Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-28, 23:07   #4381
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Nan w stokrotce 2 pudełka za 60zl

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Pszczoua zdróweczka dla Julcia

Laryska i inne dziewczyny, które używają pieluszek Tesco, kiedy się szykuje jakaś promocja? Ostatnio widziałam, że były chyba po 28 zł? Ja kupowałam w październiku za 50 zł 2 opakowania. Kupiłam wtedy 10 ale już zostało tylko jedno Chyba od tamtej pory nie było już tej promocji
Oj ja też czekam na promocję właśnie, widziałam dzisiaj gazetkę i niby ma być promo ale nie takie ze 2 opakowania za 50zl tylko o 1zl taniej czyli 28.99 :/ no cóż i tak pewnie kupie bo mi się 4 skończyły i używam 4+ teraz
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 23:13   #4382
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Bajka moja nosi 74 i 80.roznie.ale jest najmłodsza a w pampach nosimy się w 4.i różnie teraz mamy pampersy ale ostatnio często guruja dady

ja nie czaje mojego dziecka :/ ja nie wiem czy kiedykolwiek mi się uda oduczyć ja.spania.z nami :/ ja wiem ze to moja wina ale mam już dość :/ co ja odłożę to wyk jakby jej ktoś krzywdę robił :/ potrafi przespać 1.5 godziny i du.pa budzi się i loduje u nas ehh :/ tz się śmieje ze może za dwa lata będzie spać w swoim łóżku :/ No masakra jakąś :/
__________________
Lenka
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 23:13   #4383
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Jutro przyjeżdża małżeństwo oglądać wózek i fotelik ale dobra cicho żeby nie zapeszyc

Ja jutro też do pracy choć mam wolne, ale to normalne tam że się w wolne chodzi chociaż nie na 5 godzin na szczęście, może 2 posiedzę, to zależy czy dużo spraw będę musiała wyjaśniać i tłumaczyć się przed klientami
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 01:11   #4384
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

hej,
i juz po swietach...ale ten czas leci..
ja spac nie moge

zdrowka dla wszystkich chorowitkow!!

jesli chodzi o ubrania to Jula nosi 74 i 80, a pampy 4ki (dady)

u nas tez ziiiima i jest snieg a Jula zadowolona na sankach ale musimy cos wymyslec bo niby sanki z oparciem ale jakies takie kijowe i nie siedzi ladnie w nich tylko sie przechyla do tylu i sie chyba męczy na tych sankach. A wy jakie macie??

Nena sto lat z okazji urodzin!

aaa i zapomnialabym...wyszla nam ostatnia 4ka!

misia u nas w domu caly czas jest 19-20 stopni a w sypialni(tam z nami Julka spi) jest zawsze 17-18 (a dzis tztowi nie cchialo sie palic i jak kladlam Jule spac bylo 16)
no ale chyba nie narzeka bo nie placze i zdrowa tfu tfu
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 05:15   #4385
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość


ja dopiero, a może już 2 stycznia do pracy, a potem 7. Głupio tak trochę, ale nie dostałam urlopu na 2 stycznia
ja tez z jednej strony sie ciesze a z drugiej się boje

sebula też 5 nosi /dady / czasem mu 5 załoze ale jeszcze 4 są dobre a waży 12 kilo i ubranka na 86/92 nosi
co do temperatury to nie wiem jaka jest u nas ale jak jest 21 to mi zimno a jak 22 to juz ciepło ale dla mnie mogłoby byc 23 niezmiennie moja sisi ma cały czas 20-21 u mi iwecznie u niej zimno...aż mi czasem wstyd
smigam dzisiaj do pracy uzgodnić powrót i dowiedzieć się co tam sie dzieje w klasach nie pisałam wam wcześneij ale zabrali mi wychowawstwo i przeryczałam dwa dni w poduszke śmieszne to ale jednak niby miałam najgorszą klase w szkole i teraz problem z głowy ale mi przykro było , tymbardziej że już drugi raz mam taką sytuacje że wracam po macierzyńskim i mi klase zabierają.... chyba jestem kiepskim wychowawcą
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 06:30   #4386
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Bajka, nie wiem wkłucie i cos do picia


Ewcia, ja sie nie dziwie bo w zasadzie wracasz w połowie roku, zaraz koniec semestru a tak zmieniać dzieciakom w środku to nie wiem czy to jest dobre. Od wrzesnia pewnie dostaniesz znów
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 07:17   #4387
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość


Oj ja też czekam na promocję właśnie, widziałam dzisiaj gazetkę i niby ma być promo ale nie takie ze 2 opakowania za 50zl tylko o 1zl taniej czyli 28.99 :/ no cóż i tak pewnie kupie bo mi się 4 skończyły i używam 4+ teraz
Kurczę co to za dupisata promocja Nie lubię tak kupować po jednej, dwie poaczki, muszę konkretnie np 10 tak jak ostatnio
Cytat:
Napisane przez angelikada Pokaż wiadomość
Bajka moja nosi 74 i 80.roznie.ale jest najmłodsza a w pampach nosimy się w 4.i różnie teraz mamy pampersy ale ostatnio często guruja dady

ja nie czaje mojego dziecka :/ ja nie wiem czy kiedykolwiek mi się uda oduczyć ja.spania.z nami :/ ja wiem ze to moja wina ale mam już dość :/ co ja odłożę to wyk jakby jej ktoś krzywdę robił :/ potrafi przespać 1.5 godziny i du.pa budzi się i loduje u nas ehh :/ tz się śmieje ze może za dwa lata będzie spać w swoim łóżku :/ No masakra jakąś :/
Emilka też się budzi kilka razy w nocy. Daję jej pić na fotelu u mnie na rękach i odkładam do łóżeczka. Dziś w nocy się budziła o 22:30, o 2 przesikana i musiałam ją całą przebierać, przez co się wybudziła i usypiałam ją do 3:30, ale zawsze konsekwentnie odkładam ją do łóżeczka. Dzisiejsza noc była jedną z lepszych
Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
Jutro przyjeżdża małżeństwo oglądać wózek i fotelik ale dobra cicho żeby nie zapeszyc

Ja jutro też do pracy choć mam wolne, ale to normalne tam że się w wolne chodzi chociaż nie na 5 godzin na szczęście, może 2 posiedzę, to zależy czy dużo spraw będę musiała wyjaśniać i tłumaczyć się przed klientami
ale jak to Masz wolne i idziesz do pracy Co to za polityka
Kciuki za sprzedaż wózka i fotelika Jestem pewna, że im się spodoba
Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
ja tez z jednej strony sie ciesze a z drugiej się boje
Ewcia, ale ja pracuję już od 1 grudnia
Będzie dobrze
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 07:43   #4388
agusiowata84
Rozeznanie
 
Avatar agusiowata84
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 816
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Wesołych Świąt dla Was, Waszych rodzin, no i dzieciaczków

Chciałam tylko napisać, że na wigilii Emilka spróbowała wszystkiego po troszkę, a ja naładowałam cały talerz wszystkiego Jak mi doopy nie rozerwie, to będzie dobrze

Dobrej i spokojnej nocy
wszystkiego, to znaczy co?
agusiowata84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 07:44   #4389
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
ja tez z jednej strony sie ciesze a z drugiej się boje

sebula też 5 nosi /dady / czasem mu 5 załoze ale jeszcze 4 są dobre a waży 12 kilo i ubranka na 86/92 nosi
co do temperatury to nie wiem jaka jest u nas ale jak jest 21 to mi zimno a jak 22 to juz ciepło ale dla mnie mogłoby byc 23 niezmiennie moja sisi ma cały czas 20-21 u mi iwecznie u niej zimno...aż mi czasem wstyd
smigam dzisiaj do pracy uzgodnić powrót i dowiedzieć się co tam sie dzieje w klasach nie pisałam wam wcześneij ale zabrali mi wychowawstwo i przeryczałam dwa dni w poduszke śmieszne to ale jednak niby miałam najgorszą klase w szkole i teraz problem z głowy ale mi przykro było , tymbardziej że już drugi raz mam taką sytuacje że wracam po macierzyńskim i mi klase zabierają.... chyba jestem kiepskim wychowawcą
Nie przejmuj się kochana może faktycznie tak jak pisze gorgulek nie chcą zmieniać dzieciakom nauczyciela w połowie roku, Ciebie troszkę nie było może troszkę się pozmienialy te dzieci może aktualnie inny nauczyciel ich ogarnia wiec szkoda by było pewnie od nowa wszystko robić
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 08:06   #4390
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez agusiowata84 Pokaż wiadomość
wszystkiego, to znaczy co?
no wszystkiego po troszkę to co my jedliśmy, tak po jednym kęsie
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 08:23   #4391
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Heeej! Witam się poświątecznie

Po takim obżarstwie czas zabrać się za bieganie
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 08:39   #4392
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Dziekuje w imieniu Julka za zyczenia zdrowka. Ewidentnie siedzi mu cos na oskrzelach bo az chrobocze jak oddycha. Biedaczek moj juz dostal 3 dawki antybiotyku a poki co ciagle apatyczny jest. Spal od 19 do 8.30. Teraz znow zasypia

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Co do rozmiarow Julcio nosi 80 i nie zapowiada sie zeby szybko wskoczyl w 86. Wazyl ostatnio 9900. Teraz pewnie mniej bo juz czwarty dzien prawie nic nie je...
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 09:37   #4393
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Tylko u mnie nie ma śniegu??

Gorgulek idziecie na tańce w sylwestra?
U moich rodzicow pelno sniegu,a u nas 100km dalej praktycznie nic

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Pszczoua zdróweczka dla Julcia

Laryska i inne dziewczyny, które używają pieluszek Tesco, kiedy się szykuje jakaś promocja? Ostatnio widziałam, że były chyba po 28 zł? Ja kupowałam w październiku za 50 zł 2 opakowania. Kupiłam wtedy 10 ale już zostało tylko jedno Chyba od tamtej pory nie było już tej promocji
Moze zrobia niedlugo
Ja tez zawsze kupuje duuuuze ilosci zeby starczylo do kolejnej promocji i powiem Wam ze niezle nam to wychodzi bo od urodzenia tylko raz kupilismy po regularnej cenie jedna paczke,tak udalosie kazda 5 zl taniej

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiek84 Pokaż wiadomość
Ja na promocji wychodzę ze sklepu obładowana pampami ze wszystkich stron
A jak tam zdrowko ?

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
KAŚKA mieści się jeszcze w 4?! No co ty... Młoda od sierpnia na 5 i czasem już przesikuje.

Za liczyliśmy pierwsze sanki
My dalej smigamy w 4, Maly wazy 10,5kg

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Miłosz tez w 4 Amiga a brzuszek ma odstajacy mocno
Nie wiem ile wazy. My tez do tylu ze szczepieniem, nie placze z tego powodu czuje ze na wiosnę nam się dopiero uda.

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Matko Kaśka, kiedy Ty nastukalas ponad 36tys postów?







Kto jutro do pracy?
Michas tez ma odstajacy brzuch slodki widok

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiek84 Pokaż wiadomość
Hubi zaczyna chodzić w 86, 8-0 to tak sporadycznie i chyba jutro zrobię akcję pakowanie za małych ubrań. Hehe Filip ledwie z 86 wyrósł, a pampy noszą w tym samym rozmiarze
Aaaa to pewnie dla Filipka tez zapas robisz

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie mam pufy
Ty swoja dwojke to laduj do pojemnika na posciel pod lozko

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

No to nadrobilam Was.jestem na glukozie,2 h siedzenia i w poczekalni 4 ciezarne,naplotkowalysmy sie
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 09:42   #4394
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Amelka, jak sobie przypomnę tą glukozę... miałam powtórkę po tygodniu, bo myślałam, że to pomyłka a jednak się okazała cukrzyca ciążowa.
Tobie życzę samych dobrych wyników
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 09:52   #4395
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie mam pufy
ja mam 3, także mogę Ci pożyczyć Albo kupię i Ci wyśle, bo one się składaja jak pudełka.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 10:45   #4396
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
ja mam 3, także mogę Ci pożyczyć Albo kupię i Ci wyśle, bo one się składaja jak pudełka.
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 11:40   #4397
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
ja mam 3, także mogę Ci pożyczyć Albo kupię i Ci wyśle, bo one się składaja jak pudełka.
też mam taką


Igor nosi 4 dady i nie zapowiada sie żebyś my szybko przeszli na 5, nigdy jeszcze nie przesikał no i rzepy są baaaardzo blisko siebie
A z ubrań nosi 80/86 czasami 74... cięzko to określić bo co firma to inna rozmiarówka
A waży chyba najmniej tutaj bo jakieś 9.3kg
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 11:51   #4398
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Leo waży 13,8kg i nosi 86 często ma rękawy podwiniete bo mniejszych nie moze miec bo tułów(trudny wyraz) ma długi.pieluchy 5jak juz wspomniałam.

W rosku sa na promocji pieluchomajty bb za 17zl! Polecam jak ktos kupuje
Tz ma wolne i kazałam mu wziąć sie za malowanie. Wczoraj oskrobał kawałek ściany tzn miał byc kawałek a odpadło pol ściany tam od wilgoci sie zrobiło takie wybrzusznenie, teraz trzeba wołać majstra zeby to gipsował terminy oczywiście odległe a u nas wygląda jak w jaskini.
Ale za to farba kupiona bede miec na jednej ścianie morska zimę czyli taki turkus, a do tego kremowy. Tylko kiedy?
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 12:40   #4399
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
też mam taką


Igor nosi 4 dady i nie zapowiada sie żebyś my szybko przeszli na 5, nigdy jeszcze nie przesikał no i rzepy są baaaardzo blisko siebie
A z ubrań nosi 80/86 czasami 74... cięzko to określić bo co firma to inna rozmiarówka
A waży chyba najmniej tutaj bo jakieś 9.3kg
Natalka i Amelka są mniejsze
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 13:25   #4400
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

sprzedalam wózek i fotelik smutno trochę eh

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Amelka, jak sobie przypomnę tą glukozę... miałam powtórkę po tygodniu, bo myślałam, że to pomyłka a jednak się okazała cukrzyca ciążowa.
Tobie życzę samych dobrych wyników

moja zmora. Najgorsza rzecz z całej ciąży jak dla mnie

Ale Amelka chyba dobrze to zniosła i dobrze




Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Leo waży 13,8kg i nosi 86 często ma rękawy podwiniete bo mniejszych nie moze miec bo tułów(trudny wyraz) ma długi.pieluchy 5jak juz wspomniałam.

W rosku sa na promocji pieluchomajty bb za 17zl! Polecam jak ktos kupuje
Tz ma wolne i kazałam mu wziąć sie za malowanie. Wczoraj oskrobał kawałek ściany tzn miał byc kawałek a odpadło pol ściany tam od wilgoci sie zrobiło takie wybrzusznenie, teraz trzeba wołać majstra zeby to gipsował terminy oczywiście odległe a u nas wygląda jak w jaskini.
Ale za to farba kupiona bede miec na jednej ścianie morska zimę czyli taki turkus, a do tego kremowy. Tylko kiedy?
Piękne kolory będą

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Heeej! Witam się poświątecznie

Po takim obżarstwie czas zabrać się za bieganie
Tez by mi się przydało wziąć za siebie bo mimo że schudłam to brzuch jest taki miękki a zawsze miałam wycwiczony
bieganie by się też przydało ale jakoś pogoda za oknem mnie nie nastraja na to
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 13:25   #4401
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Hej.


Był u mnie dziś ksiądz po kolędzie.. Zazwyczaj w poprzednich latach był ok. godz. 12, a dziś przyszedł dopiero przed 14. Przetrzymałam Filipka i poszedł spać (a raczej padł jak mucha ) o 14.
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Ja probowalam rozne ale jednak najbardziej mi pampersy pasyja a kypuje tylko w promocji wiec cenowo wychodza jak dady czy babydream
Jak będziesz wiedziała o jakiejś promocji daj znać
Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
KAŚKA mieści się jeszcze w 4?! No co ty... Młoda od sierpnia na 5 i czasem już przesikuje.
Mój też chodzi w 4. Waży pewnie ponad 12 kg. W pampach rzepy są tak 2 cm od siebie. Nic nie przecieka, nic nie gniecie


Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
Poprostu Nina ma kraglejsze biodra

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
czy tylko moje dzicko, jako jedne z najstarszych chodzi w 74 ?
Mój jeszcze nie tak dawno miał sweterki w tym rozmiarze, ale to pewnie zależy od firmy, teraz ma bardziej rozm.80.
Ale w sumie kilka bluz (jak nie wszystkie ) ma w rozmiarze 74 i jeszcze w nich na pewno chwile pochodzi.
Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość

aaa i zapomnialabym...wyszla nam ostatnia 4ka!
U nas też w wigilie wyszła ostatnia czwórka, ale te czwórki są strasznie męczące. Górne wychodzą mu już od 3 miesięcy a jeszcze całych nie ma. Masakra :/
Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
Jutro przyjeżdża małżeństwo oglądać wózek i fotelik ale dobra cicho żeby nie zapeszyc
Powodzenia w sprzedaży
Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Heeej! Witam się poświątecznie

Po takim obżarstwie czas zabrać się za bieganie
No ja ważę tone więcej brzuch jak w siódmym miesiącu, ale w nowym roku znów biorę się za ćwiczenia
Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
U moich rodzicow pelno sniegu,a u nas 100km dalej praktycznie nic
U nas też pełno śniegu. Zapraszam
Filip zalicza codziennie sanki Tylko niepotrzebnie wieje, ale cóż, nie można mieć wszystkiego
Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość

W rosku sa na promocji pieluchomajty bb za 17zl! Polecam jak ktos kupuje
A jak się posługuje pieluchomajtkami? Wkłada się do tych majtek zwykłą tetre?
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 13:29   #4402
jo_asiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 131
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

święta, święta i po świętach Z tego co podczytałam, to super prezenty dzieci podostawały. My też wróciliśmy do domu obładowani zabawkami. Mimo choroby mały był bardzo dzielny i w miarę pogodny. Za to dzisiejsza noc to jakaś masakra była

Szymek nosi dady 4 (pewnie jeszcze trochę je ponosi) i większość ciuchów w rozmiarze 86, aczkolwiek niektóre 80 a nawet 74 są dobre, wszystko zależy od firmy. Waży około 11,5kg


madzia współczuję sytuacji Dobrze, że skończyło się bez poparzenia.
amelka mi na samą myśl o glukozie jest niedobrze, bleeeee
pszczoua biedny Julek, szybkiego powrotu do zdrowia
larysko super, że udało się sprzedać wózek i fotelik
jo_asiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 13:38   #4403
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Wrocilismy od lekarza bo dzis kaszel jeszcze gorszy i szmery w klatce sa slyszalne bez stetoskopu jak oddycha Lekarka zla ze na pogotowiu nie dostal nic na kaszel tylko sam antybiotyk. No i nikt mu na pogotowiu uszu nie ogladal i okazuje sie ze oprocz zapalenia oskrzeli ma jeszcze zapalenie uszu Bidulek moj... Zmienila mu antybiotyk na mocniejszy i przepisala caly arsenal lekow takze kurujemy sie. Teraz mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej...
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 13:44   #4404
jo_asiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 131
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Wrocilismy od lekarza bo dzis kaszel jeszcze gorszy i szmery w klatce sa slyszalne bez stetoskopu jak oddycha Lekarka zla ze na pogotowiu nie dostal nic na kaszel tylko sam antybiotyk. No i nikt mu na pogotowiu uszu nie ogladal i okazuje sie ze oprocz zapalenia oskrzeli ma jeszcze zapalenie uszu Bidulek moj... Zmienila mu antybiotyk na mocniejszy i przepisala caly arsenal lekow takze kurujemy sie. Teraz mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej...
o kurcze, to się porobiło Dobrze, że byliście u lekarki i porządnie przebadała Juleczka. Mam nadzieję, że leki szybko zadziałają i mały poczuje się lepiej. Zdrówka!
jo_asiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 13:59   #4405
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Pszczoua zdrówka dla Julka
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 14:25   #4406
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Dzięki Laryska super ze wozek sprzedany
Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Hej.


Był u mnie dziś ksiądz po kolędzie.. Zazwyczaj w poprzednich latach był ok. godz. 12, a dziś przyszedł dopiero przed 14. Przetrzymałam Filipka i poszedł spać (a raczej padł jak mucha ) o 14.

Jak będziesz wiedziała o jakiejś promocji daj znać

Mój też chodzi w 4. Waży pewnie ponad 12 kg. W pampach rzepy są tak 2 cm od siebie. Nic nie przecieka, nic nie gniecie





Mój jeszcze nie tak dawno miał sweterki w tym rozmiarze, ale to pewnie zależy od firmy, teraz ma bardziej rozm.80.
Ale w sumie kilka bluz (jak nie wszystkie ) ma w rozmiarze 74 i jeszcze w nich na pewno chwile pochodzi.

U nas też w wigilie wyszła ostatnia czwórka, ale te czwórki są strasznie męczące. Górne wychodzą mu już od 3 miesięcy a jeszcze całych nie ma. Masakra :/

Powodzenia w sprzedaży

No ja ważę tone więcej brzuch jak w siódmym miesiącu, ale w nowym roku znów biorę się za ćwiczenia

U nas też pełno śniegu. Zapraszam
Filip zalicza codziennie sanki Tylko niepotrzebnie wieje, ale cóż, nie można mieć wszystkiego

A jak się posługuje pieluchomajtkami? Wkłada się do tych majtek zwykłą tetre?
Oj kolęda
To sa takie pieluchy tylko wciągane przez nogi. Ze nie zapinasz rzepow jeśli masz uciekiniera jak ja łatwiej mu to założyć bo w biegu trudno dobrze zamontować pieluche a potem przesikany ja na noc i na wyjazdy mam te gatki i gdy wiem ze po dobroci pieluchy mu nie założe a zeby zdjąć to sie rozdziera boki.
Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Wrocilismy od lekarza bo dzis kaszel jeszcze gorszy i szmery w klatce sa slyszalne bez stetoskopu jak oddycha Lekarka zla ze na pogotowiu nie dostal nic na kaszel tylko sam antybiotyk. No i nikt mu na pogotowiu uszu nie ogladal i okazuje sie ze oprocz zapalenia oskrzeli ma jeszcze zapalenie uszu Bidulek moj... Zmienila mu antybiotyk na mocniejszy i przepisala caly arsenal lekow takze kurujemy sie. Teraz mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej...
Zdrówka szkoda ze przez lekarza na pogotowiu to wszystko sie tak ciągnie
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 15:27   #4407
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez angelikada Pokaż wiadomość
Bajka moja nosi 74 i 80.roznie.ale jest najmłodsza a w pampach nosimy się w 4.i różnie teraz mamy pampersy ale ostatnio często guruja dady

ja nie czaje mojego dziecka :/ ja nie wiem czy kiedykolwiek mi się uda oduczyć ja.spania.z nami :/ ja wiem ze to moja wina ale mam już dość :/ co ja odłożę to wyk jakby jej ktoś krzywdę robił :/ potrafi przespać 1.5 godziny i du.pa budzi się i loduje u nas ehh :/ tz się śmieje ze może za dwa lata będzie spać w swoim łóżku :/ No masakra jakąś :/
Ale dlaczego twoja wina. Masz egzemplarz dziecka ktore potrzebujr bliskosci i nie widze nic zlego w tym ze zaspokojasz jej ta potrzebe... Kiedya nie bedIe chciala ci nawet dac buziaka wiec korzystaj i spijcie wtulone w siebie.





Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Leo waży 13,8kg i nosi 86 często ma rękawy podwiniete bo mniejszych nie moze miec bo tułów(trudny wyraz) ma długi.pieluchy 5jak juz wspomniałam.

W rosku sa na promocji pieluchomajty bb za 17zl! Polecam jak ktos kupuje
Tz ma wolne i kazałam mu wziąć sie za malowanie. Wczoraj oskrobał kawałek ściany tzn miał byc kawałek a odpadło pol ściany tam od wilgoci sie zrobiło takie wybrzusznenie, teraz trzeba wołać majstra zeby to gipsował terminy oczywiście odległe a u nas wygląda jak w jaskini.
Ale za to farba kupiona bede miec na jednej ścianie morska zimę czyli taki turkus, a do tego kremowy. Tylko kiedy?
U nas na odwrót - wszystkie rękawy przy krótkie bo Maciej chudzielec na maksa ....



Bajka mój nosi rozmiar 74. Tzn nowe rzeczy kupuje mu na 80 ale idealnie mieści się nadal w 74


A pampki właśnie zaczrlam 4+ ale spokojnie mieści się w 4 tylko myslalam ze w 4+ w nocy nie przesieka ale lipa


A pieluchomjatki są ekstra ale w lecie bo teraz musiała bym go do rosołu rozbierać
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 15:37   #4408
Asiek84
Wtajemniczenie
 
Avatar Asiek84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sdlc
Wiadomości: 2 206
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
U moich rodzicow pelno sniegu,a u nas 100km dalej praktycznie nic


Moze zrobia niedlugo
Ja tez zawsze kupuje duuuuze ilosci zeby starczylo do kolejnej promocji i powiem Wam ze niezle nam to wychodzi bo od urodzenia tylko raz kupilismy po regularnej cenie jedna paczke,tak udalosie kazda 5 zl taniej

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------



A jak tam zdrowko ?


---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Aaaa to pewnie dla Filipka tez zapas robisz

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------



Ty swoja dwojke to laduj do pojemnika na posciel pod lozko

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

No to nadrobilam Was.jestem na glukozie,2 h siedzenia i w poczekalni 4 ciezarne,naplotkowalysmy sie
Moje zdrówko chyba ok, widzę że te zmiany zaczynają przysychać, a to już połowa sukcesu, czasami tylko jest świąd bardzo nieprzyjemny, ale daję radę. Na szczęście nie mam boleści w chorych miejscach

Hubi dalej z katarem i kaszlem. Co prawda jest lepiej, ale nie poszłam do pediatry i się zastanawiam czy dobrze zrobiłam...

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
ja mam 3, także mogę Ci pożyczyć Albo kupię i Ci wyśle, bo one się składaja jak pudełka.
hahah

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Leo waży 13,8kg i nosi 86 często ma rękawy podwiniete bo mniejszych nie moze miec bo tułów(trudny wyraz) ma długi.pieluchy 5jak juz wspomniałam.

W rosku sa na promocji pieluchomajty bb za 17zl! Polecam jak ktos kupuje
Tz ma wolne i kazałam mu wziąć sie za malowanie. Wczoraj oskrobał kawałek ściany tzn miał byc kawałek a odpadło pol ściany tam od wilgoci sie zrobiło takie wybrzusznenie, teraz trzeba wołać majstra zeby to gipsował terminy oczywiście odległe a u nas wygląda jak w jaskini.
Ale za to farba kupiona bede miec na jednej ścianie morska zimę czyli taki turkus, a do tego kremowy. Tylko kiedy?
A zadowolona jestes z tych pieluchomajt??

W kwestii ściany, kiepsko wyszło, że musicie teraz gipsować

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
sprzedalam wózek i fotelik smutno trochę eh


Tez by mi się przydało wziąć za siebie bo mimo że schudłam to brzuch jest taki miękki a zawsze miałam wycwiczony
bieganie by się też przydało ale jakoś pogoda za oknem mnie nie nastraja na to
Mój brzuch tez prosi o ćwiczenia, ale ja leniwiec jestem... Tż chce mi nawet ławeczkę do ćwiczeń kupić

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Wrocilismy od lekarza bo dzis kaszel jeszcze gorszy i szmery w klatce sa slyszalne bez stetoskopu jak oddycha Lekarka zla ze na pogotowiu nie dostal nic na kaszel tylko sam antybiotyk. No i nikt mu na pogotowiu uszu nie ogladal i okazuje sie ze oprocz zapalenia oskrzeli ma jeszcze zapalenie uszu Bidulek moj... Zmienila mu antybiotyk na mocniejszy i przepisala caly arsenal lekow takze kurujemy sie. Teraz mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej...
Dużo zdrówka dla Julka

Na nocnych i świątecznych dyżurach zazwyczaj pacjent jest badany szybko i niedokładnie
__________________
Kubuś 09-11-2006
Hubercik 19-10-2013
Asiek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 15:41   #4409
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Pszczoua zdrowko dla Julka!


my tez mamy jutro ksiedza po koledzie...ale wcale mi sie nie chce jego przyjmowac ;/
Licze, ze przyjdzie jak ja bede w pracy :P
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013





Edytowane przez czaszka_
Czas edycji: 2014-12-29 o 15:42
czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 15:43   #4410
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Ale dlaczego twoja wina. Masz egzemplarz dziecka ktore potrzebujr bliskosci i nie widze nic zlego w tym ze zaspokojasz jej ta potrzebe... Kiedya nie bedIe chciala ci nawet dac buziaka wiec korzystaj i spijcie wtulone w siebie.






U nas na odwrót - wszystkie rękawy przy krótkie bo Maciej chudzielec na maksa ....



Bajka mój nosi rozmiar 74. Tzn nowe rzeczy kupuje mu na 80 ale idealnie mieści się nadal w 74


A pampki właśnie zaczrlam 4+ ale spokojnie mieści się w 4 tylko myslalam ze w 4+ w nocy nie przesieka ale lipa


A pieluchomjatki są ekstra ale w lecie bo teraz musiała bym go do rosołu rozbierać
Ja uwielbiałam majty, ale raz, że zima właśnie lepiej zwykle, a dwa, że 5 dziecko mi odparzyly
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 20:31:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.