Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-01, 13:45   #1831
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez ania_cz79 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny witam się w niezbyt wesołym nastroju. Mój synek od piątku ma biegunkę, tzn. w piatek miał w sobote i niedziele było lepiej myślałam że przechodzi a dzisiaj od rana dalej .

Na początku myślałam że po szczepionce bo mieliśmy w środę na świnkę, odrę, ospę i różyczkę ale chyb a nie bardzo bo wyszłaby zaraz po szczepieniu podobno.

Dzisiaj zadzwonilam do przychodni i chciałam sie umówić ale sie dowiedzialam że nie ma potrzeby bo u panuje wirus takiej biegunki i proadopodonie Mały załapał go własnie na szczepieniu. Dziwny ten system tutaj jest.
Kazali mi odstawić wszystkie produkty mleczne w tym mleko

Ciekawe jak mam to zrobić z moim Mleczakiem.
Z tego co sie orientuje to po MMR trzeba obserwowac nawet to 4 tygodni. Nela majac biegunke i wymioty miala miec lekkostrawna diete

Hej hej
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 19:21   #1832
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez ania_cz79 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny witam się w niezbyt wesołym nastroju. Mój synek od piątku ma biegunkę, tzn. w piatek miał w sobote i niedziele było lepiej myślałam że przechodzi a dzisiaj od rana dalej .

Na początku myślałam że po szczepionce bo mieliśmy w środę na świnkę, odrę, ospę i różyczkę ale chyb a nie bardzo bo wyszłaby zaraz po szczepieniu podobno.

Dzisiaj zadzwonilam do przychodni i chciałam sie umówić ale sie dowiedzialam że nie ma potrzeby bo u panuje wirus takiej biegunki i proadopodonie Mały załapał go własnie na szczepieniu. Dziwny ten system tutaj jest.
Kazali mi odstawić wszystkie produkty mleczne w tym mleko

Ciekawe jak mam to zrobić z moim Mleczakiem.
Mmr to dlugioo temat, nie szczepie małego ale odnośnie 'efektów ubocznych' należy nawet do miesiąca czasu obserwować. a z każdym niepokojącym objawem skonsultować się z lekarzem.
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 19:46   #1833
ania_cz79
Raczkowanie
 
Avatar ania_cz79
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 196
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Położyłam właśnie Małegobez mleka, zjadł troszeczkę kaszki ryżowej, niedużo bo ogólnie nie lubi kaszek, zjadł troszeczkę posnej bułki i wypił butelkę herbaty, mam nadzieję że uśnie, nie wiem co mam mu dawać do jedzenia bo on jest strasznie wybredny...

W zasadzie nie chce mi jeść żadnych kanapek, tylko posna bułka i co mam mu zrobić...?
ania_cz79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 09:45   #1834
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

A ryż? Kasze różne, ja daje sama szynkę, parówki z szynki
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 12:35   #1835
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Posna?

Na biegunkę dobry ryż i marchwianka
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 14:07   #1836
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cześć dziewczyny Witam po długiej przerwie. My w domu cały czas chorujemy od kiedy Olczka poszła do przedszkola- idzie na 5 dni a potem 2 tygodnie mam ja chora w domu, do tego dochodzi zarażony zaraz Michcio i teraz i mnie od ponad 2 tygodni coś trzyma i nie puszcza.

Miniek skończył roczek Zaraz Wam wrzucę kilka zdjęć tylko poopowiadam o nim: jest mega wesoły i zalotny, np. patrzy na kogoś patrz i nagle puszcza oczko i bach wali w nos ;p Taki łobuz z niego, wszystko ściąga, palce wsadza w kontakty, szarpie za piekarnik, otwiera lodówkę, ostatnio grzebał w kibelku jak spuściliśmy go na sekundę z oczu. Ale jest przesłodki i kochany, zasypia sam, wtula się w poduszkę, uśmiecha się i zaraz śpi. Przesypia zwykle noc (od 19 do 7) albo budzi się raz ok.4 na mleko.
Je dużo, chętnie, ma wielki apetyt Waży ok.12kg, ma ok.80cm.

Zębów ma 8.
Fajny ten mój syn Jestem w nim niezmiennie od ponad roku na maksa zakochana

A ja zamknęłam firmę bo skończył mi się ulgowy zus, zarejestrowałam się w PUPie i na razie nic nie robię, piszę sobie bloga, zajmuję się domem i dziećmi i nie wiem co dalej- nie mam opcji żeby iść do pracy bo nikt z nim nie zostanie jak nadejdzie wiosna - teściowa pójdzie w pole. A na nianię to nas nie stać, już wolę ja siedzieć z nim. Także z praca póki co nic mi nie wyjdzie.

No to zobaczcie Misia

Edytowane przez a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Czas edycji: 2014-12-02 o 14:11
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 18:24   #1837
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Mmr to dlugioo temat, nie szczepie małego ale odnośnie 'efektów ubocznych' należy nawet do miesiąca czasu obserwować. a z każdym niepokojącym objawem skonsultować się z lekarzem.
Ryba a wy od poczatku nie szczepicie czy tylko na mmr?

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Z tego co sie orientuje to po MMR trzeba obserwowac nawet to 4 tygodni. Nela majac biegunke i wymioty miala miec lekkostrawna diete

Hej hej
A u nas lekarz mówił że tylko do tygodnia mogą być jakieś objawy
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-02, 18:57   #1838
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Nie widzę zdjęć;( na tel. NajlepsEgo dla Michasia z okazji roxzku!

Taszanta mmr.
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 19:01   #1839
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Nie widzę zdjęć;( na tel. NajlepsEgo dla Michasia z okazji roxzku!

Taszanta mmr.
A czemu taka decyzja?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 08:50   #1840
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Bobsie obczytalam , jest najwięcej przypadkow zachowrowan poszczepiennych po mjr choć po każdej może wystąpić NOP
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 11:29   #1841
ania_cz79
Raczkowanie
 
Avatar ania_cz79
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 196
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Witam, mój synek już w lepszej formie. I o dziw udaje nam się przespać noce bez mleka, mleko podaje mu teraz tylko rano, ciekawe jak długo tak się uda. W nocy dostaje herbatkę rumiankową i nawet nie protestuje, wiec się cieszę.

Mam nadzieję że kiedyś przestanie się budzić, wcześniej czy później napewno.
ania_cz79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 21:25   #1842
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Posna?

Na biegunkę dobry ryż i marchwianka
zgadzam się , ja oprócz tego też biorę probiotyki,mam wrażenie że wtedy jakoś krócej trwa
floragia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 21:31   #1843
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Bobsie obczytalam , jest najwięcej przypadkow zachowrowan poszczepiennych po mjr choć po każdej może wystąpić NOP
Aha, ja na wszelki wypadek wolalam nie czytac
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 14:10   #1844
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

czesc

co do szczepionek to ja nigdy nic nie czytalam, wole pewnych rzeczy nie wiedziec i nie zaprzatac sobie glowy, my na to szczepienie idziemy w poniedzialek,

a dzis moje dziecie konczy roczek, jak ten czas szybko leci
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 13:35   #1845
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Witam Mikołajkowo
Są tu grzeczne dzieci? był Mikołąj??

Dawno mnie tu nie było...czasu brak przy wyścigówce małej Majka ma już 14 miesięcy, biega i wszędzie jej pełno ogólnie wszystko dobrze u nas...miesiąc temu miała szczepienie mmr i żadnych skutków ubocznych, za jakieś dwa tygodnie ostatnie szczepienie i będzie spokój do szkolnych lat Mamy 2 ząbulki
Dziś rano radocha, w salonie na środku czekał na nią prezent mikołajkowy...zobaczyła i od razu banan na twarzy, obeszła kilka razy dookoła i dopiero zabrała się za rozpakowywanie

Postaram się czasem zajrzeć
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 16:41   #1846
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

P

no, Ula się zgłosiła wyżej, że jest grzeczna
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.

Edytowane przez CorkaCzarownic
Czas edycji: 2014-12-06 o 16:43
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 16:54   #1847
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Witam Mikołajkowo
Są tu grzeczne dzieci? był Mikołąj??

Dawno mnie tu nie było...czasu brak przy wyścigówce małej Majka ma już 14 miesięcy, biega i wszędzie jej pełno ogólnie wszystko dobrze u nas...miesiąc temu miała szczepienie mmr i żadnych skutków ubocznych, za jakieś dwa tygodnie ostatnie szczepienie i będzie spokój do szkolnych lat Mamy 2 ząbulki
Dziś rano radocha, w salonie na środku czekał na nią prezent mikołajkowy...zobaczyła i od razu banan na twarzy, obeszła kilka razy dookoła i dopiero zabrała się za rozpakowywanie

Postaram się czasem zajrzeć
witamy zaginioną, właśnie kiedyś myślałam co tam u was

Helenka dostała na Mikołaja drewniane puzzle z afrykanskimi zwierzątkami no ale szału nie ma a w żłobku dostała zapakowany prezent: mandarynka, kilka ciaseczek luzem i czekoladowy mikołaj z tych mniejszych, no naprawdę zaszaleli
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 17:36   #1848
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Taszanta fajnie ze w ogóle co s dali; d

Kacper dostał samochodzik z klockami
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 12:44   #1849
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Siemanko
U nas od trzech dni wieje i pada wrr
Jak tam przygotowania do świąt? My w wigilię będziemy sami w trójeczkę a na dwa dni świąt jedziemy do znajomych
Jutro mamy ostatnie szczepienie, następne w wieku 4-5lat

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
P

no, Ula się zgłosiła wyżej, że jest grzeczna
Aj no zapomniałam, że taki aniołeczek grzeczny z Uleńki

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
witamy zaginioną, właśnie kiedyś myślałam co tam u was

Helenka dostała na Mikołaja drewniane puzzle z afrykanskimi zwierzątkami no ale szału nie ma a w żłobku dostała zapakowany prezent: mandarynka, kilka ciaseczek luzem i czekoladowy mikołaj z tych mniejszych, no naprawdę zaszaleli
Trochę brakowało mi wizażu...ale tu się nic nie dzieje!!!

Majka dostała Mega Blocksy pociąg ale nie bawi się nimi

Rzucili się
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 18:49   #1850
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

czesc

my w sobote mielismy ipreze urodzinowa Mateuszka, wszystko poszlo dobrze, rano tylko byl stres bo starszy syn obudzil sie z placzem ze nie moze oka otworzyc, pojechalismy na pogotowie, okazalo sie ze to zapalenie spojowki,
w poniedzialek mielismy wyznaczone szczepienie mlodego ale nie poszlam bo troche katar ma,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 12:58   #1851
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
czesc

my w sobote mielismy ipreze urodzinowa Mateuszka, wszystko poszlo dobrze, rano tylko byl stres bo starszy syn obudzil sie z placzem ze nie moze oka otworzyc, pojechalismy na pogotowie, okazalo sie ze to zapalenie spojowki,
w poniedzialek mielismy wyznaczone szczepienie mlodego ale nie poszlam bo troche katar ma,
Super, że imprezka się udała

Lepiej się wykurować do szczepienia...zdróweczka dla chłopaków

My wczoraj zaliczyłyśmy ostatnie szczepienie i teraz mamy spokój na kilka lat
Maja zapłakała tylko przy wkłuciach a potem się bawiła i nie chciała wyjść z przychodni Czuje się dobrze i żadnych odczynów na szczęście nie ma

Miłęgo weekendu
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 13:56   #1852
magda_zp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 131
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość

Majka dostała Mega Blocksy pociąg ale nie bawi się nimi
i jak te u Was te mega blocksy? Mały dostał je jakiś czas od znajomych, ale te klocki się w ogóle nie chcą trzymac, lekko potrzaśnie i już konstrukcja rozwalona, nie wiem czy one takie są czy my mamy jakieś felerne?
magda_zp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 19:52   #1853
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Siemanko
U nas od trzech dni wieje i pada wrr
Jak tam przygotowania do świąt? My w wigilię będziemy sami w trójeczkę a na dwa dni świąt jedziemy do znajomych
Jutro mamy ostatnie szczepienie, następne w wieku 4-5lat



Aj no zapomniałam, że taki aniołeczek grzeczny z Uleńki



Trochę brakowało mi wizażu...ale tu się nic nie dzieje!!!


Majka dostała Mega Blocksy pociąg ale nie bawi się nimi

Rzucili się
To prawda
My na święta całkiem wyjeżdżamy więc nic nie muszę przygotowywać

Paulina a jak ci się używa krzesełka do karmienia?
U mnie masakra, nie idzie tego doczyścić, a producent powinien dostać jakąś nagrodę za zaprojektowanie niezliczonej ilości szparek, zakamarków i dziurek łącznie z wystającymi śrubami w nogach, no naprawdę miał fantazję
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....


Edytowane przez Taszanta
Czas edycji: 2014-12-13 o 19:54
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 11:00   #1854
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Maaaatko co to za krzesło??? ja mam tyle roboty ze nie mam czasu wejść a jeszcze przez apke to masakr...
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 12:35   #1855
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Maaaatko co to za krzesło??? ja mam tyle roboty ze nie mam czasu wejść a jeszcze przez apke to masakr...
Chicco Polly, wiem że dużo dziewczyn kupowało to krzesełko i ciekawa jestem opinii o używaniu

Czemu przez apkę trudno- dwa kliki i już jest wątek
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 19:10   #1856
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Bo często mi jakiś błąd wyskakuje, nie chce się połączyc i z tel się złe pisze...
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 08:22   #1857
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

miałam to samo na androidzie z wizażową aplikacją, jak się przesiadłam na tapatalka było o niebo lepiej a teraz mam windowsa i już w ogóle nie ma problemu.

Miałam kupować chicco polly, może jednak dobrze że się nie zdecydowalismy
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 13:38   #1858
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez magda_zp Pokaż wiadomość
i jak te u Was te mega blocksy? Mały dostał je jakiś czas od znajomych, ale te klocki się w ogóle nie chcą trzymac, lekko potrzaśnie i już konstrukcja rozwalona, nie wiem czy one takie są czy my mamy jakieś felerne?
Nela też ma Me3ga Blocksy i tylko niektóre klocki się nie trzymają :/

witam!
jak mi się nie chce świąt :/
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 19:06   #1859
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

czesc

paulinaizabela dziekuje,

na szczepieniu bylismy dzis, mlody wazy 11 kg i mierzy 79cm
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 21:50   #1860
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

My dziś bylism na wadze i jessst 9,5!!!!! i 76/77 cm
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 11:59:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.