Mam skuteczny lek na trądzik :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-13, 09:40   #1
tadeuszekx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17
GG do tadeuszekx

Mam skuteczny lek na trądzik :)


Ale nie powiem

Edytowane przez tadeuszekx
Czas edycji: 2015-03-16 o 14:15
tadeuszekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 10:58   #2
pattricia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 148
Dot.: Mam skuteczny lek na trądzik :)

Cytat:
Napisane przez tadeuszekx Pokaż wiadomość
Witajcie. Pisze w bardzo nietypowej sprawie. Od wielu lat męczyłem się z trądzikiem kupowałem różne kremy, maści oraz zioła. Właściwie jak u większości z Was poprawa była krótko trwała albo wcale jej nie było. Mieszkam w Hiszpanii. Mam tutaj swoją działkę na której oprócz pomarańczy hoduję różnorakie zioła. Przez kilka lat testowałem ich działanie na mój trądzik. Sam nie miałem ich jakoś specjalnie dużo ale jednak był, to znaczny problem. Otóż przechodząc do rzeczy udało mi się wynaleźć mieszankę ziół i roślin w formie ekstraktu, która działa wprost fantastycznie. Po miesiącu stosowania pryszcze znikły do zera. Mój ekstrakt dałem koleżance, która też miała problem z trądzikiem u niej efekty tez były znakomite. Nie mam zamiaru wciskać Wam kitów ani moich racji. Dlatego postanowiłem, że wybiorę tu na forum 3 osoby ze starzem którym wyśle mój lek za darmo. Pokrywając tylko koszt przesyłki z Hiszpanii 20 zł. Chciał bym aby te osoby przez miesiąc używały lek a później aby napisały w tym wątku jakie były efekty.

Sam ekstrakt to mieszanka ziół wraz alkoholem. Jedną łyżkę miesza się z szklanką wody i pije się, to 3 razy dziennie. Kobiety w ciąży więc bardzo proszę Was o nie wysyłanie zgłoszeń.

Alkoholu jest mało ale mimo wszystko odpuśćcie sobie eksperymenty.

Skutków ubocznych nie zaobserwowałem ani ja ani moja koleżanka. Jestem pewien, że i Wy ich mieć nie będziecie. Jest to 100% naturalna mieszanka te zioła w różnych formach są dostępne na rynku. Nie podam składu w związku z tym, że chciał bym ten ekstrakt w jakiś sposób sprzedawać w późniejszym czasie. Zależy mi na pozytywnych opiniach dlatego postanowiłem tutaj napisać Bardzo proszę wysyłajcie zgłoszenia na PW. Zależy mi na osobach, które mają problem z trądzikiem oraz łojotokiem. Na wszelkie pytania odpowiem z wielką chęcią.
Obawiam się że nikt o zdrowych zmysłach nie będzie pił "lekarstwa" bez podania składu. Dlaczego mielibyśmy Ci zaufać? Są inne drogi na "sprawdzenie" takiego eliksiru. Skoro mieszkasz w Hiszpanii to zainteresuj się co można zrobić w tym temacie aby taka mieszankę legalnie wprowadzić do obrotu. 3 osoby poddane "eksperymentowi" to żadne poważne wyniki.
pattricia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 11:31   #3
tadeuszekx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17
GG do tadeuszekx
Dot.: Mam skuteczny lek na trądzik :)

do kosza wątek

Edytowane przez tadeuszekx
Czas edycji: 2015-03-16 o 14:15
tadeuszekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 11:44   #4
pattricia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 148
Dot.: Mam skuteczny lek na trądzik :)

Cytat:
Napisane przez tadeuszekx Pokaż wiadomość
Bez przesady z tą mieszanką. Sami pijecie różnorakie herbatki i żyjecie.. Chce pomóc a nie zaszkodzić
Dobrze, ale ja osobiście nie wypije czegoś, co ma nieznany skład. Jak kupuję ziółka to wiem co to jest i jakie jest działanie. No ale każdy ma wolna wole
pattricia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 11:53   #5
tadeuszekx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17
GG do tadeuszekx
Dot.: Mam skuteczny lek na trądzik :)

do kosza

Edytowane przez tadeuszekx
Czas edycji: 2015-03-16 o 14:25
tadeuszekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 12:58   #6
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Mam skuteczny lek na trądzik :)

Myślę, że nikt się na to nie zdecyduje. Przynajmniej mam taką nadzieję. Być może mówisz prawdę i ta "mieszanka"rzeczywiśc ie nie daje skutków ubocznych i widać dzięki niej poprawę, ale nikt nie ma takiej gwarancji. Leki, mieszanki ziołowe wprowadzone do obrotu są "sprawdzone", mają podany skład, opisane możliwe skutki uboczne, zalecane dawkowanie.
Zdajesz sobie sprawę z tego, że forum przeglądają także dzieci, niepełnoletnia młodzież?
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 13:19   #7
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Dot.: Mam skuteczny lek na trądzik :)

Czemu nie dasz tego leku komus z Hiszpanii? Hiszpanie tez maja pryszcze Mysle, ze potrzebujesz 'na doladowanie'
meowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 13:57   #8
tadeuszekx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17
GG do tadeuszekx
Dot.: Mam skuteczny lek na trądzik :)

do kosza

Edytowane przez tadeuszekx
Czas edycji: 2015-03-16 o 14:25
tadeuszekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 16:14   #9
hugejasminka
Raczkowanie
 
Avatar hugejasminka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 86
Dot.: Mam skuteczny lek na trądzik :)

Cytat:
Napisane przez tadeuszekx Pokaż wiadomość
Słuchajcie po, to właśnie założyłem ten temat aby nie tworzyły się oskarżenia, że oszust sprzedaje coś, że "zapłaciłam" a on mi jakieś gówno wysłał lub nic nie wysłał. Więc jeśli boicie się dac 20 zł mogę wysłać za free. Bo już tu widzę komentarz że zbieram na doładowanie - śmieszne. Jestem przekonany co do skuteczności moich ziółek, kosztowało mnie to sporo prób i nerwów. Wiecie dobrze, aby sprzedawać leki czy nawet głupi chleb potrzeba mnóstwo zezwoleń. A czy baliście się pić herbatkę waszej babci ?
pomsl troche,sam bys wypil cos czego nie znasz,nie masz pojecia jaki jest sklad?szukasz osob az tak zdesperowanych ktore sie na to zgodza? Mam nadzieje ze tacy sie nie trafia
daj tam do eksperymentu komus whiszpani ,zpewne tam tez ludzie maja pryszcze..
hugejasminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 17:40   #10
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Dot.: Mam skuteczny lek na trądzik :)

Cytat:
Napisane przez tadeuszekx Pokaż wiadomość
Słuchajcie po, to właśnie założyłem ten temat aby nie tworzyły się oskarżenia, że oszust sprzedaje coś, że "zapłaciłam" a on mi jakieś gówno wysłał lub nic nie wysłał. Więc jeśli boicie się dac 20 zł mogę wysłać za free. Bo już tu widzę komentarz że zbieram na doładowanie - śmieszne. Jestem przekonany co do skuteczności moich ziółek, kosztowało mnie to sporo prób i nerwów. Wiecie dobrze, aby sprzedawać leki czy nawet głupi chleb potrzeba mnóstwo zezwoleń. A czy baliście się pić herbatkę waszej babci ?
Tu nie chodzi o pieniadze, bo wiekszosc osob, ktore ma problemy z cera wydaje setki, a nawet tysiace zlotych.

Zapytalam tylko, czemu nie podasz tego specyfiku osobom z Hiszpanii, bo na pewno tez sa tam ludzie, szukajacy skutecznego leku, tylko probujesz przeslac to tak daleko? A Ty unikasz pytania, wiec jest to podejrzane. Po drugie - nie wiem czy wiesz, ale zasady wysylek zagranicznych sa teraz bardzo zaostrzone, praktycznie nie mozna wysylac tego typu przedmiotow - plynow.
meowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 18:41   #11
tadeuszekx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17
GG do tadeuszekx
Dot.: Mam skuteczny lek na trądzik :)

do kosza

Edytowane przez tadeuszekx
Czas edycji: 2015-03-16 o 14:25
tadeuszekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 19:59   #12
Elisava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 46
Dot.: Mam skuteczny lek na trądzik :)

Podaj dziewczynom skład. Nie musi byc po kolei skoro to pilnie strzeżona tajemnica. Pisząc tak tajemniczo to tak jakbyś napisał: znalazłem lek na otyłość. dam za darmo do spróbowania a w środku może być...tasiemiec
Elisava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 20:03   #13
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Mam skuteczny lek na trądzik :)

Tadeuszku, nie gniewaj się na nas, ale nawet za darmo nie weźmiemy. Wierzymy mocno w Twoja mieszankę, ale jaką mamy mieć pewność, że nie wyślesz nam wąglika np, bo jesteś terrorystą i prowadzisz dżihad, albo po prostu umysłowo chorym schizofrenikiem Świrów na tym świecie nie brakuje. Nie znamy się, potestuj na znajomych.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 21:31   #14
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Dot.: Mam skuteczny lek na trądzik :)

Cytat:
Napisane przez tadeuszekx Pokaż wiadomość
Składu panierki w kfc tez nie znacie a żrecie. Zaręczam, że jest o wiele bardziej nie zdrowa niż moje ziółka. Takie teksty typu a dlaczego nie dam komuś w Hiszpanii a pisałem, że dałem koleżance. Co mam ludzi namieście pryszczatych zaczepiać i dawać im zioła ? Napisałem na największym forum w naszym kraju o urodzie wizaz i uważam, że jest to właściwe miejsce. O wysyłki, się nie martw wiele razy wysyłałem jakies płyny i nigdy nei bło problemów. Widze, że szukacie problemów tam gdzie ich niema
'Nie znacie skladu panierki KFC'. To jest Twoj argument? Wiemy przynajmniej, ze tam sa kontrole i regularne badania, a w razie czego dostaniemy chociaz odszkodowanie. Czemu nie napisales tego na najwiekszym hiszpanskim forum o urodzie? Albo po prostu zglos sie do Dragons' Den i po problemie. E, ja bym sie nie odwazyla, zwlaszcza, ze udzielales sie w temacie o maseczce ze spermy. Mimo wszystko, zycze sukcesow! Jak znajda sie kroliki doswiadczalne, to zdajcie relacje.

Edytowane przez meowww
Czas edycji: 2015-01-13 o 21:37
meowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-13 22:31:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.