Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-16, 13:16   #2791
Selvan
Raczkowanie
 
Avatar Selvan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 355
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Obawiam się, że wręcz przeciwnie.
Demonizowanie tłuszczu, obsesje na pukcie kalorii + diety wyniszczające, ale pełne cukrów.
To jak się odniesiesz w takim razie od witarianizmu i weganizmu wysokowęglowodanowego (80-10-10 czy chociażby starch solution)? Ludzie, który są na tych dietach nawet od wielu lat wyglądają bardzo zdrowo i szczupło. Ciekawa jestem po prostu co o tym myślisz.


Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
Znowu offtop:

Proszę o radę, muszę zakupić żarówki do oświetlenia nad lustrem. Światło powinno być ciepłe czy zimne, aby moje makijaże były piękne i nieprzekłamane?
W internecie jest wiele rozbieżności na ten temat.
Jedyna zgodność to taka, że wskaźnik oddania barw powinien być jak najwyższy.
No i właśnie takich z współczynnikiem 90 lub więcej szukaj.
Jeżeli chodzi o temperaturę to coś w kolorze słońca w dzień (4800- 5500K)
Mniej niż 5500, bo wiadomo w południowym słońcu nie wygląda się najcudowniej.



Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Projekt denko- spożywczy u JULI

https://www.youtube.com/watch?v=B4dND_XFxSY

chyba sama zacznę zbierać opakowania po tym co zjadłam i wrzucać na YT.
,,Zjadłam pasztet'':
zjadłam pasztet.jpg
Selvan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 14:14   #2792
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Tej, która zamieściła wczoraj film z B&B makaron przyrządajacymi- dzięki Ci bardzo Opętała mnie ta wizja (pozazdrościlam Bogumile nawet chłopa bawiącego się troczkami od dresiwa), bladym świtem po śmietanę 36% targałam. I boczek, i szypior nawet dowaliłam. Rok makaronu nie jadłam. Po spożyciu- jestem pobudzona, jak po bułce z szynką przynajmniej, aż regał zaczęłam rozkręcać (po co ma stać, jak można go sprzedać). Także- dzięki Ci, osobo!

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Selvan Pokaż wiadomość
To jak się odniesiesz w takim razie od witarianizmu i weganizmu wysokowęglowodanowego (80-10-10 czy chociażby starch solution)? Ludzie, który są na tych dietach nawet od wielu lat wyglądają bardzo zdrowo i szczupło. Ciekawa jestem po prostu co o tym myślisz.
Szcupły wygląd nie musi oznaczać zdrowia (np. skinny fat/zawodowi kulturyści- na drugim biegunie). To temat mocno złożony, bazujący na poznaniu biochemii organizmu człowieka. Te diety o których mówisz, są destrukcyjne zwłaszcza dla kobiecego układu hormonalnego.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 14:16   #2793
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
hm, a nie myślałaś o założeniu bloga? Szkoda, żeby taka wiedza się marnowała, a im więcej stron z autentycznymi informacjami tym lepiej.
pomyślę o tym może po studiach
po tym, że coś naprawdę porządnego merytorycznie przekazać musiałoby być obszerne. Zresztą raczej ludzie nie przestaliby wierzyć w dukany i weganizmy wysokowęglowodanowe po przeczytaniu jak to naprawdę wygląda. Z takimi treściami się ciężko dyskutuje, bo wszystko opiera się na "x nie ma po roku problemów = to bezpieczna dieta"

roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 14:17   #2794
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
pomyślę o tym może po studiach
po tym, że coś naprawdę porządnego merytorycznie przekazać musiałoby być obszerne. Zresztą raczej ludzie nie przestaliby wierzyć w dukany i weganizmy wysokowęglowodanowe po przeczytaniu jak to naprawdę wygląda. Z takimi treściami się ciężko dyskutuje, bo wszystko opiera się na "x nie ma po roku problemów = to bezpieczna dieta"

Jakby co daj znać - ja chętnie poczytam
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 14:22   #2795
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Szcupły wygląd nie musi oznaczać zdrowia (np. skinny fat/zawodowi kulturyści- na drugim biegunie). To temat mocno złożony, bazujący na poznaniu biochemii organizmu człowieka. Te diety o których mówisz, są destrukcyjne zwłaszcza dla kobiecego układu hormonalnego.
i jako redukcja też. Rozsądna redukcja =/ dieta wysokobiałkowa, ale nie ma czegoś takiego jak rozsądna redukcja przy braku posiłków z białkami komplementarnymi. A co można sobie zrobić chudnięciem więcej niż 3-4 kg generalnie na dietach niskotłuszczowych nosi na twarzy wiele młodych kobiet.



Edytowane przez roseplum
Czas edycji: 2015-01-16 o 14:23
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 14:22   #2796
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Tej, która zamieściła wczoraj film z B&B makaron przyrządajacymi- dzięki Ci bardzo Opętała mnie ta wizja (pozazdrościlam Bogumile nawet chłopa bawiącego się troczkami od dresiwa), bladym świtem po śmietanę 36% targałam. I boczek, i szypior nawet dowaliłam. Rok makaronu nie jadłam. Po spożyciu- jestem pobudzona, jak po bułce z szynką przynajmniej, aż regał zaczęłam rozkręcać (po co ma stać, jak można go sprzedać). Także- dzięki Ci, osobo![COLOR="Silver"]
Polecam się na przyszłość
A kostkę masła dałaś?

Cytat:
Napisane przez Selvan Pokaż wiadomość
,,Zjadłam pasztet'':
Załącznik 5887135
wegański!

Selfie tag u Bogu:
https://www.youtube.com/watch?v=Jwb-IO_X8ac
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...

Edytowane przez mantas
Czas edycji: 2015-01-16 o 14:23 Powód: za dużo wykrzykników :( :( :(
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 14:26   #2797
noisette25
Raczkowanie
 
Avatar noisette25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez mysiunia246 Pokaż wiadomość
Do jakiego sklepu?
Kosmetykomania

Nie zauważyłam, że mi umknęło...
noisette25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 14:45   #2798
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ale mi się podobają uda Donce - najnowsze zdjęcie na Instagramie, nie mam jak wkleić ;(
Tak, tak, tak Mnie też podoba się taka budowa ciała, zazdroszczę dość wąskich bioder, ja też mam duże uda (pamiętam, jak mój facet zwrócił na nie uwagę na początku i strzelił mi komplement: "Ale masz uda, jak sprinterka" ), tyle że ja mam do tego szerokie biodra

Za to figura Aliny bardzo ładna, wysportowana, ale nie mój gust, wolę mniej smukłości, więcej ciała, tak czy inaczej podziwiam, podziwiam

Jajaja, taki miałaś tajemniczy avek, nie zdążyłam skomentować i wylać wazelinki, jeśli to Twoje karczycho było to

RZESZOWIANKI - W Douglasie w galerii Nowy Świat wyprzedaż - wszystko -40% (dziś usłyszałam, że wykładają pomadki na większą wyprzedaż :P), baardzo przebrane już, ale można coś ciekawego wybrać z kosmetyków, kolorówki czy perfum.

Edytowane przez 201607131110
Czas edycji: 2015-01-16 o 14:56
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 14:50   #2799
paniaw
Kot w worku
 
Avatar paniaw
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Projekt denko- spożywczy u JULI

https://www.youtube.com/watch?v=B4dND_XFxSY

chyba sama zacznę zbierać opakowania po tym co zjadłam i wrzucać na YT.
Przez pół roku zbierała śmieci. Sens kosmetycznego denka nawet rozumiem, ale tutaj niewiele może powiedzieć o tych rzeczach- smaczne, dobry skład. I tyle.
Sama Julia też mnie nie przekonuje- ten akcent (wada zgryzu?), strasznie ciemny ten filmik, jej żalenie się, że leki zrobiły jej tyle złego, ona dalej je brała, a one dalej jej szkodziły.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Chyba nikt nie wrzucał łobuzów
paniaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 14:53   #2800
stina1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
takie cuś http://www.ladymakeup.pl/sklep/VIPER...ra-ROZOWA.html Jest jakaś inna niż wszystkie, bo nie pije wody, nie pęcznieje od niej, jest lekko twardawa, taka zbita - ale nakłada się nią podkład bardzo przyjemnie i daje ładny efekt. Nie chwalę jednak dnia przed zachodem słońca, mam nadzieję, że się po paru praniach nie rozwali.
Ja mam identyczną gąbkę z h&m. Kiedyś kupiłam ( z rok przeleżała w kufrze ) ale chyba nie miałam wtedy cierpliwości i ją odłożyłam z powrotem do kuferka. Teraz używam od ok. miesiąca i jest świetna, ukruszył mi się trochę czubek,dlatego jutro mam w planach zakup tej z Vipery

A swoją drogą h&m ma fajną kolorówkę, hitem dla mnie jest eyeliner w pisaku,używam od lat, niestety w niewielu sklepach te kosmetyki są dostępne. W Katowicach są w centrum na Stawowej
stina1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 14:55   #2801
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Polecam się na przyszłość
A kostkę masła dałaś?


wegański!

Selfie tag u Bogu:
https://www.youtube.com/watch?v=Jwb-IO_X8ac
ale jej sie coelhowski ton włącza momentami
"każda porażka... każdy upadek..."
nie ;-;

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez paniaw Pokaż wiadomość
Przez pół roku zbierała śmieci. Sens kosmetycznego denka nawet rozumiem, ale tutaj niewiele może powiedzieć o tych rzeczach- smaczne, dobry skład. I tyle.
Sama Julia też mnie nie przekonuje- ten akcent (wada zgryzu?), strasznie ciemny ten filmik, jej żalenie się, że leki zrobiły jej tyle złego, ona dalej je brała, a one dalej jej szkodziły.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Chyba nikt nie wrzucał łobuzów
już to pisałam, ale dla mnie julia próbuje mówić jak nissiax
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 15:02   #2802
paniaw
Kot w worku
 
Avatar paniaw
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość


wegański!

Selfie tag u Bogu:
https://www.youtube.com/watch?v=Jwb-IO_X8ac
Bogusia taka skromna "Oczy są zwierciadłem duszy i uważam, że oczy mam naprawdę piękne"
paniaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 15:05   #2803
Ace_
Raczkowanie
 
Avatar Ace_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 418
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Polecam się na przyszłość
A kostkę masła dałaś?


wegański!

Selfie tag u Bogu:
https://www.youtube.com/watch?v=Jwb-IO_X8ac
Mam wrażenie, że tagi na youtube (choć pod inną nazwą) to ciągle to samo.
Ace_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 15:18   #2804
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez stina1983 Pokaż wiadomość
Ja mam identyczną gąbkę z h&m. Kiedyś kupiłam ( z rok przeleżała w kufrze ) ale chyba nie miałam wtedy cierpliwości i ją odłożyłam z powrotem do kuferka. Teraz używam od ok. miesiąca i jest świetna, ukruszył mi się trochę czubek,dlatego jutro mam w planach zakup tej z Vipery

A swoją drogą h&m ma fajną kolorówkę, hitem dla mnie jest eyeliner w pisaku,używam od lat, niestety w niewielu sklepach te kosmetyki są dostępne. W Katowicach są w centrum na Stawowej
w krakowskiej też jest kolorówka H&M, ale nigdy się na nic nie skusiłam, ogólnie nie lubię tego sklepu. Chociaż może rzeczywiście warto popróbować...

Cytat:
Napisane przez paniaw Pokaż wiadomość
Bogusia taka skromna "Oczy są zwierciadłem duszy i uważam, że oczy mam naprawdę piękne"
Boże, jaki narcyzm
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 15:19   #2805
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość
Ale carbonare robi sie prosto i szybko, zadne tam szalenstwo, wiec... do dziela Wg mnie w ogole makaron na wloski sposob to jedzenie awaryjne- jak nie mam czasu i nie mam pomyslu to- makaron (a tylek rosnie ).
uwielbiam makarony, dlatego niestety musiałam przerzucić się na pełnoziarniste. ale sam makaron z pesto jest pycha nie mówiąc już o carbonarze. kiedyś martha stewart podawała mega prosty przepis i od tamtej pory uwielbiam dlatego jak widzę carbonarę w białym sosie to mam mieszane odczucia...
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 15:26   #2806
stina1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

salixbardzo dobre są kredki do brwi w śmiesznej cenie 6,90, cienie piątki po 19,90 paletkę nude cały czas używam, dobre kredki do oczu biała i czarna chyba też po 6,90 i wspomniany liner (myślę że na przestrzeni lat zużyłam z 10 opakowań) ostatnio kupiłam z golden rose ale to nie to samo i jak tylko się znów pojawił w h&m to kupiłam, ma świetną końcówkę. I drugim rewelacyjnym produktem jest brązer w takim wielkim dysku, dostępny raczej w lecie. Innych kosmetyków typu podkłady,szminki nie używałam
stina1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 15:27   #2807
Ace_
Raczkowanie
 
Avatar Ace_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 418
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

https://www.youtube.com/watch?v=TtqAmGzOiX0 czeszemy o Hegron Gel Spray
Ace_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 15:30   #2808
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez stina1983 Pokaż wiadomość
salixbardzo dobre są kredki do brwi w śmiesznej cenie 6,90, cienie piątki po 19,90 paletkę nude cały czas używam, dobre kredki do oczu biała i czarna chyba też po 6,90 i wspomniany liner (myślę że na przestrzeni lat zużyłam z 10 opakowań) ostatnio kupiłam z golden rose ale to nie to samo i jak tylko się znów pojawił w h&m to kupiłam, ma świetną końcówkę. I drugim rewelacyjnym produktem jest brązer w takim wielkim dysku, dostępny raczej w lecie. Innych kosmetyków typu podkłady,szminki nie używałam
kusisz akurat szukam fajnego, czarnego eyelinera, jeżeli będę w okolicy H&M, zrobię rekonesans
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 15:39   #2809
noisette25
Raczkowanie
 
Avatar noisette25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez paniaw Pokaż wiadomość
Bogusia taka skromna "Oczy są zwierciadłem duszy i uważam, że oczy mam naprawdę piękne"
Jak cytujesz, to zacytuj całość. Dodała jeszcze "tak nieskromnie powiem".
Pytanie brzmiało: "Jaka jest twoja najlepsza cecha fizyczna?" - co miała odpowiedzieć? Moim zdaniem akurat fajnie odpowiedziała.
noisette25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 15:56   #2810
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość


RZESZOWIANKI - W Douglasie w galerii Nowy Świat wyprzedaż - wszystko -40% (dziś usłyszałam, że wykładają pomadki na większą wyprzedaż :P), baardzo przebrane już, ale można coś ciekawego wybrać z kosmetyków, kolorówki czy perfum.
o pojechałabym, ale widmo sesji wisi mi nad głową. i oczekiwanie na paczkę z ekobieca
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 15:56   #2811
paniaw
Kot w worku
 
Avatar paniaw
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez noisette25 Pokaż wiadomość
Jak cytujesz, to zacytuj całość. Dodała jeszcze "tak nieskromnie powiem".
Pytanie brzmiało: "Jaka jest twoja najlepsza cecha fizyczna?" - co miała odpowiedzieć? Moim zdaniem akurat fajnie odpowiedziała.
Mnie to po prostu trochę rozbawiło. Spokojnie, przecież nie zmieniłam sensu jej wypowiedzi, nic strasznego jej nie zarzucam, każdy ma prawo do odrobiny próżności. Ja też lubię najbardziej swoje oczy, może moja dusza jest tak mroczno ciemnoniebieska jak one.
paniaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 15:58   #2812
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
a co tu komentować ? :P w tamtym roku też pokazywała :P
mnie to nie dziwi, że ma tyle kosmetyków.
mi szkoda tych kosmetyków, naprawdę leżą takie nieużywane a jak już to sporadycznie...
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 16:03   #2813
Maneki_Neko
Raczkowanie
 
Avatar Maneki_Neko
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
katosu - Zastosowania paletki MaqPro by KatOsu + demonstracja:
https://www.youtube.com/watch?v=qHEB7ogzdjY

W pierwszej chwili myślalam, że chodzi o Mac Pro, a tu MaqPro - zbieżność przypadkowa. Film trwa 43 minuty, mogłoby mnie to zabić. ;p

Edytowane przez Maneki_Neko
Czas edycji: 2015-01-16 o 16:06
Maneki_Neko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 16:11   #2814
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Dawno nie oglądałam Katosu, ale co się stało z jej oczami?? Wygląda jak pobita... Kiedys pisałyście tu że to od odżywek do rzęs, ale żeby aż tak?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg katosu.jpg (34,3 KB, 458 załadowań)
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 16:12   #2815
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez noisette25 Pokaż wiadomość
Jak cytujesz, to zacytuj całość. Dodała jeszcze "tak nieskromnie powiem".
Pytanie brzmiało: "Jaka jest twoja najlepsza cecha fizyczna?" - co miała odpowiedzieć? Moim zdaniem akurat fajnie odpowiedziała.
Moim zdaniem ma piękne paznokcie
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 16:17   #2816
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Dawno nie oglądałam Katosu, ale co się stało z jej oczami?? Wygląda jak pobita... Kiedys pisałyście tu że to od odżywek do rzęs, ale żeby aż tak?
tak, mówiła, że to od odżywek. Dla mnie - idealna ilustracja czystej głupoty. Doprowadzić oczy do takiego stanu, bo rzęsy, gdy i tak ciągle klei sztuczne...

https://www.facebook.com/karolinazma...type=1&theater bardzo ładna kreska Karoliny Zientek
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 16:17   #2817
paniaw
Kot w worku
 
Avatar paniaw
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Dawno nie oglądałam Katosu, ale co się stało z jej oczami?? Wygląda jak pobita... Kiedys pisałyście tu że to od odżywek do rzęs, ale żeby aż tak?
Też mnie to przeraziło, czy ona nigdy tego nie skomentowała? Kurcze, rzęsy niby piękne, ale czy to jest warte takiego efektu ubocznego?
paniaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 16:18   #2818
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez Maneki_Neko Pokaż wiadomość
W pierwszej chwili myślalam, że chodzi o Mac Pro, a tu MaqPro - zbieżność przypadkowa. Film trwa 43 minuty, mogłoby mnie to zabić. ;p
Ale to małe jest. Myślałam, że będzie większe.
109 zł za 30 ml.
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 16:23   #2819
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
tak, mówiła, że to od odżywek. Dla mnie - idealna ilustracja czystej głupoty. Doprowadzić oczy do takiego stanu, bo rzęsy, gdy i tak ciągle klei sztuczne...
to fakt ostatnio pokazywała makijaż, który można stworzyć na szybko, jak spieszy nam się do pracy, aż tu nagle zaczyna przyklejać sztuczne rzęsy
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 16:24   #2820
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXI

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Dawno nie oglądałam Katosu, ale co się stało z jej oczami?? Wygląda jak pobita... Kiedys pisałyście tu że to od odżywek do rzęs, ale żeby aż tak?
ona chyba dawno temu mówiła, że ma takie obwódki czerwone (zanim jeszcze był szał na odżywki), a teraz chyba pogorszyła wszystko tymi odżywkami bo zdaje się używała/używa

ja sie zastanawiam czemu ona te brwi na górze zaokrągla zamiast zrobić je bardziej "łukowate" widać że jej inaczej rosną, a maluje po swojemu.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-27 13:31:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.