Groupon.pl korzystacie? - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-15, 13:47   #1381
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Grupon, Opencard - Klient gorszej kategorii?

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Ja korzystałam z KupBon, gdy kupowałam wycieczkę do Bułgarii i miejsca w hotelu we Wrocławiu i Warszawie i byłam zadowolona, naprawdę się opłacało

oooo, zupełnie zapomniałam - ja byłam w Bułgarii rok temu w czerwcu z grupera z biurem Millennium Travel - naprawdę się opłacało - nie mieliśmy wtedy kasy, cała impreza - czyli apartamenty+przejazd+wyży wienie we własnym zakresie wyszło na 2 osoby 1200 złza 14 dni - przy czym apartamenty nowiutkie, autokar również, a żarcie w większości sami robiliśmy z produktów kupionych na miejscu - było naprawdę fajnie, mimo, że po taniości
byli z nami ludzie, którzy wyjeżdżali z tym biurem po raz kolejny, więc też to o czymś świadczy
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 19:52   #1382
simplicity
Rozeznanie
 
Avatar simplicity
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 741
Dot.: Grupon, Opencard - Klient gorszej kategorii?

Ogólnie rzadko korzystam z groupona (całe dwa razy: nabicie klimatyzacji z ogólnym przeglądem auta i raz gastronomia), ale za każdym razem byłam zadowolona. Do lokalu, w którym byłam z grouponem, wróciłam jeszcze kilka razy - zachęciły mnie zarówno smaczne potrawy, jak i miła obsługa (zawsze tak samo profesjonalna i uprzejma, bez względu na to czy był groupon czy nie :P).
__________________
Przygody! To znaczy: nieprzyjemności, zburzony spokój, brak wygód. Przez takie rzeczy można się spóźnić na obiad.
J.R.R. Tolkien - Hobbit

---
Konrad

My

simplicity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 20:01   #1383
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Grupon, Opencard - Klient gorszej kategorii?

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;48941182]oooo, zupełnie zapomniałam - ja byłam w Bułgarii rok temu w czerwcu z grupera z biurem Millennium Travel - naprawdę się opłacało - nie mieliśmy wtedy kasy, cała impreza - czyli apartamenty+przejazd+wyży wienie we własnym zakresie wyszło na 2 osoby 1200 złza 14 dni - przy czym apartamenty nowiutkie, autokar również, a żarcie w większości sami robiliśmy z produktów kupionych na miejscu - było naprawdę fajnie, mimo, że po taniości
byli z nami ludzie, którzy wyjeżdżali z tym biurem po raz kolejny, więc też to o czymś świadczy[/QUOTE]

Ja w tym roku leciałam z tego biura do Bułgarii za naprawdę małe pieniądze- wszystko było bez zarzutu, polecam
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 06:33   #1384
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Grupon, Opencard - Klient gorszej kategorii?

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Ja w tym roku leciałam z tego biura do Bułgarii za naprawdę małe pieniądze- wszystko było bez zarzutu, polecam
a ja w przyszłym wybieram się do Albanii z nimi
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 06:47   #1385
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Grupon, Opencard - Klient gorszej kategorii?

Korzystałam dwa razy z grupona u fryzjera. Bylam zadowolona. Co ciekawe wracałam do salonów juz jako pełnopłatny klient i było gorzej niż z kuponem.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 10:25   #1386
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Grupon, Opencard - Klient gorszej kategorii?

A weźcie mi napiszcie jak to się odbywa z tym Gruponem i podobnymi. Czy coś się płaci za rejestracje itp? Nigdy z tego nie korzystałam, a może warto.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 13:24   #1387
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Grupon, Opencard - Klient gorszej kategorii?

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
A weźcie mi napiszcie jak to się odbywa z tym Gruponem i podobnymi. Czy coś się płaci za rejestracje itp? Nigdy z tego nie korzystałam, a może warto.
Wchodzisz na jakiegoś grupona, groupona czy innego tego typu szukasz po mieście X danej oferty i kupujesz, normalnie się rejestrujesz. Później w zależności jakie warunki to dzwonisz umawiasz się pokazujesz grupon na telefonie lub dajesz wydrukowany i tyle.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-16, 13:41   #1388
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Grupon, Opencard - Klient gorszej kategorii?

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;48941182]oooo, zupełnie zapomniałam - ja byłam w Bułgarii rok temu w czerwcu z grupera z biurem Millennium Travel - naprawdę się opłacało - nie mieliśmy wtedy kasy, cała impreza - czyli apartamenty+przejazd+wyży wienie we własnym zakresie wyszło na 2 osoby 1200 złza 14 dni - przy czym apartamenty nowiutkie, autokar również, a żarcie w większości sami robiliśmy z produktów kupionych na miejscu - było naprawdę fajnie, mimo, że po taniości
byli z nami ludzie, którzy wyjeżdżali z tym biurem po raz kolejny, więc też to o czymś świadczy[/QUOTE]

miałam tak wykupioną Pragę i wakacje krótkie pozasezonowe, ogólnie ok, cena niezła, ale jakby się uprzeć i poszperać w sieci podobną oferte mozna było usklejać przez fora turystyczne
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 19:13   #1389
kaja1981
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 710
Dot.: Grupon, Opencard - Klient gorszej kategorii?

Kilka razy korzystałam z grouponem, tylko oferty gastronomiczne i było ok wszystko, teraz mam foodiecard i też jestem bardzo zadowolona. Kusi mnie turystyka, macie jakieś konkrtene portale/biura, jakie możecie polecić? Jestem z Wielkopolski.
kaja1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 10:58   #1390
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Grupon, Opencard - Klient gorszej kategorii?

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Wchodzisz na jakiegoś grupona, groupona czy innego tego typu szukasz po mieście X danej oferty i kupujesz, normalnie się rejestrujesz. Później w zależności jakie warunki to dzwonisz umawiasz się pokazujesz grupon na telefonie lub dajesz wydrukowany i tyle.
Aha, spoko, wszystko wygląda prosto
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 11:13   #1391
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Grupon, Opencard - Klient gorszej kategorii?

Lubie korzystac z Grupona. Tylko, ze zdaje sobie sprawe z tego ze to moze byc loteria.

Ogolnie wychodzi na plus, dzieki temu znalazlam np super salon paznokciowy w Krk
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-17, 13:37   #1392
roxanne22
Raczkowanie
 
Avatar roxanne22
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
Dot.: Grupon, Opencard - Klient gorszej kategorii?

Ja osobiście korzystam ale z ofert na zabiegi kosmetyczne.
Nigdy nie miałam problemów, wszystko było na wysokim poziomie i naprawdę można sporo oszczędzić
roxanne22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 14:25   #1393
jolka8899
Raczkowanie
 
Avatar jolka8899
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 82
Dot.: Grupon, Opencard - Klient gorszej kategorii?

Ja niestety mieszkam obecnie w mniejszym mieście tak więc nie ma u mnie gabinetów kosmetycznych z grupona jednak na wyjeździe czasami właśnie kupowaliśmy sobie kupony na jedzenie. I wrażenia takie sobie.
Teraz właśnie postanowiliśmy wypróbować sobie tę kartę Opencard.
W tę niedzielę byliśmy w mieście, w którym było bardzo wiele restauracji w tej ofercie. I jakie wrażenia?
1. Restauracja: nie obsłużą nas bo już nie korzystają z karty opencard tylko zapomnieli zgłosić. Możemy za to zapłacić normalnie
Kolejne dwie restauracje nie miały miejsc jak dzwoniłam się zarezerwować.
4 restauracja: zamknięta
5 restauracja: z uwagi na to, że jesteśmy klientami Opencard musimy czekać na zamówienie 50 minut :P
W końcu zapłaciliśmy normalnie i zostaliśmy dobrze obsłużeni.
Może po prostu nie miałam szczęścia?
jolka8899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 16:21   #1394
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Odkopuję temat, może ktos się orientuje

Jak to jest z zwracaniem grouponów? Nie robią problemów?

Kupiłam 10 dni temu groupon do restauracji, chciałam go wykorzystać na wyjeździe. Dziś zadzwoniłam, żeby zarezerwować stolik i okazało się, że akurat w ten weekend kuchnia jest remontowana i lokal jest nieczynny. Od razu wypełniłam formularz na stronie groupona z prośbą o zwrot kosztów za niewykorzystany kupon. Dziś mija akurat 10 dni, więc łapię się jeszcze w okres, gdy mogę zwrócić kupon bez podania przyczyny. Tylko no właśnie czuję się niepewnie Nie mam żadnego potwierdzenia, że wysłałam im takiego maila, na infolinię dodzwonić się nie mogę.

Czy któraś z was zwracała groupon i mogłaby mi napisać jak to wyglądało?
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 20:55   #1395
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez kleo14 Pokaż wiadomość
Odkopuję temat, może ktos się orientuje

Jak to jest z zwracaniem grouponów? Nie robią problemów?

Kupiłam 10 dni temu groupon do restauracji, chciałam go wykorzystać na wyjeździe. Dziś zadzwoniłam, żeby zarezerwować stolik i okazało się, że akurat w ten weekend kuchnia jest remontowana i lokal jest nieczynny. Od razu wypełniłam formularz na stronie groupona z prośbą o zwrot kosztów za niewykorzystany kupon. Dziś mija akurat 10 dni, więc łapię się jeszcze w okres, gdy mogę zwrócić kupon bez podania przyczyny. Tylko no właśnie czuję się niepewnie Nie mam żadnego potwierdzenia, że wysłałam im takiego maila, na infolinię dodzwonić się nie mogę.

Czy któraś z was zwracała groupon i mogłaby mi napisać jak to wyglądało?
Wlasnie jestem na swiezo po zwrocie grupon. Okazalo sie, ze jednak w tym terminie co jest do wykorzystania nie bedziemy mogli z niego skorzytac. Kilka dni po zakupie napisalisalam do nich maila, ze chce odstapic od zakupu. Podalam nr konta i napisalam, ze chcialabym zwrot w formie przelewu. Odpisali chyba na drugi dzien a po kolejnych dwoch dniach mialam pieniadze na koncie
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 18:00   #1396
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Wlasnie jestem na swiezo po zwrocie grupon. Okazalo sie, ze jednak w tym terminie co jest do wykorzystania nie bedziemy mogli z niego skorzytac. Kilka dni po zakupie napisalisalam do nich maila, ze chce odstapic od zakupu. Podalam nr konta i napisalam, ze chcialabym zwrot w formie przelewu. Odpisali chyba na drugi dzien a po kolejnych dwoch dniach mialam pieniadze na koncie
Dziękuję za odpowiedź.

U mnie też sprawa zakończyła się pozytywnie, już dostałam zwrot. Aż się pozytywnie zaskoczyłam, jak sprawnie to zostało załatwione
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 14:02   #1397
aggniech
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Hej dziewczyny Ostatnio dokonałam swojego pierwszego zakupu na grouponie, zachęcona opiniami znajomych i tak dalej. Miałam co prawda pewne podejrzenia, bo jakoś nie wydawało mi się, żeby można było zdobyć Urban Decaya Naked 3 za śmieszną cenę 99 zł ale się nacięłam.. no i krótko mówiąc dotarła do mnie podróbka. Wiecie może jak ten szajs im zwrócić? Na ich stronie jest napisane,że powinien być link na stronie przedmiotu ale żadnego takiego linku nie ma.. Nie mam pojęcia na jaki adres miałabym im ten bubel odesłać...
aggniech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 13:28   #1398
nataliagramek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

groupon ogolnie jest spoko, ale ludzie którzy tam pracuja to chyba banda skończonych idiotów!!!! napisałam do nich w sprawie przeterminowanego grouponu, ale z innego adresu mailowego niż powiazanego z kontem na grouponie i nie chcą mi odpowiedziec na dziecinnie proste pytanie. w zamian za to koresponduje sobie z jakims z koziej dupy konsultantem już chyba od 2 tygodni nie otrzymując odpowiedzi na zadne z zadanych pytan!!! porazka!!!
nataliagramek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 14:35   #1399
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez aggniech Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Ostatnio dokonałam swojego pierwszego zakupu na grouponie, zachęcona opiniami znajomych i tak dalej. Miałam co prawda pewne podejrzenia, bo jakoś nie wydawało mi się, żeby można było zdobyć Urban Decaya Naked 3 za śmieszną cenę 99 zł ale się nacięłam.. no i krótko mówiąc dotarła do mnie podróbka. Wiecie może jak ten szajs im zwrócić? Na ich stronie jest napisane,że powinien być link na stronie przedmiotu ale żadnego takiego linku nie ma.. Nie mam pojęcia na jaki adres miałabym im ten bubel odesłać...
!!!! chcialam kupic ale sie powstrzymalam. Skad wiesz ze podrobka?

najpierw dzwon do obslugi klienta grupon i oni powiedza ci co robic.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 09:04   #1400
Funit
Rozeznanie
 
Avatar Funit
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 523
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Pytanie - czy ktoś się orientuje gdzie (i czy) można zobaczyć do kiedy aktywna jest dana oferta? Kiedyś była podana informacja "ta oferta jest aktywna jeszcze przez (...) h i (...) min, teraz napisane jest tylko "Oferta niedługo się kończy!", a w tym momencie zależy mi na tym żeby wiedzieć do kiedy mam czas

EDIT: Napisałam do nich PW na fb, okazało się że jeśli napisane jest tak ogólnikowo, to znaczy że oferta będzie aktywna dłużej niż tydzień, jeśli do końca zostało mniej niż tydzień - włączają licznik
__________________
Moje przeróbki: ubrania, biżuteria, pomysły <-- od 19.03 2014 nowa kategoria - przepisy
http://babkaodbiologii.blogspot.com/

Edytowane przez Funit
Czas edycji: 2015-01-27 o 10:04
Funit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 00:04   #1401
magda j
Zakorzenienie
 
Avatar magda j
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 534
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Czy reklamacja w związku z niewywiązaniem się z umowy jest na Grouponie realna?
Mam wrażenie, że robią z człowieka idiotę...


Oferta groupon travel na ekspresowy wyjazd sylwestrowy do Pragi 31.12.2014-01.01.2015.
Upewniłam się telefonicznie, że wszystko aktualne, miejsce wyjazdu, rezerwacje, koszty itd.
29.12 kupiłam 2 groupony dla mamy i cioci. Wyjazd planowany był na 30.12 w nocy. Podałam numer telefonu mamy i dalej nie zajmowałam się sprawą.
30.12 popołudniu dzwoni pan, że niestety nie ma miejsc, wczorajsza rezerwacja była pomyłką koleżanki, proponują wyjazd do Wiednia. Mama nie była zainteresowana Wiedniem. Niezbyt fajnie, skoro wyjazd miał być za kilka godzin! Na szybko wykupiła inną wycieczkę w zupełnie niezależnym stacjonarnym biurze podróży. Wycieczka bardzo udana a z okazji nowego roku użeranie się z Grouponem

Niestety nie udało się zwrócić kuponów do 14 dni od zakupu, okres świąteczny, wyjazdy, nie znałam też szczegółów sprawy.
Kilka dni temu zadzwoniłyśmy na infolinię, chcąc zgłosić reklamację, kazano nam napisać maila.

W wiadomości mailowej odpowiadają, że termin ważności oferty minął 01.01. Przykro im, nie zwrócą pieniędzy.
Dzwonimy do biura podróży, pani początkowo utrzymuje, że jeśli im uda się wyciągnąć od Groupona pieniądze, to zwrócą całą kwotę z odliczeniem prowizji.
Potem jednak szefowa biura zmieniła zdanie i twierdzi, że co najwyżej ewentualnie można to zaliczyć na poczet innego wyjazdu, ale oczywiście jest haczyk po pierwsze o ile dostaną za to pieniądze, a po drugie w ofercie posiadają tylko 10 dniowe wyjazdy wakacyjne, które oczywiście będą o wieeeele droższe niż 2-dniowy wyjazd do Pragi!

Uparcie reklamuję ofertę w Grouponie, ale mam wrażenie, że nie mogą zrozumieć, że nie było możliwości wykorzystania oferty! Odpowiadają, że należało wykorzystać do 01.01, a jako że jest niewykorzystany, więc groupon przepada. Na zgłoszenie sprawy też rzekomo miałam czas do 01.01, co daje mniej niż 72h od momentu zakupu


Z drugiej strony muszę przyznać, że kupowałam już 2 razy wycieczki na Grouponie i wszystko przebiegło zgodnie z planem
__________________



... all the world I've seen before me passing by...



.
magda j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 07:56   #1402
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Reklamuj tu i tu. Tamci muszą mieć jakoś w regulaminie zapis, że jeśli wykupilas ofertę, a oni Tobie odwołali, to muszą zwrócić kasę, albo coś takiego. Lepiej od razu, bo potem będzie, że reklamować można do miesiąca od wydarzenia i Ci termin przepadnie. Tylko składa oficjalnie w formie reklamacji, a nie zapytań.

Jak wtedy odmowia, a nie będzie zgodnie z regulaminem, to będziesz powoływać się na różne zapisy.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 08:11   #1403
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

ja bym się nie cackała tylko dała do Rzecznika Praw Konsumentów

Ostatnio wykupiłam karnet na siłownię..open..mam czas do końca lutego i co? pojechałam wczoraj a Pani do mnie, że z grupona to tylko w godz 7-9 i 20-22 mogę korzystać z obiektu a grupon co na to? nie czytałam warunków oferty..tylko tam ani słowa o tym nie było
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 22:10   #1404
magda j
Zakorzenienie
 
Avatar magda j
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 534
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Wysłałam dzisiaj mailem oficjalną reklamację do biura podróży. Poczekam na ich odpowiedź, ale pewnie skończy się na straszeniu Rzecznikiem Praw Konsumenta
Tylko tak naprawdę nie wiem, kogo powinnam straszyć tym Rzecznikiem.

Po tym, jak Groupon po raz kolejny mnie olał, napisałam maila z zapytaniem, czy uważają swoje działania za zgodne z prawem i czy przyzwalają na sprzedaż ofert, które w rzeczywistości nie istnieją. Do tej pory odpisywali błyskawicznie, na razie milczą

Karnet open, jak sama nazwa wskazuje, powinien być open
lza_slonca, będziesz walczyć?
__________________



... all the world I've seen before me passing by...



.
magda j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 12:24   #1405
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

ja już walczę- udałam się do Rzecznika (mam go w mieście u siebie) i złożyłam oficjalną skargę i na grupona i na tą siłownię. Niby grupon jest tylko pośrednikiem ale zataja informacje.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 18:32   #1406
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Ja skorzystałam z kuponu na aparat stały Zapłaciłam 800zł za jeden łuk+3wizyty kontrolne, a normalnie zapłaciłabym 2200zł
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 21:30   #1407
magda j
Zakorzenienie
 
Avatar magda j
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 534
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

U mnie na razie cisza.
Ciekawe, czy ta skarga u Rzecznika poskutkuje

Edit: jak zakończyła się sprawa....

Groupon postanowił się zreflektować, prawdopodobnie doszli do wniosku, że im nie odpuszczę.
Nagle się okazało, że rozpatrzyli moją sprawę i zwracają mi całą kwotę do wykorzystania na inne groupony w terminie 12 miesięcy.

Natomiast to, co odpisało na moją reklamację biuro podróży zwaliło mnie z nóg!
Do połowy pisma jestem w stanie się z nimi zgodzić, zawarłam umowę z grouponem itd.
A to, co piszą dalej, mogli już sobie podarować...
Ponoć nie zgłosiłam swojego udziału i nie dopełniłam formalności (bzdura, przed zakupem dzwoniłam, po zakupie wysłałam maila z rezerwacją, dokładnie tak jak było wymagane). I dalej: "kupując kupony i nie realizując ich Pani również zablokowała nam dwa miejsca. (...) Poza tym miejsca do Pragi były dostępne w dalszej sprzedaży, jedynie przez moment były zablokowane".
Nie rozumiem, co to wg nich znaczy "przez moment były zablokowane", skoro pan dzwonił kilka godzin przed wyjazdem i wyraźnie powiedział, że tych miejsc nie ma!
Dobrze, że załatwiłam to z Grouponem...


Podsumowując wyjazdy z grouponem:
Można się pokusić, o ile sprawdzi się wcześniej opinie o biurze podróży. Niestety nie zrobiłam tego i to był mój największy błąd. W tym momencie czytam opinie wystawione przez innych ludzi i nie dowierzam.
Groupon uwzględni reklamację, o ile się człowiek zbyt łatwo nie podda.
Natomiast jeżeli usługodawca nie jest w porządku, to wyjazd na pewno się nie uda. Nie wiem, czy mogę w tym miejscu napisać, o kogo dokładnie chodzi, w każdym razie nie chcę mieć z nimi więcej nic wspólnego.
__________________



... all the world I've seen before me passing by...



.

Edytowane przez magda j
Czas edycji: 2015-02-21 o 11:52
magda j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 17:05   #1408
creatka
Zadomowienie
 
Avatar creatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Korzystałyście? Może w Lublinie? Jakie to są biustonosze za tą cenę?
http://www.groupon.pl/oferty/lublin/la-vantil/56506096
__________________
Oddychaj mną...
creatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 08:26   #1409
Wutkje
Raczkowanie
 
Avatar Wutkje
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 212
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Dziewczyny, chcę sobie wykupić przedłużanie rzęs. Mam pytanie - jak ustala się termin wizyty? Po zakupie bonu wyskakują proponowane czy trzeba dzwonić i się umawiać?
Wutkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 08:46   #1410
Misiaczek80
Zadomowienie
 
Avatar Misiaczek80
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 481
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Wutkje Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chcę sobie wykupić przedłużanie rzęs. Mam pytanie - jak ustala się termin wizyty? Po zakupie bonu wyskakują proponowane czy trzeba dzwonić i się umawiać?
Z Lublina jesteś?
__________________
25.04.2014r
285 Allergan N-TSX.
dr Maciej K.
Misiaczek80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-29 19:29:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.