwszym karmieniu dał się odłożyć do łóżeczka. Reszta nocki standardowa więc narzekać nie będę
A jutro jedziemy do znajomych i zostajemy do niedzieli mam nadzieje, że K pokaże się z tej dobrej strony i da mamusi w końcu pogadać z ludźmi
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 12:53   #4329
poziomkka
Zadomowienie
 
Avatar poziomkka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

No jaja robi sobie ze mnie jak nic, 3 godzine spi juz na spacerze, a w nocy to co...zaraz lece do domu i mam w nosie
Wspolczuje wszystkim mamom, ktore maja ciezkie nocki od urodzenia
Miloszku wszystkiego najlepszego 🎈🎊🎉
poziomkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 13:22   #4330
kamilla123
Rozeznanie
 
Avatar kamilla123
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 952
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Witam A my dziś mamy imprezkę andrzejkową ale w przedszkolu Właśnie zrobiłam muffinki i walczę ze sobą żeby ich nie zjeść i żeby do 17 coś zostało

Miłoszku najlepszego

Edytowane przez kamilla123
Czas edycji: 2014-11-28 o 19:28
kamilla123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 13:58   #4331
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez Mala_Czarno_Biala Pokaż wiadomość
Na to liczę ze to jeszcze huśtawka hormonalna! ! Innej możliwości nie biorę pod uwagę ale jak spojrzałam w kalendarz to mi się nogi ugięły.
Miałam @ tylko raz jak przestałam kp
Potem przez prawie cały miesiąc plamienia jak wtedy Berenika po tabsach, tyle ze ja nic nie biorę.

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Regularne przed ciążą? Tak średnio, co 31-33 dni
może zrób poprostu test i będziesz spokojniejsza.?




Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
A no i Miloszek dziś kończy 5 miesięcy.
najlepszego !




Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Dziewczyny co można kupić 9 i 12-latce? to już dorosłe panny wiec zabawki odpadają, ciuchów mają od groma, gry i puzzle różnego typu zazwyczaj im kupowałam ale ile można?
ja mam 9letnią chrześnicę i też nie mam zielonego pojęcia co kupić




Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
My byliśmy wczoraj na szczepieniu, mały oczywiście bardzo dzielny raz troszkę zapłakał, ale może to zasługa maści znieczulającej i waży 7500 czuł się bardzo dobrze, jedynie na wieczór zrobił się nieodkładalny i w rezultacie spaliśmy razem od 22, dopiero po pierwszym karmieniu dał się odłożyć do łóżeczka. Reszta nocki standardowa więc narzekać nie będę
A jutro jedziemy do znajomych i zostajemy do niedzieli mam nadzieje, że K pokaże się z tej dobrej strony i da mamusi w końcu pogadać z ludźmi
dzielny Kacperek



Anteria, Poziomka współczuję nocki

U nas nocka nie lepsza. Zaczęło się od tego, że Adam spał w dzień, w związku z czym wieczorem nie szło go uśpić. Szanownie zasnął po 22, ja z nim, a tż obudził mnie po 23, bo znowu był sobie na piwie No i potem byłam tak wkurzona, że nie mogłam zasnąć. Jak koło 24 w końcu usnęłam, to 1:20 obudził się Olek. Nakarmiłam go, zasnął, a ja znowu nie mogłam. Po 30min obudził go kaszel, jak przestał kaszleć, gadał z 15min, po czym zasypiał na kolejne 15min i od nowa budził go kaszel. Takim sposobem nie spałam do 4, po czym przyszedł jeszcze Adaś i tak się wierzgał, że co chwila mnie kopał. Wkurzona przeniosłam się do jego pokoju i tak spałam do 7, a wtedy obudził się Olek znowu na jedzenie. Czekałam aż szanownie tż wstanie do niego, ale gdzie tam, nie doczekałam się Wstałam sama, nakrzyczałam na niego, a on że nic nie słyszał Nakarmiłam małego, a wtedy tż wstał i jeszcze z wyrzutem że go obudziłam. To położyłam się i jeszcze spałam z dziećmi do 9. No i takim sposobem, jak wstałam, zadzwoniłam znowu do przychodni i zapisałam Olka. Idziemy na 16:20... Oszaleję....


Od dziś mamy już 3 ząbki - górna lewa jedynka wyszła


Wczoraj dotarł do nas osuszacz, mamy ponad 70% wilgoci w mieszkaniu


Wczoraj wieczorem skontaktował się z tżtem jego kolega, z którym kiedyś pracował w tej samej firmie. Teraz od jakiś dwóch lat mieszka i pracuje w Niemczech na tej samej maszynie, na której tutaj pracował, a zarabia dużo więcej. I powiedział, że ma dla mojego tżta tam pracę, może mu załatwić, a że to jeszcze lepsza maszyna, to jeszcze większa kasa. No i nie wiemy co teraz robić Czekamy teraz na jego odpowiedź, w jakim mieście ta praca, ile płatna i od kiedy. Bo chciałabym jednak jak coś na święta być tutaj.... Ciężka decyzja
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 14:05   #4332
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
No jaja robi sobie ze mnie jak nic, 3 godzine spi juz na spacerze, a w nocy to co...zaraz lece do domu i mam w nosie
mój mały też spał dziś 3 h na spacerze nockę odsypia po 3h obudził się i od razu awantura, bo przecież jaśnie pan jest głodny

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość

Bogini Bastet
super, że znalazłaś tam koleżankę. Ja też chodziłam na SR z myślą, że kogoś poznam, ale jakieś dziwne się dziewczyny udały, albo ja jestem dziwna
u mnie to totalny przypadek i szczęście, bo obie byłyśmy nowe w obcym mieście, bez żadnych znajomych i rodziny, więc jesteśmy skazane na siebie na szczęście G. to super kumpela

współczuję Ci, że jesteś sama w kołobrzegu. musisz kogoś poznać! zagaduj mamusie z wózkami. osobiście byłabym wdzięczna gdyby mnie ktoś zagadał i myślę, że większość mamuś , nawet tych lokalnych, czuje się samotna.

dla Kacperka za romiary

baw się dobrze w weekend! mam nadzieję, że Kacperek będzie aniołkiem
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 14:50   #4333
Rybka12321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 307
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość

współczuję Ci, że jesteś sama w kołobrzegu. musisz kogoś poznać! zagaduj mamusie z wózkami. osobiście byłabym wdzięczna gdyby mnie ktoś zagadał i myślę, że większość mamuś , nawet tych lokalnych, czuje się samotna. :
Nie koniecznie 😜 ja zagadywałam już kilka razy i żadna nie wykazała absolutnie żadnych chęci rozmowy ze mną takim sposobem jedyną osobą z którą rozmawiam od rana do wieczora jest moja córcia 😍 też byłam happy gdyby ktoś mnie zagadał na spacerze, bo ja się trochę zraziłam i już nie zagaduję 😳
Rybka12321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 14:57   #4334
poziomkka
Zadomowienie
 
Avatar poziomkka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Ja poznalam dwie dziewczyny na spacerze, ale jedna przesiaduje przewaznie na placu zabaw ze starsza i przez to rzsdko ja widze, a z drugą czasami wychodze, ale teraz bardzo rzadko ją widuje i chyba nie wychodzi tak czesto. Albo mijamy sie po prostu.
poziomkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 15:11   #4335
Ka rolina
Zadomowienie
 
Avatar Ka rolina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Ja juz pisałam,ze zaprzyjaźniłam się z dziewczyną,która spotykaliśmy z córką na placach zabaw i teraz umawiamy się na wspólne spacery
Pater za szczepienie i wymiary Kacperka
Mala leć po test dla spokoju ,ale też myślę,że to jeszcze huśtawki hormonalne chociaz z tego co pamiętam to niezbyt uważacie z Tztem
__________________
Izunia
Radek
Rodzina w komplecie
Ka rolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 16:02   #4336
Goraleczka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Góry i Doliny
Wiadomości: 257
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

ufff... Kuba ma pierwsza drzemke dzisiaj, nie liczac 10 min przed gabinetem na rehabilitacje

poszło nawet gładko Kubus był bardzo dzielny i tylko raz zapłakał przy jednym ćwiczeniu
generalnie Pani pokazała nam zestaw 5 ćwiczen kazała ćwiczyć przy kazdym przebieraniu pieluch. zwłaszcza wkładanie nózek do buzi bo to juz powinien umieć a to bardzo wazny elemnt rozwoju ( nie wiedziałam że az taka wage do tego przywizują) zawsze myslałam ze obroty są wazniejsze

no i jesli bedzie poprawa i cwiczenia beda przechodzic gładko to mozliwe ze juz nie pojdziemy - mamay sie tylko kontrolnie pokazać ale nie wczesniej niz za 2 miesiace

Cytat:
Napisane przez Mala_Czarno_Biala Pokaż wiadomość
Dziś należy mi się więc będę narzekać! Pobodki co godzinę i z prawie godzinnym usypianiem ? To dziecko sobie żartuje...
W końcu o 6:00 padła i spała niespokojnie 3 godziny, szkoda ze ja nie mogłam, bo co chwilę szukała smoczka... w ogóle śpi okropnie czujnie i niespokojnie, ciągle poplakuje albo nagle otwiera oczy, bez żadnego wybudzania (wtf? )...
Jestem dziś bez mocy 😢
ja tez już nie mam pojecia o co chodzi z tymi nocami. działam intuincyjnie podaje espunissan jak widze ze sie bardzo prezy i nawet pomaga... ale czy to tylko o brzuch chodzi?
jem cały czas tak samo...przy kolkach bylam na parowarze i tez płakał, mam nadzieje że szybko minie

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość

Daj znać czy Kubie spodoba się na rehabilitacji i co robiliście my swoje już kończymy
3 piętra wow a ja na swoje 120 metrów narzekam... ale może masz ochote z rozpędu i u mnie ogarnąć?

Dziewczyny co można kupić 9 i 12-latce? to już dorosłe panny wiec zabawki odpadają, ciuchów mają od groma, gry i puzzle różnego typu zazwyczaj im kupowałam ale ile można?
po za jednym cwiczeniem to wygladał na zadowolonego zobaczymy jak bedzie cwiczył z mamą

no coż dom...jak dom, jest Stary bo po Babci tz i wiele trzeba w niego zainwestować, ale dopoki nie bedzie na papierze ze ta czesc co ma byc jego nie zostanie przepisana wiekszych remontów nie planujemy

chociaz mycie straych okien doprowadza mnie do szału...

znalazłam na tchibo coś takiego
może przyda sie jako ściaga dla Mikołaja

http://mamygadzety.pl/pomysly-prezent-maluchow/

https://www.tchibo.pl/prezenty-dziec...=facebook-look

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
My byliśmy wczoraj na szczepieniu, mały oczywiście bardzo dzielny raz troszkę zapłakał, ale może to zasługa maści znieczulającej i waży 7500 czuł się bardzo dobrze, jedynie na wieczór zrobił się nieodkładalny i w rezultacie spaliśmy razem od 22, dopiero po pierwszym karmieniu dał się odłożyć do łóżeczka. Reszta nocki standardowa więc narzekać nie będę
A jutro jedziemy do znajomych i zostajemy do niedzieli mam nadzieje, że K pokaże się z tej dobrej strony i da mamusi w końcu pogadać z ludźmi
za szczepienie! my czekamy na wezanie do osrodka na 3 serie, pewnie bedzie w przyszłym tygodniu

udanego weekndu - ja mam jutro nalot rodziców z ,,mikołajem"

__Sylwia__88 wszystkiego dobrego dla Miłoszka niech rosnie duzy i silny

co do spacerów to ja tutaj w sumie tez jestem sama. jest siostra Tz ale z nia to tak róznie. ciezki charakter ma do tego ma teraz takie podejscie ze co to jedno dziecko - ona ma dwójke i daje rade...i to mnie strasznie wkurzaa

ogólnie spacerujemy sami z Kubą

tż w tym tygodniu pracuje u kumpla w stolarni - i jest mi naprawde o niebo lżej jak go nie ma popołudniami, mimo ze musze ogranac wszytsko sama- łacznie z dokładaniem do pieca i kapaniem małego

wrzuce na fb filmik jak Tz karmi Kube chrupkami - to jedyne narazie na co pozwoliłam po za kp

a teraz lece jeszcze cos ogarnąć - Kuba spi dalej
Goraleczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 16:57   #4337
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

tżet wyszedł z małym na ostatni wieczorny spacer a ja popijam gorące kakao i buszuję w necie życie jest piękne




Cytat:
Napisane przez Rybka12321 Pokaż wiadomość
zagadywałam już kilka razy i żadna nie wykazała absolutnie żadnych chęci rozmowy ze mną
a to podłe babska ja na pewno byłabym zadowolona gdybyś mnie zagadała

Poziomka długo czekałaś na kalendarz? bo chyba mnie trochę zainspirowałaś
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 16:57   #4338
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Goraleczka84 super, że tak gładko poszła rehabilitacja!
Napisz proszę jak masz ćwiczyć to wkładanie nóżek, bo mój K też tego nie robi, niby coś tam czasami potrzyma stópki, ale nie są one dla niego żadną atrakcją...
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 16:58   #4339
poziomkka
Zadomowienie
 
Avatar poziomkka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

A zapomnialam odp.o tym kalendarzu - zaskakująco krótko - 1 dzien na tyle zamowien co oni mają to szybko sie uwineli
poziomkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 17:04   #4340
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;49126638]

Wczoraj wieczorem skontaktował się z tżtem jego kolega, z którym kiedyś pracował w tej samej firmie. Teraz od jakiś dwóch lat mieszka i pracuje w Niemczech na tej samej maszynie, na której tutaj pracował, a zarabia dużo więcej. I powiedział, że ma dla mojego tżta tam pracę, może mu załatwić, a że to jeszcze lepsza maszyna, to jeszcze większa kasa. No i nie wiemy co teraz robić Czekamy teraz na jego odpowiedź, w jakim mieście ta praca, ile płatna i od kiedy. Bo chciałabym jednak jak coś na święta być tutaj.... Ciężka decyzja [/QUOTE]

przede wszystkim czekajcie na propozycję firmy, bo kolega to może obiecywać góry złote a jak już ją dostaniecie usiądźcie spokojnie i przekalkulujcie czy Wam to się opłaca, nie tylko z finansowego punktu widzenia. jakie będą tam perspektywy dla Ciebie i dzieci. święta tu czy tam to pikuś w porównaniu do życiowych zmian, które być może Was czekają

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
A zapomnialam odp.o tym kalendarzu - zaskakująco krótko - 1 dzien na tyle zamowien co oni mają to szybko sie uwineli
to bardzo krótko plisssss dasz mi namiary? chcemy z siostrami zrobić kalendarz wszystkich wnuków dla moich rodziców
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 17:24   #4341
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Ja wróciłam ze spaceru wieczornego. Brrr
Zimno ciemno. Podreptalismy 25 min. Liczylam na drzemkę młodego człowieka, ale miał inne plany
Teraz się bawi, ale zaraz pewnie trzeba będzie się zbierać do kąpieli. ..

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Bogini ale fajnie. Tz dopiero wrócił i siedzi przed kompem i szuka pracownika na szybko, bo od poniedziałku

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
A zapomnialam odp.o tym kalendarzu - zaskakująco krótko - 1 dzien na tyle zamowien co oni mają to szybko sie uwineli
No to szybciutko

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Goraleczka84 Pokaż wiadomość
ufff... Kuba ma pierwsza drzemke dzisiaj, nie liczac 10 min przed gabinetem na rehabilitacje

poszło nawet gładko Kubus był bardzo dzielny i tylko raz zapłakał przy jednym ćwiczeniu
generalnie Pani pokazała nam zestaw 5 ćwiczen kazała ćwiczyć przy kazdym przebieraniu pieluch. zwłaszcza wkładanie nózek do buzi bo to juz powinien umieć a to bardzo wazny elemnt rozwoju ( nie wiedziałam że az taka wage do tego przywizują) zawsze myslałam ze obroty są wazniejsze

no i jesli bedzie poprawa i cwiczenia beda przechodzic gładko to mozliwe ze juz nie pojdziemy - mamay sie tylko kontrolnie pokazać ale nie wczesniej niz za 2 miesiace



ja tez już nie mam pojecia o co chodzi z tymi nocami. działam intuincyjnie podaje espunissan jak widze ze sie bardzo prezy i nawet pomaga... ale czy to tylko o brzuch chodzi?
jem cały czas tak samo...przy kolkach bylam na parowarze i tez płakał, mam nadzieje że szybko minie



po za jednym cwiczeniem to wygladał na zadowolonego zobaczymy jak bedzie cwiczył z mamą

no coż dom...jak dom, jest Stary bo po Babci tz i wiele trzeba w niego zainwestować, ale dopoki nie bedzie na papierze ze ta czesc co ma byc jego nie zostanie przepisana wiekszych remontów nie planujemy

chociaz mycie straych okien doprowadza mnie do szału...

znalazłam na tchibo coś takiego
może przyda sie jako ściaga dla Mikołaja

http://mamygadzety.pl/pomysly-prezent-maluchow/

https://www.tchibo.pl/prezenty-dziec...=facebook-look



za szczepienie! my czekamy na wezanie do osrodka na 3 serie, pewnie bedzie w przyszłym tygodniu

udanego weekndu - ja mam jutro nalot rodziców z ,,mikołajem"

__Sylwia__88 wszystkiego dobrego dla Miłoszka niech rosnie duzy i silny

co do spacerów to ja tutaj w sumie tez jestem sama. jest siostra Tz ale z nia to tak róznie. ciezki charakter ma do tego ma teraz takie podejscie ze co to jedno dziecko - ona ma dwójke i daje rade...i to mnie strasznie wkurzaa

ogólnie spacerujemy sami z Kubą

tż w tym tygodniu pracuje u kumpla w stolarni - i jest mi naprawde o niebo lżej jak go nie ma popołudniami, mimo ze musze ogranac wszytsko sama- łacznie z dokładaniem do pieca i kapaniem małego

wrzuce na fb filmik jak Tz karmi Kube chrupkami - to jedyne narazie na co pozwoliłam po za kp

a teraz lece jeszcze cos ogarnąć - Kuba spi dalej
U mnie dzisiaj też drzemki krótkie nic sensownego nie udało mi się zrobić. ..
Wkkadanie stóp do buzi jest ważne ze względu na kształtowanie się panewek stawów biodrowych.
Zwraca się szczególnie uwagę na to u dziewczynek

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Rybka, Poziomka może jeszcze traficie na jakąś fajną mamę.
Ja też zazwyczaj w pojedynkę lub z psem

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;49126638]może zrób poprostu test i będziesz spokojniejsza.?






najlepszego !






ja mam 9letnią chrześnicę i też nie mam zielonego pojęcia co kupić






dzielny Kacperek



Anteria, Poziomka współczuję nocki

U nas nocka nie lepsza. Zaczęło się od tego, że Adam spał w dzień, w związku z czym wieczorem nie szło go uśpić. Szanownie zasnął po 22, ja z nim, a tż obudził mnie po 23, bo znowu był sobie na piwie No i potem byłam tak wkurzona, że nie mogłam zasnąć. Jak koło 24 w końcu usnęłam, to 1:20 obudził się Olek. Nakarmiłam go, zasnął, a ja znowu nie mogłam. Po 30min obudził go kaszel, jak przestał kaszleć, gadał z 15min, po czym zasypiał na kolejne 15min i od nowa budził go kaszel. Takim sposobem nie spałam do 4, po czym przyszedł jeszcze Adaś i tak się wierzgał, że co chwila mnie kopał. Wkurzona przeniosłam się do jego pokoju i tak spałam do 7, a wtedy obudził się Olek znowu na jedzenie. Czekałam aż szanownie tż wstanie do niego, ale gdzie tam, nie doczekałam się Wstałam sama, nakrzyczałam na niego, a on że nic nie słyszał Nakarmiłam małego, a wtedy tż wstał i jeszcze z wyrzutem że go obudziłam. To położyłam się i jeszcze spałam z dziećmi do 9. No i takim sposobem, jak wstałam, zadzwoniłam znowu do przychodni i zapisałam Olka. Idziemy na 16:20... Oszaleję....


Od dziś mamy już 3 ząbki - górna lewa jedynka wyszła


Wczoraj dotarł do nas osuszacz, mamy ponad 70% wilgoci w mieszkaniu


Wczoraj wieczorem skontaktował się z tżtem jego kolega, z którym kiedyś pracował w tej samej firmie. Teraz od jakiś dwóch lat mieszka i pracuje w Niemczech na tej samej maszynie, na której tutaj pracował, a zarabia dużo więcej. I powiedział, że ma dla mojego tżta tam pracę, może mu załatwić, a że to jeszcze lepsza maszyna, to jeszcze większa kasa. No i nie wiemy co teraz robić Czekamy teraz na jego odpowiedź, w jakim mieście ta praca, ile płatna i od kiedy. Bo chciałabym jednak jak coś na święta być tutaj.... Ciężka decyzja [/QUOTE]
Dużo zdrowia dla Olusia.
No wilgotność jak w tropikach! Mam nadzieję że osuszanie przyniesie efekt.
Co do wyjazdu, to musicie to gruntownie przemyśleć. Czy wyjazd na kilka miesięcy, czy na dłużej. Co z edukacją dzieci.
Trudny temat.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilla123 Pokaż wiadomość
Witam A my dziś mamy imprezkę andrzejkową:brokul" ale w przedszkolu Właśnie zrobiłam muffinki i walczę ze sobą żeby ich nie zjeść i żeby do 17 coś zostało

Miłoszku najlepszego
Udanej imprezy.
Pytałaś o czajnik.na pewno Philips.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

http://rtvagd.wp.pl/kat,1032161,titl...?ticaid=113e2b
Kamila o taki.
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 17:24   #4342
Goraleczka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Góry i Doliny
Wiadomości: 257
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Goraleczka84 super, że tak gładko poszła rehabilitacja!
Napisz proszę jak masz ćwiczyć to wkładanie nóżek, bo mój K też tego nie robi, niby coś tam czasami potrzyma stópki, ale nie są one dla niego żadną atrakcją...
Kurcze troche cieżko to tak opisać, ale sprobuje
najlepiej zeby maluch był rozebrany do body i tak:
1. chwytamy w kostkach obie nózki i na wysokosci pępka klaszczemy stópkami. wazne ma byc slychać odgłos klaskania
2. dołaczamy raczki malucha chwytamy jak poprzednio i dokladamy jego/jej raczki w ten sposób na wysokości pepka krecimy nie duze koła 3x w prawo, 3x w lewo, tak aby rozluźniź ciałko
3. wkładamy stópki do buzi dziecka, tak uchycone raczkami jak w poprzednim ćwiczeniu

tyle jesli chodzi o nózki reszte mamy na rozluźnieni napiecia w odcinku od klatki piersiowej w góre

a no i dowiedzialam sie ze przewroty z brzucha na plecy moga pojawic sie ok miesiac po tym jak dziecko zaczeło sie przewracać na brzuszek

tyle, jesli cos nie zrozumiale napisałam to daj znac - postaram sie wyjasnić
Goraleczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 17:31   #4343
poziomkka
Zadomowienie
 
Avatar poziomkka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Bogini sprzedawca na allegro ma nick: uwolnijkolory_pl

Co do czajnikow.z reg.temp. - widzialam w Biedrze ostatnio za 99 zl
poziomkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 19:58   #4344
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez Goraleczka84 Pokaż wiadomość
Kurcze troche cieżko to tak opisać, ale sprobuje
najlepiej zeby maluch był rozebrany do body i tak:
1. chwytamy w kostkach obie nózki i na wysokosci pępka klaszczemy stópkami. wazne ma byc slychać odgłos klaskania
2. dołaczamy raczki malucha chwytamy jak poprzednio i dokladamy jego/jej raczki w ten sposób na wysokości pepka krecimy nie duze koła 3x w prawo, 3x w lewo, tak aby rozluźniź ciałko
3. wkładamy stópki do buzi dziecka, tak uchycone raczkami jak w poprzednim ćwiczeniu

tyle jesli chodzi o nózki reszte mamy na rozluźnieni napiecia w odcinku od klatki piersiowej w góre

a no i dowiedzialam sie ze przewroty z brzucha na plecy moga pojawic sie ok miesiac po tym jak dziecko zaczeło sie przewracać na brzuszek

tyle, jesli cos nie zrozumiale napisałam to daj znac - postaram sie wyjasnić
Dzięki fajnie napisałaś i wszystko rozumie jutro poćwiczymy
A pochwalę się, że mój mąż dziś po raz pierwszy uśpił małego, pewnie jeszcze się obudzi przed zaśnięciem na dobre na noc, ale to i tak sukces

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Rybka12321 Pokaż wiadomość
Nie koniecznie 😜 ja zagadywałam już kilka razy i żadna nie wykazała absolutnie żadnych chęci rozmowy ze mną takim sposobem jedyną osobą z którą rozmawiam od rana do wieczora jest moja córcia 😍 też byłam happy gdyby ktoś mnie zagadał na spacerze, bo ja się trochę zraziłam i już nie zagaduję 😳
Jakbyś zagadała do mnie to pewnie do tej pory bym tak stała i gadała
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 20:39   #4345
kamilla123
Rozeznanie
 
Avatar kamilla123
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 952
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez Goraleczka84 Pokaż wiadomość
aa no i pochwale sie wczoraj rzpoczelam przygotowania do świat. umylam połowe okien w domu ( mieszkamy w 3 pietrowym) wiec jest ich troche
:
Ja w tym roku idę na łątwiznę i myję tylko w środku

Bogini co do spania to jest różnie, ale jeszcze nigdy rano nie obudziła się w swoim łóżeczku Zasypia bez problemu u siebie,przynajmniej w 90% przypadków i śpi do pierwszego karmienia, które czasami o 24 czasami o 2 i potem zostaje u nas dla mojej własnej wygody. Dzisiaj spróbowałam i ją odłożyłam, ale potem w nocy musiałam wychodzić z ciepłego łóżka, podawać smoczka kilka razy i już miałam dość. Wzięłam do siebie tym bardziej, że od 5 już ma taki lekki sen, kręci się i wierci i jak ją przytulam to jakoś przetrwamy do 7, a tak to bym miała już pełną pobudkę o 5! Łóżko mamy szerokie na 180 cm więc jeszcze i Kubuś by się zmeścił

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
A ja wypiłam kawę i biorę się za pakowanie pudeł jutro mamy zamiar już spać na nowym mieszkaniu
Powodzenia przy przeprowadzce! Oby poszło bezproblemowo

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Jest promocja w tesco minus 30% na ubrania. Kupiłam małemu kombinezon za 60zl
Może też coś znajdzecie. Do 30 listopada.
O dzięki!

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Dziewczyny co można kupić 9 i 12-latce? to już dorosłe panny wiec zabawki odpadają, ciuchów mają od groma, gry i puzzle różnego typu zazwyczaj im kupowałam ale ile można?
Może zapytaj co by chciały? Ja 9-latkowi kupuję puzzle trójwymiarowe

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Zobaczysz, że za niedługo w ogóle nie będzie potrzebował Twojej pomocy w przysysaniu się i nawet stanik Ci rozepnie

Udanego wyjazdu życzę!

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;49126638]
Od dziś mamy już 3 ząbki - górna lewa jedynka wyszła

Wczoraj wieczorem skontaktował się z tżtem jego kolega, z którym kiedyś pracował w tej samej firmie. Teraz od jakiś dwóch lat mieszka i pracuje w Niemczech na tej samej maszynie, na której tutaj pracował, a zarabia dużo więcej. I powiedział, że ma dla mojego tżta tam pracę, może mu załatwić, a że to jeszcze lepsza maszyna, to jeszcze większa kasa. No i nie wiemy co teraz robić Czekamy teraz na jego odpowiedź, w jakim mieście ta praca, ile płatna i od kiedy. Bo chciałabym jednak jak coś na święta być tutaj.... Ciężka decyzja [/QUOTE]

za kolejnego ząbka! Idziecie jak burza

Opcja wyjazdu super, chociaż z dwójką małych dzieci to już nic nie jest takie proste. Tylko to jakiś dobry kolega? Musicie się dowiedzieć co, ja, gdzie i za ile - konkrety. No i może najpierw na 1-2 miesiące tż by sam pojechał i zorganizował dla Was miejsce, a Ty z dziećmi dojechałabyś później



Cytat:
Napisane przez Goraleczka84 Pokaż wiadomość
co do spacerów to ja tutaj w sumie tez jestem sama. jest siostra Tz ale z nia to tak róznie. ciezki charakter ma do tego ma teraz takie podejscie ze co to jedno dziecko - ona ma dwójke i daje rade...i to mnie strasznie wkurzaa
Mam taką jedną koleżankę co ma bliźniaki i ona zawsze do wszystkiego dodawała "ale wiesz ja to miałam dwójkę" że do rodzenia, do karmienia, do przewijania, bla, bla, bla Też mnie to zawsze denerwowało, ale na szczęście nie widzimy się zbyt często

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
J

Udanej imprezy.
Pytałaś o czajnik.na pewno Philips
Świetny ten czajnik ale cena Mój brat pracuje w philipsie i ma zniżkę dla pracowników, ale i tak za dużo... My tu ciągle jeszcze listew w salonie nie mamy...
kamilla123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 20:51   #4346
__Sylwia__88
Zadomowienie
 
Avatar __Sylwia__88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 127
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
Ja wróciłam ze spaceru wieczornego. Brrr
Zimno ciemno. Podreptalismy 25 min. Liczylam na drzemkę młodego człowieka, ale miał inne plany
Teraz się bawi, ale zaraz pewnie trzeba będzie się zbierać do kąpieli. ..[COLOR="Silver"]
Ja dziś stwierdziłam na spacerze że już za zimno na jeansy i czas na getry ocieplane.

Berenika- tak jak dziewczyny piszą, dobrze przemyślcie, sprawdźcie wszystko. I ja na twoim miejscu jak już wysłalabym rz żeby przetarł szlaki.

U nas dzień nawet w miarę. Aż tak bardzo nie marudził i zasypiał bez noszenia i bujania.

Jutro jedziemy do tego znajomego ci ma stadninę koni i być może jak nie będzie głośnej imprezy zostaniemy do niedzieli.
__________________
Był 13.07.2013


26.10.2013


Jesteś z nami
http://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dc2t2u5uz.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
__Sylwia__88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 21:27   #4347
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość

Pradip ja 9 latce kupuje bilety do teatru muzycznego lub na fajny spektakl.
Pisałam wcześniej że bardzo mi się ten pomysł podoba ale nie ma kto dziewczyn dowieźć do miasta :/
Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
My byliśmy wczoraj na szczepieniu, mały oczywiście bardzo dzielny raz troszkę zapłakał, ale może to zasługa maści znieczulającej i waży 7500 czuł się bardzo dobrze, jedynie na wieczór zrobił się nieodkładalny i w rezultacie spaliśmy razem od 22, dopiero po pierwszym karmieniu dał się odłożyć do łóżeczka. Reszta nocki standardowa więc narzekać nie będę
A jutro jedziemy do znajomych i zostajemy do niedzieli mam nadzieje, że K pokaże się z tej dobrej strony i da mamusi w końcu pogadać z ludźmi
Brawo dla dzielnego małego mężczyzny za szczepienie i dla taty za usypianie
Bawcie się dobrze w weekend
Cytat:
Napisane przez kamilla123 Pokaż wiadomość
Witam A my dziś mamy imprezkę andrzejkową ale w przedszkolu
I co sobie wywróżyłaś? muffinki przetrwały?
[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;49126638]
ja mam 9letnią chrześnicę i też nie mam zielonego pojęcia co kupić
Od dziś mamy już 3 ząbki - górna lewa jedynka wyszła

Wczoraj dotarł do nas osuszacz, mamy ponad 70% wilgoci w mieszkaniu

Wczoraj wieczorem skontaktował się z tżtem jego kolega, z którym kiedyś pracował w tej samej firmie. Teraz od jakiś dwóch lat mieszka i pracuje w Niemczech na tej samej maszynie, na której tutaj pracował, a zarabia dużo więcej. I powiedział, że ma dla mojego tżta tam pracę, może mu załatwić, a że to jeszcze lepsza maszyna, to jeszcze większa kasa. No i nie wiemy co teraz robić Czekamy teraz na jego odpowiedź, w jakim mieście ta praca, ile płatna i od kiedy. Bo chciałabym jednak jak coś na święta być tutaj.... Ciężka decyzja [/QUOTE]
Daj znać jak wymyślisz coś na prezent
Witamy kolejny ząbek
70% to sporo :/ bardzo dobrze że kupiliście osuszacz
Niech Tż dokładnie sprawdzi firmę i warunki i przeliczcie czy to wszystko będzie się Wam opłacało bo taki wyjazd to wielkie przedsięwzięcie
Cytat:
Napisane przez Goraleczka84 Pokaż wiadomość
ufff... Kuba ma pierwsza drzemke dzisiaj, nie liczac 10 min przed gabinetem na rehabilitacje

poszło nawet gładko Kubus był bardzo dzielny i tylko raz zapłakał przy jednym ćwiczeniu
generalnie Pani pokazała nam zestaw 5 ćwiczen kazała ćwiczyć przy kazdym przebieraniu pieluch. zwłaszcza wkładanie nózek do buzi bo to juz powinien umieć a to bardzo wazny elemnt rozwoju ( nie wiedziałam że az taka wage do tego przywizują) zawsze myslałam ze obroty są wazniejsze

no i jesli bedzie poprawa i cwiczenia beda przechodzic gładko to mozliwe ze juz nie pojdziemy - mamay sie tylko kontrolnie pokazać ale nie wczesniej niz za 2 miesiace

udanego weekndu - ja mam jutro nalot rodziców z ,,mikołajem"
A które ćwiczenie nie podobało się Kubie? Jaką w ogóle diagnozę postawiła rehabilitantka?
Fajnie że Tż podłapał robotę a chrupkowy potwór wymiata
Powodzenia na jutrzejszym nalocie
Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
tżet wyszedł z małym na ostatni wieczorny spacer a ja popijam gorące kakao i buszuję w necie życie jest piękne
Zdenerwowałam się na Ciebie. Narobiłaś mi ochoty na kakao, poszłam do kuchni z zamiarem jego zrobienia ta tam czekało mnie wielkie rozczarowanie bo mąż wypił mleko i nie dość że nie będzie kakałka to jeszcze płatki na śniadanie też mi przeszły koło nosa
Cytat:
Napisane przez kamilla123 Pokaż wiadomość
Może zapytaj co by chciały? Ja 9-latkowi kupuję puzzle trójwymiarowe
Pytałam i usłyszała "oj ciociu a skąd ja mam wiedzieć ?" ehh... a wszelkie puzzle rożnego rodzaju żeż przerabialiśmy...
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 06:07   #4348
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Cześć u nas mały zasną na noc dopiero o 23 musiało go strasznie coś boleć bo płakał jak nigdy ale ja nie mam pojęcia co płakał chyba przez godz a ja z nim i na zmianę z Tż-tem go nosiliśmy. Tak mi go szkoda a teraz musiałam już wstać żeby ogarniać dalej temat przeprowadzki a Raduś jeszcze śpi. Mam nadzieję że to się więcej nie powtórzy...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 06:24   #4349
Ka rolina
Zadomowienie
 
Avatar Ka rolina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Moje dzieci chyba mają ustalony grafik- jeden tydzień budzi się Radek a kolejny Iza,a później 2 dni wolneg,żeby mamusia mogła odetchnąć teraz zaczął się tydzień Izy Radek pięknie śpi,raz budzi się na karmienie (o 22 nie liczę,bo jeszcze nie śpię ), to Iza płacze w nocy i mnie wola kiedy to się skonczy???
Wczoraj Tz miał wolne i tylko mnie cały dzień denerwował Do pracy idzie dopiero we wtorek,wiec chyba się pozabijamy do tego czasu
Pradip ja mam 8-letnia chrzesnice i kazałam jej napisać list do Mikołaja- no i napisała- a tam same kucyki pony,których ma już 50 tys. na pewno nie kupię jej kolejnego no i tez mam problem co kupić

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------

Anteria współczuje nocki może małemu zęby idą,ze tak płacze???
__________________
Izunia
Radek
Rodzina w komplecie
Ka rolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 07:24   #4350
poziomkka
Zadomowienie
 
Avatar poziomkka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. I

Hejka, wyspalam sie!! Nareszcie...polozylam sie spac juz po 20, pobudki byly przed 23, po 2 i przed 6 ostatnia wszystko szybko i sprawnie..ahhh pewnie to jednorazowy incydent ale baterie naladowane
poziomkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-05 11:34:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.