Oryginał czy podróbka? Część IV - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-09, 19:25   #871
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez ginger505 Pokaż wiadomość
Flakon jest z 2009 roku, czy możliwe, że płyn ściemniał z upływem czasu?
Ja mam flakonik 30 ml (chyba od 2010 roku) i u mnie płyn ściemniał. A przechowywane były prawidłowo, zapach się nie zmienił ani trochę.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 19:27   #872
ginger505
Zadomowienie
 
Avatar ginger505
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Ja mam 30 ml na wykończeniu i u mnie płyn ściemniał. A przechowywane były prawidłowo, zapach się nie zmienił ani trochę.
Czyli jest szansa, że ten też będzie ok... No cóż- jak nie zaryzykuję to się nie przekonam
ginger505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 19:36   #873
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

U mnie ciut jaśniejszy, niż ten z all.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (120,9 KB, 44 załadowań)
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 19:36   #874
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Ja mam flakonik 30 ml (chyba od 2010 roku) i u mnie płyn ściemniał. A przechowywane były prawidłowo, zapach się nie zmienił ani trochę.
Może tak być, temperatura i powietrze też mogą dać taki efekt
Najważniejsze, że zapach ok
Pełnowymiarowe flaszki mam z w miarę świeże (jedna to chyba nawet 2014r) ale mam też taką wersję mini, która ma 3 lata i tam faktycznie płyn jest minimalnie ciemniejszy a zapach jest w porządku.
A jeszcze ciemniej wygląda jak wcisnę autokorektę (2 zdj).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg flower.jpg (59,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg flower2.jpg (76,2 KB, 14 załadowań)
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859

Edytowane przez wgn
Czas edycji: 2015-01-09 o 19:41
wgn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 20:01   #875
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Kilka dni temu weszłam drogą wymiany w posiadanie ordynarnej podróbki mojego znanego od lat, kochanego i ubóstwianego Kenzo Flower.
Otrzymałam flakon 30 m (25ml). Śmierdzi niesamowicie. W środku pływają paprochy (dla jasności - nie są to bąbelki, jakie powstają po potrząśnięciu butelką).
Szkło ma nierówne denko, cały flakon jest usiany drobnymi dziurkami, jest nierklarowny, nieprzejrzysty. Smród ulatuje po godzinie, z Kenzo Flower który znam OD LAT ma niewiele wspólnego.

Napisałam do wizażanki która mi ów flakon wysłała. Twierdzi ona, że to oryginał, bo wizażanka, od ktorej go dostała, a przed nią jeszcze inne wizażanki twierdzą że to też oryginał. podobno zanim trafil w moje ręce był w perfumeriach porównywany do oryginału

W sumie co tam, mogłam tym pędem puścić go dalej na wymianę w moim wątku, ale jak były moderator byłam często osobą weryfikującą flakony podczas wymian innych wizażanek. Brzydzę się takimi praktykami, jak puszczanie dalej podróby w obieg.

Fotki 1 i 2 przedstawiają ciekawe zjawisko - oprócz paprochów w środku pływa coś a'la cienki jasny włosek - lub kawałek waty
Fotka 3 oraz 4 - denko i dziurki we flaszce.
Fotka nr 4 ukazuje dziurki i nierowności w spoczynku, nie są to bąbelki które osiadają po potrząśnięciu!
Szkoda że smrodu nie da się pokazać na fotce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (39,4 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (40,6 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz3.jpg (47,4 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz4.jpg (58,1 KB, 147 załadowań)

Edytowane przez sylwia.gda
Czas edycji: 2015-01-09 o 22:19
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 22:03   #876
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Prosiłabym o przejrzyste fotki dna flakonu ,gdyz ocena flaszki w duzej mierze zalezy od jakośc zrobienia foto. Najlepiej proponuje zrób je w swietle dziennym przy oknie. pzdr

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Kilka dni temu weszłam drogą wymiany w posiadanie ordynarnej podróbki mojego znanego od lat, kochanego i ubóstwianego Kenzo Flower.
Otrzymałam flakon 30 m (25ml). Śmierdzi niesamowicie. W środku pływają paprochy (dla jasności - nie są to bąbelki, jakie powstają po potrząśnięciu butelką).
Szkło ma nierówne denko, cały flakon jest usiany drobnymi dziurkami, jest nierklarowny, nieprzejrzysty. Smród ulatuje po godzinie, z Kenzo Flower który znam OD LAT ma niewiele wspólnego.

Napisałam do wizażanki która mi ów flakon wysłała. Twierdzi ona, że to oryginał, bo wizażanka, od ktorej go dostała, a przed nią jeszcze inne wizażanki twierdzą że to też oryginał. podobno zanim trafil w moje ręce był w perfumeriach porównywany do oryginału

W sumie co tam, mogłam tym pędem puścić go dalej na wymianę w moim wątku, ale jak były moderator byłam często osobą weryfikującą flakony podczas wymian innych wizażanek. Brzydzę się takimi praktykami, jak puszczanie dalej podróby w obieg.

Fotki 1 i 2 przedstawiają ciekawe zjawisko - oprócz paprochów w środku pływa coś a'la cienki jasny włosek - lub kawałek waty
Fotka 3 oraz 4 - denko i dziurki we flaszce.
Szkoda że smrodu nie da się pokazać na fotce.

a czy Ty jestes pewna swoich poprzednich flaszek?
bo z tego co wiem to flower ma dziurki na dnie flaszki!

tu bardzo ladnie flaszka porównawcza

http://allegro.pl/kenzo-flower-50ml-...954480339.html
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 22:07   #877
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
Prosiłabym o przejrzyste fotki dna flakonu ,gdyz ocena flaszki w duzej mierze zalezy od jakośc zrobienia foto. Najlepiej proponuje zrób je w swietle dziennym przy oknie. pzdr

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------




a czy Ty jestes pewna swoich poprzednich flaszek?
bo z tego co wiem to flower ma dziurki na dnie flaszki!

tu bardzo ladnie flaszka porównawcza

http://allegro.pl/kenzo-flower-50ml-...954480339.html
napisała, że cały flakon jest usiany drobnymi dziurkami i to chyba o te dziurki chodzi przeczytaj jeszcze raz posta
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2015-01-09 o 22:08
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 22:10   #878
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
napisała, że cały flakon jest usiany drobnymi dziurkami i to chyba o te dziurki chodzi przeczytaj jeszcze raz posta
dokładnie tak.
Bardzo żałuję, że smrodu nie da się sfotografować.
Bo to przecież głównie o zapach chodzi w perfumach


żeby było jasne - mam na myśli dziurki i nieklarowne szkło na flakonie. Nie chodzi mi o 2 duże wyżlobione dziury na denku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz5.jpg (66,6 KB, 76 załadowań)

Edytowane przez sylwia.gda
Czas edycji: 2015-01-09 o 22:16
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 22:12   #879
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

A mój Kwiat nie miał dziurek. A miałam z Superpharmu(jeszcze pamiętam, bo dwie promocje niechcący mi naliczyli przy kasie i nie umieli odkręcić A że był duży ruch, to dali sobie spokój i zapłaciłam za niego 30zł ).
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 22:26   #880
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Przydałoby się dokładne zdjęcie całej butli... ew. dokładne zdjęcia tych nierówności i dziurek.
Szczerze mówiąc "śmierdzi" ta sprawa... 4 właścielka, woda krąży i nikt dziwnym zbiegiem okoliczności nie zrobił wcześniej zdjęć, nikt zapachu nie znał....

Dla mnie osobiście jedynym rozwiązaniem jest odmianka dla dobra sprawy a na przyszłość trzeba wyrobić sobie nawyk robienia zdjęć bo tak to można sobie udowadniać...
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 22:35   #881
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Przydałoby się dokładne zdjęcie całej butli... ew. dokładne zdjęcia tych nierówności i dziurek.
Szczerze mówiąc "śmierdzi" ta sprawa... 4 właścielka, woda krąży i nikt dziwnym zbiegiem okoliczności nie zrobił wcześniej zdjęć, nikt zapachu nie znał....

Dla mnie osobiście jedynym rozwiązaniem jest odmianka dla dobra sprawy a na przyszłość trzeba wyrobić sobie nawyk robienia zdjęć bo tak to można sobie udowadniać...

Asiu - wyboldowane, to akurat na Targowisku normalne, tam niekoniecznie jak na Perfumach, siedzą hobbystki perfumowe
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 22:42   #882
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Asiu - wyboldowane, to akurat na Targowisku normalne, tam niekoniecznie jak na Perfumach, siedzą hobbystki perfumowe
Masz rację misianko no ale nie zrobić zdjęć w tyle osób? w żaden sposób
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 22:50   #883
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

No właśnie, ja znam od lat wszystkie wersje Flowera, łącznie z tymi już nieistniejacymi. Zapach znam na pamięć. Od razu mnie uderzył po nosie smród z tegoż flakonika. Byłam w Sephorze, co tylko utwierdzilo mnie w przekonaniu, że z tą flaszka jest ewidentnie coś nie halo.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 22:57   #884
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Masz rację misianko no ale nie zrobić zdjęć w tyle osób? w żaden sposób
Wizażanka, która puściła w obieg perfumy, miała zdjęcia w wątku, ale po wymianie zakończonej usunęła zdjęcia itd. to chyba nic dziwnego prawda? Ja Kenzo od niej właśnie dostałam a ode mnie Wizażanka, która wysłała je Wizażance sylwia.gda. Nie robiłam wtedy zdjęć, bo miałam telefon w naprawie i cegłofona w użyciu- można to sprawdzić w poprzednich wątkach, pisałam, że na życzenie mogę jakoś wykombinować fotkę, poprosić kogoś o zrobienie. Mam prawie 80 wymian za sobą i to pierwsza taka sytuacja, mam nauczkę będę zawsze robić dokładne zdjęcia już ;] Wizażanka, która wymieniła perfumy z sylwia.gda z tego co wiem też nie robiła fot do tej pory...
Co do wędrowania flaszki, to pisałam już, że mam częste migreny, nie używam perfum codziennie, mam kilka otwartych, niektóre z małym ubytkiem od dawna Kenzo podobało mi się na papierku w perfumerii, co innego chodzenie w tak intensywnym zapachu, to jednak nie dla mnie...A Wizażanka, która dostała ode mnie perfumy dobrała Kenzo do pudru Vichy z minimalnym ubytkiem, na którym jej głównie zależało. Nie znała tego zapachu wcześniej i wzięła go w ciemno i jej nie podszedł. Często wystawiam rzeczy, które niekoniecznie chcę oddać, nowe lub z małym ubytkiem, jak mnie coś skusi to oddaję, Kenzo poleciało w większej wymianie za coś, co chciałam, tyle ode mnie
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2015-01-09 o 23:00
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 23:00   #885
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Dziewczyny, może nie przenośmy dyskusji z CL tutaj, tylko czekajmy na weryfikację i możliwie więcej zdjęć, bo i tak nic nie wskóramy na razie...
__________________

Edytowane przez naanakov
Czas edycji: 2015-01-09 o 23:01 Powód: Literka bez ogonka ;)
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 23:02   #886
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Masz rację misianko no ale nie zrobić zdjęć w tyle osób? w żaden sposób
szczerze?
właśnie posiadłam w wymianach Tsukimi Annayake i Lutka, zdjęć nie było, prawie od razu je sama wydałam na żer i ... też fotek nie zrobiłam
jakby kto chciał, to bym zrobiła, ba! pewnie i tak zrobię, ale jakoś tak wyszło i już
to nie jest dla mnie dowód czegokolwiek, po prostu. wolę twarde dowody

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może nie przenośmy dyskusji z CL tutaj, tylko czekajmy na weryfikację i możliwie więcej zdjęć, bo i tak nic nie wskóramy na razie...
racja
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 23:06   #887
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

O samej flaszce (flakonie) nie będę pisać, bo wiadomo jestem osobą po części w to zamieszaną i nie jestem obiektywna no i nie znam się na żadnym weryfikowaniu po wykonaniu flakonu itd. Powiem tylko, że też znam zapach Kenzo, wąchałam go milion razy w perfumeriach i zapach był taki sam, nic nie śmierdziało Wizażanka, która dostała Kenzo ode mnie też psikała jeszcze w perfumerii i też mówi, że tak samo pachniały dla niej. Każde perfumy weryfikuję zarówno ja jak i ona w perfumerii, Dolce, które mam od niej w wątku też weryfikowałam, oglądałam flakon w Sephorze itd.

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Ok, kto będzie chciał poczyta sobie BL Chciałam tylko odnieść się do pytania dlaczego nie ma fot i czemu "tyle" osób (trzy) przekazało flaszkę dalej.
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 23:11   #888
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

No dowodów to nie będzie żadnych, ani tfardych ani miętkich .
A ta wizażanka, która miała zdjęcia a potem je wykasowała z wątku nie może ich wstawić?... W sumie do niczego się nie dojdzie, słowo przeciwko słowu...

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Ok, kto będzie chciał poczyta sobie BL Chciałam tylko odnieść się do pytania dlaczego nie ma fot i czemu "tyle" osób (trzy) przekazało flaszkę dalej.
Dzięki
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 23:20   #889
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
No dowodów to nie będzie żadnych, ani tfardych ani miętkich .
A ta wizażanka, która miała zdjęcia a potem je wykasowała z wątku nie może ich wstawić?... W sumie do niczego się nie dojdzie, słowo przeciwko słowu...

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------


Dzięki
Pisała, że nie ma już fot. To chyba nic dziwnego, ja jeśli robię już foty- a teraz będę robić zawsze nawet wacikom po zakończonej wymianie też wywalam foty z wątku i z kompa, bo bym w nich utonęła
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 23:36   #890
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

nie mam już ;( a szkoda szukałam już w kompie i na kartach nigdzie się nie zachowałay niestety ;(

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Pisała, że nie ma już fot. To chyba nic dziwnego, ja jeśli robię już foty- a teraz będę robić zawsze nawet wacikom po zakończonej wymianie też wywalam foty z wątku i z kompa, bo bym w nich utonęła
no tak jak Ja , zawsze nieaktualne usuwam bo mam syf potem , ale teraz to chyba utworzę osobny folder i bedę focic na potęgę!
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 05:29   #891
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Flaszka wygląda na oryginał(ale dla pewności przydałyby się bardziej ostre zdjęcia w świetle dziennym), tym bardziej że to niepodrabiana pojemność, ale sylwia.gda twierdzi, ze zna zapach i jest śmierdzący, więc może zapach jest po prostu popsuty(zwietrzały, stary, źle przechowywany itp) .
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."

Edytowane przez Małgosia791
Czas edycji: 2015-01-10 o 06:22
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 08:41   #892
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Mam oryginał tester i mają te dwie dziurki wg mnie jak ktoś już napisał, zapach jest popsuty po prostu, ale faktem jest, że paprochy i włos nie powinny tam byc
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 08:57   #893
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

[1=8d6bb8e295b6f8a6661e98c da8040e22ff42086f_6577a3b fbbbd4;49687479]Mam oryginał tester i mają te dwie dziurki wg mnie jak ktoś już napisał, zapach jest popsuty po prostu, ale faktem jest, że paprochy i włos nie powinny tam byc [/QUOTE]

Eeee a ja się będę upierać ze mogą. Jak będę w domu mogę poglądowo wrzucić zdjęcia mojego nieszczęsnego miracle, pojawiły się paprochy same z siebie jakby nawet w te jedna noc. Zupełnie nie mam pojęcia dlaczego tak się stało a perfumy są oryginalne.

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
nie mam już ;( a szkoda szukałam już w kompie i na kartach nigdzie się nie zachowałay niestety ;(

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------



no tak jak Ja , zawsze nieaktualne usuwam bo mam syf potem , ale teraz to chyba utworzę osobny folder i bedę focic na potęgę!
Można zrobić odzysk zdjęć z dysku, tylko czy to coś da?
Lepsze fotki by się przydały do oceny oryginalności w/w flakonu. Bo zapach jeśli jest smrodliwy to raczej zepsuty.
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2015-01-10 o 09:02
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 09:22   #894
lawmore
Zakorzenienie
 
Avatar lawmore
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 5 487
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Eeee a ja się będę upierać ze mogą. Jak będę w domu mogę poglądowo wrzucić zdjęcia mojego nieszczęsnego miracle, pojawiły się paprochy same z siebie jakby nawet w te jedna noc. Zupełnie nie mam pojęcia dlaczego tak się stało a perfumy są oryginalne.

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------


Można zrobić odzysk zdjęć z dysku, tylko czy to coś da?
Lepsze fotki by się przydały do oceny oryginalności w/w flakonu. Bo zapach jeśli jest smrodliwy to raczej zepsuty.

Ale te perfumy nie śmierdzą!! Psikałam mamę w S., bo chciałam je jej oddać i pachniały identycznie jak te, o których tu mowa!!
__________________
Szukam
Chanel Coromandel
wymieniam


moja kolekcja

lawmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 10:05   #895
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez lawmore Pokaż wiadomość
Ale te perfumy nie śmierdzą!! Psikałam mamę w S., bo chciałam je jej oddać i pachniały identycznie jak te, o których tu mowa!!
Może zepsuły się na poczcie, albo w czasie transportu?
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 10:28   #896
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Flaszka wygląda na oryginał(ale dla pewności przydałyby się bardziej ostre zdjęcia w świetle dziennym), tym bardziej że to niepodrabiana pojemność, ale sylwia.gda twierdzi, ze zna zapach i jest śmierdzący, więc może zapach jest po prostu popsuty(zwietrzały, stary, źle przechowywany itp) .
Bo to jest oryginał! i nie smierdzi ! do jasnej anielki , nie tylko sylwia .gda zna zapach! jest jedyna? zaczyna mnie to irytować! zaznaczam że to nie moje pierwsza flaszka flowera!!! Shini I LAWMORE porównywały równiez w Sephora to na to wychodzi ze my we 3 sfiksowałysmy i pewnie w sephora maja tez smierdziele skoro pachną identycznie?
znam zapach doskonale.
Ggdyby było cos nie tak wyczułabym przecież na iperfumy nie ma podróbek!

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Eeee a ja się będę upierać ze mogą. Jak będę w domu mogę poglądowo wrzucić zdjęcia mojego nieszczęsnego miracle, pojawiły się paprochy same z siebie jakby nawet w te jedna noc. Zupełnie nie mam pojęcia dlaczego tak się stało a perfumy są oryginalne.

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------


Można zrobić odzysk zdjęć z dysku, tylko czy to coś da?
Lepsze fotki by się przydały do oceny oryginalności w/w flakonu. Bo zapach jeśli jest smrodliwy to raczej zepsuty.
Jo komputerowcem nie jestem a jak czyszcze foldery to mam napisane "czy aby napewno chcesz usunąc folder na stałe z dysku" wiec nie mam pojęcia jak miałabym odzyskac foto , nie znam sie na kompach na tyle by grzebac w systemie.
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 10:43   #897
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
Bo to jest oryginał! i nie smierdzi ! do jasnej anielki , nie tylko sylwia .gda zna zapach! jest jedyna? zaczyna mnie to irytować! zaznaczam że to nie moje pierwsza flaszka flowera!!! Shini I LAWMORE porównywały równiez w Sephora to na to wychodzi ze my we 3 sfiksowałysmy i pewnie w sephora maja tez smierdziele skoro pachną identycznie?
znam zapach doskonale.
Ggdyby było cos nie tak wyczułabym przecież na iperfumy nie ma podróbek!


Lady, z całym szacunkiem ale co do Smoka-podróbki też byłaś na milion procent pewna, że to oryginał...
...i nagle wszyscy, którzy mieli ten flakon byli go porównywać w Sephorze...
Napisałam tylko swoje przypuszczenia, może faktycznie zapach popsuł się w transporcie...
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 10:50   #898
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Lady, z całym szacunkiem ale co do Smoka-podróbki też byłaś na milion procent pewna, że to oryginał...
...i nagle wszyscy, którzy mieli ten flakon byli go porównywać w Sephorze...
Napisałam tylko swoje przypuszczenia, może faktycznie zapach popsuł się w transporcie...
to co innego ,nie bede cofać i rozpamiętywac, smok nie był weryfikowany a wizazanka która mi go przysłałą nieswiadomie go wymieniła , Ja do granic z zaufaniem nie przypuszczałabym ... ale to juz się zakończyło smoka z satysfakcja [pierdyknełam do kosza!
Tu nie mam mowy o podóbce Ja osobiscie Flowera kupiłam! i ręczę głową! a smok był z wymiany to różnica.
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 10:52   #899
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Z czelusci szafy wygrzebałam swoje niekochane flower nabyte sto lat temu w jednej ze znanych wszystkim sieciówek- ma dziury w dnie, skazę na szkle i rurę krzywą jak w najgorszych podróbach. (gdyby nie fakt, że znam jej pochodzenie to powiedziałbym, że to podróba na 100%)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kenzo.jpg (116,3 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kenzo2.jpg (121,7 KB, 61 załadowań)
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 11:05   #900
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część IV

Skazy na szkle sie zdarzają czesto Ja mam krzywe dno w chanelce i bąbelek powietrza w dnie .To tylko odlew i leci taśmówa więc ma prawo się być.
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-11 20:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.