WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-28, 19:36   #2191
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Praga Północ jest demonizowana. Najgorsze na niej są moim zdaniem Szmulki, okolice Bazyliki na Kawęczyńskiej i Utrata - tak jest w porządku.

W końcu ktoś kto lubi Tarchomin
też tu mieszkam i bardzo sobie chwalę - dużo komunikacji miejskiej, dużo sklepów a jednocześnie spokój.
No i jak większość lubię też Bielany xD


Na Woli opiekowałam się mieszkaniem koleżanki w zeszłym roku - niby nowsze budownictwo, okolica spokojna a parę razy w miesiącu był dzielnicowy bo coś się stało.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language

Edytowane przez aer
Czas edycji: 2014-12-28 o 19:38
aer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 19:52   #2192
losiento
Raczkowanie
 
Avatar losiento
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 54
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

O dziękuje wam za taki odzew
Ja z kolei w Warszawie mieszkałam na Muranowie i szczerze mówiąc strasznie smutno mi z powodu przeprowadzki. Świetne połączenie komunikacyjne z centrum oraz z moimi potrzebami czyli przede wszystkim uczelnia. Również bezpiecznie, często wracałam o rożnych porach i nigdy nie spotkało mnie nawet jakieś podejrzane zachowanie kogoś. Sklepy w pobliżu i do Wisły spacerkiem. Muranów ma swój klimat, ja osobiście każdemu będę polecać
Długo szukałam kolejnego mieszkania, zależało mi, aby było przy dość dużej, ruchliwej ulicy, a ciężko takie znaleźć, bo własnie ogłoszenia przeważnie "mieszkanie od strony podwórza dzięki czemu nie ma hałasu" a ja własnie bardzo lubię to! mieszkam sama i jestem straszna boidupa. Wszelki stuk i puk mnie przeraza, a własnie taki lekki uliczny hałas sprawia, ze nie skupiam uwagi na jakimś skrzypieniu i poza tym lubię popatrzeć sobie przez okno Udało mi się własnie znaleźć kawalerkę przy puławskiej z oknami na nią i jestem w siódmym niebie oby mi się tam dobrze żyło.
Chciałabym mieszkać w śródmieściu, okna na marszałkowską ale niestety nie udało mi się znaleźć żadnej oferty. Chyba ze ceny z kosmosu, albo wręcz przeciwnie - śmierdzi na kilometr..
Początkowo podobało mi się parę mieszkań na Białołęce, bo i standard wysoki i metraż dosyć duży no i własnie ta cena, ale.... sama nie wiem wydawało mi się, ze a co tam ja lubię jeździć autobusem, wiec aż tak źle nie będzie. Jednak ostatnio jechałam do ikei na Targówku i jak wsiadłam do 190 to na następnym przystanku musiałam wysiąść nie wiem czy naprawdę mam te klaustrofobie, czy sobie wmawiam, ale dajcie spokój nie wyobrażam sobie tak codziennie jeździć..
__________________
I’m not where I need to be, but thank God I’m not where I used to be.

Edytowane przez losiento
Czas edycji: 2014-12-28 o 19:54
losiento jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 19:56   #2193
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Dziewczyny, jaki jest najtańszy sklep zoologiczny?
Jeśli będzie tam anglojęzyczna obsługa to w ogóle miodzio
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 20:21   #2194
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki jest najtańszy sklep zoologiczny?
Jeśli będzie tam anglojęzyczna obsługa to w ogóle miodzio
Nie wiem jak ze stacjonarnymi ... ja kupuję tylko na zooplusie i wydaje mi się że nigdzie nie kupisz taniej
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 20:35   #2195
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki jest najtańszy sklep zoologiczny?
Jeśli będzie tam anglojęzyczna obsługa to w ogóle miodzio
Stacjonarnie rzeczywiście będzie ciężko wskazać jeden jedyny, ponieważ ciężko porównać osiedlowe sklepiki w różnych częściach W-wy opanowanej przez Kakadu i inne mniejsze sieciówki

Potwierdzam, najprzyjemniejsze /dla portfela/ zakupy są na zooplusie
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 21:03   #2196
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

A ja mieszkam na targowku (brodno) i jestem mega zadowolona blisko galeriia, park brodnowski, tramwajw autobusy - meega mjesce i ladnie i spokojnie jest. Nikt mnie nigdy nie zaczepial za to nie chcialabym mieszkac na grochowie napewno
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 21:20   #2197
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez losiento Pokaż wiadomość
O dziękuje wam za taki odzew
Ja z kolei w Warszawie mieszkałam na Muranowie i szczerze mówiąc strasznie smutno mi z powodu przeprowadzki. Świetne połączenie komunikacyjne z centrum oraz z moimi potrzebami czyli przede wszystkim uczelnia. Również bezpiecznie, często wracałam o rożnych porach i nigdy nie spotkało mnie nawet jakieś podejrzane zachowanie kogoś. Sklepy w pobliżu i do Wisły spacerkiem. Muranów ma swój klimat, ja osobiście każdemu będę polecać
Długo szukałam kolejnego mieszkania, zależało mi, aby było przy dość dużej, ruchliwej ulicy, a ciężko takie znaleźć, bo własnie ogłoszenia przeważnie "mieszkanie od strony podwórza dzięki czemu nie ma hałasu" a ja własnie bardzo lubię to! mieszkam sama i jestem straszna boidupa. Wszelki stuk i puk mnie przeraza, a własnie taki lekki uliczny hałas sprawia, ze nie skupiam uwagi na jakimś skrzypieniu i poza tym lubię popatrzeć sobie przez okno Udało mi się własnie znaleźć kawalerkę przy puławskiej z oknami na nią i jestem w siódmym niebie oby mi się tam dobrze żyło.
Chciałabym mieszkać w śródmieściu, okna na marszałkowską ale niestety nie udało mi się znaleźć żadnej oferty. Chyba ze ceny z kosmosu, albo wręcz przeciwnie - śmierdzi na kilometr..
Początkowo podobało mi się parę mieszkań na Białołęce, bo i standard wysoki i metraż dosyć duży no i własnie ta cena, ale.... sama nie wiem wydawało mi się, ze a co tam ja lubię jeździć autobusem, wiec aż tak źle nie będzie. Jednak ostatnio jechałam do ikei na Targówku i jak wsiadłam do 190 to na następnym przystanku musiałam wysiąść nie wiem czy naprawdę mam te klaustrofobie, czy sobie wmawiam, ale dajcie spokój nie wyobrażam sobie tak codziennie jeździć..
Tezkocham Muranów. Moim zdaniem najlepsza czesc Warszawy. Mieszkam tu juz kilka lat i za nic w swiecie bym się nie zamienila. Kocham tez Saską Kępę za spokoj, ladne budownictwo (Francuska) i atmosferę. Za to Tarchomin to dla mnie pomyłka. Szkaradne bloki z prlu albo deweloperskie koszmary.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Dziewczyny, czy w aptece Ziko kupię produkty w takiej samej cenie co jesli zamowię w necie i tam odbiorę? Interesuje mnie apteka na koszykowej, przy placu konstytycji
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 21:24   #2198
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
Praga Północ jest demonizowana. Najgorsze na niej są moim zdaniem Szmulki, okolice Bazyliki na Kawęczyńskiej i Utrata - tak jest w porządku.

W końcu ktoś kto lubi Tarchomin
też tu mieszkam i bardzo sobie chwalę - dużo komunikacji miejskiej, dużo sklepów a jednocześnie spokój.
No i jak większość lubię też Bielany xD


Na Woli opiekowałam się mieszkaniem koleżanki w zeszłym roku - niby nowsze budownictwo, okolica spokojna a parę razy w miesiącu był dzielnicowy bo coś się stało.
Wlasnie, Praga jest strasznie drmonizowana, a nie taki diabel straszny. Wiadomo, ze jak w kazdej dzielnicy sa miejsce mniej i bardziej przyjazne
A Tarcho zacne miejsce
Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Nie wiem jak ze stacjonarnymi ... ja kupuję tylko na zooplusie i wydaje mi się że nigdzie nie kupisz taniej
Tez polecam zooplus stacjonarnie nic nie znalazlam tanio

A moze wiecie gdzie dostane taniej niz za 700 zl (wiem, ze to graniczy z cudem ) timberlandy 6 in premium?
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016





Edytowane przez Petit_Papillon
Czas edycji: 2014-12-28 o 21:26
Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 22:09   #2199
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Tezkocham Muranów. Moim zdaniem najlepsza czesc Warszawy. Mieszkam tu juz kilka lat i za nic w swiecie bym się nie zamienila. Kocham tez Saską Kępę za spokoj, ladne budownictwo (Francuska) i atmosferę. Za to Tarchomin to dla mnie pomyłka. Szkaradne bloki z prlu albo deweloperskie koszmary.
Faktycznie, parę brzydkich bloków jeszcze jest - jednak większość odnowiona, normalna. Poza tym ama pisałam (chyba) Tobie w innym wątku, że od czasu Twojej wyprowadzki Tarcho się trochę zmieniło
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 22:31   #2200
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki jest najtańszy sklep zoologiczny?
Jeśli będzie tam anglojęzyczna obsługa to w ogóle miodzio
Varga pytanie co chcesz kupić. Jeśli akcesoria to chyba zooplus a karmy... Telekarma miała niezłe ceny tylko oczywiście zależy,której firmy.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 07:11   #2201
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Varga pytanie co chcesz kupić. Jeśli akcesoria to chyba zooplus a karmy... Telekarma miała niezłe ceny tylko oczywiście zależy,której firmy.
Zależy mi na stacjonarnym sklepie
Może znacie właśnie jakiś osiedlowy sklep, gdzie kupię najzwyklejszą kuwetę, kilka zabawek i jakieś małe opakowanie suchej karmy dla kota, 2 miseczki i nie wydam na to 100zł?
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 07:21   #2202
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość

W końcu ktoś kto lubi Tarchomin
.
Ja uwielbiam, nie bez przyczyny mieszkam tu od ponad 11 lat Mój brat mieszka na Żoliborzu i też ma swój fajny, zielony klimat. Wcześniej mieszkałam na Wilanowie i też bardzo mi się podobało. Lubię też Pragę, Wolę. Nie za bardzo podoba mi się na Ursynowie i Targówku.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 07:30   #2203
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
A ja mieszkam na targowku (brodno) i jestem mega zadowolona blisko galeriia, park brodnowski, tramwajw autobusy - meega mjesce i ladnie i spokojnie jest. Nikt mnie nigdy nie zaczepial za to nie chcialabym mieszkac na grochowie napewno
Mi też się podoba. Czuję się bezpieczniej niż na Ursynowie lub na Woli. Choć na początku byłam sceptycznie nastawiona do miejsca to teraz nie żałuję
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 12:19   #2204
kraina _chichow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 677
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Zależy mi na stacjonarnym sklepie
Może znacie właśnie jakiś osiedlowy sklep, gdzie kupię najzwyklejszą kuwetę, kilka zabawek i jakieś małe opakowanie suchej karmy dla kota, 2 miseczki i nie wydam na to 100zł?
Sklep zoologiczny- Lewicka 6 ew bazarek przy metrze Racławicka- tam też jest sklep. Ceny w miarę rozsądne.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Nowy domownik?
Karmy to najlepiej bezzbożowe. Wydaje mi się, że w tych sklepach ich nie ma.
__________________
"Z kłamstwami są same kłopoty. Trzeba smakować każde słowo, zanim je człowiek wypuści z ust... "
kraina _chichow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 12:40   #2205
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez losiento Pokaż wiadomość
Witajcie, od lutego bede wynajmowac mieszkanie na Pulawskiej i w zwiazku z tym mam pare pytan. Przede wszystkim czy jest tam w miare bezpiecznie? (rog Madalinskiego)
Mieszkałam tam kiedyś i tak, jest tam bezpiecznie, choć w nocy jest ciemno (w sensie ulice nie są oświetlone). Mieszkają tam w większości starsi ludzie. Brakuje supermarketów i miejsc na spacery czy do rekreacji. Ale lokalizacja jest bardzo dobra, tramwaje do centrum jeżdżą co chwilę.
__________________



Edytowane przez _chocolate
Czas edycji: 2014-12-29 o 12:44
_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 13:42   #2206
vanilienne
Raczkowanie
 
Avatar vanilienne
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 104
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Dokladnie. Wszystko zalezy od preferencji. Jak mowilam (a raczej pisalam) mieszkam obecnie na Tatchominie i jestem mega zadowolona. Do pracy (a pracuje na Swietokrzyskiej) jade 20 minut (z dojsciem i przesiadka 25). Tramwaje juz sa wydluzone w glab Tarcho, co prawda tylko do Mlocin, alr maja puscic 17, wiec nie jest zle. Sklepow naokoło mam full, do Lomianek do auchan blisko, a wole tamto auchan niz na Modlinskiej z reszta duzo moich znajomych z dziecinsywa, np.z Bielan kupujr miedzkania na Tarcho czy Bialolrce
mieszkam na Tarchominie i jeśli uda mi się dojechać na UW rano w 35-40 minut, to uznaję to za wiekopomny sukces. 25 minut wydaje się niemal niemożliwe, chyba że z metra do miejsca w którym pracujesz masz dwie minuty drogi, skoro z samych Młocin do Świętokrzyskiej jedzie się trochę poniżej 20 minut, a do Młocin z Tarcho trzeba jeszcze jakoś dotrzeć i się przesiąść.
vanilienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 15:12   #2207
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez vanilienne Pokaż wiadomość
mieszkam na Tarchominie i jeśli uda mi się dojechać na UW rano w 35-40 minut, to uznaję to za wiekopomny sukces. 25 minut wydaje się niemal niemożliwe, chyba że z metra do miejsca w którym pracujesz masz dwie minuty drogi, skoro z samych Młocin do Świętokrzyskiej jedzie się trochę poniżej 20 minut, a do Młocin z Tarcho trzeba jeszcze jakoś dotrzeć i się przesiąść.
Do Mlocin jade 8 minut e4, metro mam zazwyczaj zaraz i do swietokrzyskiej jade nim (nieraz sprawdzalam) 13 minut, chyba ze ma dlugie postoje na stacjach. Dojdcie do e4 to u mnie 4 min, dojscie z metra do pracy tez ok.4, wiec calosc to max30 minut wiec chyba wykonalne
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 15:21   #2208
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Dziewczyny pytanie, czy kojarzycie w jakim sklepie dostanę taki krótki top, on ma jakąś nazwę , coś takiego - http://www.bershka.com/pl/pl/bershka...96504c696.html ? Byłoby idealnie gdyby był w kolorze czarnym (potrzebuję pod sukienkę) i bez ramiączek. Kiedyś kupiłam w Stradivariusie, nie wiem ... są tam wciąż? Dzięki za pomoc, muszę jutro szybko kupić
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 15:31   #2209
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie, czy kojarzycie w jakim sklepie dostanę taki krótki top, on ma jakąś nazwę , coś takiego - http://www.bershka.com/pl/pl/bershka...96504c696.html ? Byłoby idealnie gdyby był w kolorze czarnym (potrzebuję pod sukienkę) i bez ramiączek. Kiedyś kupiłam w Stradivariusie, nie wiem ... są tam wciąż? Dzięki za pomoc, muszę jutro szybko kupić
nazywa się to bandeau, masz w każdej sieciówce prawie typu hm czy inditexy, na pewno gdzieś znajdziesz
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 15:31   #2210
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie, czy kojarzycie w jakim sklepie dostanę taki krótki top, on ma jakąś nazwę , coś takiego - http://www.bershka.com/pl/pl/bershka...96504c696.html ? Byłoby idealnie gdyby był w kolorze czarnym (potrzebuję pod sukienkę) i bez ramiączek. Kiedyś kupiłam w Stradivariusie, nie wiem ... są tam wciąż? Dzięki za pomoc, muszę jutro szybko kupić
Kupiłam coś takiego, właśnie czarne i bez ramiączek, w New Yorkerze za 10 zł
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 15:41   #2211
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Super, dzięki za szybką odpowiedź Jutro muszę po prostu szybko skoczyć do konkretnych sklepów, znaleźć i tyle.

PS: Wydaje mi się że w H&M nie widziałam
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 17:04   #2212
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Super, dzięki za szybką odpowiedź Jutro muszę po prostu szybko skoczyć do konkretnych sklepów, znaleźć i tyle.



PS: Wydaje mi się że w H&M nie widziałam

Ja mam cos takiego z h&m
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 18:36   #2213
melazja
Raczkowanie
 
Avatar melazja
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 177
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Zależy mi na stacjonarnym sklepie
Może znacie właśnie jakiś osiedlowy sklep, gdzie kupię najzwyklejszą kuwetę, kilka zabawek i jakieś małe opakowanie suchej karmy dla kota, 2 miseczki i nie wydam na to 100zł?
Polecam bazarek pod Halą Mirowską, wejście od Jana Pawła i po około 100m są dwa punkty. Jeśli tam czegoś nie będzie to na jednym z rogów samej Hali jest sklep zoologiczny. Wszystkie trzy punkty mają korzystne ceny
melazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 19:21   #2214
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki jest najtańszy sklep zoologiczny?
Jeśli będzie tam anglojęzyczna obsługa to w ogóle miodzio

Ja kupuje w zoozoo, nie wiem, czy sa w Wawie, bo ja jezdze do pruszkowa, maja tez sklep w Piasecznie, ceny duuuuzo przyjemniejsze niz w Kakadu.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 22:09   #2215
dorota_128
Zadomowienie
 
Avatar dorota_128
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie, czy kojarzycie w jakim sklepie dostanę taki krótki top, on ma jakąś nazwę , coś takiego - http://www.bershka.com/pl/pl/bershka...96504c696.html ? Byłoby idealnie gdyby był w kolorze czarnym (potrzebuję pod sukienkę) i bez ramiączek. Kiedyś kupiłam w Stradivariusie, nie wiem ... są tam wciąż? Dzięki za pomoc, muszę jutro szybko kupić
Ja mam z C&A, dwie sztuki kupiłam za 5 zł
__________________
"Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane."


dorota_128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 12:14   #2216
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 634
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Hej, znacie dobrego urologa-kobietę w Warszawie, który przyjmuje na NFZ? Mam skierowanie, ale nie chcę czekać miesiącami...
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 14:23   #2217
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Dziewczyny czy jesli kupilam dzis w rossmanie eyeliner (kolor brazowy, przypadek) to moge go wymienic na czarny ?
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 21:12   #2218
charliss
Zadomowienie
 
Avatar charliss
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 002
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jesli kupilam dzis w rossmanie eyeliner (kolor brazowy, przypadek) to moge go wymienic na czarny ?
jak masz paragon i jest nienaruszony to nie powinno byc problemu
charliss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 21:24   #2219
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

Cytat:
Napisane przez charliss Pokaż wiadomość
jak masz paragon i jest nienaruszony to nie powinno byc problemu
Byloby super, dzieki
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 22:59   #2220
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać II

wymieniałam kiedyś kolor farby, bo z rozpędu kupiłam złą i bez problemu wymieniłam na drugi dzień
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 11:28:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.