Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-07, 09:14   #2671
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Dziewczyny, czy w YR są pompki, które pasują do opakowania żelu do demakijażu Active Sensitive?
http://www.yves-rocher.pl/twarz/cera...razliwych_oczu

Wczoraj użyłam pierwszy raz, całkiem przyjemnie zmywa mi się tym oczy ale żelu wylałam chyba 3 razy więcej niż potrzeba
sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 09:16   #2672
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
P
-zmiana zamknięć opakowań i formuły (usunięcie SLS, obniżenie ceny z 14,90 na 8,90 kosztem jakości) żeli Jardins de Monde oraz nowe żele Magnolia z Chin, Fioletowy ryż z Laosu, Orzechy Macadamia z Gwatemali, Pomarańcza, Cytryna z Meksyku, Grejpfrut z Florydy
Dodam tylko, że niestety wycofali fajne żele Aloes z Meksyku i Ziarna Kakao Z męskich na wycofaniu jest też zdaje się Nature.

Dziewczyny, czy wiecie może jakie czekają nas nowości w 2015? Pamiętam, że kiedyś ktoś podawał linka do francuskiej strony, na której były zdjęcia i opisy nowości z dużym wyprzedzeniem - niestety nie mogę jej znaleźć.

Co do mojego zamówienia, krem AG pójdzie na prezent dla bratowej, Ambre Noire dla brat, zestawy też na prezenty, SEP chyba zachomikuję

Chyba wolę ich produkty do pielęgnacji ciała niż twarzy, a wy?

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w YR są pompki, które pasują do opakowania żelu do demakijażu Active Sensitive?
http://www.yves-rocher.pl/twarz/cera...razliwych_oczu

Wczoraj użyłam pierwszy raz, całkiem przyjemnie zmywa mi się tym oczy ale żelu wylałam chyba 3 razy więcej niż potrzeba
Nie ma, dlatego go nie kupiłam 2. raz
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 09:36   #2673
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w YR są pompki, które pasują do opakowania żelu do demakijażu Active Sensitive?
http://www.yves-rocher.pl/twarz/cera...razliwych_oczu

Wczoraj użyłam pierwszy raz, całkiem przyjemnie zmywa mi się tym oczy ale żelu wylałam chyba 3 razy więcej niż potrzeba
Żel zawsze możesz przelać do butelki z pompką po innym kosmetyku lub kupić nową ( wersja podróżna chyba 125 czy 150 ml) w Rossmanie za kilka zł
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 09:38   #2674
emilinka
Rozeznanie
 
Avatar emilinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 996
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Mi najbardziej szkoda, że nie poznałam zapachu Neonatura Cocoon i Rose Absolute:-(
Podpisuję się pod tą częścią.
emilinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 09:39   #2675
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Żel zawsze możesz przelać do butelki z pompką po innym kosmetyku lub kupić nową ( wersja podróżna chyba 125 czy 150 ml) w Rossmanie za kilka zł
Racja
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 09:58   #2676
finansistka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 796
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

nic nie zamawiam i uparcie czekam na -100zł, ciekawe czy mnie nie zawiodą ale chyba co miesiąc ostatnio dawali ten kod no nie?
finansistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 10:02   #2677
TOFUSIA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Robiłam zamówienie drugiego grudnia z przedpłatą na konto, kiedy można spodziewać się przesyłki( kurier dhl)? Ostatnim razem czekałam dość długo W sklepie internetowym nie wyświetla mi się historia zakupów(jest napisane, że pojawił się błąd) i tak jest już od drugiego... Co z tym fantem zrobić?
TOFUSIA07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-07, 10:11   #2678
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Żel zawsze możesz przelać do butelki z pompką po innym kosmetyku lub kupić nową ( wersja podróżna chyba 125 czy 150 ml) w Rossmanie za kilka zł
Faktycznie, dzięki

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 10:28   #2679
asiunia89
Rozeznanie
 
Avatar asiunia89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 522
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Tofusia, Zadzwoń na infolinię, powiedzą Ci co dzieje się z Twoim zamówieniem
__________________
...

Edytowane przez asiunia89
Czas edycji: 2014-12-07 o 10:29
asiunia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 11:02   #2680
czerwieclipiec
Zadomowienie
 
Avatar czerwieclipiec
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: jesień
Wiadomości: 1 112
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Żel zawsze możesz przelać do butelki z pompką po innym kosmetyku lub kupić nową ( wersja podróżna chyba 125 czy 150 ml) w Rossmanie za kilka zł
100 ml, one takie "samolotowe" są.
__________________
- Underground nuclear testing in China, and, hey! Your perfume!
- My perfume? I'm not wearing any perfume.
- Oriental blend, tangerines, castorium...
- I showered before I came here.
- ... maybe a little myrrh. Opium. You're wearing Opium.
- I got it, didn't I? Yeah.
czerwieclipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 11:19   #2681
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Żel zawsze możesz przelać do butelki z pompką po innym kosmetyku lub kupić nową ( wersja podróżna chyba 125 czy 150 ml) w Rossmanie za kilka zł
Moim zdaniem nie jest aż tak dobry, żeby dokupywać do niego inną butelkę Prawdę mówiąc, za te pieniądze można kupić o wiele lepszy produkt do demakijażu bez potrzeby dokupowania
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-07, 11:36   #2682
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez czerwieclipiec Pokaż wiadomość
100 ml, one takie "samolotowe" są.
No właśnie coś mi się kojarzyło, że one małe są
Cytat:
Napisane przez thugmisses Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie jest aż tak dobry, żeby dokupywać do niego inną butelkę Prawdę mówiąc, za te pieniądze można kupić o wiele lepszy produkt do demakijażu bez potrzeby dokupowania
Sand pisała, że jest z niego całkiem zadowolona
Nigdy nie miałam tego żelu, więc nie wypowiem się na temat jego działania na mojej skórze. Nawet mnie do niego nie ciągnęło, a mam wrażliwą skórę. Jakoś nie przekonuje mnie ta seria; mam tonik i stoi napoczęty- nieużywany. Ale wiadomo co cera, to opinia
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 12:08   #2683
amorito
Amorito
 
Avatar amorito
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 382
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez joannamm Pokaż wiadomość
"Mam wreszcie odpowiedź o brakującym gratisie
"Uprzejmie informuję, iż kod promocyjny, który uprawniał do wyboru produktu za 1 zł, nie łączy się z innymi promocjami." "

A miałaś ten gratis na potwierdzeniu zamówienia?
mam ale potwierdzenie nie gwarantuje wysyłki gratisu
amorito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 12:22   #2684
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez amorito Pokaż wiadomość
mam ale potwierdzenie nie gwarantuje wysyłki gratisu
Jak to??
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 12:29   #2685
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez amorito Pokaż wiadomość
mam ale potwierdzenie nie gwarantuje wysyłki gratisu
A to coś nowego schodzą na psy całkowicie
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 12:33   #2686
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez thugmisses Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie jest aż tak dobry, żeby dokupywać do niego inną butelkę Prawdę mówiąc, za te pieniądze można kupić o wiele lepszy produkt do demakijażu bez potrzeby dokupowania
Dla mnie najlepszy jest płyn micelarny z Ziaji (nie umiem zrobić na szaro na telefonie) a ten żel kupiłam na próbę. Sprawdza się, butelkę samolotową z pompką akurat mam, przelałam żel i jest ok

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 12:38   #2687
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Dla mnie najlepszy jest płyn micelarny z Ziaji (nie umiem zrobić na szaro na telefonie)

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka
Dla mnie też


Jak nie dostanę gratisów to się wkurzę i chyba przestanę u nich robić zakupy
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 12:58   #2688
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

No to teraz kupno czegoś z kodem rabatowym to rosyjska ruletka. Albo i nie - trzeba się kłócić w oparciu o regulamin.

7. Po przyjęciu przez Yves Rocher zamówienia Klienta do realizacji do Klienta zostanie niezwłocznie (nie później jednak niż w terminie 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia) wysłana wiadomość e-mail potwierdzająca ten fakt. Po bezskutecznym upływie powyższego terminu oferta Klienta przestaje wiązać. Otrzymanie powyższego e-maila oznacza przyjęcie przez Yves Rocher oferty Klienta i zawarcie umowy sprzedaży na odległość określonego Towaru lub Towarów.
8. Umowa zawarta między Stronami jest utrwalana i udostępniana poprzez wysłanie przez Yves Rocher do Klienta wiadomości e-mail, o której mowa w ustępie 7 powyżej podsumowującej dane transakcji. Postanowienia umowy zawartej między Stronami w zakresie w jakim ustalane są na podstawie Regulaminu i Ogólnych Warunków Sprzedaży są utrwalone i udostępnione poprzez zamieszczenie Regulaminu i Ogólnych Warunków Sprzedaży na Witrynie.

To na zielono mnie zastanawia - ogólne warunki sprzedaży. Ale to się musi prawnik wypowiedzieć, można dopytać on-line u Rzecznika Ochrony Praw Konsumenta.

Inna sprawa, że jakby ludzie fundowali im regularnie zwroty, to byłoby lepiej.
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 13:36   #2689
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez amorito Pokaż wiadomość
mam ale potwierdzenie nie gwarantuje wysyłki gratisu
serio? Kurcze, a ja swoje wczorajsze głównie dla prezentów złożyłam. Najwyżej odeślę
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-07, 13:41   #2690
betist
Rozeznanie
 
Avatar betist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez amorito Pokaż wiadomość
Pewnie kasują niekorzystne dla nich zamówienia i zachowują się jakby wessało je w systemie.

Mam wreszcie odpowiedź o brakującym gratisie

"Uprzejmie informuję, iż kod promocyjny, który uprawniał do wyboru produktu za 1 zł, nie łączy się z innymi promocjami."
Moze trafilas na jakas niekompetentna babe albo zle do sprawy podeszlas. Ja sie nie pytam czemu nie ma gratisu, bo wtedy zawsze cos moga wymyslic, tylko wysylam im potwierdzenie zamowienia z adnotacja czego brakuje z prosba o doslanie. Jesli nie ma tego gratisu wyszczegolnionego na fakturze, ktora przyszla z paczka to dodatkowo mozesz zrobic jej fotke i zalaczyc do maila, chociaz nie jest to obowiazkowe i nie ma 'zmiluj sie'. Skoro promocje sie jednak polaczyly musza Ci wyslac bez wdawania sie w glupie dyskuje.
Teraz potwierdzenie zamowienia jest tak samo obowiazujace dla nich, jak dla nas. Jeszcze nigdy nie mialam problemu z reklamacja, wiec jestem w szoku, nie odpuszczaj im.
__________________
"It's better to be hated for who I am, than be loved for who I am not" - Kurt Cobain
betist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 14:04   #2691
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Ja zrobiłam dwa zamówienia:
1. Woda toaletowa + Perfumowany żel pod prysznic Ambre Noir;
Woda perfumowana Quelques Notes d\'Amour 50 ml + Woda perfumowana Quelques Notes d\'Amour 15 m- PREZENT;
Prezent niespodzianka- PREZENT;
So Elixir Purple Woda perfumowana- PREZENT;

2. Zestaw Hoggar: woda toaletowa + szampon-żel;
Odżywka do włosów kręconych z wyciągiem z Baobabu;
Odżywka odbudowujaca;
Woda toaletowa + Perfumowany żel pod prysznic Ambre Noir-PREZENT;
Prezent niespodzianka- PREZENT;
So Elixir Purple Woda perfumowana-PREZENT.

Jak mi nie przyślą prezentów to będzie niedobrze :/
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 14:14   #2692
siuger
Raczkowanie
 
Avatar siuger
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 74
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Powąchałam dziś sobie ten zapach Q... cośtam. I mam wrażenie że jest trochę podobny do SE, za którym nie za bardzo przepadam.
Tylko ja mam takie odczucie, czy ktoś jeszcze podziela moje zdanie?

Myślałam, że to będzie kolejny fajny zapach YR, ale jak na razie lubię tylko VN i nawet mi się MdB podoba, mam Werbene ale to tylko latem używam w bardzo gorące dni. Aaa i bardzo lubię wodę toaletową waniliową z Plaisis Nature (myślałam, że mi się też kokos spodoba, ale jakoś się nie polubiliśmy).

Nie wiem czy Iris Noir jest jeszcze dostępne, ale mam tego próbkę i śmierdzi przeokrutnie.

Bardzo mnie Neroli ciekawi bo nie wąchałam. Chciałam sobie niuchnąć ostatnio w stacjonarce ale nie było testerka
siuger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 14:14   #2693
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
serio? Kurcze, a ja swoje wczorajsze głównie dla prezentów złożyłam. Najwyżej odeślę
Cytat:
Napisane przez Tasienkaaa Pokaż wiadomość

Jak mi nie przyślą prezentów to będzie niedobrze :/
Myślę, ze nie ma co panikować z brakiem prezentów. Wizażance zdarzył się brak w paczce jak to czasem bywa w YR i jakiejś konsultantce pewnie nie chciało się załatwiać sprawy, więc negatywnie rozpatrzyła reklamację. Ja napisałabym/zadzwoniła jeszcze raz i mogę się założyć, że inna konsultantka rozpatrzy to pozytywnie i nawet nie będzie wiedziała o pierwszym mejlu pisanym w tej sprawie.
Przecież wysyłali paczki z BF z pełną zawartością wg złożonego zamówienia, a mogli wszystkim odmówić realizacji albo wysyłać bez prezentów.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 14:16   #2694
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Myślę, ze nie ma co panikować z brakiem prezentów. Wizażance zdarzył się brak w paczce jak to czasem bywa w YR i jakiejś konsultantce pewnie nie chciało się załatwiać sprawy, więc negatywnie rozpatrzyła reklamację. Ja napisałabym/zadzwoniła jeszcze raz i mogę się założyć, że inna konsultantka rozpatrzy to pozytywnie i nawet nie będzie wiedziała o pierwszym mejlu pisanym w tej sprawie.
Przecież wysyłali paczki z BF z pełną zawartością wg złożonego zamówienia, a mogli wszystkim odmówić realizacji albo wysyłać bez prezentów.
Masz rację, wszystko okaże się jak paczuszki przyjdą Ale dreszczyk emocji jest...

Edytowane przez Tasienkaaa
Czas edycji: 2014-12-07 o 14:18
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 14:27   #2695
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez siuger Pokaż wiadomość
Powąchałam dziś sobie ten zapach Q... cośtam. I mam wrażenie że jest trochę podobny do SE, za którym nie za bardzo przepadam.
Tylko ja mam takie odczucie, czy ktoś jeszcze podziela moje zdanie?
Mnie też się one wcale nie podobają, ale mojej mamie za to bardzo więc dla niej wybrałam wczoraj ten zestaw 50ml + 15 ml na prezent świąteczny

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Myślę, ze nie ma co panikować z brakiem prezentów. Wizażance zdarzył się brak w paczce jak to czasem bywa w YR i jakiejś konsultantce pewnie nie chciało się załatwiać sprawy, więc negatywnie rozpatrzyła reklamację. Ja napisałabym/zadzwoniła jeszcze raz i mogę się założyć, że inna konsultantka rozpatrzy to pozytywnie i nawet nie będzie wiedziała o pierwszym mejlu pisanym w tej sprawie.
Przecież wysyłali paczki z BF z pełną zawartością wg złożonego zamówienia, a mogli wszystkim odmówić realizacji albo wysyłać bez prezentów.
Jasne, masz rację tylko zdziwiło mnie tamto stwierdzenie. Zobaczymy jak dojdzie paczka
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 14:50   #2696
joannamm
Raczkowanie
 
Avatar joannamm
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 428
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez amorito Pokaż wiadomość
mam ale potwierdzenie nie gwarantuje wysyłki gratisu
Do tej pory zawsze u mnie było tak, że potwierdzenie gwarantowało wysyłkę wszystkich wskazanych na nim produktów. Jak czegoś nie było w paczce to albo 1. dzwoniłam i dosyłali brakujący produkt /i nawet nie chcieli aby wysyłać im potwierdzenie/, a jeśli był błędnie włożony inny produkt to kazali sobie zostawić, albo 2. wysyłałam emaila, od razu podłączałam potwierdzenie, i mówiłam aby dosłali brakujący produkt /nie prosiłam ale też nie żądałam, tak neutralnie, bez emocji/. I zawsze dosyłali.
A jeśli by mi się kiedyś zdarzyło, że mi czegoś odmówią to im powiem, ze więcej nie zrobię u nich zakupów i słowa dotrzymam, jest w końcu wiele innych firm kosmetycznych. Tak kiedyś powiedziałam w Avon i poskutkowało /chociaż tam to inna historia, bo to ja się zagapiłam i nie doczytałam, a oni poszli mi na rękę i dosłali produkt w promocji/

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
.....Inna sprawa, że jakby ludzie fundowali im regularnie zwroty, to byłoby lepiej.
To prawda. Oni chyba mają bardzo mało zwrotów.

Cytat:
Napisane przez betist Pokaż wiadomość
Moze trafilas na jakas niekompetentna babe albo zle do sprawy podeszlas. Ja sie nie pytam czemu nie ma gratisu, bo wtedy zawsze cos moga wymyslic, tylko wysylam im potwierdzenie zamowienia z adnotacja czego brakuje z prosba o doslanie. Jesli nie ma tego gratisu wyszczegolnionego na fakturze, ktora przyszla z paczka to dodatkowo mozesz zrobic jej fotke i zalaczyc do maila, chociaz nie jest to obowiazkowe i nie ma 'zmiluj sie'. Skoro promocje sie jednak polaczyly musza Ci wyslac bez wdawania sie w glupie dyskuje.
Teraz potwierdzenie zamowienia jest tak samo obowiazujace dla nich, jak dla nas. Jeszcze nigdy nie mialam problemu z reklamacja, wiec jestem w szoku, nie odpuszczaj im.
Masz całkowitą rację. Też tak uważam

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Myślę, ze nie ma co panikować z brakiem prezentów. Wizażance zdarzył się brak w paczce jak to czasem bywa w YR i jakiejś konsultantce pewnie nie chciało się załatwiać sprawy, więc negatywnie rozpatrzyła reklamację. Ja napisałabym/zadzwoniła jeszcze raz i mogę się założyć, że inna konsultantka rozpatrzy to pozytywnie i nawet nie będzie wiedziała o pierwszym mejlu pisanym w tej sprawie.
Przecież wysyłali paczki z BF z pełną zawartością wg złożonego zamówienia, a mogli wszystkim odmówić realizacji albo wysyłać bez prezentów.
Słusznie, trzeba jeszcze raz napisać emaila.Popieram
joannamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 17:11   #2697
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Ten Q też mi sie tak sobie podoba, mam tylko 15ml i na pewno nie kupię większej pojemności.
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 19:14   #2698
Monica1989
Raczkowanie
 
Avatar Monica1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Dziewczyny czy wam doszedł już ten sms ze stacjonarki za zaproszenie przyjaciółki z listopadowego mailingu? Miałam dostać krem omega 3,6,9 za zaproszenie 7 listopada zapraszałam i od ręki zakładana była karta a sms jak nie ma, tak nie ma
__________________

Mój hobbistyczny blog o kosmetykach Yves Rocher

* szczegółowe recenzje

http://myyves-rocher.blogspot.com/

Zaglądnij również na mój blog o koreańskich kosmetykach i samej Korei Południowej , którą się pasjonuje.

http://mybeautykorea.blogspot.com/
Monica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 19:53   #2699
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Wysłałam męża do stacjonarki po lusterko. Usłyszał, że niespodzianek nie ma. Nic innego też nie zaproponowano. Fajnie.
Trochę żałuję, bo potrzebuję lusterko i to akurat było dość korzystnie, poza tym miałam nadzieję, że skoro lusterka się skończyły, a mam mailing to dostanę coś innego. Ale nie. No to nie.

Co do smsa, mój doszedł po 4 miesiącach. Zdążyłam zapomnieć o sprawie.
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 20:37   #2700
TOFUSIA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Dziekuję zadzwonię!
TOFUSIA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 11:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.