Studentki od roku akademickiego 2014/2015 - wspierajmy się :) - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-25, 21:10   #1621
micraneska
Zadomowienie
 
Avatar micraneska
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez okapi Pokaż wiadomość
boże zazdroszczę u mnie są co zajęcia baardzo szczegółowe wejściówki, a na kolosach tylko opisowe pytania z rysowaniem
u mnie było coś gorszego niż rysownie - mirax - program ze zdjęciami struktur w milionach przekroi i powiększeń na komputerze
ale z histologią to w ogóle jest zabawa
okapi podejrzewam że na leku będziesz mieć bardziej szczegółowo niż teraz
__________________
Śmiech jest dla duszy tym samym, czym tlen dla płuc

Louis de Funès

Edytowane przez micraneska
Czas edycji: 2014-11-25 o 21:18
micraneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 23:12   #1622
marysse
Zadomowienie
 
Avatar marysse
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 191
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Heyoo!
Czy mogę dołączyć? Jakoś tak późno Was znalazłam.
A studiuję animację kultury na Uniwersytecie Zielonogórskim.
__________________
marysse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 13:22   #1623
zanniia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 83
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Też bym chętnie dołączyła do tematu jeśli można. Finanse i rachunkowość, ue Kato, zaocznie. W tygodniu pracuję na pół etatu. Właśnie walczę z matematyką i zrobiłam sobie chwilę przerwy. Żałuję, że dopiero teraz się za to zabieram. Na pierwszym 5,5 godzinnym wykładzie z matematyki przerobiliśmy całe macierze, no i jak wydawało mi się, że ogarniam (przynajmniej pierwszą połowę wykładu :P) tak teraz już nic nie pamiętam. Ale walczę. Kolokwium za 3 tygodnie. Zobaczymy, może uda mi się wszystko zajarzyć
zanniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 15:15   #1624
Catss
Zakorzenienie
 
Avatar Catss
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 424
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

okapi, a ja nie mam wejściówek z histologii, tylko kolokwia co 3 zajęcia, ale i tak na każdych zajęciach pytają jakieś 2-3 osoby
__________________



Wróżka - Zębuszka


Catss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 16:39   #1625
kinguska01
Raczkowanie
 
Avatar kinguska01
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 404
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez zanniia Pokaż wiadomość
Też bym chętnie dołączyła do tematu jeśli można. Finanse i rachunkowość, ue Kato, zaocznie. W tygodniu pracuję na pół etatu. Właśnie walczę z matematyką i zrobiłam sobie chwilę przerwy. Żałuję, że dopiero teraz się za to zabieram. Na pierwszym 5,5 godzinnym wykładzie z matematyki przerobiliśmy całe macierze, no i jak wydawało mi się, że ogarniam (przynajmniej pierwszą połowę wykładu :P)
Co 5,5 godzinny wykład? O matko, jestem padnięta po swoim 3-godzinnym matematycznym Też jestem na tym samym kierunku co ty, też zaocznie tyle że w Krakowie i też męczę majcę.. tyle, że właśnie mieliśmy ostatni wykład, a ja dopiero skończyłam macierze przerobić :P A całki leżą i kwiczą.. Mam nadzieję, że zdążę do egzaminu.
Muszę nadgonić mikro, a tu zaraz egzamin z filozofii na drugim kierunku, ale z pozytywów to to, że zaliczyłam całkiem ładnie egz z prawa i chociaż tym się nie muszę martwić
__________________
Językowelove: English, Deutsch, Norsk
Razem 8.08.17
Narzeczeni 8.08.18
Mąż i żona 10.08.2019
Czekamy na nasze grudniowe maleństwo
kinguska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 16:40   #1626
okapi
Rozeznanie
 
Avatar okapi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez micraneska Pokaż wiadomość
okapi podejrzewam że na leku będziesz mieć bardziej szczegółowo niż teraz
no na pewno
okapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 21:19   #1627
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Kurczę, myślałam, że będę pierwszy raz na 100% przygotowana na te zajęcia jutro, bo przeczytałam calutki rozdział od razu jak wstałam, ale się dowiedziałam niedawno, że na jutro są dwa rozdziały, więc prawie się udało .
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 15:26   #1628
zanniia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 83
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Kinguska01 No powiem ci, że wszyscy umieraliśmy na tej matematyce. Straszne są takie wykłady a niestety kilka takich długich mamy :/ A wczoraj siedziałam 2 godziny nad jednym zadaniem. Sprawdzam wynik: źle. Chryste, nie wiem co robię nie tak. Muszę iść do kuzyna na korki :P
zanniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 20:38   #1629
kinguska01
Raczkowanie
 
Avatar kinguska01
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 404
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez zanniia Pokaż wiadomość
A wczoraj siedziałam 2 godziny nad jednym zadaniem. Sprawdzam wynik: źle. Chryste, nie wiem co robię nie tak. Muszę iść do kuzyna na korki :P
Ja nie wiem co bym zrobiła gdyby nie e-trapez, fakt, że nie ma tam wszystkich typów zadań, ale ogólne podstawy są nieźle wytłumaczone. Chyba cały rok dzięki niemu rozumie majcę
__________________
Językowelove: English, Deutsch, Norsk
Razem 8.08.17
Narzeczeni 8.08.18
Mąż i żona 10.08.2019
Czekamy na nasze grudniowe maleństwo
kinguska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 13:14   #1630
okapi
Rozeznanie
 
Avatar okapi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

miałam w tym tygodniu kolokwium (zaliczone ) i poprawę jednego niezaliczonego (chyba też dobrze poszło, bo porządnie zakuwałam ).
teraz będę miała luźny tydzień, ale w kolejnym będą 4 kolokwia i egzamin zerówka


część przedmiotów kończy mi się już teraz i będę dużo wcześniej wracać. fajnie, bo będę miała więcej czasu, żeby zakuwać do matury
okapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 16:52   #1631
sin_08
Rozeznanie
 
Avatar sin_08
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 741
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Siemka widzę że macie mnóstwo nauki. U mnie od byłej środy zaczął się ten stan, ale jak narazie zdaje wszystko na 4 xD boję się kolokwium z chemii, mam caaałe dwa tygodnie, będzie dobrze

Dziś postanowiłam się zrelaksowaći odstresować i robimy małą imprezę na mieszkaniu. Posiedzimy, pogadamy....... Wypijemy xD a jutro znowu zacznie się szara rzeczywistość ;(
__________________
All we need is faith, faith is all we need.

sin_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-29, 18:36   #1632
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

:O dopiero teraz zauważyłam literówkę w temacie. Spostrzegawczość .
Ja tak bardzo nie mam sił na życie, że chyba umrę zanim przeciągnę te 3 tygodnie. Nauki (prócz standardowej ekonomii co tydzień) nie mam, ale niektóre przedmioty mi się kończą przed świętami i mam jakieś projekty i prezentacje itp. bzdury i jeszcze wracają mi zajęcia w piątek :/.
Mam głupi project z IT, którego mam tylko 15 godzin, a praca rozbudowana jakby nie wiadomo jak ważny ten przedmiot był. Jeszcze kiepsko jest wyjaśnione, o co chodzi .
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 19:19   #1633
unachica17
Rozeznanie
 
Avatar unachica17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 625
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

My na filologii tez mamy informatyke i wymagania spore ale najbardziej poprostu nie cierpie FiLozofii ja poprostu tego nie umiem sie uczyć

Edytowane przez unachica17
Czas edycji: 2014-11-29 o 19:21
unachica17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 19:29   #1634
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Mnie to nawet nie chodzi o jakieś typowo "informatyczne" rzeczy, bo ja sobie funkcje mogę powklepywać w excela, lubię wymyślać, a bardziej lubię jak wymyślę jakie warunki powstawiać czy coś i jak mi wychodzi . Bardziej mnie boli, że nie jest to wyjaśnione za bardzo i jeszcze muszę do tego jakiś raport napisać .
A co z tej filozofii masz? Może źle do tego podchodzisz .
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 20:07   #1635
Lencka
Rozeznanie
 
Avatar Lencka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wielkopolskie/Pomorskie
Wiadomości: 744
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)


Właśnie skończyłam przepisywać notatki Ręka chyba mi odpadnie. Zaczeliśmy jakiś dziwny program do robienia map na laboratoriach z kartografii, jak na razie go ogarniam, więc nie jest źle.
Mam zadaną prezentację o lodowcach na 10 grudnia, no i końcu jest ustalony termin pierwszego kolokwium 9 grudnia z ochrony własności intelektualnej. Nawet tego nie dotknęłam od kiedy skończyliśmy ćwiczenia w 1/4 semestru... Musze się za to zabrać, ale tak mi się nie chce że szkoda gadać. Koleś podobno lubi udupić, wszystko ma być niemal słowo w słowo z ustawą... Ale najprawdopodobniej będziemy mieli pytania, bo 3 dni wcześniej koło ma inny kierunek, a pytania zazwyczaj są takie same Przynajmniej wedle tego co mówią ludzie z rocznika wyżej
Ehh, moja koleżanka z kierunku od ponad tygodnia jest w szpitalu, leży pod kroplówką i nie wstaje. Diagnoza - zapalenie opon mózgowych... Minimalnie 2 tygodnie w szpitalu, potem półroczna rekonwalescencja... Złożyła podanie o indywidualny tok nauczania i dostała zgodę. Strasznie mi jej szkoda, semestr z głowy

Cytat:
Napisane przez marysse Pokaż wiadomość
Heyoo!
Czy mogę dołączyć? Jakoś tak późno Was znalazłam.
A studiuję animację kultury na Uniwersytecie Zielonogórskim.
Cytat:
Napisane przez zanniia Pokaż wiadomość
Też bym chętnie dołączyła do tematu jeśli można. Finanse i rachunkowość, ue Kato, zaocznie. W tygodniu pracuję na pół etatu. Właśnie walczę z matematyką i zrobiłam sobie chwilę przerwy. Żałuję, że dopiero teraz się za to zabieram. Na pierwszym 5,5 godzinnym wykładzie z matematyki przerobiliśmy całe macierze, no i jak wydawało mi się, że ogarniam (przynajmniej pierwszą połowę wykładu :P) tak teraz już nic nie pamiętam. Ale walczę. Kolokwium za 3 tygodnie. Zobaczymy, może uda mi się wszystko zajarzyć
Hej
Chyba bym padła po 5,5 godzinnej matmie Zazwyczaj też mi się wydawało, że coś ogarniam, a potem wracałam do domu, otwierałam tą matmę i pustka w głowie
__________________
Happiness is not something you postpone for the future; it is something you design for the present.
- Jim Rohn

Edytowane przez Lencka
Czas edycji: 2014-11-29 o 20:09
Lencka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 09:00   #1636
Madzia94
Rozeznanie
 
Avatar Madzia94
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 519
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez Lencka Pokaż wiadomość
Ehh, moja koleżanka z kierunku od ponad tygodnia jest w szpitalu, leży pod kroplówką i nie wstaje. Diagnoza - zapalenie opon mózgowych... Minimalnie 2 tygodnie w szpitalu, potem półroczna rekonwalescencja... Złożyła podanie o indywidualny tok nauczania i dostała zgodę. Strasznie mi jej szkoda, semestr z głowy
Boże, niesamowicie jej współczuję, aż mnie ciary przeszły. Na samo słowo lekarz, szpital, badania mi gorzej. Tyle razy byłam źle zdiagnozowana, niewłaściwie leczona i straszona ciężkimi chorobami, że teraz mam problem żeby zaufać lekarzom... A szpital to już w ogóle trauma.
Madzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 11:02   #1637
unachica17
Rozeznanie
 
Avatar unachica17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 625
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Na filozofii mam wszystkie poglady filozofow , trudne definicje ktore trzeba znac szczegolowo itd

chyba dzis dam sobie z tym spokoj. Moze wieczorem cos tam tylko poczytam
unachica17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 11:21   #1638
sarcastic_
Zakorzenienie
 
Avatar sarcastic_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 6 368
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

a ja siedzę nad geologią Do robienia map chyba siądę dopiero wieczorem
__________________
studentka


"I chciałbym mieć dziś już pod nogami pewny grunt.
I żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już."

sarcastic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 11:55   #1639
Karlie69
Ash nazg durbatulûk
 
Avatar Karlie69
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 844
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

A ja w środę mam koło ze statystyki... Czas najwyższy się za to zabrać
Karlie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-30, 12:13   #1640
unachica17
Rozeznanie
 
Avatar unachica17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 625
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

A ja załuje ze zamiast robic cos z hiszpanskiego musze zajmowac sie tymi zapychaczami
unachica17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 14:54   #1641
marysse
Zadomowienie
 
Avatar marysse
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 191
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Kurde, jak tak czytam, ile macie nauki, to kocham swoje studia! ;D
__________________
marysse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 15:13   #1642
HardFable
Rozeznanie
 
Avatar HardFable
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 990
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

A ja jutro mam koło z cytofizjologii Profesor cały czas zaznacza że na razie same podstawy (przedmiot nazywa się podstawy cytofizjologii), bo właściwą biologię komórki mamy w drugim semestrze. A jakiś koleś od nas z roku znalazł gdzieś w necie pytania i teraz sieje zamęt że to jest nasze koło, tylko że tam są takie szczegóły że masakra, właśnie na poziomie, który powinniśmy mieć w drugim semestrze, bo na wykładach ani słowem nic nie było o takich rzeczach :P Zobaczymy jutro, jeszcze ostatnia wejściówka z chemii, z miareczkowania :P
__________________
W poszukiwaniu życiowej drogi.

12.02.19


'Świat podobny jest do amatorskiego teatru; więc nieprzyzwoicie jest pchać się w nim do ról pierwszych, a odrzucać podrzędne. Wreszcie, każda rola jest dobra, byle grać ją z artyzmem i nie brać jej zbyt poważnie.' - Bolesław Prus, Lalka
HardFable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 17:17   #1643
marysse
Zadomowienie
 
Avatar marysse
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 191
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Ja mam jutro wolne, znowu sie polenie ^^
__________________
marysse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 19:52   #1644
okapi
Rozeznanie
 
Avatar okapi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

wiecie co, jak tak się uczę do poprawy matury, to naszła mnie pewna smutna refleksja.... w liceum zdarzało mi się nie do końca (albo wcale) rozumieć pewnych tematów z biol/chem, a teraz przy samodzielnej nauce z książki od razu je łapię. cóż......... wychodzi ten talent pedagoga
okapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 20:39   #1645
Catss
Zakorzenienie
 
Avatar Catss
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 424
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez okapi Pokaż wiadomość
wiecie co, jak tak się uczę do poprawy matury, to naszła mnie pewna smutna refleksja.... w liceum zdarzało mi się nie do końca (albo wcale) rozumieć pewnych tematów z biol/chem, a teraz przy samodzielnej nauce z książki od razu je łapię. cóż......... wychodzi ten talent pedagoga
uczysz się codziennie? godzisz biologię z chemią?
__________________



Wróżka - Zębuszka


Catss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 22:28   #1646
okapi
Rozeznanie
 
Avatar okapi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

w miarę możliwości staram się codziennie. chyba, że akurat nałoży się dużo nauki na studia, to robię sobie kilka dni "wolnego", ale staram się to odbić w jakiś luźniejszy dzień (bo wolę zaliczyć kolosy za pierwszym razem, żeby potem nie marnować czasu, w którym mogłabym się uczyć do matury na naukę do ich poprawy). organizuję sobie czas wręcz co do godziny, żeby go maksymalnie spożytkować. ostatnio mój plan dnia sprowadza się do pobudki, nauki, jedzenia, kąpieli i zaśnięcia, ale mam nadzieję, że to zaprocentuje odebraniem dobrych wyników w czerwcu

ogólnie to idzie sprawniej, niż się spodziewałam. jak człowiek się wdroży w "studencki tryb" to zagadnienia maturalne nagle wydają się banalne planuję się wyrobić z przypominaniem/uzupełnianiem teorii gdzieś tak do nowego roku, żeby potem po prostu do wyrzygania robić zadania i arkusze.
okapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 00:47   #1647
marysse
Zadomowienie
 
Avatar marysse
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 191
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez okapi Pokaż wiadomość
w miarę możliwości staram się codziennie. chyba, że akurat nałoży się dużo nauki na studia, to robię sobie kilka dni "wolnego", ale staram się to odbić w jakiś luźniejszy dzień (bo wolę zaliczyć kolosy za pierwszym razem, żeby potem nie marnować czasu, w którym mogłabym się uczyć do matury na naukę do ich poprawy). organizuję sobie czas wręcz co do godziny, żeby go maksymalnie spożytkować. ostatnio mój plan dnia sprowadza się do pobudki, nauki, jedzenia, kąpieli i zaśnięcia, ale mam nadzieję, że to zaprocentuje odebraniem dobrych wyników w czerwcu

ogólnie to idzie sprawniej, niż się spodziewałam. jak człowiek się wdroży w "studencki tryb" to zagadnienia maturalne nagle wydają się banalne planuję się wyrobić z przypominaniem/uzupełnianiem teorii gdzieś tak do nowego roku, żeby potem po prostu do wyrzygania robić zadania i arkusze.
gratuluje motywacji Ja to nigdy nie bylam tak zmotywowana do nauki. Baa, nawet tego nie lubie
__________________
marysse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 08:13   #1648
okapi
Rozeznanie
 
Avatar okapi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

a ja lubię, jak mnie coś interesuje teraz jestem jeszcze bardziej zmotywowana, bo na aktualnych studiach mam przedmioty dość zbliżone do wety/leku i tym bardziej się się przekonałam, że tego typu tematy mnie interesują
okapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 12:13   #1649
Lencka
Rozeznanie
 
Avatar Lencka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wielkopolskie/Pomorskie
Wiadomości: 744
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)



Zabieram się zaraz za ochronę własności intelektualnych, bo nawet tego nie dotknęłam przez weekend a kolokwium za tydzień

Gej wygrał wybory w moim rodzinnym mieście W sumie facet jest bezpartyjny, a tutaj były same układziki więc może coś się zmieni No cóż, gorzej to na pewno być nie może Hejty już się na niego posypały na forach
__________________
Happiness is not something you postpone for the future; it is something you design for the present.
- Jim Rohn
Lencka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 12:58   #1650
sarcastic_
Zakorzenienie
 
Avatar sarcastic_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 6 368
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez Lencka Pokaż wiadomość


Zabieram się zaraz za ochronę własności intelektualnych, bo nawet tego nie dotknęłam przez weekend a kolokwium za tydzień

Gej wygrał wybory w moim rodzinnym mieście W sumie facet jest bezpartyjny, a tutaj były same układziki więc może coś się zmieni No cóż, gorzej to na pewno być nie może Hejty już się na niego posypały na forach
Biedroń? Nieźle

dostałam dzisiaj trzy czwórki z jednego koła
__________________
studentka


"I chciałbym mieć dziś już pod nogami pewny grunt.
I żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już."

sarcastic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-14 16:36:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.