Zakochana w niewłaściwym chłopaku... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-29, 13:09   #1
hermiona94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 22

Zakochana w niewłaściwym chłopaku...


Jestem zakochana w koledze z liceum. Niestety, On zupełnie nie zwraca na mnie uwagi. No może nie w takim stopniu jak jest pochłonięty rozmową z innymi dziewczynami. Mnie tylko dyskretnie obserwuje, czasami o coś zagada, ma do mnie jakiś taki dystans, na imprezach woli szaleć z innymi dziewczynami. A mnie boli to, że tak mnie olewa. Kiedy byłam ostatnio na spotkaniu klasowym zastanawiałam się co mnie tak naprawdę w nim urzekło. Bo przestaje mi się podobać kiedy jest pod wpływem alkoholu, bo nie chciałabym mieć chłopaka, który dużo pije. Z drugiej strony ma On w sobie jakąś taką dojrzałość, mądrość życiową, radość życia, że coś mnie do niego nieustannie ciągnie. Dzieje się to wbrew mojej woli, nie potrafię o nim zapomnieć choć bym chciała. Sama się sobie dziwię, że On wciąż mi się podoba, bo niekiedy denerwuje mnie jego zachowanie. Czy istnieje szansa, że o nim zapomnę ?
hermiona94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 13:15   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zakochana w niewłaściwym chłopaku...

Cytat:
Napisane przez hermiona94 Pokaż wiadomość
Jestem zakochana w koledze z liceum. Niestety, On zupełnie nie zwraca na mnie uwagi. No może nie w takim stopniu jak jest pochłonięty rozmową z innymi dziewczynami. Mnie tylko dyskretnie obserwuje, czasami o coś zagada, ma do mnie jakiś taki dystans, na imprezach woli szaleć z innymi dziewczynami. A mnie boli to, że tak mnie olewa. Kiedy byłam ostatnio na spotkaniu klasowym zastanawiałam się co mnie tak naprawdę w nim urzekło. Bo przestaje mi się podobać kiedy jest pod wpływem alkoholu, bo nie chciałabym mieć chłopaka, który dużo pije. Z drugiej strony ma On w sobie jakąś taką dojrzałość, mądrość życiową, radość życia, że coś mnie do niego nieustannie ciągnie. Dzieje się to wbrew mojej woli, nie potrafię o nim zapomnieć choć bym chciała. Sama się sobie dziwię, że On wciąż mi się podoba, bo niekiedy denerwuje mnie jego zachowanie. Czy istnieje szansa, że o nim zapomnę ?
Jesteś zauroczona wizją bycia z kimś takim, jak wydaje Ci się, że jest ten kolega. Bo sama przyznajesz, że jego obraz w Twojej głowie nie do końca pokrywa się z rzeczywistością, a na pewno nie w każdej sytuacji. Pytasz, czy zapomnisz? A jak długo trwa to zauroczenie i czy zamyka Ci drogę do poznawania innych mężczyzn - chodzenia na randki, flirtowania? Jeżeli to trwa już długo, a Ty nie potrafisz się z tym uporać, to jest w tym coś niezdrowego jednak i powinnaś, albo zasięgnąć porady psychologa, albo postawić sprawę na ostrzu noża i zaprosić kolegę na randkę (konfrontacja może sprawić, że "odkochasz" się w 5 minut).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 14:31   #3
wada12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Zakochana w niewłaściwym chłopaku...

Zapomnisz o nim kiedy zacznie podobać Ci się ktoś inny albo nie będziecie widywać się już w szkole. Jesteś młoda, więc jestem pewna, że za jakiś czas ten chłopak będzie tylko jakimś wspomnieniem a Tobie zacznie podobać się ktoś zupełnie inny.
wada12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 20:58   #4
LittleAnne
Raczkowanie
 
Avatar LittleAnne
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 139
Dot.: Zakochana w niewłaściwym chłopaku...

Cytat:
Napisane przez hermiona94 Pokaż wiadomość
Jestem zakochana w koledze z liceum. Niestety, On zupełnie nie zwraca na mnie uwagi. No może nie w takim stopniu jak jest pochłonięty rozmową z innymi dziewczynami. Mnie tylko dyskretnie obserwuje, czasami o coś zagada, ma do mnie jakiś taki dystans, na imprezach woli szaleć z innymi dziewczynami. A mnie boli to, że tak mnie olewa. Kiedy byłam ostatnio na spotkaniu klasowym zastanawiałam się co mnie tak naprawdę w nim urzekło. Bo przestaje mi się podobać kiedy jest pod wpływem alkoholu, bo nie chciałabym mieć chłopaka, który dużo pije. Z drugiej strony ma On w sobie jakąś taką dojrzałość, mądrość życiową, radość życia, że coś mnie do niego nieustannie ciągnie. Dzieje się to wbrew mojej woli, nie potrafię o nim zapomnieć choć bym chciała. Sama się sobie dziwię, że On wciąż mi się podoba, bo niekiedy denerwuje mnie jego zachowanie. Czy istnieje szansa, że o nim zapomnę ?
Zaproś go na przysłowiową kawę, nic Ci to zaszkodzi, a przekonasz się czy ten kolega jest faktycznie wart takiego zauroczenia jakim go darzysz.
Powodzenia
__________________
"Świat jest pełen mężczyzn...szczególnie tych nic nie wartych." J. Austen

Florence and The Machine - Ceremonials (deluxe edition)
LittleAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 21:03   #5
Charles1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 31
Dot.: Zakochana w niewłaściwym chłopaku...

Daj sobie spokój z takim chłopakiem, dziewczyna powinna być traktowana jak księżniczka i wszystko powinno się sprowadzać do Niej, trafisz jeszcze na odpowiedniego chłopaka tego sobie daruj
Charles1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 22:31   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zakochana w niewłaściwym chłopaku...

Cytat:
Napisane przez Charles1995 Pokaż wiadomość
Daj sobie spokój z takim chłopakiem, dziewczyna powinna być traktowana jak księżniczka i wszystko powinno się sprowadzać do Niej, trafisz jeszcze na odpowiedniego chłopaka tego sobie daruj
Ale to nie jest jej chłopak, ona się po prostu w nim podkochuje. Czemu niby miałby ją traktować "jak księżniczkę"? Jakby była jego, to może by i traktował. Ale nie jest i facet nie daje jej żadnych powodów, aby myślała, że może być. Nie bawi się nią.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-29 23:31:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.