dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-11, 00:07   #31
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Cytat:
Napisane przez halioko Pokaż wiadomość
Wciąż się zastanawiam, jak można nie zauważyć, że nasz mężczyzna jest z inną kobietą? Przez 3 lata??? Począwszy od kwestii technicznych jak godziny powrotów do domu, sposobu życia, kontaktu z innymi osobami skończywszy na kwestiach intymności w domu, łóżku, ciepła i bliskości (lub jego braku), wspólnych zajęć, spraw. A może taka zdrada możliwa jest tylko w „technicznych” małżeństwach, gdzie wspólne życie sprowadzane jest do obowiązków domowo-organizacyjnych? Jak to jest? Pisze mnóstwo dziewczyn: byliśmy szczęśliwym małżeństwem, niczego nie brakowało, etc. Naprawdę?
A może jednak rzeczywiście na świecie jest mnóstwo wspaniałych, czułych facetów, z którymi tworzymy wspaniałe związki, jesteśmy szczęśliwe, oni z nami też, w łóżku jest cudnie, a mimo to oni nas zdradzają? Czy to możliwe? Naprawdę chodzi po świecie tak wielu s…..ów? Pytam, bo wprawdzie mi się to w głowie nie mieści, co nie znaczy, że tak nie może być.
Blisko 60% mężczyzn otwarcie przyznje się do zdrady ( mówię o żonatych facetach)...Większość małżeństw nie przetrwa najbliższych 8 lat, tak mówią badania a Ty zastanawiasz się, czy to możliwe?
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 00:10   #32
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Cytat:
Napisane przez Sadek Pokaż wiadomość
Blisko 60% mężczyzn otwarcie przyznje się do zdrady ( mówię o żonatych facetach)...Większość małżeństw nie przetrwa najbliższych 8 lat, tak mówią badania a Ty zastanawiasz się, czy to możliwe?
Zdziwienie raczej dotyczyło faktu ukrywania tego przez tyle czasu, tak to przynajmniej odebrałam.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 00:13   #33
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

.

Edytowane przez szklana_mgla
Czas edycji: 2015-03-01 o 18:46
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 00:28   #34
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Kretynizm zakłada zdradę mając rodzinę i dzieci
A to tylko bez rodziny ludzie zdradzają? Zdradzają mając żonę i dzieci, z różnych powodów. Ciekawi mnie ten facet. Co on tej drugiej naopowiadał, że tak zareagowała. Bezpodstawnie by nie dzwoniła, jestem pewna, że jej wersja (na podstawie jego tekstów) jest taka, że facet ją kocha, odejdzie od żony, ale jeszcze teraz nie może, bo...(i tu wstawić dowolny powód), a poza tym jest z nią tylko dla dzieci i wcale ze sobą nie śpią (co może być prawdą, ale nie musi). Zdesperowana kobieta postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i "pomóc" ukochanemu rozstać się z tą wredną żoną z jego opowieści.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 01:01   #35
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

.

Edytowane przez szklana_mgla
Czas edycji: 2015-03-01 o 18:46
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 01:02   #36
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Ja nie byłam oszukiwana. Ale rozumiem, co masz na myśli.
A twój "ludzki pan" sam przestał oszukiwać, czy został nakryty?
Nie został. Zerwaliśmy w lipcu. A o powodzie zerwania i o tym, ze byłam oszukiwana dowiedziałam się zaledwie pod koniec listopada. Zabolało. Jak diabli. Ludzie się rozstają- no bywa. Ale co innego się rozstać uczciwie a co innego w taki podły sposób. Zanim się zacznie drugie trzeba najpierw skończyć pierwsze. I chyba, do diałba, dać sobie trochę czasu na przemyślenia a nie tak hop z kwiatka na kwiatek. Oczywiście powiedziałam mu parę szczerych słów, więc chyba teraz już jestem wrogiem publicznym numer 1. Nie wiem, czy ta dziewczyna wiedziała o mnie, czy nie. Ale ja nie zamierzam jej informować, jakoś nie cierpię grzebać w brudzie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 02:04   #37
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Rozumiem, że zerwał z tobą nie mówiąc o innej?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 06:26   #38
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Rozumiem, że zerwał z tobą nie mówiąc o innej?
Dobrze rozmiesz^^ Ja czułam, że coś jest na rzeczy i poprosiłam o szczerą rozmowę na dwa miesiące przed zerwaniem (wtedy już z tamtą kręcił). Twierdził, że mu na nas zależy. Gdyby powiedział wtedy szczerze, że podoba mu się ktoś inny, teraz mogłabym przynajmniej zachować dla niego szacunek. Gdy dowiedziałam się o całej sytuacji teraz, w listopadzie, stwierdził, że "miałam wtedy ciężki czas i on nie chciał mi dokładać". Cóż...wyszła nieznajomość literatury klasycznej (" Jest litość, co jak drwina boli. Że od tej litości nienawiść wolisz" C.K. Norwid) i teraz czuję się jeszcze gorzej, bo nie jest miła myśl, że ktoś był przy mnie z litości. Podejrzewam jednak, że póki nie był pewien, że z tamtą mu się uda w 100% to trzymał mnie w rezerwie.

No co mam Ci powiedzieć? Chyba tylko to, co mówiła moja śp Babcia: "Co się po łajdacku zaczyna to się po łajdacku kończy". Zapewne będzie i tak w przypadku mojego eks. Ja nie rozpaczam, bo on na moją rozpacz nie zasłużył. To, co czuję to ogromne zniesmaczenie i obrzydzenie do całej sprawy. I chyba trochę ulgę, że nie uległam jego namowom na wspólne już życie, bo teraz czułabym się o wiele gorzej opluta i zanurzona w brudzie. Nie miałam nawet czasu użalać się nad sobą zajęta umierającym ojcem i codzienną bieganiną z uczelni do pracy. Udało mi się też przekuć zło, które mnie spotkalo na coś dobrego i tę resztkę wolnego czasu, który mam spędzam na wolontariacie z dziećmi chorymi na nowotwory. Po swojemu też jestem szczęśliwa-czuję spokój w duszy i takie zmęczenie ciała i umysłu wieczorem, że zasypiam, jak kamień. Prawdopodobnie nie zaufam już żadnemu facetowi, który pragnie ode mnie czegoś więcej, niż przyjaźni. Od lipca miałam już kilka propozycji na związek mniej lub bardziej dziwnych, ale podaruję już sobie
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 08:51   #39
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Autorko? Jak sobie radzisz?

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

A jeszcze pytanie, autorko. Jak ci się układało życie i pożycie z mężem przed odkryciem tej rewelacji?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 09:18   #40
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Cytat:
Napisane przez Sadek Pokaż wiadomość
Blisko 60% mężczyzn otwarcie przyznje się do zdrady ( mówię o żonatych facetach)...Większość małżeństw nie przetrwa najbliższych 8 lat, tak mówią badania a Ty zastanawiasz się, czy to możliwe?
A dodatkowo szacuje się, że ok 10-15 % facetów będących w małżeństwie nieświadomie wychowuje nie swoje dziecko/dzieci - chociaż były one zrodzone w trakcie jego trwania.
Generalnie ten nasz świat jest dość plugawy. I o ile mogę zrozumieć, że można przestać kochać, to jazda na dwa fronty przez x lat, jest dla mnie czymś absolutnie odrażającym.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie ten facet. Co on tej drugiej naopowiadał, że tak zareagowała. Bezpodstawnie by nie dzwoniła, jestem pewna, że jej wersja (na podstawie jego tekstów) jest taka, że facet ją kocha, odejdzie od żony, ale jeszcze teraz nie może, bo...(i tu wstawić dowolny powód), a poza tym jest z nią tylko dla dzieci i wcale ze sobą nie śpią (co może być prawdą, ale nie musi). Zdesperowana kobieta postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i "pomóc" ukochanemu rozstać się z tą wredną żoną z jego opowieści.
Czyli banał, nic ciekawego i fascynującego w tym nie znajduję. Typowy krętacz i desperatka. Wielkie mi co.
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 09:23   #41
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
Spakować walizy gościa i za próg. Niech leci lizać stópki kochanki, czy to mieszkanie jest wasze, czy tylko jego. Ty z dziećmi siedź niby osiadła kwoka.
Mąż bezjajeczny, to bądź odpowiednio stanowcza i go wywalisz.
na jakiej podstawie ma byc wyrzucony z wlasnego mieszkania, nawet jesli mieszkanie jest wspolne to pytanie czy autorka ma z czego splacic meza, niech zalozmy wartosc mieszkania wynosi 100 tys. 50 tys nalezy do meza. ma autorka tyle kasy? zostaje sprzedac i sie podzielic kasa, albo pan splaca zone, zona idzie pod most, to juz prawnicy beda siedziec w tym. i co najlepsze, owy pan moze swoja ukochana przyprowadzic do domu bo ma do tego prawo.

zostaje rozwod i alimenty, pytanie czy rozwod bez orzekania czy z orzekaniem o winie. alimenty moga przyslugiwac na autorke jesli ona nie zarabia a rozpad jest z winy meza

Edytowane przez stokrotka0198
Czas edycji: 2014-12-11 o 09:27
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 09:26   #42
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

w praktyce to nie musiala byc naprawde jego kochanka tylko ktos kto sie za nia podaje. Przeciez zona nie zna jej i jej glosu to niby jak ma potwierdzic jej tozsamosc. Dopiero deklaracja meza ze ma kochanke uwiarygodnia sprawe choc staz az trzyletni znajomosci budzi nowe watpliwosci prawie jakby celowo zawyzal, podkreslal ze to bardzo na serio. Choc forma komunikacji z poziomu telefonicznego zartu czy raczej drwiny. W jakim celu?

Jak niewiadomo o co chodzi to pewnie o pieniadze.

Swoja droga teraz w Polsce jakis wysyp rozwodow jest? co chwile na intymnym takie watki, dawniej bylo mniej. Temat mnie nie dotyczy wiec raczej nie wyszukuje.

Envoyé depuis mon GT-S5839i avec Tapatalk
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 09:36   #43
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
w praktyce to nie musiala byc naprawde jego kochanka tylko ktos kto sie za nia podaje. Przeciez zona nie zna jej i jej glosu to niby jak ma potwierdzic jej tozsamosc. Dopiero deklaracja meza ze ma kochanke uwiarygodnia sprawe choc staz az trzyletni znajomosci budzi nowe watpliwosci prawie jakby celowo zawyzal, podkreslal ze to bardzo na serio. Choc forma komunikacji z poziomu telefonicznego zartu czy raczej drwiny. W jakim celu?

Jak niewiadomo o co chodzi to pewnie o pieniadze.
Eee tam, nie wydaje mi się. Znam osobiście taki przypadek, że pani przychodzi do domu swojego kochanka, a konkretnie do jego żony, żeby jej uświadomić pewne fakty. Podobno zrobiła to, bo koleś ją zwodził i zwodził, a jej macica już ostro cisnęła na mózg i chciała mieć z nim słodkie bobo. Uznała, że w tym celu najpiew musi rozwieść kochanka z jego żoną. No i wzięła sprawy w swoje ręce.

Edytowane przez WackelDackel
Czas edycji: 2014-12-11 o 09:47
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 09:57   #44
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

nie wiem, czy czytacie książki lwa-starowicza, ale zachowanie facecika jest bardzo typowe. ma możliwość oficjalnie odejść do kochanki, ale tkwi w domu, bo... się boi zmian. życie z żoną już zna, a z kochanką nie żył pod jednym dachem, żeby mieć pewność, że wszystko będzie ok.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 11:21   #45
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Jakoś mi się skojarzyło z Justyną Kowalczyk.Może kojarzycie,też zadzwoniła do żony redaktorzyny z pretensjami o misia.Wszyscy wiedzieli oprócz żony.Klasyka.A jak boli ,mogę sobie tylko wyobrazić. Pewnie będę niesprawiedliwa ale wybitny sportowiec a człowiek małego formatu, niestety,że nie wspomnę o misiu ,którego chciała wyrwać pazurami. I co? I ostał się biedaczek u boku żony.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 11:34   #46
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
w praktyce to nie musiala byc naprawde jego kochanka tylko ktos kto sie za nia podaje. Przeciez zona nie zna jej i jej glosu to niby jak ma potwierdzic jej tozsamosc. Dopiero deklaracja meza ze ma kochanke uwiarygodnia sprawe choc staz az trzyletni znajomosci budzi nowe watpliwosci prawie jakby celowo zawyzal, podkreslal ze to bardzo na serio. Choc forma komunikacji z poziomu telefonicznego zartu czy raczej drwiny. W jakim celu?

Jak niewiadomo o co chodzi to pewnie o pieniadze.

Swoja droga teraz w Polsce jakis wysyp rozwodow jest? co chwile na intymnym takie watki, dawniej bylo mniej. Temat mnie nie dotyczy wiec raczej nie wyszukuje.

Envoyé depuis mon GT-S5839i avec Tapatalk
Ja tego nie odbieram jako drwiny czy żartu, tylko, że się kochance cierpliwość skończyła i ciągłe obietnice ją doprowadziły do wzięcia sprawy w swoje ręce. Ileż można wytrzymywać tajne spotkania.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 11:49   #47
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Toteż nikt, kto ma dobrze ułożone pod kopułą i więcej niż 16 lat (haha) nie bierze się świadomie za związek z zajętą osobą. A potem cyrk takie idiotki odstawiają.
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 11:50   #48
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Jasne. Takie to proste...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 11:52   #49
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Jasne. Takie to proste...

A co w tym skomplikowanego ?
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 11:53   #50
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

a tamten dupek od Kowalczykowej to z zona zostal? wziela go z powrotem? wow:O
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 11:55   #51
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Cytat:
Napisane przez WackelDackel Pokaż wiadomość
A co w tym skomplikowanego ?
A różne rzeczy. Co związek to inne. Ale nie o tym temat. Ja to widzę inaczej z przyczyn osobistych i tyle.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 11:59   #52
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2014-12-11 o 12:13
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 12:00   #53
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
A różne rzeczy. Co związek to inne. Ale nie o tym temat. Ja to widzę inaczej z przyczyn osobistych i tyle.
Zawsze są takie same - myślenie o własnym tyłku i że tym razem przecież będzie inaczej, ON/ONA jest inny/inna niż wszyscy i mnie kocha jak jeszcze nigdy nikogo. A potem trzeba się poniżać i dzielić łóżkiem z żoną/mężem. Finalnie albo się zostaje kochanką/kiem na zawsze albo próbuje pomóc panu/pani w podjęciu odpowiednich kroków. Z różnym skutkiem, ale żenady zwykle trudno się ustrzec.
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 12:05   #54
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Współczuję autorce, uważam, że powinna po uspokojeniu się pomyśleć o rozwodzie, uważam też że mąż mydlił oczy kochance, a oszukiwał żonę, bo miał dwie sroki w garści. Czy to ma związek z moim życiem osobistym?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 12:10   #55
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Współczuję autorce, uważam, że powinna po uspokojeniu się pomyśleć o rozwodzie, uważam też że mąż mydlił oczy kochance, a oszukiwał żonę, bo miał dwie sroki w garści. Czy to ma związek z moim życiem osobistym?
odpowiem Ci Twoim cytatem:

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
A różne rzeczy. Co związek to inne. Ale nie o tym temat. Ja to widzę inaczej z przyczyn osobistych i tyle.
Byłaś kochanką, z tego co pamiętam - nie raz, więc nic dziwnego, że będziesz do tematu tego typu trójkąta podchodzić zupełnie inaczej niż cała reszta.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 12:19   #56
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Zdesperowana kobieta postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i "pomóc" ukochanemu rozstać się z tą wredną żoną z jego opowieści.
Z jego opowieści ,dobrze powiedziane .Swoją drogą słaba ta kochanka ,porządna kochanka tak faceta przerobi że leci jak ćma do świecy .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 12:23   #57
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
odpowiem Ci Twoim cytatem:



Byłaś kochanką, z tego co pamiętam - nie raz, więc nic dziwnego, że będziesz do tematu tego typu trójkąta podchodzić zupełnie inaczej niż cała reszta.
Nieraz zdarzaly mi się w młodości zabawy z zajętymi facetami. Kochanką byłam mojego obecnego, zanim nie odszedł od żony, co w otoczce zdemaskowania winnego wyjaśniła falabela,. Czy to oznacza, że podchodzić inaczej nie wolno, więc mam się nie wypowiadać?
Uważam, że mogę coś wnieść, choćby to, jak czuje się ta druga i dlaczego. Bo przecież sama sobie nie wymyśliła swojego stosunku do żony. Wynika on tylko i wyłącznie z tego, co facet jej naopowiadał.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Z jego opowieści ,dobrze powiedziane .Swoją drogą słaba ta kochanka ,porządna kochanka tak faceta przerobi że leci jak ćma do świecy .
Niektórym włącza się jednak opcja "wyrzuty sumienia". Szczególnie gdy kochanki nie ma w pobliżu i nie zakłóca toku w miarę sprawnego myślenia.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 12:30   #58
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Nieraz zdarzaly mi się w młodości zabawy z zajętymi facetami. Kochanką byłam mojego obecnego, zanim nie odszedł od żony, co w otoczce zdemaskowania winnego wyjaśniła falabela,. Czy to oznacza, że podchodzić inaczej nie wolno, więc mam się nie wypowiadać?
Uważam, że mogę coś wnieść, choćby to, jak czuje się ta druga i dlaczego. Bo przecież sama sobie nie wymyśliła swojego stosunku do żony. Wynika on tylko i wyłącznie z tego, co facet jej naopowiadał.[COLOR="Silver"]
Ja Ci się tam nie bronię wypowiadać. Nawet fajnie, że ludzie mogą sobie poczytać zwierzenia osoby pozbawionej skrupułów - takie odkrywanie innego świata. Poszerza wiedzę o jednostkach, których powinno się unikać, bo nigdy nie wiadomo gdzie uderzy, mając na uwadze tylko swój interes.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 12:38   #59
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Cieszę się, że jestem ci do tego przydatna. Mniejszy szok, jak spotkasz kogoś takiego w życiu.

Wracając do tematu. Ciekawa jestem, czy autorka jeszcze się odezwie. Ciekawe, czy przełamała milczenie męża, który przycupnął i czeka na jej ruch. Ciekawe, czy jej małżeństwo było dobre, zanim się dowiedziała o tej drugiej. W jakim wieku ma dzieci? Obstawiam, że ten małżonek nie brał od uwagę rozstania z nią. Niektórzy nie myślą, że ich zdrada może oznaczać koniec związku, jeśli wyjdzie na jaw, bo nie biorą pod uwagę, że wyjdzie na jaw.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 12:54   #60
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: dziś zostałam sama po 10 latach małżeństwa

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Obstawiam, że ten małżonek nie brał od uwagę rozstania z nią.
No coś ty, przecież tylko trzy lata przyprawiał jej rogi. Z pewnością planował się rozstać Jutro.
A Ty musiałaś długo urabiać swojego żeby rozwiódł się z żoną ? Czy ją też musiałaś uświadomić (jak tamta), że dzielicie ty i ona ślinę z panem mężem i kochankiem w jednej osobie ? Ciekawi mnie tylko jak bardzo Twój przypadek łamie schemat, bo mówisz, że tak bardzo różnie bywa.

Edytowane przez WackelDackel
Czas edycji: 2014-12-11 o 13:14
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-10 21:57:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.