Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-14, 10:25   #841
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Bambusiek to nie siateczka tylko taki smoczek silikonowy z dziurkami - łatwo się czyści. Siateczkowy tez kupiłam ale narazie nie używam
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 10:46   #842
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Hej.
Fame oferta przyjeta
Moja siostrzenica tez w ogole nie robi obrotow, ale siedzi i szykuje sie do raczkowania, wiec moze nie wszystkie dzieci sie turlaja

Jeszcze o nocniku napisze. Ja na pewno jeszcze nie sprobuje, bo poki dziecko nie kontroluje zwieraczy to sie nie nauczy, a jeszcze dlugo nie bedzie ich kontrolowac. Oczywiscie jesli ktos chce to moze pilnowac dziecka i wysadzac, zaoszczedzi pieluch ale moja corka jak byla starsza zawsze wiedzialam kiedy robi kupe, ale na nocnik zaciagnac sie nie dala Z poprzedniego watku wiele mamus probowalo wczesniej odpieluchowac dzieci, a duza wiekszosc porzucila pampersy w okolicach 2roku, glownie po, niektore jeszcze sa w pieluszkach ( dzieci za 2-3msc beda miec 3 lata), wiec tak jak pisze Fame, jesli sie komus chce to "dla zabawy" jesli dziecko juz siedzi samodzielnie.

Agnes za szczepienie jak tam dzisiaj synek?

Kularek cos ty nie wpadaj w kompleksy... Widocznie dziewczyna ma czas i ochote tak sie stroic. Ja zeby miec ochote, to musze byc chociaz troche wyspana... Po nieprzespanej nocy to szpilek bym nie zalozyla moze ma nie wymagajace dziecko lub pomoc.
A z ta mama co izolowala dziecko rok czasu, to nie wiem co powiedziec

Domii ciekawa jestem jak sie sprawa ze sloiczkiem zakonczy. To tz nie zjadl wszystkiego? Myslalam ze zjadl sporo skoro zwymiotowal, ale jak odrobina mu zaszkodzila to na pewno cos jest nie tak... :/

Dziekuje wszystkim za komplementy
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 10:47   #843
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

No jestem zdolna do pracy

Yuza do 15 tż potem teściowa a potem.jestem ja od 18 także tego zobaczymy jak bedzie.

Kularek mam jedno i nie umiem byc tak odsztafirowana na codzien. Zapuscilam się

Domi a Ty na jakich motorach śmigasz?
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 10:53   #844
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Bambusiek ja miesne sloiczki wprowadzilam gdzies tydzien po warzywnych. Moj zjada 1.5 sloiczka na raz, zdarzy mu sie dwa...

Celebrinfea powodzenia
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 10:56   #845
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
u mnie myli wszyscy ręce przez pierwszy miesiąc - a ja jak mi się przypomniało :P teraz w domu nie myjemy rąk jak mamy wziąć małą no chyba że trzeba ręce małej myje tylko rano i wieczorem - chyba że pobrudzi jedzeniem, zabawki hmmm czasem spadną na podłogę w pokoju ale tam sprzątam dość często więc zabawek po upadku nie myje, chyba że spadną w innym pomieszczeniu
U mnie myjemy ręce np. po powrocie skądś. Tż kiedy wraca z pracy to najpierw ręce, a potem dopiero bierze Młodą. No i goście sami jak przyjdą to najpierw do łazienki idą by umyć ręce

Cytat:
Napisane przez kularek Pokaż wiadomość
dzień dobry - bardzo niewyspany :/ dziś znowu J. pobudkę przed 5 mi zrobił

dziewczyny wpadam w coraz większe kompleksy przez wizyty w przedszkolu jak małego zawożę - często spotykam tam koleżankę z podstawówki - ona ma córkę 5 letnią i synka 7 miesięcznego no i kurczę kiedy ona ma czas, żeby wszystko zrobić i tak wyglądać :/ zawsze uczesana, w sukience, na obcasach i to tych raczej wysooookich, a jak zobaczyłam dziś jej paznokcie tipsy dwa razy dłuższe od moich naturalnych - ja nie daję rady w długich przy dzieciach - i zawsze wygląda na taką pełną energii - mam ochotę się zastrzelić jak patrzę na siebie
Kularek, nie przejmuj się. Może dziewczyna po prostu jest do takiego wyglądu przyzwyczajona, a może ma nianię, albo babcie dużo pomagają i ma czas by robić się na bóstwo codziennie


Rybka przystojniacha z Twojego synka Tż nie zjadł kalafiora, pobiegł do łazienki przez sam zapach Przedstawiciel już był i odebrał słoiczek

Celebrinfea ja to z motorów to tylko na skuterach jeździłam ale strasznie lubię motocykle i zawsze chciałam mieć Całkiem rozsądnie ten Wasz plan dnia wygląda po Twoim powrocie do pracy
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 11:15   #846
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

hej ho

rybka skoro jest tylko napis że zawiera gluten, to może być równie dobrze śladowa jego ilość, chyba Że użyli którejś mąki zaw/gluten ale skoro synek nie ma tendencji do alergii to chyba się nie ma czego obawiać.

synek przystojniacha mam kandydatkę na żonę - oto ja! bo Pulpetinka już zajęta

czy któraś z Was przeszła z mm 1 na 2 bez mieszania??? bo ja mieszałam wczoraj, a dziś już nie mam z czym mieszać i kazałam TŻ dać z bomby bez cackania, zastanawiam się czy mi to dziecka nie poniszczy

kularek na pocieszenie powiem Ci że ja np. praktycznie nigdy nie chodzę na obcasach, nawet niespecjalnie umiem nie miałam też nigdy sztucznych paznokci ani nawet podkładu na twarzy, bez całego tego tuningu też można super wygladać
aczkolwiek ostatnio i moja samoocena podupadła, strasznie jestem przemęczona i czuję się taka .... no nie wiem, poszarzała a wszyscy mi mówią że super wyglądam po ciąży chyba z czystej uprzejmości bo imo wyglądam najgorzej w całym życiu

bambusiek sto lat dla Tymka

też dziś byłam na badaniach pracowniczych, diagnoza - zdolna do pracy polemizowałabym


witajcie
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 11:19   #847
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Eydrith powinni mieć jeszcze rubryczkę chroniczne niewyspanie... Okulistka dziś do mnie "oj zmeczone i zaczerwienione oczy pani ma prosze nawilżać i dosypiać" no miałam ochotę się roześmiać...
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 11:30   #848
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
czy któraś z Was przeszła z mm 1 na 2 bez mieszania??? bo ja mieszałam wczoraj, a dziś już nie mam z czym mieszać i kazałam TŻ dać z bomby bez cackania, zastanawiam się czy mi to dziecka nie poniszczy

bambusiek sto lat dla Tymka

też dziś byłam na badaniach pracowniczych, diagnoza - zdolna do pracy polemizowałabym
mi przy synku nie kazano mieszać i nie było problemu tyle, że on dostawał już wtedy 1-2 porcje dziennie.

dzięki za życzenia dla synka, co prawda dopiero w piątek ma, ale

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Eydrith powinni mieć jeszcze rubryczkę chroniczne niewyspanie... Okulistka dziś do mnie "oj zmeczone i zaczerwienione oczy pani ma prosze nawilżać i dosypiać" no miałam ochotę się roześmiać...
taaa....

co do wyglądu jeszcze, to ja na codzień też ani się maluję ani jakoś szczególnie nie "robię". "Lepsze" ogarnięcie to dla mnie krem cc/bb + tusz do rzęs, no i wyprostowane włosy, bo mam niesforne, grube, nieukładne.
Ale prostowanie, to ze 2-3 razy w miesiącu się uda, bo po umyciu rzadko kiedy mam czas na to
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 11:31   #849
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Celebrinfea zgadzam się mi si ę w ogóle wzrok po ciąży pogorszył, dostałam zalecenie dofinansowania na okulary, ech naprawdę starosć nie radość
a pytali Cię na badaniach o ciążę, poród? bo mnie babka mocno przemaglowała, i zastanawiam się czy z ciekawości czy takie są procedury
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 11:32   #850
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

aaa... Malwiska - podaj proszę co to za smoczek-podajnik
baby ono to jest?
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18

Edytowane przez bambusiek
Czas edycji: 2015-01-14 o 11:37
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 11:32   #851
Oldzia20
Raczkowanie
 
Avatar Oldzia20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 472
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Iza moze nie koniecznie musial Ci wypasc dysk, bo krazek wypada jak sie gwaltownie ppdbiesie cos z podlogi i zostajesz w zgieciu :/ nie wiem jak Ty masz, ale warto isc do lekarza, albo fizjoterapeuty ktory zna sie np. Na mcKenzi

Kularek nie przejmuj sie ja czasem sama siebie strasze i wychodze tak na spacer

Celebrinfea kciuki za powrot do pracy

Witam
Bylismy u pediatry... obronila sie tym ze jest kilka dzieci ktore tez maja takie glowki i byly u neurochirurgow i wszystko z nimi ok....i ze moglismy ja poprosic o skierowanie do neurochirurga, nie byloby problemu no nic dala nam skierowania na krew i czesc nie jest refundowana. Do okulisty tez dostalismy, poszlam zapytac na kiedy termin i babka do mnie ze jedna pani zrezygnowala i mamy juz na pt termin takze dzialamy
Milego dnia

Wysłane z mojego LG-P760
Oldzia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 11:36   #852
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
a pytali Cię na badaniach o ciążę, poród? bo mnie babka mocno przemaglowała, i zastanawiam się czy z ciekawości czy takie są procedury
mnie poprzednio pytali

a te badania, to wam termin wychodził, czy po takiej długiej przerwie musialyście robić?
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 11:45   #853
Caramel 85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 631
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Joanna, Integra dzięki dziewczyny za odpowiedz , uspokoiłyście mnie, w takim razie dziś zacznę wprowadzać mleko następne.

Domi szok z tym kalafiorem! daj znać jak się sprawa rozwinie. Kilka dni temu kupiłam brokuła i groszek właśnie z bobovity ale teraz się będę bała dać małemu :/
Jeśli chodzi o Andrzeja, to staram się wszystkiego napierw sama spróbować. Zwłaszcza odkąd niemal uraczyłam go malinówką zamiast soku z malin Witusiowe jedzonko rzadko testuję, najczęściej tylko wącham, bo słoiczki wydawały mi się bezpieczne, a tu widać d*pa.

Malwiska super filmik, Oliwka jest bardzo słodka Mogłabym prosić o linka do tego siateczkopodobnego smoka?

Fame kilka razy sadzałam Andrzeja na nocniku i do tej pory się z nim nie oswoił może za późno zaczęłam, może za rzadko? Sama nie wiem. Raczej zawsze był zdziwiony o co mi chodzi, ostatnio aż wstrzymał kupalę. Stwierdziłam, że poczekam jak będzie miał ok 2 latka chyba że wcześniej zacznie sygnalizować, bo póki co tego nie robi i wątpię żeby umiał kontrolować swoje potrzeby, więc wolę go niepotrzebnie nie stresować.

Rybka przystojniak! Okrąglutki zupełnie jak mój Andrzej w tym wieku

Iza oj nie zazdroszczę, dziś już lepiej?
__________________
Andrzejek
Witek
Paulinka
Caramel 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 11:45   #854
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
mi przy synku nie kazano mieszać i nie było problemu tyle, że on dostawał już wtedy 1-2 porcje dziennie.

dzięki za życzenia dla synka, co prawda dopiero w piątek ma, ale
to fajnie, moze i u nas obejdzie się bez sensacji byłoby miło bo innych sensacji mamy w bród

czyli jestem pierwsza ale w piątek może mnie nie być, także tego
Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
co do wyglądu jeszcze, to ja na codzień też ani się maluję ani jakoś szczególnie nie "robię". "Lepsze" ogarnięcie to dla mnie krem cc/bb + tusz do rzęs, no i wyprostowane włosy, bo mam niesforne, grube, nieukładne.
Ale prostowanie, to ze 2-3 razy w miesiącu się uda, bo po umyciu rzadko kiedy mam czas na to
ja podobnie, tzn. teraz jak pracuję to oko zawsze mam podmalowane (kredka/liner + tusz), bo inaczej chyba wszyscy by myśleli że dalej śpię ale w sumie tylko to + transparentny puder.

lubię się malować czy fajnie/elegancko ubierać jak mam okazję, ale na codzień po prostu szkoda mi czasu, poza tym lubię naturalność w wyglądzie ... chociaż też często mam takie przemyślenia jak kularek, jak widzę np. w tramwaju laski z pełnym makijażem, ułożona fryzura i w ogóle, to jak mam gorszy dzień to tak blado się czuję i w ogóle
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 11:45   #855
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
aaa... Malwiska - podaj proszę co to za smoczek-podajnikrosi:
baby ono to jest?
Chyba tak ale sprawdzę jak wejdę do domu
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 11:50   #856
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
mnie poprzednio pytali

a te badania, to wam termin wychodził, czy po takiej długiej przerwie musialyście robić?
mnie babka nawet pytała czy miesiączkuję, wydało mi się to lekką przesadą czy poród sn czy cc, czemu cięcie itd ale może widać tak trzeba
Cytat:
Napisane przez Caramel 85 Pokaż wiadomość
Joanna, Integra dzięki dziewczyny za odpowiedz , uspokoiłyście mnie, w takim razie dziś zacznę wprowadzać mleko następne.
oj widzę że coś przeoczylam, zaraz się cofnę
Cytat:
Napisane przez Caramel 85 Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o Andrzeja, to staram się wszystkiego napierw sama spróbować. Zwłaszcza odkąd niemal uraczyłam go malinówką zamiast soku z malin
normalnie jak w Ani z Zielonego Wzgórza miałby młody spanie

a mi się filmik z Oliwką nie wyświetla a ciekawa jestem o jakim smoku mówicie, muszę obczaić w domu
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 11:59   #857
Iza188
Rozeznanie
 
Avatar Iza188
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 625
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki

Wpadam na chwilke bo bobo wzywa
Zakupy po części udane..
Spacerowa jest i ,,bolid,, zakupiony zęby młody mógł wozic synowa
Teraz jeszcze krzeselko i kojec ale to juz przez internet strzele

Wczoraj tak mi szkoda było maluszka
Poszedł spać i zostawilismy go z tesciami i pojechalismy na zakupy
I tu zonk !
Wracamy ,wchodzi a tam ryk nieziemskie ,,obudził się w obcym domu z obca baba,,
Boże jak nas zobaczył to ręce wyciagnol -nie mogliśmy go uspokoić ,niestety cały dzień był lęk ze go zostawimy i placz
No ale co się dziwić jak dziadku nie przyjeżdżają ,,to dla niego obce osoby,,
Juz go nie zostawić samego z nimi

Miłego dnia
domi brr otruć synowa mi chcieli ja nie Lubie bobovity młody zresztą tez nie chce jej jeść
Chętnie je gerbera, hipa i babydream
agnes za szczepienia..biedny maluszek
iza wspolczuje boli pleców
kularek boże tez mam takie osoby w otoczeniu -porazka
A taka izolacja wcale nie jest dobra
rybka przystojniak i jaki pucolek
Jaka spacerówka ?

U nas teściowie tez rzadko zostają z Mikołajem, mimo tego ze mogliby przyjechać spokojnie jak on juz spi (zazwyczaj potrzebowaliśmy opieki wieczorem) to zawsze umawialiśmy sie wczesniej zeby w trakcie zasypiania ich widział. Wtedy po pobudce nie było az takiego zaskoczenia.
Moze u was tez sie sprawdzi taka metoda. O ile bedziecie potrzebować

Cytat:
Napisane przez kularek Pokaż wiadomość
dzień dobry - bardzo niewyspany :/ dziś znowu J. pobudkę przed 5 mi zrobił


simka - też tak kiedyś małego zostawiłam z teściami i było jak opisujesz i stwierdziłam, że nie ma sensu z takimi obcymi ludźmi zostawiać bo moi teście podobni :brzyda l:

dziewczyny wpadam w coraz większe kompleksy przez wizyty w przedszkolu jak małego zawożę - często spotykam tam koleżankę z podstawówki - ona ma córkę 5 letnią i synka 7 miesięcznego no i kurczę kiedy ona ma czas, żeby wszystko zrobić i tak wyglądać :/ zawsze uczesana, w sukience, na obcasach i to tych raczej wysooookich, a jak zobaczyłam dziś jej paznokcie tipsy dwa razy dłuższe od moich naturalnych - ja nie daję rady w długich przy dzieciach - i zawsze wygląda na taką pełną energii - mam ochotę się zastrzelić jak patrzę na siebie
nie strzelaj bo bedzie tylko gorzej :P
Bardzo ci brakuje podobnego wyglądu?
Osobiście to zawsze sama malowałam paznokcie, lubie naturalne. Rzadko chodziłam w sukienkach, nigdy w szpilkach (tylko na większe wyjścia), zawsze wolałam dłużej pospać niz np. Układać włosy, robic pełny makijaż idąc do pracy wiec mi nie brakuje takich rzeczy. Za leniwa jestem Ale wiem, ze niektóre mamy lubią sukienki, wysokie buty, "ostry" pazur i perfekcyjny wygląd to dla nich moze byc ciężej ogarnąć sie czasowo. Jak masz mieć zły humor z tego powodu, to moze postaraj sie cos wykombinować
Cytat:
Napisane przez Oldzia20 Pokaż wiadomość
Iza moze nie koniecznie musial Ci wypasc dysk, bo krazek wypada jak sie gwaltownie ppdbiesie cos z podlogi i zostajesz w zgieciu :/ nie wiem jak Ty masz, ale warto isc do lekarza, albo fizjoterapeuty ktory zna sie np. Na mcKenzi

Kularek nie przejmuj sie ja czasem sama siebie strasze i wychodze tak na spacer

Celebrinfea kciuki za powrot do pracy

Witam
Bylismy u pediatry... obronila sie tym ze jest kilka dzieci ktore tez maja takie glowki i byly u neurochirurgow i wszystko z nimi ok....i ze moglismy ja poprosic o skierowanie do neurochirurga, nie byloby problemu no nic dala nam skierowania na krew i czesc nie jest refundowana. Do okulisty tez dostalismy, poszlam zapytac na kiedy termin i babka do mnie ze jedna pani zrezygnowala i mamy juz na pt termin takze dzialamy
Milego dnia

Wysłane z mojego LG-P760
To fajnie wam sie trafiło z tym okulista.

My po szczepieniu ostatnim . Następne dopiero w lipcu i potem az w grudniu

Pisalyscie o przybieraniu na wadze. Mikołek przybrał przez ostatnie 6 tyg tylko 340g ( 57g/tydz) a urósł 3,5 cm... Pediatra nic nie mówiła ze to zle.
Sprawdziłam i nadal jest w tym samym centylu wagowo.
Chyba im starsze dziecko tym bardziej indywidualnie przyrost wagi wyglada.
Zgrubienie w piersi to zastój. Ale nic nie boli plecy dalej troche sztywne ale dalam rade nawet troche pospacerować
Chodzę i roztaczam wokół sienie aromat tłoczonej kapusty z nuta bengayskiego mentolu

Cos jeszcze miałam, ale zapomniałam
Iza188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 12:05   #858
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
a te badania, to wam termin wychodził, czy po takiej długiej przerwie musialyście robić?
moje poprzednie badania straciły ważność w listopadzie, dlatego robiłam
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 12:08   #859
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

http://www.babyono.com/produkty/karm...sze-smaki.html - mam taki z baby ono

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
mnie babka nawet pytała czy miesiączkuję, wydało mi się to lekką przesadą czy poród sn czy cc, czemu cięcie itd ale może widać tak trzeba
oj widzę że coś przeoczylam, zaraz się cofnę normalnie jak w Ani z Zielonego Wzgórza miałby młody spanie

a mi się filmik z Oliwką nie wyświetla a ciekawa jestem o jakim smoku mówicie, muszę obczaić w domu
a nie masz aplikacji w telefonie z youtuba?? jak bedziesz miała samsunga s 3 mini to będziesz mieć
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 12:10   #860
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Ja mam do lipca ważne ale po nieobecności dłuższej niż 30 dni powinno sie zrobic zdaje sie.

Eydrith no pytała o miesiaczke a reszte sobie z wypisu szpitalnego wyczytała
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 12:19   #861
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
http://www.babyono.com/produkty/karm...sze-smaki.html - mam taki z baby ono

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------



a nie masz aplikacji w telefonie z youtuba?? jak bedziesz miała samsunga s 3 mini to będziesz mieć
o kurczę ale sprzęt może kupię mojej małej

mam apkę, ale na moim aktualnym telefonie już prawie nic nie działa w szczególności youtube a samsunga jeszcze nie kupiłam ale chyba sobie w końcu kliknę
Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Eydrith no pytała o miesiaczke a reszte sobie z wypisu szpitalnego wyczytała
o proszę to nie mam więcej pytań tylko ciekawe dlaczego o miesiączkę, jakoś mnie to zafrapowało
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 12:22   #862
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Nie mam pojecia ??? Pewnie ma to jakies uzasadnienie ale jakie to dla mnie zbyt abstrakcyjne.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 13:50   #863
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
dzięki
byłam już w sklepie zapytać o to, ale nie mieli. Niby ma być w przyszłym tygodniu, zobaczę jeszcze w innym sklepie, ale to autem muszę podjechać :/

mnie w medycynie pracy o miesiączkę nie pytali... byłam jak dziecko miało 10 miesięcy... za to o poród, vacuum itd tak.
------
byłyśmy na szybkim spacerku (nadal mocno u nas zawiewa) i mamy balony na sobotę tylko w jednym sklepie kupuję takie, że nadmuchane wytrzymują ładnych kilka tygodni, nawet przy gnieceniu nie pękają szybko.

moja córa leży na macie i kulając się na wszystkie strony gryzie gryzak... chwilę temu obgryzała lusterko od maty
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 13:56   #864
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Nie mam pojecia ??? Pewnie ma to jakies uzasadnienie ale jakie to dla mnie zbyt abstrakcyjne.
może chcą sprawdzić czy w kolejnej ciąży nie jesteśmy

a propos @ to ja się chyba dziś wykrwawię coś tam czytalam w necie że pierwsza po porodzie może być obfita, ale nie spodziewałam się czegoś takiego nigdy w życiu tak nie miałam, masakra
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 14:43   #865
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

u mnie przy pierwszej @ to podklady poporodowe belli poszly w ruch...
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 15:23   #866
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

a ja jestem chyba już po @, pare brązowych plamek i nie wiem czy mam to zaliczać do @ czy czekać dalej i nie liczyć tego
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 16:14   #867
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
u mnie przy pierwszej @ to podklady poporodowe belli poszly w ruch...
dobry pomysł a długo trwała u Ciebie taka masakra?
Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
a ja jestem chyba już po @, pare brązowych plamek i nie wiem czy mam to zaliczać do @ czy czekać dalej i nie liczyć tego
też tak miałam przez pierwsze dwa dni, ale może u Ciebie jest jakoś inaczej
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 16:18   #868
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
dobry pomysł a długo trwała u Ciebie taka masakra?
też tak miałam przez pierwsze dwa dni, ale może u Ciebie jest jakoś inaczej
nadal czekam
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 16:59   #869
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Aż do dokumentacji zerknęłam bo do gina wtedy z tym poleciałam. Około tygodnia i urwała się niespodziewanie...

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

córka już 2 drzemke ma spodziewałam się jej za godzinę...a tu proszę
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 17:34   #870
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

I jeszcze domii i caramel dzięki

Eydrith dzięki, jesteś rezerwowa
Mleko jeszcze mam pierwsze, bo tz chyba się zapomniał i jest jeszcze jedno w zapasie, ale ja nigdy nie mieszalam córce i było ok, teraz tez przejdę od razu.

Malwiska dobrze przelatuje owoc przez tego smoka? Miękki jest?

Simka to samo pytanie co do Malwiski przez ta siateczkę dobrze przechodzi owoc? I czy tam się wkłada owoc w kawałku czy papkę? Bo nie wiem :p
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-23 08:45:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.