Listopadowe Mamy 2014- część I - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-10, 13:46   #4681
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez GoniaaaS Pokaż wiadomość
Musze moja poobserwowac bo ja nie zwracam uwagi czy w jedna? moja kreci jak sie za czyms patrzy w kazda strone ale czy jakas przewaza nie wiedziałam nawet, że muszę na to patrzeć
Ja zauwazylam jak na przewijaku przewaznie patrzyla w lewo, to samo jak bralam do odbicia na ramie tez glowke prawie zawsze w lewo brala. Na szczescie sie to unormowalo ale wlasnie wtedy jak juz umiala trzymac glowke na wznak
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:17   #4682
modnisia86
Zadomowienie
 
Avatar modnisia86
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 111
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

U min e mały tez jakiś czas tylko w lewo przekrecal głowę. Wiec kladlam go tak żeby po prawej było ciekawiej i jest poprawa.
U nas ciężki tydzień mały ciągle ryczy. Juz mam dość nawet chwili na cherbate nie mam
modnisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:55   #4683
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Ja to najchętniej chciałabym kupić kocyk z takiej elastycznej bawełny o ile coś takiego jest
Jest, ja am swaddleGro z mothercare i właśnie z takiej elatsyycznej grubszej bawełny jest.
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 15:15   #4684
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez modnisia86 Pokaż wiadomość
U min e mały tez jakiś czas tylko w lewo przekrecal głowę. Wiec kladlam go tak żeby po prawej było ciekawiej i jest poprawa.
U nas ciężki tydzień mały ciągle ryczy. Juz mam dość nawet chwili na cherbate nie mam
Mój też dziś praktycznie nie spi... Ciekawe jak będzie w nocy ;/
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 15:54   #4685
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Aleska kochana przeczytałam to co napisałaś i mi łzy w oczach stanęły silne emocje
Lecz dziewczyny napisały wszystko co najistotniejsze. Twoje szczęście i dobre samopoczucie to podstawa szczęścia Twojego maleństwa. Poukladasz sobie wszystko. Tylko daj sobie czas. Bądź dla siebie bardziej wyrozumiała
Tule mocno !

Moja też daje główkę głównie na jedną stronę. Na lewo. W tygodniu mamy wizytę u ped więc będę pytać co z tym dalej bo poprzednio kazała się nie przejmować póki co.

Gonia ja plesniaka robię dziś więc zapraszam od kilku dni coś słodkiego za mną chodzi i właśnie wczoraj stwierdziłam ze to będzie plesniak. Już ciasto mi się chłodzi
A robię z przepisu tego
http://www.mojewypieki.com/post/plesniak
Tylko raz robię na maśle A raz na Kasi.... zależy co mam w domu. Dziś Kasię
I dżem domowej roboty
To co.... wpadasz ?

Siobnah dzięki za namiary na kocyk.
Tak myślałam ze 100x100 będzie git bo tak jak Kostka motanie 75x100 mi nie lezy.... troche mi brakuje materiału

Dla mnie ciąża to była masakra.... jak sobie przypomnę rwe kulszowa jaką miałam... ten ból i niemoc.... stan błogosławiony to to nie był...
Poród spoko.... 35 minut i po sprawie....
Za to urlop macierzyński już mnie wykańcza chodzę jak zombie, wiecznie nie wyspana i zestresowana czy z G wszystko ok. I dopatruje się nieprawidłowości i się nakręcam. Do urlopu wg mojego wyobrażenia to jeszcze daaaaaaaaleka droga

Dziś moja córka znowu mnie obsrala
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 16:10   #4686
GoniaaaS
Rozeznanie
 
Avatar GoniaaaS
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 702
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość

Moja też daje główkę głównie na jedną stronę. Na lewo. W tygodniu mamy wizytę u ped więc będę pytać co z tym dalej bo poprzednio kazała się nie przejmować póki co.

Gonia ja plesniaka robię dziś więc zapraszam od kilku dni coś słodkiego za mną chodzi i właśnie wczoraj stwierdziłam ze to będzie plesniak. Już ciasto mi się chłodzi
A robię z przepisu tego
http://www.mojewypieki.com/post/plesniak
Tylko raz robię na maśle A raz na Kasi.... zależy co mam w domu. Dziś Kasię
I dżem domowej roboty
To co.... wpadasz ?



Dla mnie ciąża to była masakra.... jak sobie przypomnę rwe kulszowa jaką miałam... ten ból i niemoc.... stan błogosławiony to to nie był...
Poród spoko.... 35 minut i po sprawie....
Za to urlop macierzyński już mnie wykańcza chodzę jak zombie, wiecznie nie wyspana i zestresowana czy z G wszystko ok. I dopatruje się nieprawidłowości i się nakręcam. Do urlopu wg mojego wyobrażenia to jeszcze daaaaaaaaleka droga

Dziś moja córka znowu mnie obsrala
za 2,5h jestem! mniam też zrobie widzę wszysto mam powidła sliwkowe własnej roboty bedą pasować?

Mnie też wykańcza, cały czas sie doszukuje czy czegoś nie przegapiam, z tymi bioderkami jakos lekarz mnie nie uspokoił, o pleśniawkach sie naczytałam i wkręt, że mam.... Kurde no

Człowiek zostanie obesrany a sie cieszy :P też tak mam mnie za to dzisiaj obrzygali tak jej się ulało na mnie, że ho ho

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

A tego spodu nie trzeba najpierw podpiec? jakoś tak pamietam, że na 2 dzieliłam jedna część na spód a 2 na kolejne 2 i to na te pozostałe warstwy szło :P albo z innym ciastem mi sie pokiełbasiło :P

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Moja jak leży to w obie strony ładnie kręci główką uff, aż ją na brzuszku położyłam aby zaobserwować, jak jest na rekach też kręci w każdą stronę
GoniaaaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 16:27   #4687
aleska
Raczkowanie
 
Avatar aleska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 470
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez Zanet84 Pokaż wiadomość
Aleska, mocno tule Bliskosc matki do dziecka jest nie tylko przez cyc. Caly czas jestes przy maluszku, opiekujesz sie, dbasz o niego, jestes wspaniala matka
No wiem, że nie tylko cyc, tylko tak mi się smutno zrobiło.
Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Aleska kochana przeczytałam to co napisałaś i mi łzy w oczach stanęły silne emocje
Lecz dziewczyny napisały wszystko co najistotniejsze. Twoje szczęście i dobre samopoczucie to podstawa szczęścia Twojego maleństwa. Poukladasz sobie wszystko. Tylko daj sobie czas. Bądź dla siebie bardziej wyrozumiała
Tule mocno !

Moja też daje główkę głównie na jedną stronę. Na lewo. W tygodniu mamy wizytę u ped więc będę pytać co z tym dalej bo poprzednio kazała się nie przejmować póki co.

Gonia ja plesniaka robię dziś więc zapraszam od kilku dni coś słodkiego za mną chodzi i właśnie wczoraj stwierdziłam ze to będzie plesniak. Już ciasto mi się chłodzi
A robię z przepisu tego
http://www.mojewypieki.com/post/plesniak
Tylko raz robię na maśle A raz na Kasi.... zależy co mam w domu. Dziś Kasię
I dżem domowej roboty
To co.... wpadasz ?

Siobnah dzięki za namiary na kocyk.
Tak myślałam ze 100x100 będzie git bo tak jak Kostka motanie 75x100 mi nie lezy.... troche mi brakuje materiału

Dla mnie ciąża to była masakra.... jak sobie przypomnę rwe kulszowa jaką miałam... ten ból i niemoc.... stan błogosławiony to to nie był...
Poród spoko.... 35 minut i po sprawie....
Za to urlop macierzyński już mnie wykańcza chodzę jak zombie, wiecznie nie wyspana i zestresowana czy z G wszystko ok. I dopatruje się nieprawidłowości i się nakręcam. Do urlopu wg mojego wyobrażenia to jeszcze daaaaaaaaleka droga

Dziś moja córka znowu mnie obsrala
Ale pleśniaka bym zjadła, z domowym dżemem
aleska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 17:21   #4688
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Pije dziś ta wstrętna szałwie, laktator juz schowany do pudełka. Nawał będę odciagac ręcznie i dawac małemu do póki nie zniknie całkowicie. Pewnie z tydzień to potrwa....
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 17:38   #4689
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

W rossmanie wyprzedają enfamil ha po 21.29 bynajmnije u mnie w miescie bo juz tego typu nie bedzie w rosmanie
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:21   #4690
Frau Gizela
Rozeznanie
 
Avatar Frau Gizela
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 820
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
Stwierdzam ze pierwsze miesiace macierzynstwa sa strasznie ciezkie, niech mi nie mowia ze to jest najpiekniejszy okres w koim zyciu. Fakt ze sa piekne dni ale podsumowujac wychodzo ze to jest sredni okres w moim zyciu. Tak samo jak ciaza to tez nie byl piekny okres . Wymiekam powoli a przyszlego tygodnia sie boje i to strasznie.
Kocham to malenstwo ale czasem sie zastanawiam czy nie zawczesnie zdecydowalismy sie na dzieckol
Indra dobrze prawi. Polać jej. Nigdy nie jest idealny moment, zawsze to jest postawienie życia do góry nogami, przewartościowanie i zmiana myślenia w wielu kwestiach. Wiek nie gra roli.





Cytat:
Napisane przez Indra83 Pokaż wiadomość
Alekaz, ile masz lat? Za jakiś czas byś się zastanawiała, czy nie za późno

Jakiś mądry mężczyzna to wymyślił:
STAN BŁOGOSŁAWIONY
poród SIŁAMI NATURY
i URLOP macierzyński tylko drinka z palemką brakuje do pełni szczęscia



Ototo! jak znajdę to podeślę Wam link do wywiadu Puścikowskiej i Figurskiej o ciąży i macierzyństwie.


Cytat:
Napisane przez GoniaaaS Pokaż wiadomość
Moja tez w nerwach strasznie sie poci wloski z tyłu zaraz mokre i plecki tez

pleśniak mniam az sie obśliniłam. podrzuc przepis dawnooo nie robiłam i nie pamietam dokladnie



propaganda jak 150 po wszystkich tych zmaganiach kobieta tak wypoczywa,że tylko pozazdrościć


Jak rozpoznac plesniawki? i czy nie przeniosły sie na piersi? jakas faze chora załapałam i sie zastabawiam czy w pore rozpoznam

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

byłysmy wczoraj n bioderkach ma 1b to dobrze? czy u Was USG tez trwało po 15 sekund na biodro? ortopeda powiedzial ze w porzadku no ale dluzej trwalo ubranie dziecka niz reszta...

potem zajechalismy do tesco i wyhaczyłam dla Małej czapke biała na chrzciny taki milutki mis z uszkami za całe 6,60 :P

Aleska pamietaj ze nie sama sobie chorobe wymyśliłas robisz wszystko dla Was, synek na pewno czuje sie kochany. Oby Ci leki pomogły bo to najwazniejsze
Klara też mokra jak zaczyna stękać.

Aleska, tulę!

M.coś rozkłada a we wtorek bal. Kurde mol!
Frau Gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:32   #4691
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez happywoman Pokaż wiadomość
Manieczka probiotyk to na to by było więcej bakterii trawiacych pokarm (chyba), w związku z tym lepiej sie trawi.
Oki to juz teraz wiem





Cytat:
Napisane przez Indra83 Pokaż wiadomość
Moja też główkę przekręca w prawo, pediatra powiedziała, zeby jeszcze jej dać czas, ma dopiero dwa miesiące.
Jeśli jednak ta głowa leci tylko w jedną stronę, w drugą wcale nie kręci, to moze lepiej iść do lekarza, tylko czy do neurologa?
Jeśli to kwestia jakiegoś przykurczu mięśni, to jednak do fizjoterapeuty, on dobierze ćwiczenia, niestety niezbyt przyjemne dla dziecka są, bo jednak trochę siłowe.
Porozmawiaj z pediatrą i niech ewentualnie wystawi skierowanie do konkretnego lekarza.

ok to poki co poobserwuje i poprobuje troche go zmusic do patrzenia w druga.




Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
27 skonczone. Tekst fajny




Tez mi sie wydaje ze to nie kwestia wieku tylko wlasnie ze to pierwsze i nie ogarniam. Nie dali instrukcji obslugi a by sie przydala do tego mojego dziecia

Moja tez glowke czesciej na jedna strone. Bylismy u rehabilitanta to przykurcz to nie jest ale pokazal nam cwiczenia ktore robic z nia przewaznie polegaja na zaslanianiu jej pola widzenia zeby sama obracala glowe w druga strone. Plus pare innych
No z tym zaslanianiem to dziala bo siostra dzis mi pokazala.




Cytat:
Napisane przez GoniaaaS Pokaż wiadomość
Musze moja poobserwowac bo ja nie zwracam uwagi czy w jedna? moja kreci jak sie za czyms patrzy w kazda strone ale czy jakas przewaza nie wiedziałam nawet, że muszę na to patrzeć
Nie no to moj sam raczej nie przekreca glowki w ta druga strone jak zabawke pokazuje czy cos.
Ale jak w rozku go trzymam i przekrece na ten bok co nie lubi to trzyma potem.
Mam nadzieje ze to sie unormuje. Kolejna wizyte mam pod koniec lutego to moze poczekam z tym na razie i pokombinuje. Kiedys nie mial takiego problemu. Przekrecal w obie strony, teraz sobie upodobal ta jedna. Jak go nosze to tez zawsze ma glowe na ta jedna...ehhh

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Indra fajne to z tym co wymyslil madry mezczyzna hahaha
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 18:38   #4692
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Jak lara się urodziła to ja się tylko modlilam żeby czas szybciej leciał i zeby juz była większa. Jakoś nie umiałam się cieszyć takim maluszkiem. Ciągłe stresy i dylematy. Za drugim razem już jest lepiej. Choć czasami się zastanawiam po co mi to było xd nie wyobrażam sobie mieć już więcej dzieci. Zajechalabym się chyba. Juz ledwo sapie ;/

Edytowane przez anuszka21
Czas edycji: 2015-01-10 o 18:40
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 19:26   #4693
Kasia427
Wtajemniczenie
 
Avatar Kasia427
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 023
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

To ja się wyłamię bo dla mnie macierzyństwo jest najlepszym okresem w moim życiu, mimo tego że czasem jest ciężko to jakoś więcej jest tych lepszych chwil i z sentymentem wspominam czas kiedy chłopcy byli mali.. Teraz Sara już 2 miesiące skończyła i żal mi że ten czas szybko leci ;(
Z pierwszym dzieckiem dostaliśmy w kość z mężem, do dziś wspominamy różne akcje jakie przeszliśmy, ale i tak zgodnie twierdzimy że to był super czas
Teraz to już wnuki będę bawić :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sara
9.11.14
Kasia427 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 19:40   #4694
Indra83
Wtajemniczenie
 
Avatar Indra83
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Ja też bardzo dobrze wspominam ciążę i pierwsze miesiące życia syna, pół roku macierzyńskiego super, trudniej było potem, jak wróciłam do pracy. Zaliczyliśmy szpital nie raz, trochę problemów było, ale mimo wszystko poradzilismy sobie ze wszystkim.
Teraz też jest fajnie
__________________
Staś 03.10.2009r.
Lilianna 10.11.2014r.
Indra83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 20:00   #4695
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Mam nadzieje my pierworodki tez bedzxiemy tak z sentymentem wspominac ten okres
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 20:11   #4696
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Siedzę i ryczę ;( mam już dość ;( wiem ze wiekszosc kobiet tak ma, ale ja jestem cienias. Mały dziś spał może godzinę teraz się darł jak poparzony. Pewnie cos mu zaszkodziło co zezarlam. Nie wiem czy w ogóle mu jeszcze podam moje mleko ;(
Nie czuje się w ogóle jak kobieta tylko jak jakaś nieudolna niania ktora chodzi w dresie, smierdzaca z tłustym włosami i beznadziejna figura. Miałam ćwiczyć ale kurfa kiedy ;( a żeby iść się umyć czy do sklepu to musze złożyć podanie i dwa zdjęcia czy ktoś mi się zajmie małym, bo małą to musze ciągnąć ze sobą...
Idę usypiac lare z małym na rękach...

" miłej " nocy


To się pozalilam. Dziękuję za uwagę ;p emocje trochę puściły...

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia427 Pokaż wiadomość
To ja się wyłamię bo dla mnie macierzyństwo jest najlepszym okresem w moim życiu, mimo tego że czasem jest ciężko to jakoś więcej jest tych lepszych chwil i z sentymentem wspominam czas kiedy chłopcy byli mali.. Teraz Sara już 2 miesiące skończyła i żal mi że ten czas szybko leci ;(
Z pierwszym dzieckiem dostaliśmy w kość z mężem, do dziś wspominamy różne akcje jakie przeszliśmy, ale i tak zgodnie twierdzimy że to był super czas
Teraz to już wnuki będę bawić :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Podziwiam Cię kobieto jak ty to wszystko ogarniasz i jeszcze znajdujesz w tym radość dla siebie ;(
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 20:12   #4697
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Aleska zapraszam

Gonia ja nie podpiekam ale nic nie stoi na przeszkodzie. W szarlotce podpiekam zawsze A tu nie
Powidła śliwkowe mniammmm będzie pycha
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 20:13   #4698
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

PAULINA gratuluje obesrania jak ja zazdroszczę moj to raz w tygodniu kupę robi to u nas święto normalnie!!!!
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 20:15   #4699
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez Zanet84 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje my pierworodki tez bedzxiemy tak z sentymentem wspominac ten okres
Ojjjjj tak

Anuszka nie smuc sie. I wygaduj sie nam tu, zawsze zrobi sie ciut lepiej

Jaka wichuraaaaa :dzwi-strach:
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 20:24   #4700
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

ANUSZKA dasz radę!!kazda z nas ma gorsze i lepsze dni

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

U nas tez wichura okropna!!!
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 20:41   #4701
Indra83
Wtajemniczenie
 
Avatar Indra83
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Anuszka, ja się wcale nie dziwię, że masz dość, wiecznie sama, nie wiem jakie macie plany i możliwości z TZ, ale tak się moim zdaniem nie da żyć na dłuższą metę, on daleko i tylko kasę śle, a żyje jak kawaler, a ty się nie masz kiedy umyć. A jeszcze, tylko się nie obraź proszę, ryzykujecie sporo kolejną ciążę, a jak się przydarzy, to co? Zostaniesz z trójką?

Ja sama z synem byłam raz miesiąc, pracowałam, syn chodził do przedszkola, byłam bardzo zalatana, ale to był tylko miesiąc i TZ sam już nie chciał nigdzie jechać, bo tesknil.
__________________
Staś 03.10.2009r.
Lilianna 10.11.2014r.
Indra83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 20:41   #4702
LolaMontez
Wtajemniczenie
 
Avatar LolaMontez
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 433
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Witam wieczorowa porą

To i ja sie pożale...
Moj maz doprowadza mnie ostatnio do szału... kłócimy sie ciagle i o wszystko

Dzis kupiłam Liliance fajny dresik w smyku i gdzieś ☠☠☠☠a zgubiłam po drodze spodenki , szukałam pod blokiem w samochodzie i nie ma, jestem wściekła ...
__________________
Na ziemi pojawił się cud...
LolaMontez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 20:42   #4703
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

U nas tez wichura i pada mocno...

Anuszka sciskam!

A u nas byla moja przyjaciolka i powiefzialam,ze chcialabym ja jako chrzesna dla Hanki! Wzruszona byla to juz mamy zalatwione...
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 20:43   #4704
LolaMontez
Wtajemniczenie
 
Avatar LolaMontez
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 433
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Anuszka nie dziwie Ci sie, z dwójka małych dzieci sama, podziwiam ze dajesz radę

W ogole osoby z bliźniakami lub dwójka i wiecej małych dzieci powinny ordery dostawać za wytrwałość
__________________
Na ziemi pojawił się cud...

Edytowane przez LolaMontez
Czas edycji: 2015-01-10 o 20:44
LolaMontez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 20:58   #4705
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez Indra83 Pokaż wiadomość
Anuszka, ja się wcale nie dziwię, że masz dość, wiecznie sama, nie wiem jakie macie plany i możliwości z TZ, ale tak się moim zdaniem nie da żyć na dłuższą metę, on daleko i tylko kasę śle, a żyje jak kawaler, a ty się nie masz kiedy umyć. A jeszcze, tylko się nie obraź proszę, ryzykujecie sporo kolejną ciążę, a jak się przydarzy, to co? Zostaniesz z trójką?

Ja sama z synem byłam raz miesiąc, pracowałam, syn chodził do przedszkola, byłam bardzo zalatana, ale to był tylko miesiąc i TZ sam już nie chciał nigdzie jechać, bo tesknil.
Wiem ze tak się nie da na dłuższą metę i mu to mówię. Ale on chyba w ogóle nie myśli powaznie nad zmianą pracy ;( i przypuszczam że nie zrobi nic dopóki ja czegoś nie zrobię lub będę mogła iść juz tez do pracy i pojadę do se lub gdzie indziej... co do antykoncepcji to będę musiała coś postanowic bo nie mogę sobie na to pozwolic ;(

Lola my też się ciągle klocimy czy to razem czy osobno. Ostatnio jak był to wrócił sobie od kumpli o pierwszej w nocy napity nie dając znaku życia i jeszcze do mnie pretensje ze ja obrażona ze on biedny nidzie nie może wyjść. Bo ja to codziennie chodzę na imprezy.
A jak mu powiedzialam ze tygodnia by nie dał rady z dziećmi to stwierdxil ze nie jest kobietą

Edytowane przez anuszka21
Czas edycji: 2015-01-10 o 21:00
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 21:01   #4706
Frau Gizela
Rozeznanie
 
Avatar Frau Gizela
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 820
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Jak lara się urodziła to ja się tylko modlilam żeby czas szybciej leciał i zeby juz była większa. Jakoś nie umiałam się cieszyć takim maluszkiem. Ciągłe stresy i dylematy. Za drugim razem już jest lepiej. Choć czasami się zastanawiam po co mi to było xd nie wyobrażam sobie mieć już więcej dzieci. Zajechalabym się chyba. Juz ledwo sapie ;/

Ja teraz bardziej sobie cenię ten czas z dziećmi. Przy M.chciałam żeby już kolejne etapy jej życia przychodziły, teraz chcę żeby wszystko trwało jak najdłużej, żeby każdą chwilę celebrować




Cytat:
Napisane przez Kasia427 Pokaż wiadomość
To ja się wyłamię bo dla mnie macierzyństwo jest najlepszym okresem w moim życiu, mimo tego że czasem jest ciężko to jakoś więcej jest tych lepszych chwil i z sentymentem wspominam czas kiedy chłopcy byli mali.. Teraz Sara już 2 miesiące skończyła i żal mi że ten czas szybko leci ;(
Z pierwszym dzieckiem dostaliśmy w kość z mężem, do dziś wspominamy różne akcje jakie przeszliśmy, ale i tak zgodnie twierdzimy że to był super czas
Teraz to już wnuki będę bawić :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ototo! Ja tak jak już wyżej napisałam, może dlatego że ja z gruntu jestem optymistą i lubię żeby wszystko było poukładane, przez to tez nie bardzo umiem być księżniczką, za to mój tz momentami nadrabia. Ja taki trochę chłoporobotnik jestem.




Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Siedzę i ryczę ;( mam już dość ;( wiem ze wiekszosc kobiet tak ma, ale ja jestem cienias. Mały dziś spał może godzinę teraz się darł jak poparzony. Pewnie cos mu zaszkodziło co zezarlam. Nie wiem czy w ogóle mu jeszcze podam moje mleko ;(
Nie czuje się w ogóle jak kobieta tylko jak jakaś nieudolna niania ktora chodzi w dresie, smierdzaca z tłustym włosami i beznadziejna figura. Miałam ćwiczyć ale kurfa kiedy ;( a żeby iść się umyć czy do sklepu to musze złożyć podanie i dwa zdjęcia czy ktoś mi się zajmie małym, bo małą to musze ciągnąć ze sobą...
Idę usypiac lare z małym na rękach...

" miłej " nocy


To się pozalilam. Dziękuję za uwagę ;p emocje trochę puściły...

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------


Podziwiam Cię kobieto jak ty to wszystko ogarniasz i jeszcze znajdujesz w tym radość dla siebie ;(
Kochana! Pomyśl, że Lara będzie chciała kiedyś pod namiot pojechać z chłopakiem. I z tęsknotą będziesz myślała o tym, że w zamierzchłych czasach nie miałaś chwili żeby wziąć prysznic ;-)


M.juz lepiej, gorączka spadła, spała dwie godziny to pewnie do północy mamy pospane.
Frau Gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 21:06   #4707
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

U nas tez wichura, wiatr i leje.....brrrr....
Ja uciekam w sen, mala spi

Anuszka sciskam mocno, dasz sobie rade ze wszystkim podziwiam
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 21:11   #4708
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Anuszka kobito ja to Ciebie podziwiam . Kasia radzi sobie super... ma trójkę dzieci i jest mega ogarnieta. To fakt.... ale ona nie jest sama jak palec. Ma męża na którego zaje****cie może liczyć. On z tego co widzimy bardzo jej pomaga na codzień. A Ty bidulo masz "tylko" dwójkę dzieci ale jesteś sama jak palec ze wszystkim. Więc nie dziw się ze chodzis w dresach, masz tłuste kudly i nie masz czasu na nic.... jak masz co mieć gdy wszystko jest na twojej głowie. Dwójka małych dzieci, dom.... Ja to Cię bez kitu podziwiam. I tak długo wytrzymalas bez zalenia się.
Tylko tak sie nie da na dłuższą metę. Kasa kasą ale on jest Ci potrzeby w domu. Tobie i przede wszystkim dzieciom. One potrzebują ojca. Zarówno córka jak i syn.
Zapewne łatwo jest mi mówić ale myślę ze chyba powinniście pomyśleć nad zmianą jakości TWOJEGO życia.... bo bez urazybale twój tz ma boski Life..... żyć nie umierać !
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 21:38   #4709
Indra83
Wtajemniczenie
 
Avatar Indra83
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Oglądam Seks w wielkim miescie i całuje Lilke, chyba ją zjem zaraz, jest taka rozkoszna, choć marudzi i nie chce spać
__________________
Staś 03.10.2009r.
Lilianna 10.11.2014r.
Indra83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 21:46   #4710
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część I

Czy jak szczepie 5w1 to wzw b musze zazxzepic?
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-13 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.