Marcowe Mamy 2015 cz. V - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-15, 09:43   #1141
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Dzien dobry

Gratuluje kolejnych rozpoczętych tygodni u mnie 26 tc skończony i kolejny leci


Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
dziewczyny co myślicie o tej sukience??

http://allegro.pl/trendy-mama-mala-c...894157205.html
Śliczna jest, zastanawialam sie nad nią aLe za długa jak dla mnie
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."

Edytowane przez ewka5891
Czas edycji: 2014-12-15 o 09:44
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 09:49   #1142
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
ja jestem zwolenniczką biedronki , mają czasem naprawdę rózne rzeczy mozna wszystko dostać, lubie zaglądać nawet codziennie , mają przeceny art przemyslowych i naprawde mam duzo z biedronki nawet sprzetu jak cos sie dzieje , oddaje na ich koszt wysylka na gwarancje i nie musze nigdzie daleko jechac by reklamowac towar/sprzet a biedronek mam az 5
hehe ładny wysyp biedronek ja mam 2 obok siebie i fakt wiele rzeczy mają tańszych a wcale nie gorszych jakościowo od rzeczy "lepszych firm" np. odświeżacze powietrza moja mama ma sokowirówkę z biedrony i bardzo sobie chwali też zdarza mi się robić zakupy w biedronce i tak samo traktuje lidla
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24


luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 09:50   #1143
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez luzna25 Pokaż wiadomość
hehe ładny wysyp biedronek ja mam 2 obok siebie i fakt wiele rzeczy mają tańszych a wcale nie gorszych jakościowo od rzeczy "lepszych firm" np. odświeżacze powietrza moja mama ma sokowirówkę z biedrony i bardzo sobie chwali też zdarza mi się robić zakupy w biedronce i tak samo traktuje lidla
ja to biedronkara jestem przyznaję się bez bicia
już stycznia nie mogę się doczekać aż będą wyprzedaże
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 09:53   #1144
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
ja to biedronkara jestem przyznaję się bez bicia
już stycznia nie mogę się doczekać aż będą wyprzedaże
żaden wstyd oj ja też może będzie coś fajnego dla maluszków

a najlepsze jest to, że wiele osób śmieje się z biedronki, a każdy robi tam zakupy
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24


luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 10:00   #1145
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez crystal25
anyolek to w szyjke moze kopac Naprawde ciemna jestem, ale jesli moze, to pewnie to jest to No i zalapalam po weekendzie ze to napinanie to sa skurcze braxtona. Mecza mnie one troche. Co do lozeczka, planowalismy kupic tansze, wiec z hensvika jak najbardziej bede szczesliwa z TZ
Co do kuchni, to tez jestem zadowolona jak moj TZ jada polska kuchnie, mi tez wiele ich potraw nie smakuje Tylko ze to ja gotuje, a czasami mam chec na cos polskiego, Za pierogami nie przepada, i za panierka. Bigos bardzo lubi i zupy polskie ale nie wszystkie Maluszkowi zamierzam gotowac jak codziennie czyli pol na pol, z mojej kuchni i mezowej. Tylko jedna drobna zmiana, sniadanie to sniadanie a kolacja to kolacja, a nie jak to tutaj wyglada. Rano cos slodkiego najlepiej, a wieczorem drugi obiad. Dzieci nie znaja smaku chleba, i cieplej herbaty, a jedza owoce morza
Właśnie nei wiem, bo nie pytałam położnej, ale dziś mam wizytę w szpitalu, więc postaram się pamiętać... To jest właśnie takie uczucie jakby od wewnętrzej strony dzieciaczek kopał w szyjkę Pewnie się okaże, że to 'zwykłe' kopniaki w pęcherz, ale strasznie mało przjemne
Cytat:
Napisane przez nouvelle
Właśnie ten, co mi się podobał to Evo xt a widzisz jakieś wady w tym wózku? Bo robie sobie alternatywna listę, gdyby joolz nie wypalil
Właśnie jak dla nas to był wózek bez wad O ile takie istnieją Jedyne, do czego mogłam się przyczepić to ten żółty kolor w budce, żadna tam wada techniczna, ale dla mnie kwestia eliminująca Wiem, że jest też wersja szaro-czarna, ale jej na żywo nie widziałam- wtedy bym pewnie rozważyła głębiej zakup No ale trafiliśmy później jeszcze na Mutsy Igo Urban Nomad (jest bardzo fajny, ale jak dla nas zbyt wysoka cena z wszystkimi niezbędnymi dodatkami no i mały koszyk) i Britax Affinity, no i ten ostatni wygrał 'casting'

Cytat:
Napisane przez aneta_s13
Dzień dobry dziś 15 więc zostało 3 miesiące do rozwiązania... zaczynamy 7 miesiąc
Super zdjęcia

Na 15.40 mam usg nerek- boję się i mam nadzieję, że ta bakteria nie wpływa w żaden negatywny sposób na maluszka
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2014-12-15 o 10:05
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 10:06   #1146
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez kruszynkaa88 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Kurcze, wczoraj nie mogłam wejść na wizaż cały czas mnie wyrzucało i nie ładowało stron!

Ok napiszę co u mnie i idę nadrabiać
a więc po pierwsze wybralismy wózek dla naszego synka- jedna juz go z Was ma- X lander x move ten zielony, tylko mam nadzieję, że futerko się odpina, bo mnie troche drażni, albo i weźmiemy opcję szarą w ogóle o tym wózku nie myślałam, ale jak porównałam go z maxi cosi mura 4 to zdecydowanie wygrywa, jest zdrabniejszy, a jednocześnie taki terenowy na dłuuugie spacery, ma lepszy rozstaw kół, bo w maxi cosi sa strasznie szerokie, myslałam że mi się rozjada na boki. Tak samo budka jest o wiele lepsza i stabilniejsza w x landerze. A na dodatek te światełka aby byc widocznym w ciemności Bylismy w smyku, pojeździłam tym x move i już spać nie mogę bo chcę juz go kupić aaaa i mężowi też się bardzo podoba, powiedział, że super bryka dla naszego smyka Faceci

I zamówiliśmy narożnik w agacie meble będzie pod koniec stycznia, troche poprawek wzięliśmy, tzn zmieniliśmy materiał i kolor Jak już będzie to na pewno pokażę

I kupiliśmy żywą choinkę i ozdoby i dzisiaj będziemy ubierać

Nooo to chyba tyle u mnie, wczoraj tyle ludzi było w galerii że szok

A na koniec Wam powiem, że pierwszy raz skorzystałam z przywilejów brzuszka- w h&m kolejka długa jak sklep, jedna kasa a przy drugiej chyba ktoś coś reklamował, to se myślę podejdę... Babka akurat zawołałą nastepna osobę z kolejki, a tu ja wyskakuje i mówię: " Przepraszam, czy w moim stanie mogłabym ominąć tą wielka kolejkę?" a co miła Pani odpowiedziała: "Oczywiście że tak, przepraszam, że Pani wcześniej nie zauważyłam"

Ok idęęęę Was czytać
ale fajny dzień , ile rzeczy załatwionych my jutro chyba jedziemy drzwi kupić, nie mogę się doczekać

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Mamusie

Witamy sie w rozpoczynającym sie 27 tygodniu ) w sobote mamy wizytę u mojej gin następna pewnie bedzie dopiero pod koniec stycznia - juz sie doczekać nie moge .
Mały od wczoraj jest mało aktywny - musze go sama stymulować aby cokolwiek drgnął ;( martwi mnie to strasznie co on taki ospały

Gratulacje zakupu wózka - super cena !!
za 27 tydzień! a mały po prostu więcej śpi, nie denerwuj się

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Wizytujemy razem Nie moge sie doczekac


Może znak, że ja też swój kupię.


kruszynka jak nie dorwe joolza to kupujemy xlandera xmove właśnie.


Witam w 29tyg i lecę do pracy.
za 29 tydzień!
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 10:08   #1147
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Masakra kobiety moje dziecię od 3 nad ranem tak mi dawało czadu po brzuchu ze do 5nie zMruzylam oka.
Bolą mnie okropnie plecy i pod zebrem prawym tak strasznie... Nie wiem co jest tego powodem ale uciążliwe to jest bo ani chodzic/siedzieć a ja dziś mam 5godzin korków.
Bylam w pracy zawieźć zwolnienie i okazuje się ze E umowę będę mieć w środę mam w szkole jasełka wiec może wtedy coś podpisze
Wczoraj w Tesco podszedł taki znajomy Pan i pogratulowal TŻ mojego brzucha....haaaalo a JA???!!!

Niunia powodzenia na wizycie daj znać!

Tout... I co z psiuniusiem robicie? Bardzo ale to bardzo ci współczuję ;(;(
super, że jdenak będzie ta umowa! jedno zmartwienie mniej

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
gratulacje kochana! super zakup!!!! fajnie że ci przetrzyma wóżek

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------



śliczna-bałąbym sie tylko że bardziej od brzucha rzucają sie w oczy moje cycochy . Mam taka kopertową sukienke ale teraz w ciąży musze nosić cienki podkoszulek pod nią bo w moim stanie cycuchy wyskakują na pierwszy plan
u mnie to zawsze cycuchy wyskakują na pierwszy plan może w 9 miesiącu brzuch będzie pierwszy

Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziś 15 więc zostało 3 miesiące do rozwiązania... zaczynamy 7 miesiąc
ale ślicznie szkoda, że nie zrobiłam takich zdjęć

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

ehhh i gdzieś mi ucięło trochę odpowiedzi no trudno

witam Wszystkie ja się muszę ogarnąć, umyć głowę i jadę zawieźć brata do dentysty. Jest tam biedronka, więc może mi się uda upolować proszek do kolorów
miłego dnia
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 10:10   #1148
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Smv super, że doczekałaś sie umowy

Anyolek za usg, mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze!!
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 10:11   #1149
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

ja sobie słit focie wale tydzien w tydzien przed lustrem . takich artistic to nie umiem ;D

mówcie co chcecie ale biedra rządzi. w sumie jeden z tanszych sklpeów, duzo rzeczy sie kupi i nie zaplaci tyle co w tesco np czy kauflandzie..
sama w biedrze jestem codziennie, kupuje tam juz wszystko, nawet chemię bo stwierdilam ze jak mam za plyn do prania placic 10 zł to se wole Klębuszka kupic za te pare zł a na dluzej mi starcza Biedry rules!!!


Niunia zaszalalas z pazurami, ale kurde to takie podjaranie jest zawsze przed wizytą ;D wiem cos o tym )
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 10:23   #1150
Lila_17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 952
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Hej Mamusie
Ale miałam nadrabiania i chyba teraz tak to będzie u mnie wyglądało, bo mąż skończył sezon i będzie ze mną hmm no właśnie może nawet do połowy marca, ale lepiej, żeby jakąś robotkę załapał.

Mon9 piękneee Dzielna dziewczynka, moja znajoma, jak urodziła w 25tyg, to dziecko do dnia porodu musiało być w szpitalu, a później, jak odpowiednia waga, oddychanie, jedzenie to do domku.

Michiru bardzo Ci współczuję, nawet nie wiem, co napisać, straszne, trzymaj się dzielnie

Meganka spory brzuszek, ale jaki piękny Widzę, że wizyty mamy znowu tak samo, czyli w sobotę, ale dziwny zbieg okoliczności, bo mi od ostatniej minie 3 tyg, a nie jak zawsze4 (związane z urlopem mojego gina).

Gratuluję kolejnych tygodni , leci jak nie wiem... I kolejne super wózki
Lila_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 10:30   #1151
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość

Niunia zaszalalas z pazurami, ale kurde to takie podjaranie jest zawsze przed wizytą ;D wiem cos o tym )
U mnie pazur na wizytę zawsze pomalowany, ja też wymalowana, wystrojona i wypachniona
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 10:41   #1152
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziś 15 więc zostało 3 miesiące do rozwiązania... zaczynamy 7 miesiąc
ale cuudowne zdjęcia, czemu ja na to wcześniej nie wpadłam ? zaraz się rozpłaczę bo też takie chce buuuuuuuuuuu

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

jeju jak ten czas leci, ja to już zaczynam się troszkę bać porodu i codziennie przed snem truje dla mojego ukochanego co to będzie i jak to będzie i z jednej strony już się doczekać nie mogę aż wycałuję mojego Bobaska takiego pachnącego a z drugiej chce żeby to trwało jeszcze długo żeby to odwlec w czasie, jakaś ja taka w tej ciąży niezdecydowana:haha ha: a kalkulator mówi tak :Za Tobą już 194 dni ciąży! Do porodu pozostało 86 dni. !


i u mnie też wczoraj wizaż szalał, tak mnie zdenerwował że aż go wyłączyłam, taki foch z mojej strony hahaha a ja dzisiaj aktywnie zaczęłam, już po SR i moich obowiązkach i chyba zaraz spać pójdę
__________________
Olga 20.03.3015

Edytowane przez ojustyna
Czas edycji: 2014-12-15 o 10:46
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 11:12   #1153
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
muszą zwrócic , masz 14 dni na oddanie towaru bez podania przyczyny, prawo konsumenckie )

Niestety przy zakupach stacjonarnych to tylko od polityki sklepu zależy czy przyjmuje zwroty.
Przy zakupach na odległość jest ustawowe 10 dni na zwrot. Ale warto dowiedzieć sie bezpośrednio w sklepie moze akurat przyjmują zwroty, ewentualnie wymiana na inny towar
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 11:31   #1154
kruszynkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 620
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Uff... ale się namęczyłam- byłam na zakupach dokupić pierdoły do prezentów, papier ozdobny, jakieś kokardki, po podstawkę pod doniczkę bo pod choinkę trzeba iiiii spakowałam prezenty Dziś jak ubierzemy choinkę to sobie będą pod nią leżeć Miałam nic mężowi nie kupować, bo zamówiliśmy komodę dla maleństwa, ale kupiłam mu srebrny łańcuszek, niech ma od żonki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10872091_925093730835981_1841373249_n.jpg (157,4 KB, 18 załadowań)
kruszynkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 11:39   #1155
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Dzień dobry mamuśki kochane
W weekend miałam odwyk od wizażu i dopiero teraz skończyłam was nadrabiać. Byłam dzisiaj z córką u kontroli u lekarza i całe szczęście już jest ok, osłuchowo czysta gardło ładne i zero smarków.
Niunia ona- powodzenia na wizycie
Michuru- współczuję ci bardzo, może jeszcze da się to naprawić, ale nic na siłę, może TŻ jak na jakiś czas się rozstaniecie to zrozumie swój błąd, czasami taka rozłąka dobrze działa na związek.
EdithS- śliczna choinka, mój mąż ma kupić w sobotę ciekawe jaki badyl w tym roku przywiezie

JoaMro- fajnie, że się odezwałaś, zdrówka życzę, szkoda że wyszło tak z szyjką i cukrzycą ale jak mówią co nas nie zabije to nas wzmocni,

Aha niunia ona gratuluję 30 tc ja zaczynam w czwartek masakra jak ten czas szybko leci
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 11:47   #1156
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez kruszynkaa88 Pokaż wiadomość
Uff... ale się namęczyłam- byłam na zakupach dokupić pierdoły do prezentów, papier ozdobny, jakieś kokardki, po podstawkę pod doniczkę bo pod choinkę trzeba iiiii spakowałam prezenty Dziś jak ubierzemy choinkę to sobie będą pod nią leżeć Miałam nic mężowi nie kupować, bo zamówiliśmy komodę dla maleństwa, ale kupiłam mu srebrny łańcuszek, niech ma od żonki
moje już też częściowo leżą popakowane pod choinką.Dla TŻta tylko skitrane ...bo pewnie by wymacał co jest w środku Kilka musze dokupić jeszcze I kilka dopakować .

Dziś podchodze sobie do kolejki w TKMaxie I staje za jednym panem....on odwrocil sie,popatrzyl centralnie na brzuch I zblizyl sie szybko blizej kasy cobym mu sie nie wslizgnęła przed niego....poracha!!!!!
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 11:49   #1157
kruszynkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 620
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
moje już też częściowo leżą popakowane pod choinką.Dla TŻta tylko skitrane ...bo pewnie by wymacał co jest w środku Kilka musze dokupić jeszcze I kilka dopakować .

Dziś podchodze sobie do kolejki w TKMaxie I staje za jednym panem....on odwrocil sie,popatrzyl centralnie na brzuch I zblizyl sie szybko blizej kasy cobym mu sie nie wslizgnęła przed niego....poracha!!!!!
Prawdziwy dżentelmen
kruszynkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 11:50   #1158
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez kruszynkaa88 Pokaż wiadomość
Uff... ale się namęczyłam- byłam na zakupach dokupić pierdoły do prezentów, papier ozdobny, jakieś kokardki, po podstawkę pod doniczkę bo pod choinkę trzeba iiiii spakowałam prezenty Dziś jak ubierzemy choinkę to sobie będą pod nią leżeć Miałam nic mężowi nie kupować, bo zamówiliśmy komodę dla maleństwa, ale kupiłam mu srebrny łańcuszek, niech ma od żonki
Ja też mam już popakowane i skitrane po szafie Jeszcze tylko dwa mi zostały do dokupienia. Na szczęście nie muszę już wymyślać co
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:00   #1159
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
Michiru bardzo mi przykro.. Chłopak mocno nieodpowiedzialny.. Z jednej strony mam wrażenie, że przeraża go świadomość posiadania dziecka i to jest jest sposób na obronę, żeby się rozstać, ale z drugiej strony pisałaś, że chciał, abyście mieszkali razem. On ma jakiś ewidentny problem

Od jak dawna jest u Was źle? Czy wcześniej były rozmowy o rozstaniu, jeszcze przed zajściem w ciążę? Podejrzewałaś coś może?



Słodziutki.. Kochane zwierzątka..



Ja też mam czasem zgagę, ostatnio częściej. Tłumaczę to sobie tym, że będzie miała dużo czarnych kudełków po mamusi.



Super zakupy czaję się na taki kosz na pieluchy, ale są mocno drogie. Jak nie znajdę okazji, kupię zwykły.




Śliczny. Coś jak ten, który wcześniej wstawiałam. Ja kupię w styczniu, teraz nie mam już humoru na jakiekolwiek zakupy..



Oj strasznie mi ciężko... serce mi pęka dosłownie. Nie mogę się tak smucić, bo wtedy czuję, że malutka mi wariuje, ale w końcu to emocje.
Ten pieseczek to była nasza córeczka kochaniutka i ja i TŻ wariowaliśmy na jej punkcie. Ona miała tak dobre serduszko, była taka spokojna, kochana, uczuciowa, tak się ślicznie słuchała.. boooże zaraz zwariuję z bólu
Muszę sobie dziś znaleźć coś do roboty w dzień, bo nie mogę siedzieć w chacie.



Za 27 tydzień
zgaga oznacza duzo wlosow u maluszka
Ja nie mialam wcale w planach kupowac kosza na pampersy, ale mama znalazla za grosze to czemu nie przyda sie bardzo
To zapraszam do siebie na herbatke , wyjdziesz bedzie troche lepiej

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziś 15 więc zostało 3 miesiące do rozwiązania... zaczynamy 7 miesiąc
piekna pamiatka

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kruszynkaa88 Pokaż wiadomość
Uff... ale się namęczyłam- byłam na zakupach dokupić pierdoły do prezentów, papier ozdobny, jakieś kokardki, po podstawkę pod doniczkę bo pod choinkę trzeba iiiii spakowałam prezenty Dziś jak ubierzemy choinkę to sobie będą pod nią leżeć Miałam nic mężowi nie kupować, bo zamówiliśmy komodę dla maleństwa, ale kupiłam mu srebrny łańcuszek, niech ma od żonki
dobra robota my w ten weekend kupujemy prezenty

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Właśnie nei wiem, bo nie pytałam położnej, ale dziś mam wizytę w szpitalu, więc postaram się pamiętać... To jest właśnie takie uczucie jakby od wewnętrzej strony dzieciaczek kopał w szyjkę Pewnie się okaże, że to 'zwykłe' kopniaki w pęcherz, ale strasznie mało przjemne


Właśnie jak dla nas to był wózek bez wad O ile takie istnieją Jedyne, do czego mogłam się przyczepić to ten żółty kolor w budce, żadna tam wada techniczna, ale dla mnie kwestia eliminująca Wiem, że jest też wersja szaro-czarna, ale jej na żywo nie widziałam- wtedy bym pewnie rozważyła głębiej zakup No ale trafiliśmy później jeszcze na Mutsy Igo Urban Nomad (jest bardzo fajny, ale jak dla nas zbyt wysoka cena z wszystkimi niezbędnymi dodatkami no i mały koszyk) i Britax Affinity, no i ten ostatni wygrał 'casting'



Super zdjęcia

Na 15.40 mam usg nerek- boję się i mam nadzieję, że ta bakteria nie wpływa w żaden negatywny sposób na maluszka
3mam kciuki za wizyte ja tez musze sie swojego podpytac, o te skurcze tez, a wyjatkowo ide sie zapisac na wizyte w tym tygodniu bo potrzebuje znowu antybiotyk
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 12:00   #1160
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

[QUOTE=crystal25;49349376]zgaga oznacza duzo wlosow u maluszka


czyli moje łyse będzie
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:01   #1161
aneta_s13
Rozeznanie
 
Avatar aneta_s13
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 515
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez kruszynkaa88 Pokaż wiadomość
Uff... ale się namęczyłam- byłam na zakupach dokupić pierdoły do prezentów, papier ozdobny, jakieś kokardki, po podstawkę pod doniczkę bo pod choinkę trzeba iiiii spakowałam prezenty Dziś jak ubierzemy choinkę to sobie będą pod nią leżeć Miałam nic mężowi nie kupować, bo zamówiliśmy komodę dla maleństwa, ale kupiłam mu srebrny łańcuszek, niech ma od żonki
Ale u Was już świątecznie


Ja nie wiem kiedy świętami się zajmę... dziś jeszcze się smucę/stresuję bo moje autko odbierają kupujący... żal mi go bo od nowości było moje. A na większe muszę poczekać do nowego roku.
aneta_s13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:02   #1162
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

[QUOTE=nusiekowa;49349504]
Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
zgaga oznacza duzo wlosow u maluszka


czyli moje łyse będzie
to moje też ja nie wiem co to zgaga

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:04   #1163
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Moj maluszek dzisiaj szaleje tak mocno od samego rana , ze TZ mial szanse zobaczyc przez jakies 10 sekund jak mi brzuch lata hi hi
Troche mi dzis smutno, wiec ciesze sie ze maluszek daje mi o sobie tak bardzo znac, cos w stylu : Halo mamusia, tu jestem hi hi

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

[QUOTE=nusiekowa;49349504]
Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
zgaga oznacza duzo wlosow u maluszka


czyli moje łyse będzie
To jak tak, to mojemu chyba kiteczki bede mogla robic Bo przez zgage czesto tez wymiotuje
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:08   #1164
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

[QUOTE=crystal25;49349544]Moj maluszek dzisiaj szaleje tak mocno od samego rana , ze TZ mial szanse zobaczyc przez jakies 10 sekund jak mi brzuch lata hi hi
Troche mi dzis smutno, wiec ciesze sie ze maluszek daje mi o sobie tak bardzo znac, cos w stylu : Halo mamusia, tu jestem hi hi

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość

To jak tak, to mojemu chyba kiteczki bede mogla robic Bo przez zgage czesto tez wymiotuje
TŻ sie ze mnie śmial osttanio jak zobaczył jak sie z młodym bawie:ja kłąde komórke na brzuchu a młody próbuje ją strącić kopniakami

ciekawe czy z włosami sie sprawdzi
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:10   #1165
kruszynkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 620
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

[QUOTE=nusiekowa;49349504]
Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
zgaga oznacza duzo wlosow u maluszka


czyli moje łyse będzie
Moje też będzie łyse chyba raz miałam zgagę w ciąży po krokietach a ja już kupiłam szczotkę i grzebień dla maluszka- będę go gilać chyba po pleckach tym
kruszynkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:14   #1166
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Moj maluszek dzisiaj szaleje tak mocno od samego rana , ze TZ mial szanse zobaczyc przez jakies 10 sekund jak mi brzuch lata hi hi
Troche mi dzis smutno, wiec ciesze sie ze maluszek daje mi o sobie tak bardzo znac, cos w stylu : Halo mamusia, tu jestem hi hi
Mi jak smutno włączam sobie ten filmik poryczę się ze wzruszenia, ale potem poprawia mi się humor https://www.facebook.com/video.php?v=359317124232057
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:16   #1167
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

[QUOTE=nusiekowa;49349647]
Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Moj maluszek dzisiaj szaleje tak mocno od samego rana , ze TZ mial szanse zobaczyc przez jakies 10 sekund jak mi brzuch lata hi hi
Troche mi dzis smutno, wiec ciesze sie ze maluszek daje mi o sobie tak bardzo znac, cos w stylu : Halo mamusia, tu jestem hi hi

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------



TŻ sie ze mnie śmial osttanio jak zobaczył jak sie z młodym bawie:ja kłąde komórke na brzuchu a młody próbuje ją strącić kopniakami

ciekawe czy z włosami sie sprawdzi
Mi sie zdaje ze i bez zgagi moj maluszek bedzie miec sporo wloskow, jesli to genetycznie, zwlaszcza od strony TZ, nawet kobiety w rodzinie piekne dlugie wlosy i niestety na ciele tez widoczne i ciemne oczywiscie, a mezczyzni te wlosy jakies twarde maja mocne Ja dzis latarke przystawialam to dostawalam odpowiedz To piekne tak porozumiewac sie z wlasnym dzieckiem w brzuchu nie widzac go
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:20   #1168
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Mi jak smutno włączam sobie ten filmik poryczę się ze wzruszenia, ale potem poprawia mi się humor https://www.facebook.com/video.php?v=359317124232057
no i siedze i rycze głupia ja
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:30   #1169
aneta_s13
Rozeznanie
 
Avatar aneta_s13
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 515
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
no i siedze i rycze głupia ja
i ja...
aneta_s13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 13:05   #1170
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Właśnie dostałam na maila wyniki glukozy, znowu nie jest za dobrze...
Na czczo 76, po 1 godzinie 194, a po dwóch godzinach 160...
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-08 18:19:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.