Chłopak zabrania mi iść na studia.. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-15, 12:40   #91
furia88
Raczkowanie
 
Avatar furia88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 92
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Autorko, a ja Ci opowiem swoją historię. Poznałam faceta, no cud miód, bez nałogów, ułożony, grzeczny i poważnie myślący o życiu. Ja się (wtedy tak myślałam) zakochałam i złapałam Pana Boga za nogi (tak myślałam). Po jakimś czasie wyszłam za niego i dopiero wtedy zaczęło się piekło.
Owszem już w okresie narzeczeństwa pokazywał różki, ale ja byłam tak przesiąknięta nim, że puszczałam te zachowania płazem.

Kazał mi siedzieć w domu, kazał sobie gotować, piec chleb domowy (bo on tego gówna z marketu jadł nie będzie), kanapki były za mało wyszukane i urozmaicone, obiady za małe/za duże/za tłuste/a po co tyle ziemniaków/mięsa/warzyw. Ja byłam głupia i nic nie warta, na porządku dziennym były teksty "ruszaj się grubasie" (nie jestem gruba...). Gdy odniosłam jakiś sukces, on nawet nie mrugnął, nigdy nie usłyszałam dobrego słowa, pochwały czy zwykłego "wierzę w ciebie". Zawsze byłam zła, głupia, durna, moje koleżanki to szmaty (???) i ja tez na pewno będę taka jak one. Nie pozwalał mi się z nimi spotykać (spotykałam się pomimo wszystko, a potem w domu miałam ciche dni), zapisałam się do szkoły - ciche dni i pretensje o wszystko. Doszło do tego, ze nie mogłam wyjść do osiedlowego sklepu po przysłowiową mąkę, bo pewnie ktoś mnie poderwie, albo nie daj Boże z kimś porozmawiam po drodze. Miałam 25 lat, a wyglądałam i czułam się jakbym miała 55. Kłótnie były codziennie, o bzdury nawet. W końcu sama zaczęłam myślec o sobie, ze rzeczywiście jestem beznadziejna i tylko do garów się nadaje.

W końcu wylądowałam w szpitalu na operacji (która była zaplanowana), a mąż nie odwiedzał mnie i nie interesował sie mną. W końcu przyjechał i po 2óch godz pojechał mówiąc, że mu śmierdzi i się nudzi w tym szpitalu.

W tym czasie podjęłam najlepszą decyzję w moim życiu - kazałam mu się spakować i wynieść i czekać na pozew. Oczywiście po drodze były smsy z wyzwiskami, że jestem taka i owaka i mam chorą głowę, bo "normalny człowiek tak nie robi".

Dziś mija rok od rozwodu, a ja nigdy nie czułam się lepiej.

Przemyśl to.

Edytowane przez furia88
Czas edycji: 2015-01-15 o 12:41
furia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 12:47   #92
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Weź wyjdz na chwile z tej Polski Z do Polski A, bo chyba zyjesz w swiecie chłopaków do wziecia. Od razu sie obraz rozjasni, ze masz robic wlasna kase a za pomysly z tamponami rzuca sie niezaleznie od innych spraw.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 12:53   #93
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Uważaj, żeby ci nie utrudnił przygotowania się do matury. Postaraj się ją zdać jak najlepiej (coś mi się wydaje, że spotkania z typkiem odbywają się kosztem czasu, jaki poświęciłabyś na naukę).

Resztę tematu przedmówczynie już wyczerpały.

A przed najbliższą miesiączką przejdź się po duże opakowanie tamponów. Albo kilka.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 13:10   #94
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

I uważaj zeby z nim nie wpasc, bo będziesz ugotowana
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 13:16   #95
furia88
Raczkowanie
 
Avatar furia88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 92
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Dodam jeszcze, że zabraniał mi słuchać muzyki i czytać książek. Bo to co mi się podoba jest beznadziejne.

Także autorko... uciekaj jak najszybciej. Ja po rozstaniu poczułam jak 10kg zeszło z pleców.
furia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 13:20   #96
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Cytat:
Napisane przez furia88 Pokaż wiadomość
(...)
na porządku dziennym były teksty "ruszaj się grubasie" (nie jestem gruba...).
(...)
To wytłumaczenie nie było potrzebne, bo gdybyś była gruba, to również by nie miał prawa tak do Ciebie mówić.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 14:51   #97
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Mądre słowa. Weź je do serca, autorko.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 15:04   #98
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Autorko, życie z kotem może być dobre i piękne. Nie będzie Cię obrażał tylko zamruczy i się przytuli, ucieszy się na Twój widok, nie będzie wymawiał ile dla Ciebie zrobił.... Jedyne zło jaki zrobi to nasikanie obok kuwety. Nie zastanawiaj się. Kot jest 100 razy lepszy od takiego faceta jakiego opisałaś.

Mam wrażenie że Twój facet jest dużo starszy od Ciebie. Ile lat (bo nie doczytałam).
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 15:20   #99
SmerfetkaGdynia
Rozeznanie
 
Avatar SmerfetkaGdynia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 636
GG do SmerfetkaGdynia
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Cytat:
Napisane przez furia88 Pokaż wiadomość
Autorko, a ja Ci opowiem swoją historię. Poznałam faceta, no cud miód, bez nałogów, ułożony, grzeczny i poważnie myślący o życiu. Ja się (wtedy tak myślałam) zakochałam i złapałam Pana Boga za nogi (tak myślałam). Po jakimś czasie wyszłam za niego i dopiero wtedy zaczęło się piekło.
Owszem już w okresie narzeczeństwa pokazywał różki, ale ja byłam tak przesiąknięta nim, że puszczałam te zachowania płazem.

Kazał mi siedzieć w domu, kazał sobie gotować, piec chleb domowy (bo on tego gówna z marketu jadł nie będzie), kanapki były za mało wyszukane i urozmaicone, obiady za małe/za duże/za tłuste/a po co tyle ziemniaków/mięsa/warzyw. Ja byłam głupia i nic nie warta, na porządku dziennym były teksty "ruszaj się grubasie" (nie jestem gruba...). Gdy odniosłam jakiś sukces, on nawet nie mrugnął, nigdy nie usłyszałam dobrego słowa, pochwały czy zwykłego "wierzę w ciebie". Zawsze byłam zła, głupia, durna, moje koleżanki to szmaty (???) i ja tez na pewno będę taka jak one. Nie pozwalał mi się z nimi spotykać (spotykałam się pomimo wszystko, a potem w domu miałam ciche dni), zapisałam się do szkoły - ciche dni i pretensje o wszystko. Doszło do tego, ze nie mogłam wyjść do osiedlowego sklepu po przysłowiową mąkę, bo pewnie ktoś mnie poderwie, albo nie daj Boże z kimś porozmawiam po drodze. Miałam 25 lat, a wyglądałam i czułam się jakbym miała 55. Kłótnie były codziennie, o bzdury nawet. W końcu sama zaczęłam myślec o sobie, ze rzeczywiście jestem beznadziejna i tylko do garów się nadaje.

W końcu wylądowałam w szpitalu na operacji (która była zaplanowana), a mąż nie odwiedzał mnie i nie interesował sie mną. W końcu przyjechał i po 2óch godz pojechał mówiąc, że mu śmierdzi i się nudzi w tym szpitalu.

W tym czasie podjęłam najlepszą decyzję w moim życiu - kazałam mu się spakować i wynieść i czekać na pozew. Oczywiście po drodze były smsy z wyzwiskami, że jestem taka i owaka i mam chorą głowę, bo "normalny człowiek tak nie robi".
Matko jedyna. Powiedz,że to nieprawda, bo nie dowierzam,że można być takim gnojem.
__________________
'Lubię to za mało - po prostu Cię kocham!
Bo w Tobie wszystko jest idealne
Chce walczyć o Ciebie i się nie poddam
Moje uczucia są niezniszczalne...''

instagram.com/nemesisgotenhafen
SmerfetkaGdynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 15:35   #100
Martecza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Jak nie odejdziesz od niego to za jakiś czas będziesz już na skraju samobójstwa. To straszliwie niebezpieczne. Gość pustoszy cię wewnętrznie, miażdży twoją osobowość, obrzuca cię g@wnem i traktuje jak nic niewartego śmiecia.

A prawda jest taka, że masz w sobie ogromną wartość. I jego zachowanie, traktowanie cię, świadczy o nim, że jest bardzo złym człowiekiem. Złym człowiekiem o wręcz niesamowicie złej woli. Musisz uciec od niego, inaczej zginiesz (najpierw psychicznie a potem nawet fizycznie).

I nie myśl za dużo. Po prostu zniknij z jego życia. Dzisiaj.
Martecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 17:21   #101
sentymentalna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 44
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Bardzo dziekuje drogie wizazanki za tak duzy i szybki odzew. Jest mi biezmiernie milo, ze w ogole wykazałyscie zainteresowanie watkiem. Tz jest starszy 3 lata. Powoli bede ograniczac kontakt, zapisalam sie dzisiaj do psychiatry, moze dostane skierowanie na terapie. I po maturach jedno ciecie, wyjaze bez slowa, bez tlumaczen, zmiana miejsca zamieszkania, numeru, maila, wszystko. I zycie od nowa.
__________________
twiitty:
''Doskonale Cię rozumiem. Facetowi można ufać, ale kobiecie, która próbuje osiągnąć coś za wszelką cenę- nigdy.''
sentymentalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 17:51   #102
furia88
Raczkowanie
 
Avatar furia88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 92
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Cytat:
Napisane przez SmerfetkaGdynia Pokaż wiadomość
Matko jedyna. Powiedz,że to nieprawda, bo nie dowierzam,że można być takim gnojem.
Prawda, najprawdziwsza prawda. Teraz jestem mądrzejsza i nie pozwoliłabym na takie traktowanie. Ale z drugiej strony trzeba się bardzo pilnować , bo psychole techniki manipulacji mają w małym palcu...
furia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 17:53   #103
sentymentalna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 44
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Dokladnie... Oni wiedza jak zakrecic ofiara..
__________________
twiitty:
''Doskonale Cię rozumiem. Facetowi można ufać, ale kobiecie, która próbuje osiągnąć coś za wszelką cenę- nigdy.''
sentymentalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 17:54   #104
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Pewna osoba w mojej rodzinie mawiała: "tylko wykształcenia możesz być pewna". Idź na studia.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 18:08   #105
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Skąd sie tyle tych psycholi bierze???

Bądź silna Autorko...
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 18:29   #106
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Też byłam z facetem, który uważał, że studia nie są mi potrzebne, bo... przecież faceta już mam, to po co mi te studia? Bo chcę się kur..wić. Nawet z koleżankami zabraniał mi się spotykać, bo pewnie będziemy o chłopakach plotkować. Też było trudno odejść, uzależnił mnie w pewnym sensie od siebie. Wiesz co mi pomogło? Właśnie wyjazd. Wiedziałam, że to pomoże mi się zdystansować i faktycznie pomogło. Wyjechałam na 2 miesiące nad morze do rodziny. Po pierwszej awanturze, która odbyła się tego samego dnia, którego dojechałam, bo kuzyn miał urodziny i zaprosił mnie na grila, usłyszałam, że na pewno będę się tam puszczać, po prostu wyjęłam kartę z telefonu i ją połamałam. Poszłam na tego grila, upiłam się, zabalowałam, pobawiłam ze znajomymi, nareszcie poczułam, że żyję, jestem wolna, mogę robić co chcę i nikt mi nie zrobi ze mnie prostytutki, bo wymieniłam dwa zdania z osobnikiem płci męskiej.

Nie myśl, że on się zmieni, nie wyobrażaj sobie was w miłej atmosferze. Zacznij myśleć o sobie, co zrobisz, jak już się uwolnisz. Pójdziesz na studia, rozwiniesz się, będziesz wychodziła ze znajomymi i świetnie się bawiła, bez strachu, że czeka cię awantura, poznasz nowych, wartościowych ludzi, znajdziesz hobby- no co tylko zechcesz. Zacznij planować sobie w głowie, co możesz dla siebie zrobić- bez niego. Wyrzuć go ze swojej głowy. Pomyśl, nad wyjazdem za granicę albo do polskiej typowo turystycznej miejscowości, będziesz miała długie wakacje, zarobisz, usamodzielnisz się, poznasz trochę świata, będziesz miała czas, żeby się od niego odzwyczaić. Zmień numer, wykasuj konta na profilach społecznościowych, odetnij się na te kilkanaście tygodni, zobaczysz, że bez takiego śmiecia da się żyć. Trzymam za ciebie kciuki. Będzie trudno, ale jeśli chcesz być wolna, dasz radę.
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 18:43   #107
SmerfetkaGdynia
Rozeznanie
 
Avatar SmerfetkaGdynia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 636
GG do SmerfetkaGdynia
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Cytat:
Napisane przez furia88 Pokaż wiadomość
Prawda, najprawdziwsza prawda. Teraz jestem mądrzejsza i nie pozwoliłabym na takie traktowanie. Ale z drugiej strony trzeba się bardzo pilnować , bo psychole techniki manipulacji mają w małym palcu...

Dobrze,że miałaś na tyle rozumu aby odejść i nie tkwić w tym ''małżeństwie''.
__________________
'Lubię to za mało - po prostu Cię kocham!
Bo w Tobie wszystko jest idealne
Chce walczyć o Ciebie i się nie poddam
Moje uczucia są niezniszczalne...''

instagram.com/nemesisgotenhafen
SmerfetkaGdynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 19:20   #108
furia88
Raczkowanie
 
Avatar furia88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 92
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Z zamiarem odejscia nosiłam się już pół roku przed faktycznym rozstaniem. Wszystko powoli dojrzewało we mnie, kiełkowało, zbierałam siły i w momencie gdy ja potrzebowałam najwiecej uwagi i pomocy (operacja, która była sprawą życia i smierci) zdecydowałam się na radykalny krok i usunęłam go z mojego życia. Siedzieliśmy w szpitalnym parku na ławce, pamiętam swoje słowa jak dziś "nie kocham cię, wyprowadź się i nigdy więcej nie chcę cię widzieć". Szczerze, myśłałam że odwinie i mnie uderzy z tej wściekłości, bo wpadł w szał. A mi nawet powieka nie zadrgała. Trzeba na to dużo siły, ale warto. Dla siebie i dla normalnego życia. A nie życia w stresie i zastraszeniu.

Odcięcie się od debila pomaga, mi pomógł pobyt w szpitalu, dość długi zresztą. Spędzałam czas bez niego i mogłam wiele rzeczy przemyśleć.

Edytowane przez furia88
Czas edycji: 2015-01-15 o 19:22
furia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 19:36   #109
Mimbla88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 20
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Dziewczyny mają rację - autorko uciekaj, gdzie pieprz rośnie! Jesteś młoda, znajdziesz sobie kogoś normalnego, prawdziwego partnera.
Mimbla88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 20:06   #110
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Cytat:
Napisane przez sentymentalna Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuje drogie wizazanki za tak duzy i szybki odzew. Jest mi biezmiernie milo, ze w ogole wykazałyscie zainteresowanie watkiem. Tz jest starszy 3 lata. Powoli bede ograniczac kontakt, zapisalam sie dzisiaj do psychiatry, moze dostane skierowanie na terapie. I po maturach jedno ciecie, wyjaze bez slowa, bez tlumaczen, zmiana miejsca zamieszkania, numeru, maila, wszystko. I zycie od nowa.
- życzę Ci, naprawdę życzę Ci, aby to się udało i abyś przerobiła dokładnie to, co ten niedobry związek zrobił niedobrego z Tobą. Przerób to po to, abyś pewnych błędów nie powtórzyła- a przede wszystkim: daj sobie czas na ułożenie samej siebie.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 01:02   #111
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Ja tez kiedys bylam w bardzo zlym zwiazku, trwal on 2 lata. I w koncu nie wytrzymalam. Skonczylo sie tak, ze powiedzialam, ze dluzej tak nie dam rady zyc i zamowilam bilety do Polski na jakies 2 tygodnie. Podczas wyjazdu doznalam takiej ulgi, uwolnienia. Moglam ubierac sie tak jak chce, spotykac sie z kolezankami, isc na impreze itp. Pozniej ex chcial zebym do niego wrocila, ale ten wyjazd mnie zmienil jakos, ze wytrzymalam z nim juz tylko kilka dni i zakonczylam to raz na zawsze. Tobie tez, tak jak inne dziewczyny, radze wyjechac. Nawet na kilka dni. Taki wyjazd moze duzo zmienic, inaczej na wszystko spojrzysz i poczujesz wolnosc.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 01:28   #112
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Również tkwiłam w toksycznym związku, w moim przypadku trwało to 4 lata. Byłam z nim później właśnie, bo już tyyyle lat byliśmy razem, tyyyyle przeżyliśmy, wmawiałam sobie, że nagłe "napady" jego dobrego humoru, to przecież tak wiele, przecież tak fajnie <3. Przecież to z nim chodziłam na studniówki, znał tyyyle mojej rodziny, tak dobrze rozumiałam się z jego mamą, zaczęliśmy kolegować się z jego sąsiadami (do dzisiaj ciężko mi odżałować tej straty), to z nim straciłam dziewictwo, a o życiu po ślubie gadało się już, jakby to było oczywiste. I wiele tego typu dupereli. Nie mówi mi, że mnie kocha, bo dzięki temu, jak powie mi raz na pół roku, to ja to wtedy tak docenię i misio o to dba. Również miałam różnego rodzaju zakazy (choć nie tak absurdalne, jak zakaz używania tamponów ) - nie mogłam wychodzić do znajomych, przez niego zmarnowałam i straciłam wiele fajnych znajomości. Przełomem było moje pójście na studia i jego pozostanie w domu (bo przecież PRZEZE MNIE źle zdał maturę). Ja zobaczyłam, że naprawdę można inaczej żyć, a bycie singlem niosło ze sobą tyle obietnic . I po roku jeszcze takiego obijania się o siebie rozstaliśmy się, chociaż to była głównie moja decyzja.
I wiesz co robię teraz? Od dwóch lat układam sobie życie z chodzącym ideałem i facetem z moich marzeń. W tym roku zamieszkaliśmy razem i wierzę, że jesteśmy w stanie razem pokonać naprawdę wiele. Wspominając tamto zerwanie z byłym, wiem, że nie ma niczego żałować i że tak naprawdę nigdy nie żałowałam i nigdy nie będę.
Weź nie marnuj sobie życia z takim despotą. Wyobraź sobie swoje życie za 10-20 lat, mając świadomość, że Twój misio nigdy się nie zmieni. Czy właśnie tego chcesz dla siebie?

---------- Dopisano o 02:28 ---------- Poprzedni post napisano o 02:26 ----------

Cytat:
Napisane przez furia88 Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze, że zabraniał mi słuchać muzyki i czytać książek. Bo to co mi się podoba jest beznadziejne.

Także autorko... uciekaj jak najszybciej. Ja po rozstaniu poczułam jak 10kg zeszło z pleców.
Bożeno kochana, miałam to samo!
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 15:34   #113
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Cytat:
Napisane przez sentymentalna Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuje drogie wizazanki za tak duzy i szybki odzew. Jest mi biezmiernie milo, ze w ogole wykazałyscie zainteresowanie watkiem. Tz jest starszy 3 lata. Powoli bede ograniczac kontakt, zapisalam sie dzisiaj do psychiatry, moze dostane skierowanie na terapie. I po maturach jedno ciecie, wyjaze bez slowa, bez tlumaczen, zmiana miejsca zamieszkania, numeru, maila, wszystko. I zycie od nowa.
Ale masz zamiar być z nim do matury?
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 17:15   #114
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Cytat:
Napisane przez sentymentalna Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuje drogie wizazanki za tak duzy i szybki odzew. Jest mi biezmiernie milo, ze w ogole wykazałyscie zainteresowanie watkiem. Tz jest starszy 3 lata. Powoli bede ograniczac kontakt, zapisalam sie dzisiaj do psychiatry, moze dostane skierowanie na terapie. I po maturach jedno ciecie, wyjaze bez slowa, bez tlumaczen, zmiana miejsca zamieszkania, numeru, maila, wszystko. I zycie od nowa.
Masz za co utrzymac sie na studiach? Żebys z jednego bagna nie wpadla w drugie.
I moim zdaniem powinnas zerwac TERAZ dopoki jestes tego pewna. Jak on poczuje, ze sie odsuwasz - zacznie Cie urabiac, pokazywac "ze sie zmienia" wszystko po to, aby utrzymac Cię przy sobie. Zwlekaniem mozesz wpedzic sie w pulapke.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 18:16   #115
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Tylko uwazaj zeby nie wpasc. Tacy debile czesto lubia zrobic dziecko kobiecie zeby ja od siebie uzaleznic. Jesli zabezpieczacie sie prezerwatywami to idz do gina po tabsy.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 20:26   #116
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Tylko uwazaj zeby nie wpasc. Tacy debile czesto lubia zrobic dziecko kobiecie zeby ja od siebie uzaleznic. Jesli zabezpieczacie sie prezerwatywami to idz do gina po tabsy.
Chyba raczej niech przestanie z nim sypiać
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 21:01   #117
Bum95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 10
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

To przerażające co tu piszesz! Twój chłopak uważa Cie za swoja własność i nie dopuszcza mysli że możesz mu się sprzeciwić. Z Twojej opowieści można wywnioskować że go kochasz jeśli az tak bardzo bierzesz pod uwagę jego zdanie... ale czy On kocha Cie wystarczająco żeby dać Ci troszkę własnej przestrzeni..? Nie ufa Ci, to jest pewne. Nie wiem jak wytrzymujesz te wszystkie ograniczenia. Najgorsze jest to, gdy odcinasz sie od całego świata dla partnera. A gdy go już nie będzie zostaniesz całkiem sama..

Nie mogę powiedzieć że miałam identyczna sytuacje, ale w moim związku również był spór o wyjazd na studnia. Mój chłopak tez próbował mnie zatrzymać na wiele sposobów. Ale nigdy nie usłyszałam od niego: albo studia albo ja. Oczywiście wyjechałam. Przez to bardziej doceniamy że sie mamy i na pewno mój chłopak się przez to zmienił. NA LEPSZE.

Może i Twój wyjazd sporo zmieni w waszym życiu.. Najważniejsze żeby zaczął Ci ufać.
Bum95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 21:31   #118
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
Chyba raczej niech przestanie z nim sypiać
To byloby najlepsze, ale skoro chce poczekac z rozstaniem to watpie ze w tym czasie nie beda uprawiac seksu.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 06:51   #119
sentymentalna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 44
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Odkopuje watek. Zostawil mnie. Albo raczej ja zostawilam jego,bo poszlam do pracy i pojde na studua. Uslyszalam,ze juz jutro zacznie szukac kogos innego bo nie chce byc sam a ja bede zalowac swojej decyzji i wyborow. Jesten w proszku,zupeknie w proszku. Rodzice wyrzucili mnie z donu,zaraz matura. Po maturach chce isc na dzienny oddzial psychiatryczny. Nie radze sobie z tyn sama. Czuje sie osamotniona,czuje sie jak najgorsse g@wno.Doradzcie jakos..
__________________
twiitty:
''Doskonale Cię rozumiem. Facetowi można ufać, ale kobiecie, która próbuje osiągnąć coś za wszelką cenę- nigdy.''
sentymentalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 06:59   #120
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Chłopak zabrania mi iść na studia..

Cytat:
Napisane przez sentymentalna Pokaż wiadomość
Odkopuje watek. Zostawil mnie. Albo raczej ja zostawilam jego,bo poszlam do pracy i pojde na studua. Uslyszalam,ze juz jutro zacznie szukac kogos innego bo nie chce byc sam a ja bede zalowac swojej decyzji i wyborow. Jesten w proszku,zupeknie w proszku. Rodzice wyrzucili mnie z donu,zaraz matura. Po maturach chce isc na dzienny oddzial psychiatryczny. Nie radze sobie z tyn sama. Czuje sie osamotniona,czuje sie jak najgorsse g@wno.Doradzcie jakos..
Rozstanie trzeba przeboleć, odchorować, przecież to normalne, że czujesz się osamotniona, ale i takie uczucia i doznania są ważne, trzeba je przeżyć. Czas, czas i jeszcze raz czas. A potem wyciągnięcie wniosków na przyszłość, aby w kolejnym związku nie popełnić takich błędów.

Facet Ci zrobił przysługę zostawiając Cię. Skorzystaj z tego i nie próbuj jakichś głupich powrotów. Chyba, że serio chcesz sobie całą młodość zmarnować.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2015-04-29 o 07:01
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-12 19:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.