Pierwsza randka po dlugim czasie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-02, 08:40   #1
renata5678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5

Pierwsza randka po dlugim czasie...


Zostałam zaproszona na randke, troche w ciemno. Randka z facetem poznanym na portalu randkowym - wymieniliśmy sporo wiadomości i zdecydowalismy się spotkać na żywo. Ja nie obiecuję sobie nie wiadomo czego, idę trochę z ciekawości, ale tak czy siak chce się poradzić jak się zachować. Bylam w wieloletnim zwiazku i od czasu kiedy ostatnio bylam na randce minęło ponad 10 lat. I teraz moje pytania:
1. Jak się zmyć z takiego spotkania, jeżeli nie będzie się nam rozmowa kleiła? Lepiej coś zmyslac czy po prostu powiedzieć, że to "nie to"
2. Czy powinnam zapłacić za siebie czy dać zapłacić facetowi?
3. Ile powinno trwac takie spotkanie? Jeżeli będzie się nam fajnie rozmawiać, to po jakim czasie dać sygnał do zakończenia randki? Bo chyba lepiej pozostawić niedosyt?
Jeżeli macie jeszcze inne wskazówki to bede wdzięczna
renata5678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 09:01   #2
Kropka_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 72
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

Ale Ci zazdroszcze mam ostatnio ochote na randkę, ale żeby wyjść na randkę z mężem muszę ściągnąć do nas z daleka mamę do opieki nad córą

A wracajac do pytania. Nie stresuj się jeśli rozmowa nie będzie się kleiła, na spokojnie dożyj do końca randki, jak nanszybciej wypij tą kawę czy coś tam. nie wymyślaj "zapomniałam żelazka wyłączyć" ja na pierwszej randce z mężem myślałam że wstanę i go kopnę! Taki był zestresowany że nic praktycznie nie mówił (ja za to gaduła jestem), jak po 30 min zaczął sie uśmiechać stwierdziłam że chyba się rozkręci no i potem jak troszkę wyluzował było fajnie.

Pozwól mu zapłacić, bez wzgledu czy randka byla ok czy nie. Tzn jak przyjdzie rachunek bądź gotowa na zapłacenie, sięgnij po portfel, ale jeśli powie że on stawia- nie kłóć się podziękuj i schowaj portfel. Jeśli było fajnie możesz napomknąć że nast razem Ty go zapraszasz na kawę.

Nie ma co ograniczać się czasowo jeśli bedzie fajnie- przegadajcie całą noc póki nie padniecie nie baw się w gierki typu 'jestem niedostepna, tajemnicza, niech czuje niedosyt'. Wiadomo, nie odkrywa sie od razu wszystkich kart, nie opowiada całej historii zycia, ale ograniczenie "bo 2 godziny to za długo" jest do kitu.

Wszystko na luzie, bądź sobą i baw się dobrze"

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Kropka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 09:02   #3
umpapumpa
Rozeznanie
 
Avatar umpapumpa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pzn
Wiadomości: 681
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

Cytat:
Napisane przez renata5678 Pokaż wiadomość
Zostałam zaproszona na randke, troche w ciemno. Randka z facetem poznanym na portalu randkowym - wymieniliśmy sporo wiadomości i zdecydowalismy się spotkać na żywo. Ja nie obiecuję sobie nie wiadomo czego, idę trochę z ciekawości, ale tak czy siak chce się poradzić jak się zachować. Bylam w wieloletnim zwiazku i od czasu kiedy ostatnio bylam na randce minęło ponad 10 lat. I teraz moje pytania:
1. Jak się zmyć z takiego spotkania, jeżeli nie będzie się nam rozmowa kleiła? Lepiej coś zmyslac czy po prostu powiedzieć, że to "nie to"
2. Czy powinnam zapłacić za siebie czy dać zapłacić facetowi?
3. Ile powinno trwac takie spotkanie? Jeżeli będzie się nam fajnie rozmawiać, to po jakim czasie dać sygnał do zakończenia randki? Bo chyba lepiej pozostawić niedosyt?
Jeżeli macie jeszcze inne wskazówki to bede wdzięczna
Raczej nie nazwałabym takiego spotkania randką, to takie zapoznawcze spotkanie po prostu
1. Obie wersje są dobre.
2. Zależy jak się umówiliście, kwestie zapłaty zawsze są indywidualnie do ustalenia przed spotkaniem (ale pieniądze miej).
3. Myślę, że około 2 godzin jeśli będzie w porządku, są pary które się sobie spodobały i chcą więcej czasu, ale to może zalatywać desperacją. Lepiej wtedy kolejne spotkanie przedłużyć.
umpapumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 10:02   #4
Siwy_Dym
...
 
Avatar Siwy_Dym
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 451
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

Cytat:
Napisane przez umpapumpa Pokaż wiadomość
Raczej nie nazwałabym takiego spotkania randką, to takie zapoznawcze spotkanie po prostu
1. Obie wersje są dobre.
2. Zależy jak się umówiliście, kwestie zapłaty zawsze są indywidualnie do ustalenia przed spotkaniem (ale pieniądze miej).
3. Myślę, że około 2 godzin jeśli będzie w porządku, są pary które się sobie spodobały i chcą więcej czasu, ale to może zalatywać desperacją. Lepiej wtedy kolejne spotkanie przedłużyć.
1. Niby obie, ale jak się już coś wymyśla to lepiej nie bardzo absurdalnego, szkoda robić komuś przykrość.

2. Serio przed pierwszą randką obgadujesz z nowo poznanym facetem kto płaci? dla mnie to nieco dziwne, jakby facet zaczął taki temat to chyba zaczęłabym tracić ochotę na spotkanie...

3. A kończenie po 2 godzinach nie jest troche za bardzo od linijki? bo jak jest fajnie to kończenie na siłę spotkania zalatuje trzymaniem się sztywno jakiś wydumanych zasad... inaczej mówiąc całkowitym brakiem spontanicznosci
Siwy_Dym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 10:03   #5
renata5678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

ja na pierwszej randce z mężem myślałam że wstanę i go kopnę! Taki był zestresowany że nic praktycznie nie mówił (ja za to gaduła jestem), jak po 30 min zaczął sie uśmiechać stwierdziłam że chyba się rozkręci no i potem jak troszkę wyluzował było fajnie.


No ja sie właśnie obawiam tego, że będzie krępująca cisza, a ja jestem osoba wygadana i zawsze się staram ciszę zapełnić.

Obawiam się jeszcze tego, że moimi facetami byli zawsze moi przyjaciele, tzn.poznawalismy się, potem była stopa czysto kolezenska i jakoś tak samo z siebie przechodzilo to w związki. Boję sie, ze nie potrafię się na takim spotkaniu zachować jak kobieta- flirtowac, itp.
renata5678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 10:32   #6
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

hej Moim zdaniem do randek trzeba podchodzic z pewnością (oczywiscie nie za bardzo) luzem i uśmiechem!traktować to jako miłe spotkanie towarzyskie z ''kolegą'' oczywiscie nie mowie żeby nie flirtować ale wiecie chodzi o ten luz,bo myślimy randka randka ,stresujemy sie czasem analizujemy wszystko,niekiedy jest troche drętwo wydaje mi sie że warto iśc na jakies piwo zeby atmosfera była luźniejsza.
Jesli chodzi o płacenie ja zawsze chce za siebie płacic ale jeśli facet stanowczo mowi że płaci to ustępuje szczerze mówiąc nie jestem jakąś ''randkowiczką'' bo to mnie troche stresuje(chcoiaz bywały fajne randki z chłopakami z którymi zaraz znalazłam wspolny temat i bylo zabawnie ale nie udane tez tzn.bylo ''drętwo ''),zazwyczaj poznawałam kogos u znajomych,albo gdzies na jakimś koncercie,rozmowa jakos sie toczyła no a kolejne spotkania juz były na luzie
Dobra to co napisałam to napisałam a teraz chce was poprosic o rade
Mam od jakiegoś czasu cos takiego że ''obawiam sie'' randek,nieraz zdarza sie ze jakis chłopak chce sie spotkac,jest fajny,podoba mi sie i generalnie chetnie bym sie z nim spotkała ale ...boje sie no i mowie mu że ok mozemy sie spotkac, ale troche to odwlekam,bo chciałabym ale sie boje,czego?sama nie wiem,wizualizuje sobie juz jak to bedzie wyglądało ze sie spotkamy może on sie rozczaruje a może ja?ze nie bedzie o czym gadac i w ogóle zaraz spotkanie sie skonczy a mi pozostanie niesmak i nie miłe wspomnienie które bede tłukła i myślała o tym 2 tyg teraz pisze z takim chłopakiem na fb i jest naprawde fajny,ale nie wiem..tak jak mowie wole spotkac kogos spontanicznie,poznac.. i pozniej te spotkania sie jakos toczą na luzie a tu pierwsza ''randka'' i tak ..stresujaco wydaje mi sie ze mam uraz po takiej jednej nie udanej,wlasnie nie mielismy za bardzo o czym gadac,ani jemu chyba sie nie podobalo,ani mnie,ale zdarzaly sie całkiem fajne gdzie rozmowa sie toczyła dobrze i wszystko było w porzadku.. rozpisałam sie
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 10:59   #7
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

Cytat:
Napisane przez Siwy_Dym Pokaż wiadomość
2. Serio przed pierwszą randką obgadujesz z nowo poznanym facetem kto płaci? dla mnie to nieco dziwne, jakby facet zaczął taki temat to chyba zaczęłabym tracić ochotę na spotkanie...
no nie? dla mnie to śmieszne, chyba, że zabiera autorkę w ramach pierwszej randki w podróż do Dubaju, wtedy polecałabym wcześniej pogadać o kosztach...

Nie powinnaś zakładać, że on zapłaci.Jeśli to zaoferuje to już zależy od Ciebie - ja bym nie miała nic przeciwko, u mnie to plus dla faceta
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 11:42   #8
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

Cytat:
Napisane przez charsi Pokaż wiadomość
no nie? dla mnie to śmieszne, chyba, że zabiera autorkę w ramach pierwszej randki w podróż do Dubaju, wtedy polecałabym wcześniej pogadać o kosztach...

Nie powinnaś zakładać, że on zapłaci.Jeśli to zaoferuje to już zależy od Ciebie - ja bym nie miała nic przeciwko, u mnie to plus dla faceta
mnie by bardzo zniechęciło
no są tacy którzy żądają zwrotu połowy kosztów za przyjazd do dziewczyny bądź odwiezienie jej i to wbrew pozorom nie ci ''biedniejsi''
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 16:07   #9
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

Cytat:
Napisane przez renata5678 Pokaż wiadomość
ja na pierwszej randce z mężem myślałam że wstanę i go kopnę! Taki był zestresowany że nic praktycznie nie mówił (ja za to gaduła jestem), jak po 30 min zaczął sie uśmiechać stwierdziłam że chyba się rozkręci no i potem jak troszkę wyluzował było fajnie.
Haha, moja pierwsza randka z mężem była identyczna

Cytat:
Napisane przez renata5678 Pokaż wiadomość
Boję sie, ze nie potrafię się na takim spotkaniu zachować jak kobieta- flirtowac, itp.
Nie musisz zaraz flirtować, a na pewno nie skupiaj się na tym, bo robienie czegoś na siłę, wyjdzie karykaturalnie. Bądź sobą po prostu

Co do pytań:

1. Jakby było wyjątkowo dennie, to posiedź powiedzmy godzinkę i powiedz, że 'jesteś umówiona z siostrą/mamą/koleżanką'.
2. Zobaczysz, jak się wyklaruje sytuacja. Ja zawsze proponowałam, że zapłacę sama za siebie - żeby facet nie pomyślał, że chodzę na randki po to, żeby się najeść za darmo ale jeśli facet wtedy mówi, że nie nie, on zapłaci, to nie protestuję i nie walczę z wiatrakami, bo co, mam biec szybko do kasy i krzyczeć, że płacę za siebie? No nie
3. Będziesz widziała po sytuacji Moja druga randka z mężem trwała chyba z 7 godzin zwyczajnie tak dorbze nam się gadalo, że żal było się rozstać
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 05:35   #10
renata5678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

A jak się z nim umówić? Założmy, że spotykamy się o 18 i on ma przyjść pierwszy, a ja te 5-10 minut pozniej?
renata5678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 09:22   #11
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

Cytat:
Napisane przez renata5678 Pokaż wiadomość
A jak się z nim umówić? Założmy, że spotykamy się o 18 i on ma przyjść pierwszy, a ja te 5-10 minut pozniej?
Ja jak ostatnio się umawiałam na takie pierwsze randki, to przychodziłam tak na styk (nie lubię się spóźniać i nie chciałabym od tego zaczynać znajomości) i liczyłam, że facet będzie chwilę wcześniej. W sumie najczęściej się to sprawdzało.

Jeszcze pewnie zależy gdzie się umawiacie. Jak w lokalu, to może te 2-3 minuty później przyjść, ale jak gdzieś na świeżym powietrzu, to ja bym się nie spóźniała. Za zimno teraz jest, co ma chłopak marznąć
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 09:32   #12
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

dubel
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 10:30   #13
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

Cytat:
Napisane przez renata5678 Pokaż wiadomość
A jak się z nim umówić? Założmy, że spotykamy się o 18 i on ma przyjść pierwszy, a ja te 5-10 minut pozniej?
Ale czemu miałabyś się spóźnić? Przyjdź normalnie na tę godzinę, na którą się umówiliście.
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 10:55   #14
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

Cytat:
Napisane przez renata5678 Pokaż wiadomość
1. Jak się zmyć z takiego spotkania, jeżeli nie będzie się nam rozmowa kleiła? Lepiej coś zmyslac czy po prostu powiedzieć, że to "nie to"
Według mnie najlepiej nie zmywać się, tylko poczekać do końca. Jeśli rozmowa nie będzie się kleiła, to randka pewnie i tak nie potrwa długo.

Cytat:
2. Czy powinnam zapłacić za siebie czy dać zapłacić facetowi?
Tu nie ma uniwersalnej rady, poglądy na tą kwestię są różne. Ja jestem zwolenniczką płacenia za siebie, ale jest też sporo osób uznających, że płacić ma mężczyzna.
Bez względu na to, jaki Ty masz pogląd na sprawę, miej pieniądze, żeby móc zapłacić za siebie. Tak na wszelki wypadek.

Cytat:
3. Ile powinno trwac takie spotkanie? Jeżeli będzie się nam fajnie rozmawiać, to po jakim czasie dać sygnał do zakończenia randki? Bo chyba lepiej pozostawić niedosyt?
Jeżeli macie jeszcze inne wskazówki to bede wdzięczna
Moim zdaniem sztuczne ograniczenia nie mają sensu. Mnie byłoby szkoda czasu i energii na celowe pozostawianie niedosytu i inne podobne działania. Jeśli spotkanie jest ciekawe, rozmowy wciągające… To nic tylko się cieszyć, a nie dawać sygnał do końca randki.

Cytat:
Napisane przez renata5678 Pokaż wiadomość
A jak się z nim umówić? Założmy, że spotykamy się o 18 i on ma przyjść pierwszy, a ja te 5-10 minut pozniej?
Nie. Nie spóźniaj się na spotkanie, to raczej nie jest przez ludzi mile widziane. Sporo osób odbiera to jako lekceważenie.
Bądź na czas. Lepiej być nawet trochę za wcześnie niż trochę za późno.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 17:07   #15
renata5678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

Dzięki za rady randkaza tydzień, dam znać jak poszło a i jeszcze pytanko w co radzicie się ubrać? Czy codzienny strój - jeansy i bluzka, czy spodniczka/sukienka?
renata5678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 17:07   #16
micl89
Raczkowanie
 
Avatar micl89
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 65
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

Cytat:
Napisane przez renata5678 Pokaż wiadomość
Zostałam zaproszona na randke, troche w ciemno. Randka z facetem poznanym na portalu randkowym - wymieniliśmy sporo wiadomości i zdecydowalismy się spotkać na żywo. Ja nie obiecuję sobie nie wiadomo czego, idę trochę z ciekawości, ale tak czy siak chce się poradzić jak się zachować. Bylam w wieloletnim zwiazku i od czasu kiedy ostatnio bylam na randce minęło ponad 10 lat. I teraz moje pytania:
1. Jak się zmyć z takiego spotkania, jeżeli nie będzie się nam rozmowa kleiła? Lepiej coś zmyslac czy po prostu powiedzieć, że to "nie to"
2. Czy powinnam zapłacić za siebie czy dać zapłacić facetowi?
3. Ile powinno trwac takie spotkanie? Jeżeli będzie się nam fajnie rozmawiać, to po jakim czasie dać sygnał do zakończenia randki? Bo chyba lepiej pozostawić niedosyt?
Jeżeli macie jeszcze inne wskazówki to bede wdzięczna
Taka mała rada... nigdy na 1wszej randce nie powtarzaj facetowi, że masz zamiar coś w nim zmienić.

Raz w życiu byłem na randce z pewnego portalu internetowego i gdy zauważyłem jak planuje ona sobie życie i ciągle powtarza "a to u Ciebie zmienimy"... od tej chwili robiłem co można żeby to ona pierwsza zrezygnowała z tej znajomości
micl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 17:11   #17
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

Cytat:
Napisane przez renata5678 Pokaż wiadomość
Dzięki za rady randkaza tydzień, dam znać jak poszło a i jeszcze pytanko w co radzicie się ubrać? Czy codzienny strój - jeansy i bluzka, czy spodniczka/sukienka?
Wybierz ubranie, w którym się czujesz dobrze i komfortowo.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 19:54   #18
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

Właśnie z powodu obawy, że rozmowa się będzie nie kleiła, nie umawiałam się w kawiarniach, ale w miejscach o których można niezobowiązująco porozmawiać, gdyby zabrakło tematów prywatnych - np. w zoo
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 19:54   #19
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Wybierz ubranie, w którym się czujesz dobrze i komfortowo.

Zależy też od sytuacji - inaczej ubierzesz się na spacer, a inaczej na kolację w restauracji. Ale weź pod uwagę, że nawet po kawie możecie mieć ochotę np. na spacer, więc ubierz się ciepło
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 06:05   #20
renata5678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

A i jeszcze jedno pytanie : wypijemy/zjemy i w którym momencie powiedzieć -dzięki, fajnie było, uciekam?
renata5678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 07:29   #21
Siwy_Dym
...
 
Avatar Siwy_Dym
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 451
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

Cytat:
Napisane przez renata5678 Pokaż wiadomość
A i jeszcze jedno pytanie : wypijemy/zjemy i w którym momencie powiedzieć -dzięki, fajnie było, uciekam?
Nie mów "uciekam"

A tak na serio, wszystko zależy od sytuacji. Nie stresuj się tak, tu nie ma jednej słusznej listy w punktach jak postępować.
Siwy_Dym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 11:34   #22
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pierwsza randka po dlugim czasie...

Cytat:
Napisane przez renata5678 Pokaż wiadomość
A i jeszcze jedno pytanie : wypijemy/zjemy i w którym momencie powiedzieć -dzięki, fajnie było, uciekam?
Jak będziesz chciała zakończyć spotkanie.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-06 12:34:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.