Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-30, 22:00   #2491
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Nemme Pokaż wiadomość
Zajmują się sanitarką tylko, jak dobrze wyczytałam z ich strony ^^

Napisałam mu na razie, aby napisał od kiedy by się ta praca zaczynała i jakie warunki może mi zaproponować, zobaczymy, co odpisze :P Pierwszy raz się spotkałam z takim miłym podejściem od mężczyzny haha
Daj znać co odpisał.


Na mojej piątkowej rozmowie przewinął się temat dyskryminacji kobiet w budownictwie i pan, który prowadził rozmowę stwierdził, że twierdzenie, iż jest to praca tylko dla mężczyzn to jakaś patologia.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 22:42   #2492
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Nemme Pokaż wiadomość
Zajmują się sanitarką tylko, jak dobrze wyczytałam z ich strony ^^

Napisałam mu na razie, aby napisał od kiedy by się ta praca zaczynała i jakie warunki może mi zaproponować, zobaczymy, co odpisze :P Pierwszy raz się spotkałam z takim miłym podejściem od mężczyzny haha
Pytanie o warunki już na samym początku zwykle nie wypada dobrze. Tzn. jak najbardziej rozumiem, że nie chciałoby Ci się jechać do Wrocławia po to żeby Pan na miejscu Ci powiedział, 1200 netto na umowę zlecenie ale skoro zaproponował rozmowę przez skype to trzeba było się wstrzymać z mailem

p.s. oczywiście jestem za tym, że najlepiej by było jakby w ogłoszeniu był podany przedział wynagrodzenia oraz rodzaj umowy...ale na razie u nas tak nie jest i szybko nie będzie. W Polsce zadawanie pytania o zarobki na samym początku rozmowy może być odebrane jako roszczeniowa postawa.
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"

Edytowane przez lazada
Czas edycji: 2014-11-30 o 22:45
lazada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 09:05   #2493
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
to nawet wiem do jakiej to sieci. ale zdajesz sobie sprawe z tego że jak tak napisalas i cie zaprosza na rozmowee, to w pierwszej kolejnosci o to cie zapytaja? a swoja droga jak mozna interesowac sie odkurzaczami ze tak sie zapytam?
[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;49130420]Jak ktoś coś takiego pisze to powinien mieć świadomość, że mogą go zapytać o parametry odkurzaczy itp. [/QUOTE]

oczywiście, że zdaję sobie sprawę, że mogą mnie o to spytać nie kłamię ani w CV ani w listach. Co do tego, że się tym interesuję, to może było lekkie naciągnięcie, ale parametry ogarniam. Ostatnio właśnie kupowałam i odkurzacz i pralkę, a że mam psa, który bardzo gubi sierść to musiałam przekopać się przez to wszystko żeby nie wybrać bubla Przy zakupie gadałam ze sprzedawcą o tym, a mój tż stał obok i miał z wrażenia otwartą buzię, bo nie wiedział o czym my gadamy

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
No to nie jestem sama. Na szczęście mieszkam w rodzinnym mieście,więc jest się do kogo odezwać,podjechać na szybko do swojego domu. Bo ogólnie większość czasu spędzam sama-mąż pracuje,jak wróci to też często wychodzi na treningi,a ja nie mam co ze sobą zrobić. Ile można siedzieć w necie albo przed TV? No i to poczucie,że jest się zależnym-niby małżeństwo,ale jednak ta osoba,która zarabia,czuje że ma więcej do powiedzenia no i nie można poczuć tego luzu,jaki się ma ze swoją kasą.
A z rozmowami było u mnie podobnie-CV rozsyłam też od września,prawie codziennie raz więcej a raz mniej,a byłam dosłownie na 3 rozmowach. Oczywiście nieskutecznych,że tak powiem.
o jak miło mi słyszeć, że ktoś jest w podobnej sytuacji do mnie. Tylko, że Wy jesteście małżeństwem i wspólny budżet jest spoko. Znaczy wiadomo, że każdy by się czuł bardziej komfortowo gdyby miał też swoje pieniądze. Ja z tż nawet nie jestem zaręczona, ale on się uparł żebyśmy mieli jedno wspólne konto i każdy po swoim prywatnym. Ostatnio sam mi przelał ze swojej pensji kasę na moje konto i mi było tak dziwnie z tym.
Od wczoraj za to mamy pieska, mojego 10 letniego beagla, więc dodatkowy koszt, chociaż rodzice powiedzieli, że póki pracy nie mam to oni będą dawać pieniądze na jego potrzeby, więc chociaż tyle. A ja przynajmniej mam kompana na czas nieobecności tż w domu

W ogóle, jakoś tak po ostatniej rozmowie się naładowałam pozytywnie. Właśnie zjadłam śniadanie i idę ogarniać wszystkie pracuj pyly, infoprace i inne i wysyłam wysyłam.
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 09:32   #2494
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

maalwiinkaa2-wspólne konto to najlepsze rozwiązanie-nie musisz się tak tłumaczyć,żeby dał Ci tyle czy tyle pieniędzy,bo chcesz coś sobie kupić. Chociaż z drugiej strony jak chce,w każdym momencie może odciąć Ci przypływ gotówki,więc nie ma to jak niezależność finansowa.
Też przed chwilą ogarniałam ,,swoje" strony z ogłoszeniami. Jak dla mnie najlepsze są olx i pracuj. Reszta jest strasznie nieprzejrzysta. Dzisiaj ogólnie wysłałam 2 CV bo tylko w te ogłoszenia się wpasowałam-reszta albo dla studentów dorywczo,albo praca fizyczna,albo naganiacz typu wciskanie kredytów,albo to,co przeważa na pracuj.plferty dla szefów,kierowników,osób chcących otworzyć własny biznes(w sensie że franczyzna).
Kilka dni temu znalazłam idealną dla mnie ofertę,oczywiście od razu się zgłosiłam. Szkoda,że nie podali namiarów do siebie,bo wolałabym zadzwonić i osobiście się zjawić z CV. Mam nadzieję,że zaproszą mnie na rozmowę.
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 09:38   #2495
ciaaastko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 150
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
;
właśnie wczoraj go kupiłam:P ale nie testowałam jeszcze, teraz sie boje:P
ciaaastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 09:42   #2496
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
maalwiinkaa2-wspólne konto to najlepsze rozwiązanie-nie musisz się tak tłumaczyć,żeby dał Ci tyle czy tyle pieniędzy,bo chcesz coś sobie kupić. Chociaż z drugiej strony jak chce,w każdym momencie może odciąć Ci przypływ gotówki,więc nie ma to jak niezależność finansowa.
Też przed chwilą ogarniałam ,,swoje" strony z ogłoszeniami. Jak dla mnie najlepsze są olx i pracuj. Reszta jest strasznie nieprzejrzysta. Dzisiaj ogólnie wysłałam 2 CV bo tylko w te ogłoszenia się wpasowałam-reszta albo dla studentów dorywczo,albo praca fizyczna,albo naganiacz typu wciskanie kredytów,albo to,co przeważa na pracuj.plferty dla szefów,kierowników,osób chcących otworzyć własny biznes(w sensie że franczyzna).
Kilka dni temu znalazłam idealną dla mnie ofertę,oczywiście od razu się zgłosiłam. Szkoda,że nie podali namiarów do siebie,bo wolałabym zadzwonić i osobiście się zjawić z CV. Mam nadzieję,że zaproszą mnie na rozmowę.
Ze wspólnego konta będę się cieszyć jak będę tam w końcu coś wpłacać chociaż ostatnio zrobiłam przelewik na 300zł za wybory

też ostatnio znalazłam super ofertę dla mnie, ale warunkiem koniecznym było to, że trzeba mieć swoje auto. My mamy tylko jedno i jest ono potrzebne tż.
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 09:48   #2497
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
Ze wspólnego konta będę się cieszyć jak będę tam w końcu coś wpłacać chociaż ostatnio zrobiłam przelewik na 300zł za wybory

też ostatnio znalazłam super ofertę dla mnie, ale warunkiem koniecznym było to, że trzeba mieć swoje auto. My mamy tylko jedno i jest ono potrzebne tż.
Jak widzę w ogłoszeniu warunek konieczny:posiadanie własnego samochodu,to od razu rezygnuję. Moim zdaniem z firmą coś jest nie tak,skoro nie stać ich na służbowy samochód,albo chcą maksymalnie oszczędzić. Nie ma sensu brać własnego auta do pracy,bo po pierwsze że eksploatujesz je,po drugie-czy zwracają chociaż za paliwo? Jeśli nie,to już w ogóle bez sensu,bo ile trzeba byłoby zarobić,aby to się zwróciło i zostało coś dla Ciebie.
Kiedyś miałam ofertę od strasznie nachalnego gościa-szukał osoby z własnym autem,bo on swoje sprzedał a jest sprzedawcą części samochodowych i musi dużo jeździć,no i potrzebuje kierowcy i ogólnie takiego ,,dobrego duszka" . Wysłuchałam,ale powiedziałam że jeszcze się namyślę. Koleś zaczął zasypywać mnie smsami,żebym się go nie bała,pisał o sobie w stylu mam na imię X,mam tyle i tyle lat,i inne pierdoły. Przez kilka tygodni do mnie wydzwaniał z ,,ofertą pracy" lubił być namolny,dzwonić kilka razy z rzędu. Olewałam go,jak opieprzyłam w końcu,to odezwał się chyba z raz,a potem już przestał
Nie wiem i nie chcę wiedzieć,o co mu chodziło

Edytowane przez ruda_grazyna666
Czas edycji: 2014-12-01 o 09:50
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 10:08   #2498
julk44
Raczkowanie
 
Avatar julk44
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 493
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Hej dziewczyny
Widzę, że u Was gorący czas na rozmowy kwalifikacyjne. Gratulacje i trzymam kciuki U mnie jak zwykle nic. Ale za to mamy nową panią prezydent, która obiecała pracę więc niedługo pójdę ustawić się w kolejkę po stanowisko
A tak na poważnie, to ręce i cycki mi opadają, już nie wiem gdzie mam szukać
julk44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 13:07   #2499
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Moim zdaniem podróże służbowe własnym samochodem się opłacają bo zgodnie z przepisami musimy dostać ponad 80gr za kilometr.
Oczywiście chodzi mi o sytuacje gdy jeździmy raz na jakiś czas i do wyboru mamy jechać własnym samochodem albo przyjechać do firmy wziąć samochód służbowy, potem przyjechać i go oddać tego samego dnia. Bo jeżeli chodzi o ciągłe podróże to wiadomo, że się to nie opłaca.

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez julk44 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Widzę, że u Was gorący czas na rozmowy kwalifikacyjne. Gratulacje i trzymam kciuki U mnie jak zwykle nic. Ale za to mamy nową panią prezydent, która obiecała pracę więc niedługo pójdę ustawić się w kolejkę po stanowisko
A tak na poważnie, to ręce i cycki mi opadają, już nie wiem gdzie mam szukać
Ja przed wyborami widziałam na gumtree ogłoszenie o tytule `praca dla inżynierów`. Wchodzę, a tam facet pisze, że jak wygra wybory to wybuduje fabrykę i zatrudni tam inżynierów i na końcu dopisek jak się nazywa i który ma nr na liście. Reklama nie ma co.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 13:47   #2500
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;49161425]
Ja przed wyborami widziałam na gumtree ogłoszenie o tytule `praca dla inżynierów`. Wchodzę, a tam facet pisze, że jak wygra wybory to wybuduje fabrykę i zatrudni tam inżynierów i na końcu dopisek jak się nazywa i który ma nr na liście. Reklama nie ma co. [/QUOTE]

Hahaha, poważnie?? Hicior! Jak gdzieś masz to ogłoszenie to rzuć proszę namiarem, wrzucę sobie na facebooka
No takiej reklamy przedwyborczej to jeszcze jak babcię kocham nie czytałam.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 13:59   #2501
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez dryda Pokaż wiadomość
Hahaha, poważnie?? Hicior! Jak gdzieś masz to ogłoszenie to rzuć proszę namiarem, wrzucę sobie na facebooka
No takiej reklamy przedwyborczej to jeszcze jak babcię kocham nie czytałam.
Myślałam, że już nie ma bo może usunęli z powodu ciszy wyborczej ale okazuje się, że jest i ma się dobrze.
http://www.gumtree.pl/cp-inzynierowi...erow-613890925
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 14:14   #2502
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Tydz temu byłam na tej rozmowie na specjalistę ds sprzedaży, telemarketer. Od tamtego tygodnia już 2 raz zostało ogłoszenie wystawione. W piątek od nowa ogłoszenie wystawili. Po co tyle razy odświeżają ogłoszenia ? Żadna z osób, która w poniedziałek tamten byli na rozmowie im się nie spodobała. Nie rozumiem za bardzo tego.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

U mnie jest nowy burmistrz. Już huczy od plotek na necie, że wszystkich ludzi przyjętych przez poprzedniego burmistrza, który przegrał teraz wybory będzie zwalniał a przyjmował na ich miejsce swoich. Poprzedni, ten co przegrał wybory tak właśnie robił. Nie przedłużał celowo umów pracownikom przyjętych za czasów poprzedniego burmistrza a na to miejsce przyjmował dzieci swoich znajomych . Moja koleżanka tak straciła pracę, nie przedłużył jej umowy, a na jej miejsce wziął swojego. Każdy burmistrz tak robił. Bez wyjątku. Szkoda, że z żadnym burmistrzem nie miałam znajomości- by dostać pracę w urzędzie. Z nowym niestety też nie mam.
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 14:17   #2503
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
Tydz temu byłam na tej rozmowie na specjalistę ds sprzedaży, telemarketer. Od tamtego tygodnia już 2 raz zostało ogłoszenie wystawione. W piątek od nowa ogłoszenie wystawili. Po co tyle razy odświeżają ogłoszenia ? Żadna z osób, która w poniedziałek tamten byli na rozmowie im się nie spodobała. Nie rozumiem za bardzo tego.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

U mnie jest nowy burmistrz. Już huczy od plotek na necie, że wszystkich ludzi przyjętych przez poprzedniego burmistrza, który przegrał teraz wybory będzie zwalniał a przyjmował na ich miejsce swoich. Poprzedni, ten co przegrał wybory tak właśnie robił. Nie przedłużał celowo umów pracownikom przyjętych za czasów poprzedniego burmistrza a na to miejsce przyjmował dzieci swoich znajomych . Moja koleżanka tak straciła pracę, nie przedłużył jej umowy, a na jej miejsce wziął swojego. Każdy burmistrz tak robił. Bez wyjątku. Szkoda, że z żadnym burmistrzem nie miałam znajomości- by dostać pracę w urzędzie. Z nowym niestety też nie mam.
Być może wystarczy nadmienić w liście motywacyjnym, że na niego głosowałaś i może stracić twój głos w przyszłych wyborach jak cię nie zatrudni.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 14:24   #2504
Nemme
Raczkowanie
 
Avatar Nemme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 370
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;49163308]Być może wystarczy nadmienić w liście motywacyjnym, że na niego głosowałaś i może stracić twój głos w przyszłych wyborach jak cię nie zatrudni. [/QUOTE]

U mnie też nowy prezydent, a jego hucznym hasłem wyborczym było "NISKIE PODATKI" i "WIĘCEJ INWESTORÓW - WIĘCEJ MIEJSC PRACY" więc czekam z niecierpliwością...
Nemme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 14:25   #2505
Rysia Siarzewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 436
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
Tydz temu byłam na tej rozmowie na specjalistę ds sprzedaży, telemarketer. Od tamtego tygodnia już 2 raz zostało ogłoszenie wystawione. W piątek od nowa ogłoszenie wystawili. Po co tyle razy odświeżają ogłoszenia ? Żadna z osób, która w poniedziałek tamten byli na rozmowie im się nie spodobała. Nie rozumiem za bardzo tego.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

U mnie jest nowy burmistrz. Już huczy od plotek na necie, że wszystkich ludzi przyjętych przez poprzedniego burmistrza, który przegrał teraz wybory będzie zwalniał a przyjmował na ich miejsce swoich. Poprzedni, ten co przegrał wybory tak właśnie robił. Nie przedłużał celowo umów pracownikom przyjętych za czasów poprzedniego burmistrza a na to miejsce przyjmował dzieci swoich znajomych . Moja koleżanka tak straciła pracę, nie przedłużył jej umowy, a na jej miejsce wziął swojego. Każdy burmistrz tak robił. Bez wyjątku. Szkoda, że z żadnym burmistrzem nie miałam znajomości- by dostać pracę w urzędzie. Z nowym niestety też nie mam.
Dziwne na jakiej podstawie ich zwalniał i jak to w ogóle możliwe skoro w urzędach pracuję się zazwyczaj na umowie o prace na czas nieokreślony
Rysia Siarzewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 14:46   #2506
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Rysia Siarzewska Pokaż wiadomość
Dziwne na jakiej podstawie ich zwalniał i jak to w ogóle możliwe skoro w urzędach pracuję się zazwyczaj na umowie o prace na czas nieokreślony
A od kiedy tak się pracuje ? W urzędach dużo osób ma umowy na czas określony. Kończy się umowa, pracownik nie dostaję nowej - mówią mu do widzenia a na jego miejsce przychodzi swój od nowego burmistrza. Jedna osoba u mnie w jednym urzędzie pracuje już dość długo, ale ona ponoć to bratanica byłego burmistrza, to jej nie zwolnią Także moja droga do pracy w urzędzie dość długa i nieosiągalna. No chyba, że nowy burmistrz ma syna wolnego w moim wieku,. Jakby na jaką synową się zakręcił , to może bym wtedy pracę dostała Raz jak byłam na konkursie w sądzie , to synowa prezesa miałam ten konkurs wygrać . Ale zrobiła się z tego powodu ponoć wielka afera i przyjęli kogoś mniej spokrewnionego.
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 14:53   #2507
Nemme
Raczkowanie
 
Avatar Nemme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 370
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Rysia Siarzewska Pokaż wiadomość
Dziwne na jakiej podstawie ich zwalniał i jak to w ogóle możliwe skoro w urzędach pracuję się zazwyczaj na umowie o prace na czas nieokreślony
Uwierz mi, że w urzędach teraz często dostaje się umowy na czas określony Najpierw roczna umowa, później zazwyczaj trzyletnia... i przychodzi nowy prezydent/burmistrz/wójt i sobie robi przemeblowanie
Nemme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 15:04   #2508
julk44
Raczkowanie
 
Avatar julk44
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 493
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;49163047]Myślałam, że już nie ma bo może usunęli z powodu ciszy wyborczej ale okazuje się, że jest i ma się dobrze.
http://www.gumtree.pl/cp-inzynierowi...erow-613890925[/QUOTE]
Desperacja przedwyborcza
[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;49163308]Być może wystarczy nadmienić w liście motywacyjnym, że na niego głosowałaś i może stracić twój głos w przyszłych wyborach jak cię nie zatrudni. [/QUOTE]
to ja się może zgłoszę do p. prezydent, i powiem że ja to byłam w młodzieżówce partii, kleiłam 3 lata temu plakaty, rozdawałam ulotki, nawet w komisji wyborczej byłam z ramienia partii Myślicie że to się nadaje do listu motywacyjnego ?

Cytat:
Napisane przez Nemme Pokaż wiadomość
U mnie też nowy prezydent, a jego hucznym hasłem wyborczym było "NISKIE PODATKI" i "WIĘCEJ INWESTORÓW - WIĘCEJ MIEJSC PRACY" więc czekam z niecierpliwością...
Wszyscy mają te same hasła, żadna nowość. Szkoda że na samym rzucaniu słów na wiatr się kończy

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
A od kiedy tak się pracuje ? W urzędach dużo osób ma umowy na czas określony. Kończy się umowa, pracownik nie dostaję nowej - mówią mu do widzenia a na jego miejsce przychodzi swój od nowego burmistrza. Jedna osoba u mnie w jednym urzędzie pracuje już dość długo, ale ona ponoć to bratanica byłego burmistrza, to jej nie zwolnią Także moja droga do pracy w urzędzie dość długa i nieosiągalna. No chyba, że nowy burmistrz ma syna wolnego w moim wieku,. Jakby na jaką synową się zakręcił , to może bym wtedy pracę dostała Raz jak byłam na konkursie w sądzie , to synowa prezesa miałam ten konkurs wygrać . Ale zrobiła się z tego powodu ponoć wielka afera i przyjęli kogoś mniej spokrewnionego.
U mnie bardzo wszyscy płaczą, mam znajomych którzy mają pracę załatwioną przez byłego prezydenta i teraz trzęsą portkami I jakoś tak dziwnie mi się ludzie zwierzają, jakbym ja miała z tym coś wspólnego... Mój BYŁY chłopak został radnym, ja sama nie mam pracy, a oni chyba myślą że ja go będę prosiła o łaskę nad nierobami Chyba tonący brzytwy się chwyta, zwłaszcza jeżeli chodzi o całe rodziny
julk44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 16:35   #2509
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Tak słodko-gorzko, przeglądałam ogłoszenia na stronie pup i nawet na piekarza ciastek orientalnych się nie nadaję, to przykre, bo brzmi bardzo smacznie

Edytowane przez Maguda_
Czas edycji: 2014-12-01 o 16:41
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 16:46   #2510
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Tak słodko-gorzko, przeglądałam ogłoszenia na stronie pup i nawet na piekarza ciastek orientalnych się nie nadaję, to przykre, bo brzmi bardzo smacznie
Czyżby wymagali znajomości hindi i urdu ?
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 16:56   #2511
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Lisciolaz Straszliwy Pokaż wiadomość
Czyżby wymagali znajomości hindi i urdu ?
Wymagane jest 4-letnie doświadczenie zawodowe w wyrabianiu ciasta Wprowadziłam nieświadomie w błąd, ciastka arabskie nie orientalne

W ogóle miła pani urzędniczka poinformowała mnie, że stanowiska, przy których wpisany jest inny język niż angielski, są ogłoszeniami dla obcokrajowców, pup podlega przepisom i muszą tak robić. Tylko u mnie często pojawiają się inne języki (ale europejskie), czyli nie mogę na nie aplikować? Smuteczek Mam nadzieję, że to dotyczy tylko hindi, uru i wietnamskiego.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 17:03   #2512
Nemme
Raczkowanie
 
Avatar Nemme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 370
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Wymagane jest 4-letnie doświadczenie zawodowe w wyrabianiu ciasta Wprowadziłam nieświadomie w błąd, ciastka arabskie nie orientalne

W ogóle miła pani urzędniczka poinformowała mnie, że stanowiska, przy których wpisany jest inny język niż angielski, są ogłoszeniami dla obcokrajowców, pup podlega przepisom i muszą tak robić. Tylko u mnie często pojawiają się inne języki (ale europejskie), czyli nie mogę na nie aplikować? Smuteczek Mam nadzieję, że to dotyczy tylko hindi, uru i wietnamskiego.
Wystarczy wejść na PUP Warszawa a tam - język chiński, ukraiński, urdu, wietnamski i tak dalej...
Za to znalazłam sobie super ofertę - tester gier...
Nemme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 17:08   #2513
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Nemme Pokaż wiadomość
Wystarczy wejść na PUP Warszawa a tam - język chiński, ukraiński, urdu, wietnamski i tak dalej...
Za to znalazłam sobie super ofertę - tester gier...
Właśnie o tym pup mówię
Tester gier wymagał poza angielskim także znajomości hiszpańskiego albo portugalskiego? Chyba, że to już inny tester

Może któraś z Was jednak chce przed świętami powyrabiać ciasto, daję Wam niespotykaną szansę: http://www.up.warszawa.pl/oferty/str...f.php?id=28266

Edytowane przez Maguda_
Czas edycji: 2014-12-01 o 17:09
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 17:33   #2514
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

4 lata doświadczenia w wyrabianiu ciasta i konieczne podstawowe wykształcenie. A jak to z tym doświadczeniem jest? prowadzenie bloga z ciastkami np wystarczy?

Mnie ciągle odrzuca od ofert gdzie jest napisane, że chęć założenia własnej działalności...
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 17:35   #2515
Rysia Siarzewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 436
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
A od kiedy tak się pracuje ? W urzędach dużo osób ma umowy na czas określony. Kończy się umowa, pracownik nie dostaję nowej - mówią mu do widzenia a na jego miejsce przychodzi swój od nowego burmistrza. Jedna osoba u mnie w jednym urzędzie pracuje już dość długo, ale ona ponoć to bratanica byłego burmistrza, to jej nie zwolnią Także moja droga do pracy w urzędzie dość długa i nieosiągalna. No chyba, że nowy burmistrz ma syna wolnego w moim wieku,. Jakby na jaką synową się zakręcił , to może bym wtedy pracę dostała Raz jak byłam na konkursie w sądzie , to synowa prezesa miałam ten konkurs wygrać . Ale zrobiła się z tego powodu ponoć wielka afera i przyjęli kogoś mniej spokrewnionego.
Cytat:
Napisane przez Nemme Pokaż wiadomość
Uwierz mi, że w urzędach teraz często dostaje się umowy na czas określony Najpierw roczna umowa, później zazwyczaj trzyletnia... i przychodzi nowy prezydent/burmistrz/wójt i sobie robi przemeblowanie
Z pierwszą umową najczęściej roczną/półroczną na czas określony się zgodzę po tym czasie jeżeli pracownik się sprawdził dostaje umowę na czas nieokreślony. Mówię o urzędnikach: podinspektorach, inspektorach, specjalistach, jak jest z innymi pracownikami (obsługą techniczna, paniami z xero, magazynu itp.) nie wiem Tak jest w moim grajdołku przynajmniej
Rysia Siarzewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 17:39   #2516
julk44
Raczkowanie
 
Avatar julk44
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 493
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Wymagane jest 4-letnie doświadczenie zawodowe w wyrabianiu ciasta Wprowadziłam nieświadomie w błąd, ciastka arabskie nie orientalne
To powiedz że masz te 4 lata doświadczenia, bo Ty ogólnie uwielbiasz ciastka i ciasteczka i chętnie wyrabiasz to ciasto przynajmniej raz w tygodniu dla celów rodzinno - konsumpcyjnych
julk44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 17:49   #2517
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez julk44 Pokaż wiadomość
To powiedz że masz te 4 lata doświadczenia, bo Ty ogólnie uwielbiasz ciastka i ciasteczka i chętnie wyrabiasz to ciasto przynajmniej raz w tygodniu dla celów rodzinno - konsumpcyjnych
Tia, a sytuacje stresowe rozwiązuję poprzez okładanie bliskich wałkiem Niestety, muszę poszukać czegoś innego, ale samo ogłoszenie mi się podobało, bo przynajmniej w branży gastronomicznej dotyczyło czego innego niż poszukiwanie wietnamskiego kucharza A z ciast umiem tylko zrobić brownie i marchewkowe, więc i tak bym się nie nadawała

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
4 lata doświadczenia w wyrabianiu ciasta i konieczne podstawowe wykształcenie. A jak to z tym doświadczeniem jest? prowadzenie bloga z ciastkami np wystarczy?
Wydaje mi się, że mogłoby przejść, tylko ktoś musiałby Ci wystawić stosowny papierek
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 17:57   #2518
julk44
Raczkowanie
 
Avatar julk44
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 493
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Tia, a sytuacje stresowe rozwiązuję poprzez okładanie bliskich wałkiem Niestety, muszę poszukać czegoś innego, ale samo ogłoszenie mi się podobało, bo przynajmniej w branży gastronomicznej dotyczyło czego innego niż poszukiwanie wietnamskiego kucharza A z ciast umiem tylko zrobić brownie i marchewkowe, więc i tak bym się nie nadawała

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------


Wydaje mi się, że mogłoby przejść, tylko ktoś musiałby Ci wystawić stosowny papierek
Oooooo marchewkowe muszę się nauczyć. Teraz jestem na etapie jabłecznika sypanego. Mama się ze mnie śmieje że robię to ciasto żeby sobie rączek nie pobrudzić
julk44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 18:54   #2519
asia2285
Zakorzenienie
 
Avatar asia2285
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 608
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Telemarketerzy czesto odchodza rezygnują, lub ich zwalniają. Tam co chwila jest potrzebny ktoś nowy. Dlatego co jakiś czas odswiezają i wystawiają ogłoszenia.

Ja wysłałam już wieeeele cv a oddzwaniają tylko z firm typu call center.
__________________
The King Of Clay

Manchester United


Coś o mnie--->
All about me
Nowy post: Łapacz snów - DIY Dreamcatcher
asia2285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 18:59   #2520
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Ja dziś widziałam odświeżone ogłoszenie, z którego do mnie dzwonili ale odmówiłam bo stwierdziłam, że nie chce mi się na rozmowę jechać. Widocznie nikt ich nie zachwycił, gdybym pojechała to może ja byłabym tym wybrańcem.

A babka, która wczoraj wieczorem do mnie dzwoniła mówiła, że dzisiaj zadzwoni dogadać konkretną godzinę, a nie zadzwoniła wcale.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-27 14:50:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.